Page 275 of 304 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285 ... LastLast
Results 6,851 to 6,875 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #6851
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nece biti vise prenosa sjednice vlade.
    dovidjenja evropo jos jednom
    Podgorica Podgoricanima!

  2. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  3. #6852
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Pricase li demokrate nekad da nikad nista nece glasat zajedno sa dpsom

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to B3lv3d3r For This Useful Post:


  5. #6853
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Fino sad da sjednu, izglasaju SS, US, izmjenu izbornog zakonodavstva sa uvođenjem otvorenih izbornih lista (prepišu sistem) i to sve može do lokalnih izbora krajem oktobra, kad bi trebalo održati i parlamentarne.

    Ovo bi moglo u nekoj srećnoj zemlji, ali kod nas će da mlate o izdajama, TU, ko je koga, dok svo vrijeme dobijaju debele apanaže od plata.

    Bagra.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #6854
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Vidim vas sve ostrascene i srecne
    Razocarana jedna grupa sto je potpisao TU a druga srecna jer se nada povratku moralnih gromada koje sam cak i slikao dok je izlagao mladi i predivni zivkovic
    Ivanovic, gvozdenovic, boskovic, markovic

    Prodase nam muda za bubrege realno
    Dritan napravio greske ovo na kraju sa DF-om bi uzas. Medjutim za 100 dana je uradjeno makar nesto sto prije nije. Hapsen je neko, imena.

    Toga bojim se skorije bit nece.
    Ne znam sta da vam kazem ali ako iza ES stoji evropa/usa ima nade ako ne karte u jednom pravcu

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  9. #6855
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,265
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Uspjeh Dritana je da je 95 % učesnika ovog topica svojom iritantnošću uspio da ujedini u želji da mu vide leđa

  10. #6856
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ali covjek koji umjesto da formira komisiju, napravi javnu raspravu, uvazi neke primjedbe eventualne i na jesen potpise temeljni ugovor cime bi pred lokalne izbore dobio jos koji procenat vise kod biraca koji se dvoume u njegovu pricu o pomirenju a koji su skloni srpskoj crkvi on navrat, nanos potpisuje ugovor koji mu oni donose, kad oni hoce i kako oni hoce cime navlaci ogromnu sumnju kod procrnogorski orjentisanih biraca i brani se vec izlizanim frazama i nudi price koje svi znamo odavno vec i nudi se na penal DPS.

    Ovaj jadni pokusaj uvlacenja Demokrata koje si nicim izazvan od*ebao ne bi ni djeca u vrticu smislila. Realno govoreci, Abazovic je ucementirao pozicije DPS i DF pred lokalne izbore a URAu doveo u situaciju da se bori oko cenzusa.

    Previse lutanja i previse ne slusanja niti partijskih kolega, niti svoje baze glasaca. Da li je ego ili nesto drugo ali je primjetno samoisticanje i nedostatak kadrova URA u medijskim istupima koji bi nudili objasnjenja i branila partijsku politiku. Sve to nedostaje jer je izjednacio sebe sa partijom i nijedan kadrovik ne bi ni mogao da je brani jer je niko i ne zna osim njega. Cemu mu sluze partijski saatanci ako ih vise i ima to samo on zna.
    Last edited by Rodion Romanovich; 20-08-22 at 00:12.

  11. The Following 11 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  12. #6857
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ana Ždrale is on fire. Na njenom FB profilu se može vidjeti sav očaj URAša za izgubljenim foteljama koje se oplakat noćas ne mogu. Ja ne znam kako je nije blam, svega mi

  13. #6858
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,820
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Demokrate su nocas potvrdile ono najgore, nema vecih splacina i nesoja od njih.

    Mandic ispao gospodin.

    Duboki naklon Abazovicu, ima moj glas dok bude u politici.

  14. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  15. #6859
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Dritan je covjek za vecinu ljudi tamo. To sto je odigrao pogresno i mislio da je pametniji i od DF-a i DPs-a ga je na kraju kostalo svega. Naivno, previse.
    Sate sate sate

  16. #6860
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    3,264
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Jedan od rijetkih dana u godinu kad poslanici mogu da se pofale da su zaradili dnevnice.
    Nazalost preskupa sapunica se nastavlja.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  17. The Following 3 Users Say Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  18. #6861
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Gando ocekujem sliku celavice u ponedeljak.
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #6862
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    https://twitter.com/adv_djukanovic/s...bk1ShS9TE0xMmQ
    sprdnja kakvi ljudi brane dritana

    bizon djuka, misa vacic, onaj vukadinovic, rakovic itd
    Podgorica Podgoricanima!

  20. #6863
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Dritan je covjek za vecinu ljudi tamo. To sto je odigrao pogresno i mislio da je pametniji i od DF-a i DPs-a ga je na kraju kostalo svega. Naivno, previse.
    Ja sam rekao, ja uopšte ne mislim da on ima lošu namjeru.

    Đe je problem? Pretpostavljam da je poletio previše, a strah me da je poletio jer se okružio klimoglavcima.

    Uspješni ljudi, a naročito političari, bi trebali da se okruže ljudima koji drugačije misle.

    Makar da je unajmio neke savjetnike sa strane. Nema tog PRa koji može sanirati sve lupinge.

    Što je najjače, mislim da je URA najheterogenija od svih stranaka.

    Imaju kvalitete, ali ako ćeš da se predstaviš kao elita onda moraš da se i tako ponašaš.

    Lizanje sa Sorbonom mi se nikako ne sviđa.

    Sa druge strane volio bih da im skoči podrška. Može li to izvest, ne znam. Možda ako mu se poklopi još neko hapšenje.

    Inače, upadoh na neki SPACE DPS-ovaca. Kakav autizam....pakao.

    Nekakav lik iz Njemačke, Obren valjda, što je pobjega iz CG poslije rada za manje od 300€, drži govore kako nije sve u koritu i on voli državu i zato glasa za DPS.

    Priča kako kod DPSa nije bilo nepotizma, ne sjeti se Blaža/MHE, i kako su bile nezavisne institucije

    Mislim da se niko ne raduje izborima, a naročito ne DPS, ali ni DF.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #6864
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Demokrate su nocas potvrdile ono najgore, nema vecih splacina i nesoja od njih.

    Mandic ispao gospodin.

    Duboki naklon Abazovicu, ima moj glas dok bude u politici.
    Hahhaahahaha

    Sent from my phone

  22. #6865
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja sam rekao, ja uopšte ne mislim da on ima lošu namjeru.

    Đe je problem? Pretpostavljam da je poletio previše, a strah me da je poletio jer se okružio klimoglavcima.

    Uspješni ljudi, a naročito političari, bi trebali da se okruže ljudima koji drugačije misle.

    Makar da je unajmio neke savjetnike sa strane. Nema tog PRa koji može sanirati sve lupinge.

    Što je najjače, mislim da je URA najheterogenija od svih stranaka.

    Imaju kvalitete, ali ako ćeš da se predstaviš kao elita onda moraš da se i tako ponašaš.

    Lizanje sa Sorbonom mi se nikako ne sviđa.

    Sa druge strane volio bih da im skoči podrška. Može li to izvest, ne znam. Možda ako mu se poklopi još neko hapšenje.

    Inače, upadoh na neki SPACE DPS-ovaca. Kakav autizam....pakao.

    Nekakav lik iz Njemačke, Obren valjda, što je pobjega iz CG poslije rada za manje od 300€, drži govore kako nije sve u koritu i on voli državu i zato glasa za DPS.

    Priča kako kod DPSa nije bilo nepotizma, ne sjeti se Blaža/MHE, i kako su bile nezavisne institucije

    Mislim da se niko ne raduje izborima, a naročito ne DPS, ali ni DF.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Takvih ima koliko hoces, a najcrnje je to sto su zbog DPSa i posli iz drzave za boljim zivotom, a onda dodju i prodaju se tom istom dpsu za 100 eura i kartu do CG i vrate se ponovo na zapad da ciste go*na i rade po mekdonaldsima i misle da su uspjeli u zivotu.
    No obrni okreni svi su isti (politicari), pitanje je samo ko nudi vise.
    Ko bude izlazio na izbore svojevoljno ubijedjen da ce mu neka opcija donijet boljitak, taj je lud, od sad na izbore samo ako ko ponudi sto zauzvrat, za dzabe nikad vise.
    Da'e vjecna!

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #6866
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Meni samo nije jasno šta DPS dobija sa ovom situacijom?

    Mislim da idu dolje, jer od reformi u DPSu je promijenjen logo. Kazniće ih glasanjem za druge, e sad koga dunno.

    Na ovaj SPACE sa DPSovcima dolazi Cetinjanin i priča kolko je Cetinjana napuštilo grad za vakat DPSa, kako ih treba kazniti neglasanjem, frka odma upada moderatorka, svodi se komunikacija - daje se drugom riječ.

    Oni su tek donji isto ko i DF.

    Mislim da su ljudi nikad manje sigurni za koga bi glasali.

    DF i DPS u istoj vladi po dubini. Kakvo ludilo.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #6867
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Df-u nije odgovaralo jer su htjeli da zauzmu mjesta u Vladi a DPsu nije odgovaralo jer se tek oni raspadaju.

    Demokrate su odigrale kako treba. Da hoce kakve izbore napraviti i onda da se rascisti malo scena i napravi vecina sa ES, Demokrate i URA
    Sate sate sate

  25. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  26. #6868
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Kudravi gaucos je zavrsio svoju politicku karijeru, nikad vise ali nikad nece biti blizu pozicije u vladi a kamoli premijera…

    Koliko god ona Draginja bila luda,istinu je rekla, covek je izdao i sebe, i svoju partiju, i Zdravka, i DCG, i DPS, a na foru je hteo da uvuce DF gde bi ubedjen sam i njih pokusao da lrevesla..

    To da li je on dobar covek ili nema losu nameru ne verujem, posten i dobar covek je Zdravko jer je zavrsio onako, dobra namera mozda, ali put ka paklu poplocan je dobrim namerama..

    Imali smo priliku da vidimo coveka koji je izjednacio sebe sa svojom strankom, sa crkvom i drzavom… toliko je bilo degutantno slusati njega,konotara,a jokovica pogotovo… pokusavali su svo vreme uvidevsi da DCG rusi vladu,pokusavali su da prodaju pricu kako ruse temeljni ugovor i vracaju DPS na vlast.. taj isti DPS koji ih je izglasao i drzao tu…

    IQ 85 mu se vratio kao bumerang…

    O DFu samo najgore, ali vrlo je simptomaticno sto se Milan Knezevic nije oglasavao..

    U svakom slucaju sve sto je mogao uradio je pogresno, a niko nije imao sansi koliko on, i i 42 i u 43 vladi… sve je uradio pogresno i u lose vreme…

    I jos jednom ovim strucnjacima koji su ovde iz petnih zila objasnjavali kako on mora sa istim tim DPSom da srusi vladu jer rat u ukraijini, nato, ***** palci, eno juce da su Demokrate poklekle, Manda bi bio ministar, DF svom snagok u vladu… pa vas pitam gde su Amerikanci? Ruski uticaj… ne ovo je bila cista zelja za vlascu i spremnost da se uradi sve da do nje dodje…

    Kako je radio tako mu se vratilo, jos sa tim da su mu presudili oni koje je svakako nazivao i sikanirao na svakom koraku…

    Karma…

    Evo o ovome pricam

    https://www.kurir.rs/region/crna-gora/3993977/ovo-je-prva-dritanova-izjava-nakon-rusenja-vlade-cestitam-milu-i-aleksi-bili-smo-najkraca-vlada-sa-najtezim-zadacima?utm_source=facebook&utm_medium=vm&fbclid= IwAR0BEOKRuW6pXSFfQC11P3lyzEIkAU49DjNQYPyshMUPuELo _idcgtdzqNM
    Last edited by zaro; 20-08-22 at 06:40.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  28. #6869
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Sada treba staviti suujetu sa strane.... ako se moze reci makar virtuelno je Abazovic-Becic 1:1, i to je to. ove 2 stranke su uz sve mane prirodno upucene jedna na drugu....i siguran sam da ce prevazici nesuglasice koje su postojale do danas.

    ALi sada Demokrate su te koje moraju da preduzimaju inicijative....nema vise palamudjenja.... oni su ti koji sada treba da pronalaze i iniciraju rjesenjenja kako prevazici politicku krizu. DFu odgovara sve osim izbora i prihvatit ce sve....znaci ostaje Demokrate-URA da pronadju rjesenje i probaju da nas izvuku iz ove krize u koju su nas oni i uvalili.

    DPS - nisam do kraja gledao nisam imao ni volje ni zivaca ali da li je mozda bila slavljenicka atmosfera sto su srusili vladu? Ne vidim razloga da oni imaju ista da slave... na neki nacin kao i Dritan i oni su sami sebe srusili.

    BS - mislio sam da su DF i SDP najodvratnije stranke, ali sam se zajebao, ipak je najodvratnija po mom misljenju BS... Uvuci uh Vladu, daj im ministarska mjesta... i na kraju mu uvalise noz u ledja.... E moj Dritane naivni i avetni...dako ti se otvore oci za neke stvari kad vec nece Bosnjacima da imaju i neku alternativnu stranku a ne ove odvratne uhljebe.

    DF - a muke na njih velike juce...kako na izbore...a tu su ES a nema vise TU .... sledeca tema ce bit popis.

    SNP - a muke i na Scekica i Jokovica...to im je to sto se tice ministrovanja.

    Sve u svemu, nije ovo lose, makar su se otvorile karte na sto...nema vise ucjena...sjedite dogovorite se ili na izbore.
    Bez obzira na sve mislim da je ovo najpostenije i najbolje rjesenje.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  30. #6870
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,468
    Thanks Thanks Given 
    4,235
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Koja je poenta u glasanju na izborima kad su politicari u stanju da pogaze sve ono sto su i sebi i vama obecali radi sopstvenih guzica.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  32. #6871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ovo što je DPS uradio je klasična kontrola štete, šta se čudite? Zbog svog biračkog tijela su morali da podnesu zahtjev o nepovjerenju onog momenta kad je potpisan TU.

    Da su ostali, na prve sledeće izbore bi pukli kao tikva, ovako, bar su neke šanse zadržali za trgovinu i da se nešto pitaju.

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  33. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  34. #6872
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Koliko je potpisa potrebno da se podnese za glasanje za skracenje mandata skupstini?

  35. #6873
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Meni samo nije jasno sto je Dritan požurio sa TU, jel to mogao da sačeka da se makar sudstvo izabere pa onda rokaj sto si zamislio.
    Jel se morao potpisati ovakav ugovor a da se ne sasluša ni jedan pravnik , nego da ti ga donese pravna služba crkve uzmili ostavi .
    Sam je glupan Jokovic rekao nama je jedini cilj bio da se ovo potpise pa nek sve izgori poslije toga , i znali smo da će vlada da padne ako potpišemo ali mi smo ga potpisali. I sta sada???
    Ura priča o blokadi sudstva a njihova predstavnica je jedina bila uzdržana za svakog člana ustavnog sudije, nisam pročitao objasnjenje zašto a volio bibda mi Urasi i podrzaoci iste objasne.
    Jel sam dritan rekao da potpisivanje TU jedini uslov bio da oslobodi institucije, dobro ih je oslobodio vidim.
    Samo je gurnuo zemlju u još veće podjele , još veće blokade i sto je najgore ispada da mu je jedini cilj bio samo da se to potpise , po svaku cijenu. Bas me zanima koje će sa time glasače privući, jer Srbi za njega nikad glasati nece niti su ga doveli tu a Crnogorci koji su ga tu doveli teško.
    Unazadio je partiju, državu slagao EU samo se postavlja pitanje zašto i za čije interese.

    Mozda odgovor leži u tome što se DF (Vučić) vise borio da on ostane premijer nego mu ovi njegovi iz partije.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  36. #6874
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/data/images/2...ver=1660951920

    Kako su simpa,posebno gdja sa cegerom!
    ...

  37. #6875
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    stvarno osvjezilo. sreca pa se nista nece promijenit.
    sta je sledece u fokusu, totalno sam ispala iz desavanja
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 275 of 304 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •