Page 164 of 304 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast
Results 4,076 to 4,100 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #4076
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Zanimljiva ti ova matematika. Je li i to neka 800 godina stara svetonauka?
    Kako je on neshto shto traje 90g i to ukazom Aleksandra pretvorio u 800,no dobro,pushti ga...
    ...

  2. #4077
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,200
    Thanks Thanks Given 
    15,130
    Thanks Thanks Received 
    3,761
    Thanked in
    2,689 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Zanimljiva ti ova matematika. Je li i to neka 800 godina stara svetonauka?
    Evo jedan vic.

    Pitali jednog Roma otkud ti tona željeza u dvorištu?
    Kaže a dijete dovucalo odnekle.
    Kako dijete tonu dovucalo?
    A što zna na dijete što je tona.

    E ozbiljno ove budalaštine oko branjenja neodbranjivog više čovjek ne može bez ironije da gleda a da ostane pri svijesti.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 08-05-22 at 21:11.
    No pasaran!

  3. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  4. #4078
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Sto se vi sjekirate ako ja nisam u pravu i pišem gluposti?
    Vi eto znate da će dps i sateliti da uzmu 50%+, ja ne znam i top

    Nego nešto bježe od tih izbora ka djavo od krsta dps i sateliti, odlazu ih po pola godine neustavno itd, pa ne znam baš ko je tu u pravu za prognoze, ja ili vi
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #4079
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,815
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,036
    Thanked in
    1,801 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sto se vi sjekirate ako ja nisam u pravu i pišem gluposti?
    Vi eto znate da će dps i sateliti da uzmu 50%+, ja ne znam i top

    Nego nešto bježe od tih izbora ka djavo od krsta dps i sateliti, odlazu ih po pola godine neustavno itd, pa ne znam baš ko je tu u pravu za prognoze, ja ili vi
    Реално мислим да чекају да раскантају Демократе и ДФ њихова уваљивања по ширини и по дубини, увале своје, и онда на изборе.То што је то жестоко кршење устава, очигледно нову већину није брига.Видјећеш даљи развој ситуације.

    У сваком случају можеш да се "захвалиш" Владимиру Владимировичу и његовој специјалној операцији.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  7. #4080
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sto se vi sjekirate ako ja nisam u pravu i pišem gluposti?
    Vi eto znate da će dps i sateliti da uzmu 50%+, ja ne znam i top

    Nego nešto bježe od tih izbora ka djavo od krsta dps i sateliti, odlazu ih po pola godine neustavno itd, pa ne znam baš ko je tu u pravu za prognoze, ja ili vi
    Ahahahahaha, a nisam ti ja na to mislio. Nego na to kako, iz onolike priče silne, o postovima, srijeda, petak, četiri velika, stotinama godina tradicije, morala, duhovnih temelja, svetaca, svetinja i svetonačela... Ti to nekako sve sabra u sve ove što ti ne pašu na gomilu ispod 40%.

    Odnosno, drug, ko i ta crkva u čije ime toliko graješ ovđe, priča ti je duhovna, a namjere političke

    Može i drugačije da se kaže-
    Možda možemo polemisat bavi li se SPC u Crnoj Gori više politikom ili biznisom, ali da se ponajmanje bavi duhovnošću je zasigurno fakat.
    Jednako ko i ti sa svom to pričom.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. The Following 5 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  9. #4081
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,811
    Thanks Thanks Given 
    2,213
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Danas sam sjeo na kafu sa jednim poznatim analiticarom koji je inace ovako kriticar svake vlasti a nije pravoslavne vjere.

    Veli da ova pravoslavna trojka ima vecinu i da je abazovic pojeo ono dok URA nema cenzus.

    Iznenadi me njegovo misljenje tj prognoza a ovo ostalo znajuci da je podrzavao URU nije.

  10. #4082
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Реално мислим да чекају да раскантају Демократе и ДФ њихова уваљивања по ширини и по дубини, увале своје, и онда на изборе.То што је то жестоко кршење устава, очигледно нову већину није брига.Видјећеш даљи развој ситуације.

    У сваком случају можеш да се "захвалиш" Владимиру Владимировичу и његовој специјалној операцији.
    Radi mene neka ih raskantaju, 5 para ti ne dajem za to gotovo jednako su mi odbojni ka i dps sa satelitima... generalno nam je komplet politička scena trop...
    Ali eto vidjećemo dalji razvoj, mada ne tangira me mnogo, neka me svi zaobilaze ka i do sad, neka ne diraju ni Crkvu ni jednu drugu vjersku organizaciju, pa šta god narod izabere neka bude...
    jedino šta bi volio je da nema ovih ekspertskih, manjinskih i drugih gluposti, nego demokratija klasična, pred izbore programe, svako kaže sa kim bi mogao u koaliciju ili ne, pa neka narod bira i odluči i srećno bilo ko god pobijedi...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #4083
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,200
    Thanks Thanks Given 
    15,130
    Thanks Thanks Received 
    3,761
    Thanked in
    2,689 Posts

    Default

    Šta bi bilo tek da ne posti.




    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 08-05-22 at 21:55.
    No pasaran!

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  13. #4084
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja mislim da je realno da se nakon sljedećih nekih izbora formira većina bez DPSa i DFa. Mislim da je to negdje i najprihvatljivija opcija velikoj većini građana Crne Gore.

    E sad, ono što će morati prije izbora ES i Demokrate da se izjasne je da li im je bliža koalicija sa DFom ili sa URA i njihovim partnerima.

    Ako se izjasne da im je bliža priča DF, mislim da će da izgube komad glasova, jer ogromna većina kapira da je učešće DFa u izršnoj vlasti pogubno za Crnu Goru. A sve i da im je bliži DF mislim da će biti naćerani da prihvate URA sa njihovim partnerima, jer svako odbijanje ljudi koji nisu prljavi i koji su prozapadni, a uvlačenje ruskog proksija u vlast će biti dočekano na nož od onih od kojih zavisi mnogo šta u CG.

    Po ovom pitanju očekujem da ES bude lagan, ne mirišu se sa DFom nikako, a Demokrate su zabudalile i daleko su od realnosti u zadnje vrijeme.

    Nakon ovih afera sa Medenicom, Lazovićima, a tek kažu da će da ih bude, očekujem dodatni pad DPSa i jačanje koalicije oko URA a nešto manje i oko ES.

    Evo u nekim sredinama poput CT i UL možemo vidjeti tendencije po DPS, mislim da će samo da se nastave.

    Mislim da bi i zdravo bilo formiranje što više ovih lokalnih lista poput Durmitorske inicijative, kojima predviđam oozbiljan rezultat.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 08-05-22 at 22:23.

  14. #4085
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,200
    Thanks Thanks Given 
    15,130
    Thanks Thanks Received 
    3,761
    Thanked in
    2,689 Posts

    Default

    Ima argumenata od devedesetih po masovnim grobnicama a i kamere su radile.
    Ima,ima svega.
    Ima i pojanja četnicima,i raznošenja moštiju,đe se mošti raznosiše tim tragom i masovne grobnice.
    Ima i film svjedok božije ljubavi.
    Ima.
    "Crna Gora rođena u Brozovom Jajcu",
    Da mi jedno kilo otpade od silnih kletvi divnog popa.
    Ali,ne prestaje nego ono,"Crnogorci su nule od ljudi ako nisu Srbi",reče brat Mićovića a šta sve on reče.

    Dogodine tamo,dogodine ovamo.

    Pa restart.

    I na kraju krajeva što će crkva na političku temu?

    Ah da,šah mat.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  15. #4086
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja mislim da je realno da se nakon sljedećih nekih izbora formira većina bez DPSa i DFa. Mislim da je to negdje i najprihvatljivija opcija velikoj većini građana Crne Gore.

    E sad, ono što će morati prije izbora ES i Demokrate da se izjasne je da li im je bliža koalicija sa DFom ili sa URA i njihovim partnerima.

    Ako se izjasne da im je bliža priča DF, mislim da će da izgube komad glasova

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    prije ce biti da ce izgubiti dosta glasova ako se izjasne da ce ici sa URAom jer su glasaci ES i Demokrata iskljucivo prosrpski orjentisani i za njih je prihvatljiviji DF od Ure

    Ja mislim da prije izbora nece reci s kim ce (upravo da ne bi izgubili glasove ako kazu da ce s Urom) a onda ce nakon izbora pod protiskom Zapada raditi kako im se naredi



    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 08-05-22 at 22:45.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #4087
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Brate, smoriste ko oprema za fizicko.
    Nego nije ni cudo. Kad je bila 42.ga vlada pricali smo o ekonomiji, nekik promjenama, sta se moze i kako....
    A sad po prici vidim koji ce domet 43ce da bude i o cemu ce da se drvi na forumu.
    Evo je koleginica tipicni primjer.
    Ko da se rakun vratio na temu.
    Prica radi price i nikakve ideje.... 20 postova a nista ne rece niti je ista doprinijela raspravi... Kafanska politika iz 2019.
    Super....

    Ne bih ja to nista diro

  17. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #4088
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    @AL no1 , @extravaganca imate poseban dio foruma koji se bavi tom temom, ovo je spamovanje što radite. Nemojte. Hvala.
    @kimmi da, to je potencijal od nekih 140 hiljada glasova koji ima ,,slobodan pad". Ti glasovi će negdje da se preliju. Odmah poslije izbora krenuli su da se prelivaju u Demokrate, ali su oni ,,uspješno" to zaustavili. To je sada potencijal glasova za neke nove liste (tu mislim i na ,,Evropa sad"), ali će i neke postojeće partije uzeti (recimo poslije formiranja vlasti na CT u PG će SDP ,,trupački" da uleti u glasačko tijelo DPS-a, a pomaže i to što su u vladi). Evropa sad (ako zadrže taj naziv) će uzeti od svakog po malo. Time će na republičkim izborima (vjerovatno uz predsjedničke 2023 god.) DPS i DF zajedno imati manje od 45%. Tada će na potezu biti Demokrate, odnosno, hoće li probati sa DF-om (čime se diskvalifikuju) da imaju veći uticaj u budućoj vladi ili će pustiti da kancer odumire...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  19. The Following 3 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  20. #4089
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Brate, smoriste ko oprema za fizicko.
    Nego nije ni cudo. Kad je bila 42.ga vlada pricali smo o ekonomiji, nekik promjenama, sta se moze i kako....
    A sad po prici vidim koji ce domet 43ce da bude i o cemu ce da se drvi na forumu.
    Evo je koleginica tipicni primjer.
    Ko da se rakun vratio na temu.
    Prica radi price i nikakve ideje.... 20 postova a nista ne rece niti je ista doprinijela raspravi... Kafanska politika iz 2019.
    Super....

    Ne bih ja to nista diro
    A inače je priča navijačka svo vrijeme, a onda nekome povremeno nam pane da ubači crkvu, naciju, zločine, istoriju i aj zdrao.

    Jel crkva aminovala ratove? Jes, i to ne samo SPC no je svaka vjerska zajednica forsirala "svoj narod" i nacionalne interese.

    Jel Milo i stariji vrh DPSa aminovao ratove, uostalom i ne samo Milo no ih je puna politička scena svuda (starija garda iz DPSa, SNPa, DFa, Demokrata), jes.

    E dobro, oćemo li sad malo o temi? Ono 43. vlada je tema, dakle tema je 2022. godina i ajde da se priča o aktuelnim temama, a ne o istoriji od prije 30tak godina pa do WWII, WWI,. Petrovića, Nemanjića...pa do Duklje.

    Ono što ja primjećujem je da niko ne izražava očekivanja u smislu da bi bili zadovoljni ako ova vlada u nečemu uspije, tipa volio bih to i to.

    Evo ja sam imao očekivanja da se zaustavi Komarnica i nije mi na kraju jasno što je dogovoreno.

    Nadam se nešto tipa ozbiljan progres u EU integracijama. Imali smo ozbiljno usporavanje bez progresa po novim mjerilima od DPSa, pa onda zastoj i od 42. vlade koja je bila nesnađena i razapeta u sukobu sa parlamantarnom "većinom", pri čemu im je dostini i generalno pucalo za EU.

    Meni je lično bitan EU put. Prvo, oću da mi đeca imaju mogućnosti koje ja nisam imao u tim godinama, a drugo što ispunjavanje kriterijuma znači da smo malo podigli nivo uređenja države i društva. To bi isto značilo da nam institucije solidno funkcionišu. Mislim, nadam se da je tužilaštvo profunkcionisalo. Sudstvo....treba da se radi mnogo.

    Ja sam i od 42. vlade, ma bolje reći od parlamentarne većine, nakon 30.08. očekivao da prionu na deblokadu institucija, da poštuju sporazum oko EU integracija (što da, podrazumijeva i spoljnu politku). Stranke su bile 24/7 u kampanji, a ministri u osnivanju stranke, što Jakovu i Mikiju i ne zamjeram kad pogledam kakve budale donose odluke u pojedinim strankama i koliko su kratkovido usmjerene na dnevnu popularnost. Momci viđeli da imaju teletabise za konkurenciju i ulećeli, nije za zamjerit.



    Sva priča svuda se sve svodi na sviđa li se nekom što nekih nema u vladi ili što im određeni pojedinci u vladi smetaju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 09-05-22 at 01:17.

  21. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #4090
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Evo i avangardi na forum su svi losi samo ura dobra...Te demokrate treba da odluce da nece sa dfom te df katastrofa(sto jes istina) a ovamo napravili vladu sa satelitima i dps vracaju po dubini...i sjutra ocekuju da s njima neko treba da pravi vecinu..i njima neko treba da dokazuje nesto...kakve su to evropske vrijednosti kad vracaju dps na poziciju da odlucuju o svemu a eo tek sad izlazi djelic onoga sto su radili...

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    No Signature

  23. #4091
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    Evo i avangardi na forum su svi losi samo ura dobra...Te demokrate treba da odluce da nece sa dfom te df katastrofa(sto jes istina) a ovamo napravili vladu sa satelitima i dps vracaju po dubini...i sjutra ocekuju da s njima neko treba da pravi vecinu..i njima neko treba da dokazuje nesto...kakve su to evropske vrijednosti kad vracaju dps na poziciju da odlucuju o svemu a eo tek sad izlazi djelic onoga sto su radili...

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    Nemaju Demokrate problem sa mnom. Ja sam ih prekrižio odavno, oni imaju problem sami sa sobom i sa svojim mentalitetom uvrijeđene tinejdžerke svađalice. Tačnije problem je Boris Bogdanović i njegova vizija šta treba stranka da radi.

    Evo i DF kapira da treba da bude kooperativan i kaže računajte na nas oko sudstva, Demokrate odbijaju da učestvuju u raspravi. P.A.K.A.O.
    Baš ne kapiram šta rade ljudi. Autizam potpuni, šalju potpuno pogrešne poruke.

    Iskreno, ne kapiram zašto bi neko glasao Demokrate (o DFu da ne pričam) prije Evrope sad, isto kao što ne kapiram zašto bi neko glasao DPS pri koaliciji oko URA.

    Ali dobro, trendovi su ubitačni. DPS tone, DF takođe. Brzo se (na veliku sreću i to je odličan trend) mijenja javno mnjenje. Nismo zacementirani. Do prije godinu je bila skoro pa nezamisliva mogućnost da DPS+DF budu ispod 50%, a evo i u Beranama su ispod 50 zajedno, CT, UL da ne pričamo.

    Naravno, legitimno je da neko želi da Demokrate, ES i DF formiraju vlast, samo ja ne mislim da je to dobro za Crnu Goru, ljuljanje klatna i nastavljanje podjela do besmisla.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #4092
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Dps i df su isti k.S tim sto je dps toliko sranja cinio za sve ove godine tako da su oni ipak "krivlji" ali da kao sto gore rekoh su isti k.tako da treba bez njih pravit vladu..
    Ali ko je alternativa?Ranja i draginja koja se pravi luda radi par procenata glasova?ili manjine koje su drzale vrecu dok je dps krao i ciji predstavnici kukaju kako je sjever lose razvijen a oni se proporcionalno naklapali (skoro)vise od dpsa?ili ura pardon avangarda sto je napravila ovu glupost u dogovoru sa dpsom i vucicem(kojima je cilj samo podjele da bi lakse vladali).neko je dobro napisao prije nedje,kakve god da su demokrate jedini nisu jeli vucicevih splacina...a sto se tice Evrope Sad nadam se da ce ozbiljan posao napravit i da ce uzet dovoljan broj glasova da se pitaju nesto mada znajuci nas tesko...

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    No Signature

  25. #4093
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nemaju Demokrate problem sa mnom. Ja sam ih prekrižio odavno, oni imaju problem sami sa sobom i sa svojim mentalitetom uvrijeđene tinejdžerke svađalice. Tačnije problem je Boris Bogdanović i njegova vizija šta treba stranka da radi.

    Evo i DF kapira da treba da bude kooperativan i kaže računajte na nas oko sudstva, Demokrate odbijaju da učestvuju u raspravi. P.A.K.A.O.
    Baš ne kapiram šta rade ljudi. Autizam potpuni, šalju potpuno pogrešne poruke.

    Iskreno, ne kapiram zašto bi neko glasao Demokrate (o DFu da ne pričam) prije Evrope sad, isto kao što ne kapiram zašto bi neko glasao DPS pri koaliciji oko URA.

    Ali dobro, trendovi su ubitačni. DPS tone, DF takođe. Brzo se (na veliku sreću i to je odličan trend) mijenja javno mnjenje. Nismo zacementirani. Do prije godinu je bila skoro pa nezamisliva mogućnost da DPS+DF budu ispod 50%, a evo i u Beranama su ispod 50 zajedno, CT, UL da ne pričamo.

    Naravno, legitimno je da neko želi da Demokrate, ES i DF formiraju vlast, samo ja ne mislim da je to dobro za Crnu Goru, ljuljanje klatna i nastavljanje podjela do besmisla.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Većina je ok ta priča, ali bih dodao da ispod tih 50% sa df i dps treba da ostanu i
    - manjine ovakve partitokratske jer su grdji od dps-a po toj priči guranja, zapošljavanja i namještanja za svoje a kroz priču potpiruju podjele i svadje uz motanje u oblande gradjanizma, i tu se eto nadam se da u ovoj tranziciju manjine mogu izbacit nove neke partije koje će napravit mladi intelektualci i da maknu ove što samo gledaju koliko će stanova zakačit i rodjaka zaposlit...
    -sdp koji sa ranjom i draginjom samo prokopavaju dublje podjele, a i znamo da su partitokrate dje god vlasti dofate i šta su činjeli dok su vlast imali

    Vjerovatno je nemoguce u skorijim godinama ovo što pričam, ali bilo bi dobro eto...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  26. #4094
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-desetak-osoba

    Aoooo pade crna kutija Milova... kako gazi novi SDT, samo jako ide gaaass

    Uhapšen predsjednik Privrednog suda Blažo Jovanić i još desetak osoba
    Jovanić se sumnjiči da je organizator kriminalne grupe koja je prethodnih godina, zloupotrebom službenog položaja i drugim krivičnim djelima, oštetila državu za više desetina miliona eura
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  27. #4095
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kako si osjetio momenat da se prešaltaš u avangardu, neka neka
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following 7 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  29. #4096
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Kako si osjetio momenat da se prešaltaš u avangardu, neka neka
    Avangarda? Misliš na URA-u?
    Jesi ti uopšte čitao šta ja pišem o njima i njihovim potezima eo pola godine, a naročito od februara
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  30. #4097
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    P.S. na ovaj forum ne može čovjek nikog ni kritikovat ni pofalit a da mu odma ne zalijepe etiketu da podržava neku partiju tako meni juče rekoše da sam za df, eo danas ura, prije par dana demokrate, itd svi redom... a želja će vas biti da znate za koga ću biti
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  31. #4098
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    807
    Thanks Thanks Received 
    438
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Zašto ste svi tako sigurni da DPS pada? Ne trolujem, samo me zanima

  32. The Following User Says Thank You to Tica For This Useful Post:


  33. #4099
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Avangarda? Misliš na URA-u?
    Jesi ti uopšte čitao šta ja pišem o njima i njihovim potezima eo pola godine, a naročito od februara
    Čitam i čitam te sad, znaš kako kažu za preletače?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  34. #4100
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    Dps i df su isti k.S tim sto je dps toliko sranja cinio za sve ove godine tako da su oni ipak "krivlji" ali da kao sto gore rekoh su isti k.tako da treba bez njih pravit vladu..
    Ali ko je alternativa?Ranja i draginja koja se pravi luda radi par procenata glasova?ili manjine koje su drzale vrecu dok je dps krao i ciji predstavnici kukaju kako je sjever lose razvijen a oni se proporcionalno naklapali (skoro)vise od dpsa?ili ura pardon avangarda sto je napravila ovu glupost u dogovoru sa dpsom i vucicem(kojima je cilj samo podjele da bi lakse vladali).neko je dobro napisao prije nedje,kakve god da su demokrate jedini nisu jeli vucicevih splacina...a sto se tice Evrope Sad nadam se da ce ozbiljan posao napravit i da ce uzet dovoljan broj glasova da se pitaju nesto mada znajuci nas tesko...

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    Milatović zbrinuo ženu u drzavnoj upravi i kuma za visoku platu, Spajić drugare zbog koji je izgleda osnovao Montenegro works. A i doskorašnji premijer koji je vladu apostola sastavljao po naredbi crkve ubacavsi svoje bliznje, ne treba mu zaboraviti ni sinovu kucu od pola miliona.
    Oni koji su sproveli najnestrucina zaposljavanja u istoriji ove drzave su bas neko u koga treba imati vjeru.

  35. The Following 3 Users Say Thank You to artemida For This Useful Post:


Page 164 of 304 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •