Page 190 of 304 FirstFirst ... 90140180186187188189190191192193194200240290 ... LastLast
Results 4,726 to 4,750 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #4726
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    U niksicu je bilo ispod 50% izlaznosti na lokalnim izborima prije par godina pa to nije smetalo DPS i SD da vrse vlast.

    A i ljudi su jeftina roba.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Parlamentarni izbori su nešto drugo ipak,treba im pokazati da volja naaaroda nije da ovako postupaju.
    Ali nema odje sreće,mnogima je doživljaj kad se približe izbori pa ono predizborne kampanje,tenzije,priča... najsrećniji bi bili da su ovi izbori sad bili u junu,da cijeli mjesec glasamo.

    @Mojsije,ja još prije pola godine odje pisah da mi koji smo dali glas koaliciji CnB treba da protestujemo ako se nešto poput ovoga desi,ali nema nas.
    Ne kažem ja,nije abazovic imao nekog izbora a mislim i da je ovo pogurala EU i amerika,ali je trebao da ponudi ostavku u tom slucaju i da se raspišu novi izbori,ovako samo gubimo vrijeme.
    Jeste da ne daju ovima u vladu,ali da je sreće ne bi bili ni na slobodi mnogi,a ne da ih zapošljavaju po “ dubini”...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #4727
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Uraši itd priželjkivali vlast bez dps i df, dobili vlast sa oboje, ultimate win win
    Moraš baš djon od obraza imat da podržavaš ovu prevaru, a tek šta reći za rahmetli glasače ure...
    Vlada je odlicna. Oni sto su nezadovoljni zbog ucesca Dpsa imaju odlicnu opciju - a to je davanje podrske ovoj vladi i usputno izbacivanje Dpsa iz kombinacije.

  3. The Following User Says Thank You to Vitis For This Useful Post:


  4. #4728
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Druže, diga sam ruke, vidiš da me nema na forum skoro uopšte.

    Milo ima po zakonu pravo da imenuje jednog člana i to je to.

    Sviđa li mi se i taj član i sve ovo oko podjele resora, ne apsolutno.

    I kad je bila ona prošla tabelica skakao sam, sad će neka druga tabelica i pravo da ti kažem kapiram da nema sreće ođe.

    Zamjeram prošloj vladi što je pristala na tabelicu, jer ona je imala toliki hype i povjerenje naroda da je mogla da izgura, makar na kratko, depolitizaciju institucija. Da postavi standard, obrazac ponašanja, da ljudi vide da je moguće drugačije. Oni su se tabelicom posrali u to. Bilo je to veliko razočaranje.

    Od ovih "novih" niko nije ni očekivao otklon od partitokratije i postavljanje standarda što se tiče depolitizacije.

    Sad će Demokrate da pište zbog uhljebljenja, a najgori su bili nakon 30.08. po tom pitanju.

    Umjesto ni DPS ni DF imamo sad i DPS i DF, doduše po dubini, ne u vladi.

    Al dobro, evo vidimo da DPS i DF mogu da pregovaraju oko mjesta u OD bez problema. Nadam se makar da će one mrzne tenzije sad splasnuti, a rekao bih da več jesu, jer valjda konačno pokapira narod da se ne vrijedi batrgati zbog političara. Eto makar nešto pozitivno od svega.

    Da me je neko pitao prije 30.08. da li bih pristao na ovako nešto, samo da DPS ne bude u vladi, bih sigurno, ali iz ove perspektive sve izgleda jako loše.

    Taj EU put i signali koji stižu od njih je svakako pozitivan.

    Ovo ostalo...bači u vodu slobodno.

    Imamo li i jednu stranku koja želi da kvalitet stavi ispred lojalnosti stranci. Ne nijednu. U čemu je onda razlika? U kvalitetu kadrova? Ako već mora tako, jer nemamo opciju koja je za depolitizaciju, ostaje nam da se nadamo međusobnoj kontroli jer ni u jednom OD neće biti slučaj da neka stranka ima većinu, kao što su za vakat DPSa dijelili firme BSu ova, DPSu ove tri, SDu ova itd.

    Ne znam druže, prestao sam da se nerviram, pravo da ti kažem i upao u neku fazu "boli.urca"...

    Pozdravljam vas i fino se igrajte.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Welcome to reality. (moja omiljena sentenca)
    Ništa lično i sebi je ponavljam.

    Nego, da vidimo koliko je URA za NATO i hoće li obrnuti stav oko vojnog poligona.

    Centrala zelenih u Bundes Ligi pritiska Šolca, i maše prstićem ona ista što reče da je ekologija jedini problem u MNE.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 18-06-22 at 11:17.
    No pasaran!

  5. #4729
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Meni su Zeleni najgori od sve dece

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  7. #4730
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Bitno je da DPS nestane a ostalo je nebitno.
    Koja je razlika kad su se otresli balasta po drugijem partijama?

    Evo baš me zanima razlika između njih i partija što su primili prelet tica.

    Baruština.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  8. #4731
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    E kako se ismijah na komentare

    https://twitter.com/RadosaWrbica/sta...372613632?s=19


    Mijenjajmo percepciju.
    Stavimo ruzicaste naocare.

    Mi svi kao da se kolektivno drogiramo.

    A tek ovaj:





    *APSURDISTAN*
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #4732
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Koja je razlika kad su se otresli balasta po drugijem partijama?

    Evo baš me zanima razlika između njih i partija što su primili prelet tica.

    Baruština.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    DPS otisao sa vlasti a za 30 godina su uspostavili sve naopake sisteme vodjenja politike i drzave a onda dosli drugi koji su samo nastavili da ih primenjuju plus pojacani populizam, ovdje nema politicke opcije kojima DPS nije idol u nacinu vodjenja drzave koliko god im usta puna suprotne price.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  11. #4733
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ja se ne sjećam da je bilo ovakvog pištanja kad je ozloglašeni DF upada kod Krivoga po dubini.
    Pa ne vidim čemu sad galama tadašnjih ćutologa što po dubini upada DPS.
    Dobra stvar je da smo na putu nacionalnog pomirenja zahvaljujući URA i uhljebljavanju. Malo li je? Jes da je pomirenje na osnovu punjenja gujsca do prvog bankrota kad ćemo se kosijerima dovatiti ali eto... Bel epoque...
    Jes da ponekoga ođe žuljaju Ibro i Almir na nekim rampama što rade za platu. Ali tenzija padne čim upadnu Nemanja i Dušan na neku drugu rampu.

    Kako bješe u Profesionalcu "Nije Slobo (Milo ili neko drugi po izboru) kriv. Mi smo gowna!!!"

    Da je Bog pravedan kad je dijelio prostor narodima nama je, u skladu sa našim ljudskim kvalitetima i doprinosu čovječanstvu, trebao da odvoji neko parče Čada ili Nigera u pustinju bez kapi vode, a ne ovu ljepotu u koju se usrasmo.
    Ljudi koji familiju griju na potrošeno ulje iz auta. Doduše, nisu imali dimnjake do 20. vijeka. Mi smo takva bagra da to postaje zabavno.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  13. #4734
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Gagarin klub je to.
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Meni su Zeleni najgori od sve dece

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ma to je elita.Evo još samo da se izbore za zabranu slamčica jer nema veće muke za one što piju koktele.

    I ono čuveno nikad više DPS mi ćemo ih usisati.

    Što im bi sa Solane?

    Eno ga jedan motor sa pumpe u Železaru.

    Jelušićka šalje djecu u Jejl i drži lekcije ko gospođa ministarka iz Nušićeve satire.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  14. #4735
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post

    @Mojsije,ja još prije pola godine odje pisah da mi koji smo dali glas koaliciji CnB treba da protestujemo ako se nešto poput ovoga desi,ali nema nas.
    Ne kažem ja,nije abazovic imao nekog izbora a mislim i da je ovo pogurala EU i amerika,ali je trebao da ponudi ostavku u tom slucaju i da se raspišu novi izbori,ovako samo gubimo vrijeme.
    Jeste da ne daju ovima u vladu,ali da je sreće ne bi bili ni na slobodi mnogi,a ne da ih zapošljavaju po “ dubini”...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Niko ovo nije pogurao bez mi sami. Koliko je ljudi natrcalo ovdje na price kolega, a sta mislite o ovome, a sta mislite o onome... Stidite li se sto ste glas dali, a ovo rade....
    A sad ide iz najjace prica "ada znali smo da ce ovako". Dok god se bude u defanzivi prema likovima kojih se svojih prica i navijanja ne stide, nema ovdje srece.
    I da, izaci ce Preokret na izbore, pa makar imas za koga da glasas. Mozda Peric bude bolji izbor od Abazovica.
    Last edited by Hell Raiser; 18-06-22 at 12:42.

  15. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  16. #4736
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Ja bi da se pomire Marko i Dajko i da nam budu novi Milo i Momir. Pa da nas jašu novih 30 ljetah. A posle prve decenije jahanaja da se posvađaju oko kombinacija (ili Žake, a možda oko Kande) i da se narod zakrvi i pitamo jedni druge onu kultnu.
    "Jesi li za Marka ili za Dajka?"
    Iskusni kažu jesam.

    Of topic... Sjećate li se kako je masu gandže dolazilo za 10 DEM dok su Milo i Momo bili u svađu. Pobijedi Milo, prc... Za iste pare upola manje... To je politička manipulacija omladinom!!
    Last edited by Gagarin; 18-06-22 at 12:44.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  17. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  18. #4737
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    I ja bi da se vrati gvozden ili mugi, pa da se ponovo svecano otvaraju cesme u gradskim naseljima ko 51ve. Pogore narod na vrucinu.
    I da se vrati Beli orao da kupi ona dva klipna aviona po cijeni borbenih lovaca, da po cio dan crta srca iznad PG.
    Last edited by Hell Raiser; 18-06-22 at 12:47.

  19. #4738
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ja bi da se vrati zdravko i braticka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. The Following 4 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  21. #4739
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,410
    Thanks Thanks Given 
    4,156
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Mi imamo vladu bez dpsa, vladu cine sledece partije: Ura, Snp, Sdp, Bs. Toj vladi je potrebna dodatna podrska, ako demokrate i df nece - onda oce dps. Demokrate i Df su kumovski dijeli Epcg, Cedis i tako dalje...a cini mi se da su i Opstinu Niksic podijelili na dva gradonacelinka po dvije godine, ili da ovi da imaju predsjednika a ovi drugi sve ostalo.

    Sad im je krivo sto dps dobija dio kolaca a iskreno su ga zasluzili podrskom ove vlade.

    Sad kad opet procitam ovo tvoje, kazes da su Demokrate za vladu ali da nema ni dpsa, ni dfa, ni ure...Demokrate su za vladu dje nema nikog bez njih samih, pa imaju li 51%? Sta oce onda?
    Kakva prica nivo sedmi osnovne....ne znam zasto se zamaram ali evo opet pa mozda ukapiras:

    DPS je partner u vlasti dogovoren od pocetka, prvo se sa njima pregovaralo a ne ako nece DF i Demokrate oni ce.
    DF zvanicno i nije pozvan u vlast, nego da glasaju ako hoce a ako nece ne moraju svakako nece ulaziti, isto tako ih je DPS mogao to pozvati 2016te, zasto bi podrzali?

    To sto si kazes da sam rekao za demokrate prostim citanjem ponovo ces vidjeti da nisam, kakvih 51%, sta uzimas, neke prirodne travke ili neku hemiju iz apoteke?

    Sent from my phone

  22. #4740
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Kakva prica nivo sedmi osnovne....ne znam zasto se zamaram ali evo opet pa mozda ukapiras:

    DPS je partner u vlasti dogovoren od pocetka, prvo se sa njima pregovaralo a ne ako nece DF i Demokrate oni ce.
    DF zvanicno i nije pozvan u vlast, nego da glasaju ako hoce a ako nece ne moraju svakako nece ulaziti, isto tako ih je DPS mogao to pozvati 2016te, zasto bi podrzali?

    To sto si kazes da sam rekao za demokrate prostim citanjem ponovo ces vidjeti da nisam, kakvih 51%, sta uzimas, neke prirodne travke ili neku hemiju iz apoteke?

    Sent from my phone
    Vlada nam je vrhunska, taman da se krene naprijed, zaboravismo da smo bili bez Vlade.

    DF izgleda pravi dogovore sa Dritanom kako bi ostali 'po dubini' a zauzvrat da se malo utisaju i iskuliraju Demokrate sto se tice eventualnih protesta. Demokrate toliko napada na URU izvrsise da ih je sramota uopste pokusati pregovore, a nevezano za to, cim su se dokopali vlasti preuzeli su sistem DPS i krenuli sa ne samo partijskim zaposljavanjem vec i sa politickim ucjenama - zaposlicemo te ali za clansku kartu, glas, pa glasove porodice i slicno. DF je imao dugu listu cekanja pa su ubacali svoje clanove koji godinama cekaju ljepse poslove ili poslove uopste.

    U naletu moci dosli su na ideju izbacanja URE iz dogovora sto im se vidimo kako obilo o' glavu. Demokrate da su od starta ljepse odigrali, mozda bi ostali na pozicijama...a ovako su ubjedljivo najvise nezadovoljni.

    Umjesto da se prica o totalnom ukidanju akciza na gorivo jer smanjenje od 50% nije dovoljno, odje je glavni problem sto je za clana neke komisije imenovana clanica DPS a na celu te iste komisije je Sergej Sekulic, koji je bio dio prosle Vlade. (anti DPS)

  23. #4741
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ja bi da se vrati zdravko i braticka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E... Što bi sa Bratićkom? Zna li ko? Da neće đe da ožeže? Evo idu vrućine. Znala je kvalitetnu kletvu bačit u svoje pero.
    Taman se napucala, bi joj ga rabota...
    Ozbiljno, jel je Mickey otpilio za stranku?
    Last edited by Gagarin; 18-06-22 at 13:17.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  25. #4742
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Abazović:
    "Više granica, više šverca. Manje granica, manje šverca. Nama treba jedinstven sistem", poručio je on.
    Izvor:
    https://www.rtcg.me/vijesti/politika...je-sverca.html

    Ne mogu da se opasuljim da čovjek javno propagira alanfordovsku logiku. Doktor političkih nauka. Koordinator svih službi bezbjednosti. Izvali ovo. Kao argument u korist Open Balkana.

    Sluša li ovo Gejb Eskobar, da mu kaže kako je na šverc i bezbjednost SAD i Meksika uticala NAFTA?

    In vino veritas

  26. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  27. #4743
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Što reče neko, ako ukinemo zakone, neće biti kršenja zakona.
    Dr. političkih nauka jbt
    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  29. #4744
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    E... Što bi sa Bratićkom? Zna li ko? Da neće đe da ožeže? Evo idu vrućine. Znala je kvalitetnu kletvu bačit u svoje pero.
    Taman se napucala, bi joj ga rabota...
    Ozbiljno, jel je Mickey otpilio za stranku?
    Eno je kod Mande u stranku. Taman se nasli.
    Inace Krivokapic i Konjevic traze da joj se ukine drzavljanstvo na osnovu "izdaje interesa CG"
    Taman se nasli. Da se avetinje sa dvije strane natezu. Na zalost mi cemo biti kolatetalna steta tog prepucavanja

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  31. #4745
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ja bi da se vrati zdravko i braticka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Reče da joj je familija bila u "NOV".(zeznu ćirilica)

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  32. #4746
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Abazović:

    Izvor:
    https://www.rtcg.me/vijesti/politika...je-sverca.html

    Ne mogu da se opasuljim da čovjek javno propagira alanfordovsku logiku. Doktor političkih nauka. Koordinator svih službi bezbjednosti. Izvali ovo. Kao argument u korist Open Balkana.

    Sluša li ovo Gejb Eskobar, da mu kaže kako je na šverc i bezbjednost SAD i Meksika uticala NAFTA?

    Ne znam je li se šališ, ali to što je rekao ima smisla potpunog... Ne branim Dritana, niti me interesuje, ali mi nije jasno šta je tu "alanfordsko".

    Nismo ni mi, ni Albanija, ni Srbija, krajnja destinacija za taj šverc, i da resursi koji se trenutno koriste za kontrolu tih medjusobnih granica se usmjere ka kontroli spoljnih granica prema EU imao bi smanjen šverc jer bi zaustavio više tih većih pošiljki kokaina, cigara itd... (bar u teoriji). Tako da na papiru to što je rekao ima apsolutnog smisla.
    Last edited by esimidobar; 18-06-22 at 14:27.
    Bez potpisa.

  33. #4747
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Gagarin klub je to.Ma to je elita.Evo još samo da se izbore za zabranu slamčica jer nema veće muke za one što piju koktele.

    I ono čuveno nikad više DPS mi ćemo ih usisati.

    Što im bi sa Solane?

    Eno ga jedan motor sa pumpe u Železaru.

    Jelušićka šalje djecu u Jejl i drži lekcije ko gospođa ministarka iz Nušićeve satire.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Oooo, nisam znao da još uvijek komuniciramo koleginice

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  34. #4748
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I ja bi da se vrati gvozden ili mugi, pa da se ponovo svecano otvaraju cesme u gradskim naseljima ko 51ve. Pogore narod na vrucinu.
    I da se vrati Beli orao da kupi ona dva klipna aviona po cijeni borbenih lovaca, da po cio dan crta srca iznad PG.
    A ovi DPS-ovi su bez ikakve egzotike.
    Kad svakako propadamo, daj bar da bude neke zabave.
    A ovi koje si naveo baš smore.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  35. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  36. #4749
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Eno je kod Mande u stranku. Taman se nasli.
    Inace Krivokapic i Konjevic traze da joj se ukine drzavljanstvo na osnovu "izdaje interesa CG"
    Taman se nasli. Da se avetinje sa dvije strane natezu. Na zalost mi cemo biti kolatetalna steta tog prepucavanja
    Make sense…
    I taman da Manda ima neku silikonku da se kod šefa Vučka pofali sa njom, od kad se Sažeži silikonkm napucala.
    Kod Vučka red takvih, a kod Dačića tek…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  37. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  38. #4750
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,197
    Thanks Thanks Given 
    15,128
    Thanks Thanks Received 
    3,760
    Thanked in
    2,688 Posts

    Default

    Ne zaboravi i Palmu, on sve to plaća.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 190 of 304 FirstFirst ... 90140180186187188189190191192193194200240290 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •