Page 228 of 304 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278 ... LastLast
Results 5,676 to 5,700 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5676
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blavorko View Post
    https://www.cdm.me/politika/radulovi...ropske-agende/

    Evo da otklonim sve dileme sto su trazili iz EU.

    Ako ko zna sto Evropa trazi je Momo Radulovic.
    Momo Radulović zna šta oće EU a nemojmo...

    To je stara lomijeva pudlica i taster, pripejd patriota i ultra komita, mrzitelj svega ne crnogorskog...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #5677
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Ja ne znam sta je ovo pa se place po forumu.... imaju priliku da sruse Vladu (ili izadju iz nje) gospoda iz SDPa i DPSa....pa neka to urade.... ne znam cemu sad jadikovke....sta ste mislili da je Dritan progutao jabuku da uvede SDP i DPS u Vladu iz cistog altruizma?

    Ako je Dritan mogao da proguta da kadrovi poput Kentere i ostalih dokazanih SDPS strucnjaka budu na nekim visokim pozicijama....morat ce i gospoda iz SDPa i DPSa Temeljni Ugovor ako misle obitavat u njoj. A koliko su licemjerni pokazuje kao sad ovo iscudjavanje, a znalo se i pregovaralo da je jedan od prioriteta nove vlade i TU i popis (sa ove prosrpske agende).

  3. #5678
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Koliko se sjecam taj Radulovic je clan savjeta cuvene Agencije za sprjecavanje korupcije. Da ne pricamo domete te organizacije, kao i koliko je iakocila iz zakonskih okvira i ovlascenja poslije pada DPSa
    A inace Evropski savjet je NVO koji je osnovao sa nekim istomisljenicima, dje se naziv koristi kao marketinski trik, da bi zvucalo kao neko EU tijelo u CG i da znaju sta pricaju.
    Slicna stvar je i Atlantski Savez Montenegro tako i ovo. Glupava DPS NVO za potrebe kafanskih i forumskih rasprava

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #5679
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Momo je za vrijeme najgorih godina bio dopisnik DW. A i sad kad je bila nova vlast jedino je ASK cinio sto im srcu drago. Je li neko nesto progovorio Momu? Mislim da on i dalje ima konekcije sa zapadom... Inace koloritan lik i veliki patriota. I veoma obrazovan. Potomak popa koji je mogao biti mitropolit, a koji je pritom ostavio po koji pisani trag o Crnogorcima i CPC...
    Momo treba da dobije vise prostora u ovoj drzavi.

  6. #5680
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Momo Radulović zna šta oće EU a nemojmo...

    To je stara lomijeva pudlica i taster, pripejd patriota i ultra komita, mrzitelj svega ne crnogorskog...
    Ko je god iole obrazovan i nacitan komita je i mrzitelj svega "ne crnogorskog".

    Treba li da nam Milosavi Samardzici, prva subara Niksica i ostali Radovani Damjanovici, Rakovici uce djecu?!
    Nije ti zapalo za oko koje gluposti naturaju svakodnevno?
    Slusacemo svaki dan slicne Joku. Crnogorci potekli iz Jajca 42... Tek sad posle ovog TU ce razni Karanovici i Graovci da nas uce da CPC nikad nije imala autokefalnost.
    Da smo Milogorci, kosovski zavjet... Taj kosovski zavjet nisu postovali ni Stefan Lazarevic (bitka kod Nikopolja), ni generacija posle (srbska vojska i rudari na zidinama Carigrada sve sa Turcima)...

    Ja uvijek pitam par logicnih pitanja... Ako ovuda je toliko jako gruvalo srbstvo kako to da nikad nijedna drzava na ovim prostorima, a bilo je mnogo promjena granica i imena, se ne nazva nekako da se da na znacaju srbstvu. Kao ovo sad ovi iz Republike Srpske, sto su najveci i najprvi Srbi, a do prije pola vijeka htjeli drzavu da prave sa Hrvatima, da nemaju nista sa Srbima istocno od Drine.
    Ili kako da 41. bijase toliko Crnogoraca u CG ako 1918. ono bijahu Srbi sto se pobunise...
    I ono najvaznije, nacije su vjestacka tvorevina. Ako smo mi nastali u Jajcima 42, Jokovi su koju deceniju prije. Joko treba tek na Italijane i Njemce da krene, da im objasni da su nastali krajem 19. vijeka, a veliki srbski narod je jos od Ameba... Joko i slicni, dobrim dijelom porijeklom od plemena Keljmendi, kao i Nik Djeljosaj.

  7. #5681
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    https://www.vijesti.me/v/612630?utm_..._share_counter

    I ovo
    Sasvim neočekivano, i nimalo našom zaslugom, pred Crnom Gorom su se otvorila vrata Evropske unije.
    I to je ono što, zaista, jeste najvažnije u ovom trenutku!

    Koliko god neko bio ljut i nezadovoljan na ovu Vladu, rušenjem ove Vlade, ruši se i evropska budućnost Crne Gore!
    Kazniti jednu vladu ne predstavlja problem; to je nešto normalno, i mora biti normalno u politici, ali rušiti ovu vladu, u ovom trenutku značilo bi zatvaranje već uveliko odškrinutih vrata Evropske unije.

    Možemo u nedogled raspravljati o odluci za usvajanje Temeljnog ugovora - ko je kriv, ko je ljut, a ko nezadovoljan.
    Odluka je donijeta, a Temeljni ugovor sa SPC je usvojen i to pitanje je danas zatvoreno.

    Sada mora postojati političke mudrosti da se zbog toga ne zatvore i vrata Evropske unije, koja su otvorenija nego bilo kada ranije.

    Kolika god neko bude smatrao da Vlada ima političu odgovornost povodom usvajanja Temeljnog ugovora, eventualna odluka o obaranju ove vlade predstavljala bi preuzimanje još veće političke (ne)odgovornosti po pitanju evropske perspektive Crne Gore.

    Želim da vjerujem da kod svih činilaca postoje državnička odgovornost i politička mudrost koje neće dozvoliti da se bilo kakve odluke donose naprečac, sa dalekosežnim negativnim posljedicama, već da će svaka odluka biti mudra odluka za našu zajedničku - Crnu Goru!

    I to za onu Crnu Goru za koju u Briselu već uzvikuju: Montenegro ante portas!

    Nik Gjeloshaj
    To je ko da nekom pljuneš u kafu i praviš se da nije ništa bilo.

  8. #5682
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,771
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    573
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Nika je jedini politicar u cg koji uzima sa dvije kasike. Povukao je ministra na glasanje a ovamo mu temeljni ne smeta. Pravi kurir vlasti, koju trenutno jase Abazi.

  9. #5683
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

  10. #5684
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ako je istina, bilo je ocekivano… e sad da vidimo ostale dogovore ima li ih, ili nema

  11. #5685
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,771
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    573
    Thanked in
    333 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Hairli bilo

  12. #5686
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Momo Korpivica novi ministar pravde. Knezevic uzima policiju, Nik preuzima upravljanje EPCG i Plantazama


  13. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #5687
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Dobra bi fora bila da je DPS htio da prodje ovo sa ovim temeljnim, ali ih je CDM sad sahranio objavivsi ovo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #5688
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Jel sad pada vlada nakon mjesec dana?

  16. #5689
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Momo Korpivica novi ministar pravde. Knezevic uzima policiju, Nik preuzima upravljanje EPCG i Plantazama

    samo da ne bude priča sad, mi morali ovo al ne možemo izglasat pa isto nam ostaju fotelje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 10-07-22 at 15:32.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #5690
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Pa mislim da bi bili jedini na svetu da uskrate podrsku a da ostanu u vladi…

    Mada tesko bi me vise sta zacudilo

  18. #5691
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    df i dcg da ruše vladu posle izglasavanja ugovora sa SPC ne smiju. dps i sdp 41 nemaju. osim toga puštat rusku agenturu u ovom momentu u vlast ne vjerujem da će imat podršku Vašingtona i Brisela. eo viđećemo. jedno je jasno, opet se sprdaju sa narodom, al jbg sve po zasluzi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #5692
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Potvrđeno, dps uskraćuje podršku. Dritan pali barku.

  20. #5693
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    df i dcg da ruše vladu posle izglasavanja ugovora sa SPC ne smiju. dps i sdp 41 nemaju. osim toga puštat rusku agenturu u ovom momentu u vlast ne vjerujem da će imat podršku Vašingtona i Brisela. eo viđećemo. jedno je jasno, opet se sprdaju sa narodom, al jbg sve po zasluzi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

    Ja sam ubedjen da Dcg nece propustiti ovu priliku koja im se namestila… al kazem ja sam glup i naivan za politiku pa me ne bi cudilo da Aleksa i Dritan ponovo budu ekipa

  21. #5694
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Sad Dritko nek fino makne sve SDP i DPS ovce iz Vlade... podrska od DFa i Demokrata za prelazni period do izbora i to je to.

  22. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  23. #5695
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    tako je, da ga podržavaju ljudi koji su organizovali skupove podrške Putinu i slave ubijanje Ukrajinaca. na šta spade Dritan samo je bitno šta će reći Varhelji i Borelj kad dođu u PG i Ameri. opet kažem, Spajk&Milatović loading. kako neđe sad piju pivo i smiju se Abazu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5696
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    tako je, da ga podržavaju ljudi koji su organizovali skupove podrške Putinu i slave ubijanje Ukrajinaca. na šta spade Dritan samo je bitno šta će reći Varhelji i Borelj kad dođu u PG i Ameri. opet kažem, Spajk&Milatović loading. kako neđe sad piju pivo i smiju se Abazu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ko je organizovao skupove podrske Rusiji? Druze koji je tvoj problem? Kakve veze ima Putin i Rusija sa ovom situacijom??? Cime li vas hrane da mi je znat...

  25. #5697
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ko je organizovao skupove podrske Rusiji? Druze koji je tvoj problem? Kakve veze ima Putin i Rusija sa ovom situacijom??? Cime li vas hrane da mi je znat...
    Mržnjom, nacionalizmom, šovinizmom i fašizmom, u 3 obroka...
    Last edited by lucke91; 10-07-22 at 16:00.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  26. #5698
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo da ne bude priča sad, mi morali ovo al ne možemo izglasat pa isto nam ostaju fotelje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ma okle. Bice prica da sjede u drzavnim preduzecima, u upravnim odborima, u ministarskim foteljama da albanski ****** ne bi pokopao evropski put i institucije.
    Forumasi ce da seruju mimove sa stolicom.... Ooops to je bilo drugom prilikom, sad se drzava cuva....
    Ljubomir pise kolumne dje se izvinjava SDP jer ih je prozivao, sada kapira da se brani drzava.
    Svekoliki forum se sprda kako je bitnija fotelja od obraza... Opet greska, to je bilo drugom prilikom, sad se brani ustavno dostojanstvo drzave i evropski put....

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #5699
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ko je organizovao skupove podrske Rusiji? Druze koji je tvoj problem? Kakve veze ima Putin i Rusija sa ovom situacijom??? Cime li vas hrane da mi je znat...
    df je preko svojih grupacija organizovao skupove. df podržava Putina i Rusiju. Bulajić se sastajao sa Rusima, pa se ovuda pričalo kako je to ništa. i sam Dritan je rekao nešto u stilu da će ako padne vlada biti na udaru ruskog uticaja. jbg ne može se u državi članici NATOa dozvoliti to. u ovom momentu si il uz Putina ili protiv


    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mržnjom, nacionalizmom, šovinizmom i fažizmom, u 3 obroka...
    reče čoek koji je skuplja glasove za partiju koja je uništila državu. vjerujem da sad mrziš Crnogorce, samo čekaš da vidiš kako će novi poslodavac da ti reče

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 10-07-22 at 16:05.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #5700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    DF: Jasno smo saopštili da Krivokapić više nema našu podršku

    to je taj rad

  31. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 228 of 304 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 07:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 05:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •