Page 189 of 304 FirstFirst ... 89139179185186187188189190191192193199239289 ... LastLast
Results 4,701 to 4,725 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #4701
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...s-a-na-fotelje



    Krvava se borba vodi za bolji život građana.
    Ovi su totalno izgubili vezu sa stvarnoscu, ovo je ludilo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  2. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  3. #4702
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ovi su totalno izgubili vezu sa stvarnoscu, ovo je ludilo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ode sve u nebo a ovi u foteljama... Mora padat ova Vlada, nema druge.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. #4703
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,923
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Odličan 5. Taj rad... Stomak pun đakonija kreira optimistički pogled na svijet.
    Još ako su sa čuvene serbske šljive ranke prešli na neki sovinjon ljetnji, ili neki šardone uz plodove mora, umjesto plodovah tora, pa naravno da je pao stepen agresivnosti.
    Eeee... tstststs... navadi me na bonbone yebale te one ...
    Pipun (DNP) vazda bio na lepršavi Rose.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  5. #4704
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...s-a-na-fotelje



    Krvava se borba vodi za bolji život građana.

    Pa i vodi, za ovaj dio gradjana sto ih je glasao

  6. #4705
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ne bore se oni za građane koji su ih glasali, no da ubače bližu i dalju rodbinu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #4706
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ode sve u nebo a ovi u foteljama... Mora padat ova Vlada, nema druge.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I ko da dodje, kandići da nas udaraju kolima po semafora i da pomjeramo planine mislima?
    Teško je, ali bez brige, biće još gore.

  8. The Following User Says Thank You to Laik For This Useful Post:


  9. #4707
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne bore se oni za građane koji su ih glasali, no da ubače bližu i dalju rodbinu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    pa ti su ih i glasali, ne?

  10. #4708
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Dobro jutro.
    Jeste se na'spali?
    Kad ćete shvatit da niko od njih ne radi u interesunnaroda (šira masa) no u interesu svojih zicagu.
    Nek obore i ovu Vladu pa Pipun i Manda nek se namire još malo.

  11. #4709
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E, Kimmi, sve više ti se srozavajy kriterijumi, od onoga da ako URA ode sa DPS-om da ćeš ih liferovat, onda lagano ti prodje i kršenje ustava o lokalnim izborima, pa do ovoga da danas opravdavaš imenovanje Lomijeve savjetnice na funkciju u odbor za ove stambene kredite ili kako li već, a čini mi se da je i ona već nedje iskoristila isto to pravo da se obezbjedi, URA sve više liči na sektašku organizaciju.
    Nego, da je zaista URI stalo, mogli su blokirat ovo imenovanje uz neke pritiske, ali vidimo ko kadrira iz sjenke.
    Druže, diga sam ruke, vidiš da me nema na forum skoro uopšte.

    Milo ima po zakonu pravo da imenuje jednog člana i to je to.

    Sviđa li mi se i taj član i sve ovo oko podjele resora, ne apsolutno.

    I kad je bila ona prošla tabelica skakao sam, sad će neka druga tabelica i pravo da ti kažem kapiram da nema sreće ođe.

    Zamjeram prošloj vladi što je pristala na tabelicu, jer ona je imala toliki hype i povjerenje naroda da je mogla da izgura, makar na kratko, depolitizaciju institucija. Da postavi standard, obrazac ponašanja, da ljudi vide da je moguće drugačije. Oni su se tabelicom posrali u to. Bilo je to veliko razočaranje.

    Od ovih "novih" niko nije ni očekivao otklon od partitokratije i postavljanje standarda što se tiče depolitizacije.

    Sad će Demokrate da pište zbog uhljebljenja, a najgori su bili nakon 30.08. po tom pitanju.

    Umjesto ni DPS ni DF imamo sad i DPS i DF, doduše po dubini, ne u vladi.

    Al dobro, evo vidimo da DPS i DF mogu da pregovaraju oko mjesta u OD bez problema. Nadam se makar da će one mrzne tenzije sad splasnuti, a rekao bih da več jesu, jer valjda konačno pokapira narod da se ne vrijedi batrgati zbog političara. Eto makar nešto pozitivno od svega.

    Da me je neko pitao prije 30.08. da li bih pristao na ovako nešto, samo da DPS ne bude u vladi, bih sigurno, ali iz ove perspektive sve izgleda jako loše.

    Taj EU put i signali koji stižu od njih je svakako pozitivan.

    Ovo ostalo...bači u vodu slobodno.

    Imamo li i jednu stranku koja želi da kvalitet stavi ispred lojalnosti stranci. Ne nijednu. U čemu je onda razlika? U kvalitetu kadrova? Ako već mora tako, jer nemamo opciju koja je za depolitizaciju, ostaje nam da se nadamo međusobnoj kontroli jer ni u jednom OD neće biti slučaj da neka stranka ima većinu, kao što su za vakat DPSa dijelili firme BSu ova, DPSu ove tri, SDu ova itd.

    Ne znam druže, prestao sam da se nerviram, pravo da ti kažem i upao u neku fazu "boli.urca"...

    Pozdravljam vas i fino se igrajte.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #4710
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Isti ovi EU signali su bili i prije 42. vlade godinama unazad pa se ne pomjerismo keksa tako da si lud ako imas nekih ocekivanja tu, za 2 god ce izbori kakav ce tu fijasko da bude kukala nam majka

  14. #4711
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,252
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ja znam da me glasanje neće viđeti na naredne izbore a možda i duže davati legitimitet ovim hoštaplerima kojima je vrhunac političkog djelovanja kako će zagrabit fotelje i zapošljavati kurte i murte hvala, ali bez mene

  15. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  16. #4712
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Lijepo ja zborih prije nekoliko mjeseci odje,bojkot izbora bi za pocetak bio pravi potez.
    Da bude recimo 40% izlaznost,ni toliko ne zaslužuju ova govvna,jedino da ih interesdzije glasaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4713
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Zasto Demokrate i DF nisu podrzale ovu vladu? DPS im je dao sansu dok su Demokrate svakog dana pljuvale i prozivale. Cemu ljutnja sto dolazi do smjena? URA nema dovoljno kadra koliko ima potencijalnih mjesta, mora jos neko da ucestvuje.

    Mozda ni sad nije kasno za Demokrate i DF da krenu sa podrskom pa onda DPS nece biti potreban i nece biti mjesta za njih na direktorskim mjestima. Ali treba pojesti sve ono sto pricaju poslednja dva mjeseca.

  18. #4714
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    357
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Svi su isti sledeci izbori me nece gledati, nema poente, treba bojkotovati izbore itd su price iz kuhinje DPSa, koje se suptilno po kafanama, preduzecima, slavama i ostalim druzenjima spustaju u narod.

    Zasto? Zato jer ce njihovi glasaci sigurno izaci na svake izbore, a sto je manja izlaznost veci im je procenat. U najgorem slucaju ce juriti 1 mandat, u najboljem Niksic.

    Pa vi sjedite kuci, i posle kukajte

    Sent from my phone

  19. #4715
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Bitno je da DPS nestane a ostalo je nebitno.

  20. #4716
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    357
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Zasto Demokrate i DF nisu podrzale ovu vladu? DPS im je dao sansu dok su Demokrate svakog dana pljuvale i prozivale. Cemu ljutnja sto dolazi do smjena? URA nema dovoljno kadra koliko ima potencijalnih mjesta, mora jos neko da ucestvuje.

    Mozda ni sad nije kasno za Demokrate i DF da krenu sa podrskom pa onda DPS nece biti potreban i nece biti mjesta za njih na direktorskim mjestima. Ali treba pojesti sve ono sto pricaju poslednja dva mjeseca.
    Hahahaha ti ko da si u pecini proveo 2021 godinu, Demokrate su bile za vladu ali bez DPS a DF im je bio nepozeljan partner, to ti je zvanicno. Nezvanicno, ovo je nacin da se vrati DPS a izbaci DF. To sto ce im ostaviti par funkcija je da ih umire malo da lakse popiju casu zuci

    Sent from my phone

  21. #4717
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Demokrate i Df se nisu mogli dogovoriti oko zajednickih protesta nego su najavljivali odvojene,naravno to je bio njihov interes da budu glavni na protestima,a posto dvojica ne mogu biti glavni...

    Dje su oni sad,ajde za frontovce razumijem jer im je vučić “sugerisao” da ne graju,šta je s demokratama,šta je s protestima?da nisu strane ambasade uticale i na njih


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #4718
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Hahahaha ti ko da si u pecini proveo 2021 godinu, Demokrate su bile za vladu ali bez DPS a DF im je bio nepozeljan partner, to ti je zvanicno. Nezvanicno, ovo je nacin da se vrati DPS a izbaci DF. To sto ce im ostaviti par funkcija je da ih umire malo da lakse popiju casu zuci

    Sent from my phone
    Mi imamo vladu bez dpsa, vladu cine sledece partije: Ura, Snp, Sdp, Bs. Toj vladi je potrebna dodatna podrska, ako demokrate i df nece - onda oce dps. Demokrate i Df su kumovski dijeli Epcg, Cedis i tako dalje...a cini mi se da su i Opstinu Niksic podijelili na dva gradonacelinka po dvije godine, ili da ovi da imaju predsjednika a ovi drugi sve ostalo.

    Sad im je krivo sto dps dobija dio kolaca a iskreno su ga zasluzili podrskom ove vlade.

    Sad kad opet procitam ovo tvoje, kazes da su Demokrate za vladu ali da nema ni dpsa, ni dfa, ni ure...Demokrate su za vladu dje nema nikog bez njih samih, pa imaju li 51%? Sta oce onda?
    Last edited by Vitis; 18-06-22 at 10:21.

  23. #4719
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Dodjosmo do toga da je DPS zasluzio dio kolaca, sta sve necu cuti na ovom forumu a ne znam ni sto se cudim sa obzirom da je CDM forum.


    DPS kompletan je jedino zasluzio javno lincovanje, egzekuciju ili zatvor.

    Krivo mi je najvise zbog URA-e, jedini imaju potencijal i jedini meni i dalje guraju neku zdraviju pricu. Razumljivo je da je dopustanje DPS-u u vladu gazenje njihovih rijeci i principa kompromis na koji ne moraju i moraju da pristanu.

    Problem je u tome sto su izbori za 2 godine, u slucaju da se ne napravi nesto revolucionarno u te dvije godine taj isti DPS(sa SDP-om i BS-om) uru pokopati i tu je kraj zdravijoj prici, osim ako se ne pojavi neko drugi da ih zamijeni ili da im pripomogne.


    Jedna stvar ce mi zauvjek ostati fascinantna, kako to da je DF gora opcija od DPS-a, razumijem i svjestan sam da im nije nepoznato partijsko zaposljavanje itd, svjestan sam da njima upravlja neko iz druge drzave ali opet kako potencijalno losa opcija moze biti gora od definitivno lose opcije(DPS, BS)

  24. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  25. #4720
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    DPS je zasluzio poneko mjesto jer je izglasao ovu vladu, da su Demokrate i DF glasali, ne bi bilo DPSa u ovoj prici. Za taj 'povratak' DPSa su glavni i odgovorni upravo oni koji cijeli zivot spinuju, a to su DF i Demokrate.

    IQ 70 onima koji traze krivca u Dritanu a ne vide da su ovome doprinijeli DF i Demokrate.

  26. #4721
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Dodjosmo do toga da je DPS zasluzio dio kolaca, sta sve necu cuti na ovom forumu a ne znam ni sto se cudim sa obzirom da je CDM forum.


    DPS kompletan je jedino zasluzio javno lincovanje, egzekuciju ili zatvor.

    Krivo mi je najvise zbog URA-e, jedini imaju potencijal i jedini meni i dalje guraju neku zdraviju pricu. Razumljivo je da je dopustanje DPS-u u vladu gazenje njihovih rijeci i principa kompromis na koji ne moraju i moraju da pristanu.

    Problem je u tome sto su izbori za 2 godine, u slucaju da se ne napravi nesto revolucionarno u te dvije godine taj isti DPS(sa SDP-om i BS-om) uru pokopati i tu je kraj zdravijoj prici, osim ako se ne pojavi neko drugi da ih zamijeni ili da im pripomogne.


    Jedna stvar ce mi zauvjek ostati fascinantna, kako to da je DF gora opcija od DPS-a, razumijem i svjestan sam da im nije nepoznato partijsko zaposljavanje itd, svjestan sam da njima upravlja neko iz druge drzave ali opet kako potencijalno losa opcija moze biti gora od definitivno lose opcije(DPS, BS)
    URA mora da vrati mandat glasacima, za ovo nismo glasali. Pa ko oce neka podrzi vladu, ako imaju vecinu srecno im bilo.

    Ko god je glasao URA, na ovaj nacin se osjeca da mu je glas pokraden.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #4722
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Lijepo ja zborih prije nekoliko mjeseci odje,bojkot izbora bi za pocetak bio pravi potez.
    Da bude recimo 40% izlaznost,ni toliko ne zaslužuju ova govvna,jedino da ih interesdzije glasaju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U niksicu je bilo ispod 50% izlaznosti na lokalnim izborima prije par godina pa to nije smetalo DPS i SD da vrse vlast.

    A i ljudi su jeftina roba.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  29. #4723
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    DPS je zasluzio poneko mjesto jer je izglasao ovu vladu, da su Demokrate i DF glasali, ne bi bilo DPSa u ovoj prici. Za taj 'povratak' DPSa su glavni i odgovorni upravo oni koji cijeli zivot spinuju, a to su DF i Demokrate...
    Darko Pajović priča. Ne bih ja izdao, nego objektivne okolnosti i subjektivne slabosti...

  30. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  31. #4724
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    URA mora da vrati mandat glasacima, za ovo nismo glasali. Pa ko oce neka podrzi vladu, ako imaju vecinu srecno im bilo.

    Ko god je glasao URA, na ovaj nacin se osjeca da mu je glas pokraden.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Kad bi se tako vracali mandati zbog ponekog nezadovoljnog glasaca koji ne kapira siru sliku, svako mjesec-dva bi padale vlade a stabilnost bi imali onda kad bi dosli vanzemaljci da nas pokore.

  32. #4725
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Uraši itd priželjkivali vlast bez dps i df, dobili vlast sa oboje, ultimate win win
    Moraš baš djon od obraza imat da podržavaš ovu prevaru, a tek šta reći za rahmetli glasače ure...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  33. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


Page 189 of 304 FirstFirst ... 89139179185186187188189190191192193199239289 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •