Page 276 of 304 FirstFirst ... 176226266272273274275276277278279280286 ... LastLast
Results 6,876 to 6,900 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #6876
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Sada treba staviti suujetu sa strane.... ako se moze reci makar virtuelno je Abazovic-Becic 1:1, i to je to. ove 2 stranke su uz sve mane prirodno upucene jedna na drugu....i siguran sam da ce prevazici nesuglasice koje su postojale do danas.

    ALi sada Demokrate su te koje moraju da preduzimaju inicijative....nema vise palamudjenja.... oni su ti koji sada treba da pronalaze i iniciraju rjesenjenja kako prevazici politicku krizu. DFu odgovara sve osim izbora i prihvatit ce sve....znaci ostaje Demokrate-URA da pronadju rjesenje i probaju da nas izvuku iz ove krize u koju su nas oni i uvalili.

    DPS - nisam do kraja gledao nisam imao ni volje ni zivaca ali da li je mozda bila slavljenicka atmosfera sto su srusili vladu? Ne vidim razloga da oni imaju ista da slave... na neki nacin kao i Dritan i oni su sami sebe srusili.

    BS - mislio sam da su DF i SDP najodvratnije stranke, ali sam se zajebao, ipak je najodvratnija po mom misljenju BS... Uvuci uh Vladu, daj im ministarska mjesta... i na kraju mu uvalise noz u ledja.... E moj Dritane naivni i avetni...dako ti se otvore oci za neke stvari kad vec nece Bosnjacima da imaju i neku alternativnu stranku a ne ove odvratne uhljebe.

    DF - a muke na njih velike juce...kako na izbore...a tu su ES a nema vise TU .... sledeca tema ce bit popis.

    SNP - a muke i na Scekica i Jokovica...to im je to sto se tice ministrovanja.

    Sve u svemu, nije ovo lose, makar su se otvorile karte na sto...nema vise ucjena...sjedite dogovorite se ili na izbore.
    Bez obzira na sve mislim da je ovo najpostenije i najbolje rjesenje.
    Najzad Demokrate skupile mu.a i odradile ono sto je trebalo, meni je nevjerovatno da Abazovic juce salje ponudu u kojoj prakticno kaze sve prihvatam samo je uslov da ja ostanem premijer, a stvarno jadno, znaci od nule pa svakome po zasluzi shodno osvojenim mandatima, sad je na Demokratama da preuzmu inicijativu i ponude rijesenje za izlazak iz krize, evo da vidimo ih sad na djelu, sve smo govorili da su nesposobni i da nemaju kapaciteta, evo im prilike da se pokazu, ako sad ne odrade nista neka ugase partiju...
    DPS nije slavio jer znaju da nemaju sta da slave, ovo su morali da odrade zbog biraca, nisu bas ni svi bili presrecni zbog ove inicijative, na kraj Zivkovic se i pravda i kaze nije samo zbog TU nego sto ste skrenuli sa EU puta kao to je vise presudilo, oni cak nisu mnogo ni komentarisali i ako su ih svi zivi isprozivali i popljuvali, tako da oni sad ce pokusati da kupe Demokrate ili URU, njima treba jedan mandat da sastave vlade tako da nista nije iskljuceno, vidimo kako se politicari drze svoje rijeci, ka najvece splacine...
    DF sve ovo koristi da pokaze kao gradjanima da im nisu fotelje bitne, pa Mandic kaze mi iz NSD necemo u vladu, samo trazimo "zbog naroda" da se vratimo na staro, kao oni su sad faktor stabilnosti sve ti je.em u pm...
    Onaj Martinovic iz Demokrata je toliko iritantan da ce zbog njega samo da gube glasove, sta je ono, pandan je Konataru, nema razlike, a Konatar samo neka je zdravo, smecar na kub...
    Last edited by Whisperer; 20-08-22 at 09:03.

  2. #6877
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Juče su sve mogli završiti za sat vremena,mirno i staloženo kako se inače ponašaju izvan parlamenta.

    Ali, trebalo je izvesti performans za glasačko tijelo svako na svoj način. (predizborna kampanja tačnije od 12h)
    Eto oni upravo tako vide svoje glasače.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 20-08-22 at 09:07.
    No pasaran!

  3. #6878
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    stvarno osvjezilo. sreca pa se nista nece promijenit.
    sta je sledece u fokusu, totalno sam ispala iz desavanja
    Valjalo bi da se svih 81 povuku, pa da probamo sa nekim novim ljudima..

  4. The Following 4 Users Say Thank You to bayo For This Useful Post:


  5. #6879
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Rekao sam nedje ranije da izdaja nije strana ovom narodu. Srbi su dobili TU. Ne ulazim u to da li je trebalo ili ne to uraditi, kako sam i pretpostavljao DF po nalogu Vučka normalno ne obara Vladu. Ruka ruku mije. Lideri srba Ljaljo&Co su izdali sebe i srbe. Ocekivano. Srbi bi na sledecim izborima trebalo da se zamisle da li ce podrzati takve lidere kao Ljaljo&Co i crazy Milača ili glsasati DF. A sto se tice URA-e, evo da vidimo oce li sastaviti Vladu bez URAe ili nesrazmjerno velikog ustupka URAi.

    Mogli bi da batalimo retoriku svi su g…a i da to pocne bude novi nivo sa koga se funkcionise. Jer ako sam sto naucio, mi vazda mozemo i gore od ovog. Tako da taj izraz bih ostavio za neko novo dno koje dostignemo.


    Sent from आत्मन:
    Last edited by Caesar; 20-08-22 at 09:16.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. #6880
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Rekao sam nedje ranije da izdaja nije strana ovom narodu. Srbi su dobili TU. Ne ulazim u to da li je trebalo ili ne to uraditi, kako sam i pretpostavljao DF po nalogu Vučka normalno ne obara Vladu. Ruka ruku mije. Lideri srba Ljaljo&Co su izdali sebe i srbe. Ovekivano. Srbi bi na sledecim izborima trebalo da se zamisle da li ce podrzati takve lidere ili glsasati DF. A sto se tice URA-e, evo da vidimo oce li sastaviti Vladu bez URAe ili nesrazmjerno velikog ustupka URAi.

    Mogli bi da batalimo retoriku svi su g…a i da to pocne bude novi nivo sa koga se funkcionise. Jer ako sam sto naucio, mi vazda mozemo i gore od ovog. Tako da taj izraz bih ostavio za neko novo dno koje dostignemo.


    Sent from आत्मन:
    Meni je nevjerovatno da se vlada ne smije oboriti, ko kome sad brani da shodno osvojenim mandatima napravi plan i program za buducu vladu? Vidi, Dritanu se svidjela fotelja ocigledno pa mu se nije odlazilo tek tako, ali kao i u sve normalne zemlje, vlade padaju i resetuje se sve i krece od nule, evo prilika da vidimo koliki im je svima demokratski kapacitet...

  7. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  8. #6881
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Meni je nevjerovatno da se vlada ne smije oboriti, ko kome sad brani da shodno osvojenim mandatima napravi plan i program za buducu vladu? Vidi, Dritanu se svidjela fotelja ocigledno pa mu se nije odlazilo tek tako, ali kao i u sve normalne zemlje, vlade padaju i resetuje se sve i krece od nule, evo prilika da vidimo koliki im je svima demokratski kapacitet...
    Zaebi ovdje demokratiju. Stoji sve sto kazes al u Norveškoj. Nemojmo se praviti da živimo nidje bez ovdje. Da nije TU prihvatio bi ovo sto kazes sve. Ali na ovo ne moze da se zazmuri. Biramo izmedju onog biti pošten, evo Vučić nas uči izgleda, i izmedju trgovine interesa preko nasih ledja. Vlada je oborena zbog toga, a ne u ime demokratije. Govorim o principima iako se moze misliti da pjenim za Dritana. Koincidencija ili moja slabost. Ko cita nek procjeni.


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  10. #6882
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    TU je pokazao koliko je on izgorio u fotelji. Koliko puta je samo ponovio, pa i juče da je to potpisao zato što je ON mislio da je ispravno, zato što je ON mislio da to tako treba.

    Pa prijatelju nisi ti pravnik, organizuj raspravu, eksperte, ima ko mislit o tome no je htio da bude Bog i batina i otišao na all in.

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  11. #6883
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Dritko je odradio ono što su tražili od njega.
    Sve je ovo već dogovoreno.
    Oni ništa ne rade što oni oće već što im se reče.

  12. #6884
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Ajmo da zavrsimo sa TU
    Sad da vidimo jos taj popis pa da nemaju vise o cemu da zavadjaju

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  13. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  14. #6885
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Opet će smaranje sad da bude oko traženja poništenja, nikad kraja sprdnji ođe...
    War. War never changes.

  15. #6886
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Jel sad idu otpremnine za ovu novu administraciju koja je trajala mjesec dana?

  16. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  17. #6887
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    A juce je eksplicitno ogoljen taj njihov savez sa DF i apeli i pokusaji da se taj savez formalizuje i osnazi. Tu nema jasnih politika i jedini cilj je svima jasan - opstanak fotelja. Jedina drzava u kojoj opozicija rusi osnovne postulate i ne glasa smjenu vlasti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #6888
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Jel sad idu otpremnine za ovu novu administraciju koja je trajala mjesec dana?
    Neće to niko tražiti oni su se svi toga prihvatili zbog dobrobiti naroda i države.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  20. #6889
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Ana Ždrale is on fire. Na njenom FB profilu se može vidjeti sav očaj URAša za izgubljenim foteljama koje se oplakat noćas ne mogu. Ja ne znam kako je nije blam, svega mi
    ali kako ona misli da je mnogo pametna
    She is only here to annoy herself!

  21. #6890
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,818
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default



  22. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  23. #6891
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,415
    Thanks Thanks Given 
    4,167
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Lideri srba Ljaljo&Co su izdali sebe i srbe. Ocekivano.

    Sent from आत्मन:
    Hahahhaha, a ne no ce da se lizu sa Dritanom i Jokovicem koji su njih izdali i usli sa DPS u vlast, i kasape im kadrove dovode DPS na njihova mjesta?!? Da kao opozicija ne glasaju protiv vlasti? Pa dje to ima?


    Sent from my phone

  24. #6892
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ali najjača ideja ,smjenili vladu sa DPSom ,izglasali vladu sa DpSom jer su znali da demokrate ne bi prihvatili Dritana za premijera onda htjeli da nastave sa tom istom vladom kao da se ništa nije desilo ali sad opozicija da ih podržava.
    Moze li većeg licemjerstva od toga.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #6893
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Ali slusam Mandica koji pljuje Spajica i Milatovica kako oni nista nisu uradili (digli minimalac sa 250 na 450 evra, digli plate, besplatne udzbenike za osnovce i djecije dodatke) ali zato kaze svaka cast Dritanu i Joku jer su potpisali TU, e zemljo otvori se...
    A Mandic samo sto ne zaplaka od muke, taman mu se otvorio put ka vladi, ali ga sad zajebase Demokrate, koje nisu htjele da podrze genijalan plan Dritana i Joka, da sve ostane isto samo da im umjesto DPS-a sad oni pruzaju podrsku, kakva dva genijalca, samo da ih EU ne otme ovako genijalne...
    Last edited by Whisperer; 20-08-22 at 10:49.

  26. The Following 4 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  27. #6894
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Zdravko je za direktora nacionalnih parkova stavio zeninog sestrica momka koji je zavrsio dif i nikad u zivotu radio normalni posao nije. Miteovicevog bratanica u bord direktora za 3k platu
    Nemojte ljudi, zdravko je imao veliku sansu, najvecu ali je prosuo najstrasnije



    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ja vapim za nekim bordom, kontaktirajte me partijski aktivisti, 6 sigurnih glasova imate od mene

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  29. #6895
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,415
    Thanks Thanks Given 
    4,167
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja vapim za nekim bordom, kontaktirajte me partijski aktivisti, 6 sigurnih glasova imate od mene

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Jes pa da dovodis ukrajinke u preduzece van radnog vremena

    Sent from my phone

  30. The Following User Says Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  31. #6896
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    A juce je eksplicitno ogoljen taj njihov savez sa DF i apeli i pokusaji da se taj savez formalizuje i osnazi. Tu nema jasnih politika i jedini cilj je svima jasan - opstanak fotelja. Jedina drzava u kojoj opozicija rusi osnovne postulate i ne glasa smjenu vlasti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ništa, moramo pod hitno angažovati Filipince da se bave preduzetništvom i pune budžet, a CG starosjedioci da se bave birokratijom i politikom
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  32. #6897
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Nijesam potpuno u toku, ima li sanse sad da se dogovore Demokrate, DF i URA oko 44 vlade, ali pod Ljaljinim uslovima?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #6898
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Reko Dritoni da ga ne zovu ako izglasaju nepoverenje vladi..

    Jbt kako on ima poremecenu sliku sebe i svoje partije…

    Ne libi se posle svega da moli DCG a kad je doziveo fijasko onda kao uvredjena mlada se ponasa…

    On je od onih, njegovih 100 eur vredi vise od mojih 100 eur…

  34. #6899
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Zar tema jos nije LOCK?

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  35. #6900
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Dovoljno ga je bilo viđet s kakvim hodom i stavom ide okolo su 10 tijelohranitelja. Da mi je neko rekao da ce njemu bit teze se odlijepit od fotelje nego Ljeksi rekao bi ti si lud .
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 276 of 304 FirstFirst ... 176226266272273274275276277278279280286 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •