Page 215 of 304 FirstFirst ... 115165205211212213214215216217218219225265 ... LastLast
Results 5,351 to 5,375 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5351
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    @outline
    Rekoh ti da nema srece u SDP.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...4-9-infografik
    Da je iduce nedelje 3,4 procenta. Max sto oni mogu da dobiju je 6% a i to ako ih srecna zvijezda pogleda
    moguće da sam ih ja precijenio. računa sam da će dio glasača dpsa tamo plus dio urinih. al ne vjerujem da je df ovako slab, nema trika za to

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #5352
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nedje nisam bio lijen da provjerim ova istrazivanja before and after... Mnogo puta su bili u pola procenta u pravu.
    A df glasaju ljudi jer su kao Srbi, stalno u BG... Inace su za sprdnju postali. Niko im nista vise ne vjeruje. Evo sad su srusili vladu bili u dilu sa DPS. I to je i onaj maloumni narod primijetio. Imaju para i infrastrukturu, pa ce to izvuc 15%.
    Treba glasat DPS. Nisam nikad ali sam shvatio da sam bio mnogo glup covjek. Da ja bijem bitke za one koji ne zasluzuju da imaju vlast. VAZIII
    Najjaca je fora sto ovi novi sto su dosli bili su mislili da je napredak kada iz kola mladih ljudi se cuje Danica Crnogorcevic i Baja Mali Knindza.
    A za te likove su Breskvica i onaj njen sto ga ostavila bila, onaj *****ko ne mogu se sjetiti umjetnickog imena, Vojaz, evo se sjetih... Za Danicu Crnogorcevic su takvi nazovi umjetnici nada roditelja da ce mu dijete porast u nekog normalnog covjeka. Znaci ladno reditelji treba da manje brinu kad cuju da mu dijete slusaju Vojaz.

  3. #5353
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Kako saznaje Portal Analitika, nakon oficijelnog dijela skupa, građani će ostati ispred Vlade i tamo će provesti čitavu noć.
    nema plemena do ovoga ođe. koja je to količina ubijenosti u mozak kad ovo radiš

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #5354
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ako DPS i dalje ima 28% to je koliko DF i Demokrate zajedno. Evropa Sad pokret mora imati 15% inace propalo sve….

  5. #5355
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,775
    Thanks Thanks Received 
    4,107
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blavorko View Post
    Nedje nisam bio lijen da provjerim ova istrazivanja before and after... Mnogo puta su bili u pola procenta u pravu.
    A df glasaju ljudi jer su kao Srbi, stalno u BG... Inace su za sprdnju postali. Niko im nista vise ne vjeruje. Evo sad su srusili vladu bili u dilu sa DPS. I to je i onaj maloumni narod primijetio. Imaju para i infrastrukturu, pa ce to izvuc 15%.
    Treba glasat DPS. Nisam nikad ali sam shvatio da sam bio mnogo glup covjek. Da ja bijem bitke za one koji ne zasluzuju da imaju vlast. VAZIII
    Najjaca je fora sto ovi novi sto su dosli bili su mislili da je napredak kada iz kola mladih ljudi se cuje Danica Crnogorcevic i Baja Mali Knindza.
    A za te likove su Breskvica i onaj njen sto ga ostavila bila, onaj *****ko ne mogu se sjetiti umjetnickog imena, Vojaz, evo se sjetih... Za Danicu Crnogorcevic su takvi nazovi umjetnici nada roditelja da ce mu dijete porast u nekog normalnog covjeka. Znaci ladno reditelji treba da manje brinu kad cuju da mu dijete slusaju Vojaz.


    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. #5356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nema plemena do ovoga ođe. koja je to količina ubijenosti u mozak kad ovo radiš

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Oce li ovi obrtat brava na raznju ka onomad Barska krmadija?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #5357
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Ako DPS i dalje ima 28% to je koliko DF i Demokrate zajedno. Evropa Sad pokret mora imati 15% inace propalo sve….
    Anketa sa levelom povjerenja koliko povjerenja ima i Miraš u narod, znači na nivou statističke greške.
    Cedem i bešlić, aok kakva pripejd boranija.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #5358
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    moguće da sam ih ja precijenio. računa sam da će dio glasača dpsa tamo plus dio urinih. al ne vjerujem da je df ovako slab, nema trika za to

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ipak racunaj na jedan dio. DF je obalio vladu. DF je drobio 25/7 kako vlada ne valja, kako su im zakoni i postavljenja nista, kako je ekonomski plan nula, kako su ostavili DPS kadrove.
    DF danas cuti na sve sto se desava. Kolicina batina i suzavca na jednoj i podrska DF na drugoj strani su usko povezani i imaju tacku preloma.
    Vecina je ocigledno ukapirala konacno da DF nema namjeru da demontira DPS jer je sad tisina.
    Od Spajica i Milatovica su bar dobili neke plate i knjige i dodatak za djecu. Od ovih batine i supalj nos do ociju.
    Polako se narod trijezni.
    A ove sto ce da blokiraju NK i da dodju u PG ocekujem mozda sve ukupno ko satorijadu DF. Bar dok DPS ne promijeni plocu, a za sad su mirni na mrezama i kafanama

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #5359
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ipak racunaj na jedan dio. DF je obalio vladu. DF je drobio 25/7 kako vlada ne valja, kako su im zakoni i postavljenja nista, kako je ekonomski plan nula, kako su ostavili DPS kadrove.
    DF danas cuti na sve sto se desava. Kolicina batina i suzavca na jednoj i podrska DF na drugoj strani su usko povezani i imaju tacku preloma.
    Vecina je ocigledno ukapirala konacno da DF nema namjeru da demontira DPS jer je sad tisina.
    Od Spajica i Milatovica su bar dobili neke plate i knjige i dodatak za djecu. Od ovih batine i supalj nos do ociju.
    Polako se narod trijezni.
    A ove sto ce da blokiraju NK i da dodju u PG ocekujem mozda sve ukupno ko satorijadu DF. Bar dok DPS ne promijeni plocu, a za sad su mirni na mrezama i kafanama
    df je jedan od glavnih krivaca pada prethodne vlade. od prvog dana su bili protiv svih i svega. svakih 15tak dana drobili kako će da je sruše. vazda je jasno bilo da su dps i df isti, ako je dio naroda to ukapirao odlično za nas. što manje glasova za te dvije partije bolje za ovu državu

    što se tiče ovih te će da spavaju pred vladu, taman i ja tako mislim. dps se neće glaskat u vezi ovoga. eo im aktivisti neki po fbu ćute iako su vazda glasni bili. tako će i ostat, jer kao što vidiš nema izjava od njih na koje smo navikli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. The Following 5 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  12. #5360
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    407
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Ovdje da se stavi bijeli papir ispred politicara (temeljni ugovor) bez idje icega, bilo bi tenzija i "izdavanja Crne Gore". Potpisujte to, spasavajte nas viseeeeee

  13. #5361
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,718
    Thanks Thanks Given 
    2,378
    Thanks Thanks Received 
    4,483
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pročitah Vijesti jutros. Valjda ide sastanak Abazović, Đukanović i Konjević. I da će ako Dritan ne digne ručnu DPS sa SDP će da ide na skraćenje mandata Skupštine i nove izbore.
    Pišu i kako su u URA protiv ove Dritanove ekskurzije.
    Ide u pravcu koji sam neđe pominjao da će Dritana njegovi oćerat kad ih urniše kao partiju.
    Zaista mi čovjek nije jasan... Đe gori sa ugovorom? Da rizikuješ pad Vlade čiji si premijer i pobunu u partiji?

    Vidjećemo brzo razvoj, biva, nažalost, zanimljivo. Svakako stvari se odvijaju tako da će Dritan ostati zapisan u istoriji. Kao premijer sa najkraćim mandatom. A mogao je da vozi do 2024. i da samo cinculira između raznih strana. Pokrovitelji koji su ga doveli na to mjestu nisu ništa tražili oko Crkve. Da li je i zašto prema drugima imao obavezu, to on zna.

    Frajer je postao premijer i oborio najgoru vladu i vladu sa najvise amatera u istoriji, stvorio jako dobru saradnju sa svijetom i sad rizikuje da obori tu istu Vladu zbog nekog tamo ugovora koji je za gradjane CG potpuno nebitan, 99% gradjana uopste ne znaju ni sta taj ugovor znaci.
    Ili su mu savjetnici totalne budale a on u drogama ili je neki dug u pitanju.


  14. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  15. #5362
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Frajer je postao premijer i oborio najgoru vladu i vladu sa najvise amatera u istoriji, stvorio jako dobru saradnju sa svijetom i sad rizikuje da obori tu istu Vladu zbog nekog tamo ugovora koji je za gradjane CG potpuno nebitan, 99% gradjana uopste ne znaju ni sta taj ugovor znaci.
    Ili su mu savjetnici totalne budale a on u drogama ili je neki dug u pitanju.
    Molim vas da mi navedete imena nasih ministara koji nijesu bili amateri u istoriji.
    Mislim na sadasnju Vladu i na sve prethodne Vlade od 1996 na ovamo.

    Bas me zanima to ime koje je u svom resoru ucinilo cuda i napredak.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  17. #5363
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,762
    Thanks Thanks Given 
    2,657
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Molim vas da mi navedete imena nasih ministara koji nijesu bili amateri u istoriji.
    Mislim na sadasnju Vladu i na sve prethodne Vlade od 1996 na ovamo.

    Bas me zanima to ime koje je u svom resoru ucinilo cuda i napredak.
    Milutin Simović....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  19. #5364
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Migo.

  20. #5365
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Molim vas da mi navedete imena nasih ministara koji nijesu bili amateri u istoriji.
    Mislim na sadasnju Vladu i na sve prethodne Vlade od 1996 na ovamo.

    Bas me zanima to ime koje je u svom resoru ucinilo cuda i napredak.
    Milojko Spajić. Za godinu dana povećao prosječnu platu za 200+ eura, minimalnu na 450, djeciji dodatak, knjige djeci, dug drzave spustio sa 103% na 76%, u prvih 5 mjeseci 2022 prihodi za 156 miliona veći od planiranog, a deficit samo 0,7% u odnosu na 6% iz ranijih godina.... i tako dalje ima toga još dosta... za godinu dana nema toga ko je toliko postigao da ja znam...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. The Following 11 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  22. #5366
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    mora proći jer im treba 25 poslanika da skrate mandat Skupštini a to imaju (dps 29 i sdp 2)

    Xaxa, e brate, drviš po čitav dan o politici i izjaviš da sa 25 poslanika možeš da skratiš mandat Skupštini, šou.
    E, sjećam se isto ovako koliko si ječao kad se potpisiva' temeljni ugovor sa IZ i svetom stolicom... NOT
    Forever young, i want to be forever young

  23. #5367
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Xaxa, e brate, drviš po čitav dan o politici i izjaviš da sa 25 poslanika možeš da skratiš mandat Skupštini, šou.
    E, sjećam se isto ovako koliko si ječao kad se potpisiva' temeljni ugovor sa IZ i svetom stolicom... NOT
    Aooo kakav fail ovaj paklenik mi je na ignore listu pa nisam ni vidjeo ove ispade
    Sa 25 poslanika ne mogu donijet odluku da kupe kg kafe
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #5368
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Xaxa, e brate, drviš po čitav dan o politici i izjaviš da sa 25 poslanika možeš da skratiš mandat Skupštini, šou.
    moja je greška, pogrešno sam napisao, nije mi nikakav problem to priznati. trebao sam samo postaviti član Ustava u kojem se navodi kako se to može skratiti mandat Parlamentu

    Član 84
    Mandat Skupštine traje četiri godine.
    Skupštini može prestati mandat prije vremena na koje je izabrana raspuštanjem ili skraćenjem mandata Skupštine.
    Ako mandat Skupštine ističe za vrijeme ratnog ili vanrednog stanja, mandat joj se produžava najduže 90 dana po prestanku okolnosti koje su izazvale to stanje.

    Na predlog predsjednika Crne Gore, Vlade ili najmanje 25 poslanika, Skupština može skratiti mandat.
    Quote Originally Posted by technus View Post
    E, sjećam se isto ovako koliko si ječao kad se potpisiva' temeljni ugovor sa IZ i svetom stolicom... NOT
    ne ječim niđe. u tvom stilu lažeš. ja sam ođe napisao da nemam problem sjutra da se potpiše ugovor. samo sam mišljenja da Abazović ovo namjerno radi (i to u stilu dpsa) da bi posvađa narod i da bi se pažnja skrenula sa nekih bitnijih tema. jer evo niko ga ne pita da li su prekšili Ustav sa produženjem mandata ljudima na čelu opština
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #5369
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Dakle, Skupština može skratiti mandat na predlog 25 poslanika (dakle, za predlog je potrebno 25 poslanika, ne za raspuštanje Skupštine) i liPredsjedbika ili Vlade.

    Dalje, ma ne ječiš, nego evo odje glavu otvaraš sa pričom od kad se pomenulo da će se potpisati ugovor, sjećam se isto onda kad si isto tako sa IZ i svetom stolicom kad se potpisivalo.

    Na kraju, evo ja gledam po Twitteru npr. i ja prvi ih prozivam za gaženje Ustava, kao što ti već nedje reko, ljudi su sposobni za multitasking.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #5370
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    pa što ne kažeš odmah da oćeš da napraviš situaciju u kojoj ispada da ja imam problem sa MCP
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #5371
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Ovo je top

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  29. #5372
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ako CEDEM tj Zlatko kaze da je DPS na 28%...znaci sigurno su na max 25%.... a i to je katastrofa da svaki 4ti stanovnik ove zemlje glasa tu lopovsku stranku.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  31. #5373
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ako CEDEM tj Zlatko kaze da je DPS na 28%...znaci sigurno su na max 25%.... a i to je katastrofa da svaki 4ti stanovnik ove zemlje glasa tu lopovsku stranku.
    Samo neka DPS+SD ne budu preko 25% i DF da ne bude preko 15% i mi smo na konja.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  32. #5374
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    DPS 22%
    Dosta stranaka u rasponu 10-15%
    SDP solidno jednocifrena
    SD ispod cenzusa


    TT

  33. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  34. #5375
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Samo bih podsjetio na izjavu mngogih ovdje kako će ova vlada da torpeduje URU na gore rejtingom... Čisto podsjetnik koliko im je ova vlada i dil sa DPS-om bio samoubilački, uporedni rejting sept 2020 i sada, URA, DF i SNP u slobodnom padu:

    Last edited by Stewie; 07-07-22 at 18:45.

  35. The Following User Says Thank You to Stewie For This Useful Post:


Page 215 of 304 FirstFirst ... 115165205211212213214215216217218219225265 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •