Page 196 of 304 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246296 ... LastLast
Results 4,876 to 4,900 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #4876
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,088
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Meni je najgore što sam gajio neke nade kad je on i URA u pitanju ali...

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  3. #4877
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Kakvi su ovo kompromisi i otvaranje lobanje. Ovo je sramota i ako je od Drutange mnogo je. Nadam se da ce ga kazne glasaci na prvim izborima.
    Lagano,samo je priznao shto oni misle o 95% naroda.
    ...

  4. #4878
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ko je ovaj djonbalaj sekretar veli krivicno gonjen, dodje li mu sto rinard?

  5. #4879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ti si glasa za URU, opet si vlast. *ebe ti se za sve

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Tebi je sve potaman, DPS se vratio a ostalo te i ne interesuje.

  6. #4880
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Za Jokovića i njegovu partiju Temeljni ugovor sa SPC je osnovni razlog zašto je SNP dio Vlade:

    “Kakav će ugovor biti, to zavisi od SPC. Ako bude prihvatljiv SPC, prihvaljiv je i nama”, kategoričan je bio Joković.
    Bitno je da je prihvatjiv za SPC. Nebitno da li je prihvatljivo za Crnu Goru. Ministar u vladi te CG.

    ZK je kazao da je kao premijer CG imao jedini cilj usvajanje Zakona o vjerama.

    Ministar u Vladi CG kaze da je temeljni ugovor sa SPC osnovni razlog za ulazak u vladu.

    To tako biva kad se u vladu ulazi iz crkvenih razloga.

    Kako ovaj lik uoste moze biti ministar poljoprivrede? Izgleda u CG moze sve.

    Zaustih da nesto napisem, no bi mi zvoncica dala infrakciju

  7. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  8. #4881
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    2,635
    Thanks Thanks Received 
    2,502
    Thanked in
    1,424 Posts

    Default

    Meni je odje neprihvatljivo da forumasi od 40 kusir godina, sa visokim školama vjeruju da ce politicari ispuniti obecanja...nece biti uhlebi pa nevjerovatno ko mala djeca...
    Fala vladi na drvima za zimu i sad naodlukama da pojacaju domaću proizvodnju, Fala Bokanu i Goranovicu sto rekose da ce moci da pokriju 60% potreba za mesom.
    i Fala ljudima sto beskrajno vjeruju u trobojku sto na papir imaju fakultet a u glavi srednji vijek...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. The Following 3 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  10. #4882
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Bitno je da je prihvatjiv za SPC. Nebitno da li je prihvatljivo za Crnu Goru. Ministar u vladi te CG.

    ZK je kazao da je kao premijer CG imao jedini cilj usvajanje Zakona o vjerama.

    Ministar u Vladi CG kaze da je temeljni ugovor sa SPC osnovni razlog za ulazak u vladu.

    To tako biva kad se u vladu ulazi iz crkvenih razloga.

    Kako ovaj lik uoste moze biti ministar poljoprivrede? Izgleda u CG moze sve.

    Zaustih da nesto napisem, no bi mi zvoncica dala infrakciju
    Pusti ti zdravka… rekao sam da ce ga praviti od blata… kakav god da je, njega su na prevaru hteli da navuku da potpise temeljni ugovor, ali nije hteo jer nisu svi clanovi istog bili u skladu sa ustavom CG.

    Sto su ga tako brzo zaboravili, sto odjednom vise niko ne pominje da je svercer cigareta, da mu cerka vodi kabinet, da mu sin drzi svu farmalosku mafiju, ti je najbolji dokaz da je on bio sve ono sto ovi sto su dosli posle njega nisu… a to da je posten i imao postene namere…

    No takvi kao sto znamo u politici ne prolaze

  11. The Following 4 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  12. #4883
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    ZK vjerovatno nije los covjek. Ali, ako sam kaze da mu je cilj prihvatanja da bude predsjednik vlade bilo usvajanje Zakaona o vjerama, on je sam sebe diskvalifikovao kao predsjednika vlade.

    Zato sada i stizu prigovori iz EU da je 2021. godina bila izgubljena godina.

    Najvece dostignuce 30. avgusta je bilo uspostavljanje smjenjivosti vlasti. To jeste bio veliki doprinos. I za to odajem priznanje crkvi.

  13. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  14. #4884
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ovo je problem nepotizma i sto u ministarstvima rade ljudi koji su sa fakulteta dolazili za sefove.
    Kasirka o ekonomiji zna vise nego svi ti vajni savjetnici prve druge i trece klase
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-do-10000-eura
    Samo me zanima kako su ovo zamislili da sprovedu, s obzirom da drzava nema robne rezerve, a roba se kupuje na slobodnom trzistu

  15. #4885
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ZK vjerovatno nije los covjek. Ali, ako sam kaze da mu je cilj prihvatanja da bude predsjednik vlade bilo usvajanje Zakaona o vjerama, on je sam sebe diskvalifikovao kao predsjednika vlade.

    Zato sada i stizu prigovori iz EU da je 2021. godina bila izgubljena godina.

    Najvece dostignuce 30. avgusta je bilo uspostavljanje smjenjivosti vlasti. To jeste bio veliki doprinos. I za to odajem priznanje crkvi.
    Bez sumnje u tu izjavu, ali licno mislim da je data u nekoj vrsti afekfa i zelje da onima koji sh ga sklonili, kaze, ja sam svoje ispunio.

    Ali je svojim delima pokazao da je sve suprotno od onih pre ali i posle njega (sto je najgore)

  16. The Following 4 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  17. #4886
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Sama izjava da mu je glavni cilj bilo usvajanje Zakona o vjeroispovesti se moze nazvati istovrmeno iskrenom i naivnom, da ne kazem glupavom. On kao premijer to nije smio da kaze.

    Zar je za CG Zakon o vjeroispovijesti zaista najvaznija stvar? Ili sada temeljni ugovor. Budibogsnama.

    Valjda za CG ima vaznijih stvari.

    Uprkos obecanjima, izostale su investicije, KAP je zatvoren, Sveti Stefan je zatvoren, nastavljena je praksa prethodne vlasti nepotizma i partijskog zapošljavanja, i pored obećanja da će se sa tom praksom karakterističnom za bivšu vlast prekinuti. Obećano je donošenje niza sistemskih zakona poput Zakona o porijeklu imovine, najavljiivana je profesionalizacija javnih službi, pooštravanje kazni za korupciju…No, te prijedloge Vlada nikad nije uputila Skupštini. Za Zdravka je Zakon o vjeroispovijesti imao apsolutni prioritet. A kad je tako, onda je normalno da iz EU stignu prigovori da je 2021. godina bila izgubljena godina.

    Zdravko je najvise pokazao privrzenost crkvi. Za njega je crkva imala prioritet ispred drzave. Vec samim tim je nanio ozbiljnu stetu Crnoj Gori, kao sekularnoj drzavi. A desantom na Cetinje produbio ionako velike podjele u Crnoj Gori.To ga je na kraju kostalo fotelje.

    Odbijanje da se vakcinise je posebna prica. Jedini premijer u Evropi koji je to odbio. Uz redovno pricescenje kasicicom u vrijeme pandemije.

    I sad treba da placemo za ZK?

    Jes, kako ne.

    Samo nemojte sad da se pozivate na vrijeme DPS-a. To je bilo vrijeme "skakavaca". Zato sam i phvalio crkvu zbog njene uloge u rusenju te steoticinske vlasti.

    E,da. Meni nijedna vlast nije dobra.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #4887
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    KAP je zatvoren jer je radio na stetu gradjana kako bi donosio zaradu Veselinu Pejovicu. Sveti Stefan treba da se vrati u drzavno vlasnistvo.

  20. The Following User Says Thank You to Vitis For This Useful Post:


  21. #4888
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    2,635
    Thanks Thanks Received 
    2,502
    Thanked in
    1,424 Posts

    Default

    Odbijanje da se vakcinise je posebna prica. Jedini premijer u Evropi koji je to odbio. Uz redovno pricescenje kasicicom u vrijeme pandemije. ..
    nije umro ziv je , kako se nije zarazio niko ne zna.Opet Zdravko je dokazao da je sistem vlasti promenljiv ali da ljudi su u srednji vijek, Nacerao je DPS da se rebrendira da izbacuje nova lica....
    Nacerao je da privatne televizije primijene urednike i politiku pa sad umjesto da samo na RTCG gledamo bajke gledamo ih na svaku tv....
    Doveo je do toga da EU nas gleda sa ogromnom podrskom jer manjina vlada vecinom.
    Doveo je do toga da prvi put smo vidjeli da se proizvodjaci mlijeka bune,ukine radna nedelja,
    U Cedis pojacana vjera u Boga i Alaha jer koga su sve zaposlili nek bog alah kali cuvaju banderase kad popravljaju dalekovode i stanice ..
    U vlast dosli preletaci tj golubovi pismonose...
    Nezaposleni Cetinjani marsiraju za Ukrajinu a ne za biro rada....
    Vecinu poslova kao za vrijeme dps uzimaju cerke sa ocevima iz Srbije...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  23. #4889
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    KAP je zatvoren jer je radio na stetu gradjana kako bi donosio zaradu Veselinu Pejovicu. Sveti Stefan treba da se vrati u drzavno vlasnistvo.
    Sve se to moglo i trebalo uraditi na drugaciji nacin.

    KAP je bio najvaznija kompanija u CG. Ubjedljivo najveci izvoznik. Ne radi se samo o KAPU, vec i o nekim drzavnim firmama, kao sto su Lika Bar, zeljeznica...Veseli Pejovic jeste odvratan lik, blizak DPS-u, ali se zbog toga nije smjela unistiti kompanija. Sve je nekako uradjeno "preko koljena".

    I sa Svetim Stefanom se neke stvari nijesu smjele raditi. Ne sporeci stetnost ugovora po CG. Ako je investitor krsio ugovor, treba ga tu nagaziti. Ili barem pokusati pregovorima naci neko rjesenje. A ne pustiti lokalce da udju i polome ogradu. Bojim se da ce CG izgubiti tu arbitrazu i platiti debelu naknadu investitorima. Strane arbitraze nemaju razumijevanja za one koji uzimaju pravo u svoje ruke. I lome ograde.

    Jasno je bilo da nova vlast ima pik na ljude koji su bili bliski M Dj. Ali se Carevic nije dirao, uprkos prozivkama za uzurpaciju drzavnog zemljista. Jasno je zasto.

    Arsin mora biti isti za sve.

  24. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  25. #4890
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,927
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,593
    Thanked in
    2,265 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Kakvi su ovo kompromisi i otvaranje lobanje. Ovo je sramota i ako je od Drutange mnogo je. Nadam se da ce ga kazne glasaci na prvim izborima.
    Moj glas je izgubio.
    Jedina nada Evropa sad pokret, ovo ostalo standardno dno dna.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #4891
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Sve se to moglo i trebalo uraditi na drugaciji nacin.

    KAP je bio najvaznija kompanija u CG. Ubjedljivo najveci izvoznik. Ne radi se samo o KAPU, vec i o nekim drzavnim firmama, kao sto su Lika Bar, zeljeznica...Veseli Pejovic jeste odvratan lik, blizak DPS-u, ali se zbog toga nije smjela unistiti kompanija. Sve je nekako uradjeno "preko koljena".

    I sa Svetim Stefanom se neke stvari nijesu smjele raditi. Ne sporeci stetnost ugovora po CG. Ako je investitor krsio ugovor, treba ga tu nagaziti. Ili barem pokusati pregovorima naci neko rjesenje. A ne pustiti lokalce da udju i polome ogradu. Bojim se da ce CG izgubiti tu arbitrazu i platiti debelu naknadu investitorima. Strane arbitraze nemaju razumijevanja za one koji uzimaju pravo u svoje ruke. I lome ograde.

    Jasno je bilo da nova vlast ima pik na ljude koji su bili bliski M Dj. Ali se Carevic nije dirao, uprkos prozivkama za uzurpaciju drzavnog zemljista. Jasno je zasto.

    Arsin mora biti isti za sve.
    To sto se 'unistio' KAP je politicka igra iza koje stoji DPS. Ako je skocila cijena el. energije kao glavne stvari u jednacini proizvodnje, takodje i sami proizvod je poskupio. Da je nastavio da radi ne bi izgubio, nego je navikao na povlastice pa bi struju da placa po nizoj cijeni, na stetu gradjana, a sami proizvod prodaje po vecoj cijeni - jer je i taj proizvod skocio isto kao sto je i cijena el. energije...i tako je planirao da ostvari enormne prihode.

  28. #4892
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    To sto se 'unistio' KAP je politicka igra iza koje stoji DPS. Ako je skocila cijena el. energije kao glavne stvari u jednacini proizvodnje, takodje i sami proizvod je poskupio. Da je nastavio da radi ne bi izgubio, nego je navikao na povlastice pa bi struju da placa po nizoj cijeni, na stetu gradjana, a sami proizvod prodaje po vecoj cijeni - jer je i taj proizvod skocio isto kao sto je i cijena el. energije...i tako je planirao da ostvari enormne prihode.
    Kako god, znam ponesto, nijesam nesto detaljno pratio. Moj je utisak da je trebalo naci naci da se sacuva KAP. CG ima inace ozbiljan trgovinski deficit, a nakon zatvaranja KAP-a ce to biti mnogo gore. Mada, mislim da nije bilo lako pregovarati s V. Pejovicem. On je, koliko cujem, bas tezak gradjanin.

    No, ostaje pitanje dvostrukih arsina. Zasto prethodna vlast nije nista urdaila da sprijeci uzurpaciju drzavnog zemljista od strane Carevica?

  29. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  30. #4893
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Kako god, znam ponesto, nijesam nesto detaljno pratio. Moj je utisak da je trebalo naci naci da se sacuva KAP. CG ima inace ozbiljan trgovinski deficit, a nakon zatvaranja KAP-a ce to biti mnogo gore. Mada, mislim da nije bilo lako pregovarati s V. Pejovicem. On je, koliko cujem, bas tezak gradjanin.

    No, ostaje pitanje dvostrukih arsina. Zasto prethodna vlast nije nista urdaila da sprijeci uzurpaciju drzavnog zemljista od strane Carevica?
    Bila je opcija da se stanovnistvu podigne cijena el. energije pa umjesto 50 eura placamo 80 eura racune, kako bi KAP (Veselin Pejovic) nastavio da zaradjuje milione.

  31. #4894
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Đe nam je Radion, nešto ga nema od kad se Ura vratila na "pravi" put...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  32. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  33. #4895
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jedina nada Evropa sad pokret, ovo ostalo standardno dno dna.
    Nema srece u ovoj drzavi kad se nade polazu u populiste.
    Milatovic je debil koji veze sa zivotom nema.
    Spajic je inteligentan momak, ali je prevarant kojem se ne moze vjerovati. Na kraju se ispostavilo da Evropa sad i nije njegov izum, nego je debelo platio nekoga u Srbiji da mu napravi ekonomski program. Toliko o njegovoj ekspertizi. Spajicev populizam podsjeca opasno na Djukanovicev iz 90-ih. Jos Becic i njegova banda polupismenih i nesposobnih kadrova koji od skole imaju veliki odmor, planira da im se prilijepi kao neki parazit, pa da nas zajedno uzjasu. A kadrovi Demokrata su vec uspjeli da nagrde ionako propalu drzavnu upravu i preduzeca.

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Bila je opcija da se stanovnistvu podigne cijena el. energije pa umjesto 50 eura placamo 80 eura racune, kako bi KAP (Veselin Pejovic) nastavio da zaradjuje milione.
    Dajte neki SMS za Pejovica. Greota je.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  34. The Following 5 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  35. #4896
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Ja čak mislim da su neznanje i nesposobnost partijskih kadrova i uhljebljavanje aktivista i rodbine možda i problem broj 1 u državi, ispred kriminala i korupcije. Mada je to u neku ruku i povezano.

  36. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  37. #4897
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,927
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,593
    Thanked in
    2,265 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nema srece u ovoj drzavi kad se nade polazu u populiste.
    Milatovic je debil koji veze sa zivotom nema.
    Spajic je inteligentan momak, ali je prevarant kojem se ne moze vjerovati. Na kraju se ispostavilo da Evropa sad i nije njegov izum, nego je debelo platio nekoga u Srbiji da mu napravi ekonomski program. Toliko o njegovoj ekspertizi. Spajicev populizam podsjeca opasno na Djukanovicev iz 90-ih.
    Milatovic veli debil koji veze sa zivotom nema... A kakva ti je prica...

    Spajic platio nekog? Slobodno onda neka nastavi da placa i donosi jos ovakvih rjesenja.

    Posto nemamo alternativu, opcije su nam vrlo suzene.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  38. #4898
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Bila je opcija da se stanovnistvu podigne cijena el. energije pa umjesto 50 eura placamo 80 eura racune, kako bi KAP (Veselin Pejovic) nastavio da zaradjuje milione.
    Ako je zatvaranje KAP-a bilo jedino moguce rjesenje, onda nista. Samo kazem da sam imao utisak da se to nekako olako uradilo i da zatvaranje KAP-a predstavlja ozbiljan udarac za crnogorsku ekonomiju. Kao sto napisah gore, ne radi se samo o KAP-u.

    Nezavisno od KAP-a, prosla vlast nije dovela niti jednog ozbiljnog investitora. Uprkos obecanjima.

    Nijesu imali kad od crkvenih poslova

    Vlada mora dati prioritet ekonomiji. Nazalost, i ova nova vise energije trosi na temeljni ugovor nego da nesto korisno uradi za ovu zemlju.

  39. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  40. #4899
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ret-evropa-sad

    idući projekat Amera i ambasada. kad dođe vrijeme odradiće sa njima ka sa URAom što su

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  41. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  42. #4900
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Moj glas je izgubio.
    Jedina nada Evropa sad pokret, ovo ostalo standardno dno dna.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    I moj, isto.

Page 196 of 304 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246296 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •