Page 292 of 304 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302 ... LastLast
Results 7,276 to 7,300 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7276
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Vala kad su od tria fantastika potpisnika sporazuma nakon izbora mogli Zdavinjo i Dritan biti premijeri, red bi bio da se sad i Ljeksi da sansa. Nije ni on gubav.
    A zapravo je ovaj naš rašomon više pitanje proste fizike nego politike.

    U situaciji kad ne postoji jedno tijelo sa dovoljno specifične težine da može čitav sistem držat u ravnoteži, jedina moguća solucija da se ravnoteža postigne su dva tijela, koja će jedno drugo držat u ravni.
    Vaga, najjednostavnija, koja god imena i prezimena stojala na njoj.

    Lično, tu vrstu stabilnosti apsolutno preferiram postignutu u ravni DPS/manjine/DCG, nego DF/URA/ES/DCG.

    A svima koji će potrčat da mi objasne kako je pravo rješenje da i DPS i DF treba bačit, da budu skupa ispod 50%, mogu samo reć da im sve te varijante nekako volšebno završavaju na strankama koje na kraju koaliraju DF-u, i da ih zadrže za sebe
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  3. #7277
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Da vam kažem da je bilo kakva vrsta koalicije između DPS-a, manjina i DCG-a, jedina vlast koju bih volio da vidim, poslaćete me u Dobrotu.
    To sto bi ti volio da vidis nije za Dobrotu. Ovdje ima ljudi koji bi voljeli da vide da drzava u kojoj zive ne postoji. Takve stvari su za dobrotu. Ovo tvoje je samo za neki komicni skec, eventualno za epizodu Twilight Zone.

    Demokrate su glupani koji ne znaju da se igraju politike. Znaju samo za jeftini populizam koji je kratkog roka. Sami sebi su zatvorili ta vrata i vrlo ce im tesko biti da ih ponovo otvore. Kad bi samo pomislili na koaliciju sa DPS-om ne bi bilo te partije koja ih ne bi urnisala kritikama i okrenula njihove glasace protiv njih. Sto ne bi bilo tesko, jer ionako su nesvjesni i ne misle svojim tikvama. Sto je ironicno, manje-vise i nacin na koji hardcore DPS glasaci misle. Spajic i Milatovic su to gotovo sigurno prepoznali i u samom startu su ta vrata ostavili otvorenim. Ostaje da se vidi da li ce i na koji nacin to da eksploatisu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #7278
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,453
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Zamisli kad kandidiujes Saranovica onakvoga za gradonacelnika kad se pojavi sa onom facom konstatne latentne nervoze, kad ga vidiš da padneš u depresiju a ne da ga glasaš.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. The Following 7 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  6. #7279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,405
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Zamisli kad kandidiujes Saranovica onakvoga za gradonacelnika kad se pojavi sa onom facom konstatne latentne nervoze, kad ga vidiš da padneš u depresiju a ne da ga glasaš.
    Koja je ono default mizerija. Ja ga jos od srca nasmijanog ne viđeh.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #7280
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Aleksa Bečič će biti milion puta bolji premijer od Dritana, što i nije teško. mogu da se kladim u to
    Sta konkretno novi premijer treba da odradi da bi bio bolji od prethodnog?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #7281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,794
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Pa za promjenu da ne laže

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  10. The Following 15 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #7282
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sta konkretno novi premijer treba da odradi da bi bio bolji od prethodnog?
    pošto Abazović za ovu državu nije uradio ništa da valja, onda novom premijeru i neće bit toliko težak posao. ali, Bečić neće građane ove države koji se pišu Crnogorcima zvat fašisti, neće svoje ministre zvat fašistima i još nekakvim stvarima. neće crtat metu medijima iako se ne slaže sa njima. neće se prodat SNSu da bi ostao na mjestu premijera. Abazović ima i Vijesti da mu pomažu, jer jedan jedini članak da ne valja nisu protiv njega napisali. možemo se sjetiti kako su Zdravka Krivokapića bušili svi i za najmanju sitnicu (i neka su, tako treba). za Abazovića izađe razgovor đe mu član stranke priča sa kriminalcem a Vijesti o tome ćute

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #7283
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa za promjenu da ne laže
    Ne mere, preduslov za politiku.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pošto Abazović za ovu državu nije uradio ništa da valja, onda novom premijeru i neće bit toliko težak posao. ali, Bečić neće građane ove države koji se pišu Crnogorcima zvat fašisti, neće svoje ministre zvat fašistima i još nekakvim stvarima. neće crtat metu medijima iako se ne slaže sa njima. neće se prodat SNSu da bi ostao na mjestu premijera. Abazović ima i Vijesti da mu pomažu, jer jedan jedini članak da ne valja nisu protiv njega napisali. možemo se sjetiti kako su Zdravka Krivokapića bušili svi i za najmanju sitnicu (i neka su, tako treba). za Abazovića izađe razgovor đe mu član stranke priča sa kriminalcem a Vijesti o tome ćute
    Cini mi se da previse nade polazes u naseg Aleksu. Aleksa je na papiru kao DPS, multietnicka stranka, svih vjera, nacija i boja, dok ne krene partijsko zaposljavanje. Vijesti kao Vijesti, ispostovali su Mila, Zdravka, Dritana, ispostovace i Aleksu ako im ide u korist. Demokrate su gladni vukovi koji nista ucinjet nece sto prethodnici nisu radili.

    Dritan je napravio par katastrofalnih gresaka, dozvolio je da ga Zdravko jase odabirom eksperata, da ga DF jase i uslovljava, u novom sastavu da ga saeliti poput SDP-a jasu a sve to uz konsultacije onih koji su mu tutnuli sta treba da radi, jer realno njegov maksimalni domet je trebao biti skupstinska stolica. Na kraju, i oni koji su ga podrzavali digli su ruke od njega... Vise pameti mu nece pomoci jer iduceg puta za njega nema.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  13. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  14. #7284
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post

    Cini mi se da previse nade polazes u naseg Aleksu. Aleksa je na papiru kao DPS, multietnicka stranka, svih vjera, nacija i boja, dok ne krene partijsko zaposljavanje. Vijesti kao Vijesti, ispostovali su Mila, Zdravka, Dritana, ispostovace i Aleksu ako im ide u korist. Demokrate su gladni vukovi koji nista ucinjet nece sto prethodnici nisu radili.

    Dritan je napravio par katastrofalnih gresaka, dozvolio je da ga Zdravko jase odabirom eksperata, da ga DF jase i uslovljava, u novom sastavu da ga saeliti poput SDP-a jasu a sve to uz konsultacije onih koji su mu tutnuli sta treba da radi, jer realno njegov maksimalni domet je trebao biti skupstinska stolica. Na kraju, i oni koji su ga podrzavali digli su ruke od njega... Vise pameti mu nece pomoci jer iduceg puta za njega nema.
    ne bih glasao za Demokrate, a neke od razloga si naveo. nećemo naprijed ako na direktorska mjesta ubačaš profesore fizičkog ka što su oni radili. al, smatram da imaju materijal da budu mnogo bolja opcija od URAe. Bečić je namazan i lukav taman koliko treba da bi bio političar i na primjeru Abazovića je mogao naučiti dosta.
    ako ćemo realno upravo se Abazović kitio uspjesima vlade koju je birao Krivokapić. kad se uhapsi neko, ode na pres i kaže ja to oposlio. ljeto 2021. godine - ja sredio da bude strašna sezona.

    ovo od kad je premijer ne bih više komentarisa. sve je rečeno u onom momentu kad ga Manda fali ka da mu je iz kuće. u ovom momentu URA se pokazala kao najveća štetočina koja je zadesila ovu državu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #7285
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    To sto bi ti volio da vidis nije za Dobrotu. Ovdje ima ljudi koji bi voljeli da vide da drzava u kojoj zive ne postoji. Takve stvari su za dobrotu. Ovo tvoje je samo za neki komicni skec, eventualno za epizodu Twilight Zone.

    Demokrate su glupani koji ne znaju da se igraju politike. Znaju samo za jeftini populizam koji je kratkog roka. Sami sebi su zatvorili ta vrata i vrlo ce im tesko biti da ih ponovo otvore. Kad bi samo pomislili na koaliciju sa DPS-om ne bi bilo te partije koja ih ne bi urnisala kritikama i okrenula njihove glasace protiv njih. Sto ne bi bilo tesko, jer ionako su nesvjesni i ne misle svojim tikvama. Sto je ironicno, manje-vise i nacin na koji hardcore DPS glasaci misle. Spajic i Milatovic su to gotovo sigurno prepoznali i u samom startu su ta vrata ostavili otvorenim. Ostaje da se vidi da li ce i na koji nacin to da eksploatisu.
    Ovđe ima par desetina čistokrvnih navijača na zadatku, i možda 3-4 čoeka koji to nisu. I koji smiju koristit svoju glavu.

    Ti mi spadaš u ove druge, zato se može pričat, a da me ne šalješ u Dobrotu

    Da se uozbiljim.

    O Demokratama, ja mislim da si jedina osoba ovđe koja je pisala grđe od mene. Ili smo neđe na isto. I to se kod mene u postove lako vidi.
    Znači, nikako, nikako nisu moji.

    O DPS-u, iako je kolektivno propisano mišljenje sasvim drugačije, ne pamtim da je neko preciznije od mene opisao konkretno zlo koje su donijeli:
    Kleptokratija, nepotizam, uspostavljanje totalnog sistema vladavine mediokriteta.
    No mi se nikako ne može oprostit što u njihovoj partiji vidim, kao i u njihovom vladanju, i gomilu nekakvih pozitivnih stvari. Stoga, bar sotona moram bit, minimum.
    Ali nisu ni oni moji.

    Jer nisam navijač. No sa ovo malo pameti mjerim ono što mi najbolje liči.

    Jednostavno, ona fizika opet:

    DPS definitivno ima potrebnu specifičnu težinu, i ima potrebnu putanju. Oboje da bi mogli na neki cilj krenut, onako kako ga ja vidim. Uslov je oslobađanje od sva ona tri elementa koje sam im gore naveo.

    DCG ima dovoljnu specifičnu težinu, i ima potencijalno potrebnu putanju. Uslov je oslobađanje od sistema vladavine mediokriteta, ali i prihvatanje Države Crne Gore kao izvorne i konačne odrednice svake politike. Što uključuje i, za njih vjerovatno najteže, direktni otklon od SPC-a.
    I, naravno, uslov je da drže DPS za vrat na svakom koraku.
    Kao i obrnuto što je.

    Od svih ostalih stranaka/grupa, jedino DF ima potrebnu specifičnu težinu. Ali, i totalno pogrešnu putanju.

    Što se konkretno tiče ES, oni možda i imaju, ili će imati, dovoljnu specifičnu težinu. U šta se ne bih kladio, jer ipak neđe mislim da nam je DPS jednom prodao Pozitivnu, a DF jednom URU. I da neće tako lako ovaj narod, kako ga god cijenili, kupovat ista kukavičja jaja treći put.
    Naročito mislim da neće više puštit da se, sa nekih 4-5% izvorno suverenističkih glasova, direktno u Crnu Goru istalira pro-sprski i pro-ruski kurs.

    A ista kukavičja jaja jesu.
    Meni je ES zapravo URA 2.0, bez obzira što ima najprivlačniji od svih mamaca na ovome svijetu- par stotina evrića na platu.
    I definitivno ima istu tu putanju, koja neće ishodovat kod DPS-a, kako im se ovđe kači, no direktno tamo đe je i ponikla- kod SPC-a.
    Odnosno, kod onoga ko tu strategiju promišlja na tu stranu tamo.
    I zato mi ne igraju u korektnu priču, koliko god s ovđe za njih vrituelno ratovalo.

    A i dalje nisam navijač.
    No mi taj scenario, DPS/manjine/DCG, daje najbolji rezultat.
    Čak bi ga, u idealnoj situaciji, kao što neđe i napisah, dopunio sa DNP-om. Jer bi to definitivno bila najidealnije stratifikovana vlast ovog i ovakvog društva, iako je ta konkretna stranka najčistija suprotnost svega što politički preferiram.

    I, konačno, za slučaj da nisam već pomenuo, nisam navijač
    Jer bih najviše volio da vidim vlast sačinjenu od manjina, i tri stranke koje, pojedinačno ni jedna, sasvim nisu moje.

    I zato možemo pričat bez Dobrote nas dva
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  17. #7286
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    O Demokratama, ja mislim da si jedina osoba ovđe koja je pisala grđe od mene.
    Zato sto su kao gomila pubertetlija. Demokrate razmisljaju i govore kao srednjoskolci. Ne znaju nista ni o jednoj temi od znacaja. Jedini za kog se moze reci da ima par klikera u glavi je onaj Krapovic. Pomalo je i simpatican lik, da budem iskren. Tako da ne znam ni kako se nasao tu, kad vidim ove ostale dileje. Trunke harizme nemaju, trunke znanja o institucijama kojima bi da upravljaju, trunke znanja o pregovarackim poglavljima EU i sta se od Crne Gore ocekuje, trunke znanja o Ustavu i nekim najvaznijim sistemskim zakonima. Ne vide dalje od nosa, ne kapiraju posljedice nicega cega se dohvate, niti ih zanima. Postoje i djeluju iskljucivo u kratkorocnom licnom interesu. Mijenjaju pricu od danas do sjutra i generalno nemaju jasno misljenje ni o cemu. Odluke baziraju na lajkovima i komentarima na Facebooku i ponasaju se kao kult. Nerealni su. Djeluju kao neki komicni negativci iz nekog stripa, a ne kao prava politicka partija. Krajnje je fascinantno koliki su pojmasi i jos fascinantnije da imaju biracko tijelo. Iskreno vise cijenim izdajnicki DF. Makar znaju ko su i sta su, i kako sistem funkcionise. Moraju, s obzirom da im je cilj da ga uniste.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  19. #7287
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    "No mi taj scenario, DPS/manjine/DCG, daje najbolji rezultat."

    Manjine? Građansko društvo i manjine...Naravno "manjine" su svi oni "ostali" osim Srpska manjina od preko 30%. Prihvatljivo je da građanska svijest izlazi iz svojih građanskih postulata i prihvata "manjine" kao zasebnu "vrstu", kao dekor i dokaz "multikulturalnosti i multinacionalnosti" ali ipak bez omražene trećine CG. Građansko kažu društvo, manjine...
    A kada smo kod "manjina", kod samoproklamovanih građanista, kojima je DPS prihvatljiv kao izvršna vlast, nema veze što raspodjela plijena u vlasti za manjine značilo je i znači ubačanje po dubini, onih kojima je preko glave nerazvijenog Rožaja, Plava, Gusinja itd a za siguran glas i glasove. Valjda je prihvatljivo da raspodjela plijena uključuje i stanove po Podgorici, sa ratom kredita 40 eura, redovne plate, službena kola, gorivo za vikend odlazak kod svojiJa. Što pomenu forumaš za SD i držanje parking servisa, lik na rampi je primao 600 eura, istaknuti član, nema veze što se potpisuje palcem...dps veli, manjine, dcg...qq

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  21. #7288
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Pa teško da je gore mogao izabrati.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  22. #7289
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    2,189
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Opet ce Dritan Abazovic biti novi, stari premijer. Vele da su drugi tako odlucili. Do tad nastavice da bude stari…

    Demokrate moraju da se cijepaju u suprotnom napredovati nece.

    Bogdanovic, Martinovic, Saranovic i jos neki su sekta. Krapovic je blavor klasicni

    Becic i Koprivica bi mogli iznijeti neku novu pristojniju partiju.

    Ps, milo rece nocas u rozajama, imamo vise od 35% zivi bili pa vidjeli.

  23. #7290
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Je li krenuo gospodar da obilazi gradove kao nekad. Samo da ga ne uhapse do izbora

  24. #7291
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post

    Ovđe ima par desetina čistokrvnih navijača na zadatku, i možda 3-4 čoeka koji to nisu. I koji smiju koristit svoju glavu...
    ...

    Jer JA nisam navijač. No sa ovo malo pameti mjerim ono što mi najbolje liči.

    Jednostavno, ona fizika opet:

    DPS definitivno ima potrebnu specifičnu težinu, i ima potrebnu putanju. Oboje da bi mogli na neki cilj krenut, onako kako ga ja vidim. Uslov je oslobađanje od sva ona tri elementa koje sam im gore naveo.

    DCG ima dovoljnu specifičnu težinu, i ima potencijalno potrebnu putanju. Uslov je oslobađanje od sistema vladavine mediokriteta, ali i prihvatanje Države Crne Gore kao izvorne i konačne odrednice svake politike. Što uključuje i, za njih vjerovatno najteže, direktni otklon od SPC-a.
    Previše ti objektivnih faktora zanemaruješ za nekog ko nije navijač.

    Prije svega, ne objašnjavaš šta je to što nekim strankama daje "specifičnu težinu".

    Kakvu specifičnu težinu ima DCG?
    Koliko će im te specifične težine ostati ako naprave direktan otklon od SPC i najave postizbornu koaliciju sa DPS-om?
    Ja mislim da cenzus ne bi prešli i da bi se raspali kao stranka.

    S druge strane, DPS je na pravom putu, samo eto treba da se oslobode kleptokratije, nepotizma i totalitarizma.
    A kako molim te lijepo da se oslobode, kad im je vrhuška na čelu sa predsjednikom oličenje svega toga?
    Oslobodjanje od toga, značilo bi zarobljavanje u Spuž bar prvih deset ljudi DPS-a.

    Samo im dirni u lopovluk i kriminal, vidjećeš kako skreću istog momenta sa te "potrebne putanje".
    Kome to još uvijek nije jasno, neka posluša opet predsjednikov intervju sa novinarom Slobodne Evrope.

    Svojevremeno, prije 5-6 godina kad je ondašnji komesar EU za proširenje, Oli Ren pomenuo onu dodelu stanova političarima i drugim funkcionerima kao nešto što EU ne poznaje kao praksu, premijer Duško Marković mu je proučio da gleda svoja posla i svoje dvorište.
    Komesaru za proširenje EU?
    A onda ide priča kako su neki "evropski centri moći" krivi za zastoj evopskih integracija.

    DPS je političko-kriminalna interesna skupina. I to je jedina "putanja" koju oni poznaju.
    Njihovo evropejstvo je lažno, njihov NATO je lažni, njihova rusofobija je lažna, njihova gradjanština je lažna, njihov patriotizam je lažni, njihov suverenizam je lažni...
    Samo su im lopovluk i kriminal stvarni i realni.
    I teško da se toga, mogu na časnu riječ osloboditi
    Last edited by Massaro; 30-09-22 at 14:02.

  25. The Following 6 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  26. #7292
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Citam Massaro kroz prizmu nekih misli Trmpovih pristalica... kako oni uobicajeno dodaju pored one '-nista nije kako se predstavlja-'.. pa kontam, ako bijlo nije to, crno nije to... kako to da se zamisli ...hmmm
    a sjetim se i nekih izjava na tell mi lies(nije zztop) ... nekad ima smisla receno, samo ga iztvistuje covjek..
    Svi pozitivni na pricu.. nesto hmm
    Hvala Lepo

  27. #7293
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Massaru, Demokrate smetaju jer se nisu prodale SNSu. navika Massaro da se svi prodaju ka kilo sira pa mu čudno kad to neko ne uradi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #7294
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Ekipa desno vesela i bača fore ovima sa lijeve strane.


  29. #7295
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    DPS je političko-kriminalna interesna skupina. I to je jedina "putanja" koju oni poznaju.
    Njihovo evropejstvo je lažno, njihov NATO je lažni, njihova rusofobija je lažna, njihova gradjanština je lažna, njihov patriotizam je lažni, njihov suverenizam je lažni...
    Samo su im lopovluk i kriminal stvarni i realni.
    I teško da se toga, mogu na časnu riječ osloboditi
    Eto tako.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  30. #7296
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,923
    Thanks Thanks Given 
    14,912
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Oće to massaro da bude nosilac neke liste da imam konačno za koga da glasam..
    Kakvi biseri sa gore Siona šteta bi bilo to da propadne.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 08:43.
    No pasaran!

  31. #7297
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    valja pofalit ministra za EU kojem nije jasno zašto je izvještaj lošiji

    Marović je kazala kako je imala prilike da vidi preliminarne rezultate koji se tiču Izvještaja EK o napretku Crne Gore, te da je u pitanju "negativniji ton nego što bi trebalo".
    trebaju ovi iz EU da se izvinu Vladi

    a premijer izgleda misli da vrši posao svakog ministra. na koga li to liči?

    Odlazeći premijer na to je odgovorio primjerom predviđenog zakona o porijeklu imovine.

    "Zakon nije usvojen jer Evropska unija šest mjeseci nije dala nikakav odgovor", poručio je on, dodajući kako nema samo odlazeća Vlada odgovornost.
    Odlazeći ministar pravde Marko Kovač, međutim, kazao je kako je u to ministarstvo stigao izvještaj Evropske komisije o zakonu o porijeklu imovine.

    "Dobili smo pozitivne signale, pozitivne komentare i veoma brzo će zakon biti na Vladi", dodao je.




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #7298
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Slusajte de.. imate sta cut'.. "Sjednica Vlade"..
    Kazu da Prave iskorak u pravcu ali nisu mrdnuli..
    Komedija..

    Hvala Lepo

  33. #7299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,405
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Ranja vs. Dritanga u oktagon valjalo bi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  34. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  35. #7300
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pukose jer je prenos u pitanju.

    Hvala Lepo

Page 292 of 304 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •