Results 1 to 23 of 23

Thread: Nintendo Switch

  1. #1
    Join Date
    May 2021
    Location
    Podgorica
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default Nintendo Switch

    nedavno sam kupio Nintendo Switch OLED.

    konzola je stvarno odlicna. igrice ne zauzimaju puno prostora, i konzola dodje sa 64gb default storage.

    rezolucija je kao i na obicnom Switch-u. jos uvijek je 720p kada igrate u hand-held mode, ali, zato OLED ekran pravi sve ljepsim. rezolucija se prebaca na rezoluciju vaseg monitora/TV-a kada koristite taj mode.

    ako ne igrate AAA igrice, onda baterija moze trajati i do 4 dana sa average daily playtime (npr. oko 3 sata svaki dan). treba manje od 3 sata da se napuni do 100% od 10%

    jeste da su Nintendo igrice za Switch skupe, ali, konzola vrijedi svaki euro, i to isto ide i za igrice.

    sta vi mislite o Nintendo Switch-u?

  2. The Following User Says Thank You to Bakisha For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,105
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Igrice su preskupe. Slabo je zastupljena kod nas,teško da bi mogle igrice i da se prodaju/razmijene ovdje. Treba dosta para da bi se to igralo.....navikli ljudi na soni,i još ako je "čipovan" ljepota.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  4. The Following 2 Users Say Thank You to gentleman For This Useful Post:


  5. #3
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Najbolja kupovina mi je odje na forum switch par mjeseci nakon sto je izasao, posle par mjeseci hackovan spajalicom, unutra sd kartica od 400gb

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Wolverine For This Useful Post:


  7. #4
    Join Date
    May 2021
    Location
    Podgorica
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Igrice su preskupe. Slabo je zastupljena kod nas,teško da bi mogle igrice i da se prodaju/razmijene ovdje. Treba dosta para da bi se to igralo.....navikli ljudi na soni,i još ako je "čipovan" ljepota.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    slazem se. evo primjer: u GameS u Podgorici, posle 3 - 4 dana od kako su ih dobili, nestao je svaki Nintendo Switch OLED.

    ali, svaki put kad sam tamo otisao, bukvalno jedna igrica nije prodata. svaki put su sve iste igrice tamo. ili ih ljudi ne kupuju, ili jednostavno imaju dosta kopija.

    steta je sto su igrice preskupe. najjeftinija Switch igrica, a da je AAA i da je Switch exclusive, kosta 75+ Eura. ali dobro.. makar se dugo igraju, pa se mogu sakupiti pare dok se ne zavrsi jedna.

  8. #5
    Join Date
    May 2021
    Location
    Podgorica
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Najbolja kupovina mi je odje na forum switch par mjeseci nakon sto je izasao, posle par mjeseci hackovan spajalicom, unutra sd kartica od 400gb

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    400gb... to je dovoljno za cijeli Nintendo EShop.

    isto... kako mislite "hackovan spajalicom"?

  9. #6
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,105
    Thanks Thanks Given 
    114
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Čuo sam da može da se "hakuje" čak ima i nekih dodataka da se kupi koji prave taj hak. E sad da li može sa tim online da se ide,recimo na sony koliko sam čitao ne može,to je pitanje. Sve zavisi ko uzima i za šta swich. Kao neku sekundarnu variantu na poslu ili tako to da se nešto na kratko odigra vikendom u putu i tako to je ok. Za primarnu variantu ili neko dijete da se kupuju igre od 50+ eura svako malo mislim da malo ljudi može to da priušti.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  10. #7
    Join Date
    May 2021
    Location
    Podgorica
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    potpuno se slazem sa tim zadnjim. to je cinjenica.

    ja imam 16 godina, i uspijem da zaradim svoj novac, tako da ja i uspijevam da priustim sebi igrice za Switch. ali, to sto Vi kazete, da se svako malo kupuju tako skupe igrice, to... barem kod nas ne moze. mislim... malo ko moze.

    a to sa "hackovanjem", rekao bih da je to samo jos jedna varijanta chipovanja konzole. ako biste povezali Switch sa Vasim Internetom, odmah biste dobili ban, ako ste vec chipovali. ista prica ide i za PS3, i PS4.

  11. #8
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    326
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Igrice su preskupe. Slabo je zastupljena kod nas,teško da bi mogle igrice i da se prodaju/razmijene ovdje. Treba dosta para da bi se to igralo.....navikli ljudi na soni,i još ako je "čipovan" ljepota.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Premalo je kod nas tržište kao i za sve ostalo taško da bi mogla razmjena kao što si rekao.

    Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

  12. #9
    Join Date
    Feb 2022
    Location
    London
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Igrice su preskupe. Slabo je zastupljena kod nas,teško da bi mogle igrice i da se prodaju/razmijene ovdje. Treba dosta para da bi se to igralo.....navikli ljudi na soni,i još ako je "čipovan" ljepota. https://twojfilm.online/

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Baš sam razmišljao o kupnji. Ali za jednu skupu igru ​​nije baš isplativo kupiti. Govorim o igrici Zelda. Skupo i ne baš popularno što ga čini skupim.

  13. #10
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam ga od 2017. godine. Kupljen u USA i vrijedi svaki cent.
    Izuzetno dobra stvar.

  14. #11
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posao mi je podijeljen izmedju prve, druge i trece smjene pa sam proteklih dana razmisljao o kupovini Switch Lite, ali cijene digitalnih igara su bas visoke u odnosu na Playstation Store.
    Zelda BotW nijednom nije bila jeftinija od 42 funte, Fire Emblem i Xenoblade najniza cijena 33 funte, remaster WRPG-a Kingdoms of Amalur (kojeg sam igrao jos na PS3) jos nije bio ispod 25.7 GBP, dok je na PSN-u vec bio oko 14 GBP.
    Za 100-120 E koliko bih godisnje mogao da odvojim za Switch igre, tesko da mogu ista da uradim...

  15. #12
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Najbolja kupovina mi je odje na forum switch par mjeseci nakon sto je izasao, word wipe posle par mjeseci hackovan spajalicom, unutra sd kartica od 400gb

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    In the worst case that I can't buy it soon, should I accept the worse?

  16. #13
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šteta što se tržište za ovu konzolu nije razvilo kod nas. Samo par radnji imaju igrice kojima su cene astronosmke.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

  17. #14
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by babke View Post
    Šteta što se tržište za ovu konzolu nije razvilo kod nas. Samo par radnji imaju igrice kojima su cene astronosmke.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Bas steta. Pozajmio sam od druga da predjem zeldu, brutalna konzola. Toliko dugo razmisljam sebi da uzmem, a opet, ne bih nista sem oled, i volio bih imat fizicke igre Preskupo je to kod nas. Al mozda mogu preko ebaya da se naj=bavljaju jeftinije, o tome nisam razmisljao.

  18. #15
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ima li dje kopija igrica ili nacina da se cipuje, uzeo sam Nintendo Switch Oled, ali cijene igrica paklene.

  19. #16
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Imam pitanje za vlasnike Nintenda

    Ima moj klinac od deset godina neku ušteđevinu i ubi me sa pričom da kupi Nintendo. Ima Sony 5, kupljen prije pola godine i olai ga par puta u nedelju dana po sat vremena max.

    Nintendo nikada nije probao, ali je sve moguće klipove vidio i sve tekstove o njemu pročitao.

    Ima li nedje da se rentira ili ga ima u nekoj igraonici da proba Nintendo, da ne kupuje bezveze pa da mu se ne svidi posle deset dana?

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  20. #17
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Neka pogleda samo izbor igrica,s' konzolom se ne moze razocarat

  21. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  22. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Mi sko vlasnici nintenda - uzeli ga ga umjesto slavljenja rodjendana za oba jer im je blizu datum- super stvar.
    Igrica besplatnih ima veoma malo, cak se i stare igrice sa NES-a, SNES-a i Sege placaju kroz mjedecnu ili godisnju pretplatu - Nintendo Switch online, koji je i potreban za neke online igrice.
    Igre su skupe, kada su na akciji Super Mario naslovi su oko 35€, i to za igre stare koliko i Switch.

    Dobra (ili losa) stvar je sto mozes da je koristis kao tablet za igranje a dva dzojstika (joy con) se odvajaju i mogu Se koristiti kao dzojstik za jednog ili zasebno za dva igraca.

    Neko na forumu prodaje hakovani switch, proguglaj o tome, samo znam da se tad igre skidaju besplatno
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  24. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ja ne znam, ali đeca prije potegnu za Nintendo Wii nego za PS4.

    Vjerovatno jer skaču dok igraju, jer je sve na strani PS4.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  26. #20
    Join Date
    May 2008
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mi sko vlasnici nintenda - uzeli ga ga umjesto slavljenja rodjendana za oba jer im je blizu datum- super stvar.
    Igrica besplatnih ima veoma malo, cak se i stare igrice sa NES-a, SNES-a i Sege placaju kroz mjedecnu ili godisnju pretplatu - Nintendo Switch online, koji je i potreban za neke online igrice.
    Igre su skupe, kada su na akciji Super Mario naslovi su oko 35€, i to za igre stare koliko i Switch.

    Dobra (ili losa) stvar je sto mozes da je koristis kao tablet za igranje a dva dzojstika (joy con) se odvajaju i mogu Se koristiti kao dzojstik za jednog ili zasebno za dva igraca.

    Neko na forumu prodaje hakovani switch, proguglaj o tome, samo znam da se tad igre skidaju besplatno
    Sada vidim da su cijene skoro kao na Sony. Na Sony 5 ima PS + i ima dvadesetak kupljenih igrica. Ne znam koje su to igrice koje ne može da kupi za Sony, a da samo može da ih igra na Nintendu.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  27. #21
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  28. The Following User Says Thank You to Uchiha_Grim For This Useful Post:


  29. #22
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    delete post

  30. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,311
    Thanks Thanks Given 
    359
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja sam ga uzeo skoro i mogu vam reć da sam prezadovoljan sa OLED varijantom. Imao sam ekskurziju za kupovinu switcha koji moze da se hakuje i nisam se proslavio sa tim, te uzeh ovaj novi iz radnje.
    OLED mislimd a moze da se hakuje ali su potrebne modifikacije na ploči... Stari može da se hakuje ali dosta je to rizičnija rabota nego hakovat npr PS3, komplikovaniji je proces i dosta je nekih stručnih stvari koje treba razumjet...
    Ako ko bude želio da se bavi ovime imam klip da ga častim za ovo Inače, ne mogu se sjetit kako se zove aplikacija, ali udješ tu i imaš bukvalno SVE igrice na svijet, klikneš koju oćeš i skine se i instalira na switch...
    Postoje i opcije hakovanja da se može igrat online ali i to zahtjeva opet neko softversko otvaranje i zatvaranje (spajanje na komp kablom), takođe ako se switchu isprazni baterija ili ugasi (ne sleep mode, nego full ugasi) odredjene procese je potrebno ponoviti - ne od pocetka ali mu se moraju ucitati neki bin fajlovi i slicno... Ako vam se ovo desi, uvjerite se da je switch dobro napunjen sa baterijom prije dodatnih egzibicija...

    Ako kupujete za đecu (kao što sam ja) možda je ipak pametnije uzet novi pa gazit sa original igricama, jer instalirat djetetu 50 igrica odjednom isto može bit nezgodno, da ne zna koju će prije. Ovako uzmeš jednu i neka gazi dok ne obrne ili dok se ne zasiti...

    Ima i jedan kolega sa foruma koji se bavi ovime i ima nekoliko polovnih igrica, čak i malo korištenih konzoli u dobrom stanju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nintendo Switch + Zelda Breath of the Wild sa DLCem + garancija 21 mjesec
    By seTh in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 11-12-17, 14:55
  2. Kupujem Nintendo Switch
    By Wolverine in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 31-07-17, 14:01
  3. Prodajem Nintendo Switch + Zelda
    By Siljeeee in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 21
    Last Post: 11-07-17, 16:21
  4. Nintendo Switch
    By Hitman in forum Game Server CG
    Replies: 12
    Last Post: 09-03-17, 05:13
  5. Prodajem Cisco 24 port Switch i HP EO1013 8-Port KVM Server Console Switch
    By maxsimys in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 01-11-12, 09:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •