Page 5 of 48 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1194

Thread: Đoković vs Australija

  1. #101
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Ako nisam to pogreno shvatio, čoek nije u zatvor, moe da ide kući kad god oće. Poto oće da ostane i da igra, nema izbora bez da radi kako mu se kae.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #102
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    tako i tebi kod kuce telefon oduzimaju kad ti prodje laku noc deco

  3. #103
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,338
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    545
    Thanked in
    366 Posts

    Default

    Ne znam je li bilo ali je prava attention whore onako do daske.
    I posle kažu da Dodik samo nešto mumla, da se ništa ne razumije a on provalio sistem, kaže uvijek je ovako pred veliki praznik
    "to bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. #104
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,601
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A najrealnije je da se oko ovoga pita ja oko Novaka zapravo kule politički poeni u Australiji jer su tamo skoro izbori, i Gando je neto slično o tome pisa', al' daba svako pojanjenje kad si zaglavljen u jednosmjernom i suenom pogledu.
    đe sam ja pomenuo izbore u Australiji? sramota je ovo to se deava. medicinski timovi su mu odobrili izuzeće (nisu znali da je taj zahtjev poslat od strane Đokovića da bi sve bilo po protokolu). ovo sad ima veze čisto sa vlastima drave. ambasada Srbije da se umijea je okej, javljanje ovoga nije. jer isti on kupi političke poene na račun Đokovića a njegovi mediji su Novaka napali kad je on podrao proteste u Srbiji

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,355
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ok, alo je njegov tim, nije on podnosio dokumenta, svakako nije on nita uradio osim to je odletio tamo kad su mu odobrili vizu, a onda su carina, federalana i vlada Viktorije napravili cirkus.
    Uostalom, kako su mu uopte odobrili vizu sa pogrenom dokentacijom?
    Opet znači nije njegova gređka i njegovog tima, već tih to su odobrili vizu sa pogrenom dokumentacijom.
    Zamisli ja dodjem kod tebe u banku da mi odobrite kredit, priloim pogrena dokumenta, vi mi ipak odobrite kredit, naknadno mi pozovete policiju, pritvore me dok se ne razrijei situacija, i dodje neko priča kako ja pravim cirkus.
    Kako volite sve sa banakama da uporedite I obavezno debelo promaite. Namjerno ili ne vile će znat. Kad već poredi sa bankom Novakov zahtjev je otprilike ovakav:

    Novak je nezaposleno lice koje trai kredit, i koje po pravilima ne moe da dobije kredit. Nolo ima super drugare koji garantuju časnom pionirskom da će Nolo da vrati kredit. I banka mu zarad tih drugara (drugari su gren slem titule i najbolji teniser svih vremena) odobri kredit.
    I dođe se na potpisivanje ugovora o kreditu, i uradi se finalna provjera i vidi se da je Nolu istekla lična karta. Banka mora da ima urednu dokumentaciju i trai Nolu validni dokument.
    Tako da je Nolo tj njegov tim, zabrljao.

    Cirkus ne pravi Nolo sad, pravi ga Australija i mediji. Nolo je cirkus pravio mjesecima unazad tj od onog momenta od kad se zna da Viktorija trai da si vakcinisan a on nije htio da kae je li vakcinisan ili ne jer je to njegova privatna stvar.
    Potenije bi bilo da je rekao neću biti vakcinisan, ukoliko elite da igram na AO javite, ako ne doviđenja prijatna.

    A ti zna zato to Nolo nije uradio.

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ako nisam to pogreno shvatio, čoek nije u zatvor, moe da ide kući kad god oće. Poto oće da ostane i da igra, nema izbora bez da radi kako mu se kae.
    Srce bi htjelo, ali muda se skupila.
    Vrnuo bi se on davno, ali su penali od sponzorskih ugovora poveći. Zato je i poao ovako da proba, pa ako ga vrate nije njegova krivica nego organizatora i onda nema penala da se plati.
    Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #106
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Слобода избора и статусни проблеми колега са нижим зарадама су иначе већ дуже времена најпопуларније теме у англосфери.

    Зато Новака толико и воле.

  7. #107
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kako volite sve sa banakama da uporedite I obavezno debelo promaite. Namjerno ili ne vile će znat. Kad već poredi sa bankom Novakov zahtjev je otprilike ovakav:

    Novak je nezaposleno lice koje trai kredit, i koje po pravilima ne moe da dobije kredit. Nolo ima super drugare koji garantuju časnom pionirskom da će Nolo da vrati kredit. I banka mu zarad tih drugara (drugari su gren slem titule i najbolji teniser svih vremena) odobri kredit.
    I dođe se na potpisivanje ugovora o kreditu, i uradi se finalna provjera i vidi se da je Nolu istekla lična karta. Banka mora da ima urednu dokumentaciju i trai Nolu validni dokument.
    Tako da je Nolo tj njegov tim, zabrljao.

    Cirkus ne pravi Nolo sad, pravi ga Australija i mediji. Nolo je cirkus pravio mjesecima unazad tj od onog momenta od kad se zna da Viktorija trai da si vakcinisan a on nije htio da kae je li vakcinisan ili ne jer je to njegova privatna stvar.
    Potenije bi bilo da je rekao neću biti vakcinisan, ukoliko elite da igram na AO javite, ako ne doviđenja prijatna.

    A ti zna zato to Nolo nije uradio.



    Srce bi htjelo, ali muda se skupila.
    Vrnuo bi se on davno, ali su penali od sponzorskih ugovora poveći. Zato je i poao ovako da proba, pa ako ga vrate nije njegova krivica nego organizatora i onda nema penala da se plati.
    A da proba ponekad da napie pravo ime ili pravi nadimak?
    ta ti znači ovo Nolo ?
    Podsmijava se i sprda sportisti koji je sa naih prostora koji je jedan od najboljih sportista ikada. Probaj ti da ostvari neto to je on uradio ili ono u CG sve je sprdnja i zezanje. Ok je ako čovjeka ne voli al mora ga potovat.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  8. #108
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    tako i tebi kod kuce telefon oduzimaju kad ti prodje laku noc deco
    Imaće dovoljno vremena da priča tačno šta je bilo, a siguran sam da ga nisu okovali u lance i da su mu telefon oteli da bi igrali angry birds. Valjda ima neki proceduralni razlog.

    Zbog sudara epidemioloških i ekonomskih razloga, i Nole i država Australija su propustili da budu do kraja dosljedni. Australija je trebalo da kaže ne mogu nevakcinisani da igraju i tačka. Pa tih 15-20 ljudi neka ne dođu, ko god da su. Tu bi ekonomski trpjeli ako je gledanost manja i zarada manja, ali bi bili epidemiološki dosljedni. Novak je mogao da kaže odavno ja neću da se vakcinišem i tačka, igraću onamo đe mi ne budu tražili da budem vakcinisan. Ali onda on rizikuje da ne ispuni svoje zacrtane ciljeve i sponzorske ugovore pa ni on nije do kraja dosljedan. A poslije ovog avetanja po aerodromu stvarno ne znam kako bih reagovao. Čoek onako u teoriji misli da bi ih sve poslao do đavola i otišao kući, ko šiša i organizatore i sponzore, imam 35 godina i 200 miliona zarađenih. U praksi može znat samo onaj koji ima priliku da bude u toj situaciji. Očigledno da ni jedna ni druga strana nisu baš potpuno od riječi.
    Last edited by NHM; 05-01-22 at 21:14.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #109
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,355
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    A da probaš ponekad da napišeš pravo ime ili pravi nadimak?
    Šta ti znači ovo Nolo ?
    Podsmijavaš se i sprdaš sportisti koji je sa naših prostora koji je jedan od najboljih sportista ikada. Probaj ti da ostvariš nešto što je on uradio ili ono u CG sve je sprdnja i zezanje. Ok je ako čovjeka ne voliš al moraš ga poštovat.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    BraCki iskuliraj lagano.
    Nolo ili No10 je fora sa twittera i komentara na portalima kad su ga SNSovci prozivali da plati porez u Srbiji u vrijeme kad je počeo da gubi mečeve i kad su svi bili protiv njega.
    Inače napisao sam Novak traži kredit ali nisi imao strpljenja da pročitaš.
    Za dostignuća sam već pisao, pa prije nego uletiš kao padobranac na neku temu malo pročitaj:

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I ja velim kapa dolje na istrajnosti i na dostignucima u sportu.
    Probaj nekad da ne pretpostavljaš, jer može da vodi u pogrešne zaključke.
    Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #110
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    đe sam ja pomenuo izbore u Australiji? sramota je ovo to se deava. medicinski timovi su mu odobrili izuzeće (nisu znali da je taj zahtjev poslat od strane Đokovića da bi sve bilo po protokolu). ovo sad ima veze čisto sa vlastima drave. ambasada Srbije da se umijea je okej, javljanje ovoga nije. jer isti on kupi političke poene na račun Đokovića a njegovi mediji su Novaka napali kad je on podrao proteste u Srbiji

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nebitno je sad sve to, iako je picousti psihopata, on je predsjednik drave čiji je Novak gradjanin, i naravno da treba da stane u njegovu zatitu i sasvim je normalno da se uključe i Ambasada, Lredsjednik, Premijer kao i MIP.


    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ako nisam to pogreno shvatio, čoek nije u zatvor, moe da ide kući kad god oće. Poto oće da ostane i da igra, nema izbora bez da radi kako mu se kae.

    Pa ne vjerujem ba da ako si uletio u zonu dje ti treba viza, a ti si (ili tvoj tim, nebitno) pogreno aplicirao, bukvalno ka' da si se i bez ikakve vize zaletio, ni da tako moe lagano da se pokupi i vrati bez penala.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #111
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Gotovo...vraća se

    poslato sa Ultra Galaxy maine S21

  12. #112
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,601
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    ponitena mu je viza. advokati će da uloe albu

    https://twitter.com/paulsakkal/statu...195664386?s=20

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  13. #113
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    BraCki iskuliraj lagano.
    Nolo ili No10 je fora sa twittera i komentara na portalima kad su ga SNSovci prozivali da plati porez u Srbiji u vrijeme kad je počeo da gubi mečeve i kad su svi bili protiv njega.
    Inače napisao sam Novak trai kredit ali nisi imao strpljenja da pročita.
    Za dostignuća sam već pisao, pa prije nego uleti kao padobranac na neku temu malo pročitaj:



    Probaj nekad da ne pretpostavlja, jer moe da vodi u pogrene zaključke.
    Polako se gubi, samo bi se svađao i prepirao i pokazivao kako si najpametniji. Ovdje bi trebalo malo ti da iskulira.

    Znam ja odlično kakva su bila prozivanja i od koga je poteklo. Postao si opasni fora uklapa se u ovo drutvo dananjice top. Sve 5 samo nastavi da proziva čovjeka.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  14. #114
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,355
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Polako se gubiš, samo bi se svađao i prepirao i pokazivao kako si najpametniji. Ovdje bi trebalo malo ti da iskuliraš.

    Znam ja odlično kakva su bila prozivanja i od koga je poteklo. Postao si opasni foraš uklapaš se u ovo društvo današnjice top. Sve 5 samo nastavi da prozivaš čovjeka.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    Jesi vidio. Ccccc. Strašno. Srećom nisam najpametniji.
    Ja kuliram vjeruj mi. To što tebi smeta Nolo je već tvoja stvar koja mene ne tangira. Svako vidi ono što želi
    A moramo malo fore koristiti ponekad, nije još zabranjeno.

    Još kad bi rekao đe sam ga ja to prozivao bilo bi odličan 10 ali nema veze sve OK
    Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #115
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ne vjerujem baš da ako si uletio u zonu dje ti treba viza, a ti si (ili tvoj tim, nebitno) pogrešno aplicirao, bukvalno ka' da si se i bez ikakve vize zaletio, ni da tako možeš lagano da se pokupiš i vratiš bez penala.
    Pa dobro, to onda ipak znači da ga nisu onako rekreativno zaustavili i pokrenuli neku svoju proceduru. Pogotovo ne zbog toga što je Srbin, kako se vrišti po medijima i internetu. Ali da je besmisleno da za konkretno njega ne znaju ko je, kojim je povodom stigao i šta znači za njihovu ekonomiju, tu se slažem potpuno. Čak mislim da je u takvim slučajevima opravdano da se nešto uradi po ubrzanim procedurama što ne bi nikad sljedovalo običnog čoeka. Mislim na priču o pogrešnoj vizi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #116
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default


  17. #117
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Nadam se da se više nikad neće vratiti ni kao turista.

  18. #118
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Iran je demokratija za ove

  19. #119
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,601
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://twitter.com/oliverbrown_tel/...460503042?s=20

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  20. #120
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Pa dobro, to onda ipak znači da ga nisu onako rekreativno zaustavili i pokrenuli neku svoju proceduru. Pogotovo ne zbog toga što je Srbin, kako se vrišti po medijima i internetu. Ali da je besmisleno da za konkretno njega ne znaju ko je, kojim je povodom stigao i šta znači za njihovu ekonomiju, tu se slažem potpuno. Čak mislim da je u takvim slučajevima opravdano da se nešto uradi po ubrzanim procedurama što ne bi nikad sljedovalo običnog čoeka. Mislim na priču o pogrešnoj vizi.
    Pa ne znam zašto meni spominješ tu nebulozu da je to zato što je Srbin.
    Ali klošarski je ponašati se prema jednom rekorderu i najbjem avih vremena ka' prema nekom krijumčaru i izolovati ga od tima i oduzeti mu sredstva komunikacije, mada da ponovim, klošarsko postupanje i Oziji, sinonim bulvalno.
    Kao što rekoh, tamo su ubrzo izbori, pa se federalna i vlada Viktorije vjerovatno mjere preko njegovih ledja.
    Da, slažem se, ako je i slučaj da su aplicirali za pogrešnu vizu, miim da bi i njima bilo u interesu, ekonomskom, istorijskom, marketinškom itd. da probaju da mu ubrazno odrade postupak, mada kako god, za mene je već šampion, a i GOAT.
    Last edited by technus; 05-01-22 at 21:35.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #121
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    BraCki iskuliraj lagano.
    Nolo ili No10 je fora sa twittera i komentara na portalima kad su ga SNSovci prozivali da plati porez u Srbiji u vrijeme kad je počeo da gubi mečeve i kad su svi bili protiv njega.
    Inače napisao sam Novak trai kredit ali nisi imao strpljenja da pročita.
    Za dostignuća sam već pisao, pa prije nego uleti kao padobranac na neku temu malo pročitaj:



    Probaj nekad da ne pretpostavlja, jer moe da vodi u pogrene zaključke.
    Nolo je mislim fora zbilje jer ga tako iz nekog dijela BiH zovu, Nolo, Salo, Dulo.

  22. #122
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ne znam zato meni spominje tu nebulozu da je to zato to je Srbin.
    Ali kloarski je ponaati se prema jednom rekorderu i najbjem avih vremena ka' prema nekom krijumčaru i izolovati ga od tima i oduzeti mu sredstva komunikacije, mada da ponovim, kloarsko postupanje i Oziji, sinonim bulvalno.
    Kao to rekoh, tamo su ubrzo izbori, pa se federalna i vlada Viktorije vjerovatno mjere preko njegovih ledja.
    Da, slaem se, ako je i slučaj da su aplicirali za pogrenu vizu, miim da bi i njima bilo u interesu, ekonomskom, istorijskom, marketinkom itd. da probaju da mu ubrazno odrade postupak, mada kako god, za mene je već ampion, a i GOAT.
    Nisam ni rekao da si ti rekao da mu ne daju da uđe jer je Srbin, nego napomenuh da je to sad dominantna vriska po internetu. Svakako nije dobar izgled za organizatora, a traenje pogrene vize ne znam kako su uspjeli da odrade. Plaća ljude da o tome razmiljaju da ne bi sam morao da razmilja i opet kiks.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #123
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,130
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Zaista sraman potez.... kako nam lagano uzimaju slobodu.. ali ono laganeze... ako je Djokovic ovako prosao... kako li cemo mi tek proci?

    Nevezano za Austrliju, poslusajte Makrona.... bukvalno globalno ludilo oko covida19

  24. #124
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Jesu li napokon odahnuli ugroženi busteraši, kako australijski tako i forumski?
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #125
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,499
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Nolo proao kao i 25m Australijanaca, i svi ostali koji hoće da uđu u Aus...

    Moda se nekima ne sviđa, ali upravo to je demokratija, kad ne pomau ni pare, ni slava, ni moć, već su svi jednaki pred zakonom (kakav god da je)...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  26. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Australija- viza i ture...
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 10
    Last Post: 08-01-17, 10:24
  2. Đe ima prostor za roĐendane u zagoriČu
    By milos76 in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 2
    Last Post: 25-07-14, 23:14
  3. Australija - ivot i rad...?
    By MeDo_JE in forum Putovanja
    Replies: 19
    Last Post: 04-11-12, 21:31
  4. Maskenbali za Đecu-Đe kupit masku
    By STARLIGHT in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 22-03-11, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •