Page 16 of 48 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 1194

Thread: Đoković vs Australija

  1. #376
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ili su im dokazi o zarazi falsifikovani ili je Novak Djokovic apsolutni kreten: https://www.vijesti.me/sport/tenis/5...ezda-barselona
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #377
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Kreten je svakako kad je ovo uradjeno
    Bas kreten, ostace ili prevarant ili totalna dijabola koja je prenosila virus svima redom. Kakav kretenizam

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  3. #378
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I na ovim primjerima se vidi koliko se silom na sramotu pokusava taj covjek predstaviti kao demon... Od 18. do 25. decembra ga nema u javnosti. Istina, 17. prije podne (najkasnije nedje do u podne, jer su slike na fb postavljene u 13:40) je urucio pehar djeci iz Teniskog saveza Srbije. I posle toga ga nema u javnosti... Ti znas provjereno kako je on znao da je pozitivan? Odakle ti znas koliko se ti ljudi cesto testiraju uopste? Mozda se testira svakih 5 dana? Rezultat dobije sjutra i sta onda? Nadje se neki Povatnik, tj. Rotenberg i pokusava od toga napraviti skandal-senzaciju, dje je on svjesno isao da zarazi djecu i ne znam ti ja sta. Kakve gadosti, sto je ovo...
    Ako je 16. decembra dobio pozitivan test, svakako je morao znati 17. decembra da je pozitivan na koronu. Prema zakonima i pravilima drzave u kojoj je tada boravio (Srbije), onaj kod koga je testiranjem utvrdjeno prisustvo virusa, a nemaju simptome, idu u kucnu samoizolaciju od 14 dana. Evo link ovdje:

    http://www.cekos.rs/uredba-o-merama-...sti-covid-19-0

    Znaci da to sto ga od 17-25. decembra nije bilo u javnosti ne znaci nista. Bilo ga je 17. i bilo ga je poslije 25. U svakom slucaju, ili je krsio pravila, ili je lazirao pozitivni test. I ponovo kazem-moguce da su mediji sve ovo izmislili, ali to ce se znati vrlo brzo. Sljedeca je stvar u pitanju - ako je informacija tacna, onda ga nista ne moze opravdati.

    Takodje, niko ne pokusava da ga predstavi kao demona, vec on svojim ponasanjem hoce da pokaze da pravila za njega ne vaze, ili ne moraju da vaze. Mozda je tako bilo u Srbiji, ali ocigledno nije u Australiji.
    Last edited by Povratnik86; 08-01-22 at 15:44.

  4. #379
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Gospodo, da vam skratim muku... On je kreten, kretencina, debil, idiot, smece, djuuubre jedno... Je li dobro sad? Ili ste jos gladni?


  5. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  6. #380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    582
    Thanked in
    406 Posts

    Default

    .... i ako ga vlasti australije glede svega toga, uprkos medicinskom izuzecu, smatraju kao opasnost za javno zdravlje, imace pravo. posebno ako je putovao za spaniju izmedju 16. i 31.12.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  7. #381
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Gospodo, da vam skratim muku... On je kreten, kretencina, debil, idiot, smece, djuuubre jedno... Je li dobro sad? Ili ste jos gladni?
    Ja ne znam koji ti je, imas gore post dje sam napisao da mu zelim da ih sve dobije 3:0 ali ako ovo sto citas tebi nije debilizam onda stvarno ti pomoc ne mogu

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  8. #382
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja ne znam koji ti je, imas gore post dje sam napisao da mu zelim da ih sve dobije 3:0 ali ako ovo sto citas tebi nije debilizam onda stvarno ti pomoc ne mogu
    Ne mozes ti meni pomoci, jer meni ne treba pomoc. To sto ti vidis kao debilizam ja uopste ne smatram bitnim. Pa me sad svrstaj u krvnike koji bi nasu djecu da istrijebi koronom, boli me k...
    On je testiran 16-og, ali nidje ne pise da je istog dana dobio rezultate. U Srbiji je sasvim normalna praksa da rezultate dobijes sjutra. Zato nije cudno sto je od podneva 17-og nestao iz javnosti do kraja godine. Jeste, nedje 25-og, ako nisam pogresno pohvatao podatke, izasao na ulicu da se dobacuje sa nekim klincima. Wooow, htio je da ih sve pobije.. krvnik taj... Ne znam jeste li svjesni koliko usiljeno predstavljate covjeka kao da je Hitler. O izboru rijeci necu...


  9. #383
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    na sajtu SKa ovako pie

    https://sportklub.rs/tenis/atp/sluca...azu-dokumenta/

    U objavljenim spisima, advokati Novaka Đokovića naveli su da je najbolji teniser sveta bio pozitivan na virus korona 16. decembra

    the date of the first positive COVID PCR test was recorded on 16 December 2021

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  10. #384
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ne vidi to ovizi. Mislim nema opravdanja nikakvih ali ajde.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  11. #385
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    na sajtu SKa ovako pie

    https://sportklub.rs/tenis/atp/sluca...azu-dokumenta/

    U objavljenim spisima, advokati Novaka Đokovića naveli su da je najbolji teniser sveta bio pozitivan na virus korona 16. decembra

    the date of the first positive COVID PCR test was recorded on 16 December 2021

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Sad treba da bude provlacen svudje i to sa razlogom jer se nije pridrzavao mjera izolacije. Neodgovorno ponasanje od nekog ko je idol mnogima.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #386
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Mimovi se sami prave

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  13. The Following User Says Thank You to gentleman For This Useful Post:


  14. #387
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sad treba da bude provlacen svudje i to sa razlogom jer se nije pridrzavao mjera izolacije. Neodgovorno ponasanje od nekog ko je idol mnogima.
    Najvjerovatnije njegovi advokati, uz pomoc vlasti u Srbiji lazu da je bio zarazen tada. Krajnji rok za prijavu za izuzece od vakcinacije je bio 10. decembar. Postoji mogucnost da su mu dozvolili da podnese prijavu i poslije tog roka, ali ja se u ovakvim situacijama sluzim Okamovom ostricom, tj. najjednostavniji odgovor je najvjerotavnije ispravan. U ovom slucaju to je da laze da je bio zarazen 16. decembra.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #388
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan
    Najvjerovatnije njegovi advokati, uz pomoc vlasti u Srbiji lazu da je bio zarazen tada. Krajnji rok za prijavu za izuzece od vakcinacije je bio 10. decembar. Postoji mogucnost da su mu dozvolili da podnese prijavu i poslije tog roka, ali ja se u ovakvim situacijama sluzim Okamovom ostricom, tj. najjednostavniji odgovor je najvjerotavnije ispravan. U ovom slucaju to je da laze da je bio zarazen 16. decembra.
    Ne znam o cemu su razmisljali kad su to objavili, trenutna situacija mu ne ide u korist.
    Evo jedna od stavki iz Srbije, iz oktobra:
    "Svi koji u svom domaćinstvu imaju nekog ukućana koji je oboleo moraju da idu u izolaciju do 14 dana."
    https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-58966756

    Crnjak mi je da trazim koje su kazne, a siguran sam da imaju i zatvroski epilog. Hoce li doci do toga ako se ispostavi da je prekrsio mjere izolacije? Nece.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #389
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sad je podtao i tabu tema
    Neprikladan za pominjanje, ko Hitler


    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rofuko, francuski filozof

  17. #390
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sad treba da bude provlacen svudje i to sa razlogom jer se nije pridrzavao mjera izolacije. Neodgovorno ponasanje od nekog ko je idol mnogima.
    pretpostavljam da će ovo biti glavni argument predstavnika vlasti da mu se viza odbije. plus to se u medijima već pojavljuju slike kako je 17. decembra bio na dva događaja.
    neko iz Novakovog tima je napravio veliku greku, koja bi mu mogla oduzeti ansu da ostane u Australiji i igra na AO

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  18. #391
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Kako može biti argument za odbijanje ulaska to što je kršio mjere izolacije u Srbiji?
    Forever young, i want to be forever young

  19. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  20. #392
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pretpostavljam da će ovo biti glavni argument predstavnika vlasti da mu se viza odbije. plus što se u medijima već pojavljuju slike kako je 17. decembra bio na dva događaja.
    neko iz Novakovog tima je napravio veliku grešku, koja bi mu mogla oduzeti šansu da ostane u Australiji i igra na AO
    Mogli bi da mu zabrane ulaz u Australiju do tri godine zbog laznih podataka u prijavi za vizu. Potencijalno su mu mnogo veci problem napravili.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #393
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A kako je splačina sa Majorke dola zaraena?

  22. #394
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Mogli bi da mu zabrane ulaz u Australiju do tri godine zbog laznih podataka u prijavi za vizu. Potencijalno su mu mnogo veci problem napravili.
    Kao tačno mogu dokazat' da je lažirao palire?
    Jednostavno laže da se nije pridržava' mjera izolacije.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #395
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  24. #396
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kao tačno mogu dokazat' da je lažirao palire?
    Jednostavno laže da se nije pridržava' mjera izolacije.
    Ali je teret dokazivanja na Djokovicu. Ako oni prihvate dokaze koje je do sad dostavio pustice ga da udje u drzavu i tu je kraj cijele price.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #397
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  26. #398
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pretpostavljam da će ovo biti glavni argument predstavnika vlasti da mu se viza odbije. plus što se u medijima već pojavljuju slike kako je 17. decembra bio na dva događaja.
    neko iz Novakovog tima je napravio veliku grešku, koja bi mu mogla oduzeti šansu da ostane u Australiji i igra na AO

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nisam siguran da treba povezivat njegovo krsenje izolacije u Srbiji sa zakonskom zavrzlamom iz Australije, iako ce sva prica sad krenuti na ruku Australiji jer ce se fokusirati na to krsenje izolacije.

    Na kraju, ono za sta sigurno treba da odgovara je upravo to krsenje odluka o izolaciji. A zelim mu srecu u borbi sa Australijskim vlastima, jer je veoma nekorektno njihovo phodjenje prema njemu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. #399
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kako moe biti argument za odbijanje ulaska to to je krio mjere izolacije u Srbiji?
    pa s obzirom u kom smjeru je ilo ovo, ne bi me čudilo nita vie. jer, ja opet polazim od činjenica da su dva medicinska tijela odobrila izuzeće i da Đoković sigurno ne bi krenuo za Australiju da nije imao garanciju. posle toga imamo sve ovo. dakle umjesto laganog ulaska u dravu i priče o tenisu i tome da ide da osvoji 21 GS dođosmo do ovoga


    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pazite kakvi su forumaki mrzitelji. Nadal je igrao na turniru i tobo nije znao da ima koronu nego su mu jr otkrili u paniji u povratku 20 decembra, a koliko je on samo ljudi zarazio, pa se ne nađe NIKO da kae nita o tome. Poslije svega, ispade budala Kirgios najkorektniji...
    đe ja to iskazah mrnju prema Novaku? zato lae? pročitaj malo bolje ta sam pisao od kad je ovo krenulo. postavio sam link đe su njegovi advokati napisali ta i kako.

    to se tiče Nadala, igrao je na egzibiciji u Abu Dhabiu. tamo se morao testirati jer je na istoj egzibiciji bila i Emma Raducanu, koja je bila pozitivna i morala se povući. igrao je oba meča, vratio se u paniju i bio pozitivan

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    iako ce sva prica sad krenuti na ruku Australiji jer ce se fokusirati na to krsenje izolacije.
    na ovo sam i ja mislio. guraće se priča kako je krio izolaciju. evo, već su mediji krenuli u tom pravcu. zbog svega ovog to se deavalo vjerujem da će oni sad upirati ba u ovo


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 08-01-22 at 18:15.
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  28. #400
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa s obzirom u kom smjeru je išlo ovo, ne bi me čudilo ništa više. jer, ja opet polazim od činjenica da su dva medicinska tijela odobrila izuzeće i da Đoković sigurno ne bi krenuo za Australiju da nije imao garanciju. posle toga imamo sve ovo. dakle umjesto laganog ulaska u državu i priče o tenisu i tome da ide da osvoji 21 GS dođosmo do ovoga



    Koliku god da su birokratsku zavrzlamu zapetljali, to jednostavno ne smiju staviti u zvaničnu formu, da mu odbijaju vizu jer je kršio izolaciju u Srbiji, jer onda zalaze u ingerencije druge države i tu bi ih imao na zicer za tužbu.
    Forever young, i want to be forever young

Page 16 of 48 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Australija- viza i ture...
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 10
    Last Post: 08-01-17, 10:24
  2. Đe ima prostor za roĐendane u zagoriČu
    By milos76 in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 2
    Last Post: 25-07-14, 23:14
  3. Australija - ivot i rad...?
    By MeDo_JE in forum Putovanja
    Replies: 19
    Last Post: 04-11-12, 21:31
  4. Maskenbali za Đecu-Đe kupit masku
    By STARLIGHT in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 22-03-11, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •