Page 37 of 48 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 901 to 925 of 1194

Thread: Đoković vs Australija

  1. #901
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Donekle i razumijem što se Ciciban ljuti. Da je on neko ko je od starta bio za vakcinaciju, ne bi ga se ticalo šta se dozvoljava ili ne dozvoljava nevakcinisanom Đokoviću. Ali mu je krivo što je on morao da ide mimo svoje želje da bi nesmetano igrao. Sve ovo rekoh ne zato što je Ciciban bitan, nego ako je njemu krivo koji u Australiji maksimum može da provede par neđenja, mogu mislit kako pizde stanovnici Australije koji se dvije godine vuku po raznim lokcdownima i slično. Đokoviću bih vazda dizvolio iz ekonomskih razloga izuzetak, uz svakodnevno testiranje. Ipak, političarima je prvi prioritet pobjeda na izborima, siguran sam da ni lokalni balkansi diktatorčići ne bi prezali od razapinjanja javnih ličnosti u svrhu ostvarivanja političke koristi. Pogledajte samo po Srbiji kako sns razapinje glumce, pjevače, sportiste koji su protiv njih i slično. Doduše, niko od njih nije broj 1 u svijetu u svojoj oblasti djelovanja.

    EDIT: Sponzorstva su veliki razlog što sportisti igraju po ovom ili onom rasporedu, a i cijele karijere se upravljanju u skladu sa njihovim zahtjevima. Ana Ivanović je imala neke sponzorske ugovore u kojima je pisalo da ne smije da zatrudni prije 30. da bi bili u cjelosti isplaćeni. Nije primjenjivo na Đokovića, ali jasna vam je poenta. Kontam da se ni Federer sa 40 godina ne vucara po terenima što za to nema par desetina miliona razloga godišnje od sponzora.
    Last edited by NHM; 13-01-22 at 12:58.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  3. #902
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  4. #903
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Djokovic ce samo da profitira od ovoga...




    COURTING DRAMA Novak Djokovics anti-vax visa drama in Australia to be shown on Netflix in behind-the-scenes documentary




    • 0:34, 13 Jan 2022
    • Updated: 12:00, 13 Jan 2022





    NOVAK Djokovic's visa drama is set to be captured in a new fly-on-the-wall Netflix docuseries, reports say.
    A crew is reportedly already in Australia and has been filming behind-the-scenes as the fiasco surrounding the world No 1 unfolded.

    https://www.thesun.co.uk/sport/17307...x-documentary/





  5. #904
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    da ali opet postoji velika sansa da se otkazu mnogobrojna sponzorstva
    vjerujem da ec su krenuli pojedini u tako nesto
    ne znam ali ovo je prevara na nivou treceg osnovne
    Trebao je da ne ide i zdravo. Ovako ce ga o jdau zabavit da udje na svaki turnir
    Na finansijskom nivou moze samo da profitira (ako zeli) i nista drugo.

    Ne brini za sponzore, jedna knjiga napisana od strane nekog ghost writera sa dokumentarcem ili dva i ne trebaju mu sponzori nikada vise. Ne bi bio ni prvi, ni zadnji "mucenik" koji bi iskoristio situaciju i to sa potpunim pravom. Uostalom dobar dio populacije ga podrzava i vani...

    edit:
    Ne vidjeh post od kolege Whisperer-a... Eto, vec je pocelo.

  6. #905
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Kako si ti nevin moj direktore
    Kao francuska sobarica
    Jedini glas razuma foruma, a ne moras svudje ulecet. Moze malo i zajebancije bit bez tebe

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Jasna mi je tvoja "zajebancija" ali ni tebe niko ne ćera ovdje da ulijeće, niti meni moe neko zabraniti da iznosim zapaanja.

  7. #906
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ako je ovo namjerno uradio kako bi se pravili dokumentarci u vidu komercijale onda je pojeo svo ***** ovog svijeta.

  8. #907
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Onu Cehinju koja je imala papire uredne, kojoj su dozvolili da odigra cak i jedan turnir su deportovali iz ko zna kojih razloga, a sad oce isto sa Novakom, i ako su australijanci ti koji su kazali da moze da se dobije izuzece (i Cehinja i Novak su dobili)...
    Onda ide prica (opravdanje) kako ako nisi vakcinisan zarazices druge (kako niko ne zna) i da vakcina daje "zdravlje" i da zato treba svi da se vakcinisu i budu sigurni, a presedan nad presedanima se desava da vakcinisani Bernard Tomic pozitivan igra kvalifikacije AO, a Nole im je prijetnja zdravstvenom sistemu...Lud, zbunjen, normalan...

    EDIT:

    OGLASILO SE MINISTARSTVO

    Španija demantovala da vodi istragu protiv Đokovića

    „Ta vijest je lažna. Niti je Vlada naredila, niti je policija pokrenula istragu o tom sportisti“, kazao je za "Politiko" portparol španskog Ministarstva unutrašnjih poslova

    https://www.vijesti.me/sport/tenis/5...ovica-vanredne

    mediji, kako cudno pise g.vna...

    Last edited by Whisperer; 13-01-22 at 13:53.

  9. #908
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Da profitira?

    Moram da priznam da me je Novak strano razočarao. Bio sam njegov veliki fan, najiskrenije se radovao njegovim pobjedama. Uivao u pobjedama, naročitio nad Federerom. Ali..

    Znam da ću biti popljuvan zbog ovog to ću napisati, neka ću. Ne mogu, bez kako stvarno mislim. Mrzim kalkulacije, u stilu "to će ko reći".

    Nemam problem s Novakovim stavom oko vakcina. Svak bira za sebe. U ničiji izbor se nije lijepo mijeati. Svak treba slobodno donositi odluke. Ali, ako neće vakcinu, preuzmi odgovornost za posledice. Novak je htio da se ne vakcinie, ali da to ne utiče na njegova učeća na turnirima. I jare i pare. Ko kakva balkanska jajara.

    Otuno je bilo sluati pokuaje da se izbjegne odgovornost za neto za to odgovornost očigledno postoji. OK, njegov "statement" je bio dobro pripremljen kao "damage control". Ali, neiskren. Priznao je neto tek kad je izalo na viđelo.

    Krio si pravila u Srbiji? Preuzmi odgovornost za to, majstore. Takva, kakva je. Krio si pravila u Australiji? Preuzmi odgovornost za to. Takva, kakva je. Nemoj prebacivati odgovornost na druge. Posebno ne na svoje ljude. Runo je. Čak i ako je neko od tvojih ljudi napravio greku, nemoj to koristiti kao izgovor. Zatiti svoje ljude. Budi Čovjek.

    Ne znam to će se sjutra dogoditi. Znam samo da je Novak samom sebi, a i tenisu kao sportu, svojim postupcima nanio veliku tetu.

    Sjećam se riječi pokojnog đeda, koji je ivio 90 i kusur godina. Do pred sam kraj ivota se brinuo da se nečim ne obruka. Često je znao da kae, "Nije nikad kasno da se čovjek obruka".

    Novak nije zakasnio.

  10. #909
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Đoković vs Australija

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Donekle i razumijem to se Ciciban ljuti. Da je on neko ko je od starta bio za vakcinaciju, ne bi ga se ticalo ta se dozvoljava ili ne dozvoljava nevakcinisanom Đokoviću. Ali mu je krivo to je on morao da ide mimo svoje elje da bi nesmetano igrao. Sve ovo rekoh ne zato to je Ciciban bitan, nego ako je njemu krivo koji u Australiji maksimum moe da provede par neđenja, mogu mislit kako pizde stanovnici Australije koji se dvije godine vuku po raznim lokcdownima i slično. Đokoviću bih vazda dizvolio iz ekonomskih razloga izuzetak, uz svakodnevno testiranje. Ipak, političarima je prvi prioritet pobjeda na izborima, siguran sam da ni lokalni balkansi diktatorčići ne bi prezali od razapinjanja javnih ličnosti u svrhu ostvarivanja političke koristi. Pogledajte samo po Srbiji kako sns razapinje glumce, pjevače, sportiste koji su protiv njih i slično. Dodue, niko od njih nije broj 1 u svijetu u svojoj oblasti djelovanja.

    EDIT: Sponzorstva su veliki razlog to sportisti igraju po ovom ili onom rasporedu, a i cijele karijere se upravljanju u skladu sa njihovim zahtjevima. Ana Ivanović je imala neke sponzorske ugovore u kojima je pisalo da ne smije da zatrudni prije 30. da bi bili u cjelosti isplaćeni. Nije primjenjivo na Đokovića, ali jasna vam je poenta. Kontam da se ni Federer sa 40 godina ne vucara po terenima to za to nema par desetina miliona razloga godinje od sponzora.
    Meni nisu jasni australijanci tj. Dio njih najbučnijih. Mada za pohvalu je da 50% zna da nije do Novaka, a ovi ostali ovce ka na Balkanu baci im kosku. Evo da je i Novak sve izlainjao zarad priče. Ali oni imaju kako sami kazu suludu politiku ulaza u zemlju, sulude mjere oko kovida, drze zatocene izbjeglice po 9g u hotelima uskracujuci toj djeci pravo na zivot i skolovanje, nemaju doboljno PCR testova I ljute se na Novaka jer je prevarom zaobisao sve idiotluke? Jer oni zajedno nisu mogli da se izbore za razum? Jel Novak neki izduvni ventil ili sta? Novak ima svoj dio krivice slozili smo se svi ali evo i Netflix se ukljucio. Bice sad kako ce Australija izgledati u dokumentarcu o Djokovicu, a i on sam. Dozvoljen im je ulaz svugdje gdje i on.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 13-01-22 at 14:22.
    "Vidi li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #910
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Da profitira?

    Moram da priznam da me je Novak strašno razočarao. Bio sam njegov veliki fan, najiskrenije se radovao njegovim pobjedama. Uživao u pobjedama, naročitio nad Federerom. Ali..

    Znam da ću biti popljuvan zbog ovog što ću napisati, neka ću. Ne mogu, bez kako stvarno mislim. Mrzim kalkulacije, u stilu "što će ko reći".

    Nemam problem s Novakovim stavom oko vakcina. Svak bira za sebe. U ničiji izbor se nije lijepo miješati. Svak treba slobodno donositi odluke. Ali, ako nećeš vakcinu, preuzmi odgovornost za posledice. Novak je htio da se ne vakciniše, ali da to ne utiče na njegova učešća na turnirima. I jare i pare. Ko kakva balkanska jajara.

    Otužno je bilo slušati pokušaje da se izbjegne odgovornost za nešto za što odgovornost očigledno postoji. OK, njegov "statement" je bio dobro pripremljen kao "damage control". Ali, neiskren. Priznao je nešto tek kad je izašlo na viđelo.

    Kršio si pravila u Srbiji? Preuzmi odgovornost za to, majstore. Takva, kakva je. Kršio si pravila u Australiji? Preuzmi odgovornost za to. Takva, kakva je. Nemoj prebacivati odgovornost na druge. Posebno ne na svoje ljude. Ružno je. Čak i ako je neko od tvojih ljudi napravio grešku, nemoj to koristiti kao izgovor. Zaštiti svoje ljude. Budi Čovjek.

    Ne znam što će se sjutra dogoditi. Znam samo da je Novak samom sebi, a i tenisu kao sportu, svojim postupcima nanio veliku štetu.

    Sjećam se riječi pokojnog đeda, koji je živio 90 i kusur godina. Do pred sam kraj života se brinuo da se nečim ne obruka. Često je znao da kaže, "Nije nikad kasno da se čovjek obruka".

    Novak nije zakasnio.
    Koja je pravila prekrsio u AUS kad ga je sud te zemlje oslobodio? Evo objasni, za SR se slazem tamo kada se vratri treba da odgovara, ovdje pricamo o potpuno drugacijim stvarima...
    Njemu je AUS dala izuzece (tacnije TS Australije i Drzava Virdzinija gdje se dorzava turnir) sami su rekli da mozes nevakcinisan ako imas izuzece, i sad vidi sta rade...
    Evo su svima puna usta kako je ovo 21 vijek, LGBT treba da se prihvate, zelena energija bla bla, a nemas pravo licnog izbora u 21 vijek, licemjerstvo na kub druze...ajde da vakcine stite od daljeg prenosa virusa, ali ne rade nista da sprijece da zarazis nekoga i sad se namece to kao spasenje, i povrh svega toga, prave se vakcine za novi soj, alooo, znaci ovo sto smo primali kao da nismo, pa daj da se ne sprdamo vise sa zdravim razumom...
    Da ne pricam kako je Bernard Tomic igrao pozitivan na kvalifikacije AO, o tome niko ni rijec, i jos je vakcinisan uredno, mislim suvisno je bilo sta reci vise, svako ima svoje misljenje, ali imas jasne cinjenice i australijske vlasti su se zajebale pa sad ajmo silu na sramotu da to odradimo preko Novaka i one jadne Cehinje (koja je spremila tuzbu)...

  12. #911
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Koja je pravila prekrsio? Stvarno ne znas? Pa on sam je priznao krsenje pravila. Samo je to prevalio na svoj tim. Kao, nije znao, nego su to njegovi ljudi pogrijesili. Sto je jako ruzno.

    Budi laf, preuzmi na sebe. Ne prebacuj odgovornost na svoje ljude.

    https://www.nytimes.com/2022/01/12/w...statement.html
    Last edited by Ostoja; 13-01-22 at 14:57.

  13. #912
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Koja je pravila prekrsio? Stvarno ne znas? Pa on sam je priznao krsenje pravila. Samo je to prevalio na svoj tim. Kao, nije znao, nego su to njegovi ljudi pogrijesili. Sto je jako ruzno.

    Budi laf, preuzmi na sebe. Ne prebacuj odgovornost na svoje ljude.

    https://www.nytimes.com/2022/01/12/w...statement.html
    Krsio je pravila u Srbiju i rekao sam da za to treba da odgovara u srbiju kada se vrati, sud u australiju ga je oslobodio, ispunio je sve obaveze koje su od njega trazile vlasti, a sad pred izbore igraju politicku igru, a odugovlace sa presudom jer znaju da ako ga deportuju ulozice zalbu i mozda ih odere nekoliko miliona, a AO ce svakako da ih odere za desetine miliona jer je zrijeb vec odradjen, pa im je sad frka sta i kako...
    I ponavljam, ako je toliko AUS stroga sa pravilima, kako je Tomic igrao pozitivan? To je nebitno jer je on iz asutralije?

  14. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  15. #913
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    https://mondo.me/Sport/Ostali-sporto...djokovica.html

    Op, op SZO o Djokovicu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidi li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  16. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  17. #914
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Koja je pravila prekrsio? Stvarno ne znas?
    Priznajem da nisam ovo nesto previse pratio ali ako se ne varam apsolutno nikakvo pravilo u Australiji nije prekrsio.

    Koliko god ne bih postupio kao Novak vec isao nekim drugim putim (ne bih ni otisao na AO), jedno sam skoro 100% siguran, on ce iz ovoga samo da izvuce benefite.

  18. #915
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Nadjoh originalan post
    Last edited by buzzmissman; 13-01-22 at 20:56.

  19. #916
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    oni su samo parafrazirali izjavu SZO koja nije data zbog Đokovića nego generalno
    She is only here to annoy herself!

  20. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  21. #917
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja nekad pomislim da je sve ovo namjerno uradio, da bi skrenuo paznju i da bi se javnost više upoznala sa COVID paklom koji se dešava u fašističkoj Australiji...

  22. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  23. #918
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    nažalost momak je previše naivan i odsječen od realnog svijeta da bi uradio tako nešto
    She is only here to annoy herself!

  24. #919
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Htjedoh da napiem da ne postoji ni promil anse za navedeni scenario, ali kontao sam da je čoek vjerovatno bio sarkastičan pa ajd da se ne prosipam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #920
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Mislim da ce ga sjutra deportovati

  26. #921
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Kako se gadjete tim terminima,deportovat,itd...ka da je poshao u shanu.

    Od starta je sve prenapumpano,a da se on lichno pitao sumnjam da bi bilo ishta od toga,i da ne bude dileme,neka zakon vazi za svakog podjednako,ali svakako ti ne ulazi u zemlju svakog dana teniser no1,pa sve i da nije u redu bilo neshto oko vize,testa,bilo chega,ma nalijevo krug i vozdra,no kao shto rekoh,ovo je izmaklo njegovoj kontroli...a kad mu se u bilo shto ukljuchi tatica...eto sranja bez potrebe.
    ...

  27. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  28. #922
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ja mislim da ga nece deportovat. Da hoce vec bi povukli oroz. Pricaju sa njegovim advokatima kako da dodju do win/win situacije. Vjerovatno ce povuc potez sredinom ili krajem sljedece nedjelje. To im je potez za narod, a onda ce se cekat sudjenje dok se AO ne zavri... Sto je win za djokovica.
    Mislim da je cilj vladi da ne dodje do sudjenja jer će se prosuti opet... A ovako mogu rec, evo probali smo, sud nas zeza. Posle ce djoko poc sam i to je to.
    Ps. Sa peharom nadam se
    Last edited by Winamp; 13-01-22 at 23:17.

  29. #923
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Počeo trening ....poslije 15-30 min dobija poruku i naputa teren...

    To je to ?



    poslato sa Ultra Galaxy maine S21

  30. #924
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Priznajem da nisam ovo nesto previse pratio ali ako se ne varam apsolutno nikakvo pravilo u Australiji nije prekrsio.

    Koliko god ne bih postupio kao Novak vec isao nekim drugim putim (ne bih ni otisao na AO), jedno sam skoro 100% siguran, on ce iz ovoga samo da izvuce benefite.

    Vidim da nijesi pratio. U formularu imigracionih vlasti Australije (travel declaration) je naveo da zadnjih 14 dana nije nidje putovao. A putovao je za Spaniju. To je ozbiljan prekrsaj za koji je zaprijecena zatvorska kazna. Samo ovo je dovoljan razlog za deportaciju.
    Navodno, gresku je napravio njegov agent. U najblazoj varijanti, krajnje neozbiljno. Za ono sto pise u deklaraciji odgovornost prema Australiji snosi Djokovic, ne agent. Naravno, Australija moze da mu "progleda kroz prste" zato sto je No.1 i zbog uspjeha AO. Ali, ako to uradi, onda svaki putnik u AUS koji bi naveo netacne podatke u travel declaration moze se pozvati na slucaj Djokovica. To bi znacilo kompromitaciju jednog dokumenta koji je vazan dio australijske imigracione politike. Ne vjerujem da ce AUS to prihvatiti.

    Ama mene je stvarno zao Novaka i kroz sto je prosao u Australiji. Ali, ne moze pobjeci od odgovornosti za greske koje je napravio. Mozda sam malo emotivno reagovao, jer sam u njemu vidio jednu od rijetkih svijetlih tacaka Balkana, nekog ko svojim primjerom pokazuje da se na Balkanu radjaju sampioni. I zato mi je krivo sto je to nekako olako bacio u vodu.

    Trebao je napustiti Australiju nakon pobjede u sporu protiv Australije. Vratio bi se s oreolom pobjednika.

    Ne znam stvarno kako moze profitirati iz ovog skandala.

  31. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  32. #925
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Novak je kačio na socijalne mreže slike iz Španije, da je htio nešto da sakrije ne bi to radio jer bi svaki graničar mogao bukvalno preko telefona da provjeri da li je bio u inostranstvu ili nije.
    She is only here to annoy herself!

Page 37 of 48 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Australija- viza i ture...
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 10
    Last Post: 08-01-17, 11:24
  2. Đe ima prostor za roĐendane u zagoriČu
    By milos76 in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 2
    Last Post: 26-07-14, 00:14
  3. Australija - ivot i rad...?
    By MeDo_JE in forum Putovanja
    Replies: 19
    Last Post: 04-11-12, 22:31
  4. Maskenbali za Đecu-Đe kupit masku
    By STARLIGHT in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 22-03-11, 09:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •