Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 1194

Thread: Đoković vs Australija

  1. #1051
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Говна су депортовала човјека.

    Говна аплаудирају говнима.

  2. The Following 5 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  3. #1052
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Pokuavam da se nerviram zbog debilizma vlade Australije i da alim Novaka, ali jednostvno mi ne ide.
    Samo nemoj da te nervira to sto ne mozes da se nerviras.

    Meni nikad draze nije bilo sto ne pratim sport i sto me ladno zabolje za Djokovica i da li ce da igra na nekom turniru. Jer je fakat da je ovdje najveci problem Australija i njihova rigorizna i krajnje besmislena pravila. Mogu samo da zamislim kako je ljubiteljima sporta. Posebno tenisa i Djokovica.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #1053
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Nadam se da će ih tužiti sve redom.

  5. #1054
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Procitah podatak ali ne znam je li pouzdan da je u Australiji smrtnost 86 ljudi na milion a u Srbiji 1480. Australija 90 i kusur posto vakcinisanih, Srbija 50%. Za ocekivati je bilo da ce ga protjerati. Trebao se nakon prvog sudjenja vratiti kuci...Ovo sa vakcinom ce ga cekati vjerovatno svuda ubuduce...
    Last edited by fotograf; 16-01-22 at 09:47.
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  6. #1055
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Demokratija u AUS s kraja 19 i početka 20 vijeka. Ona trojica sudija su pljunula na odoru danas...

    Poslano sa mog Oppo Find X2 Pro koristeći Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to buzzmissman For This Useful Post:


  8. #1056
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Jos cu ovo napisati i bataljujem Djokovica. Moramo biti svjesni da su se po prvi put u istoriji sve vlade svijeta slozile oko necega, tacnije oko vakcine, podrzane vjerskim velikodostojnicima. Znaci, ovakve sloge oko necega nikad nije bilo. E sad, od broja 1, najboljeg sportiste svijeta i nekoga ko je mega, ultra popularan se jednostavno ne ocekuje da talasa oko vakcine vec da privuce jos ljudi koji ce se vakcinisati. Koliko god on bio veliki, a veliki je, za ljude koji vladaju svijetom je mali, zato mu se i desila Australija kao opomena...
    Last edited by fotograf; 16-01-22 at 10:18.
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  9. The Following 2 Users Say Thank You to fotograf For This Useful Post:


  10. #1057
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Nita... čekamo dokumentarac od nekoliko epizoda o novaku djokoviću ...

    poslato sa Ultra Galaxy maine S21

  11. #1058
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Vakcinisan sam, kad dodje vrijeme za trecu primicu
    Ali ovoliko ludilo oko vakcinacije nije normalno, da je vwkcina ucinkovita u zaustavljanju pandemije sve bih ovo razumio. Medjutim pokazano je da vakcina u zaustavljanju epidemije ne pomqze. Napominjem u zasutavljanju pandemije a ne ublazavanju simptoma


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  12. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  13. #1059
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    najsmenija stvar jeste da su mu oni dopustili da uđe u dravu pod određenim pravilima postoje neke stvari koje su ile na tetu Novaka (izjave oca, znak pitanja oko testa itd) ali najveći problem bi mogla da mu bude zabrana ulaska u Australiju na tri godine. ostaje da se vidi kako će zemlje u kojima se odravaju mastersi i preostali GS regulisati ovo pitanje. pogotovo posle svega ovoga

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней

  14. #1060
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Vakcinisan sam, kad dodje vrijeme za trecu primicu
    Ali ovoliko ludilo oko vakcinacije nije normalno, da je vwkcina ucinkovita u zaustavljanju pandemije sve bih ovo razumio. Medjutim pokazano je da vakcina u zaustavljanju epidemije ne pomqze. Napominjem u zasutavljanju pandemije a ne ublazavanju simptoma


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  15. #1061
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    pa primiće zbog sebe ne da bi zaustavljao pandemiju
    She is only here to annoy herself!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  17. #1062
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Tako je, ne vidim zasto covjek razmislja

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  18. #1063
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Vjerovatno kad i on shvati ili povjeruje ili sto god drugo trece sedmo da ce se vakcinisat i opet to uraditi svojom voljom. Stvar je vrlo jednostavna a to je da su ga pre.srali sa vakcinama, pa da je to sve kako kazu bio bi gradjanski rat ko ce do vise doza da dodje i da se pelcuje. Tako da uvijek za sve treba ostaviti izbor, pa kako ko voli, vjeruje, zeli.... Previse su naduvali sve ovo od samog pocetka a dosta njih ne vidi koliko to daleko ide i kakve poslijedice nosi.

  19. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  20. #1064
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Demokratija u AUS s kraja 19 i početka 20 vijeka. Ona trojica sudija su pljunula na odoru danas...

    Poslano sa mog Oppo Find X2 Pro koristeći Tapatalk
    Kakve veze ima ono sto se desavalo u Australiji pre vise od 100 godina sa Djokovicevim slucajem? Ako cemo tako da kopamo tudji prljav ves u nedogled i zlocine pojedinaca iz proslosti primenjujemo na svakog ko je iste etnicke pripadnosti, onda ja licno treba da se osecam krivim zbog Mladica, Karadzica, Milana Lukica, Batka Vlahovica i svih onih koji su ubijali, silovali i proterivali u ime srpstva.

  21. The Following User Says Thank You to Severnjak For This Useful Post:


  22. #1065
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Pomalo mi je zao Djokovica ali ga mi je zao sto je sa skoro punih 35 godina toliko glup. Najveca fora je sto se mogao provuci da je lazirao da je vakcinisan. Siguran sam da bar neki sportisti imaju lazna uverenja. Ali ne, hoce on da se zna da je nevakcinisan. Djokovica bi najbolje bilo opisati kao idiot savanta, sem tenisa nema blage veze i o cemu drugom.

    Imao je dovoljno vremena, znao je sta moze da ga ocekuje, znao je koliko je AUS rigorozna po pitanju vakcina i opet se zajebavao i sve ofrlje odradio. Od ove blamaze tesko da ce se ikad oprati, jedino sto sad moze da uradi je da se izbori da ne dobije trogodisnju zabranu ulaska.
    Last edited by Severnjak; 16-01-22 at 11:39.

  23. #1066
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Pomalo mi je zao Djokovica ali ga mi je zao sto je sa skoro punih 35 godina toliko glup. Najveca fora je sto se mogao provuci da je lazirao da je vakcinisan. Siguran sam da bar neki sportisti imaju lazna uverenja. Ali ne, hoce on da se zna da je nevakcinisan. Djokovic je tacno ono sto se zove idiot savant, sem tenisa nema blage veze i o cemu drugom.
    Hahahahaaha zaista smijesno sto pises...da lazira da je vakcinisan, zbog cega ? Da bi mogao da igra tenis, da radi ono sto mu se kaze, da pogazi svoja uvjerenja, da da da da ... Ne radi se to tako, to je problem sto je cijeli svijet napravio, odvojio vakcinisane i nevakcinisane, stavljaju obaveznu vakcinaciju a i sami znaju koliko ona pomaze u ovoj pandemiji kao sto neko rece gore iznad da se zaustavi, sve neki novi sojevi, sve neke nove vakcine te za ovaj te za onaj...i sve je to uredu ko god zeli da vjeruje i da bude spasen od svih tih silnih vakcina...ja nisam protivnik vakcina, neka se vakcinise ko god zeli sa koliko god doza zeli i moze, nisam antivakser kako nas zovete jer se nisam za sad ni vakcinisao. Postujem sve vas vakcinisane jer je to vas izbor ali ne postujete vi mene jer imam drugaciji izbor a pritom vas ne ugrozavam.
    Samo da smo zdravo.

  24. #1067
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pravila su pravila, nije trebao da ide tamo ako nece da se vakcinise, ovako je ispao debil i kraj price.

  25. #1068
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Pravila su pravila, nije trebao da ide tamo ako nece da se vakcinise, ovako je ispao debil i kraj price.
    Slazem se za pravila, treba postovati ali treba i ostati doslijedan samome sebi. Niti ga zalim niti treba iko, sto se mene tice svaka mu cast zbog svega samo je trebao da pokupi stvari cim su ga prvi put oslobodili.

  26. #1069
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Hahahahaaha zaista smijesno sto pises...da lazira da je vakcinisan, zbog cega ? Da bi mogao da igra tenis, da radi ono sto mu se kaze, da pogazi svoja uvjerenja, da da da da ... Ne radi se to tako, to je problem sto je cijeli svijet napravio, odvojio vakcinisane i nevakcinisane, stavljaju obaveznu vakcinaciju a i sami znaju koliko ona pomaze u ovoj pandemiji kao sto neko rece gore iznad da se zaustavi, sve neki novi sojevi, sve neke nove vakcine te za ovaj te za onaj...i sve je to uredu ko god zeli da vjeruje i da bude spasen od svih tih silnih vakcina...ja nisam protivnik vakcina, neka se vakcinise ko god zeli sa koliko god doza zeli i moze, nisam antivakser kako nas zovete jer se nisam za sad ni vakcinisao. Postujem sve vas vakcinisane jer je to vas izbor ali ne postujete vi mene jer imam drugaciji izbor a pritom vas ne ugrozavam.
    Samo da smo zdravo.
    Jedina stvar koja je bitna u Djokovicevom slucaju su PRAVILA TUDJE DRZAVE, u ovom slucaju Australije. Ulazak i boravak u tudjoj drzavi nije nikakvo ljudsko pravo, australijske vlasti su imale svako pravo da mu uskrate gostoprimstvo. Nema tu sta da se filozofira, kad si u Rimu ponasaj se kao Rimljanin. Ti ne znam zasto se osecas prozvanim a inace ni ja nisam vakcinisan, ali to nije nesto sto odbijam po svaku cenu. Nisam se vakcinisao jer ne spadam u rizicnu grupu, ne boravim po kaficima, klubovima i ostalim mestima prepunim ljudi na malom prostoru, nisam putovao van drzave od pocetka pandemije a inace maske i te ostale mere maksimalno postujem. Cak i ja smatram da Australija preteruje po pitanju vakcinacije ali njihova je drzava i imaju pravo da rade sta hoce.
    Last edited by Severnjak; 16-01-22 at 11:53.

  27. #1070
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Jedina stvar koja je bitna u Djokovicem slucaju su PRAVILA TUDJE DRZAVE, u ovom slucaju Australije. Ulazak i boravak u tudjoj drzavi nije nikakvo ljudsko pravo, australijske vlasti su imale svako pravo da mu uskrate gostoprimstvo. Nema tu sta da se filozofira, kad si u Rimu ponasaj se kao Rimljanin. Ti ne znam zasto se osecas prozvanim a inace ni ja nisam vakcinisan, ali to nije nesto sto odbijam po svaku cenu. Nisam se vakcinisao jer ne spadam u rizicnu grupu a i inace a inace maske i te ostale mere maksimalno postujem. Cak i ja smatram da Australija preteruje po tom pitanju ali njihova je drzava i imaju pravo da rade sta hoce.
    Ma slazem se sa tobom u vezi toga ali da opet ne idemo iz pocetka da su mu dozvolili da dodje i igra kao sto se zna a onda poceli zajebavat, tako da je Novak taj koji postuje drugu zemlju. Taj medicinski tim nije iz Srbije pa su mu oni dali zeleno svijetlo nego opet Australijanci i tako dalje i dalje.

  28. #1071
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Djokovic ivi na trulom zapadu i dobija pare od tog trulog zapada zato to je najbolji na svijetu u tenisu i zato to uz njegovu pomoć bogati postaju jo bogatiji.
    Isus i vođa slobodnog svijeta, ta nemojte kasti.

    Nula

  29. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  30. #1072
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Samo se ne slazem sa tobom kad kazes da je glup, idiot i da nema blage veze ni ocemu drugom bez tenis. Svako svoje i to je to. Nego se izgleda ne moze.

  31. #1073
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Pravila su pravila, nije trebao da ide tamo ako nece da se vakcinise, ovako je ispao debil i kraj price.
    nije on navaljivao da ide nego su njega zvali iz australijske organizacije i rekli da su mu završili da uđe samo da donese to to i to, isto kao i ovim drugima koji su ušli bez problema a koje su istjerali kad je ovo sve počelo

    on je teniser nije pravnik ni diplomata pa da se bavi imigracionom politikom Australije, uradio je šta su mu rekli da uradi i pošao je tamo, samo su još zaboravili direktno da mu daju do znanja da je glupi udarač loptice koji ne kapira(niti je u obavezi da kapira) političku situaciju i da ne piše ništa po tviterima i instagramima i sve bi bilo u redu
    She is only here to annoy herself!

  32. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  33. #1074
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ma slazem se sa tobom u vezi toga ali da opet ne idemo iz pocetka da su mu dozvolili da dodje i igra kao sto se zna a onda poceli zajebavat, tako da je Novak taj koji postuje drugu zemlju. Taj medicinski tim nije iz Srbije pa su mu oni dali zeleno svijetlo nego opet Australijanci i tako dalje i dalje.
    To se slazem da ga jesu izmrcvarili i da su ispali podosta nekorektni a cak i onaj ministar sto je doneo odluku o deportaciji je to pravdao izmedju ostalog i strahom od podsticanja antivakcinisanja. Ali Djokovic prosto nije trebao uopste da rizikuje da ispadne citav ovaj cirkus. Da je lepo maksimalno ispostovao izolaciju, nije putovao u Spaniju i na svako pitanje ikad o vakcinaciji odgovarao sa "no comment", sad bi gotovo 100% igrao. Ne znam kako njemu nije jasno kao toliko poznatoj licnosti da se SVAKI njegov korak pomno prati.

  34. #1075
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mogao je da laira potrdu, mogao je da javno primi vakcinu sa fiziolokim rastvorom i da kae da je prava vakcina... Mogao je razne stvari da uradi, ali mi se sve čini da mu je bilo stalo da se zna da se nije vakcinisao jer mu je takav stav. Ne kaem da mu je namjera bila da aktivno promovie protivljenje vakcini, ali mislim da mu je bilo stalo da se zna da nije vakcinisan.

    Pokuavam da se nerviram zbog debilizma vlade Australije i da alim Novaka, ali jednostvno mi ne ide. Čovjek je teak 200+ miliona, ivi lagodan ivot, ima lijepu i zdravu porodicu, do prije samo 70-80 godina nita mu ne bi značilo to umije reketom da bije lopticu. Mislim, sve je to sam postigao, svaka čast, ali njegova situacija sigurno nije u top 1000 problema na ovom svijetu. Ovo je ekvivalent situaciji učiteljica te poslala u ćoak iako nita nisi skrivio.
    Fino si ovo rekao. Samo da dodam da je jasno da Novak ima veliki ego. Znamo svi dje to vodi. Inat i snaga koju crpi iz toga mora presusiti nekada, jer to nije pravi izvor nadahnuca.
    Sate sate sate

Page 43 of 48 FirstFirst ... 33394041424344454647 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Australija- viza i ture...
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 10
    Last Post: 08-01-17, 10:24
  2. Đe ima prostor za roĐendane u zagoriČu
    By milos76 in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 2
    Last Post: 25-07-14, 23:14
  3. Australija - ivot i rad...?
    By MeDo_JE in forum Putovanja
    Replies: 19
    Last Post: 04-11-12, 21:31
  4. Maskenbali za Đecu-Đe kupit masku
    By STARLIGHT in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 22-03-11, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •