Page 520 of 574 FirstFirst ... 20420470510516517518519520521522523524530570 ... LastLast
Results 12,976 to 13,000 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12976
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Ima li obicni slani da nije rebrasti?

    Sent from my phone
    Kolega, idite u "zdravu hranu".
    Forever young, i want to be forever young

  2. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  3. #12977
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    [/B]



    Neka ovo odje
    Mada ne sumnjam da će uvaženi kolega Buva ovo da "previdi", pravi se mrtav par dana i onda opet priča kako su ta proćerivanja izmišljena, ka' i šenlučwnje i molotovljevi kokteli na policiju.
    Ne bi to komite...
    Uvaženi kolega Buva ne previđa, no ti na jednu tu istu priču koju vrtiš za njim ko pokvareni gramofon odgovori po jedno pet-šest puta, a onda mu dosadi

    Što se Šandora i njegove agende tiče, to će prije bit tvoje društvo, no moje. Neko po traktora pa putem, neko po tunela pa bez puta, da nemaju kuđ ovi antihristi pronijet ugrožene svetinje kad krenu da ih nose Crnogorci u Crnu Goru.

    I da, sama postavka litija- da je neko ugrozio svetinje pa se moraju branit, jeste agresivna. Jer ih niko nije ni sa čime ugrožavao niti otimao, protestvovali ste u suštini protiv zakona koji je SPC stavljao u poziciju da se mora registrovat i plaćat poreze, i da ne može sa imovinom Države Crne Gore činjet što joj je volja.
    Dalje, ono konkretno o čemu sam ja govorio u postu koji citiraš, iako se praviš da ga nisi razumio pa raspredaš u dubine i širine mašte bujne:
    Stav DF-a po tom pitanju, je i mnogo mnogo mnogo agresivniji od samih litija. Sve do onog čuvenog otkopavanja oružja, ratnih drugova, i prolivanja krvi.
    Za koje si ti, direktno, na ovaj forum izjavio da i nije neka ozbiljna stvar.
    Što bi samo po sebi trebalo da ti bude dovoljno da razumiješ zašto te ne zarezujem dva posto
    Last edited by Buva+gacce; 09-12-22 at 17:45.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. #12978
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Udara služba po nama sa svih strana. Ni ovaj neće odgovarati, kao ni Vesna, jer nema dokaza. Bitno je samo da odjekne u glavama maloumnog naroda da je RUKA PRAVDE stigla i da se pro crnogorska struja ugasi na svaki način.
    Ovo ti je kraj DRŽAVNOG UDARA, koji je bio sve samo ne izmišljen. I onda se jedan kolega forumaš gore vrijeđa kad ja kažem da Milana Kneževića treba napadati na ulici. Svi što negiraju crnogorsku naciju treba na traktore da idu.
    Opasno mi rječnikom i načinom ličiš na jednog forumaša koji je, na identičan način i čak identičnim frazama, napadao i ćerao sve što je crnogorsko.

    Šta god, ovo što si gore napisao ne pripada ni Crnoj Gori, ni Crnogorcima. Niti bilo čemu čojstvenom.

    I bilo bi lijepo da tu staneš, prije no što ovim DF ekstremima ovđe daš dovoljno mesa da i oni krenu po levore i drugove i ostala čuda
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  5. The Following 5 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  6. #12979
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2,638
    Thanks Thanks Received 
    2,510
    Thanked in
    1,426 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo nadjoj, vidim čak imaju i široku paletu.

    Samo čitam šta pišu ovi jadnici i nasladjuju što nije otvorena kad su najavljivali, pih.


    a dje u koji prodavnicu nemoj da SDT dodje po tebe

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  7. #12980
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Molim Vas koji pokusavate da odbranite Cadjenovica nekakvim dokazima koji veze s mozgom nemaju da se prisjetite kolega koji su se istrcali da brane Pipuna.

    Sacekajte rasplet.

    Ni ja ne sudim Cadjenovicu, samo se radujem sto prolazi kroz ovo, sto kaze @goozica makar zbog one majke koju je psihicki dokrajcio nakon Belivuka.
    Ima i nas koji smo se istrcali da branimo porodicu Gardasevic

    Vele pristupio Kavackom klanu. To kazu oni za koje postoje prepiske da su povezani sa Skaljarskim.

    What to beleive...

  8. #12981
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2,638
    Thanks Thanks Received 
    2,510
    Thanked in
    1,426 Posts

    Default

    A ko optuzuje Cadjenovica ?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. #12982
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    [/B]



    Neka ovo odje
    Mada ne sumnjam da će uvaženi kolega Buva ovo da "previdi", pravi se mrtav par dana i onda opet priča kako su ta proćerivanja izmišljena, ka' i šenlučwnje i molotovljevi kokteli na policiju.
    Ne bi to komite...
    Ja mislim da si u FR da negiras FR naciju da bi ti makazama pasos pospremili. Pa ti mozes i CBR1000RR preko grane ako ti ljepse.

    Sustina njegovog posta je vezana za negatore Crnogoraca u CG. Jedno veoma neprirodno stanje.

    A znas sto priroda radi sa stvarima koje joj ne odgovaraju?

    Svakako, Sandor je ostavio dosta puta veoma lose komentare. Ovaj je poprilicno laganica kako zna bit.

    Ne znam sto je covjeku, stvarno. On da je u "dogodinasima" culo bi se za njega na Kosovu.

  10. #12983
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,603
    Thanks Thanks Given 
    404
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Sve nevini ljudi, niko mrava zgazio nije.


    Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to skostic For This Useful Post:


  12. #12984
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Koga zabolje za Sašu i tu ekipu? Postoji procedura i neka se poštuje u tim stvarima.

    Nego ono što je bitnije meni i državi.

    Što npr. Hrvatska ne uđe u Open Balkan?

    Možemo li mi u Open XY sa Hrvatskom? To bih potpisao odmah... Sa njima je napredak, sa ostalima vazda nazadluk.
    Love, peace and respect.

  13. #12985
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    zato sto je to njima korak nazad.

    nama je mozda naprijed posto smo tu dje smo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #12986
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    zato sto je to njima korak nazad.

    nama je mozda naprijed posto smo tu dje smo.
    Znaci Hrvatima je to korak nazad.
    ... I da mi udjemo u nesto u sta Hrvatska nikad ne bi usla.

    Ne vrijedjam pa me ne shvatite na tom nivou, nego na umjetničko opisnom, ali moje misljenje je da treba da bjezimo od divljaka kako znamo i umijemo.

    Kao Hrvati sami za sebe, svoga posla i u EU. Pa da nas Bog pogleda jer sebi zelimo dobro.
    Love, peace and respect.

  15. #12987
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    ne znam samo kako nas uporedjujes sa hrvatskom. em je u evropi, em sengen.

    da, crnoj gori bi bio korak naprijed, jer je ovo sto je. samo malo to visoko misljenje da se koriguje i sagleda realnost da smo isto takvi kao sto si ti te druge etiketirao.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  17. #12988
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    A ko optuzuje Cadjenovica ?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Onaj kudravi sto nam iskace iz fridza, a sve za racun onog od juce sto nas ubjedjuje da ne vjerujemo svojim ocima.

    Znaci dokazani lazovi i prevaranti, pritom neki od njih se mnogo puta spominju u sky aplikaciji kad je Skaljarski klan u pitanju, podizu optuznicu protiv Cadjenovica da je sredinom 2020. godine postao clan Kavackog klana.
    Fun fact - 2021. Sasa Cadjenovic podize optuznicu maltene protiv cijelog Kavackog klana. Ne jednog, ne dvojice, vec skoro pa 10-ak ljudi, ukljucujuci i vodje.

    Samo eto razmisljam na glas o nekim stvarima. Bi li vjerovao da i dalje postoje ljudi koji vjeruju da je DU skroz izmisljen?
    E ti isti ljudi sad eno bi Cadjenovica na lomacu.

    Ja nesto moram biti rezervisan sto je ustvari istina u svemu ovome.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 09-12-22 at 18:31.

  18. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  19. #12989
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Nisi oprezna, dovoljno.

    Istorija je pokazala da su takve akcije, u razlicitim oblicima, uvijek bile na stetu Crne Gore, a da su drugi profitirali.

    Nema tu nista dobro za CG.

    Samo EU agenda i to je to.
    Love, peace and respect.

  20. #12990
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    tvoje misljenje ne mijenja cinjenicu da imamo neosnovano visoko misljenje o sebi.
    ne znam koje istorije je to rezultat.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  22. #12991
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,928
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    tvoje misljenje ne mijenja cinjenicu da imamo neosnovano visoko misljenje o sebi.
    ne znam koje istorije je to rezultat.
    To je ono sto nas yebe, i to se nece u skorije promijenit.

    Zato cemo biti na marginama civilizovanog drustva, jer cemo da mrzimo normalan svijet sto smo tu dje smo, jer nismo mi krivi, nego su nam namjestili.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. The Following 5 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  24. #12992
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2,638
    Thanks Thanks Received 
    2,510
    Thanked in
    1,426 Posts

    Default

    Sumljiv je i ovaj tuzioc koji tuzi Čeđenovica .... vjerovatno ima i on korijene...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  25. #12993
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Najgore od svega je sto smo m i uopste u situaciju da pricamo o ovim stvarim. Sto se hapse sudije, tuzioci, direktori.....jos gore od toga je sto ovi sto dolaze na njihova mjesta obecavaju d ace biti isti kao oni, jer su dosli par excellence po politickoj liniji, a ne postrucnostii moralu. A kad dodjes tako na poziciju, jasno je da su ti moralne vrijednosti ravne nuli i da ces zbog nacina na koji obavljas funkciju morati da slusa onoga koji te postavio tamo. I onda smo tu dje smo i vrtimo se u krug jer su nam politicari apsolutno svi isti, samo se imena partija razlikuju. Zajednicko im je sot ih boli murica za sve nas i samo se gleda da se napune dzepovi, a za to svako ima svoj nacin.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  26. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  27. #12994
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Najgore od svega je sto smo m i uopste u situaciju da pricamo o ovim stvarim. Sto se hapse sudije, tuzioci, direktori.....jos gore od toga je sto ovi sto dolaze na njihova mjesta obecavaju d ace biti isti kao oni, jer su dosli par excellence po politickoj liniji, a ne postrucnostii moralu. A kad dodjes tako na poziciju, jasno je da su ti moralne vrijednosti ravne nuli i da ces zbog nacina na koji obavljas funkciju morati da slusa onoga koji te postavio tamo. I onda smo tu dje smo i vrtimo se u krug jer su nam politicari apsolutno svi isti, samo se imena partija razlikuju. Zajednicko im je sot ih boli murica za sve nas i samo se gleda da se napune dzepovi, a za to svako ima svoj nacin.
    najgore od svega je sto odje svaka institucija zavisi od neke druge i onda imas ove koji se oglusavaju o onu koja je iznad. i to tako bahato, bezobrazno i ogavno da ja nemam rijeci. jedina prednost je sto je to sad javno, a nekad su se klali u okviru dps kuce pa je slabo ko mogao da vidi kakvi su to zmijarnici i lopovluci.

    a novovic je dok je bio sudija osudio rodjaka i to ne tako blago, pa ne vidim zasto bi stedio nekog drugog.

    tuzno je sto odje niko nista ne mijenja no se jos pecaju na nacionalisticke price. e to je fuj.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. #12995
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    najgore od svega je sto odje svaka institucija zavisi od neke druge i onda imas ove koji se oglusavaju o onu koja je iznad. i to tako bahato, bezobrazno i ogavno da ja nemam rijeci. jedina prednost je sto je to sad javno, a nekad su se klali u okviru dps kuce pa je slabo ko mogao da vidi kakvi su to zmijarnici i lopovluci.

    a novovic je dok je bio sudija osudio rodjaka i to ne tako blago, pa ne vidim zasto bi stedio nekog drugog.

    tuzno je sto odje niko nista ne mijenja no se jos pecaju na nacionalisticke price. e to je fuj.
    To je ono sto se evo 30 godina podgrijava i grška, da se ne ugasi, jer ako se ugasi....ugasice se i ovi sto su evo 30 godina tu, a to su svi koliko ih je, i sadasnja vlast i bivsa vlast. A narod...bravi od gore (sto bi rekla moja baba) pa s epale na tu pricu i oci bi izvadili jedni drugima zbog mila momira andrije i pipuna. A kad se jednoglasno izglasa povecanje plata poslanicima, dobijanje stanova za 15 eur po kvadratu....bas me zanima sto se deseva u glavama ovih iz prvih borbenih redova sa mitinga i litija i kojekavih drugih skupova. Vjerovatno "dako se ubacim i ja njedje" A ubaceni smo svi u goovna do uši.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  29. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  30. #12996
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    tvoje misljenje ne mijenja cinjenicu da imamo neosnovano visoko misljenje o sebi.
    ne znam koje istorije je to rezultat.
    Kako to misliš neosnovano?
    Evo samo ova sitnica za demant tvojeg tvrđenja.

    Crna Gora je regionalni lider u evropskim integracijama. Postoji spremnost jedne strane da izguramo tu priču do kraja. Postoji isto spremnost druge strane da ne dovedemo tu priču do kraja ulaskom u OB, zapostavljanjem EU agende. To nisu prioriteti.
    Upravo takva strana trenutno i vuče konce po CG.

    A većinskoj Crnoj Gori je EU agenda No. 1.

    Ja tebe shvatam dokle ti gledaš, ali ne gledaš daleko. Gledaš suženo na stvari i tu si dosta puta u pravu jer ne uzimaš sve stvari u obzir pa ti se čini da je to tako.
    Love, peace and respect.

  31. #12997
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Kako to misliš neosnovano?
    Evo samo ova sitnica za demant tvojeg tvrđenja.

    Crna Gora je regionalni lider u evropskim integracijama. Postoji spremnost jedne strane da izguramo tu priču do kraja. Postoji isto spremnost druge strane da ne dovedemo tu priču do kraja ulaskom u OB, zapostavljanjem EU agende. To nisu prioriteti.
    Upravo takva strana trenutno i vuče konce po CG.

    A većinskoj Crnoj Gori je EU agenda No. 1.

    Ja tebe shvatam dokle ti gledaš, ali ne gledaš daleko. Gledaš suženo na stvari i tu si dosta puta u pravu jer ne uzimaš sve stvari u obzir pa ti se čini da je to tako.

    jeste, moj um je toliko uzak da ne vidim gdje trenutno zivim pa mi ne pada na pamet da rasirim um i da sagledam da smo mi u stvari na nekom putu godinama, jos nismo stigli, a kad cemo ne znamo jer trenutno branimo zemlju od nevidljivih neprijatelja.

    te seanse na koje ides, molim te, nemoj na meni da primjenjujes. ako ces da komuniciramo o realnim stvarima, bujrum, ako ne, nemam stvarno vremena.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  32. #12998
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Kako to misliš neosnovano?
    Evo samo ova sitnica za demant tvojeg tvrđenja.

    Crna Gora je regionalni lider u evropskim integracijama. Postoji spremnost jedne strane da izguramo tu priču do kraja. Postoji isto spremnost druge strane da ne dovedemo tu priču do kraja ulaskom u OB, zapostavljanjem EU agende. To nisu prioriteti.
    Upravo takva strana trenutno i vuče konce po CG.

    A većinskoj Crnoj Gori je EU agenda No. 1.

    Ja tebe shvatam dokle ti gledaš, ali ne gledaš daleko. Gledaš suženo na stvari i tu si dosta puta u pravu jer ne uzimaš sve stvari u obzir pa ti se čini da je to tako.
    Malo je sto gadno kao to "lideri u regionu...." lideri smo evo 20 godina, tako da postoji spremnost, davno smo mogli bit u EU. Ali ocigledno ne d anema spremnosti no sa svake strane se to minira. Neke ribe se odlicno snalaze u mulju. A dok je tako, obicno pučnastvo ce da trpi i moli boga da budemo dio EU, kako bi sto prije pobjegli odavde.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  33. The Following 4 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  34. #12999
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,928
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Regionalni veli lider.

    Pakla ovoga...

    Kakve partijske postapalice.

    Rasiri veli um.

    Distorzija realnosti. Jednorozi.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  35. The Following 5 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  36. #13000
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Malo je sto gadno kao to "lideri u regionu...." lideri smo evo 20 godina, tako da postoji spremnost, davno smo mogli bit u EU. Ali ocigledno ne d anema spremnosti no sa svake strane se to minira. Neke ribe se odlicno snalaze u mulju. A dok je tako, obicno pučnastvo ce da trpi i moli boga da budemo dio EU, kako bi sto prije pobjegli odavde.
    sad to minira isti onaj dps koji nas je zavlacio svake godine da smo na pragu evrope, a usput nijedan problem nisu resavali nego su ih vukli godinama pa im sad smeta sto ova ne/vlast hoce da ih rijesi.
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 520 of 574 FirstFirst ... 20420470510516517518519520521522523524530570 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •