Page 51 of 574 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #1251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Porediti Pozitivnu koja se prodala zarad ličnog interesa 2 funkcionera? Eto neka demokrate ponude javni dokaz (pošto oni jedini potenciraju priču o 21milion) i prosto je, isti su.. A do tad sva ta naklapanja treba da se uzmu kao ultimativna istina?
    Put do pakla je popločan dobrim namjerama.

    Možda je mene kao birača URA prevarila iz najboljih namjera, ali me i dalje prevarila.

  2. #1252
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,224
    Thanks Thanks Given 
    14,443
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    2,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kao što rekoh, detaljnije ću objasnit drugi put. Biće da je mišljenje onih koji nisu glasali ura objektivno. Čekam da kolega @nimfa odgovori jer je i on samo slušao vaša tumačenja i nije pogledao, a iznenađenje mi je bilo da je glasao za uru. Ako nisam što pobrkao. A znam da obično nismo imali slične političke stavove, liše lajanja po dps-u, ali to je valjda standard za glasače bivše opozicije ili za apstinente. Zbgo toga i čekam njegovo mišljenje jer znam da se ne bi složio sa mnom tek tako.

    A ti samo nek si živ i zdrav.
    Evo i ja ću se složiti sa tobom ako ti što znači
    Stvarno mislim da je ono loše sastavljena rečenica i da joj nije bila poenta ovo što se pokušava predstaviti.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  4. #1253
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Put do pakla je popločan dobrim namjerama.

    Možda je mene kao birača URA prevarila iz najboljih namjera, ali me i dalje prevarila.
    Ali da mi ipak u međuvremenu slušamo naklapanja sa samo jedne strane?
    Što se mene tiče, možda moj glas nije imao težinu, možda jeste, samo ga neće niko gledati više dok se tačno ne iskristališu pojedine stvari.. Meni politika nije sve u životu niti zavisim od nje a mišljenja sam da ovakvu vlast i zaslužujemo koliko god se busali u prsa..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. #1254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ali da mi ipak u međuvremenu slušamo naklapanja sa samo jedne strane?
    Što se mene tiče, možda moj glas nije imao težinu, možda jeste, samo ga neće niko gledati više dok se tačno ne iskristališu pojedine stvari.. Meni politika nije sve u životu niti zavisim od nje a mišljenja sam da ovakvu vlast i zaslužujemo koliko god se busali u prsa..
    Tu bih se čak i složio. Ovaj politički haos tačno odslikava naš nivo zrelosti kao društva.
    Last edited by SKOJ; 13-02-22 at 13:11.

  6. #1255
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Drugim riječima, dva podržavaoca URA se slažu da je Boženina nespretna izjava izvučena iz konteksta i da pristrasni ljudi sa druge strane sve pogrešno razumjeli
    eo kolega @extravaganca nije glasač URAe pa opet nije skočio kao pojedini. pogodio je suštinu

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Evo i ja ću se složiti sa tobom ako ti što znači
    Stvarno mislim da je ono loše sastavljena rečenica i da joj nije bila poenta ovo što se pokušava predstaviti.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #1256
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Evo i ja ću se složiti sa tobom ako ti što znači
    Stvarno mislim da je ono loše sastavljena rečenica i da joj nije bila poenta ovo što se pokušava predstaviti.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Pa znači u smislu da je veća šansa da ne haluciniram.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #1257
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,224
    Thanks Thanks Given 
    14,443
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    2,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eo kolega @extravaganca nije glasač URAe pa opet nije skočio kao pojedini. pogodio je suštinu





    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Nemam ja problem da kažem kad nešto stvarno nije tako. Imam problem kad neodbranjivo branite URA-u, a trupačke napadate Demokrate. A istina je u sredini.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  9. #1258
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Ma treba napadat svakoga za sve što ne valja, ja ga uru glasat neću, Božena je urin Banjo Radulović pa mi je i ona strašno mila, ali mi je smiješno da se pored gomile stvari za kritiku koriste stvari koje su nepostojeće. Tako se gubi kredibilitet i za validnu kritiku.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  11. #1259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eo kolega @extravaganca nije glasač URAe pa opet nije skočio kao pojedini. pogodio je suštinu
    Realno, njegovo mišljenje tu nešto i znači.

  12. #1260
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Porediti Pozitivnu koja se prodala zarad ličnog interesa 2 funkcionera? Eto neka demokrate ponude javni dokaz (pošto oni jedini potenciraju priču o 21milion) i prosto je, isti su.. A do tad sva ta naklapanja treba da se uzmu kao ultimativna istina?
    Abaz rekao da je dobio ponudu 21 mil. Ko mu je dao, ćuti i neće da kaže. Objasnite vi nama zašto prvo javni funkcioner krije od naroda ko mu je ponudio 21 milion?

    Hajde mURAši?

    Onda će se objasniti otkud ideja da ste ih uzeli. Mada svakokm sa makar dvije zdrave sive moždane ćelije je jasno otkud ta ideja... Prvo priča o 21 milki pa zaokret u politici.

    Zašto se javno ne kaže ko je to nudio? Zašto se krije

  13. #1261
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Abaz rekao da je dobio ponudu 21 mil. Ko mu je dao, ćuti i neće da kaže. Objasnite vi nama zašto prvo javni funkcioner krije od naroda ko mu je ponudio 21 milion?

    Hajde mURAši?

    Onda će se objasniti otkud ideja da ste ih uzeli. Mada svakokm sa makar dvije zdrave sive moždane ćelije je jasno otkud ta ideja... Prvo priča o 21 milki pa zaokret u politici.

    Zašto se javno ne kaže ko je to nudio? Zašto se krije
    Prvo i prvo razdvoj pojam glasača i nekog ko je u partijskoj organizaciji da bi tebi neko trebao da objašnjava ili odgovara.. Rekao je da mu je nuđeno ali ništa nije pokazalo da je on to uzeo ili na kraju krajeva da je isplivao takav dokaz.. Ta je priča skoro pala u zaborav pa su je jedino demokrate vaskrsnule opet ne nudeći jedan dokaz - ko šta i kad.. Što bi i ja volio da znam na kraju krajeva..
    To što ti misliš da je on baš sad sačekao da napravi zaokret jer je navodno uzeo 21 milion a ne da je zaokret napravljen u septembru usled ponašanja koalicionih partnera dovoljno pokazuje koliko se razumijete u politiku.. Ali bitno je jednu te istu mantru ponavljati i ubačiti kakvu pošalicu iz kursadžija..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #1262
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,766
    Thanks Thanks Given 
    827
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Uzeli pare od Rusije i Srbije, pokrali, sad treba to da se vrati. Biće im zajebancije.
    Love, peace and respect.

  15. #1263
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Drski Albanac vratio neprijatelja Rusije u veliku politiku
    original na ruskom je ovdje
    Drski Albanac? Je li mozda "Si*ptar"?
    Za nevjerovati je kako Putinovi prorezimsk medij tonu u blatu sovizizma i laznog osjecaja "starijeg brata" po pitanju Crne Gore
    Last edited by A+A; 13-02-22 at 13:44.

  16. #1264
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Da vidim da li sam dobro razumio: očekujete da neki kriminalac, imenom i prezimenom, sastavi pisanu ponudu na 21 milion, potpiše, pečatira i ovjeri kod notara i poštom je pošalje Dritanu? Ili je neko sa anonimnog broja ili preko posrednika ponudio pare, da se sakrije identitet pravog ponuđača. Šta je vjerovatnije od ove dvije opcije? Ako je išta od toga tačno, naravno.

    Stvarno ste ponekad čudni.
    Last edited by NHM; 13-02-22 at 13:44.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #1265
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,977
    Thanks Thanks Given 
    3,805
    Thanks Thanks Received 
    3,095
    Thanked in
    1,583 Posts

    Default

    Meni nije jasno kako URA odmah posle izbora odmah sama nije sastavila vladu.
    Evo vidim glasača URA na forumu je bilo makar 60%.
    Bivših uraša ka starih liberala.
    Al su shvatili kako dalje. Srce se cijepa za URA, ali moraju stati uz nAAAArod.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #1266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Bukvalno su nemoćni da iskopaju neku mrlju u radu i imenu kadrova iz Demokrata, i plaše se protesta, pa daj bilo šta da ih blatimo jer nemamo čime.

    A ovamo su im sad prvi drugovi i koalicioni partneri akteri Ramade
    Po visini štete za državu, ovo sa telefonom je gore od afere "Ramada", jer je u Ramadi država oštećena za 950€ bješe.

    A vi sad branite pravo demokrata na dolce vita kolko god oćete, afere ne funkcionišu tako što se otvori racionalna debata, nego tako što ti ostane nadimak "Ilija iPhone", "Momo Dior".... Što dok si živ, kad se pomeneš u vezi bilo čega, ide "ček jel to onaj što je kupio iPhone za 'iljadu ipo?"

    Biće toga tek, čim su "Vijesti" prelomile u glavu... "Ko je pušio o trošku države", samo drugi kraj batine...

    Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  20. #1267
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Po visini štete za državu, ovo sa telefonom je gore od afere "Ramada", jer je u Ramadi država oštećena za 950€ bješe.

    A vi sad branite pravo demokrata na dolce vita kolko god oćete, afere ne funkcionišu tako što se otvori racionalna debata, nego tako što ti ostane nadimak "Ilija iPhone", "Momo Dior".... Što dok si živ, kad se pomeneš u vezi bilo čega, ide "ček jel to onaj što je kupio iPhone za 'iljadu ipo?"

    Biće toga tek, čim su "Vijesti" prelomile u glavu... "Ko je pušio o trošku države", samo drugi kraj batine...

    Sent from my SM-G980F using Tapatalk
    Sve i da je "šteta", a nemamo nikakve informacije osim neke fakture, ne može se mjeriti sa štetom milijardi popljackanih para štetočina SDP-BS-DPS. Treba li napomenuti da URA upravo ima bezrezervnu podršku od onih koji su nanijeli toliku štetu ekonomiji CG, da se parama koje su šklapili u trag ne može uć, a standard nam je takav, da smo na žačelju "razvijenih" zemalja. Kako se ne nađe da prokomentatišeš lidijine krpice od 7 tisuća eVra? Ne bogomi, ne smije se udarit na ruku koja hrani a?

  21. #1268
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,694
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Bukvalno su nemoćni da iskopaju neku mrlju u radu i imenu kadrova iz Demokrata, i plaše se protesta, pa daj bilo šta da ih blatimo jer nemamo čime.
    Zamislite državu da je vode Boris Megatrend Bogdanović, Vlado zaposlio sam cijelu familiju u skijališta Martinović, Danilo "Klark Kent" Šaranović... P.A.K.A.O.

    Da se kače Aleksine slike po kabinetima, već ih nose na protestima

    Što je najgore, to će nam se i desiti.

    Sekta kad uzme moć, ne preza ni od čega da je zadrži. Imamo primjer tog idolopoklonstva kod komšija u vidu SNSa.

    Veli nema mrlje u radu Demokrata?

    A koritašenje? A zapošljavanje familija? A ubačanjem lopatom aktivista? A kadrovi tipa nastavnika fizičkog na čelu ZZZ i pravnika iz vodovoda na čelu EPCG? A jednoumlje i sektašenje koje forsira Boris B.? A probijanje budžeta za sponzorstva u EPCG? A maltretiranje ogavnim sopštenjima i užani populizam?

    Sramota kako ljudi sebi dozvoljavaju da u branjenju stranke pišu gadosti.

    Da vas preduhitrim...ni jedna stranka nevalja, pa ni URA, ali makar su URA i ES manje zlo od kancera DPSa i DFa, a svakako manje štetočinska sekta od Demokrata.

    Pa Demokrate se ponašaju isto ko i SNP, a iz kog su nastale, samo je BB to ukrasio ogavnim populizmom i sektašenjem. A sve je to naslijeđena svijest zajedničkog DPSa, država to jest plije za stranku.

    Samo se nadam da nećete uspjeti da vežete uz sebe ES.... ali mislim da je i to nažalost završeno.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #1269
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zamislite državu da je vode Boris Megatrend Bogdanović, Vlado zaposlio sam cijelu familiju u skijališta Martinović, Danilo "Klark Kent" Šaranović... P.A.K.A.O.

    Da se kače Aleksine slike po kabinetima, već ih nose na protestima

    Što je najgore, to će nam se i desiti.

    Sekta kad uzme moć, ne preza ni od čega da je zadrži. Imamo primjer tog idolopoklonstva kod komšija u vidu SNSa.

    Veli nema mrlje u radu Demokrata?

    A koritašenje? A zapošljavanje familija? A ubačanjem lopatom aktivista? A kadrovi tipa nastavnika fizičkog na čelu ZZZ i pravnika iz vodovoda na čelu EPCG? A jednoumlje i sektašenje koje forsira Boris B.? A probijanje budžeta za sponzorstva u EPCG? A maltretiranje ogavnim sopštenjima i užani populizam?

    Sramota kako ljudi sebi dozvoljavaju da u branjenju stranke pišu gadosti.

    Da vas preduhitrim...ni jedna stranka nevalja, pa ni URA, ali makar su URA i ES manje zlo od kancera DPSa i DFa, a svakako manje štetočinska sekta od Demokrata.

    Pa Demokrate se ponašaju isto ko i SNP, a iz kog su nastale, samo je BB to ukrasio ogavnim populizmom i sektašenjem. A sve je to naslijeđena svijest zajedničkog DPSa, država to jest plije za stranku.

    Samo se nadam da nećete uspjeti da vežete uz sebe ES.... ali mislim da je i to nažalost završeno.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sve ovo je URA odradila isto đe su se pitali, a uz to im je bio zadatak da uhljebe svojih mentora sačuvaju.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #1270
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Elem, gorivo je 70% skuplje a tender je za milion eura manji

    Ne bih ja to nista diro

  25. #1271
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Elem, gorivo je 70% skuplje a tender je za milion eura manji

    Ne bih ja to nista diro
    A u Africi svako 60 sekundi prođe jedan minut..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. #1272
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Da se nije povukao ovaj avangardni potez ne bi znao da su Demokrate rak rana drustva nam...
    Ono jes gori DPS al nema veze navikli smo na njih a i dace podrsku za manjinsku vladu...
    Ne znam samo ko je ocekivao da se prestane sa partijskim zaposljavanjem preko noci?Sistem je pravljen 30 god (Demokrate krive vjerovatno) da se zavisi od zaposljavanja 1zaposleni 4 glasa i sad treba ocekivat u godinu dana da ce se to iskorjenit

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
    No Signature

  27. The Following 2 Users Say Thank You to m@Rk!$@ For This Useful Post:


  28. #1273
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sve i da je "šteta", a nemamo nikakve informacije osim neke fakture, ne može se mjeriti sa štetom milijardi popljackanih para štetočina SDP-BS-DPS. Treba li napomenuti da URA upravo ima bezrezervnu podršku od onih koji su nanijeli toliku štetu ekonomiji CG, da se parama koje su šklapili u trag ne može uć, a standard nam je takav, da smo na žačelju "razvijenih" zemalja. Kako se ne nađe da prokomentatišeš lidijine krpice od 7 tisuća eVra? Ne bogomi, ne smije se udarit na ruku koja hrani a?
    Aj se ti sad raspravljaj sa mnom, ka' da sam ja ciljna grupa informacija o krpicama i telefonima jednih, drugih i trećih.

    Ja ti velim kako se to kotrlja inače, i zato su ovi "novi" morali biti oprezni i van svake sumnje, da ne daju ni gram materijala da im se prišije "isti su ka' DPS". A na sreću istog tog DPS, ovi ne samo što su preuzeli prakse zapošljavanja i štelovanja na svoju vodenicu, nego nisu ostali ni godinu dana imuni na sitna "zemaljska zadovoljstva", pa će biti nadimaka "Ilija iPhone". Pretpostavljam da si bio u srednjoj školi...znaš kad klecneš na nešto sočno - ostade ti, dobio si nadimak, i samo ti je gore ako se batrgaš - ostaje da čekaš da se zaboravi.

    A pazi još kolko su glupi ovi iz nove vlasti - ne postoji nikakva šansa da se državna uprava i društvo u cjelini očisti od "DPS kadra", i onda su znali da ne postoji povod za aferu koji se može zataškati. S te strane, rade na neprijateljskoj teritoriji, 90% saradnika vjerovatno "radi za neprijatelja", ne treba ti Patricija Pobrić. I ti opet kupiš iPhone, ognjem gorio.

  29. #1274
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/59...enari-lepetane

    ne viđeh da je neko izbačio ovo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #1275
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    To oko nadimaka ostane zato sto se vecina medija namjesti da forsira jednu te istu pricu. Tako da se svi cimamo sa telefonom od 1000 eura i svi mediji pisu o tome, jer je to nesto sto je potrebno da se nesto postigne.
    A nema price o tome da je za 1% vecu kolicinu goriva na tenderu data blizu milion eura niza cijena nego prosle godine, kad je gorivo bilo ispod euro..
    A vidim i sto smeta sto to pomenuh dva puta, ali o telefonu moze i deset strana.
    Elem, na 70% skuplje gorivo cijena na tenderu je za milion manja

    Ne bih ja to nista diro

  31. The Following 4 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 51 of 574 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 21:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 12:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •