Page 476 of 574 FirstFirst ... 376426466472473474475476477478479480486526 ... LastLast
Results 11,876 to 11,900 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #11876
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Od 2006. najmasovniji skup. Eno upiru SNS botovi na Vestima da pokazu kako je bio fail.
    A 17 minuta kolona u toj vijesti. I jos ono kad kazu "malo je to za CG"
    hahahahahahah A ne no treba pola CG da izadje na ulice.

    Samo neka me ne smaraju neki sad sa litijama, nisam siguran da je bilo masovnije od ove, a svakako ovo su bili crnogorski gradjani, a ne pravoslavci iz cijelog Balkana i braca Rusi sa primorja.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  3. #11877
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Od 2006. najmasovniji skup. Eno upiru SNS botovi na Vestima da pokazu kako je bio fail.
    A 17 minuta kolona u toj vijesti. I jos ono kad kazu "malo je to za CG"
    hahahahahahah A ne no treba pola CG da izadje na ulice.

    Samo neka me ne smaraju neki sad sa litijama, nisam siguran da je bilo masovnije od ove, a svakako ovo su bili crnogorski gradjani, a ne pravoslavci iz cijelog Balkana i braca Rusi sa primorja.
    Svaka cast, mora da vam je srce puno, a dzepovi prazni. Nema veze, dok je bukove kore imace se sta jesti, no ne zaboravite da koliko god vas se okupi opet ste u manjini kad krenu glasovi da se broje. I to sve sa glasovima brace bosnjaka iz Beneluxa, presingom drzavnog aparata i slicno.
    P.S. Iznese li Jevto makar priganice da vas pocasti?
    Those about to rock, we salute you!

  4. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  5. #11878
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Svaka cast, mora da vam je srce puno, a dzepovi prazni. Nema veze, dok je bukove kore imace se sta jesti, no ne zaboravite da koliko god vas se okupi opet ste u manjini kad krenu glasovi da se broje. I to sve sa glasovima brace bosnjaka iz Beneluxa, presingom drzavnog aparata i slicno.
    P.S. Iznese li Jevto makar priganice da vas pocasti?
    Napisao sam vec ali vrv mi obrisano. Ili nisam ni kliknuo da se postuje.

    Jevto domacin pravi, zvao je na stan sve, mene bar jeste. I imate promo code IMA NAS u Konzilijumu.

    A najjaci mi je Biznismen, koji ne odustaje... Prvo je imao osjecaj da ce bit teski debakl, a sad slican ton.
    Ono sto mi odje znamo je da cesto masi. A ono sto cemo tek doznati je da je tek teska promaja ona njegova tvrdnja da ima para i za 3000 plate.

  6. #11879
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...asa-nezakonito

    Nosilac izborne liste Pokreta Evropa sad u Podgorici Jakov Milatović rekao je "Vijestima" da je DIK dao "mišljenje i uputstvo da se članovi IK-a, uključujući predsjednika, moraju ponašati u skladu sa Zakonom i Poslovnikom".

    "Time su poslali poruku da je ponašanje predsjednika IK-a Veselina Vukčevića nezakonito i suprotno Poslovniku.
    Kojom logikom je Jakov dosao do ovog zakljucka?

  7. #11880
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Od 2006. najmasovniji skup....
    Sa srećom, i više vas bilo. Ništa ljepše nego gledati crnogorske građane kako šetaju zbog ustava i zakona. Osvježilo.

  8. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  9. #11881
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne bih ovo uporedjivao sa litijama, jer se država ne može mjeriti sa Bogom u ovoj zaostaloj paganskoj sredini, jer pravoslavna nije svakako. Znam da ovoj vrsti skupova ne prisustvuju đeca, a na litije se išlo porodično. Ona tradicija bolesna, da se đeca odma ubiju sa glave, da im se odma da ikona i svijeće.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Sandor Kolar For This Useful Post:


  11. #11882
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Tačno tako duka - nema kad on da bude tu jer je u dubaJi.




  12. #11883
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    1,039
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    E sta sve necu procitati ovdje
    https://jadrannovi.me/vijesti/drustv...en-amfilohiju/

    Pamean si momak ne sumnjam.
    Zamisli da bilo dje po svjetu drzavna firma nece da izadje u susret najredovnijim platisama struje u drzavi, sto bi se desilo?
    A izmedju ostalog mural bode oci 30% stanovnika nekulturnih a niko da ga preskraba ili nedao bog da prestanu struju da placaju, kao ovi kulturni


    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  13. #11884
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/kolumne/63097...sam-belvederka

    Mogla je vala da saceka s ovim tekstom da se zavrsi prvenstvo.
    Potrazih tekst pjesme "Sude mi". Otprilike, "sude mi zato sto svoje volim". Vjerujem da Joka ovo pjeva iz srca.

    Ono kad se muzički opus čovjeka koji komemorira Blajburg, koji bi brisao Dan antifašističke borbe i prekopavao Jasenovac te silovanim ženama određivao ko da im odlučuje o pravu na abortus.... kod veljih boraca protiv fašizma i borkinja za prava žena uzdiže na nivo himne je najbizarnija stvar koja se ovih dana može pročitati.
    The more things change, the more they stay the same.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  15. #11885
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nismo znali. Nismo naisli na taj jedan tekst gdje Skoro to kaze. Jedan jedini.

    Ja sam mislio on cetnicina samo takva. Na YT sam naisao na 10 klipova posvecenih Ratku Mladicu dje pjeva ta pjesma i jednu Legiji.

    Ja sam mislio da Joke pjeva cetnicku pjesmu.
    ......
    I procitah tekst, klasicni spin. Covjek je rekao da ce ga prekopati da se napokon sva istina sazna do kraja ma kakva bila.
    "Dovescu medjunarodnu komisiju..."

    Tako da svaka cast na spinovanju. Pokusaj da se "prekopacu ga" predstavi kao unistavanje i skrivanje dokaza, a covjek bas suprotno mislio - da se napokon sazna istina.

    Morate nesto shvatiti, u Hrvatskoj je jaka naucna struja koja forsira pricu da je to bilo mnogo manje stratiste nego sto vlada misljenje. E sad, mi imamo iskustva sa losim pisanjem istorije od strane srpskih istoricara, ne znam zasto bismo im za Jasenovac vjerovali. Zasto bi bila veca njihova istina od istine hrvatskih istoricara?

    Tako da manite se Skora. Ima pjesma Ne vjeruje srce pameti koja je ovdje godinama veoma slusana i niko nikad je ne nazva ustaskom pjesmom.
    A ova kako je ober patriotska, pjesma koju cio Balkan pjeva, ali zato Budimir Aleksic i Jole Vucurovic su autoriteti da procijene je li ustaska.

  16. #11886
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ono kad se muzički opus čovjeka koji komemorira Blajburg, koji bi brisao Dan antifašističke borbe i prekopavao Jasenovac te silovanim ženama određivao ko da im odlučuje o pravu na abortus.... kod veljih boraca protiv fašizma i borkinja za prava žena uzdiže na nivo himne je najbizarnija stvar koja se ovih dana može pročitati.
    Ako je Jokina namjera da pjesmom nekog iritira, znajuci ko je autor, onda se radi o losoj namjeri i to je onda nesto drugo. A ja ne mislim da Joka uopste razmislja o autoru, nego samo o stihovima pjesme. I da tu pjesmu pjeva iz srca jer se identifikuje s onima po kojima se pljuje zbog toga sto vole svoju zemlju. Moguce da se radi o nekom inatu zbog onih koji navijaju protiv reprezentacije svoje drzave? A u CG barem spijuna i izroda nikad nije falilo. Mislim da treba razdvojiti autora i njegove pjesme. Meni se ne svidjaju politicki stavovi, recimo, Bore Corbe, koji znaju da budu ekstremno nacionalisticki, ali to ne znaci da zbog toga ne slusam pjesme Riblje corbe. Taman posla.

    Sto se tice o odlucivanju o pravu na abortus, mi zivimo u drustvu dje prema anketama vecina naroda ima najvece postovanje prema organizicaiji koje negira pavo na abortus. Tako da...

    Mi smo drustvo dje vladaju dvostruki standardi. I neobjektivnost. Tako su, recimo, za koleginicu JJ iz Vijesti, ekstremisti novinari Pobjede, a nijesu novinari IN4S. Zato ovakav tekst o reprezentaciji Crne Gore u Vijestima nije nikakvo iznenadjenje. Kao navijacu rukometne reprezentacije, zasmetalo mi je sto je tekst objavljen pred najvaznije meceve reprezentacije. To se moze tumaciti kao stavljanje klipove u reprezentaciji, koja je najuspjesnija reprezentacija u istoriji Crne Gore. A Joka jedna od najboljih na svijetu. Ako je, mozda Joka i pogrijesila, mogla je ta "analiza" da saceka par dana dok se zavrsi prvenstvo. Uzgred, ne sjecam se da je ta novinarka iz Niksica pisala o mnogo ruznijim nacionalistickim pjesmama koje su se pjevale u njenom gradu. I to su dvostruki standardi.

    Naravno da sam i ja kao navijac neobjektivan. Taman posla da sam objektivan. Navijanje i objektivnost ne idu zajedno

  17. #11887
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Stigao i Lomi na sastanak. Bude li neki pritisak u vazduhu kad se svi ovi ljepotani i ljepotice sastanu u ovako malom prostoru?

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #11888
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Ali bez DF-a, koji je i trazio da predsjednik dodje na sastanak. Ali njih danas nema. Kako nema naroda da ih sve na gomilu pospremi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  20. #11889
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Stigao i Lomi na sastanak. Bude li neki pritisak u vazduhu kad se svi ovi ljepotani i ljepotice sastanu u ovako malom prostoru?

    Maras Dukaj je lijep momak. A i Djurovicka je i dalje za opeglat.

    Dje su ona trojica vjesnika demokrateije i reformi?
    Ona trojica ne bi znala da progovore u njegovom prisustvu koji je to kompleks na snazi.

  21. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  22. #11890
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Super je ovdje sto se misli da su ti ljudi pisanjem vezani za novine u kojem rade.
    To sro pisu po FB ili sta se pise po Twiteru dje su mislili da su sakriveni iza avatara kao i ovdje na forumu. Zna se za sve njih koji su im Twiter nalozi kao i za Devicku. Pa kad smo vam ovdje ukazivali na to sta se pise, vi ste serovali nekakve likove i izjednacavali komplet sve sa njima, a koji ne misle kao vi.
    Kad sam pominjao ovdje da ce vam se obiti o glavu, odmah se horski napadalo.
    Jasno je sto vas i ovdje i inace zulja. Serovali ste twitove, mozda pojedini i ucestvovali u prepiskama na socijalnim mrezama.
    A sad kad su vam unistili tu ljevicarsko antifasisticku gradjanstinu kojom ste mahali ovuda.....
    E sad problem. Bas me je do suza ganulo Ljusino plakanje po CDMu. Nisam mogao da spavam.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  24. #11891
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    WOW. Bravo druze. klap klap klap

    Gradska ispade svetionik istine. Ako bude nezavisnog tuzilastva oni koje je Gradska "napoadala" idu u zatvor uskoro.

    Dalje... Ti pokusavas da izjednacis zlo i one koji pisu protiv zla, pa cesto upotrijebe jace formulacije... Pa onda kako je zlo ekstrem, onda i ovi drugi moraju biti ekstrem kad su se upustili u borbu sa istim, zar ne?

    O.K. Postoji par ljudi s javne scene iz crnogorskog bloka koji su ekstremni i ne znaju za granice. Par ljudi, individualaca...

    Ali sto moze covjek drugo da napise o ovima sto pjevanje rukometasica nazivaju ustastvom, sto uprli da zastite kulturno pjesme o Pavlu Djurisicu, sto bi komunizam koji smo mi imali da proglase fasistickim pokretom...
    Kako se takvima odgovara? Cuti se?

    Klap, klap.

  25. #11892
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    ... ne mogu da vole CG kao Crnogorci (Srbe da ne pominjem, oni su satanizovani potpuno).
    Link:
    https://www.cdm.me/politika/uzivo-gr...t-u-podgoricu/

    A onda...


    Love, peace and respect.

  26. #11893
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    WOW. Bravo druze. klap klap klap

    Gradska ispade svetionik istine. Ako bude nezavisnog tuzilastva oni koje je Gradska "napoadala" idu u zatvor uskoro.

    Dalje... Ti pokusavas da izjednacis zlo i one koji pisu protiv zla, pa cesto upotrijebe jace formulacije... Pa onda kako je zlo ekstrem, onda i ovi drugi moraju biti ekstrem kad su se upustili u borbu sa istim, zar ne?

    O.K. Postoji par ljudi s javne scene iz crnogorskog bloka koji su ekstremni i ne znaju za granice. Par ljudi, individualaca...

    Ali sto moze covjek drugo da napise o ovima sto pjevanje rukometasica nazivaju ustastvom, sto uprli da zastite kulturno pjesme o Pavlu Djurisicu, sto bi komunizam koji smo mi imali da proglase fasistickim pokretom...
    Kako se takvima odgovara? Cuti se?

    Klap, klap.
    Gradska je daleko od svetionika istine, taman koliko i Vukovic sa izjavom da on nikada licno nije rekao nista protiv kada je tadasnja opozicija bila na protestima.
    To da ce neko ici u zatvor, samo mastaj. Nema ni Vesne ni Katnica ni Veljovica. Vise ovi tvoji imaju putera na glavi, pa ih evo setaju. Isto ce i sa ovima da bude.
    Nisam ih nesto pomenuo sta pisu u medijima, nego sta pisu po socijalnim mrezama, najcesce Twiter.
    Da ne idem dalje, o kolegi sa foruma se svasta pricalo i prijetilo batinama. A veci je Gando crnogorac nego svi vi na gomilu da se skupite sto vas je na ulici bilo. Pokretanje targetiranja pojedinaca na zakljucanim nalozima i viber grupama, ko Ljubomirova, je prica za sebe. To sto ste vi mislili da vam se to ne vidi.....to je ta zaostavstina bahatosti koja misli da vas se svi i dalje boje.
    A ovo za zakon, budi posten pa reci dje je zapelo na pocetku. Sto vam krsto zrnov nije fasista i BS vam nije htio da muslimanske milicije udju u taj zakon.
    E tad vam je pocela igranka nacionalizma oko toga.
    Jbga, znam da je izlecela moralna visina ispod nogu i da je pad u realnost bolan, ali jbga.
    Ovako su i vama bili svi fasisti. Pa pijani Krivokapic vam je bio fasista samo sto je vjernik. Ista rabota i za Spajica i Milatovica. Samo jer su vjernici, vi ste svasta ovdje za njih pisali....tek bljuvotine ljubomirove grupe, FCKJ tviterasa da ne pominjem.... a sad kuknjava da se nesto mora dokazati....rekao bih da malo razmislite o potezima koje vucete, ali bahatim uhljebima to bas tesko izgled u glavu ulazi...
    Srecno sa setnjama svakako. Nadam se da cete bar pritisnuti DPS da izglasa tog sudiju ustavnog, da mozemo na izbore da idemo
    Last edited by Hell Raiser; 18-11-22 at 10:14.

  27. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #11894
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Slušam sinoc brana milačića kako obrazlaze sto je glasao vukovića.
    Kao da je došao nekome u goste na pośedak,a ne na GRADSKU televiziju.
    A ko zna što sam sve propustio ovih godina,nego srecom ne gledam tu sjajnu televiziju.

    NEMA NAS,to je sve sto bih rekao,jer da nas ima ne bi dozvolili ovakve stvari,da je privatna televizija ne bih rijec rekao,ali ovo je katastrofa sto rade ovi uhljebi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #11895
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    RTCG je javni servis pa se lize sa svakom vlasti.
    Ovaj ideoloski jos nastupa.
    Evo nece na Evroviziju da salju da eto ne bi bilo promocije, nece mec kosarkasa iz Morace da otkupe...

    TV BD, HN, NK...... Toliko je tih TV od nasih para koje nisu bas skroz neutralne.

    Mozda sam propustio kad si kritikovao te televizije...

  30. #11896
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Najava.

    Адвокат Бојић: Неизбор судија УС директно води ка активацији члана 133 и увођењу ванредног стања

    https://www.in4s.net/advokat-bojic-n...ednog-stanja1/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. #11897
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Dps i sateliti su najveći neprijatelji ove drzave,spremni su zarad svog interesa da haos naprave,a to su i naumili.
    Nadam se da će narod izaći u skorije vrijeme i pocerat ih govnjivom metlom,jer bolje nisu zasluzili


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. The Following 4 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  33. #11898
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    @Sandor Kolar ako možeš bez ovakvih jedva čekanja kao u postu koji ti obrisah makar ođe na forum.
    Pa na neku drugu društvenu mrežu slobodno udari do besvijesti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  34. #11899
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Najava.

    Адвокат Бојић: Неизбор судија УС директно води ка активацији члана 133 и увођењу ванредног стања

    https://www.in4s.net/advokat-bojic-n...ednog-stanja1/
    Nažalost, mislim da si pogodio poentu. Ka ovome se, u početku prikriveno, sada sve otvorenije, ide. Od momenta kada je DF odbio da se pojavi na konsultacijama za mandatara, i poslao pismo da će dostaviti predlog sa 41 potpisom, koji nije dostavio, pa sve do predloga zakona o preshjedniku onakvog kakav jeste, i prisiljavanja na izbor traženih sudija ustavnog suda, zaključno sa današnjim nepojavljivanjem.
    U isto to vrijeme, kao i u jednom prethodnom kriznom periodu, ''artiljerijsku'' pripremu gledamo uporno, u ovom ili onom vidu, u režiji koncerna Vijesti, i svaki put na isti način- u komplet etru, od novina preko televizija do društvenih mreža i foruma, krene potop informacija o crnogorskom esktremizmu i nacionalizmu, šovinizmu i fašizmu.
    U ovome bi mnogi ovđe morali da se prepoznaju, čak sam ponekad iznenađen koliko, i koji.
    Na kraju, sve se kruniše jučerašnjim najavama DF-a, o pripremama nasilnog ulaska u skupštinu i institucije, koje bukvalno vape za uvođenjem vanrednog stanja.
    Prvo u psihu stanovništva, onda u državu.
    Formalno, naravno. Jer vanredno stanje, u kom jedna grupacija sa nekih dvadesetak posto ukupnih glasova, sklepanom većinom od jednog poslanika i totalnom medijskom dominacijom, prisvaja ukupno upravljanje državom, proizvodi krizu, i onda zbog toga otvoreno ruši ustavni poredak.... takvo neproglašeno vanredno stanje u ovoj državi već neko vrijeme postoji.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  35. #11900
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default


    Svaka čast gospodo odbornici, svaka čast...

  36. The Following 3 Users Say Thank You to misko23 For This Useful Post:


Page 476 of 574 FirstFirst ... 376426466472473474475476477478479480486526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •