Page 466 of 574 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast
Results 11,626 to 11,650 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #11626
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,257
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Pa se pitaš kako oni više vole državu od tebe.

    https://volimpodgoricu.me/novosti/ot...njegovog-brata

  2. #11627
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

  3. #11628
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ono, djed mu je crkvu gradio da pokloni mjestanima, pretpostavljam da su to radili kao sirotinja.

    A tek VOP sto linkujes... Mportal za njih luca istine.

    Evo i ja cu sad da napisem neku vijest ko ti sa VOP-a.

    Otkriveno da Milo je uvijek radio za platu i politicki angazman ga je samo finansijski degradirao, jer je u privatnom biznisu mogao da zaradi na milone.
    Takodje, medicinska dokumentacija do koje je nas tim dosao na uvid potvrdjuje da g. Djukanovic pati od naglasenog altruizma i to moze objasniti zasto je rukovodio drzavom od 650K stanovnika za tricavu platu od 1200.

  4. #11629
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,257
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Zamisli koliko ima da se ne zna.
    Da je veli vječna - a da je vječna siguran budi ko zna koliko je miliona izvječnio iz nje.

  5. #11630
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Zamisli koliko ima da se ne zna.
    Da je veli vječna - a da je vječna siguran budi ko zna koliko je miliona izvječnio iz nje.
    Prvo, Savo Kentera je ocigledno iz familije koja je i prije imala.
    Drugo, NATO covjek u CG, sigurno da mu grantovi nisu kikiriki.

    Nego nesto nisam primijetio da serujete imovinsko stanje Vanje Calovic? Ona i njen suprug imaju zajedno staza na univerzitetu pa jedno 50 godina.
    Ali ne kao profesori, vec kao studenti.
    S tim sto nekako o suprugu joj nemam neko negativno misljenje. Djeluje kao ok lik skroz.
    Mada i neke stvari sto sam nacuo nisu bas da im idu na obraz.
    A sto se javnih nastupa tice, ne ide na obraz ono prozivanje Katnica za stan koji je prodao zbog porodicne tragedije.
    Na kraju, cini mi se, Vanja nije ni bila u pravu tu. Cini mi se.
    Pet vas ce sigurno doci da kaze da je bila i priloziti svoje "objektivno" vidjenje.

    p.s. Zasto spomenuh Vanju. Pa oboje su NVO. Vanja zivi ko bubreg u loju, nikakve vijesti. Savo zivi dobro, ajmo linkovi.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 12-11-22 at 13:43.

  6. #11631
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,522
    Thanks Thanks Received 
    4,593
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Pa zato i kazem, ne znam dje je logika jbt
    A iskreno izbori trebaju i moraju da se odrze jer trenutno stanje i umisljenost pojedinih stranaka o njihovoj jacini treba da se izmjeri. Dako se pojedini vise pregrupisu pa da se ide dalje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Logika je da izvuku izbore prije nego što panu ispod 33%, jer nakon toga neće biti potrebni ni za šta...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  7. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  8. #11632
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Zato im je i frka,ako osvoje manje onda ne mogu da nastavljaju da destabilizuju drzavu kad im se cefne,do tad ćemo biti njihovi taoci…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #11633
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Logika je da ce jedno sigurno osam sledecih godina Danica pjevati u Guci, Ariljama...

    Pazi sto ce nakon svega neka avetinja poput mene da glasa lazne gradjanske partie.

    I pazi sto ce EU dozvoliti da partija koja se zove ES na drzavnom nivou pravti dil sa DF-om.

    Zamisli zove ti se stranka Evropa sad a pravis dil sa strankom koja ima crveni karton od EU.



    p.s. Ko kaze da je ovo DPS-ova zamisao? Odje je par forumasa, ukljucujuci i mene, forsiralo pricu da se ide peticijom.
    Upitno je koliko ovako rano DPS-u treba ovaj potez. Evo skoro tri sata od lansiranja peticije i jos se ne pozivaju ljudi na "potpisivanje".
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 12-11-22 at 15:03.

  10. #11634
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Na forumu 90% forumaša podržava evropa sad i jedva čekaju do oni uzmu vlast i donesu opšte blagostanje. Opet sa druge strane ko god pomene nove izbore isti oni ospu drvlje i kamenje po njemu, čini li mi se ili je to malo kontradiktorno?

  11. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  12. #11635
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Poslao sam glasacu ES link, on mi vraca
    Izgleda jos nisu spremni za blagostanje. Prvo da se priviknu na ovaj nivo, da ne prave nagli prelaz.

  13. #11636
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Druze legendo kralju toliko si ispamova sve teme,a i ovu si urnisa
    ima li icega posle mila tate i dps ili je zivot stao hjihovim padom

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  14. The Following 6 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  15. #11637
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Bas sta se desi pa je sa cestitanja rodjendana dosao do ovoga botovanja cjelodnevnog
    Ali opet, posao je posao, nema biranja, takva su vremena.
    Tu es mon héro!

  16. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  17. #11638
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nama treba novi izborni sistem. Ni otvorene liste ovdje ne bi pomogle. Nama treba oblik demokratije koji ne podrazumijeva postojanje politickih partija. Jer nam politicke partije je*ase majku.
    Otvorene liste su imperativ. Kao i ciscenje birackog spiska...

    Za ove 2 godine se nesto nisu pretrgli da ista urade u vezi ovoga, iako se najavljivalo.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  19. #11639
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Otvorene liste su imperativ. Kao i ciscenje birackog spiska...

    Za ove 2 godine se nesto nisu pretrgli da ista urade u vezi ovoga, iako se najavljivalo.
    Pa evo ti konkretno Demokrate, kao partija koja je trebala da predstavlja "novu nadu" na politickoj sceni. Zvanicno im u programu pise da su za otvorene liste. Strana 20: https://demokrate.me/wp-content/uplo...rogram-DCG.pdf

    Jesu li ikad pokusali da plasiraju tu pricu? Nesto se ne sjecam.

    I kad vec pomenu ciscenje birackog spiska, bjese li u njihovom gradu preko 10% biraca iz Srbije i BiH? Ni to im ne odgovara. A jedan su od konstituenata vlasti bez kojih se ne moze doci do dvije trecine potrebne za izmjenu izbornog zakonodavstva.

    U programu URA-e isto otvorene partijske liste. Strana 9: https://ura.org.me/wp-content/upload...m-GP-URA-1.pdf

    Ista stvar kao i za Demokrate. Nikad ni rijeci o tome. A kad govorimo o birackom spisku, dovoljan je ovaj clanak da se vidi da su pojmasi koji blage veze s vezom nemaju: https://mina.news/vijesti-iz-crne-gore/upisano-50-hiljada-biraca-vise-nego-punoljetnih-gradana/
    Oni misle da je ovo problem, jer ne razumiju razliku izmedju popisa stanovnistva i zvanicne evidencije MUP-a.

    Eto, za pocetak dvije partije koje se "zalazu" za otvorene liste i za ciscenje birackog spiska. O DPS-u (i prikolicama) i o DF-u nema potrebe da govorimo.

    I kako onda od glupih i pokvarenih ljudi da ocekujemo pametne i kvalitetne promjene?
    Last edited by VanjaTheMan; 12-11-22 at 15:57.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #11640
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Druze legendo kralju toliko si ispamova sve teme,a i ovu si urnisa
    ima li icega posle mila tate i dps ili je zivot stao hjihovim padom

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Mislio sam da ne može gore od Maje ali sam se prevario.

    Majo oprosti nam.

    Hvala lepo.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  22. #11641
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Meni se cini da vi spamujete temu. Ostavljate kratke i besmislene poruke, nikakva sustina, nikakva tezina, onda se u grupi okomite na nekog...

    Ne znam jesam li sveukupno napisao 10 poruka koje ne doprinose boljem sagledavanju situacije.

    A zabolje vas ovaj link za peticiju, pa to je.

  23. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  24. #11642
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,859
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    https://twitter.com/pg_mayor/status/...nfoz24-Wcx0fgA



    Evo nije DPS, SDP pa da spinujete...

    ES traži izbore, a isto tako onda i oni kao DF, URA, SNP, Demokrate ipak neće na izbore jer zna da je čeka propast ukoliko ostavare dobar rezultat...

    Koja je muka momci ? Dajte te izbore, dajte...

    Dajte da reagujemo na vrijeme jer ima ona bolje spriječiti nego liječiti...

    Last edited by mneonly; 12-11-22 at 17:06.
    Love, peace and respect.

  25. #11643
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,366
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Post od Fidelitija:

    Elem, pošto smo juče čuli da će budžetu faliti 700 miliona eura, sigurno ste sluđeni i pitate se đe će pare otić'?

    1. najveći dio novca će otići u otplatu STARIH kredita u iznosu od 312 miliona eura;
    2. 109 miliona eura će otići na kamate po osonvu STARIH kredita.

    Dakle, 421 od 700 miliona eura (iliti 60% nedostajućih sredstava za 2023. godonu ) će otići na vraćanje STARIH kreditnih obaveza koji su nastali PRIJE 2020. godine. Ne u potrošnju, ne u investicije, ne u ručkove i gume nego u VRAĆANJE STARIH OBAVEZA KOJI SU NASTALI PRIJE 2020. GODINE (caps lock mode on!)

    Čuli smo da juče da će deficit iznositi 5% BDP-a, što u brojevima iznosi 250 miliona eura.

    Ajmo kalkulatore u ruke: 421 miliona eura starih dugova + 250 miliona novih dugova = 671 miliona eura.

    Ostaje još 29 do pomenutih 700 miliona eura, koji će biti depoziti države.
    _________________________________________

    Ajde da pretpostavimo da ce brojke koje je Damjanovic dao bit tacne. Mada je on rekao deficit ce bit MINIMUM 5%, moze bit 6,7+%...

    Znaci od 700 miliona zaduzenja, neto zaduzenje je 250-300M za servisiranje deficita.

    Jel ovo tacna pretpostavka ili nesto nije jasno u racunici?

    Isto kao sto od Spajicevog 750M zaduzenja, neto je 250M za finansiranje deficita.

    Dakle?

    Herkules, kako neto dug moze bit uvecan milijardu ako vratis skoro milijardu starih dugova?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Da probam redom.
    1). 2020 u decembru je emitovano 750 miliona. Od toga 400 ide na otplatu dugova. Evo link dje je Spajic sam tako govorio. https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-stare-kredite
    Dakle 350 neto koje su trebale da budu dovoljne za dvije godine i ni cent nece od toga ici na potrosnju obacase njih dvojica. Nista investirano nije.

    2). Damjanovic je usvojio rebalans budzeta koji je bio ''boji od najboljeg budzeta'' koji predvidja dodatno 350 miliona da se zakrpi ova godina. To je novih neto 350.
    Dobili su 75 na drzavne zapise ponudu na pola godine, uzeli 10 od Statisa prije par dana, evo da vidimo sto ce do kraja godine da uradi.

    350 +350 = 700 miliona.

    3). Damjanovic sinoc rece da ce iduce godine falit 700 miliona.
    Sve i da pola toga bude neto, a pola otplata starih dugova a prije ce bit da ce veci dio bit neto ali nema veze, onda je to opet 350 miliona novih obaveza.
    Dakle 300 - 350 miliona novih kredita jer rece i sam od 700 da 400 ide na vracanje.

    I onda imamo 1) + 2) + 3) pa ce to biti ovako:

    350 + 350 + 300 = 1000 miliona. Hiljadu miliona je brojka poznata i kao jedna milijarda.
    Lijep je pokusaj Fidelitya da placanje kamata predstavi kao otplatu starih dugova, ali ja pricam o neto zaduzenju. To je glavnica kredita. Isto kad kupis stan na kredit, pa za 10 godina platis 50k, a duzan si jos 60k u narednih 10 godina da vratis a zaduzio si se "samo" 100k.

    Meanwhile infrastrukturnih projekata imamo 0. Premijer je otvorio Bulevar PG - DG a od kruznoga za NK i CT do Komanskog mosta se ne nazire kraj dijelu bulevara koji je investicija repulicke direkcije za saobracaj. Da je Posjova pa da ga pljujemo, no jbg.

    Herkules, kako neto dug moze bit uvecan milijardu ako vratis skoro milijardu starih dugova?
    Procitaj jos jednom sto si napisao, pa opet i onda treci put mozda razumijes koliko je ovo promasena recenica.
    Last edited by hercules; 12-11-22 at 17:52.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  26. #11644
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Auh brate, al ti je matematika.
    U decembru 2020 je ostalo 350 miliona, ajde da preskocimo i kazemo 2021.
    2021 nismo pozajmili apsulutno nista.
    Ovo je cetvrti kvartal 2022 godine i Damjanovic je cijele godine pricao o tih 350 miliona koje sabiras ali ih uzeo nije. Nije uzeo ni tih 75 miliona.
    Uzeo je 10 i to je to. Lako li se sa ciframa bacas. I ujedno lagano preskocis da je u aprilu ili maju iste godine kad je i Spajic uzeo 750 miliona, Markovic uzeo 600 na konto vracanja tih 400 koje je vratio Spajic. Bukvalno nijednom se nisi zapitao dje je nestalo 600 miliona za 6 mjeseci, ali te Spajic boli vidim izludje

  27. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #11645
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Da probam redom.
    1). 2020 u decembru je emitovano 750 miliona. Od toga 400 ide na otplatu dugova. Evo link dje je Spajic sam tako govorio. https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-stare-kredite
    Dakle 350 neto koje su trebale da budu dovoljne za dvije godine i ni cent nece od toga ici na potrosnju obacase njih dvojica. Nista investirano nije.

    2). Damjanovic je usvojio rebalans budzeta koji je bio ''boji od najboljeg budzeta'' koji predvidja dodatno 350 miliona da se zakrpi ova godina. To je novih neto 350.
    Dobili su 75 na drzavne zapise ponudu na pola godine, uzeli 10 od Statisa prije par dana, evo da vidimo sto ce do kraja godine da uradi.

    350 +350 = 700 miliona.

    3). Damjanovic sinoc rece da ce iduce godine falit 700 miliona.
    Sve i da pola toga bude neto, a pola otplata starih dugova a prije ce bit da ce veci dio bit neto ali nema veze, onda je to opet 350 miliona novih obaveza.
    Dakle 300 - 350 miliona novih kredita jer rece i sam od 700 da 400 ide na vracanje.

    I onda imamo 1) + 2) + 3) pa ce to biti ovako:

    350 + 350 + 300 = 1000 miliona. Hiljadu miliona je brojka poznata i kao jedna milijarda.
    Lijep je pokusaj Fidelitya da placanje kamata predstavi kao otplatu starih dugova, ali ja pricam o neto zaduzenju. To je glavnica kredita. Isto kad kupis stan na kredit, pa za 10 godina platis 50k, a duzan si jos 60k u narednih 10 godina da vratis a zaduzio si se "samo" 100k.

    Meanwhile infrastrukturnih projekata imamo 0. Premijer je otvorio Bulevar PG - DG a od kruznoga za NK i CT do Komanskog mosta se ne nazire kraj dijelu bulevara koji je investicija repulicke direkcije za saobracaj. Da je Posjova pa da ga pljujemo, no jbg.



    Procitaj jos jednom sto si napisao, pa opet i onda treci put mozda razumijes koliko je ovo promasena recenica.
    Na kraj septembra 2022 ukupan neto dug s depozitima 3.5mlrd
    https://www.google.com/amp/s/balkans...51-posto-bdp-a

    Neto javni dug na kraju 2021 je bio 3.7 mlrd
    https://www.gov.me/cyr/clanak/izvjes...1122021-godine

    Da nam se neto dug povecao za milijardu, iznosio bi makar 4.7mlrd na kraju 2022.

    Ocekivao bih od tebe bolje racunanje. Osim ako ne ocekujemo neto zaduzenje od 1.2mlrd u ovih mjesec i po.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #11646
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nesto me kopka, ako vas ne mrzi da ostavite neki info posto visim razumijete se u materiju...

    Kakva je situacija sa onim hedzingom? Nije bas da pratim izjave ES, a mozda bih mogao poceti, pretpostavljam da spominju to cesto.
    Jer na ovaj kurs se ustedilo grdilo para tim aranzmanom, sigurno posao decenije.

    Pa ako nekog ne mrzi neka mi ukratko napise neke finansijske outpute tog fenomenalnog poteza g. Spajica.

  30. #11647
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,257
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Kakva klasa - nada Crne Gore.


  31. #11648
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    https://www.pobjeda.me/clanak/evropa...ra-od-hedzinga
    Evropa sad: Rebalans nerealan, Crna Gora uštedjela 150 miliona eura od hedžinga
    Spajić poručuje da je Crna Gora u ovom trenutku uštedjela 150 miliona eura samo od hedžinga.
    - Tih 150 miliona eura vam je kao jedan godišnji budžet grada Podgorice ili čak i veći, ili je veći od čitavog budžeta Ministarstva odbrane ili MUP-a. U MUP-u oko 5 000 ljudi prima platu sa tim budžetom - kaže Spajić.
    Evo sam nasao pred izbore sad sto je bilo receno...

    Sto rece Milovic/Odovic: "Kakva klasa - nada Crne Gore".

    Skidam kapu ovom mladom covjeku zbog kog je sad kad je CG vratila MILIJARDU kredita Exim banci ustedjela 150 miliona prilikom vracanja tog kredita.



    p.s. Prśśś prśśś prśśś
    p.p.s. Je li to u emisiji jednog od najvecih branilaca demokratije u CG, Drazena Zivkovica? S Drazenom i Spakom u Evropu SAD!

  32. #11649
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    2,083
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    https://www.pobjeda.me/clanak/evropa...ra-od-hedzinga



    Evo sam nasao pred izbore sad sto je bilo receno...

    Sto rece Milovic/Odovic: "Kakva klasa - nada Crne Gore".

    Skidam kapu ovom mladom covjeku zbog kog je sad kad je CG vratila MILIJARDU kredita Exim banci ustedjela 150 miliona prilikom vracanja tog kredita.



    p.s. Prśśś prśśś prśśś
    p.p.s. Je li to u emisiji jednog od najvecih branilaca demokratije u CG, Drazena Zivkovica? S Drazenom i Spakom u Evropu SAD!
    Kako si dosadan moj brt

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  33. The Following 3 Users Say Thank You to mika123 For This Useful Post:


  34. #11650
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    https://www.pobjeda.me/clanak/evropa...ra-od-hedzinga



    Evo sam nasao pred izbore sad sto je bilo receno...

    Sto rece Milovic/Odovic: "Kakva klasa - nada Crne Gore".

    Skidam kapu ovom mladom covjeku zbog kog je sad kad je CG vratila MILIJARDU kredita Exim banci ustedjela 150 miliona prilikom vracanja tog kredita.



    p.s. Prśśś prśśś prśśś
    p.p.s. Je li to u emisiji jednog od najvecih branilaca demokratije u CG, Drazena Zivkovica? S Drazenom i Spakom u Evropu SAD!
    Petar zvani Perje.
    Da nisi ti onomad ocerupao onu kokosku i bacao perje na konf. za novinare?


    https://www.monitor.co.me/statistika...tar-bez-perja/
    Last edited by Kliker17; 12-11-22 at 19:36.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  35. The Following 3 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


Page 466 of 574 FirstFirst ... 366416456462463464465466467468469470476516566 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •