Page 390 of 574 FirstFirst ... 290340380386387388389390391392393394400440490 ... LastLast
Results 9,726 to 9,750 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9726
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Boga mi kako za koga. Imaš toliko mrčenika koji nisu ni master karticu imali, a mnogi sada mogu i kupovati na rate. To da kupovna moć nije veća je netačno sagledavanje. Bukvalno je potrošnja znatno veća, a nisam stekao utisak da narod štedi... Tačno je da je sve poskupjelo ali najmanje tome je doprinio program Evropa sad.
    Sagledavaj ti kako oces, ali cinjenice su jasne. Evo banalan primjer, mlijeko moja kravica, koje je bilo oko 80 centi, sad je oko 2 eura, ulje, skoro duplo skuplje,...da ne nabrajam sad dalje. Ne krivim ja toliko ES, krivim halapljive trgovce koji su podigli cijene potpuno neopravdano (prakticno cim je program poceo da se primjenjuje) i tako doveli kupovnu moc gradjana na isti nivo kao i prije ES. Krivi su mi eksperti koji nijesu nista uradili povodom tih divljanja cijena. Da nije bilo tog programa, danas bi krepavali zbog poskupljenja. Da li taj program ima manjkavosti...ima i tekako.

    Na kraju, ne moze se ocekivati povecanje standarda ako nem relanog prihoda, proizvodnje, stvaranje ove vrijednosti. Kod nas je privreda mrtva, ne proizvodi se skoro pa nista. Jedini realni priliv je od turizma. Ostalo je minimalno, skoro beznacajno.
    Last edited by mexiko; 09-10-22 at 11:44.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #9727
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,623
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Je li bilo programa ES u Balticke zemlje? Tamo je skoro 25% inflacija.

    Pogledat ovaj grafikon i da se lako zakljiciti kako prolazi istok, a kako zapad.

    Koga okriviti za to?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Last edited by Mojsije; 09-10-22 at 11:54.

  3. #9728
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ovo sam onako odokativno uzevsi prve podatke sto su mi bili na raspolaganju, tako da nemote mi zamjerit sto analiza nije na nivou Jacob & Mickey...

    Slovenija ima oko 3.5 puta veci GDP u odnosu na CG, kada se uzme u obzir broj stanovnika u obje zemlje.
    Znaci jedan stanovnik u Sloveniji godisnje stvori 3.5 puta vise nego stanovnik u CG.
    Covjek bi onda pomislio pa njima je onda prosjecna zarada 3.5 puta veca.
    Ali nije. Nije ni x2.
    Slovenacka prosjecna zarada je za 68% veca od CG.

    Pricam o neto iznosima.

    Slovenija zaduzena oko 66% GDP. CG 79%.

    Ili su nama na celu populisti koji nas vode u grcki scenario i to bas ubrzanim korakom, ili u Sloveniji bas ugnjetavaju naaarod, pa ce se oni tamo dici na kuku i motiku.

  4. #9729
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Je li bilo programa ES u Balticke zemlje? Tamo je skoro 25% inflacija.

    Pogledat ovaj grafikon i da se lako zakljiciti kako prolazi istok, a kako zapad.

    Koga okriviti za to?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Znaci Holandija je na istok? Takav ti je post i rezonovanje.

    Pricamo o Eurostat podacima i zemljama koje koriste Euro. Je li i njih DPS stelovao?

    Ili naprosto volis babe i zabe da sabiras.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  6. #9730
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sagledavaj ti kako oces, ali cinjenice su jasne. Evo banalan primjer, mlijeko moja kravica, koje je bilo oko 80 centi, sad je oko 2 eura, ulje, skoro duplo skuplje,...da ne nabrajam sad dalje. Ne krivim ja toliko ES, krivim halapljive trgovce koji su podigli cijene potpuno neopravdano (prakticno cim je program poceo da se primjenjuje) i tako doveli kupovnu moc gradjana na isti nivo kao i prije ES. Krivi su mi eksperti koji nijesu nista uradili povodom tih divljanja cijena. Da nije bilo tog programa, danas bi krepavali zbog poskupljenja. Da li taj program ima manjkavosti...ima i tekako.

    Na kraju, ne moze se ocekivati povecanje standarda ako nem relanog prihoda, proizvodnje, stvaranje ove vrijednosti. Kod nas je privreda mrtva, ne proizvodi se skoro pa nista. Jedini realni priliv je od turizma. Ostalo je minimalno, skoro beznacajno.
    I da nije bilo te Evrope Sad cijena mlijeka bi bila 1.8e a ne 2e i svakako bi 30% stanovnistva pomrlo sa tih 250e

  7. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  8. #9731
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Komite lažinjaju i botuju za Mila.
    Svako pošten će ti reć da je sve pojeftinilo kad je Mickey sredio stvari.
    I da Air Montenegro čudo napravi bez centa teoška.
    Onaj gubitak od pet miliona to je belverderaka laž, kao i priča da je ubačeno 30 miliona u kompaniju. To lažu čuvari kokaina!
    Mi svi znamo da ni Mickey ni Jacob nikad ne bi lagali
    Edit: ka ni onaj forumaški guru za ćelavicu. Jbg… jače od mene

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 09-10-22 at 12:21.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  9. #9732
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    815
    Thanks Thanks Given 
    2,082
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Komite lažinjaju i botuju za Mila.
    Svako pošten će ti reć da je sve pojeftinilo kad je Meckey sredio stvari.
    I da Air Montenegro čudo napravi bez centa teoškq.
    Onaj gubitak od pet miliona to je belverderaka laž, kao i priča da je ubačeno 30 miliona u kompaniju.
    Mi svi znamo da ni Mickey ni Jacob nikad ne bi lagali
    Edit: ka ni onaj forumaški guru za ćelavicu. Jbg… jače od mene

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A zaduzenje krajem 2020.godine?
    Ako se dobro sjecam, nije bilo zaduzenja sve do septembra ove godine.

    A hedzing niko ne spominje? Volio bih da mi strucnjak iz oblasti ekonomije kaze kolike bi bile obaveze nase drzave prema exim banci, po sadasnjem kursu dolar/euro da se nijesmo zastitili od valutnog rizika?



    Treba vratiti minimalno 250e, ne bi nista poskupilo. Kao sto nije nidje, e pa....




    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  10. #9733
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Vidi se da su Letonci, Litvanci i Estonci "germanizovani".

    Jedini od svih Slava posteno javljaju inflaciju.

    @Mika, evo ni oni nesto taj hedzing ne spominju. Sto mi je bas cudno. Jedina pametna stvar sto je uradjena. Bas cudno zasto se ne qrce s tim. Ko zna o kakvom se aranzmanu radi...

    A to sto su uradili hedzing... Pa to tako lici na Mickey-a. Dje je god bila para u igri on je to provukao kroz prste. A gdje su pare tu su i provizije, basnoslovne naknade konsultantima...
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 09-10-22 at 12:28.

  11. #9734
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Evo kako javlja CRNOGORSKI portal in4s
    https://www.in4s.net/nije-moglo-bolj...-i-litvanijom/

    A vele Manda i Pipun da ne znaju sto ih sve napadaju, sto brane dzavu od njih koji su isto patriote, evropejci, NATO...

  12. #9735
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa e, inače je sve sijalo u zdravstvu 30 godina...Sad još doktori koji primaju po 2k eura, istom praksom upućuju bolesne u privatne ustanove. Sve to treba *****vom metlom počistit iz zdravstva a takođe umjesto da imamo bolnicu odavno, moralo se našklapat Glosarij i ekipa. Valjda dočekamo da SDT pokuca i na ta vrata jer su se mnogi na muci ljudskoj omastili parama
    Ne primaju 2k no 10k
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #9736
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa e, inače je sve sijalo u zdravstvu 30 godina...Sad još doktori koji primaju po 2k eura, istom praksom upućuju bolesne u privatne ustanove. Sve to treba *****vom metlom počistit iz zdravstva a takođe umjesto da imamo bolnicu odavno, moralo se našklapat Glosarij i ekipa. Valjda dočekamo da SDT pokuca i na ta vrata jer su se mnogi na muci ljudskoj omastili parama
    Nijesam rekao da je bilo dobro u zdrastvu, ali ovako nije bilo to kuka upravo ministar sa vase strane i upire prstom u mlade hostaplere koje proslavljate.

  14. #9737
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,286
    Thanks Thanks Given 
    742
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    459 Posts

    Default

    Ne znam koliko je na poskupljenje uticala nastupajuca zima i energetska kriza a koliko Evropa Sad ili sukob u UKR na nabavku paprika, ulja i soli ali je kriminalno da je Supper ajvar domaci blagi sa 3.65 stigao na 5.15 eur sa tendencijom rasta. Uzasavajuce


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #9738
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А јасно но се разочарам сваки пут ксд год ми неко нешто добро објасни. Све се надам да за паре људи нешто раде ал кад схватим да су убијеђени у нешто онда ми овај горе осјећај дође.

    Јасно је мени да теби не смета ни Мило, ни Меденице, ни кланови, ни Ивановић вински подруми ни шверцери, ни Пејовићи, ни затупљени менталитет нашег народа. Све ти је то боље од ових што ево 2 године нешто мрче и некако гурају у нешто другачије.

    Надам се да си плаћен јер ако ниси ...

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Nema nikakvog smisla replciirati na ovo, pa umjesto odgovora jedna opaska.

    Mogu se kladiti da ti apsolutno pojma nemaš o čemu pričaš, već samo preživaš i recikliraš neke poluinformacije. Sad da smo uživo i da te pitam da mi objasniš na šta misliš pod "vinskim podrumima" ili pod "Pejovićima", glavu dajem da ne bi mogao dvije rečenice koje imaju smisla da povežeš. Još bih se i dalje kladio da ni sam ne znaš odakle ti te informacije na osnovu koju bojiš svoju sliku o društvu i politici. Ali je tako ekstremno intenzivno bojiš.

    A koliko je ta slika realna dovoljno govori tvoja sumnja u zadnjoj rečenici.

    ----

    Pošto je tema "Iz raznih medija", da primijetim da je jučerašnji Pride bio nikad posjećeniji. Sasvim prirodno, rekao bih, nakon što smo u produženom trajanju imali izlive tekovina srednjeg vijeka po ulicama, mora ojačati i građanska kontra reakcija, kojoj je sve očigledniji bezdan koji se nudi kao alternativa.

    Last edited by johnny bravo; 09-10-22 at 13:57.
    In vino veritas

  16. #9739
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    957
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa e, inače je sve sijalo u zdravstvu 30 godina...Sad još doktori koji primaju po 2k eura, istom praksom upućuju bolesne u privatne ustanove. Sve to treba *****vom metlom počistit iz zdravstva a takođe umjesto da imamo bolnicu odavno, moralo se našklapat Glosarij i ekipa. Valjda dočekamo da SDT pokuca i na ta vrata jer su se mnogi na muci ljudskoj omastili parama
    To su trebali da pročešljaju prije nego što su zdravstvu krenuli da uvećavaju plate svako malo. Neki ne zaslužuju ni ono što su prije imali.

    U odvratnom sistemu živimo, gdje svako gleda samo kako da zagrabi što više u državnu kasu.

  17. #9740
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ne zastupam nikoga, realno me bole q ko je na vlasti, samo da narod osjeti neko poboljsanje, nesto da mu se da, da ne bude taksi za blaza, krizni porezi i sl... Mozda ce doci opet do toga, ali sad jesmo osjetili poboljsanje pa makar par procenata to bilo
    Daleko bilo da "narod" osjeti poboljšanje tako što će nešto naučiti da radi i obezbijedi svoju egzistenciju bez pružene ruke ka državi. Pu, pu, pu...
    In vino veritas

  18. #9741
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Evo rekose u ponedeljak fidelity izbaca grafikon…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. The Following 5 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  20. #9742
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Daleko bilo da "narod" osjeti poboljšanje tako što će nešto naučiti da radi i obezbijedi svoju egzistenciju bez pružene ruke ka državi. Pu, pu, pu...
    Prike, aj reci posteno, jel zalosna plata 250e? Evo da su cijene najminimalnije moguce...
    Tu es mon héro!

  21. #9743
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesam rekao da je bilo dobro u zdrastvu, ali ovako nije bilo to kuka upravo ministar sa vase strane i upire prstom u mlade hostaplere koje proslavljate.
    Pa jasno je da upiru prstom radi političke diskreditacije. Nama zdravstvo nikad nije valjalo, a to malo doktora koji su valjali su ili u penziji ili pod zemljom. Nema kuće u CG kojoj neko nije pod zemljom zahvaljujući stručnom kadru KBC-a koji u novim generacijama više vodi računa o pločicama 200 eura po kvadratu za kupatilo, nego o nekom starom nevoljnom pacijentu. Poenta je da novca u kasi ima i da je sve masna laž radi optužbi. Sve i da imaju stotine miliona na raspolaganju, ništa se ođe promijenilo ne bi što se zdravstva tiče

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #9744
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    A i to doktora sto je ostalo se do te mjere izbahatilo da cak i kad su djeca u pitanju nemaju nikakvog ni osjecaja ni profesionalnosti ni ljudskosti.

    To nema veze sa platom nego sa neljudskoscu i kompleksima. Zdravstvo, sudstvo, policija, bilo koja drzavna funkcija sluzi samo da oni sa kompleksom boga zadovoljavaju svoje najnize porive.

    I poslije se cudimo vijestima "nasrnuo na doktora", "udario sudiju". Ne opravdavam nasilje, ali ponizavanje koje priredjuju sa pozicije moci onima koji od njih zavise je jos jedno zastidje ove drzave.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  24. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  25. #9745
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Boga mi kako za koga. Imaš toliko mrčenika koji nisu ni master karticu imali, a mnogi sada mogu i kupovati na rate. To da kupovna moć nije veća je netačno sagledavanje. Bukvalno je potrošnja znatno veća, a nisam stekao utisak da narod štedi... Tačno je da je sve poskupjelo ali najmanje tome je doprinio program Evropa sad.
    Našao si sa kim ćeš da se raspravljaš. Sa ljudima kojima je važnije da se politički nešto poentira protiv ES sad pred izbore nego kako živi 650 hiljada ljudi.

    To je ista ona sojta koja je glasala za ES istovremeno ga sabotirajući na svaki mogući način, a danas ga olajavaju a ne smiju da traže da se ukine.

  26. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #9746
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Cekaj sad ce tebi opmne i mneonly objasniti da ustvari ne moras kod doktora sa kovertom da ides ako mislis da ti da sansu da prezivis i da ako vec moras to je sve u poslednje 2 godine

  28. #9747
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Ahajahaha kako vam ga Skoj rece, ajde moodasi smiju li vam partije traziti da se ukine ES
    Tu es mon héro!

  29. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  30. #9748
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    I da nije bilo te Evrope Sad cijena mlijeka bi bila 1.8e a ne 2e i svakako bi 30% stanovnistva pomrlo sa tih 250e
    Ja otprilike tako nesto napisah, cini mi se...
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  31. #9749
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nema nikakvog smisla replciirati na ovo, pa umjesto odgovora jedna opaska.

    Mogu se kladiti da ti apsolutno pojma nemaš o čemu pričaš, već samo preživaš i recikliraš neke poluinformacije. Sad da smo uživo i da te pitam da mi objasniš na šta misliš pod "vinskim podrumima" ili pod "Pejovićima", glavu dajem da ne bi mogao dvije rečenice koje imaju smisla da povežeš. Još bih se i dalje kladio da ni sam ne znaš odakle ti te informacije na osnovu koju bojiš svoju sliku o društvu i politici. Ali je tako ekstremno intenzivno bojiš.

    A koliko je ta slika realna dovoljno govori tvoja sumnja u zadnjoj rečenici.

    ----

    Pošto je tema "Iz raznih medija", da primijetim da je jučerašnji Pride bio nikad posjećeniji. Sasvim prirodno, rekao bih, nakon što smo u produženom trajanju imali izlive tekovina srednjeg vijeka po ulicama, mora ojačati i građanska kontra reakcija, kojoj je sve očigledniji bezdan koji se nudi kao alternativa.

    okeejj. Sledeci put napravi neku, bilo kakvu poentu na kraju price osim pokusaja ponizavanja, koji je onako plastican kao i sva tvoja argumentacija u pokusaju da objasnis kako nam opet treba kriminalna porodica Djukanovic i co na vlasti, da nas spasi od ovog katastrofalnog zivota i momenta u kojem se nalazimo.

    Shvati da mozes do sjutra da pises i opravdavas te ljude al cinjenica da su svi kriminalci nikada nece biti opovrgnuta. A to samo govori o tebi i tvojim zivotnim principima kao i to sta cijenis kod covjeka.
    Last edited by nimfa; 09-10-22 at 15:18.
    Sate sate sate

  32. The Following 4 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  33. #9750
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Našao si sa kim ćeš da se raspravljaš. Sa ljudima kojima je važnije da se politički nešto poentira protiv ES sad pred izbore nego kako živi 650 hiljada ljudi.

    To je ista ona sojta koja je glasala za ES istovremeno ga sabotirajući na svaki mogući način, a danas ga olajavaju a ne smiju da traže da se ukine.
    To su obicno ovi sto su dobro iskoristili vladavinu dps-a, putuje se po svijetu, hoteli 5 zvjezdica, kupuju se nova kola, ne zaostaju standardom za Njemackom, a pljuju ES od koje je sirotinja zakucila nesto, to je ta fela.
    I poskupljao im ajvar kmeee
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Crni Zuti For This Useful Post:


Page 390 of 574 FirstFirst ... 290340380386387388389390391392393394400440490 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •