Page 388 of 574 FirstFirst ... 288338378384385386387388389390391392398438488 ... LastLast
Results 9,676 to 9,700 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9676
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pravda za Medenicu, Maraš i Vukotića! Stop velikosrpsko dritanskoj okupaciji.

  2. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  3. #9677
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Rade je vjerovatno zavrsio vecu politicku karijeru na neko vrijeme, mada kod nas narod dosta brzo zaboravi i vrijeme prekrije zaboravom. Svakako Radu nije svejedno...

    ...mada, ni tebi ga nije lako.

    Mislim ono bas se nekako saosjecas. Osjeca se, stanovita ganutost. Sazivio si se sa Radom temeljno. Svojski i napregnuto.

    Rijetko se danas ko oce uzivljet do te mjere na mjesto zrtve. A Rade jeste i krivac i zrtva.

    Poglavito je slikovito i stilski figurirano, realisticno zamisljanje Rada koji spava, a onda mu neocekivano pokuca Milicija na vrata.

    Najezio sam se.

    Svaka cast na empatiji i tom nekom, beznadeznom savjetu, na ovom opskurnom forumu, u vidu imaginarnih savjeta, sto bi pusteni niz vodu, Rade, trebao cinjet. A nece vjerovatno nikad ni zac odje...

    Rijetko se u danasnjem samodovljnom antropofobicnom svijetu nadje ovakvo sapatnistvo...

    Psihoanaliticki si razoblicio Rada, dekonstruisao, a nedje i sam imas dilemu da li je Rade sam sebi najveci neprijatelj, ili su mu to kolege iz URA-e. Tu dilemu ostavljas nama citaocima.

    Pisi nam i dalje svoje sapatnicke emocije i osjecaje Rada glede..

    Iscijedi koliko se mogne..

    A znam da ti ga nije lako..



    Svaka cast na ovoj analizi knjizevnog djela o stradanju Rada.

    Ja bih voljela da procitam neku pripovjetku o usponu i padu Vesne Medenice i kako je tekla njena zivotna prica od djevojcice koja je isla u skolu i mastala da jednog dana bude ruka pravde, pa do sefa pravne kriminalne organizacije koja prikuplja stanove i zari i pali pravosudnim nebom.

    Zanima me i prica o Blazu Jovanicu grobaru preduzeca i njegovim unutrasnjim pobudama i idejama o zaradi koje su se radjale vjerovatno u kasnim satima dok je ispijao vino u svojoj kancelariji.

    A najvise me zanima zivotna prica velikog brata koji je toliko talentovan i svestran i koji je isplanirao j urbanizovao citavu Crnu Goru, Podgoricu i primorje iz svoje kule preko puta SC, i nije primijetio u zanosu teskog rada da mu ogromne kolicine zlata drske sobarice kradu iz spavace sobe.

    Steta sto Nije bitno... nije sazivio sa ovim velikanima nase domovine jer bi knjizevna djela o njima bila zanimljivija pucanstvu od price o Radu prolaznom iskompleksiranom.
    Last edited by Kliker17; 08-10-22 at 08:32.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. The Following 5 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  5. #9678
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post



    Svaka cast na ovoj analizi knjizevnog djela o stradanju Rada.

    Ja bih voljela da procitam neku pripovjetku o usponu i padu Vesne Medenice i kako je tekla njena zivotna prica od djevojcice koja je isla u skolu i mastala da jednog dana bude ruka pravde, pa do sefa pravne kriminalne organizacije koja prikuplja stanove i zari i pali pravosudnim nebom.

    Zanima me i prica o Blazu Jovanicu grobaru preduzeca i njegovim unutrasnjim pobudama i idejama o zaradi koje su se radjale vjerovatno u kasnim satima dok je ispijao vino u svojoj kancelariji.

    A najvise me zanima zivotna prica velikog brata koji je toliko talentovan i svestran i koji je isplanirao j urbanizovao citavu Crnu Goru, Podgoricu i primorje iz svoje kule preko puta SC, i nije primijetio u zanosu teskog rada da mu ogromne kolicine zlata drske sobarice kradu iz spavace sobe.

    Steta sto Nije bitno... nije sazivio sa ovim velikanima nase domovine jer bi knjizevna djela o njima bila zanimljivija pucanstvu od price o Radu prolaznom iskompleksiranom.
    Kad pomenu sobaricu, mene zanima njena istorija i kako joj je ocu velika porodica uzela sve pa se zena dala strpljenju, skolovala sina od njihove plate pa na kraju uzela sto je bilo njeno
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #9679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Medenica je imala zivot kakav cijela vladajuca garnitura *****oguzih i masnoustih zajedno svih ovih godina nije imala.
    Poslednja osoba iz te klike koja je imala milimetar razloga da udje u kriminal i popisa se po imenima i prezimenima predaka.
    Last edited by Sidewinder; 08-10-22 at 09:00.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  8. #9680
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

  9. #9681
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Medenica je imala zivot kakav cijela vladajuca garnitura *****oguzih i masnoustih zajedno svih ovih godina nije imala.
    Poslednja osoba iz te klike koja je imala milimetar razloga da udje u kriminal i popisa se po imenima i prezimenima predaka.
    Ovo je istina, cudio se narod po kolasinu sta ce joj to. Jbg izgleda klimaks i vlast cuda cine

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  10. #9682
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    14,900
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    Vi kao da ona od juče radi što je radila

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #9683
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Od kad je uvedena ova praksa da rade subotom i nedjeljom? Cesto cujemo da su neke odluke donesene subotom, nedjeljom...
    Malo zaradjuju koliko rade.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  14. #9684
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    naslov na in4S
    Више од 80 одсто грађана Србије против санкција Русији: Већина за чланство у Евроазијској унији
    A prvi i trenutno jedini komentar, izvjesna Maria:
    Mislim da 95 odsto Srba je za Evroazijsku uniju (Rusija ,Kina,Indija, Bliski Istok..itd.)
    Srbi ne pripadaju tom prljavom zapadu, ubicama, gebelsova propaganda -laži,
    najblaže rečeno.
    NEČISTO SRCE.
    Je li se ovo na in4s sjatili sve trolovi pa se sprdaju ili stvarno medju nama zive ovakve kuvane glave?

  15. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  16. #9685
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Advokat Nikša Miljanić napustio GP URA: Ne vidim sebe u ovoj priči, razočaran sam

    11:38 11:38
    Izvor: CdM
    Nikša Miljanić

    Advokat Nikša Miljanić koji je bio kandidat za predsjednika Opštinskog odbora GP URA u Tivtu napustio je stranku Dritana Abazovića.




  17. #9686
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Zgodan ovaj Niksa... just sayin'
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  19. #9687
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ma sta ja mislio o njemu… spakovao je Dritana…

    I izgleda je on po meri naroda

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...probudi-iz-sna

  20. #9688
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

  21. #9689
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Hvala i tebi najljepsa

    Neka ti je Bog i Allah u pomoc
    Mislim da pored ovakvih politicara, bahatih zaduzivanja, oholosti sa drzavnom imovinom, zakona koje donose (sad sve vise sumnjam i za sta su glasali na nas racun), neznanja, Njihovih hirova, gramzivosti, jeda, organizovanih partijskih grupa, partijskih zaposlenika, bezbjednosti tek...
    Svima da nam je Bog i Allah u pomoc...
    Ovi ne znaju gdje udaraju, ili jos gore...mozda i znaju.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-10-22 at 16:09.

  22. #9690
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Zasto su naslovne strane svih domacih medija o ovom prajdu je li se sto pametnije desilo od toga pitam se?
    Cudi me kako ni jedan portal da se izmakne kontroli i da nista ne napise o tome.
    Ovamo nas dijele na Srbe i Crnogorce, pa nas dijele na partije, pa na klanove, a kad je p****luk u pitanju tu nema dijeljenja no svi pisu o tome kao da su gowna sa neba pocela da padaju, a ne obicna setnja.
    Da se razumijemo nemam ja nista protiv bilo koga, to je opredjeljenje, svako ima pravo da se osjeca kako hoce i da radi sto hoce i da seta koliko hoce i da ga niko ne zlostavlja ni fizicki ni psihicki.
    Ali ono sto ne mogu da shvatim jeste - kako to da ovi gore sto nas dijele na razno razne nacine jednom budu ujedinjeni i svi pisu podjednako i opsirno?
    Ako svi zajedno imaju jednog nalogodavca koji pazi i pruza podrsku lgbt populaciji, ajmo onda svi u lgbt! Kakav Dps, Es, Df, Ura, bice nam bolje jer nas tako nece dijeliti i huskati da se svadjamo i prepiremo oko nebitnih stvari, dok oni pokradose sve.
    Moze li se osnovati partija LGBT da je svi glasamo, pa da vidimo onda kako ce poceti da nas dijele? Na dvocijevke? Na pasivne i aktivne? Na one sa silikonima i one bez silikona?
    Pobjede a ne podjele! Sto bi stari rekli.

    Da je kakav musliman prosetao Podgoricom sa transparentom - Litijajte u svoja 4 zida, bilo bi podjela na svim portalima, pricalo i pisalo bi se o tome danima, ljudi bi izasli na ulice, sto bi rekli influenseri - internet bi goriooo, a ovako kao da se nista nije desilo, jer je to "ugrozena vrsta"...
    Pi' dje zivimo i kuda sve ovo ide.


    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Last edited by ^izzy^; 08-10-22 at 17:22.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #9691
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    126
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Kad će ovaj Dritko iznijeti Zvicera i ostatak svojih pajtaša napismeno.....ono SKY i tako to...Ili makar da se uslikaju nedje dje srču kafu
    DOvoljno je ukopa familija lažući i puštajući u etar "prepisa" sa "škaljarcima", lažovčina nadrogirana

  24. #9692
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  25. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  26. #9693
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Želim da kažem da je trenutna vladajuća kasta za čitav civilizacijski nivo gora u odnosu na onu koja je bila na vlasti prije njih (prije avgusta '20), a koja, usput, uopšte nije bila sjajna, i da ako oni nastave da vladaju, u najboljem slučaju će Crna Gora biti neka satelit para-država poput Republike Srpske, a u najgorem poprište otvorenih etničkih sukoba.

    Jasno sad?
    А јасно но се разочарам сваки пут ксд год ми неко нешто добро објасни. Све се надам да за паре људи нешто раде ал кад схватим да су убијеђени у нешто онда ми овај горе осјећај дође.

    Јасно је мени да теби не смета ни Мило, ни Меденице, ни кланови, ни Ивановић вински подруми ни шверцери, ни Пејовићи, ни затупљени менталитет нашег народа. Све ти је то боље од ових што ево 2 године нешто мрче и некако гурају у нешто другачије.

    Надам се да си плаћен јер ако ниси ...

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  27. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  28. #9694
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А јасно но се разочарам сваки пут ксд год ми неко нешто добро објасни. Све се надам да за паре људи нешто раде ал кад схватим да су убијеђени у нешто онда ми овај горе осјећај дође.

    Јасно је мени да теби не смета ни Мило, ни Меденице, ни кланови, ни Ивановић вински подруми ни шверцери, ни Пејовићи, ни затупљени менталитет нашег народа. Све ти је то боље од ових што ево 2 године нешто мрче и некако гурају у нешто другачије.

    Надам се да си плаћен јер ако ниси ...

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Evo meni smetaju svi ovi koje si gore pomenuo, svi do jednoga. Isto toliko i ovi koji su sad na vlast. Mogu se preko badnjaka celivat. Aposlutno isti. Ne bitno je na koji nacin unistavavaju drzavu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  29. #9695
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...i-se-kreditima

    Bila je uhapšena u januaru 2020. godine u aferi “Klap” pod sumnjom da je kao jedan od članova “drugostepene komisije Ministarstva finansija suprotno članovima Zakona o opštem upravnom postupku protivpravno obustavili upravni postupak naplate poreske obaveze za jedno pravno lice i onemogućili državu Crnu Goru da naplati porez u iznosu većem od 400. 000 eura, čime su tom pravnom licu pribavili korist u istom iznosu”. Nakon toga je puštena da se brani sa slobode.

    Ona je sada šef kabineta guvernera CBCG Radoja Žugića.
    Sve kadrovi
    U decembru 2020. godine, tri dana prije izbora nove Vlade, odlukom tadašnjeg upravnog odbora Fonda PIO izabrana je za direktora Fonda, na konkursu kojeg je tadašnje Ministarstvo rada i socijalnog staranje u zvaničnom dokumentu okarakterisalo kao nezakonito i zatražilo od upravnog odbora njegovo poništenje.

    Smijenjena je tek u junu nakon imenovanja novog upravnog odbora.

    Milošević je bila uključena i u aferu s nezakonitim dodjeljivanjem funkcionerske penzije Ranku Krivokapiću, sadašnjem ministru inostranih poslova.
    Last edited by Hell Raiser; 08-10-22 at 19:54.

  30. #9696
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    uzasan film...
    izlaganje, funkcija, destrukcija...
    samo javljajte pozicije i sve je jasno
    matrica

    Hvala Lepo

  31. #9697
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Last edited by .Bole; 08-10-22 at 22:15.
    Podgorica Podgoricanima!

  32. #9698
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    14,900
    Thanks Thanks Received 
    4,183
    Thanked in
    2,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Evo meni smetaju svi ovi koje si gore pomenuo, svi do jednoga. Isto toliko i ovi koji su sad na vlast. Mogu se preko badnjaka celivat. Aposlutno isti. Ne bitno je na koji nacin unistavavaju drzavu
    Samo što ne mogu biti apsolutno isti. Iako se ovi novi trude

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  33. #9699
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Samo što ne mogu biti apsolutno isti. Iako se ovi novi trude

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Daj im vremena ka ovima prvima, pa ces vidjet
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  34. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  35. #9700
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,811
    Thanks Thanks Given 
    2,213
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Sta ste brate ti i Hajdi toliko ljubomorni.
    Pa dobio covjek diplomu nesto ka ovdje na UDG ili Mediteran eo se slikaju svaki dan…

Page 388 of 574 FirstFirst ... 288338378384385386387388389390391392398438488 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •