Page 377 of 574 FirstFirst ... 277327367373374375376377378379380381387427477 ... LastLast
Results 9,401 to 9,425 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9401
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Kako veli dritan ono iza svakog patriotizma i nacionalizma se krije kriminal ��
    Poceli su ljudi da se sprdaju da se iza svake price o pomirenju krije kriminal

  2. #9402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,422
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  4. #9403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,422
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Medo izadji samostalno na izbore da te narod glasa.

    Medojević: Abazović postavio lojalne ljude na ključna mjesta koji su upravljali švercom cigareta i droge

    “Baš u tom periodu, kada je Zdravko Krivokapić postao premijer, a kada je Dritan Abazović bio koordinator službe bezbjednosti, ukazivao sam da je šverc veći bio u toj godini kada smo mi došli na vlast, nego u godini prije toga kada je DPS vršio vlast. Kao neko ko se bori protiv toga 30 godina, jednostavno nisam mogao to da prihvatim. Od početka sam ukazivao da su Abazović i Krivokapić postali dio švercerskih kartela cigareta. Kasnije je Abazović, to se vidi, postao i dio švercerskih kartela za šverc kokaina”, naglašava Medojević.

    https://www.cdm.me/politika/medojevi...areta-i-droge/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #9404
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Krenuli su sistemom eliminacije. Hapsis pa dje upali.
    Umjesto da pritisnes vozaca.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jak je taj kamiondzijski lobi malo ispred spediterskog a zna se da oni upravljaju svercom cigara, lavova i koakaina u CG
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  6. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  7. #9405
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    by polucija



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk

    - Iiiijuuu LOPOV!!!!
    - Nisam ja lopov… Ja sa hebač


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  8. The Following User Says Thank You to salmajster For This Useful Post:


  9. #9406
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...vor-do-30-dana

    znači to je to

    Brnović - vozač kamiona sa oduzetim cigaretama, za stvaranje kriminalne organizacije i krivično djelo zloupotreba službenog položaja putem pomaganja.
    vozač kamiona stvara kriminalnu organizaciju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #9407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Nek se guzice bazdeljave stide svi odreda kad obraza nemaju
    War. War never changes.

  12. The Following 11 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  13. #9408
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...vor-do-30-dana

    znači to je to



    vozač kamiona stvara kriminalnu organizaciju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Moze se reci da je Dritan bio efikasan u hapsenju vozaca. Mislim da je makar par njih uhapsio.
    tragikomedija

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #9409
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    o.
    Ili zbog ovog nesrećnog vozača,Uvjek su mi vozači šlepera ukupno teškog 43 tone djelovali sumljivo.
    Kad izađu sa brdo onih papira i mašu preko reda...uhhhh.
    znavasam

  15. #9410
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    ovo je ta sloboda u institucijama sistema kako rekoše ovi iz ure. znači vozač kamiona sve organizovao i namamio ove iz UC da mu dozvole da prevozi cigare

    vozač be like






    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #9411
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Paja i Jare su u stvari vodje klana koje se kriju

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #9412
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    STANDARD OBJAVLJUJE DOKUMENT KOJI POKAZUJE KAKO JE MUP SUSPENDOVAO USTAV CG: Zabranjena promjena prebivališta dok ne smisle šta da rade
    https://www.standard.co.me/politika/...e-sta-da-rade/

    Kako bi nas za koju godinu gurali bagerima sa ceste i momci s kapuljacama mlatili letvama da ovi potraju...

  18. #9413
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Gledam neku reklamu na tv za sbbet i veli Brano Milacic "jos dva slepera i napravicu masinu od tebe"

  19. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  20. #9414
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    793
    Thanks Thanks Received 
    421
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nek se guzice bazdeljave stide svi odreda kad obraza nemaju
    Riješio soko da uzleti na vrh planine, bori se s hladnoćom i vjetrovima, zadnjim snagama nekako uspijeva da sleti na vrh, kad tamo - puž golać...
    - Kako si se ti popeo ovako visoko?
    - Ljigav sam, brate, mnogo sam ljigav.

  21. The Following User Says Thank You to Tica For This Useful Post:


  22. #9415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Kakva temeljna kataklizma GP URA... Darko Pajović sad gleda na njih kao što je Buš mlađi gledao Trampa (top, više nisam ja najgori)....

    Kako li je sad Vukasu Radonjiću... mladi perspektivni tužilac je odlučio, od svih mogućih opcija koje je imao u životu, da se veže ne samo za URA, nego personalno za Rada. Onada mu je referisao ko ga je sve zvao...

    A Radu mrčenome kako li je...seljačini nedorasloj za funkciju predsjednika skupštine stanara... "Reinvented himself", mačo imidž, isposlovao da kao "koordinator operativnog tima" rukovodi policijskom jedinicom za izbore u NK (?!), pa isto u Ulcinju... Diglo ga, škripa guma džipa, širenje po separeima sa starletama, sve je naše, vjerovatno se ujutru tuširao uz "Push it to the limit".. i bukvalno u jednom danu SVE otišlo u tri lijepe, nepovratno.

    I neka to, što je njemu otišlo, nego znam takve ka zlu paru...kolko je očajan što je "sagorio", toliko je bijesan što on čeka maricu, i ne može se izvuć, a misli da možda Dritan i Filip mogu...kolko je to psovki i kletvi... Pa onda se sjeti kolicina mu se slade, koje je on probao da ukanali...

    U ozbiljnoj konkurenciji Marovića i Vesne Medenice, ja ipak mislim da je njemu najgore. Ovi su bili u jednakim deluzijama moći, ali su se one krnjile postepeno, imali su neku najavu, zebnju, pripremu... On iz najvećeg gasa pravo u zid...

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sad da se ispita okle toliko para i nekretnina pa da se otvori jos koji proces...
    Ne prizivaj... Ne može zakon da važi samo za Lazovića, morali bi da se objašnjavaju svi Carevići, Abazovići, Miloševići, Davidovići, Krapovići, Božovići, Jokići...ove države... To nikome ne odgovara...

    Mnogo lakša stvar od tih pravnih procesa je kreiranje matriksa, paralelne realnosti u kojoj ti ND "Vijesti" objašnjavaju ko je lopov, a recimo SPC ko je pošten...

    Npr, kupljeni kvazi-novinar može da tuče 150 tekstova o aferi "Ramada", đe je onaj Obradović oštetio državu za 950€ i postao lice korupcije u CG. Niti jedno slovo u "Vijesti" da postoje jake indicije da je Marko Milačić za novac omogućavao škaljarskim koljačima upliv u visoke ešalone vlasti, i da im je pribavio pravo glasa u odlučivanju oko bezbjednosnog sektora.

    Može i SPC da gura pogodne narative. Zdravko Krivokapić je pošteno dobio stan od države, bogami ne znam je li iko drugi; Bratićka i Dobričanin su pošteno živjeli kao bubreg u loju i pokrivali ozbiljne funkcije, nekako, u DPS režimu, a pravo da vi kažem, ne znam je li ko drugi...teško...

    Tako da, neka vi prizivanja pravosuđa, masa je lakše ovako...

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Inače ovo je nekako prošlo nezapaženo, jer je bilo krajnje dinamično na lokalu. Malo je duži tekst, imate i presude sudova iz Italije koji SKY komunikaciju ne smatraju valjanim dokazom.
    Ovo može ozbiljne reperkusije da napravi za postupke i u CG.
    Nije da bi mi bilo drago da se razumijemo, samo konstatujem.
    Mislim da su @Buva+gacce i @Nije bitno... pisali ovome.

    EVROPSKI SUDOVI ODBACUJU "SKY": Kriptovana komunikacija slaba tačka specijalnih optužnica?

    https://www.dan.co.me/vijesti/hronik...uznica-5139311
    Ja sam pisao da ne može nikako SAMO na osnovu Sky da se presudi. Ne može SAMO na osnovu mjera tajnog nadzora, određenih od našeg suda, a kamo li Sky, za koji niko ne zna kako je tačno pribavljen i koliko je vjerodostojan...

    Dakle, čak i da se sad sumnja da hercules sprema ubistvo Nije bitno... i da ga stave na mjere tajnog nadzora - ako SAMO uhvate tvoju mlaćevinu preko telefona "ima da ga ubijemo", od toga nema ništa. Kažeš "zajebavao sam se". Ako se ode na pretres i nađe se oružje, ako ti u telefonu nađu fotke moje kuće, ako si lociran đe se motaš oko moje kuće, ako progovori tvoj saradnik - ode ti na robiju za "Ubistvo u pokušaju".

    Za Sky je još zajebanije, jer šta ako nisi ti? Nije tužilac došao kod sudije našeg s predlogom za mjere, đe je donio brojeve telefona za koje je UTVRĐENO da su tvoji i da ih koristiš; nego je hakovan nekakav server neke aplikacije, đe se pretpostavlja da si ti taj i taj neki nickname, jer se poklapa priča i ima tvojih slika...

    Pa šta ako ima slika? Zamisli ja sad odem u Srbiju i kupim prepaid, aktiviram Viber na njega, stavim te na profilnu, i samo sa tim telefonom idem pred tvoju zgradu (da me uvati ta bazna stanica), i šaljem tvoje slike koje imam (jer se znamo), imitiram tvoju priču i prijetim nekome?

    Niko ne zna kako su Sky podaci skinuti, čuvani, jesu li konzervirani propisno, je li neko nešto mogao da podmetne... Na našim "mjerama" postoji prethodna identifikacija korisnika, strogi zakonski uslovi šta može da se sluša i priloži u spise predmeta, ima "custody chain" đe se tačno zna kako se ti podaci čuvaju... Ako nije rađeno po proceduri, to ne može na sud.

    Dakle, skraćeno - mi ćemo plaćati ovima pritvor, što su u Spužu zbog Sky, i samo zbog Sky... Piše tamo nešto o ubistvu nekom, a nema ni tijela ubijenog, niti se 100% zna ko je ko u tim prepiskama (šta ako su dva brata, člana iste kriminalne grupe? Koga zatvaraš?). Sky je odličan kao pomoć istrazi, odličan za javnu kompromitaciju nekoga, ali sam po sebi dokaz - trt...
    Last edited by Nije bitno...; 05-10-22 at 23:10.

  23. The Following 7 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  24. #9416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    https://www.standard.co.me/politika/...e-sta-da-rade/

    Kako bi nas za koju godinu gurali bagerima sa ceste i momci s kapuljacama mlatili letvama da ovi potraju...
    Pa ovaj novinar je neopjevani penal

    "Nijedan od ovih slučajeva koje predviđa Ustav za ograničavanje prava slobode kretanja nije na snazi,"

    Ladno miješa pravo slobode kretanja sa prijavom promjene prebivališta.

  25. #9417
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    zna bit zajeban taj proces shvatanja da si do prije neki dan moga sve a sad ništa. nema više državnih kola, Top Hilla. još znajući kakva je stranka postala URA, ima od sjutra najžešće puštanje niz vodu da bude. u fazonu ne znamo mi njega

    do tad, možda neki novinar pita premijera ko je to Rada postavio za državnog sekretara MUPa? kakav je to test bio za direktora UPCa pa je ovaj najbolji bio. i kako to da mu je drugi čoek partije radio ovo? a sve bez znanja premijera i šefa partije? možda nekad saznamo i onom razgovoru đe pazi sad isto čoek iz stranke premijera priča sa pripadnikom klana a Abaz na to odgovorio znaju se iz mjesne zajednice. pošto se Abazović fali da zna sve u državi

    što je najgore, upravo Abazović svojim performansima dodatno šteti SDTu. da ne pominjem ovo preuzimanje zasluga za svako hapšenje

    da vidimo idući potez naših zapadnih partnera, a ja ga jedva čekam



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #9418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa ovaj novinar je neopjevani penal

    "Nijedan od ovih slučajeva koje predviđa Ustav za ograničavanje prava slobode kretanja nije na snazi,"

    Ladno miješa pravo slobode kretanja sa prijavom promjene prebivališta.
    Pušti se kontre radi kontre...novinar u jednom dijelu jes penal, jer je promašio "penal", ali to ne mijenja stvar.

    Ustavni sud je ukinuo ograničenje u vezi glasanja na lokalnim izborima, u slučaju promjene prebivališta. Po meni opravdano, jer je takvo zakonsko rješenje zadiralo ili u tvoje Ustavom garantovano pravo kretanja i nastanjivanja, koje se pravno ishoduje kroz redistraciju prebivališta i boravišta; ili u Ustavom garantovano pravo da biraš i da budeš biran.

    Prosto, "glasačke seobe" će se morati prihvatiti kao jedna od anomalija demokratije. Ne bilo nam veće muke... I oni što su izmislili demokratiju imaju "gerrymandering" i čuda...

    Ili to, ili da ti kucaju na vrata UDBA style kontrolori biračkog spiska, kao u najgorim totalitarnim režimima, da vide đe stvarno živiš.

    Nevjerovatno je da je neko zbog OVOGA svjerno i neodbranjivo zagazio u krivično djelo "nesavjestan rad u službi". Da mi je da vidim šta se dešava u mozgu ljudi koji ovako nešto potpišu... Jbt, zavodiš u pisarnici dokument đe si prekršio zakon. Dal je njima Dritan ili neko objasnio da se ne boje ništa, njihov je SDT, a SDT-ova nadležnost je procesuiranje funkcionera... Kao da ne može sjutra neko drugi da promijeni zakon, ukine SDT, osnuje SDT+, promijeni za dva slova sistematizaciju u policiji, i BUKVALNO preko noći nakonča sebi naklonjen tužikačko-policijski aparat, da rastače ove ovakve zicere. Nije da 30-avgustovska vlast nije ostavila i zakone i presedane za takvo nešto...

  28. #9419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zna bit zajeban taj proces shvatanja da si do prije neki dan moga sve a sad ništa. nema više državnih kola, Top Hilla. još znajući kakva je stranka postala URA, ima od sjutra najžešće puštanje niz vodu da bude. u fazonu ne znamo mi njega
    A đe, ču kola i Top Hill...

    Jedna stvar je kad ti zatvoriš i procesuiraš karijernog kriminalca. Njega boli uvo šta će čaršija da priča, i njemu je zatvor normalan ciklus života.

    Drugo je kad procesuiraš političara, pri tom se svaki zalagao baš za borbu protiv korupcije. To mogu da prežive samo rijetke ličnosti i vođe. Ali Rade nije, nije ni Milo Đukanović, nije ni Lula de Silva, nije ni Berluskoni, nije ni Tramp. Rade je u društvu Marovića, Medenice, Sanadera...i tu ti nisu uzeli nekakva "kola i provode", nego perspektivu i snove, ne možeš više da radiš jedino što umiješ (?) da radiš, a to je da prodaješ maglu.

    I on se sprema da ga dižu, streca od svakog šuma u hodniku, čeka na špijunku da se pojave braća u plavom "Miloševiću! Otvaraj!"...ispao je iz igre, a možeš mislit kako boli što će se možda Dritan, Filip i Mikić izvući (ne bi trebalo, kako čujem, ali ajde), i nadati se nečemu, da budu tas na vagi za neku funkciju, nekad, neđe...a ti baš nemaš ničemu. A zajedno ste to radili.

    Pa sve mi je*i, ja na njegovom mjestu, organizovao bi majku svih konferencija za štampu, pa istovario sve što znam. O svima. Šta on ima od čuvanja stranke i "uvlakača" tipa Vukasa Radonjića, Miroslava Turkovića, rukovodstva policije? Ima da živi kao zadnja splačina neđe, a la Sveto Marović, i da mu se smiju ovi zbog kojih je zalegao.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    do tad, možda neki novinar pita premijera ko je to Rada postavio za državnog sekretara MUPa? kakav je to test bio za direktora UPCa pa je ovaj najbolji bio. i kako to da mu je drugi čoek partije radio ovo? a sve bez znanja premijera i šefa partije? možda nekad saznamo i onom razgovoru đe pazi sad isto čoek iz stranke premijera priča sa pripadnikom klana a Abaz na to odgovorio znaju se iz mjesne zajednice. pošto se Abazović fali da zna sve u državi

    što je najgore, upravo Abazović svojim performansima dodatno šteti SDTu. da ne pominjem ovo preuzimanje zasluga za svako hapšenje

    da vidimo idući potez naših zapadnih partnera, a ja ga jedva čekam

    To je sve ista fela, URA treba za maskotu da stavi Miloša Medenicu "sad treba da grabimo dok smo na vrhu". Nije se njima "potkrao" Rade Milošević, nego samo još uvijek ne znamo Dritanov i Filipov tal. URA je puna Rada Miloševića, samo što je ovaj "orginalni" upadljivo glup, neiživljen i nenamazan...

  29. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  30. #9420
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pušti se kontre radi kontre...novinar u jednom dijelu jes penal, jer je promašio "penal", ali to ne mijenja stvar.

    Ustavni sud je ukinuo ograničenje u vezi glasanja na lokalnim izborima, u slučaju promjene prebivališta. Po meni opravdano, jer je takvo zakonsko rješenje zadiralo ili u tvoje Ustavom garantovano pravo kretanja i nastanjivanja, koje se pravno ishoduje kroz redistraciju prebivališta i boravišta; ili u Ustavom garantovano pravo da biraš i da budeš biran.

    Prosto, "glasačke seobe" će se morati prihvatiti kao jedna od anomalija demokratije. Ne bilo nam veće muke... I oni što su izmislili demokratiju imaju "gerrymandering" i čuda...

    Ili to, ili da ti kucaju na vrata UDBA style kontrolori biračkog spiska, kao u najgorim totalitarnim režimima, da vide đe stvarno živiš.
    Ne vidim ja šta je tu sporno.
    Neće kucati na vrata UDBA style kontrolori nego policijski službenici, što je praksa svuda u svijetu kad se utvrdjuje da li neko zaista živi na prijavljenoj adresi.
    .
    Rijetko kad se na terenu provjerava ta promjena prebivališta i istinitost podataka, ali ruku na srce rijetko kad su u normalnim okolnostima gradjani i ažurni po tom pitanju.
    Nije baš da lete odmah u policiju da prijave novo prebivalište, čak i kad su ga zaista promjenili.
    Samo eto kad nailaze neki izbori, onda se zatrpaju šalteri sa prijavama prebivališta.

    Obično se u normalnim okolnostima promjena prebivališta registruje i završi u roku od 10 minuta, nakon podnošenja neophodne papirologije. Toliko otprilike onom radniku na šalteru treba da izmjeni podatke u sistemu.
    Ali važeći Zakon o registrima prebivališta i boravišta ne predvidja da se to mora odmah završiti, nego postoji rok od 30 dana.

    Obaveze i ovlašćenja organa državne uprave
    Član 14
    Organ državne uprave obavezan je da provjeri identitet lica koje podnosi prijavu, odjavu i tačnost adrese koju prijavljuje i da izda potvrdu o podnijetoj prijavi ili odjavi.
    Organ državne uprave obavezan je da, ukoliko postoje osnovi sumnje u istinitost podataka iz prijave, provjeri istinitost podataka u roku od 30 dana.


    Dakle, u ovom slučaju Ministarstvo izražava sumnju u istinitost podataka iz mase prijava u poslednje vrijeme. S tim u vezi najavljuje pojačanu kontrolu i provjeru istih na terenu, a područnim jedinicima u datim gradovima šalje instrukciju da sačekaju malo sa postupanjem i izmjenama po "zahtjevima za promjenu prebivališta".

    Znači, nije u pitanju nikakvo ukidanje ustavnih prava, niti nesavjestan rad u službi, već baš obrnuto.
    Jer u ovom slučaju savjestan rad u službi podrazumijeva postupanje po zakonu u skladu sa gore navedenim članom 14.
    Last edited by Massaro; 06-10-22 at 06:40.

  31. #9421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Uh,idu neka socna staaara imena brzo u SDT
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  32. #9422
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Uh,idu neka socna staaara imena brzo u SDT
    ono zrelo socna ili socna socna?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  33. #9423
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...en-iz-pritvora

    Opet ce kamiondzija da nastrada, a sto se radi od propale drzave...

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  34. #9424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    PreSek

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  35. The Following 4 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  36. #9425
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Klasicna kontrolisana opozicija, kojoj je namjena da rasipa energiju mase, i da siri defetizam medju masom. Sistem, vidi nju ona se bori toliko vremena, ne moze nista da postigne pa nema vajde ni mi da pokusavamo.

    Ovakvi cinioci su strasno stetni za drustvo, i u pravim demokratskim sredinama bi bili oznaceni agentima stranog uticaja sto u sustini i jeste, i bio bi im rad zabranjen. Prepaid patriote, i borci protiv korupcije, dok god ta borba nije stetna za njihov dzep. Vise nevladinih tzv. boraca no gradjana, dobrim dijelom zasluznih za ocuvanje rezima.

    Sad ce neki da kazu a ona postigla dosta, borila se i sl. Sta je to tacno postigla, dje su ti rezultati, i sto to bolje gradjani zive zahvaljujuci njenom radu.
    To Trumpovi nazivaju pay-triot-i.. a vi Prepaid.. Zanimljivo..
    Dolazite do slicnih zakljucaka..
    Uvijek mi je bilo zanimljivo na predavanjima iz istorije u YU zasto nastavnici insistiraju na FR Burzoaskoj Revoluciji kao osnovi danasnje demokratije.. Onda sam prostudirala i Americku, i Oktobarsku.. i sve info su se slivale u organizovani pay klub-drustvo..
    A narod ko narod, uplasen, povodljiv, tezi organizovanim drustvima gdje ih drugi manipulisu i diktiraju sta i kako, a eliminisu individualnost kao kvalitet..
    Svi ucesnici ovdje na forumu, koji su dio organizovane mase politickih organizovanih struktura su slicna kopija NVO.. Isti mehanizam za pay-triot djelovanje i isti cilj - pay-interes..
    Zato vise cijenim soliste pa i one sa kojima se uopste ne slazem ni jotu..

    Samo nastavite.. Citam vas..

    Hvala Lepo

  37. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


Page 377 of 574 FirstFirst ... 277327367373374375376377378379380381387427477 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •