Page 323 of 574 FirstFirst ... 223273313319320321322323324325326327333373423 ... LastLast
Results 8,051 to 8,075 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #8051
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Carević,Božović.Davidovič,Kosanović...ali njih štiti temeljni ugovor.
    samo redom.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #8052
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ma sigurno je, 100%, da su škaljarci burgijali i tražili kontakte sa novom vlašću.
    E sad, koliko su u tome bili uspješni, da li je neko uzeo lovu i nešto im završio...možemo samo da nagadjamo.
    Ne vidim onako odokativno da im je posebno svanulo i osvježilo, pod novom vlašću.
    Ma neka? Ti bi se super uklopio kod Novovića... Otvori / zatvori predmet.

    Što se onda žalite na Katnića? On je tako za Lazovića uredno arhivirao priču - nikome ništa. Jer, pisanija po Sky ne znači ništa...

    I ne znači, ali druže, ti si DUŽAN po službenoj dužnosti da ispitaš okolnosti - đe su bili Mitar i brat mu oko izbora; jesu li išli u BiH; geoprostorna analiza IMEI brojeva vezanih za njihove Sky telefone; svraća li tu neko u kakav manastir, s kim se komuniciralo, ima li kakvih tokova novca.

    Opet, Škaljarci imaju slike sa Milačom od izbornog dana, i kažu da su ga plaćali - daj da vidimo, zovi ga da se izjasni, pa analiziraj račune, troškove, komunikacije...ozbijna je stvar u pitanju.

    DUŽAN si da vidiš oko Milonjića, ima li elemenata djela "Protivzakonit uticaj" iz čl 422 - pitaj ga fino šta je radio s tim Sky telefonima, je li šta radio za ove. Utvrdi geoprostornom analizom okolnosti oko tih njegovih telefona. Oće javnost da zna mlate li škaljarci po chat-ovima, ili nam kroje kapu iza kulisa.

    DUŽAN si da ispitaš je li Božović imao Sky, pošto Mrvaljević implicira da jeste, da su se čuli, i da Božović radi kokain brodovima. To nije vrijedno da se ispita, da se vidi đe je Milov Sky?

    Ovo su sve OZBILJNE indicije, od kojih mora da se krene. Ne možeš ti o tome da sudiš, spram toga kako ti se to čini na prvo čitanje...

    Medenica i Lazović su u pritvoru, zbog dokaza ISTE težine. Pisanija. Zvicer i Petar L imaju zajedničku fotografiju, imaju je i Milača i Vukić. Zašto su jedni u pritvoru, i preduzele su se mjere da se utvrdi šta je tu bilo; a o drugima pišemo po forumu?

    Vijesti što su jedno prenosile, a drugo ni mjau - i to ti je ok?

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ali sve je to previše ofirno što objavljuje M portal.
    Objavljuju samo prepiske škaljaraca.
    I to prilično jalove, koje sadrže samo neke njihove ambicije, želje i nadanja , bez ičeg konkretnog.

    U odnosu na ono što se dešavalo na drugoj strani, stvarno sve izgleda kao limunada.
    Kakve veze ima to što M portal ima agendu? Misliš da prepiske nijesu autentične? SVE što ima M ima i UP/SDT...

    Ponavljam, ovdje ne pričamo o Škaljarcima i Kavčanima. Oni su jednaki monstrumi, ništa tu nije "limunada". Može M portal i taj dio da iznosi, oko otmica, ubistava, čuda, sve to piše u istim dokumentima.

    Ovdje se radi o uplivu OKG u vlast / politiku. A diskreditacija "ma nema tu ništa, mlate Škaljarci" je glupa i ovima istima - ne znam kako ne kapiraju da im je bolje da to ispitaju "njihovi" tužioci, pa da bace ponekoga pod točkove, ako mora...nego da čekaju da neko drugi izabere tužilaštvo, pa da ih rastače nemilosrdno...

    A glupa je i zbog druge stvari...znaš da su za Lazovića i ovoga Medenicu ovi iz EUROPOL-a samostalno dostavili izvještaj? Znaš li da će sad neko tamo u EUROPOL-u da postupi na osnovu ovih članaka, pa će da traži Sky podatke i za Božovića, Milonjića, Abazovića, pa u vezi kalaša i sl... Znaš li da će i za to da dostave izvještaj, jer njih boli ona stvar za to kako ti ili neko drugi gledate pisaniju M portala? Znaš li da ovi iz vlasti neće to moći da drže tajnim JEDAN SEKUND, uprava im nije lojalna?

    Zbog toga je bolje da makar pokušaju nešto da istraže, jer posle neće biti do njih...

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  5. #8053
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    @ nije bitno

    Ja rekoh prije nedje, sve su to ista *ovna, mislim na politicare, kriminalce i novinare i ko god bude razmisljao na sledecim izborima koga bi mogao glasat jer ce mu donijeti nekakav boljitak, put ka EU itd taj je spreman za Dobrotu, jer su svi oni isti a to se evo dokazuje zadnje 2 godine.
    Po meni ako ko moze zakacit kakvu korist od kakve partije taj ce izaci na glasanje, taj cu biti i ja, a da izadjem na glasanje sa nekim uvjerenjem u bolje sjutra? Heh, taj voz je napustio stanicu avgusta gospodnjeg 2020.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  7. #8054
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,497
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ma neka? Ti bi se super uklopio kod Novovića... Otvori / zatvori predmet.

    Što se onda žalite na Katnića? On je tako za Lazovića uredno arhivirao priču - nikome ništa. Jer, pisanija po Sky ne znači ništa...

    I ne znači, ali druže, ti si DUŽAN po službenoj dužnosti da ispitaš okolnosti - đe su bili Mitar i brat mu oko izbora; jesu li išli u BiH; geoprostorna analiza IMEI brojeva vezanih za njihove Sky telefone; svraća li tu neko u kakav manastir, s kim se komuniciralo, ima li kakvih tokova novca.

    Opet, Škaljarci imaju slike sa Milačom od izbornog dana, i kažu da su ga plaćali - daj da vidimo, zovi ga da se izjasni, pa analiziraj račune, troškove, komunikacije...ozbijna je stvar u pitanju.

    DUŽAN si da vidiš oko Milonjića, ima li elemenata djela "Protivzakonit uticaj" iz čl 422 - pitaj ga fino šta je radio s tim Sky telefonima, je li šta radio za ove. Utvrdi geoprostornom analizom okolnosti oko tih njegovih telefona. Oće javnost da zna mlate li škaljarci po chat-ovima, ili nam kroje kapu iza kulisa.

    DUŽAN si da ispitaš je li Božović imao Sky, pošto Mrvaljević implicira da jeste, da su se čuli, i da Božović radi kokain brodovima. To nije vrijedno da se ispita, da se vidi đe je Milov Sky?

    Ovo su sve OZBILJNE indicije, od kojih mora da se krene. Ne možeš ti o tome da sudiš, spram toga kako ti se to čini na prvo čitanje...

    Medenica i Lazović su u pritvoru, zbog dokaza ISTE težine. Pisanija. Zvicer i Petar L imaju zajedničku fotografiju, imaju je i Milača i Vukić. Zašto su jedni u pritvoru, i preduzele su se mjere da se utvrdi šta je tu bilo; a o drugima pišemo po forumu?

    Vijesti što su jedno prenosile, a drugo ni mjau - i to ti je ok?



    Kakve veze ima to što M portal ima agendu? Misliš da prepiske nijesu autentične? SVE što ima M ima i UP/SDT...

    Ponavljam, ovdje ne pričamo o Škaljarcima i Kavčanima. Oni su jednaki monstrumi, ništa tu nije "limunada". Može M portal i taj dio da iznosi, oko otmica, ubistava, čuda, sve to piše u istim dokumentima.

    Ovdje se radi o uplivu OKG u vlast / politiku. A diskreditacija "ma nema tu ništa, mlate Škaljarci" je glupa i ovima istima - ne znam kako ne kapiraju da im je bolje da to ispitaju "njihovi" tužioci, pa da bace ponekoga pod točkove, ako mora...nego da čekaju da neko drugi izabere tužilaštvo, pa da ih rastače nemilosrdno...

    A glupa je i zbog druge stvari...znaš da su za Lazovića i ovoga Medenicu ovi iz EUROPOL-a samostalno dostavili izvještaj? Znaš li da će sad neko tamo u EUROPOL-u da postupi na osnovu ovih članaka, pa će da traži Sky podatke i za Božovića, Milonjića, Abazovića, pa u vezi kalaša i sl... Znaš li da će i za to da dostave izvještaj, jer njih boli ona stvar za to kako ti ili neko drugi gledate pisaniju M portala? Znaš li da ovi iz vlasti neće to moći da drže tajnim JEDAN SEKUND, uprava im nije lojalna?

    Zbog toga je bolje da makar pokušaju nešto da istraže, jer posle neće biti do njih...
    Ja vjerujem da Europol već odavno ima sve ove podatke, koje objavljuje MPortal.
    Vjerujem da su ih imali i prije MPortala.
    Koliko sam ja shvatio, sve te raspakovane i obradjene Sky prepiske upravo je Europol poslao crnogorskoj policiji i tužilaštvu još sredinom 2021 godine.

    I sad ono vezano za Kavčane objavljuje Libertas, a ono vezano za Škaljarce objavljuje MPortal.

    Medjutim, postoji tu jedna suštinska razlika.
    Libertas objavljuje prepiske članova kavačkog klana, koje nedvomisleno ukazuju na to kako se oni bave trgovinom narkoticima. A to je ono što u suštini Europol najviše interesuje. Trgovina narkoticima.
    I u tim prepiskama učestvuju Zvicer, policijski operativci Lazović i Milović, Medenicin sin itd itd...Svi imaju kodna imena, što jasno implicira da su oni članovi te kriminalne grupe.

    Nema sumnje da i o škaljarcima postoji sličnog materijala. O tome kako oni nabavljaju drogu.
    Ali to MPortalu nije interesantno.
    Njima su interesantne samo one sekvence iz prepiski gdje škaljarci imenom i prezimenom pominju neke političare iz nekadašnje opozIcije ili popove.
    I pri tom objavljuju i šifre pod kojim su registrovani telefoni na skaju, što Libertas ne radi jer se time može našteti eventualnoj istrazi.

    Ali jasno je da Mportalu i nije cilj neka istraga o trgovini narkoticima, nego samo da se diskredituju na svaki način politički protivnici.
    A to Europol realno ne interesuje mnogo.

    Na kraju krajeva, možda neko iz tima tužilaštva i radi na svemu tome.
    Samo što je sve to toliko tanko, pa nemaju koga ni da uhapse, niti odrede zadržavanje radi ispitivanja.

    Ne možeš Milaču pozvati na razgovor zbog slike s nekim Vukićem.
    Ili zato što je neki škaljarac rekao da su mu davali pare. Jer, iz onog što je objavljeno i nije baš najjasnije da su njemu davali lovu.
    Što bi Milači davali lovu? Koji je on faktor u datom trenutku?
    Last edited by Massaro; 13-09-22 at 18:56.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  9. #8055
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Montefarmu ćemo vjerovati ako ćemo ikome, poštena i sojska kuća.
    Ne priča ovo Montefarm, no bilansi. A sve mi se čini da će tek imat što da pričaju
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. #8056
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ja vjerujem da Europol već odavno ima sve ove podatke, koje objavljuje MPortal.
    Vjerujem da su ih imali i prije MPortala.
    Koliko sam ja shvatio, sve te raspakovane i obradjene Sky prepiske upravo je Europol poslao crnogorskoj policiji i tužilaštvu još sredinom 2021 godine.

    I sad ono vezano za Kavčane objavljuje Libertas, a ono vezano za Škaljarce objavljuje MPortal.
    Naravno da Europol to ima, ta institucija to i šalje našim službama, malo po malo. Samo, nije poenta ko šta ima...poenta je kako se analizira i šta se pronađe. Takve ogromne količine podataka ("big data") ne možeš da "listaš". To su stotine i stotine hiljada prepiski, milioni poruka... Radio sam sa velikim bazama podataka - mogu sve ovo da ti daju u formi sirovih podataka - ti ćeš pola godine potrošiti da identifikuješ tri korisnika...

    Ono što je Libertas izbacivao su, kako vidim, Europol-ove analize, sažete. Ovo što M portal objavljuje je rezultat nezavisne obrade tih podataka.

    Niko ne zna šta tamo sve ima, i šta će sve da ispliva.

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Medjutim, postoji tu jedna suštinska razlika.
    Libertas objavljuje prepiske članova kavačkog klana, koje nedvomisleno ukazuju na to kako se oni bave trgovinom narkoticima. A to je ono što u suštini Europol najviše interesuje. Trgovina narkoticima.
    I u tim prepiskama učestvuju Zvicer, policijski operativci Lazović i Milović, Medenicin sin itd itd...Svi imaju kodna imena, što jasno implicira da su oni članovi te kriminalne grupe.
    Kavački klan trguje drogom? Ajde?

    Ada tamo u bazama podataka Sky stoji detalji o krijumčarenju tona i tona kokaina, i desetina ubistava (sa sve fotografijama) od oba klana. To svi znaju. Sva senzacionalnost objava Libertas je u SPREZI OKG "Kavač" sa Lazovićem mlađim. A on je interesantan zbog? Upravo jer se ta familija percipira kao okosnica bezbjednosnog krila DPS režima...

    Objave su potpune iste, Libertas gađa DPS i ekipu, M portal ove druge. Kod Libertas je veza direktnija za konkteran slučaj, dok je kod M očigledno izvučena nenormalna količina podataka koji ukazuju na spregu ozbiljnog dijela nove vlasti sa OKG "Škaljari".

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Nema sumnje da i o škaljarcima postoji sličnog materijala. O tome kako oni nabavljaju drogu.
    Ali to MPortalu nije interesantno.
    Njima su interesantne samo one sekvence iz prepiski gdje škaljarci imenom i prezimenom pominju neke političare iz nekadašnje opozIcije ili popove.
    I pri tom objavljuju i šifre pod kojim su registrovani telefoni na skaju, što Libertas ne radi jer se time može našteti eventualnoj istrazi.
    Nema sumnje? Evo ti u novinama oko toga...

    Kako to šifre mogu naškoditi istrazi? Te šifre znače nešto samo onome ko ima sirove podatke... A svi činioci koji ih imaju su odavno identifikovali barem ove veće baje...

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ali jasno je da Mportalu i nije cilj neka istraga o trgovini narkoticima, nego samo da se diskredituju na svaki način politički protivnici.
    A to Europol realno ne interesuje mnogo.
    Ma kakva trgovina narkoticima? Vijesti i Libertas interesuju narkotici? Ti podaci su dostavljeni zbog trgovine drogom i ubistava, to je odrađeno, utvrđeno, procesuirano. Ovo drugo su podaci koji su "bočno" zahvaćeni uz te podatke, kolko ja vidim. I taj "kusur" se sad polako neđe obrađuje, i svašta isplivava...





    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Na kraju krajeva, možda neko iz tima tužilaštva i radi na svemu tome.
    Samo što je sve to toliko tanko, pa nemaju koga ni da uhapse, niti odrede zadržavanje radi ispitivanja.

    Ne možeš Milaču pozvati na razgovor zbog slike s nekim Vukićem.
    Ili zato što je neki škaljarac rekao da su mu davali pare. Jer, iz onog što je objavljeno i nije baš najjasnije da su njemu davali lovu.
    Što bi Milači davali lovu? Koji je on faktor u datom trenutku?
    Ti si stvarno pao pod hipnozu "Daily press" ili šta već?

    Vesna Medenica nije čak ni imala Sky svoj, niti iđe slike... Sin moron priča priču (da moron nije moron, lako je mogao majku da spasi, samo kaže "ja sam ove izvarao na račun majkinog položaja, ona ništa o tome nije znala).
    Milačić Marko ima slike sa članom OKG "Škaljari"; barani kažu da su mu davali pare, nedvosmisleno; a isti taj Vukić kasnije vrlo predano planira izazivanje haosa u CG.

    Misliš li ti da je "Škaljarac", ono, izvadio člansku kartu? Taj ima par ljudi na duši , bavi se švercom kokaina preko okeana. Njegovi šef kažu da su plaćali Milaču, i da će sad da naplate uslugu, kroz uticaj na sudski proces.

    Ej? To ti nije za izviđajne radnje? Zove se i za 100 puta manje prijatelju - daj izjavu, da vidimo šta je. Okle ga znaš, koje, uloga mu je bila, jesi uzeo kakve pare, jesi imao kriptu i koju. Slobodan si; Pa se onda fino traže izvodi sa računa Milače, listizi sa baznim stanicama njega + poznatih saradnika Vukića i Radulovića u OKG "Škaljari"...pa ako Vukić i Radulović mlate - izvinićemo se Milači. Ako je uzeo pare od OKG, a pare uvijek ostave trag, u zamjenu za uticaj - aj polako u zatvor, zabranit političko djelovanje metli, i ćao.

    Ja ne znam dal kapiraš posledice ovakvih relativizacija. Pisanija na Sky za jedne pritvor, pisanija na Sky za druge ni razgovor. U oba slučaja ima elemenata krivičnog djela, u radnjama opisanim u prepisci.

    ALI. Ali. Sama prepiska nije dokaz. Nije pribavljena po našem ZKP, nije čuvana po našem ZKP, vidimo da fale djelovi prepiski, da fale članovi prepiski... Đe ima samo Sky prepiska, taj ide doma, prijatelju, i ja i ti ćemo mu platiti vrijeme provedeno u pritvoru.

    Odbrana od samog Sky je laka. Mogu li ja da odem sad u Srbiju, kupim prepaid SIM anonimno, napravim Viber nalog na taj broj. Mogu. Mogu li ja da nalog nazovem "Massaro", a znamo se dugo, pa ti imam par slika, i znam ti ugrubo stil pisanja? Mogu. Mogu li ja, kad koristim taj Viber, da dođem ispred tvoje zgrade, da bi bio registrovan na baznoj stanici? Mogu. Mogu li da budem dobar u Photoshop - mogu. Mogu li prijetnje najgore vrste da uputim...što znam...novinaru nekom, uz par slika jezivih? Mogu...

    Upravo sam te namjestio, NAGRDIO. Da nije stvari koja se zove ZKP, ti bi odležao djelo.

    E sad, pošto ima ZKP, ne može se samo na osnovu hakovane aplikacije čovjek osuditi, MA ŠTA bilo u tim prepiskama.

    Sky je indicija. I za Milaču, i za Lazovića, i za Medenicu, i za popove sa kalašima. Ispitaj, prijatelju, pa ćemo viđet šta će isplivat.

  11. #8057
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,860
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Zvaničnik SAD: Rusija tajno finansirala DF u Crnoj Gori i Dodika u BiH

    https://rs.n1info.com/region/zvanicn...-dodika-u-bih/

    https://www.glasamerike.net/a/rusija...a/6745992.html

    Samo polako, nije samo DF... Ima tu i drugih sluga tuđih interesa
    Last edited by mneonly; 13-09-22 at 22:12.
    Love, peace and respect.

  12. #8058
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Šokiran sam, otkud to?
    In vino veritas

  13. #8059
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Bijahu dobri Rusi tamo prije 15ak godina,a sad kad nekima prEti ćuuza krca lešnike guzaa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #8060
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,860
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Hoće li @kimmi Vanja sada reagovati i je li vam frka pa da vidimo ofšor pare i firme i hoće li SDT reagovati, uhapsiti i trajno zabraniti sve ove izdajnike i izdajničke partije. vele...

    Ovi finansirali stotinama miliona, a brujalo je od Duška Kneževića... Kakva je ovo afera ljudi moji, viđećemo naše medije.



    Nego, ne bih volio ni malo da sam sad u njihovoj koži, posebno ne u Dritanovoj jer može biti lako da ga uhapse ako se utvrdi da je bio ubačeni element, špijun ili šta već. Brat abaz rekoše...
    Love, peace and respect.

  15. #8061
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Sto rece kolega izvise kad su rusi gruvali milijarde preko dps pokupovali nam po drzave ulijecali klizeci po dubini i sirini tada nisu smetale ruske pare.
    sta mogu ovi bravuljani iz df konkretno izdejstvovat sa tim novcanim uticajem?
    Ova prica se fura da potencijalno odbije biranje koljenice za premijera.sve ostalo je prazna prica od koje mneonly ocekuje neku strasnu senzaciju

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  16. #8062
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ne priča ovo Montefarm, no bilansi. A sve mi se čini da će tek imat što da pričaju
    Montefarm prepričava bilanse. Nije to isto što i sami bilansi. To je kao kad nam je Predsjednik prepričavao kako je dobio prvi milion, a da smo mi od njegove priče mislili da su originalni bančini papiri.

  17. #8063
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Ja se sjecam prije par godina, kome bi nasli kriptu taj je isao mjesec dana u zatvor, krili su je ka zmija noge, a danas vise njih posjeduje kriptu no obican telefon i za te prepiske cak nema nikakve provjere, makar ono aj da das izjavu okle ti kripta i ko su ti drugovi sa kojima si se dopisivao, otisli smo u krasni k.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  19. #8064
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Ali kaze u tekstu:

    Crnogorska politička koalicija Demokratski front, koja trenutno pregovara o formiranju nove Vlade Crne Gore i Milorad Dodik, član Predsedništva Bosne i Hercegovine dobijali su tajne novčane iznose od Ruske Federacije u okviru napora Moskve da stekne uticaj u inostranstvu, saopštio je izvor iz američke administracije, koji je upoznat sa konkretnim slučajem.

    Ahahaha, dali novac DF-u da bi Rusija stekla uticaj u inostranstvu
    Ne zna se ko vise troluje, autor teksta ili Rusija koja je davala novac.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #8065
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-kavacki-klan


    osumnjicen da je prao za skaljare
    pa zaobidjen
    pa stavljen u fioku
    pa se izvadio iz fioke
    i eto sad ispade da je prao za kavcane
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #8066
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,849
    Thanks Thanks Given 
    2,691
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    dok je glavna tema politika...
    https://m.cdm.me/hronika/maloljetnic...-prijetio-joj/

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. #8067
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Hoće li @kimmi Vanja sada reagovati i je li vam frka
    O cemu pricas? Ja godinama pricam da Rusi finansiraju DF. To znaju i ptice na grani. I nisu ih finansirali samo 2016, 2018 i 2020, nego i u Niksicu i u Herceg Novom.

    A za ove koji pitaju kakav uticaj mogu da ostvare - kupovinu glasova i kupovinu predizbornih aktivista za pocetak.
    U Niksicu i u Herceg Novom su imali nekoliko nezvanicnih kancelarija. I to nije bila nikakva tajna. Maltene su svi znali gdje se nalaze prostorije DF-a, tj. koliko su prostorija zakupili za potrebe kampanje. Sta mislite da se radi u tim drugim, nezvanicnim kancelarijama? Da vam pomognem - DPS radi isto.
    Last edited by VanjaTheMan; 14-09-22 at 07:13.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #8068
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,860
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    O cemu pricas? Ja godinama pricam da Rusi finansiraju DF. To znaju i ptice na grani. I nisu ih finansirali samo 2016, 2018 i 2020, nego i u Niksicu i u Herceg Novom.

    A za ove koji pitaju kakav uticaj mogu da ostvare - kupovinu glasova i kupovinu predizbornih aktivista za pocetak.
    U Niksicu i u Herceg Novom su imali nekoliko nezvanicnih kancelarija. I to nije bila nikakva tajna. Maltene su svi znali gdje se nalaze prostorije DF-a, tj. koliko su prostorija zakupili za potrebe kampanje. Sta mislite da se radi u tim drugim, nezvanicnim kancelarijama? Da vam pomognem - DPS radi isto.
    Godinama svi mi to pričamo, znamo i vidimo. Sad imamo konkretne dokaze kuda i kome su išle te pare. SDT treba da reaguje.
    Slažem se ali meni lično je tu najveći problem što su to ljudi i stranke koje rade protiv nacionalnih interesa države. Politika propadanja.
    Ja sam davno rekao da će se DF rasformirati. To je proces.
    Love, peace and respect.

  24. #8069
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Slažem se ali meni lično je tu najveći problem što su to ljudi i stranke koje rade protiv nacionalnih interesa države.
    Ni DPS ne radi u interesu drzave. Rade u svom interesu. I DPS se ilegalno finansira. Kolima iz BiH masovno donose ljudi pare za kampanju DPS-a. I za to se godinama zna pa niko nista ne preduzima.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #8070
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Sto bi donosili iz BiH, kad ih Konik finansira?!

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  26. #8071
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,497
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    O cemu pricas? Ja godinama pricam da Rusi finansiraju DF. To znaju i ptice na grani. I nisu ih finansirali samo 2016, 2018 i 2020, nego i u Niksicu i u Herceg Novom.

    A za ove koji pitaju kakav uticaj mogu da ostvare - kupovinu glasova i kupovinu predizbornih aktivista za pocetak.
    U Niksicu i u Herceg Novom su imali nekoliko nezvanicnih kancelarija. I to nije bila nikakva tajna. Maltene su svi znali gdje se nalaze prostorije DF-a, tj. koliko su prostorija zakupili za potrebe kampanje. Sta mislite da se radi u tim drugim, nezvanicnim kancelarijama? Da vam pomognem - DPS radi isto.
    Može se reći da ti iz DF-a pojma nemaju o kupovini glasova, kad uz sve silne milione iz Moskve i Beograda, u Nikšiću 2021 osvoje koliko su osvojili i 2013 recimo.
    Možda su kupovali glasove za Demokrate.

  27. #8072
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,497
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post

    Ti si stvarno pao pod hipnozu "Daily press" ili šta već?

    Vesna Medenica nije čak ni imala Sky svoj, niti iđe slike... Sin moron priča priču (da moron nije moron, lako je mogao majku da spasi, samo kaže "ja sam ove izvarao na račun majkinog položaja, ona ništa o tome nije znala).
    Možda je mogao da je spasi, samo da se nisu javili neki svedoci, poput sudije osnovnog suda u HN, koji je ispričao o tome kako je vršila na njega pritisak u vezi odredjenog predmeta.
    Brzina kojom je Medenica skembana na aerodromu, brzina kojom su joj spakovane dve-tri krivične prijave, brzina kojom su se pojavili svedoci....samo govori da je predmet protiv nje bio već spreman u fioci. Ko zna koliko je tamo čamio.
    Objavljene skaj prepiske su samo naterale nekog da otvori fioku.

    Već za Lazovića, trebalo im je dva-tri mjeseca da ga pozovu na saslušanje nakon objavljenih prepiski, koje su toliko inkriminišuće da bi neko pristrasan tražio pola MUP-a i tužilštva da se pohapsi smjesta.
    Ali očigledno nije sve u prepiskama. Treba predmet itekako razraditi, pa kad nekog pozoveš na saslušanje i pritisneš ga dokazima, nema mu više izlaska u skorije vrijeme.

    Milačić Marko ima slike sa članom OKG "Škaljari"; barani kažu da su mu davali pare, nedvosmisleno; a isti taj Vukić kasnije vrlo predano planira izazivanje haosa u CG.

    Misliš li ti da je "Škaljarac", ono, izvadio člansku kartu? Taj ima par ljudi na duši , bavi se švercom kokaina preko okeana. Njegovi šef kažu da su plaćali Milaču, i da će sad da naplate uslugu, kroz uticaj na sudski proces.

    Ej? To ti nije za izviđajne radnje? Zove se i za 100 puta manje prijatelju - daj izjavu, da vidimo šta je. Okle ga znaš, koje, uloga mu je bila, jesi uzeo kakve pare, jesi imao kriptu i koju. Slobodan si; Pa se onda fino traže izvodi sa računa Milače, listizi sa baznim stanicama njega + poznatih saradnika Vukića i Radulovića u OKG "Škaljari"...pa ako Vukić i Radulović mlate - izvinićemo se Milači. Ako je uzeo pare od OKG, a pare uvijek ostave trag, u zamjenu za uticaj - aj polako u zatvor, zabranit političko djelovanje metli, i ćao.
    Pa koliko ti misliš da imaš pravo držati Milaču po ZKP-u?
    Kao gradjanina koji daje izjavu, samo 4 sata. Nakon toga nema "izvini Milača".
    Možda je on već i dao neku izjavu u tom svojstvu. Ne mora to da prate TV ekipe.

    A ako ga zoveš kao osumnjičenog, onda je to nešto drugo. Onda bolje da imaš kao tužilac nešto već spremno, na osnovu čega ćeš mu odrediti zadržavanje.

    Ne ide to tako da nekog pozoveš da da izjavu, pa mu uz put provjeravaš račune, tokove novca, listinge mobilnog i slično...

    Ja mislim da je sve to tanko što objavljuje Mportal, da tužilaštvo prosto nema slučaj, što bi se reklo.

    To mogu biti neke indicije, ali od indicija do formiranja predmeta dalek je put.

  28. #8073
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,046
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Guzichko jedva udje kroz ova vrata...

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...radona-5136458
    ...

  29. #8074
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ipak je sve ovo jedna velika trgovina

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-paket-u-vladi

  30. #8075
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Uh ljube te mne i tripleta

    https://twitter.com/RSE_Balkan/statu...xEqNDVIsg&s=19

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  31. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


Page 323 of 574 FirstFirst ... 223273313319320321322323324325326327333373423 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •