Page 236 of 574 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... LastLast
Results 5,876 to 5,900 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #5876
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ima li dje slika da se vidi kako je ovo ranije izgledalo? A ko je investitor?

    https://twitter.com/pg_mayor/status/...G4BN6PZ3w&s=19


    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Neko ko se mnogo pita u CG i pitao se decenijama odnosno vjekovima. Nije za drustvene medije. Zbunih te sad, sigurno

  2. #5877
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Investitor je frima Coinis, vlasnici su Anton Jurovicki 40% i Dejan Petković 60%.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  4. #5878
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,514
    Thanks Thanks Given 
    5,382
    Thanks Thanks Received 
    3,871
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    E ko misli da ovo nije u dogovoru sa sve Vukovicem taj je mala maca. Odobrio je ovo dobri DPS za jedan stan bez problema

  5. #5879
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ima li dje slika da se vidi kako je ovo ranije izgledalo? A ko je investitor?

    https://twitter.com/pg_mayor/status/...G4BN6PZ3w&s=19


    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Kako je ranije izgledalo? Raspad od zgrade, ta fasada je svaki dan mogla na glavu nekom da pane a bas me interesovalo kako bi onda strucnjak od mayora reagovao.

    U centru grada imas zgradu u raspadu, koju niko nece da dira al toboz je neki simbol grada wow

  6. #5880
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    E ko misli da ovo nije u dogovoru sa sve Vukovicem taj je mala maca. Odobrio je ovo dobri DPS za jedan stan bez problema
    Odobrio je ovo Zdravko mirotocivi sa prethodnom vladom posto su uzeli opstinama pravo da odlucuju za davanje saglasnosti na izgradnju objekata preko 3.000 kvadrata
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  8. #5881
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pošto sam trenutno dokon da ti odgovorim.
    Pusti ti to da li mene smeta zvanična zastava ili ne! Jer to poenta nije. Ko je organizator skupa? Ko su govornici na tom skupu i kakve su se riječi mogle čuti iz njihovih da ne kažem kakvih usta? Koliko je ekatremista bilo na toj "proslavi" 13. jula? Da se možda nije slavio 13. jul? ili je taj datum bio sporadično pomenut. Hoće li možda neko sa djecom doći na onakav skup? Da li mogu doći sa trobojkom na onaj skup a da ne budem napadnut? Ili moram doći po pravilima nekih kuvanih glava? Kakve su se poruke poslale i prije samog početka? Zašto na svakom skupu koji organizuju ovakve grupacije imamo neki haos?
    I na kraju misliš li da TI ili ONI volite više parče ove zemlje od mene??!! Da ste nekako više zaslužni za bilo šta kad je ova zemlja u pitanju??!! Ajde bre više pun mi je Q da treba u svojoj zemlji tebi ili bilo kome objašnjavam što sam i ko sam i koju ću zastavu nositi i koje ću pjesme pevati. Sjašite bre više!!

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Žali bože interneta.
    Sve si to fino napisao i umislio ali mi nisi napiso što je bilo provokatorsko u proslavi 13 jula osim što pokušavaš da ti odgovorim na providne prozivke.

    Niti te ko što ćera, niti ja išta mislim o tebi niti mjeri koliko je ko zaslužan.

    Na prosto pitanje ne umiješ odgovoriti. Tj odgovorio bi kad bi bilo išta da se napiše ali nema.
    Razumijem ja to dobro.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  10. #5882
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    E ko misli da ovo nije u dogovoru sa sve Vukovicem taj je mala maca. Odobrio je ovo dobri DPS za jedan stan bez problema
    Iznenadio bi se ali nije DPS kriv. Prethodna Vlada je oduzela nadležnosti opština za objekte preko 3,000m2 i prenijela je na sebe. A nije da DPS nije imao sličnih grehova fakat.

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Kako je ranije izgledalo? Raspad od zgrade, ta fasada je svaki dan mogla na glavu nekom da pane a bas me interesovalo kako bi onda strucnjak od mayora reagovao.
    U centru grada imas zgradu u raspadu, koju niko nece da dira al toboz je neki simbol grada wow
    Nije to jedina "raspala" zgrada u centru, ali i takva raspala je preživjela II svjetski rat i bombardovanje i dio je kulturne baštine bila. Ali siguran sam da će napraviti stariju i ljepšu fasadu. Taman kao Hilton što je vratio stubove koji su krasili Hotel Crna Gora.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #5883
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Iznenadio bi se ali nije DPS kriv. Prethodna Vlada je oduzela nadležnosti opština za objekte preko 3,000m2 i prenijela je na sebe. A nije da DPS nije imao sličnih grehova fakat.



    Nije to jedina "raspala" zgrada u centru, ali i takva raspala je preživjela II svjetski rat i bombardovanje i dio je kulturne baštine bila. Ali siguran sam da će napraviti stariju i ljepšu fasadu. Taman kao Hilton što je vratio stubove koji su krasili Hotel Crna Gora.
    Nije jedina ali svakako je imalo vremena da se do sad ili sredi ili srusi i nesto drugo podigne. Sa obzirom da je II svetski rat bio prije 70 i kusur godina a bombardovanje prije 20 mislim da apsolutno nikakvog izgovora nema. A fino su poskakali sad svi veliki borci za kulturna dobra Crne Gore, a nikako da se prije pomene taj zid koji je kad tad mogao pasti na nekoga ko je setao tuda.

  12. #5884
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Iznenadio bi se ali nije DPS kriv. Prethodna Vlada je oduzela nadležnosti opština za objekte preko 3,000m2 i prenijela je na sebe. A nije da DPS nije imao sličnih grehova fakat.



    Nije to jedina "raspala" zgrada u centru, ali i takva raspala je preživjela II svjetski rat i bombardovanje i dio je kulturne baštine bila. Ali siguran sam da će napraviti stariju i ljepšu fasadu. Taman kao Hilton što je vratio stubove koji su krasili Hotel Crna Gora.
    Onda je Podgorica bila zaista posebna opština u Crnoj Gori. Nadležnost opštinama (konkretno Budvi i ostalim primorskim gradovima, a mislio sam i u ostatku CG) je oduzeta ranije). Moj pokojni otac je tvorac inicijative za očuvanje Miločerskog parka, kada je opština (skupština opštine, tada pod vlašću DPS-a) Budva stala iza te inicijative (25.7.2016) oduzeto je pravo opštini da donosi odluke za objekte preko 3.000 metara kvadratnih tako da je otvorena mogućnost za izgradnjom one grdosije u Miločerskom parku, a inicijativa, iako usvojena u lokalnom parlamentu ostala je samo inicijativa.
    Last edited by wulfy; 17-07-22 at 16:58.

  13. #5885
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,410
    Thanks Thanks Given 
    14,872
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Žali bože interneta.
    Sve si to fino napisao i umislio ali mi nisi napiso što je bilo provokatorsko u proslavi 13 jula osim što pokušavaš da ti odgovorim na providne prozivke.

    Niti te ko što ćera, niti ja išta mislim o tebi niti mjeri koliko je ko zaslužan.

    Na prosto pitanje ne umiješ odgovoriti. Tj odgovorio bi kad bi bilo išta da se napiše ali nema.
    Razumijem ja to dobro.
    Što ti znači ovo žali bože interneta??
    Sve sam ti ja lijepo objasnio ako hoćeš da uključiš mozak ali očigledno ne želiš ili ne možeš. Misliš o meni očigledno jer si mi u tvom postu ranije napisao smeta li mi možda zvanična zastava. Znači ničim izazvan krećeš u podjebavanje i pokušaj da mi poturiš nešto.
    Što se tiče konkretno što je provokatorsko možemo da krenemo od Krsta pa do prelijepog repertoara pjesama. Govore i organizatora pomenuh već ali ih nekako preskoči. Sa sve onim što se dešavalo prije samog događaja. Jer ono proslava dana državnosti Crne Gore ne može biti! Može proslava određenih grupa. A odlično smo vidjeli kakve su to grupe. Svaki skup im se onako završio. Ali dobro je da znamo da podržavaš iste.



    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  14. #5886
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Što ti znači ovo žali bože interneta??
    Sve sam ti ja lijepo objasnio ako hoćeš da uključiš mozak ali očigledno ne želiš ili ne možeš. Misliš o meni očigledno jer si mi u tvom postu ranije napisao smeta li mi možda zvanična zastava. Znači ničim izazvan krećeš u podjebavanje i pokušaj da mi poturiš nešto.
    Što se tiče konkretno što je provokatorsko možemo da krenemo od Krsta pa do prelijepog repertoara pjesama. Govore i organizatora pomenuh već ali ih nekako preskoči. Sa sve onim što se dešavalo prije samog događaja. Jer ono proslava dana državnosti Crne Gore ne može biti! Može proslava određenih grupa. A odlično smo vidjeli kakve su to grupe. Svaki skup im se onako završio. Ali dobro je da znamo da podržavaš iste.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Zali boze jer toliko slova a ne odgovori na pitanje. Taman kao ni u ovom postu.
    Nije tacno da se svaki skup onako zavrsio.
    Ne bih te vise zadrzavao, nastavi da uzivas, sa tobom je zalud diskutovat.
    I smanji malo sa konstatacijama je li ko ukljucio mozak ili ne.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  16. #5887
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,410
    Thanks Thanks Given 
    14,872
    Thanks Thanks Received 
    4,174
    Thanked in
    2,109 Posts

    Default

    Prvi si počeo sa pogrešnim konstatacijama.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. #5888
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/hronika/sindikat-...ra-odgovarati/

    Potpuno ispravno.
    Kakav gd povod bio, napast na policiju se ne može. I baš zato je identifikacija lica, koja su bacala flaše i krše na policiju, apsolutni prioritet. I, poslije toga, procesuiranje, naravno.

    Bilo bi takođe korektno da od strane Uprave policije dobijemo neko saopštenje o kretanju drugog skupa, osim toga da nisu nadležni da se bave time kakav je skup i koja su mu politička osjećanja.
    Konkretno, ovih nekoliko dana je bilo apsolutno dovoljno da saopšte da li su te dvije šetnje bile prijavljene i dozvoljene.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  19. #5889
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Iznenadio bi se ali nije DPS kriv. Prethodna Vlada je oduzela nadležnosti opština za objekte preko 3,000m2 i prenijela je na sebe. A nije da DPS nije imao sličnih grehova fakat.



    .
    Ovo nije tačno. Glavni grad je mogao stavit plan van snage i zaustavit gradnju. Vukovic je to odbio da bi naplatio komunalije, a i vjerovatno stavio stan u džep.
    Plan tj DUP ovakav kakav je katastrofa usvojio je lokalni DPS i sateliti 2011te godine, tako da nemaju se šta vadit na državu i priču da ne daju dozvole za objekte preko 3000m2, jer država mora dat dozvolu ako investitor ispoštuje DUP i ako dobije zeleno svijetlo glavnog gradskog arhitekte kojeg je dps postavio.

    Kriv je dps i niko drugi. Posjo da podnese ostavku.

    Izvolite na link opširan komentar i dokumenta Luke Rakčevića, koji je ovdje pokušao nešto dobro da uradi, i svaka mu čast iako ne podržavam uru.

    https://www.facebook.com/1245806181/...v2oKiVwUTHg5l/

    Jutros je, uprkos javnim obećanjima investitora i idejnom projektu, srušena i prednja fasada kuće Vujovića u Bokeškoj ulici, objekta velikog kulturno-istorijskog značaja po naš Grad.


    Srušena je da bi se na toj i susjednoj parceli gradio veliki poslovni objekat, prema užasnom planu UP “Nova Varoš - Blok E“, čija izrada je finansirana novcem Grada i koji je gradska Skupština donijela 2011. godine, uz protivljenje dijela građana/ki i MANS-a.


    Odnosno - našim novcem plaćena je devastacija našeg prostora, za interes investirora.


    Znajući kakvu štetu realizacija tog plana može uzrokovati, prije 3 mjeseca sam od gradske Skupštine i gradonačelnika tražio da taj plan stavimo van snage, kako ne bi došlo do današnjih građevinskih poduhvata i nove devastacije Bokeške ulice.


    Tada (15. aprila) smo bili na vrijeme.


    Međutim, gradonačelnik je dao negativno mišljenje na moju inicijativu i od Skupštine tražio da sačuva štetni planski dokument, šta se na kraju i desilo na sjednici održanoj 19. maja.


    Da je Skupština prihvatila moj predlog i poništila štetni plan, čiji je zahvat jako mali (blok oivičen Bokeškom, Njegoševom, Hercegovačkom i ul. Stanka Dragojevića), spriječili bi svaku gradnju do donošenja novog plana, a time ne bi zaustavili širi razvoj grada.


    Međutim, za gradsku skupštinu i gradonačelnika, naplata komunalija od izgradnje budućih objekata je bila daleko važnija od istorijske vrijednosti koje postojeći objekti u Bokeškoj ulici imaju, a gradonačelnik je svoje negativno mišljenje zaključio tezom:


    “Činjenica je i da se rješenja u okviru UP “Nova Varoš - Blok E“, ni koncepcijski ni po uslovima sprovođenja ne razlikuju od rješenja u svim ostalim blokovima Nove Varoši, pa bi se u slučaju stavljanja van snage ovog plana korisnici doveli u neravnopravan položaj, IAKO SU PLANSKA RJEŠENJA U ZAHVATU PLANA, U SVEMU, USAGLAŠENA SA KONCEPTOM RAZVOJA i rješenjima plana višeg reda PUP-a Glavnog grada Podgorice“.


    Nova propuštena šansa i uzaludna trka sa vremenom: koliko će još vrijednih objekata biti srušeno ili štetnih izgrađeno, dok se ne izmijene sva 153 važeća plana na teritoriji PG, koje je godinama donosio Glavni grad, a čijom realizacijom od naše Podgorice - neće ostati ništa.


    Pozivam Ministarstvo da izvrši inspekcijski nadzor, a paradoksalno - podržavam i krivične prijave koje je sa 3 mjeseca zakašnjenja najavljuje gradonačelnik, za štetu za koju je direktno odgovoran. Ali, ništa od toga nam neće vratiti kuću Vujovića, kao što realizacija štetnih planova DPS-ovih uprava nikada nije vratila ni hotel “Crna Gora“, Kino kulutru, zelenu površinu pored hotela “Podgorica“ i brojne druge važne objekte u našem gradu.


    Potrebna nam je temeljna promjena načina planiranja prostora, ali i hitna revizija svih važećih planova, kako bi preduprijedili moguću štetu i slične situacije u budućnosti.


    Takođe, potrebna nam je gradska uprava koja primarno vodi računa o javnom, a ne privatnom interesu.


    ZA NAŠ GRAD.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  21. #5890
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ovo nije tačno. Glavni grad je mogao stavit plan van snage i zaustavit gradnju. Vukovic je to odbio da bi naplatio komunalije, a i vjerovatno stavio stan u džep.
    Plan tj DUP ovakav kakav je katastrofa usvojio je lokalni DPS i sateliti 2011te godine, tako da nemaju se šta vadit na državu i priču da ne daju dozvole za objekte preko 3000m2, jer država mora dat dozvolu ako investitor ispoštuje DUP i ako dobije zeleno svijetlo glavnog gradskog arhitekte kojeg je dps postavio.
    DUP nije isto sto iz dozvola. Toliko i sam znas.
    A najmanje je bitno ko je kriv.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #5891
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Ograničavanje lokalnih samouprava u izdavanju građevinskih dozvola do max. 3000m2 bruto je rješenje koje se primjenjivalo i prije uvođenja instituta Državnog i Glavnog gradskog arhitekte, i nije novina.

    DUP nije dokument kojim je utvrđeno da se ovaj objekat, tj. njegova fasada sruši, i DUP veze s tim nema. To je utvrđeno Idejnim i Glavnim građevinskim projektom, i odgovarajućom saglasnošću Državnog arhitekte.
    Drugačije rečeno, investitor je mogao da, u okviru smjernica iz DUPa, nađe i rješenje kojim bi predmetni objekat sačuvao. Ukoliko je to bilo tehnički nemoguće, onda je sve ovo prazna priča.

    Konačno, takvi objekti se ne štite obećanjima investitora, nego Zakonom. Ako se istinski radi o toliko vrijednom kulturnom dobru, onda je ovđe najodgovorniji onaj koji ga, u skladu sa Zakonom o zaštiti kulturnih dobara, nije i zaštitio.

    Što znači da je, i sa jedne i sa druge strane, ovo šuplja priča.
    Vuković može biti u pravu isključivo u slučaju da je Glavni grad pokušao, na bilo koji dostupan proceduralan način, da zaštiti predmetni objekat i spriječi rušenje.
    Rakčević, u svakom slučaju, miješa babe i žabe, sa sve kruškama i jabukama.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  24. #5892
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  25. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  26. #5893
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    DUP nije isto sto iz dozvola. Toliko i sam znas.
    A najmanje je bitno ko je kriv.
    Znam zato i kažem da ako je u skladu sa dup-om, i glavni gradski arhitekta izda saglasnost, država mora izdat dozvolu. Jedino ako vlada ne uvede moratorijum, ali onda mora da nadoknadi štetu investitoru.

    Dps kriv jer je takav plan usvojio 2011, opet posjo i dps krivi jer nisu taj plan stavili van snage u aprilu 2022 kad su imali zvaničnu inicijativu da se isti stavi van snage.

    Jedva čekam protest za ovo da se organizuje, pojavi li se posjo tamo lično ću ga ja i 10 drugara izmršikat sa tog skupa!
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  27. #5894
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ne znam kako ih nije sramota ovakvu ljepotu od gradjevine da sruse i da tu dignu modernu zgradu pih

  28. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:

    acs

  29. #5895
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Znam zato i kažem da ako je u skladu sa dup-om, i glavni gradski arhitekta izda saglasnost, država mora izdat dozvolu. Jedino ako vlada ne uvede moratorijum, ali onda mora da nadoknadi štetu investitoru.

    Dps kriv jer je takav plan usvojio 2011, opet posjo i dps krivi jer nisu taj plan stavili van snage u aprilu 2022 kad su imali zvaničnu inicijativu da se isti stavi van snage.

    Jedva čekam protest za ovo da se organizuje, pojavi li se posjo tamo lično ću ga ja i 10 drugara izmršikat sa tog skupa!
    Sa 10oricom cesh skochit na bivsheg idola...?Hm...
    ...

  30. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  31. #5896
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,418
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,991
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sa 10oricom cesh skochit na bivsheg idola...?Hm...
    Pogrijesio si, o Vukovicu lucke nikad imao dobro misljenje, pisao je o njemu ranije. Mada jos nikoga ne cuh da o mayoru ima ko sto pozitivno da prozbori.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  32. #5897
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sa 10oricom cesh skochit na bivsheg idola...?Hm...
    Nikad u životu, taj je nametnut kao sinovac. Uvijek sam svašta za njega pisao odje. Smrad jedan.
    Mogu ja njega sam izmrškat lagano, i pazi sad, ne bi mi to bilo prvi put, ali računam da će doći sa svojim šimpanzama pa će mi valjat podrška.
    Dođi pa ćemo ga zajedno poćerat.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  33. #5898
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pogrijesio si, o Vukovicu lucke nikad imao dobro misljenje, pisao je o njemu ranije. Mada jos nikoga ne cuh da o mayoru ima ko sto pozitivno da prozbori.
    Ima @Tripleta
    Zar ga ne zobe Doktorica?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  35. #5899
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    "ODVRAĆA SE PAŽNJA I PONOVO PODSTIČE KONTROVERZA"

    Američke diplomate: Pitanje Temeljnog ugovora sa SPC izaziva podjele, ne bi trebalo da bude u fokusu Vlade Crne Gore
    Ponovo klatno na Milovu stranu.

  36. #5900
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Znam zato i kažem da ako je u skladu sa dup-om, i glavni gradski arhitekta izda saglasnost, država mora izdat dozvolu. Jedino ako vlada ne uvede moratorijum, ali onda mora da nadoknadi štetu investitoru.

    Dps kriv jer je takav plan usvojio 2011, opet posjo i dps krivi jer nisu taj plan stavili van snage u aprilu 2022 kad su imali zvaničnu inicijativu da se isti stavi van snage.

    Jedva čekam protest za ovo da se organizuje, pojavi li se posjo tamo lično ću ga ja i 10 drugara izmršikat sa tog skupa!
    Znači, jedno je saglasnost, a drugo je dozvola? I, po tebi, saglasnot daje Glavni gradski arhtekta, a onda, Država pod moranje daje nekakvu dozvolu?

    Ahahahahahaha, majčin sine, kako voliš da pričaš a da veze nemaš o čemu. Uzmi pročitaj Zakon, i prestani da mutiš te pojmove toliko
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  37. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


Page 236 of 574 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •