Page 223 of 574 FirstFirst ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... LastLast
Results 5,551 to 5,575 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #5551
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    E valjalo bi ovome govečetu neko par šklempi da navida da otleti sa ovim propelerima u Afriku.
    Najodvratniji političar u Srbiji, čak je i Šećera zayeba.


    closest exxon mobil gas station to me
    Forever young, i want to be forever young

  2. #5552
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ko je Shecer?
    ...

  3. #5553
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Od ostalih vijesti.
    Zeko i 40 komita su rijesili da organizuju proslavu 13. Jula u Niksicu u inat cetnickom gradonacelniku.
    Usput su prijetili Sergeju Cetkovicu, koji je zbog toga otkazao koncert. Prijetnje su izrecene kako moze da pjeva na cetnickoj orgiji, i ako dodje da ce vidjeti..... Stiglo je preko 100 takvih prijetnji
    Kako bjese. Odbrambeni nacionalizam, gradjanstina i sloboda da svi zive u istoj drzavi.
    Samo ako nisi radnik zeljezare pa da tE Zeko ispljuje i zamalo dobije batine.... Ili si stanovnik Niksica pa ti Zeko odredjuje ko smije a ko ne da pjeva i kome....
    Studio...... Evo forum salve osuda...... Aha vazi...

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #5554
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,640
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    opština Nikšić odlučila da organizuje koncert i onda ovi debili prijetili Sergeju. samo ne znam što je to Sergej uradio pa pripadnici plemena zaključiše da se prodao? zamisli ti taj nivo idiotluka kad pratiš Zekovića i misliš da je on neko i nešto

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #5555
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

  8. #5556
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dritan (u Potocarima)

    „Genocid nije počinjen nad Bošnjacima, nego nad ljudima."
    Onda, nije genocid? Jer, cilj genocida je da unisti neki narod.

    Kako se ono kaze u novokomponovanom jeziku, "transfer blama"?

  9. #5557
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    dosao na red i osnivac crna gora doo.

    nadam se i da se veka ogrnula zastavom i ovog puta

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ktora-plantaza
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  11. #5558
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    dosao na red i osnivac crna gora doo.

    nadam se i da se veka ogrnula zastavom i ovog puta

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ktora-plantaza
    Taman sam juce mislio da se SDT nesto uspavao. Kad...

    Veso Vukotic, Bozo Mihailovic...profesori univerziteta...

  12. #5559
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Zna li se dje je Verica...?

    Poshla da ladi buljandzu negdje ili ne smiju jer ih je puno...mislim Marasha.
    ...

  13. #5560
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Možda je ona svjedok-saradnik?

  14. #5561
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    A đe su ovi iz OMPa u cijeloj priči? Valjda je ova grupa radila po nečijoj instrukciji? Ili su htjeli ljudima iz OMPa da učine?

  15. #5562
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    OMP se o čudu zabavio kada je vidio koliko darežljivih ljudi ima
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  17. #5563
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Noćas na RTCG bio pušten

    IMDb: : Quo vadis, Aida?
    https://www.imdb.com/title/tt8633462/

    Prvi put ga pogledah. Stomak mi se svezao.

    O ovakvim strahotama mlađi moraju biti informisani, čisto da nikome ne padne na pamet da ovakvo zlo ikad više ponovi.

    Strašno šta smo dozvolili, a sve isti narod na ebenom Balkanu.

    P.S.

    Pohvale za RTCG i Borisa Raonića zbog noćašnje programske šeme.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #5564
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://radiosarajevo.ba/vijesti/bos...jezikom/462885

    Vojin Mijatović, kandidat SDP-a za člana Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda, posjetio je danas Potočare u Srebrenici gdje se obilježavala godišnjica genocida počinjenog 1995. godine nad Bošnjacima.

    U Memorijalnom centru su danas smiraj našle duše 50 Srebreničana, a u nastavku prenosimo utiske potpredsjednika SDP-a o boravku u Srebrenici.

    "Sve što čovjek radi u životu treba ostaviti neki trag, ovakvi dani poput ovog 11. jula 2022. u meni ostave brazdu.

    U toj brazdi se nakupi čovjeku svega i vrlo teško može donijeti neke zaključke i tako stoji ta brazda, valjda ta i sve ostale brazde definišu čovjeka.

    Juče smo proveli cijeli dan u Potočarima sa ljudima, pričali, sjedili, šetali hiljade nepoznatih i poznatih ljudi svi zajedno, a svako sa svojim teretom u životu.

    Naporan je bio dan, težak nekako bez zraka. Dolazimo uveče kod našeg Ćamila na konak, na pragu nas dočekuje njegova majka, sa osmijehom i zagrljajem kao najmilije.

    Po prvi put srećem majku svog druga koja je isto u Srebreničkom genocidu izgubila svoje najmilije. Grli me ta žena i kaže sine: “ja tebe gledam isto ko mog Ćamila”.

    Sedimo u dnevnoj sobi Ćamil, Aco, Sale i ja, majka nam je spremila večeru, galami na Ćamila da nam sipa sok, onak kao i u svakoj kući u Bosni, gosti se moraju ugostiti.

    Ostajemo dugo u noć prepričava nam Ćamil sva ta dešavanja do kobnog 11.07.1995. u dahu slušamo, osjećamo preživljavamo…..

    Sale i Aco odlaze na sprat da spavaju, ostajemo Ćamil i ja, pričamo. Gledam Ćamila mi smo vršnjaci rođeni smo 1979. godine on u Srebrenici ja u Banja Luci. Imali smo različite sudbine, njegova je bila jako teška.

    Sat poslije ponoći dva vršnjaka Srbin i Bošnjak u Srebrenici pričaju istim jezikom, razumiju se, osećaju se bratski kao dva Bosnaca.

    Zaspao sam u sekundi kada sam legao, budim se u Srebrenici, brat Ćamil čeka sa kafom sjedimo nas četvorica spremamo se put Potočara na komemoraciju, ulazi majka ponovo: ”djeco ne možete ići bez doručka”… da to su te Bosnaske majke iste i u Srebrenici i u Banja Luci.

    E sad zašto ovo sve pišem, želim da moja Una zapamti ovu brazdu, da zna da u Srebrenici živi Ćamilova kćerka Ajna i da znaju obje da ako ništa drugo njihovi očevi su se razumjeli, družili i dijelili i planove i osjećaje i strahove.

    Ovdje ću stati, a dok sam živ ostat ću dosljedan svojim osjećajima bez obzira na cijenu koja se plaća, Srebrenica je i moja rana, ko razumije razumio je, ko ne razumije neće nikada", zaključio je Mijatović.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following 11 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #5565
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    15,073
    Thanks Thanks Received 
    3,737
    Thanked in
    2,673 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Noćas na RTCG bio pušten

    IMDb: : Quo vadis, Aida?
    https://www.imdb.com/title/tt8633462/

    Prvi put ga pogledah. Stomak mi se svezao.

    O ovakvim strahotama mlađi moraju biti informisani, čisto da nikome ne padne na pamet da ovakvo zlo ikad više ponovi.

    Strašno šta smo dozvolili, a sve isti narod na ebenom Balkanu.

    P.S.

    Pohvale za RTCG i Borisa Raonića zbog noćašnje programske šeme.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Bio je na Crnogorskom festivalu filma o ljudskim pravima UBRZAJ, u decembru 2020. kada je i otvorio festival.

    Inače, sve projekcije u okviru festivala su dobra lekcija za društvo i treba da se češće ukaže na te teme.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  22. #5566
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Od ostalih vijesti.
    Zeko i 40 komita su rijesili da organizuju proslavu 13. Jula u Niksicu u inat cetnickom gradonacelniku.
    Usput su prijetili Sergeju Cetkovicu, koji je zbog toga otkazao koncert. Prijetnje su izrecene kako moze da pjeva na cetnickoj orgiji, i ako dodje da ce vidjeti..... Stiglo je preko 100 takvih prijetnji
    Kako bjese. Odbrambeni nacionalizam, gradjanstina i sloboda da svi zive u istoj drzavi.
    Samo ako nisi radnik zeljezare pa da tE Zeko ispljuje i zamalo dobije batine.... Ili si stanovnik Niksica pa ti Zeko odredjuje ko smije a ko ne da pjeva i kome....
    Studio...... Evo forum salve osuda...... Aha vazi...
    Nije bas tako. Ipak citas novine mnogo.

  23. #5567
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Depolitizacija škola se morala odraditi fakat.
    Šteta što nije po zakonu pa sad imamo ovakve momente. Ovo je 4-5 presuda u korist bivših direktora škola.

    https://www.cdm.me/drustvo/knezevic-...os-na-cetinju/


    Knežević nezakonito smijenjena sa mjesta direktora OŠ Njegoš na Cetinju

    Osnovni sud u Podgorici donio je presudu kojom je poništeno rješenje Ministarstva prosvjete, kulture, nauke i sporta (MPKNS) o razrješenju direktorice Osnovne škole “Njegoš” Cetinje Vesne Knežević, donešeno u julu 2021. godine.

    Knežević je sa te dužnosti razriješena odlukom ministarke Vesne Bratić 12. jula 2021. godine uz obrazloženje da ne izvršava radne zadatke i vrši povredu radne obaveze, te da nije formirala Školski odbor a samim tim ni pokrenula aktivnosti koje su u nadležnosti istog.

    Sud je utvrdio da Knežević nije počinila povredu radne obaveze zbog koje je razriješena. Kako se navodi u obrazloženju, ona je preduzela sve korake za formiranje novog Školskog odbora, a sve u skladu sa Opštim zakonom o obrazovanju i vaspitanju koji je stupio na snagu 12.6. 2021.godine. Školski odbor, kako konstatuju, nije formiran upravo krivicom tužene.

    U zakonski propisanom roku direktorica Knežević je održala sjednicu Nastavničkog vijeća na kojoj je dobila podršku svih članova vijeća, predložila članove zaposlenih za Odbor, kao i izvršila izmjene Akta o Sistematizaciji radnih mjesta i Statuta škole. Svi akti su uredno dostavljeni nadležnom Ministarstvu – navodi se u obrazloženju.

    U izjavi za Radio Cetinje Knežević kaže da su sva Rješenja, koja su donesena tipski, sa površnim obrazloženjima, bez dokaza i činjenica, svoj epilog dobila na Sudu, a najveći broj smijenjenih direktora je, kako ističe, dobio sporove.

    “Nadam se skorom pozitivnom okončanju sudskih sporova preostalih direktora koji su pokrenuli postupke. Najviše boli činjenica da u tom trenutku nijesmo bili u prilica da kažemo to što mislimo osim da prihvatimo Rješenje kojim je već sve presuđeno. Dobijeni spor je samo jedan od načina da se ublaži nepravda koja je učinjena prema meni i svim mojim kolegama. Nije u pitanju funkcija, ni mandat od četiri godine, već je ovo pitanje ljudskog dostojanstva i nepravedno nanešene mrlje na profesionalni integritet ljudi koji su vodili vaspitno-obrazove ustanove”, naglasila je Knežević.

    Podsjećamo, preko 200 smijenjenih direktora škola i vrtića podnijeli su tužbe protiv Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta jer smatraju da su razriješeni nezakonito i da je izostalo prethodno utvrđivanje eventualnih propusta u njihovom radu. Ministarstvo je sredinom jula prošle godine, nakon usvajanja izmjena Opšteg zakona o vaspitanju i obrazovanju, smijenilo direktore 260 škola i 140 vrtića kako bi se, kako su naveli, depolitizovale ustanove.
    Inače ovo je ona direktorica, na čijem otkazu nisu ni ime najstarije osnovne škole u CG mogli da potrefe
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #5568
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    15,073
    Thanks Thanks Received 
    3,737
    Thanked in
    2,673 Posts

    Default

    https://www.roditelji.me/blog/2022/0...wzctbeKDgemOFQ

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  26. #5569
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Malo svijetla na najznacajniju CG investiciju, dje su me godinama ubjedjivali kako su se stotine miliona ulozile, kako je to strasna stvar, kako je drzava zaradila...
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-za-65-miliona
    Tako je iz ove firme saopšteno da je plaćeno 23 miliona, pa je tenderska komsija saopštila da je cijena 29 miliona, dok je Mank za kanadske medije dao informaciju da je platio 155 miliona. Iz Adriatik Marinasa su javno tvrdili da su u projekat uložili više od 400 miliona, a u finansijskim iskazima kompanije prije prodaje “nekretnina, postrojenja i opreme” prikazano je u iznosu od svega 89 miliona. Vlada je 2014. firmi kanadskog milijardera izdala potvrdu o realizaciji minimalnih investicionih obaveza kojom se potvrđuje da su one iznosile 164 miliona, a u decembru te godine firma je iskazala vrijednost od 89 miliona”, kazao je Đurović.
    Koliko bjese prica ovdje na forumu... 700 miliona....

  27. #5570
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Malo svijetla na najznacajniju CG investiciju, dje su me godinama ubjedjivali kako su se stotine miliona ulozile, kako je to strasna stvar, kako je drzava zaradila...
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-za-65-miliona

    Koliko bjese prica ovdje na forumu... 700 miliona....
    Bolje bi bilo da je tamo u ogradu ostalo vojno brodogradilište đe se pjeskare egipatski i ruski brodovi. To je pravi ćar za državu.
    Ili da je upa neki Vučićev kumara ili Milo Božovića sa kojim soliterom. Vjerovatno se ovaj iz Fronta ne bi gica.
    A ne neki inovjerci koji su nam tamo favelu napravili.
    Last edited by Gagarin; 12-07-22 at 10:10.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. #5571
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Bolje bi bilo da je tamo u ogradu ostalo vojno brodogradilište đe se pjeskare egipatski i ruski brodovi. To je pravi ćar za državu.
    Ili da je upa neki Vučićev kumara ili Milo Božovića sa kojim soliterom. Vjerovatno se ovaj iz Fronta ne bi gica.
    A ne neki inovjerci koji su nam tamo favelu napravili.
    Kakve veze ima jedna prica sa drugom. Djulanovic i institucije su LAGALI za svake izbore o vrijednosti. Vajni ekonomisti sa foruma koji samo o crkvi i zastavi pricaju.
    Je li im Tivat oprostio komunalije od 5miliona na konto Djukanoviceve price o 700 miliona. Evo ni kapitalnu dobit niau platili od 6 miliona.
    A ovamo skacete ko je sta rekao i je li se potrosilo 100k eura...
    A ovo i dalje branite, iako je bezobrazna lazavina kojom se predstavljao uspjeh dovodjenja investitora.... Strasnih....

  29. #5572
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kakve veze ima jedna prica sa drugom. Djulanovic i institucije su LAGALI za svake izbore o vrijednosti. Vajni ekonomisti sa foruma koji samo o crkvi i zastavi pricaju.
    Je li im Tivat oprostio komunalije od 5miliona na konto Djukanoviceve price o 700 miliona. Evo ni kapitalnu dobit niau platili od 6 miliona.
    A ovamo skacete ko je sta rekao i je li se potrosilo 100k eura...
    A ovo i dalje branite, iako je bezobrazna lazavina kojom se predstavljao uspjeh dovodjenja investitora.... Strasnih....
    Što znam. Svako koga sam tamo poveo zinuo je i bio impresioniran.
    Da si dao Baćama, Čelebićima, Božovićima bio bi jedan Siti Kvart pored vode.
    Da si ostavio da se pjeskare brodovi bila bi ekološka bomba sa gubicima.
    Tako da kad se sve sabere mislim da je dobra stvar za CG na kraju svega.
    Inače, viđe li koliko je kondicionala u tekstu, a podatke iznosi samo poslanik DF? Što ako porez nije morao da se plati zbog ugovora o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa Maltom što se pominje u tekstu? Čemu onda cio tekst?

    Svakako bih ostavio ovdje dosta rezerve.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  31. #5573
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,372
    Thanks Thanks Given 
    265
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Što znam. Svako koga sam tamo poveo zinuo je i bio impresioniran.
    Da si dao Baćama, Čelebićima, Božovićima bio bi jedan Siti Kvart pored vode.
    Da si ostavio da se pjeskare brodovi bila bi ekološka bomba sa gubicima.
    Tako da kad se sve sabere mislim da je dobra stvar za CG na kraju svega.
    Inače, viđe li koliko je kondicionala u tekstu, a podatke iznosi samo poslanik DF? Što ako porez nije morao da se plati zbog ugovora o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa Maltom što se pominje u tekstu? Čemu onda cio tekst?

    Svakako bih ostavio ovdje dosta rezerve.
    Tvoja prica i dalje nema dodirne tacke sa onim sto je kolega forumas Hell Raiser napisao ali bas nikakve.

    Da je u globalu dobra stvar za CG jeste, sumnjam da to iko pokusava da ospori.

  32. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  33. #5574
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Što znam. Svako koga sam tamo poveo zinuo je i bio impresioniran.
    Da si dao Baćama, Čelebićima, Božovićima bio bi jedan Siti Kvart pored vode.
    Da si ostavio da se pjeskare brodovi bila bi ekološka bomba sa gubicima.
    Tako da kad se sve sabere mislim da je dobra stvar za CG na kraju svega.
    Inače, viđe li koliko je kondicionala u tekstu, a podatke iznosi samo poslanik DF? Što ako porez nije morao da se plati zbog ugovora o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa Maltom što se pominje u tekstu? Čemu onda cio tekst?

    Svakako bih ostavio ovdje dosta rezerve.
    I dalje propustas poentu.
    Placeno je 23 miliona, ne 29 i nije ulozeno ni 155 ni 700 nego samo 89. Ukuono je jedva preko 100, a mogu da nadjem preko 100 videoizjava dvometrice dje pominje 700 miliona.
    Nacices i na ovom forumu x rasprava dje me ubjedjuju da su se tamo ulozile stotine miliona.
    Ovakve su price iza svake privatizacije, dje se lagalo za politicku korist kako su dolazili investitori koji su milijarde ulagali u CG.Evo vidimo kako.
    Da ne pominjem koliko je prodao suve dokove koje smo lagano ostavili tamo

  34. #5575
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I dalje propustas poentu.
    Placeno je 23 miliona, ne 29 i nije ulozeno ni 155 ni 700 nego samo 89. Ukuono je jedva preko 100, a mogu da nadjem preko 100 videoizjava dvometrice dje pominje 700 miliona.
    Nacices i na ovom forumu x rasprava dje me ubjedjuju da su se tamo ulozile stotine miliona.
    Ovakve su price iza svake privatizacije, dje se lagalo za politicku korist kako su dolazili investitori koji su milijarde ulagali u CG.Evo vidimo kako.
    Da ne pominjem koliko je prodao suve dokove koje smo lagano ostavili tamo
    700 Mln lijepo zvuči. Vjerovatno je u tom slučaju sav stambeni fond koji je prodat a finansiran pretplatom.
    A ovo drugo da su baš pare koje su ubačene.
    Ada svaki će političar veće pare pomenut.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Page 223 of 574 FirstFirst ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •