Page 495 of 574 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545 ... LastLast
Results 12,351 to 12,375 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12351
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo nadjose jaknu u Rumuniji, oridjidji sto bi se reklo, za 140 eura.

    https://m.olx.ro/d/oferta/vesta-dior...m-IDfRkiE.html

    Koliko su ljudi izbanalizovali politicku scenu i cime se ljudi bave da je CG postala onaj teatar apsurda potpuni.

    Poceli ljudi iz sprdnje da svima stavljaju cijene odjece. Doslo se do Jakovovih carapa.

    A najjace je sto se ekipa sa foruma kao neka wannabe avangarda na sve prima... i nekako im sustina uvijek promakne nesto kao gandalfova kosa.

  2. #12352
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A sto ces kad su ograniceni, eno se Vesna Bratic primila na pricu da joj sako 6000 EUR i izadje iz mrtvih...

    Ne kapiram ove prozivke od kliker17. Je li ja treba okolo da idem da mjerim vrijeme je li Jakob Grim dao ujutru intervju za RTCG, a popodne za in4s?!

    Je li moguce da nikad nemate neki realni argument kada pisete kontra mene pa se hvatate za stvari koje uopste ne oslikavaju sustinu posta?

    Covjek koji propagira evropske vrijednosti (zvanicno) i danas ostavlja neki omaz SFRJ-u, dao je intevju portalu Gnojka Raicevica!
    Je li to normalno?

    Nego nije on meni uopste toliko zanimljiv. Dosao je onako iskompleksiran vas do vlasti izgovarajuci desetine lazi, legitimno... Nego meni je cudno kako ljudi ocekuju dobro od ljudi koji ne prezaju ni od cega da dodju do vlasti. Bazirano na cemu?

    Mozda biste vi dali intervju za in4s, a dvije nedjelje kasnije velicali SFRJ, mozda biste izbacili vijest da Lidl dolazi u PG zbog promjene vlasti i blokirali komentare na istu, mozda obecali sadjenje 220 000 sadnica, mozda........

    Ali ja ne bih. Tu se vidi koliko nam se razlikuje svjetonazor.

    A evo cak ni ne spominjem navodno makijavelisticko "pa sta ako pogine nekoliko ljudi na CT" jer se radi o rekla-kazala, iako njegovo dalje ponasanje ukazuje na to da je sposoban bio nesto tako da izgovori.
    To ne pominjem jer to nije nivo ozbiljnih ljudi. To je nivo Jakova Milatovica.
    Ja se citavog zivota nagledah ovih sto brane Crnu Goru kako se njihovi sinovi nasklapase devastirajuci ono sto brane. I 1000 negativnih postova o Milatovicu, Evropi sad, Spajicu ne mogu nikako da zamuljaju i prikriju ono sto ja znam i vidim svojim ocima, ono sto gledah odrastajuci.
    Svu nepravdu Ministra prosvjete Miga bez cijeg odobrenja LICNOG ni jedan jedini profesor nije mogao da se zaposli u bilo kojoj skoli u CG.
    Svu nepravdu Ministra zdravlja Mugose bez cijeg odobrenja LICNOG ni jedan jedini doktor nije mogao da se zaposli u bilo kojoj bolnici u CG.

    Licno, licno, licno znam mnogo toga sto se radilo, a znate i vi i svi, pa cak i najzaludjeniji koji placu grleci Ljiki i Milkija. Znaju sve, ali im se dive, vjerovatno Stokholmski sindrom.

    Najgore je kad mi dodje neko kao vi Gospodine i za tu bagru koja je unistila MOJU I TVOJU DRZAVU, koja nosi neciju penziju ili inzenjersku platu kao carapu, izjavi "Gospodjetina". Uzas svih uzasa.


    Ove djecije pricice o odbrani drzave mozete pricat onima koji su rodjeni 2006., ali IMA NAS koji smo mrvicu stariji i koji dobro sve pamtimo, a i dobro vidimo.

    Bahatost je toliko otisla daleko, izgubili su svaki osjecaj za pristojnost, da cak vise i nemaju mjeru, vise se ne kriju i s ponosom pljuju na sve posteno i radno u Crnoj Gori.

    Cus Gospodjetina, kakvo idolopoklonstvo bez ukusa i mjere. Bljak.
    Last edited by Kliker17; 29-11-22 at 23:07.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  3. The Following 14 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  4. #12353
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    I prije nego mi se krene opet sa nekom pricom o odbrani i skromnim cijenama sa Ali expresa, molim one koji su se izgleda rodili tek 2006., i ne sjecaju se ove iste ekipe od prije te godine, da procitaju ovu temu:

    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5171642


    E to je tuga, tuga pregolema. I svakoj normalnoj osobi ce zastati knedla u grlu dok ovo cita.

    Kad biste gledali CG privredu kao zivo bice, pa ovi sto ih zovete Gospoda, Britvice i Gospodjetine i sva njihova ekipa i piramida su napravili pravi pokolj. A dzelati Blazo Jovanic i njemu slicni.

    Saberite one iznose koji su na spisku.
    Pa izracunajte je li zdravstvo lose zbog povecanja minimalne plate u prethodnih godinu dana i zasto nikad dio te izracunate sume nije tamo otisao. Ili su se kupovala neka djilA sa Ali Express-a.

    Ako imate bilo kakav argument u korist Gospode navedite preduzeca koja su isti otvorili ili osnovali, a da pare ne idu strancima ili samo njima licno u dzep nego u budzet ove divne drzave.
    Last edited by Kliker17; 29-11-22 at 23:33.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  5. The Following 7 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  6. #12354
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kliker17, ova priča ti pije vodu samo ako nijesi isao na litije.

  7. #12355
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Je li ovo forum dotakao nove visine, pa se bavi time dje je Lidija mogla da kupi kopiju za 100 eura?
    Nova vecina nikada nece imati ovako zaslijepljene i fanaticne podrzavaoce.
    Mislim da ni crkva ne moze da se ovakvim vjernicima pohvali

  8. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  9. #12356
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,765
    Thanks Thanks Given 
    2,657
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Fanatici , sto veli kolega sistem se ne mijenja nego zupcanik poneki, sad posle nacionalistickog rezima dolazi suroviji kapitalisticki pa ce biti ko sto ponese ...
    iz 1 u 1 populističke grupacije 1000+ pobjedjuju nacionalisticke branioce ljudi ciji je metar drva skuplji od kvadrata stana samo sto niko ne spominje da ima masu srbalja sto je i kod njih ista situacija ali se ti griju na struju patriote zar ne....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #12357
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Ne nego ekolozi, tuđom voljom. Slabo nam se gorivo dotura.

    Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  11. #12358
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,765
    Thanks Thanks Given 
    2,657
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Ekolozi , kad struka prepozna da se dobre pare uzimaju od zelenih bice jaki....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. #12359
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,622
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ja se citavog zivota nagledah ovih sto brane Crnu Goru kako se njihovi sinovi nasklapase devastirajuci ono sto brane. I 1000 negativnih postova o Milatovicu, Evropi sad, Spajicu ne mogu nikako da zamuljaju i prikriju ono sto ja znam i vidim svojim ocima, ono sto gledah odrastajuci.
    Svu nepravdu Ministra prosvjete Miga bez cijeg odobrenja LICNOG ni jedan jedini profesor nije mogao da se zaposli u bilo kojoj skoli u CG.
    Svu nepravdu Ministra zdravlja Mugose bez cijeg odobrenja LICNOG ni jedan jedini doktor nije mogao da se zaposli u bilo kojoj bolnici u CG.

    Licno, licno, licno znam mnogo toga sto se radilo, a znate i vi i svi, pa cak i najzaludjeniji koji placu grleci Ljiki i Milkija. Znaju sve, ali im se dive, vjerovatno Stokholmski sindrom.

    Najgore je kad mi dodje neko kao vi Gospodine i za tu bagru koja je unistila MOJU I TVOJU DRZAVU, koja nosi neciju penziju ili inzenjersku platu kao carapu, izjavi "Gospodjetina". Uzas svih uzasa.


    Ove djecije pricice o odbrani drzave mozete pricat onima koji su rodjeni 2006., ali IMA NAS koji smo mrvicu stariji i koji dobro sve pamtimo, a i dobro vidimo.

    Bahatost je toliko otisla daleko, izgubili su svaki osjecaj za pristojnost, da cak vise i nemaju mjeru, vise se ne kriju i s ponosom pljuju na sve posteno i radno u Crnoj Gori.

    Cus Gospodjetina, kakvo idolopoklonstvo bez ukusa i mjere. Bljak.
    Masu lakse kontrolises kad im je plata 300e umjesto 500 ili 600.

    Pa im onda na kašičicu pominjes povecavanje na 320 i 330.

    Masa je sad osjetila kako , umjesto 250-300e, izgleda imati 450-700e.

    I duh ne moze nazad u bocu, kad je pusten napolje.

    I zato Sinjore, i svi ostali po zadatku sto mlate ovuda, mogu samo da mlate, jer je DPS u slobodnom padu, sto ce se pokazati i dogodine.

    Po nas je lose sto su alternative slabe, slabije od onog sto treba da budu.

    Zato nam i ostaje da se uzdamo u ES, i da nece proc i uradit sto je URA uradila, pa sto nam Bog da.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  14. #12360
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,899
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    NOVE CIJENE BI VAŽILE OD 1. JANUARA

    Moguće minimalne promjene cijena struje

    Regulatorna agencija će danas saopštiti cijene struje koje će važiti od 1. januara. EPCG ne povećava svoju stavku na računu, CEDIS juče povukao zahtjev

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-cijena-struje

    E zbog ovakvih stvari se izlazi na proteste a ne da se brani Milo i njegova prcija...


  15. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  16. #12361
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    struja ne pada sa neba i novac za plate od 450e ne pada sa neba, volio bih da ne bude tako ali ovaj ekonomski populizam ima da nam se obije žestoko o glavu kad dugovi dođu na naplatu
    She is only here to annoy herself!

  17. The Following 4 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  18. #12362
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    NOVE CIJENE BI VAŽILE OD 1. JANUARA

    Moguće minimalne promjene cijena struje

    Regulatorna agencija će danas saopštiti cijene struje koje će važiti od 1. januara. EPCG ne povećava svoju stavku na računu, CEDIS juče povukao zahtjev

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-cijena-struje

    E zbog ovakvih stvari se izlazi na proteste a ne da se brani Milo i njegova prcija...

    https://m.cdm.me/ekonomija/povlascen...cg-73-miliona/
    Ali pazi im ugovor. Pocevsi od naziva "poklonili". To sto se placalo vise nego trzisna ranije, to nema veze.
    Ali najbolja finta je da mogu da ulaze i izlaze iz ugovora ako im se ne svidja trenutna cijena, pa kad padne cijena na berzi onda se vracamo dranju gradjana...
    Da e vjecna vala....moracemo na sledeci protest da podjemo samo radi ovoga. Da Blazo i kompanija ne izgube nista....
    Kako bjese...kadrovi i strucnjaci koje su makli eksperti.......hahahahahahaha

  19. #12363
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Litijasi nece na proteste na koje idu draginja blazo i gagarin.

    #tekovine

  20. #12364
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    A Blinkenova faca

    Jes Drile, imas izvanredne odnose.

    https://www.linkedin.com/posts/drita...member_android
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #12365
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,681
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    struja ne pada sa neba i novac za plate od 450e ne pada sa neba, volio bih da ne bude tako ali ovaj ekonomski populizam ima da nam se obije žestoko o glavu kad dugovi dođu na naplatu
    Kakve veze ima populizam sa df i sa demokratama koji su uvalili 1000+radnika u ove "vi trosite a mi placamo firme"

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  22. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  23. #12366
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Na vlast su dosli neizivljeni, nenajedeni, nenapijeni, nenajebeni, a realno nije im ni cilj da CG napreduje nego da "rijese srBsko pitanje".
    Totalni autsajderi kod kojih nema dvije kvalitetne diplome.
    Dje golobradi Andrej Milovic drzi slovo o pravu, pravdi i moralu. A on je cak jedan od najboljih kadrova nove vecine.
    Malo upuceniji znaju o kakvom se liku radi.

    Good luck with those guys. Oni sigurno nece lopinjati
    OPET. Nece lopinjati opet.
    A sa vlasti skinuli neizivljene, nenajedene, nenapijene, nenajebene, a realno kojima nije bio u cilju napredak CG nego da "napune svoj supalj dzep"
    Totalni autsajderi kod kojih bukvalno niko nema diplomu, a ko ima prosao je sa 6. (khm predsjednice kako ste)
    Dje Vesna Medenica, Milivoje Katnic i ostala druzina pricaju o pravu, pravdi i moralu. A oni naravno nisu najbolji kadrovi stare vecine
    Svako zna o kakvim ljudima se radi, samo se neki prave blesavi
    Dobro smo i izdrzali sa onakvima, oni sigurno nisu lopinjali
    OPET. Nece lopinjati opet.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  25. #12367
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    A sa vlasti skinuli neizivljene, nenajedene, nenapijene, nenajebene, a realno kojima nije bio u cilju napredak CG nego da "napune svoj supalj dzep"
    Totalni autsajderi kod kojih bukvalno niko nema diplomu, a ko ima prosao je sa 6. (khm predsjednice kako ste)
    Dje Vesna Medenica, Milivoje Katnic i ostala druzina pricaju o pravu, pravdi i moralu. A oni naravno nisu najbolji kadrovi stare vecine
    Svako zna o kakvim ljudima se radi, samo se neki prave blesavi
    Dobro smo i izdrzali sa onakvima, oni sigurno nisu lopinjali
    OPET. Nece lopinjati opet.
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/62...jeftin-izgovor
    Ovo je jos od prije godinu, kada je Miljanic blokirao Ministarstvo i formirao svoju komisiju u MUP i UP. Dje izgleda takvih diploma ima koliko hoces na rukovodecim mjestima. Samo u Pljevljima se provjeravalo oko 20 diploma u zdravstvu.....
    Procjena je da je ovakvih fiploma u drzavnoj upravi blizu 30 000. Pa vidite kakav je to "kadar".
    Da napomenem da bivsi prvi pendrek, koji nije ni padeze znao kako treba , ima titulu magistra
    Last edited by Hell Raiser; 30-11-22 at 14:53.

  26. #12368
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Od ostalih igrarija, mislim da je ova vecina nasla nacin za izbor "nove" vlade, tj ministara.
    Hvala DPS i nemanju zakona o vladi CG, sad ce da se udje u rekonstrukciju postojece vlade, jer do zibora nove ima puni mandat.
    Do sjutra ocekujem Martinovica i Radulovica da kazu da je to nezakonito i neustavno

  27. #12369
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/62...jeftin-izgovor
    Ovo je jos od prije godinu, kada je Miljanic blokirao Ministarstvo i formirao svoju komisiju u MUP i UP. Dje izgleda takvih diploma ima koliko hoces na rukovodecim mjestima. Samo u Pljevljima se provjeravalo oko 20 diploma u zdravstvu.....
    Procjena je da je ovakvih fiploma u drzavnoj upravi blizu 30 000. Pa vidite kakav je to "kadar".
    Da napomenem da bivsi prvi pendrek, koji nije ni padeze znao kako treba , ima titulu magistra
    Sad ce tebi to sve Gospodin Signore da objasni tako sto ti nece nista za to reci nego nesto totalno trece, nesto vezano za neko srpsko pitanje

  28. #12370
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Bjezi, istrolova nas lik iz najjace kod "gospodjetina" je diskreditovan
    Tu es mon héro!

  29. #12371
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Otac Gojko: Većinska Crna Gora je uz Srbiju i Piksija

    https://beraneonline.me/otac-gojko-v...iju-i-piksija/


    Sent from आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #12372
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    E cujes ovoga magareta...
    Tu es mon héro!

  31. #12373
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Otac Gojko: Većinska Crna Gora je uz Srbiju i Piksija

    https://beraneonline.me/otac-gojko-v...iju-i-piksija/


    Sent from आत्मनः
    kako vole novine da zabibere sve, covjek kaze "vecina fudbalskih ljubitelja" a ovi napisu "vecinska crna gora"

  32. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  33. #12374
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Većinska CG ih sigurno podržava nego ne znam za Srbiju, malo su im se naljutili zato što su greškom spavali sa tuđim ženama.
    Mislim da ipak nisu fudbaleri krivi što su im supruge pacijenti istog hirurga pa ih ne mogu razlikovati.

  34. #12375
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Otac Gojko: Većinska Crna Gora je uz Srbiju i Piksija

    https://beraneonline.me/otac-gojko-v...iju-i-piksija/


    Sent from आत्मनः
    Kao što većina ljudi u Srbiji navija za sportiste iz Crne Gore, tako je isto i najveći broj ljubitelja fudbala u Crnoj Gori na ovom Mundijalu uz Srbiju.
    Mislim da otac Gojko nije dobro obavijesten. Barem po komentarima koji se mogu naci na portalima, vecina ljudi u Srbiji likuje i slavi kad Crna Gora izgubi. Isto vazi i za dobar dio gradjana Crne Gore.

    Naravno da navijam za Srbiju. Kao sto navijam i za Hrvatsku. Meni je to normalno. Kao sto mi nije normalno da se u CG navija protiv svoje drzave. To je jedna vrsta patologije.

  35. The Following 6 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


Page 495 of 574 FirstFirst ... 395445485491492493494495496497498499505545 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •