Page 218 of 574 FirstFirst ... 118168208214215216217218219220221222228268318 ... LastLast
Results 5,426 to 5,450 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #5426
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Fini ili prefini, jedino njihovi direktori nemaju otpremnine u ugovorima. Ali vidjecemo uskoro svakako

    To vam se nikako ne uklapa u narativ DPS 2.0 i to ali sta da vam radim

    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 01-07-22 at 20:39.

  2. #5427
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Fini ili prefini, jedino njihovi direktori nemaju otpremnine u ugovorima. Ali vidjecemo uskoro svakako

    To vam se nikako ne uklapa u narativ DPS 2.0 i to ali sta da vam radim

    Sent from my phone
    Demokrate su možda najveće razočaranje nakon 30.08.

    Za DFovce smo znali da su kreteni, ali da su Demokrate toliki koritaši baš i nijesmo.

    Mene je i URA razočarala, da ne bude da njih nešto branim.

    Sve sam mogao podnijet, ova manjinska mi je čak i imala smisla, ali ubačanje DPS kadrova, likova pod istragama i ovih žena funkcionera ka danas Ranjina su baš dno teško.

    Parlamentarna nakon 30.08. je svojim koritašenjem, tabelicom i svim živim razočarala previše. Od nje smo imali očekivanja da će da promijene DPS praksu, od ove 43. baš i ne neka velika iskren da budem.

    Eto neka poguraju put EU, makar da ne idemo pod ruski šinjel.

    Ja se još eto nadam da će se ovo pravosuđe formirat i da neće moći da se klepa ka prije za vakat DPSovih vlada. Da će ovo podmurenje DFa odigrari ulogu kod 2/3 glasanja i da se postave pravi ljudi.

    Izgubio sam nadu da bilo ko želi da promijeni partitokratiski sistem postavljanja klimoglavaca.

    Moram opet podvući, od svih nakon 30.08. Demokrate su bile najgore u tom dijelu. Ali baš su tepko dno ispali. Kad si u moru gowana najveće gowno (na stranku mislim naravno, ne na tebe apsolutno) onda je to baš teško dno.

    Evo da vidimo oće li u nekoj skorijoj budućnosti biti moguća neka nova raspodjela snaga, da ovi iz ES, sa URA i još nekim, bez DPSa i DFa formiraju stabilnu vlast. U toj raspodjeli i novoj većini se nadam da će Demokrate biti baš male snage, tipa jednocifrene podrške, jer su se pokazali ko najveće centralizovane štetočine pod upravom kretena od Borisa Bogdanovića.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. #5428
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,176
    Thanks Thanks Given 
    15,102
    Thanks Thanks Received 
    3,753
    Thanked in
    2,682 Posts

    Default

    Mene nije niko razočarao,to sam sve i očekivala.

    Dobro ne baš u tolikoj mjeri nego nije lako doći na posao poslije godina i godina bojkota. (posla ne plate)

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #5429
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Fini ili prefini, jedino njihovi direktori nemaju otpremnine u ugovorima. Ali vidjecemo uskoro svakako

    To vam se nikako ne uklapa u narativ DPS 2.0 i to ali sta da vam radim

    Sent from my phone
    Tako je. Lopatama ubačanje u državne firme su Demokrate za godinu odradile koliko DPS za 30. Taj tempo su negdje imali.
    Doduše i za Rovča ćete reć ali on je iz DF doletio pa se ne broji kao autohtoni demokrata. Lijepo mu leži onaj taureg neđeljom veče. Taman kao DPSovcima.
    Svi su koritši samo su demokrate poštenjačine do bola. Pa nije optremnina nego primanje plate 4 godine pod obavezno.

    Nedavno je objaviljeno da je predsjednik Upravnog odbora EPCG Milutin Đukanović, funkcioner Demokratskog fronta, obezbijedio sebi egzistenciju i u slučaju odlaska sa funkcije tako što je zaštitnom klauzulom u ugovoru predviđeno da tokom četiri godine, bio na funkciji ili ne, prima platu. U slučaju smjene primao bi dvije trećine ugovorene zarade (odnosno najmanje 2.000 eura mjesečno) shodno ugovoru. Njegova zarada je sada 3,5 prosječne plate u EPCG, što je nešto preko 3.000 eura, budući da je prosjek u ovoj kompaniji proteklih mjeseci bio 860 eura.

    Po uzoru na predsjednika Upravnog odbora, zaštitio se i izvršni direktor EPCG Nikola Rovčanin, partijski kadar Demokrata. Njegov lični dohodak iznosi 3,25 prosječne mjesečne zarade u kompaniji, odnosno oko 2.800 eura. To mu nije bilo dovoljno, već je dodao i zaštitnu klauzulu da takvu zaradu mora ostvarivati u naredne četiri godine, a ukoliko bi mu nekim slučajem prestao ugovor prije roka, primao bi 2/3 ove zarade, što iznosi oko 1.860 eura. Za 48 mjeseci to je ukupno oko 89.000 eura.
    Mi smo inače svi blesavi, pa se ne sjećamo da je jedan od prvih zakona nakon zakona o crkvi koji je 42 Vlada donijela bio zakon o državnim namještenicima đe se pošlo par godina unazad pa bukvalno kriminalci, osuđivani i sa zatvorskom bigorafijom mogu da se zapošljavaju u državne firme.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #5430
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tako je. Lopatama ubačanje u državne firme su Demokrate za godinu odradile koliko DPS za 30. Taj tempo su negdje imali.
    Doduše i za Rovča ćete reć ali on je iz DF doletio pa se ne broji kao autohtoni demokrata. Lijepo mu leži onaj taureg neđeljom veče. Taman kao DPSovcima.
    Svi su koritši samo su demokrate poštenjačine do bola. Pa nije optremnina nego primanje plate 4 godine pod obavezno.



    Mi smo inače svi blesavi, pa se ne sjećamo da je jedan od prvih zakona nakon zakona o crkvi koji je 42 Vlada donijela bio zakon o državnim namještenicima đe se pošlo par godina unazad pa bukvalno kriminalci, osuđivani i sa zatvorskom bigorafijom mogu da se zapošljavaju u državne firme.
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Tako je. Lopatama ubačanje u državne firme su Demokrate za godinu odradile koliko DPS za 30. Taj tempo su negdje imali.
    Doduše i za Rovča ćete reć ali on je iz DF doletio pa se ne broji kao autohtoni demokrata. Lijepo mu leži onaj taureg neđeljom veče. Taman kao DPSovcima.
    Svi su koritši samo su demokrate poštenjačine do bola. Pa nije optremnina nego primanje plate 4 godine pod obavezno.



    Mi smo inače svi blesavi, pa se ne sjećamo da je jedan od prvih zakona nakon zakona o crkvi koji je 42 Vlada donijela bio zakon o državnim namještenicima đe se pošlo par godina unazad pa bukvalno kriminalci, osuđivani i sa zatvorskom bigorafijom mogu da se zapošljavaju u državne firme.
    Aj ne sprdaj se molim te, ili jos malo pridodaj pa ce biti da su gori od DPS 30+ SNS 10 godina.

    Ja nikad nisam rekao da su svi koritasi a samo oni nisu, naprotiv smatram da bilo koja stranka koja je bila u opoziciji ovih godina treba da zaposli dosta svojih ljudi, ali ne previse. Nadje li se tu fukara koje su u zadnjih 15 godina iz stranke u stranku lecele i bile zaposljene, nadje. Nadje li se familija koje umjesto jednog zaposle 2, 3, 4 clana, rodjake, nadje. I to je pogresno i treba se boriti protiv toga.
    Ali vecinu nije prepoznavao teren svih ovih godina i ja na njih mislim.

    Citiras mi neki tekst iz novina, dje je neko prepricao novinaru ugovor a on ga je prepricao dalje!? A vjerovatno ni jedan ni drugi ne umiju ni pravilno da protumace jedan clan iz ugovora. I ta poluistina ti je dokaz, na osnovu toga itekako pojma imas? Ja sam ti vec rekao kakvi su ugovori kod demokrata, sansa da Rovcov ugovor bude drugaciji od svih je 1%, i zato sam 99% siguran da pricas neprovjerene gluposti. I zbog tog samo 1% ja ne tvrdim nego kazem mislim, i ako ispadne da nije tako pogresno sam mislio. A sta si ti, pogresno sve znao bio olovka pri potpisivanju?

    Sent from my phone

  8. #5431
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Demokrate su možda najveće razočaranje nakon 30.08.

    Za DFovce smo znali da su kreteni, ali da su Demokrate toliki koritaši baš i nijesmo.

    Mene je i URA razočarala, da ne bude da njih nešto branim.

    Sve sam mogao podnijet, ova manjinska mi je čak i imala smisla, ali ubačanje DPS kadrova, likova pod istragama i ovih žena funkcionera ka danas Ranjina su baš dno teško.

    Parlamentarna nakon 30.08. je svojim koritašenjem, tabelicom i svim živim razočarala previše. Od nje smo imali očekivanja da će da promijene DPS praksu, od ove 43. baš i ne neka velika iskren da budem.

    Eto neka poguraju put EU, makar da ne idemo pod ruski šinjel.

    Ja se još eto nadam da će se ovo pravosuđe formirat i da neće moći da se klepa ka prije za vakat DPSovih vlada. Da će ovo podmurenje DFa odigrari ulogu kod 2/3 glasanja i da se postave pravi ljudi.

    Izgubio sam nadu da bilo ko želi da promijeni partitokratiski sistem postavljanja klimoglavaca.

    Moram opet podvući, od svih nakon 30.08. Demokrate su bile najgore u tom dijelu. Ali baš su tepko dno ispali. Kad si u moru gowana najveće gowno (na stranku mislim naravno, ne na tebe apsolutno) onda je to baš teško dno.

    Evo da vidimo oće li u nekoj skorijoj budućnosti biti moguća neka nova raspodjela snaga, da ovi iz ES, sa URA i još nekim, bez DPSa i DFa formiraju stabilnu vlast. U toj raspodjeli i novoj većini se nadam da će Demokrate biti baš male snage, tipa jednocifrene podrške, jer su se pokazali ko najveće centralizovane štetočine pod upravom kretena od Borisa Bogdanovića.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znas kako, opste poznato je na forumu da su ti Demokrate bile ok posle izbora, tj nista lose u poredjenju sa npr DF. Dok je dobar dio nove vlade (Spajic, Milatovic i jos po neko) imao sve petice, a vlada bolja 10x nego bilo koja ranije. Zanimiljivo je bilo citati tvoje postove, imao si osjecaj za sustinu. 100% si bio za ekspertsku vladu, ni govora ni dio da bude politicka.

    A tvoja hajka ovdje na Demokrate je pocela kad su krenuli da prozivaju Dritana da ide sa DPS u vlast. I sto se taj dogadjaj priblizavao i razotkrivao oni su bili sve glasniji, a ti si ih sve vise pljuvao i sve vise se cudio sto su poludjeli tako "odjenom i bez razloga".
    Onda se ispostavilo da su bili u pravu i da se ipak tajno dogovorio dil sa DPS za obaranje vlade. Tu si nekako obrnuo pricu, pljunuo na sve sto si godinu dana pisao i prihvatio narativ URE i DPSa i za ovaj dobar dio nove vlade da ipak treba da idu, i moze 100% politicka vlada, jbg.

    Sada kad su se karte otvorile skroz, ispalo da je sve istina sto su Demokrate pricali da ce biti, mozda cak jos gore, sad si se povukao, za URU si blago zbunjen i izgubio nadu....ali su ti ipak najgore Demokrate i najvece razocarenje.

    Znaci hahahahahahaha

    Sent from my phone

  9. #5432
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Nego nazad na temu:

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...e-maloljetnice


    Zbog ovakvih stvari pozelim da se vrati smrtna kazna. **** mi se za ljudska prava i slobode. Olos.

    Isto pade kamen sa srca kad vidjeh da je strani državljanin.
    Samo bi nam još trebalo da nas provlače kroz medije da silujemo maloljetne turiste
    Forever young, i want to be forever young

  10. #5433
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,537
    Thanked in
    2,202 Posts

    Default

    NATO in talks to build naval base in Albania, prime minister says.

    https://www.reuters.com/world/europe...ys-2022-07-01/

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #5434
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Svi trendovi iz hrvatske dođu kod nas kroz koju godinu.
    Od "ako ti nećeš ima ko će da radi" do "potreban konobar/šanker/kuvar..." na tablama u objektima u skoro svakom objektu na Primorju.
    Tako je i kod Hrvata nekad bilo uhljebljavanje lopatom u državnu administraciju, pa se sad izokrenulo. Neće ljudi tamo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna-15217452
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. #5435
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Svi trendovi iz hrvatske dođu kod nas kroz koju godinu.
    Od "ako ti nećeš ima ko će da radi" do "potreban konobar/šanker/kuvar..." na tablama u objektima u skoro svakom objektu na Primorju.
    Tako je i kod Hrvata nekad bilo uhljebljavanje lopatom u državnu administraciju, pa se sad izokrenulo. Neće ljudi tamo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna-15217452
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  14. #5436
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,176
    Thanks Thanks Given 
    15,102
    Thanks Thanks Received 
    3,753
    Thanked in
    2,682 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    NATO in talks to build naval base in Albania, prime minister says.

    https://www.reuters.com/world/europe...ys-2022-07-01/

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Gledala sam video kako će da izgleda. (take my breath away)

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  15. #5437
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,418
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,991
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svi trendovi iz hrvatske dođu kod nas kroz koju godinu.
    Od "ako ti nećeš ima ko će da radi" do "potreban konobar/šanker/kuvar..." na tablama u objektima u skoro svakom objektu na Primorju.
    Tako je i kod Hrvata nekad bilo uhljebljavanje lopatom u državnu administraciju, pa se sad izokrenulo. Neće ljudi tamo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna-15217452
    Odselio im se radno nastrojen narod, a doselili se situirani gastarbajteri i stranci. Daleko smo mi od napsanog iz teksta.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  17. #5438
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Odselio im se radno nastrojen narod, a doselili se situirani gastarbajteri i stranci. Daleko smo mi od napsanog iz teksta.
    Daleko smo nekih 5-7 godina. Otići će i odadve.
    Svaki dan je bilo makar 50-ak mladih ispred US ambasade koji su predavali za work and travell. Ne očekuješ da će takvima posle biti benchmark državna sisa.
    Mada… primjer Mickey&Džejkob veli drugačije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 02-07-22 at 08:02.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  19. #5439
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Demokrate su možda najveće razočaranje nakon 30.08.

    Za DFovce smo znali da su kreteni, ali da su Demokrate toliki koritaši baš i nijesmo.
    A cega nismo? Oni su jedina partija u Crnoj Gori koja nije bliska DPS-u, koja nema kadar ni za jednu funkciju. Da makar imaju sposobne ljude, pa da kaze covjek da je OK da ih postave na koju funkciju. Ali radi se bukvalno o partiji sa najnesposobnijim ljudima. DF ima bolje kvalifikovane ljude od Demokrata. Njihov problem je sto rade za interese drugih drzava. Demokrate ne interesuju ni interesi Crne Gore ni interesi drugih drzava. Samo im je stalo da ocerupaju sto vise za sebe dok mogu. Zato su slicni DPS-u, sto su i bivsi clanovi DPS-a koji su se presaltali u Demokrate vrlo lako prepoznali.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  21. #5440
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Znas kako, opste poznato je na forumu da su ti Demokrate bile ok posle izbora, tj nista lose u poredjenju sa npr DF. Dok je dobar dio nove vlade (Spajic, Milatovic i jos po neko) imao sve petice, a vlada bolja 10x nego bilo koja ranije. Zanimiljivo je bilo citati tvoje postove, imao si osjecaj za sustinu. 100% si bio za ekspertsku vladu, ni govora ni dio da bude politicka.

    A tvoja hajka ovdje na Demokrate je pocela kad su krenuli da prozivaju Dritana da ide sa DPS u vlast. I sto se taj dogadjaj priblizavao i razotkrivao oni su bili sve glasniji, a ti si ih sve vise pljuvao i sve vise se cudio sto su poludjeli tako "odjenom i bez razloga".
    Onda se ispostavilo da su bili u pravu i da se ipak tajno dogovorio dil sa DPS za obaranje vlade. Tu si nekako obrnuo pricu, pljunuo na sve sto si godinu dana pisao i prihvatio narativ URE i DPSa i za ovaj dobar dio nove vlade da ipak treba da idu, i moze 100% politicka vlada, jbg.

    Sada kad su se karte otvorile skroz, ispalo da je sve istina sto su Demokrate pricali da ce biti, mozda cak jos gore, sad si se povukao, za URU si blago zbunjen i izgubio nadu....ali su ti ipak najgore Demokrate i najvece razocarenje.

    Znaci hahahahahahaha

    Sent from my phone
    A druže, meni su i sad Demokrate manje zlo od DFa. Jednostavno iz razloga što makar nisu pudlice AV-a.

    A da su najveće razočaranje jesu, jer em što su najveći koritaši, em non stop Boris prosipa nekakvu zlu krv sa drugim strankama. Prvo je ratovao sa URA, pa sa SNPom, sad evo i sa DFom (aj ovo zadnje pozdravljam).

    Glasao sam ih jednom (prije 30.08.) i nikad više. Ne Boj Se veli, pa prozivanje ljudi koji su ih javno podržali 2016. da su udbaši, samo jer su se sprdali sa maloumnim krindž spotom drvodelje Alekse sa onim krstom sa polumjesecima.

    Ratovi maloumnim saopštenjima do besmisla.

    A to da nisam ranije svašta prigovarao Demokratama to je baš podmetačina.

    Nadam se da će u jednocifrene (potpuno zasluženo) i nadam se da ES neće sa njima ni u ludilu. Nadam se stabilnoj većini bez DPSa i DFa, da što jači u toj većini budu ES i URA, a što slabije Demokrate. Manjine se naravno podrazumijevaju, al samo neka su zdravo taman ko i Demokrate, kao i SNP i SDP.

    Nego, ima li šanse da ovaj Preokret nešto uradi?

    Smanjio sam forum na mimimum, tako da predlažem da ne nastavljamo diskusiju.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #5441
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svi trendovi iz hrvatske dođu kod nas kroz koju godinu.
    Od "ako ti nećeš ima ko će da radi" do "potreban konobar/šanker/kuvar..." na tablama u objektima u skoro svakom objektu na Primorju.
    Tako je i kod Hrvata nekad bilo uhljebljavanje lopatom u državnu administraciju, pa se sad izokrenulo. Neće ljudi tamo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna-15217452
    Jedino da rade part time remote iz Irske i Njemačke.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #5442
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A to da nisam ranije svašta prigovarao Demokratama to je baš podmetačina.
    Samo cu ovo da odgovorim da ne bude podmetacina - nisam rekao da ih nisi kritikovao, jesi u normalnom obimu i za ono sto je vjerovatno i trebalo kritikovkati, nego generalno su ti ok bili tj neka prosjek neutralna sredina izmedju URE i DF, nit smkrdi nit mirise tako nesto.
    A onda si odjednom zabo gas u patos i ne pustas ga

    Sent from my phone

  24. #5443
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,838
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    https://www.pobjeda.me/clanak/polica...bacenog-jajeta

    za ovo bi trebalo 3 mjeseca hladjenja da dobijes a ne 3 sata

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  25. #5444
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,292
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    887
    Thanked in
    463 Posts

    Default

    Policajac je osjecao nelagodu i stres zbog jajeta bacenog na zgradu. Svaka cast, odmah ga treba unaprijediti i dati mu neko komandno mjesto i kancelariju, zasluzio je a i da ne dodje vise u slicnu situaciju da je pod stresom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  27. #5445
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,176
    Thanks Thanks Given 
    15,102
    Thanks Thanks Received 
    3,753
    Thanked in
    2,682 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A druže, meni su i sad Demokrate manje zlo od DFa. Jednostavno iz razloga što makar nisu pudlice AV-a.

    A da su najveće razočaranje jesu, jer em što su najveći koritaši, em non stop Boris prosipa nekakvu zlu krv sa drugim strankama. Prvo je ratovao sa URA, pa sa SNPom, sad evo i sa DFom (aj ovo zadnje pozdravljam).

    Glasao sam ih jednom (prije 30.08.) i nikad više. Ne Boj Se veli, pa prozivanje ljudi koji su ih javno podržali 2016. da su udbaši, samo jer su se sprdali sa maloumnim krindž spotom drvodelje Alekse sa onim krstom sa polumjesecima.

    Ratovi maloumnim saopštenjima do besmisla.

    A to da nisam ranije svašta prigovarao Demokratama to je baš podmetačina.

    Nadam se da će u jednocifrene (potpuno zasluženo) i nadam se da ES neće sa njima ni u ludilu. Nadam se stabilnoj većini bez DPSa i DFa, da što jači u toj većini budu ES i URA, a što slabije Demokrate. Manjine se naravno podrazumijevaju, al samo neka su zdravo taman ko i Demokrate, kao i SNP i SDP.

    Nego, ima li šanse da ovaj Preokret nešto uradi?

    Smanjio sam forum na mimimum, tako da predlažem da ne nastavljamo diskusiju.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Meni su sad Demokrate "manje zlo" od URA.
    Upravo zbog one druge rečenice oko AV.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 03-07-22 at 10:23.
    No pasaran!

  28. #5446
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Ima li kakvih anketa zna li se sto.... zvali su me u zadnjih mjesec dana 2 puta iz nekakvih agencija za istrazivanje.... al nikako da procitam rezultate tih anketa?

  29. #5447
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Lijep i edukativan tekst. Ne porediti sa sadašnjošću radi mentalnoh zdravlja

    https://www.pobjeda.me/clanak/elitni...vjetskog-glasa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  30. #5448
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svi trendovi iz hrvatske dođu kod nas kroz koju godinu.
    Od "ako ti nećeš ima ko će da radi" do "potreban konobar/šanker/kuvar..." na tablama u objektima u skoro svakom objektu na Primorju.
    Tako je i kod Hrvata nekad bilo uhljebljavanje lopatom u državnu administraciju, pa se sad izokrenulo. Neće ljudi tamo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-kuna-15217452
    Mozda budemo tu za nekih 10 godina, definitivno ne prije. Sve i da udjemo nekom magijom u EU u sledecih 5 godina shodno je za ocekivati minimum jos toliko za period "100% prikljucenja".

  31. #5449
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Mozda budemo tu za nekih 10 godina, definitivno ne prije. Sve i da udjemo nekom magijom u EU u sledecih 5 godina shodno je za ocekivati minimum jos toliko za period "100% prikljucenja".
    Neće čekat EU naš ulazak da bi nam pokupila zaposlene.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  33. #5450
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,176
    Thanks Thanks Given 
    15,102
    Thanks Thanks Received 
    3,753
    Thanked in
    2,682 Posts

    Default

    Malo izvan svakodnevnice.

    https://prona.me/koncert-japanskog-p...64990234375000

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 218 of 574 FirstFirst ... 118168208214215216217218219220221222228268318 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •