Page 354 of 574 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364404454 ... LastLast
Results 8,826 to 8,850 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #8826
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    On nije za DpS, ne zna ni za koga je ali zna da je protiv Evropa sad.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. #8827
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    On nije za DpS, ne zna ni za koga je ali zna da je protiv Evropa sad.
    Anti ES = DPS & DF bot.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. #8828
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pakao.
    Znas ko je protivnik ES i ti me nagovaras da njih glasak, ili kuci da ostanem, sto im takodje odgovara.

    Biram manje zlo, a ne da je manje, no zrno soli naspram zla koje ti propagiras.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    u čemu je tačno razlika onda, ozbiljno te pitam? znači sinoć je kolega objasnio za situaciju u kojoj je ovaj Harison radio na štetu CG i sad ovi te treba da nas izvuku dovode istog lika da bi nas, šta? spasio? jel problem toliki napisat da im je ovo bio loš potez? ili će se branit ES ka što je lucke branio DPS i izvještava sa slavlja iz štabova? ol da se ti i ja kladimo da će mnogi odavde (a i u državi) da pljuju Spajka kad bude falio amere i NATO? a moraće to da radi jer je njihov projekat i biće dio neke nove vlade
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  5. #8829
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Anti ES = DPS & DF bot.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Stvari jos jasnije, znaci pripadnik interesnog kruga 'druge familije'. Vrijeme je da se i druga pocasti malo parama gradjana CG, kad je prva ostrugala zemlju do kosti

    Nek ti je srecno glasanje za prosli rezim

    Kako ce Spajk da se naplasti sa Harisonom, imate da mu kupite ne jedan nego 10 Mercedes dzipova, i to Brabus najbolji tjuning. Pa kad Spajk angazuje arhitekte ima vile od 50 miliona da se grade, iha, ima Mickey Spajk da uziva kao bog, sve gradjani CG caste
    Last edited by techlinkit; 28-09-22 at 17:23.

  6. #8830
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Мени су сто пута прихватљивији из ЕС, него из Фронта.И у људском смислу, и идеолошки итд.

    Можда сам ето ја старомодан, јер сам у животу трошио само онај новац који сам зарадио, и то ефективним радом.И нисам "видио да се убачим неђе".Али ја стварно нисам овца да повјерујем да печене кокошке падају са неба и да само треба пружит руку и дохватит.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  7. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  8. #8831
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    u čemu je tačno razlika onda, ozbiljno te pitam? znači sinoć je kolega objasnio za situaciju u kojoj je ovaj Harison radio na štetu CG i sad ovi te treba da nas izvuku dovode istog lika da bi nas, šta? spasio? jel problem toliki napisat da im je ovo bio loš potez? ili će se branit ES ka što je lucke branio DPS i izvještava sa slavlja iz štabova? ol da se ti i ja kladimo da će mnogi odavde (a i u državi) da pljuju Spajka kad bude falio amere i NATO? a moraće to da radi jer je njihov projekat i biće dio neke nove vlade
    Razlika je u tome da se stav o neglasanju ES temelji na tome da su isti kao DPS. Nidje veze rezon.

    Ni URA, za koju necu vise glasati, nije ista kao DPS.

    Znaci opcije su sledece:

    1. Glasati DPS, DF , Demokrate... Nazalost ovdje u satelite DPSa i DFa moram da svrstam i URA.
    2. Ostati doma (sto odgovara DPSu)
    3. Glasati ES, Preokret

    Imamo li 4 opciju?

    Ovi sto pljunu ES (i Preokret), neka navedu opciju za glasanje, a da nije neko iz tacke 1.

    Najlakse je pljuvati, treba ponuditi alternativu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  10. #8832
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Kad vidim da ovaj Petar Ivanović nešto mlati o ekonomiji u parlamentu. Još veli mrtav ladan da građani treba da znaju šta je dovelo do ekonomskog kolapsa, majko sveta!

  11. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  12. #8833
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Razlika je u tome da se stav o neglasanju ES temelji na tome da su isti kao DPS. Nidje veze rezon.

    Ni URA, za koju necu vise glasati, nije ista kao DPS.

    Znaci opcije su sledece:

    1. Glasati DPS, DF , Demokrate... Nazalost ovdje u satelite DPSa i DFa moram da svrstam i URA.
    2. Ostati doma (sto odgovara DPSu)
    3. Glasati ES, Preokret

    Imamo li 4 opciju?

    Ovi sto pljunu ES (i Preokret), neka navedu opciju za glasanje, a da nije neko iz tacke 1.

    Najlakse je pljuvati, treba ponuditi alternativu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    nisu kao DPS, al eo smo saznali da nemaju problema da koriste lika koji je bio dobar DPSu a radio na štetu države. zašto ne bih glasao za ES je objasnio kolega u odličnom postu

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...81#post5805381

    URA je velika štetočina. najgora stvar koja se desila CG u ovom momentu. ljudi su prevarili svakoga, osim drugove im iz SNSa. da ne idemo dalje od toga da Abazovića fale mediji SNSa. to ti je sva suština njihova. mogli su da budu ti koji će možda podići ovu državu ali su radi para, fotelja i interesa odlučili da je još više unazade. ne bih glasao ni Demokrate, ali oni su jedina politička stranka koja je dobila na izborima 2020. godine koja nije pošli u BG i prodala se. to treba cijeniti. kakvi god da su (a imaju mana) za koplje su ispred ostalih. samo pazi napade Luke Rakčevića i DFa na Demokrate u danima koji dolaze. isto tako su ih botine URE i DFa napadali pred ono glasanje o padu Vlade.

    Preokret bih glasao bez ikakvih problema, ako odlučim da izađem na izbore. oni su jedini vrijedni glasa
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #8834
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nisu kao DPS, al eo smo saznali da nemaju problema da koriste lika koji je bio dobar DPSu a radio na štetu države. zašto ne bih glasao za ES je objasnio kolega u odličnom postu

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...81#post5805381

    URA je velika štetočina. najgora stvar koja se desila CG u ovom momentu. ljudi su prevarili svakoga, osim drugove im iz SNSa. da ne idemo dalje od toga da Abazovića fale mediji SNSa. to ti je sva suština njihova. mogli su da budu ti koji će možda podići ovu državu ali su radi para, fotelja i interesa odlučili da je još više unazade. ne bih glasao ni Demokrate, ali oni su jedina politička stranka koja je dobila na izborima 2020. godine koja nije pošli u BG i prodala se. to treba cijeniti. kakvi god da su (a imaju mana) za koplje su ispred ostalih. samo pazi napade Luke Rakčevića i DFa na Demokrate u danima koji dolaze. isto tako su ih botine URE i DFa napadali pred ono glasanje o padu Vlade.

    Preokret bih glasao bez ikakvih problema, ako odlučim da izađem na izbore. oni su jedini vrijedni glasa
    Dogovorili smo se, Preokret ili ES, Samo kad nisu ostale tacke.

    ES ce da napadaju kao URU sto su napadali.

    Kolicina napada DPSa i DFa na protivnike, je srazmjerna tome koliko ce im ES i Preokret uci u biracko tijelo.

    Meni je svakako drago da vidim ovakve napade od strane botova, znaci da se boje.

    Ali mi ih je zao jer su to nasi sunarodnici, i greote je da koru ljeba zaradjuju na taj nacin. Ipak treba bit coek, a ne beskicmenjak.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  15. #8835
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Žao mi je samo što Mickey nije ministar finansija i sada.
    Pa da fino objašnjava zašto mu je pukao program.
    Ukineš doprinose, smanjiš poreze, napraviš prihodnu rupu od 300 miliona, a onda ispunjavanjem muzičkih želja suludnjaka da bi ti glasali budžet.
    Moj favorit je povećanje nataliteta tako što ćeš ženama od 40+ godina dati neku kintu jer su ranije rađale. Da, i sad će one od 20-30 da rađaju troje i više djece da bi sa 50 imale neku kintu od države, koja ne zna đe je šuplja i gdje se ne zna oće li za deset godina postojati država, a kamoli fakin naknada.
    I napraviš rupu od pola milijarde. Brao!!!!
    Usvojiće se raspali rebalans. Ali svakako će ovakvom nefunkcionalnom i prezaduženom raspadu bilo ko pozajmiti Mugabea.
    Tako da sa rebalansom mogu gujscu brisat.
    Krivo mi je što onaj prevarant Mickey sad ne vadi vruće krtole. Ali bi lagano objasnio svojim sub43 (za ove koji mu vjeruju sub86 su tesle) kako je to kriv Milo, DF ili svako sem njega.
    Mada, lik umije prodavati bajke. Zamislite čovjeka koji se bavio loženjem naroda da ulaže u kripto fondova. Taj posle prodaje led Eskimima. Za njega je prodaja bajki našim sub43 lagani posao.

    Sa današnje Skupštine, Branko Radulović:

    Poslanik DF-a Branko Radulović, osvrćući se na izlaganje Erakovića o stanju u zdravstvenom sistemu i ukidanju doprinosa, rekao je da su obojica zabrinuti za zdravstveni sistem.
    “Krivica je možda ovog ili onog. Morao sam da glasam jer bi me građani kršima gađali da nisam glasao za to. To je bila naša istina”, rekao je Radulović.
    Političari su vagine.
    Last edited by Gagarin; 28-09-22 at 17:55.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  16. #8836
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nisu kao DPS, al eo smo saznali da nemaju problema da koriste lika koji je bio dobar DPSu a radio na štetu države. zašto ne bih glasao za ES je objasnio kolega u odličnom postu

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...81#post5805381

    URA je velika štetočina. najgora stvar koja se desila CG u ovom momentu. ljudi su prevarili svakoga, osim drugove im iz SNSa. da ne idemo dalje od toga da Abazovića fale mediji SNSa. to ti je sva suština njihova. mogli su da budu ti koji će možda podići ovu državu ali su radi para, fotelja i interesa odlučili da je još više unazade. ne bih glasao ni Demokrate, ali oni su jedina politička stranka koja je dobila na izborima 2020. godine koja nije pošli u BG i prodala se. to treba cijeniti. kakvi god da su (a imaju mana) za koplje su ispred ostalih. samo pazi napade Luke Rakčevića i DFa na Demokrate u danima koji dolaze. isto tako su ih botine URE i DFa napadali pred ono glasanje o padu Vlade.

    Preokret bih glasao bez ikakvih problema, ako odlučim da izađem na izbore. oni su jedini vrijedni glasa
    Šta je to toliko wau kod Preokreta pa su oni baš ti? Da se razumijemo odmah, Perić mi je skroz ok, ali ko je to još stao iza njega? Koje su im konkretne ideje? Kako sprovesti iste? Kako će to Preokret uticati na život i zbivanja u Crnoj Gori? Sa njihovom realnom snagom koja je najverovatnije ispod cenzusa.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. #8837
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Šta je to toliko wau kod Preokreta pa su oni baš ti? Da se razumijemo odmah, Perić mi je skroz ok, ali ko je to još stao iza njega? Koje su im konkretne ideje? Kako sprovesti iste? Kako će to Preokret uticati na život i zbivanja u Crnoj Gori? Sa njihovom realnom snagom koja je najverovatnije ispod cenzusa.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    poslednja rečenica tvog posta je ključ svega, njihova snaga je mala i svjestan sam da nažalost ništa ne mogu značajnije uraditi. nemaju svoj medij, njihov PR nije agresivan i onda njihove ideje ne mogu doći do većeg broja ljudi. evo da vidimo šta će pričati u kampanji

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #8838
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Žao mi je samo što Mickey nije ministar finansija i sada.
    Pa da fino objašnjava zašto mu je pukao program.
    Ukineš doprinose, smanjiš poreze, napraviš prihodnu rupu od 300 miliona, a onda ispunjavanjem muzičkih želja suludnjaka da bi ti glasali budžet.
    Moj favorit je povećanje nataliteta tako što ćeš ženama od 40+ godina dati neku kintu jer su ranije rađale. Da, i sad će one od 20-30 da rađaju troje i više djece da bi sa 50 imale neku kintu od države, koja ne zna đe je šuplja i gdje se ne zna oće li za deset godina postojati država, a kamoli fakin naknada.
    I napraviš rupu od pola milijarde. Brao!!!!
    Usvojiće se raspali rebalans. Ali svakako će ovakvom nefunkcionalnom i prezaduženom raspadu bilo ko pozajmiti Mugabea.
    Tako da sa rebalansom mogu gujscu brisat.
    Krivo mi je što onaj prevarant Mickey sad ne vadi vruće krtole. Ali bi lagano objasnio svojim sub43 (za ove koji mu vjeruju sub86 su tesle) kako je to kriv Milo, DF ili svako sem njega.
    Mada, lik umije prodavati bajke. Zamislite čovjeka koji se bavio loženjem naroda da ulaže u kripto fondova. Taj posle prodaje led Eskimima. Za njega je prodaja bajki našim sub43 lagani posao.

    Sa današnje Skupštine, Branko Radulović:

    Poslanik DF-a Branko Radulović, osvrćući se na izlaganje Erakovića o stanju u zdravstvenom sistemu i ukidanju doprinosa, rekao je da su obojica zabrinuti za zdravstveni sistem.
    “Krivica je možda ovog ili onog. Morao sam da glasam jer bi me građani kršima gađali da nisam glasao za to. To je bila naša istina”, rekao je Radulović.
    Političari su vagine.
    Slažem se.
    Ko sto sam i prije nedje napisao, treba za uši dovesti na vlast Spajica i Milatovica i kazati im ,evo drugari, da vas vidimo. Dajemo vam rok koji sami nudite za taj vas program i ako ne uspije, najebali ste.

    Ovo "mi" smo valjda narod,nemam pojma.

  19. #8839
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Opet ES kriva za sve.

  20. #8840
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dogovorili smo se, Preokret ili ES, Samo kad nisu ostale tacke.

    ES ce da napadaju kao URU sto su napadali.

    Kolicina napada DPSa i DFa na protivnike, je srazmjerna tome koliko ce im ES i Preokret uci u biracko tijelo.

    Meni je svakako drago da vidim ovakve napade od strane botova, znaci da se boje.

    Ali mi ih je zao jer su to nasi sunarodnici, i greote je da koru ljeba zaradjuju na taj nacin. Ipak treba bit coek, a ne beskicmenjak.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Klasican burzuj koji je glasao bivsi rezim, imao koristi od istog, a sad posto se vjetrovi mijenjaju da se presaltas na vrijeme na ES koji je renovirani bivsi rezim

    Mickey je vec uveliko sinonim za sirovu korupciju.

    Kaze ne moze da se odluci jer je izbor los, sto smo probirljivi, treba nam neko fancy, neki sarlatan kao Mickey, sarena laza. Evo da ti pomognem, glasaj nekoga ko se borio protiv bivseg rezima, ili ti ni to ne odgovara, jer nije dovoljno fancy, burzujski/gradzanski, ili bi mozda isti napravio da data 'korist' gore 'presusi'

  21. #8841
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Slažem se.
    Ko sto sam i prije nedje napisao, treba za uši dovesti na vlast Spajica i Milatovica i kazati im ,evo drugari, da vas vidimo. Dajemo vam rok koji sami nudite za taj vas program i ako ne uspije, najebali ste.

    Ovo "mi" smo valjda narod,nemam pojma.
    Jes, samo kako će “najebat”?
    Recimo, morati da žive i da se pate izvan Crne Gore sa kintom pokupljenom od kombinacija?
    Ako se mogu uzimat kakve lične mjenice i hipoteke za garantovano rezultat znaš kako bi se razbježali.
    Npr. Direktori banaka odgovaraju ličnom imovinom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. #8842
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default



    Love, peace and respect.

  23. #8843
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    poslednja rečenica tvog posta je ključ svega, njihova snaga je mala i svjestan sam da nažalost ništa ne mogu značajnije uraditi. nemaju svoj medij, njihov PR nije agresivan i onda njihove ideje ne mogu doći do većeg broja ljudi. evo da vidimo šta će pričati u kampanji

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ču PR nije agresivan
    Pa nije to DPS škola, pa da potpaljivačkim proglasima pućikaju botove po portalima i društvenim mrežama kako bi imali efekat na pučinu raju. Njihov pristup je dovoljno jasan i agresivan u smislu da pogađaju suštinu problema u društvu ali imajući u vidu upravo osobe poput tebe kojima se dnevnopolitičko trućanje svodi na klasičan DPS spin o ugroženosti države, o SNS-u, Vučiću itd, teško je da njihov pristup prihvatljiv trenutnim političkim podijeljenim plemenima, pa otud i pretpostavka o malom procentu ljudi koji će ih glasati. Ako DPS-u, SDP-u bude odgovaralo, nalijepiće i njima antidržavnu etiketu

  24. #8844
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dogovorili smo se, Preokret ili ES, Samo kad nisu ostale tacke.

    ES ce da napadaju kao URU sto su napadali.

    Kolicina napada DPSa i DFa na protivnike, je srazmjerna tome koliko ce im ES i Preokret uci u biracko tijelo.

    Meni je svakako drago da vidim ovakve napade od strane botova, znaci da se boje.

    Ali mi ih je zao jer su to nasi sunarodnici, i greote je da koru ljeba zaradjuju na taj nacin. Ipak treba bit coek, a ne beskicmenjak.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Nikada mi neće biti jasna ta tako jaka karakterna crta našeg naroda da tako ljigavo snishodljivo služi autoritetima, bilo da se radi o direktorima firmi, preko političkih lidera i političkih ideja. Iako mislim da je SFRJ bila fantastična država i plemenita ideja, itekako je sistem te države, pogotovo u CG iznjedrio najgori oblik poltrona koji su generacijama nosili klicu jedne od najgorih osobina, a tek kako su je unaprijedili posljednjih 30 godina...

  25. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  26. #8845
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    dnevnopolitičko trućanje svodi na klasičan DPS spin o ugroženosti države, o SNS-u, Vučiću
    Novac sa računa jednog vranjskog javnog preduzeća uplaćen je na račun „Koalicije za budućnost Nikšića“, u vrijeme izbora u tom gradu, čime je prekršen niz i domaćih i međunarodnih zakona.
    Kako Info Vranjske saznaju, dva visoka funkcionera SNS iz Vranja učesnici su martovskih lokalnih izbora u Nikšiću u Crnoj Gori, i to ne samo na fejsbuku ili davanjem političke podrške, nego i rečenim „novčanim lobiranjem“!.
    Visoki funkcioner Gradskog odbora SNS u Vranju i direktor ovdašnjeg javnog preduzeća zajedničkim snagama ispumpali su iz ove firme izvjesnu sumu novca i dopremili je na račun sebi bliskoj političkoj opciji u Nikšiću.
    Stranka slobode i pravde ima saznanja da neki niški javni funkcioneri borave u Crnoj Gori, gde su, kako kažu, ponovo umešani u organizaciju kampanje pred izbore 23. oktobra u Budvi.
    Ovim povodom oglasila se iz Niša Jelena Milošević, članica Glavnog odbora Stranke slobode i pravde, koja je napisala na Tviteru.
    - Osam članova niškog SNS proterani iz CG jer su u Nikšiću boravili i imali ugovore s Mandićevom Novom srpskom demokratijom, ali ne i dozvolu za rad. Zanima me kako jer poznajem većinu i rade u gradskim ustanovama. Još i mešanje u izbore u susednim državama. Skandal.
    ovo su samo neki primjeri, ima ih koliko oćeš. pazi najjači dio priče, sve ovo su napisali mediji i ljudi iz Srbije. to što ti ne želiš, nećeš ili te prosto ne zanima da priznaš kako SNS preko svojih filijala rovari po ovoj državi moj problem nije. eo, prost primjer. Zdravko Krivokapić je napadao SNS. kao posledicu toga mediji pod kontrolom SNSa su ga pljuvali, vrijeđali i prozivali. kada je išao u zvaničnu posjetu Srbiji dočekao ga je neki nebitni lik u farmericama. Abazovića, koji jednu jedinu riječ ružnu o SNSu nije rekao su dočekali uz sve počasti. al oni su novi Abazovićevi najbolji prijatelji

    pazi sad, dalje. isti ovaj SNS je slao svoje ljude na kongres DPS đe su ih falili. dakle oni su prijatelji, nekakvi. po interesu, naravno

    možemo i ovako, prosto pitanje. zašto su izbori u jednom gradu nezavisne države Crne Gore bitni za televizije i medije SNSa? zašto preduzeće iz Vranja uplaćuje novac stranci u CG?
    Last edited by outline; 28-09-22 at 20:36.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #8846
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Preduzeće iz Vranja...što je ovo Gospodnja silo...

  28. #8847
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Preduzeće iz Vranja...što je ovo Gospodnja silo...
    postavio sam ti vijest u kojoj sve jasno piše. možeš li na ovu dati komentar, aj da je ponovim i boldujem

    Ovim povodom oglasila se iz Niša Jelena Milošević, članica Glavnog odbora Stranke slobode i pravde, koja je napisala na Tviteru.
    - Osam članova niškog SNS proterani iz CG jer su u Nikšiću boravili i imali ugovore s Mandićevom Novom srpskom demokratijom, ali ne i dozvolu za rad. Zanima me kako jer poznajem većinu i rade u gradskim ustanovama. Još i mešanje u izbore u susednim državama. Skandal.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #8848
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  30. #8849
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Predizborne podmukle podmetacine DRI pred izbore i jos jedan u nizu primjera kako flagrantno politicki oponenti zloupotrebljavaju drzavne resurse i institucije da blate jednog od najiskusnijih i najistaknutijih branioca i pregaoca drzave CG.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  32. #8850
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Predizborne podmukle podmetacine DRI pred izbore i jos jedan u nizu primjera kako flagrantno politicki oponenti zloupotrebljavaju drzavne resurse i institucije da blate jednog od najiskusnijih i najistaknutijih branioca i pregaoca drzave CG.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    DRI prima novac preko firmi iz Leskovca kako bi sakrili trag da ih Siniša Mali preko Vučića finansira, a sve u cilju destabilizacije Crne Gore.
    Nego, kakav je postbelvederski život drage Selme? Ima li kakvih torbi na sniženje i shopping putovanja? Sad će to brzih dana sve da se vrati na svoje mjesto kao nekada, pa neka gori Instagram od luksuza

Page 354 of 574 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364404454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •