Page 458 of 574 FirstFirst ... 358408448454455456457458459460461462468508558 ... LastLast
Results 11,426 to 11,450 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #11426
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Edit -> ne da vjerujem da minimalna plata može biti 1000e nego da može biti 3000€ jer para ima a narod nije svjestan kako se pare bačaju - i što rade sa njima ovi što je vole kao sinoć što su izlazili da je brane.
    Na osnovu cega ovo tvrdis? Sto ti je profesija?

    Ja sam magistar ekonomije sa 13.5 godina rada u struci. Po mom skromnom misljenju, ti si ovdje odvalio notornu laz.

  2. #11427
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Đukanović zatražio da Venecijanska komisija da hitno mišljenje na Zakon o predsjedniku
    Tata ce izgleda sah-mat da odradi.

  3. #11428
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Tata ce izgleda sah-mat da odradi.
    To je mozda je tebi tata... Lopov i kriminalac.
    Tu es mon héro!

  4. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  5. #11429
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    I ocigledno pametan drzavnik. Toliko puta vidjeno da matira ove geake iz okruzenja.

    Tata.

    Nekome je Slaven Radunovic Tata. Nekom Banjo. Nekom Pipun. Nekom Manda.

    Nekom Odovic tatica.

    A ima i onih kojim je Milo Tata.

  6. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  7. #11430
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    To je mozda je tebi tata... Lopov i kriminalac.
    Ali najjače, sve vrijeme im je priča, mi patriote, nikad niko glasa' DPS, ali podrška jer ponesoše državu, na kraj svak se outuje tipa ovom glupošću "tata" ili "otac nacije".
    Šou keve mi kakvi likovi.
    Forever young, i want to be forever young

  8. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  9. #11431
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Adnan Striković pored Crnogoraca, Bošnjaka, Albanaca, Hrvata, Evropejaca itd. pozvao i časne Srbe da očuvaju zdrav razum u CG...

    https://twitter.com/SDPCG/status/159...6vf8XvDH2YYg0Q



    "Zakoni i Ustav CG moraju biti svetinja svima. Neka znaju da razaranje ekonomije, vrijeđanje građana i brutalno gaženje Ustava neće proći nekažnjeno.
    Nećemo prihvatiti podjele, sluganstvo ni primitivizam. Nećemo prihvatiti da država nije jednaka svima. Za slobodnu, građansku i antifašističku CG!"

    Svi ostali neka idu kod Jola Vučurovića, Pipuna, Vojvode, Guštera i ratnih drugova.
    Love, peace and respect.

  10. #11432
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Nemojte vise da spamujete temu prebrojavanjem! Vi koji mislite da nas je malo bilo, uzivajte u tome i budite srecni, a mi cemo da zivimo u iluziji da nas ima i vise nego dovoljno i super! Tako da pustite mjerenje sabiranje i mnozenje, tema je Iz raznih medija! Takodje, pustite ljude da glasaju i navijaju za kog hoce, njima na obraz, a za svaki post gdje pominjete botove, sendvice i lucke-vu političku pripadnost dobicete po disciplinski poen...za prebrojavanje vec imate po jedan... Hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11433
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post

    Edit -> ne da vjerujem da minimalna plata može biti 1000e nego da može biti 3000€ jer para ima a narod nije svjestan kako se pare bačaju - i što rade sa njima ovi što je vole kao sinoć što su izlazili da je brane.
    Problem je što plata mora bit koliko reču iz EU i MMF-a.
    Mlađi članovi DrPS-a su trebali Mila škartirat dok je na vrijeme, vrijeme nije na njegovoj strani, ali ropski mentalitet je čudo.
    Politička scena je živnula, to je dobar znak. A ovo citiranje Šešelja sa aktuelno tačka me samo pokazuje da se dno nikad ne može potpuno dostići, uvijek ima bar još jedna stepenica prema dolje.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #11434
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Jes coce sad svi prate rukomet. Prodane duse belog orla. Ali zakon o porojeklu imovine nece sprijecit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I ja bih otišao ali mi ne da moj komsija koji glasa za DPS.Kaže da ide noćas na rukomet, prosto nisam mogao to sebi da priredim.
    Čekam svecko!
    Last edited by Markys; 10-11-22 at 05:59.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  13. #11435
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne, nego sto su nas udaljili 3 svjetlosne godine od EU. I to svjesno iako ih iz Brisela non stop upozoravaju, ali vide da nema vajde od njih jer su se prodali pa ce da probaju sa Spajicem.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Pametan si momak,mojne…

    Udaljili su nas od EU ovi koji su do skoro bili na vlasti,sa njima u evropu nikad ne bi ušli.

    Kad se s njima bude raskrstilo lakše ćemo i brze prema EU,ali ne daju milione,jedino sto im je preostalo je da destabilizuju drzavu i eventualno izazovu gradjanske nemire ne bi li sačuvali guzzicu.
    a usput se u tu istu guzzicu uvlače ovima iz EU i USA/Uk ambasadama jer vide da od naroda nemaju podršku i da ih sve više gradjana “pusta niz vodu”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  15. #11436
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,245
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Na osnovu cega ovo tvrdis? Sto ti je profesija?

    Ja sam magistar ekonomije sa 13.5 godina rada u struci. Po mom skromnom misljenju, ti si ovdje odvalio notornu laz.
    Struka mi je da znam dje pare idu.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nemojte vise da spamujete temu prebrojavanjem! Vi koji mislite da nas je malo bilo, uzivajte u tome i budite srecni, a mi cemo da zivimo u iluziji da nas ima i vise nego dovoljno i super! Tako da pustite mjerenje sabiranje i mnozenje, tema je Iz raznih medija! Takodje, pustite ljude da glasaju i navijaju za kog hoce, njima na obraz, a za svaki post gdje pominjete botove, sendvice i lucke-vu političku pripadnost dobicete po disciplinski poen...za prebrojavanje vec imate po jedan... Hvala
    Ne mogu da vjerujem da si ti na toj strani da braniš mila.
    Pretpostavio sam ali nisam bio siguran 100% - razočaran sam.

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Problem je što plata mora bit koliko reču iz EU i MMF-a.
    Mlađi članovi DrPS-a su trebali Mila škartirat dok je na vrijeme, vrijeme nije na njegovoj strani, ali ropski mentalitet je čudo.
    Politička scena je živnula, to je dobar znak. A ovo citiranje Šešelja sa aktuelno tačka me samo pokazuje da se dno nikad ne može potpuno dostići, uvijek ima bar još jedna stepenica prema dolje.
    Ok ako je tako da nam i to naredjuju koliko plata može biti.

    Ako se milioni iz budzeta bače u nečiji dzep zao mi je sto se to radi a da narod nema - ali će se to sve saznati brzo.

  16. #11437
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    223
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Dje vam bjese ta svetinja od Ustava kad ju je isti taj DPS gazio?

  17. #11438
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    I ocigledno pametan drzavnik. Toliko puta vidjeno da matira ove geake iz okruzenja.

    Tata.
    A ima i onih kojim je Milo Tata.
    A oni kojima je taj mafijaš tata su najgora sorta i glavni krivci što smo tu gdje smo.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  19. #11439
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Svi mi imamo jednog tatu,ali signore i njegovi saborci još po jednog.
    Da nije smijesno,bilo bi tužno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:

    MLS

  21. #11440
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,823
    Thanks Thanks Given 
    1,659
    Thanks Thanks Received 
    2,052
    Thanked in
    844 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Svi mi imamo jednog tatu,ali signore i njegovi saborci još po jednog.
    Da nije smijesno,bilo bi tužno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, sindrom gospodara je tipican za nas mentalitet. Uvijek oni koji zarko zele vlast su ujedno fanaticno spremni da budu predmet iste takve vlasti. Veca zelja i vise si spreman da budes rob. Odatle je tipicno za nas crnogorce da volimo da budemo direktori, da vladamo… Vidjao sam to. Izigrava direktora, a kad mu zaprijeti ovaj iznad njega savije glavu i uvrne je ono poslušnički u stranu ka pašče. Vele da smo hrabar narod. Ne znam kako to ide sa prethodno recenim. Mislim da hrabar nije prava rijec. “Nepromisljen” bolje pristaje. Odatle i ta pogresno interpretirana hrabrost i taj duh roba.

    Da se ogradim, prethodno receno se ne odnosi ni na koga konkretno od forumasa kojima je neko “tata” ili nije “tata” vec samo na jedan mehanizam koji sam primjetio u zivotu i radu.


    Sent from आत्मनः
    Last edited by Caesar; 10-11-22 at 09:19.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  22. #11441
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,855
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    I vi imate tate, siguran sam. Vama su tate oni koji su blokirali ovu državu i oni koji prave krizu institucija. Oni koji su nas blokirali u napretku prema EU.

    Morate da pobjegnete od tog mraka i da razmišljate normalno i nema problema.

    Toliko je jednostavno, da ne može jednostavnije.

    Dakle, ukidanje ovog sramnog zakona koji udara rekao bih u temelje državnosti.

    Onda dogovor oko Ustavnog suda, bez foliranja da blokirate dogovore.

    I da se raspišu izbori i uspostavi odgovorna procgeu Vlada koja će da odblokira "oslobođenje pa zarobljene institucije".

    Naučite da ta vaša zakukuljenost predstavlja lošu osobinu.
    Love, peace and respect.

  23. #11442
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jovan21 View Post
    Dje vam bjese ta svetinja od Ustava kad ju je isti taj DPS gazio?
    Jesmo li za ovo glasali


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. #11443
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Da, sindrom gospodara je tipican za nas mentalitet. Uvijek oni koji zarko zele vlast su ujedno fanaticno spremni da budu predmet iste takve vlasti. Veca zelja i vise si spreman da budes rob. Odatle je tipicno za nas crnogorce da volimo da budemo direktori, da vladamo… Vidjao sam to. Izigrava direktora, a kad mu zaprijeti ovaj iznad njega savije glavu i uvrne je ono poslušnički u stranu ka pašče. Vele da smo hrabar narod. Ne znam kako to ide sa prethodno recenim. Mislim da hrabar nije prava rijec. “Nepromisljen” bolje pristaje. Odatle i ta pogresno interpretirana hrabrost i taj duh roba.

    Da se ogradim, prethodno receno se ne odnosi ni na koga konkretno od forumasa kojima je neko “tata” ili nije “tata” vec samo na jedan mehanizam koji sam primjetio u zivotu i radu.


    Sent from आत्मनः
    Odje dupelizaca ima koliko oćeš,samo im baci koru hljeba i nastaviće da budu poslušni.

    Ako treba promijenice se i priča,kao sto je i “tata” promijenio krajem devedesetih.

    Ali mora mu se odati priznanje,od onoga koji je progonio hrvate,crnogorce i muslimane/albance,koji je iste ove koji danas dizu 2 prsta nazivao ustashama dođe eto i vrijeme kad pripadnici tih naroda dolaze da mu čuvaju fotelju.

    Sto bi rekao “tata” Bravo kreteni


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  26. #11444
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

  27. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  28. #11445
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    San većine crnogoraca,da ne rade ništa a da imaju par hiljada mjesecno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. The Following 5 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  30. #11446
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Ne znam jesam li lud, Vlado Raicevic iz Nk je isto poslanik, jel mu iko ikad cuo glas...mora i on imati 1500-600e
    Tu es mon héro!

  31. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  32. #11447
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,535
    Thanked in
    2,200 Posts

    Default

    Ali Momo megafon. Na prvom mjestu iako mu se ne daje prilika da prica koliko bi on u stvari zelio. Vala je zaradio tu platu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #11448
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Za ove sto me prozivaju...

    Samo sam uvazio svoje sagovornike koji malo-malo kazu da je nama CG on otac nacije... Ovdje ih je nekoliko.

    Kao neko ko umije da prihvati necije misljenje poceo sam da ga zovem Tata.

    Dalje... Spomenu Ado "bravo kreteni"... A reci Ado, je li ikad iko bolje opisao neku skupinu ljudi? Ni da se doda ni da se oduzme...

    Nego Ado ne odgovori mi kakav osjecaj se budi od tebe kad gledas da seruju okolo Rome koji su bili na proteste sa nekim slavodobitnim da su oni niza rasa neka? (naravno, to je neizreceno)
    Mada vrv pola tih fotki i snimaka je fake, navuku majcu nekom djetetu pa slikaju...

    Ali kako komentarises taj civilizacijski nivo onih koji su "velicanstveno" litijali s pricom "brat je mio ma koje vjere bio"?

    Za Biznismena... Ako se oduzme autoput koji je cak imao i nesto povrata u CG ekonomiju, nije samo trosak, i uticao na povecanje GDP, dodjemo da su se prosli zaduzivali po 100M godisnje.
    Mislim da nisu vala bas toliko alavi pa da im je 100m malo da uzmu godisnje u dzep...

    Eto neka bude da su se zaduzivali da stave u dzep. Znaci eliminises kradju i dobijes da za povecanje plata opet moras da se zaduzujes. A jos neko mora da vrace to sto su krali.
    A isto tako, svi mi smo sumnjali godinama, a ispostavi se tacnim, da je vrhuska se bavila raznim svercom teskim stotine miliona godisnje...
    Moze li biti da se ponekad ubacilo u trezor za isplatu penzija, da se ocuva socijalni mir i nesmetani rad?

    Tako da Bizni prije ce biti da ce nam ovi novi pokazati kako brzo do bankrota, a ne do para.

    Inace, za razliku od tebe, ja od Drzave 1e u zivotu nisam uzeo. Cak generisem vrijednost da joj dam poreze i doprinose. Odbio toliko puta razne ponude, pa i od ovih trenutnih. Od njih pogotovo.

    A mnogo je lakse galit ga za 1500, sekretarica, auto, dnevnice, putovanja, kombinacije, ..., nego za te 1500 przit mozak po vas dan.

    A toliko me neodoljivo podsjecas na mog komsiju.
    Do prije dvije godine kao mnogi osvjezivaci - prosjecan djak, studentske organizacije, DPS mladi, zaposlenje u firmi dje samo DPS moze da radi, a prije dvije godine unapredjenje od oslobodilaca.
    A takvih koliko hoces. Gotovo cijela vrhuska ES.

    Pa ova nova vitezica, treca vec. Cudi me da ne kacite vise vijesti o tim viteskim ordenima i velicate kao Vanju.
    Do kraja godine ima i Bozena Jelusic da dobije taj orden.

    E nova vitezica je od DPS-a dobila sve. Politicki postavljana na najboljim pozicijama (mada zli jezici po gradu vole istaci i da krevet je cinio svoje).
    U bankarstvu bila najkrace, a i to sto je bila u CBCG bilo politicko zaposljavanje, ne i po struci, dje se na licnoj osnovi sporila sa Zugicem i ne radila nista.

    Nagrada glavna u IRF i orden za vitestvo.

    E nikad ga tako do posla i ordenja dolazio.

    p.s. Dps ima veliki broj poslanika nije lako doci do rijeci.
    DF ima manji pa neke nikad ne cusmo kakav im je glas. Ali Bajco ima dobru frizuricu.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 10-11-22 at 10:40.

  34. #11449
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    https://borba.me/ura-vukcevic-opstru...-zbog-plodova/

    https://borba.me/borovinic-bojovic-i...bez-tri-plate/

    Evo još jednog crnogorskog patriote koji ne da da mu se udara u temelje državnosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #11450
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Izvjesna je, za razliku od mene i drugih vajnijih patriota, glasala DPS sve ove godine i pozaposljavala u ministarstvu pola DPS-ovaca poput Biznija.

    A vidim i linkujes sto URA kaze... Ono, je li moguce da njih iko vise smatra autoritetom za bilo sta osim laz?

Page 458 of 574 FirstFirst ... 358408448454455456457458459460461462468508558 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •