Page 269 of 574 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279319369 ... LastLast
Results 6,701 to 6,725 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #6701
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Sad slušah tuziteljku uživo na Tv Vijesti.

    11 stradalih zajedno sa ubicom (2djece)
    6 povrijedjenih (3 zivotno ugrozenih)

    Ubicu je ubio sugradjanin nije policija.

    - pita novinarka tuziteljku je li sugradjanin koji je ubio ubicu uhapsen.

    Sto je to bitno jadna ne;bila - bitno je da je spriječio ovu muku dalje da se nastavi.
    Bitno je jer necemo da na njemu slijepo treniraju zakon i strogocu, dosta je bre vise komunistickih pravila.

    Sent from my phone

  2. #6702
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Uviđaj je tek završen, na osnovu njega tek može zvanično saopštenje.
    Nemojte, molim vas, pretpostavke i indicije, pa makar iste bile novinarske.
    Hvala.

  3. The Following 4 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  4. #6703
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Sto dozivlje nesrecna Crna Gora danas. 10 brace i sestara pade. Ni zbog cega. Tesko nama u nas dom i domovinu...Sve su to nasa braca i sestre iz kuce. Ja bar to tako dozivljavam. Ne pamtim da sam ovako plakao za nekim, pa bio mi iz kuce. Kad u vrhu TV-a vidjoh onu traku sa jednom recenicom u 7 i nesto..skamenio sam se..ni sad se ne mogu sastaviti sa mislima i osjecanjima..Ubijeni smo svi mi danas...mi smo ti ljudi...
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  5. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  6. #6704
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Ni ovo nas nece opametiti, kakvi smo.

    Ovo je mogao da bude bilo ko nas. Nadam se da se ovako nesto nece ponovit makar 100 godina.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Last edited by Mojsije; 12-08-22 at 22:31.

  7. #6705
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Nadam se da ce osoba koja je likvidirala ubicu, ako se dokaze da je jedino zelio da sprijeci dalji masakr, biti nagradjena ordenom za hrabrost, za herojski i human cim ubistva krvoloka tj. spasavanje ostalih potencijanih zrtvi.

    Bilo bi eticki i elementarno civilizovano ugasiti muziku u svim ugostiteljskim objektima pocevsi od nocas u cijeloj drzavi. A najlogicnije i postenije bi bilo i potpuno ih zatvoriti na 3 dana. Nikako ne mogu doprijeti do psihopatskih mozgova koji nocas sjede u drustvu, zezaju se, piju i pricaju svoje dekadentne maloumne dijaloge (jer vecina gradjana poglavito omladine u CG jedino takve i zna voditi) u ovom danasnjem kolektivnom hororu i nesreci koju smo dozivljeli..

    Nisam izlazio napolje, nek me neko ispravi ako grijesim, ne znam ni datelj postupanja u Danima zalosti..ali me ne bi cudilo da se to ne desi..zbog razloga o kojima necu sad, zbog citave situacije..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  8. The Following 6 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  9. #6706
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Nadam se da ce osoba koja je likvidirala ubicu, ako se dokaze da je jedino zelio da sprijeci dalji masakr, biti nagradjena ordenom za hrabrost, za herojski i human cim ubistva krvoloka tj. spasavanje ostalih potencijanih zrtvi.

    Bilo bi eticki i elementarno civilizovano ugasiti muziku u svim ugostiteljskim objektima pocevsi od nocas u cijeloj drzavi. A najlogicnije i postenije bi bilo i potpuno ih zatvoriti na 3 dana. Nikako ne mogu doprijeti do psihopatskih mozgova koji nocas sjede u drustvu, zezaju se, piju i pricaju svoje dekadentne maloumne dijaloge (jer vecina gradjana poglavito omladine u CG jedino takve i zna voditi) u ovom danasnjem kolektivnom hororu i nesreci koju smo dozivljeli..

    Nisam izlazio napolje, nek me neko ispravi ako grijesim, ne znam ni datelj postupanja u Danima zalosti..ali me ne bi cudilo da se to ne desi..zbog razloga o kojima necu sad, zbog citave situacije..

    Gasi se muzika, od sjutra pa neki grabe da odrade i povećaju pazar noćas...


    Vlada Crne Gore proglasila je trodnevnu žalost povodom tragedije koja se danas dogodila u Prijestonici Cetinje.

    U skladu sa Odlukom Vlade dani žalosti su subota, nedjelja i ponedjeljak, odnosno 13, 14 i 15. avgust 2022. godine.

    Povodom trodnevne žalosti, u skladu sa Zakonom o državnim simbolima i Danu državnosti, iz Vlade je saopšteno da će zastave biti spuštene na pola koplja na svim zgradama državnih organa i zgradama organa lokalne samouprave i javnih ustanova.

    U skladu sa Odlukom, na dan žalosti na javnim mjestima neće se održavati programi javnog, kulturnog i zabavnog karaktera, a u ugostiteljskim objektima neće se emitovati muzika. Elektronski i drugi mediji dužni su svoje programske sadržaje prilagoditi obilježavanju dana žalosti.

    “Povodom nezabilježenog tragičnog događaja, koji je za posljedicu imao gubitak života crnogorskih građana i građanki, Vlada je donijela Odluku o proglašenju trodnevne žalosti na teritoriji cijele države Crne Gore” navodi se u Obrazloženju Odluke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #6707
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    1,039
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A dobro se neko sjetio više da progovori, puna podrška, samo da se istraje na ovome, da ne bude prazno slovo na papiru!

    Stop građevinskoj mafiji odvratnoj koja godinama ovo radi!

    Agencija: Nećemo davati dozvole za gradnju tamo gdje je bio požar, dok se ne obnovi priroda

    https://www.vijesti.me/v/617127?utm_..._share_counter

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Ddzabe podrska, koliko je samo nelegalnih objekata po CG? Svako sega kako mu se digne. Zaludna rabota kao i do sad.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  11. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  12. #6708
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bloom View Post
    Njega bi svakako likvidirala policija....dobro je što je čovjek spriječio veće razmjere ovoga krvavoga pira. Jad da se ovo na Cetinje desi, nerealno
    3 policajca su se sakrila iza kola dok je ludak pucao.


    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  14. #6709
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ono su Air tractori. Nemamo canadaire prodali ih Grčkoj početkom 90tih.
    Samo jedan avion je operativan.
    A neka iznogud sa expertima objasni narodu zasto nismo u protekle 2 godine u stanju da servisiramo a samim tim i osiguramo preostale letjelice.
    I zasto su piloti zbog radnih sati izgubili licence.



    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  16. #6710
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    3 policajca su se sakrila iza kola dok je ludak pucao.


    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Kad su oni albanski migranti prosle godine ubili policajca u HN.... tada je bilo ratno stanje u IGalu i sutorini.... policijski dzip je sav izbusen bio od metaka i prava je sreca sto nije vise ljudi stradalo..... tada se jos potegla prica o uvjezbanosti nasih policajaca i njihovoj nespremnosti.... nedostatku treninga a i streljackih treninga (vidim da se nista jos nije ni promijenilo)....

    Nadam se da ovaj covjek sto je ubio ovog ludaka nece odgovarati pred zakonom nego biti odlikovan. Makar bi se oko toga trebali svi sloziti u ovoj nesrecnoj podijeljenoj zemlji.

    Gledam sliku ove djecice sto ih je pobio ludak i place mi se. Saucesce porodici i svima koji tuguju danas.

  17. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  18. #6711
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Citam da je sat vremena trajalo sve ovo..sat vremena..u mjestu dje je policija na 50m 0-24
    Sat vremena je on imao slobodu da puca..sat vremena ljudi

    Послато са SM-A325F помоћу Тапатока

  19. The Following User Says Thank You to Darko007 For This Useful Post:


  20. #6712
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Što si očekivao?
    Došla policija saobraćajna što pišu kazne jesi li upalio svijetla na 50c i jesi li vezao pojas kroz grad.
    Interventna koja pretresa kola i udje u lokal da kazu da se muzika smanji.

    Ovome Kaludjerovicu sto je ubio napadača orden da mu daju jer ko zna koliko je života spasio.

    Ono vam je ziva istina ako ste gledali snimak dje covjek kaze da je napadač preko 100 metaka je ispalio.

  21. #6713
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Trebalo bi u svim gradovima obiljeziti mjesta i ispisati Cetinje da se pale svijece. Vjerujem da ima dosta ljudi koji zele na neki nacin da pokazu da se saosjecaju sa porodicama stradalih i cetinjanima.


    Sent from आत्मन:
    Last edited by Caesar; 13-08-22 at 11:15.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  22. #6714
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Da se pomolimo da nema još ovakvih ludaka kod nas jer je ova država potpuno nemoćna i nesposobna da se izbori sa bilo kakvim realnim životnim problemima.

  23. #6715
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,252
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Meni se ovdje postavlja pitanje reakcije policije, ako je ludak sat i kusur pirovao na kraj ga dokrajci gradjanin dje je u svemu ovome angazovanje SAJ-a, jesu li uopste bili pozvani posto nidje ne procitah, koji postoji ili bi bar trebalo da postoji za ovakve situacije mislim da su digli helikopter sa njima do Cetinja bi trebalo da stignu za 20 minuta najvise.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #6716
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Mi policije odavno nemamo, to su samo duhovi koji nose policijske uniforme. Stare osobe sa pivskim stomakom koji na sve lice osim na policajca, a tek njihova profesionalnost. To su neskolovane osobe koje su tu upale znamo svi kako i taj posa rade rutinski na teoriju sto se vise moze ogrebat drzava, bez ikakvog osecaja da su tu za javni red i mir i da imaju veliku odgovornost prema gradjanima i svojoj profesiji, ali tu i sama drzava snosi svoju odgovornost, a ona je odavno u kanalu.

    Pokacih se sinoc sa dvije osobe koje mi se pobunise sto napisah komentar na nasu viber grupu kako je sramota sto se ide na zurku, za onoga koji organizuje i ljude koji imaju mozga da u onakvim trenucima imaju zelje i volje za slavljem. Moracu im se izvinut, kontam da je do mene. Svijet danas funkcionise drugacije..

    Saucesce svima, tuzna nedelja za drzavu.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  26. #6717
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Bio je radan i vrijedan čovjek, ali u posljednje vrijeme je bilo upadljivo da se povukao, bio je kao "usamljeni vuk". Došao bi na posao, uradio što treba, a onda bi se osamio, distancirao se od kolega. Bio je kolega i drug da sve u životu pomogne onome koga je volio, a koga nije volio i to mu se vidjelo - ispričao je kasno sinoć za Pobjedu jedan od Borilovićevih kolega.

    Prema pisanju Pobjede, Borilović je nekoliko dana prije tragičnog događaja na Cetinju suprugu i četvero djece odvezao u jedan grad na primorju, da bi se potom vratio u rodni grad.

    Očito je u svojoj glavi Borilović već osmislio zločinački plan.

    Ljudi iz naselja Medovina kažu kako je Borilović u posljednje vrijeme bio izuzetno sumnjičav i nepovjerljiv prema susjedima s kojima godinama živi, pokazivao je i neke znakove paranoičnog ponašanja.

    Daljnji rođak Borilovića tvrdi da se ovaj čudno ponašao već izvjesno vrijeme.

    - Kupio je kameru prije nekoliko dana, netko mu baca magiju, krade ispred kuće, ludi - govori ovaj Cetinjanin.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna...-kuce-15234719
    The more things change, the more they stay the same.

  27. #6718
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,938
    Thanks Thanks Given 
    14,922
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Mi policije odavno nemamo, to su samo duhovi koji nose policijske uniforme. Stare osobe sa pivskim stomakom koji na sve lice osim na policajca, a tek njihova profesionalnost. To su neskolovane osobe koje su tu upale znamo svi kako i taj posa rade rutinski na teoriju sto se vise moze ogrebat drzava, bez ikakvog osecaja da su tu za javni red i mir i da imaju veliku odgovornost prema gradjanima i svojoj profesiji, ali tu i sama drzava snosi svoju odgovornost, a ona je odavno u kanalu.

    Pokacih se sinoc sa dvije osobe koje mi se pobunise sto napisah komentar na nasu viber grupu kako je sramota sto se ide na zurku, za onoga koji organizuje i ljude koji imaju mozga da u onakvim trenucima imaju zelje i volje za slavljem. Moracu im se izvinut, kontam da je do mene. Svijet danas funkcionise drugacije..

    Saucesce svima, tuzna nedelja za drzavu.
    A možda nekima nije slavlje,možda je ljudima nekad muzika jedini most da ne odu đe ne treba.

    Nego,ko i svemu ovdje a opet nešto je moralisanje najjača sklonost ovog podneblja.
    Ili kako ono čojstvo i junaštvo.

    Zadatak MUP-a bi bio zapravo u nekom drugom smjeru.
    Za početak o ilegalnom posjedovanju oružja.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 13-08-22 at 12:00.
    No pasaran!

  28. #6719
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

  29. #6720
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    3 policajca su se sakrila iza kola dok je ludak pucao.


    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Ali evo oće Nena Kaludjerovića da zatvore, a da njega nije bilo, ovaj ludak sa kišom metaka, pobio bi još makar 10 ljudi.....A zakon je jasan, da štiti Kaludjerovića.
    Da ne pominjem da se ubici vidi na lice da nije čist sa glavom

  30. #6721
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    A kako se drami ljudi moji
    Nece ga zatvoriti niko ali voli narod da prdnjavi.
    Mora covjek doc u policiju ubio je covjeka ili neki oblik covjeka bolje reci


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  31. The Following 11 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  32. #6722
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,388
    Thanks Thanks Given 
    4,108
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Mora izjavu dati u stanici u svakom slucaju

    Sent from my phone

  33. #6723
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,212
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default


  34. #6724
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Policija je deeeebelo zakazala i pokazala koliko je u suštini nesposobna za ovakve stvari kao juče, na prepad. Lako je nešto pripremiti i odraditi po zadatku, pravo stanje i pripravnost nažalost pokazuju ovakvi događaji.

    Ovdje mislim na rukovodstvo i kordinatore, ne na hrabre ljude koji su pokušali da zaustave ovog nesrećnika juče, njima svaka čast i hvala. Jedan je pogođen u glavu i teško je ranjen, kako li se to desilo, da li je PJP izašao na teren ili su u vatru bacili ulične policajce koji nisu obučeni za ovakve stvari i kojima prevashodno to NIJE posao.

    Kad je već vuk izio magarca posle događaja u Nikšiću, iskreno se nadam da se ovdje neće zajebavati već da će neko morati da odgovara za ovo juče, da se ne gura pos tepih. Lik je operisao u radijusu od 80m, 45min, nije bio zabarikadiran i krio se pa da su ga tražili no je upadao redom i kuće, opasan sa par stotina metaka. Da ne bješe Kaluđerovića ko zna koliko bi još ljudi pobio, đece, no je i ovo tragedija da veću zamislit ne mogu...

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 13-08-22 at 12:39.
    War. War never changes.

  35. The Following 7 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  36. #6725
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Samo se treba zamisliti i zapitati sta bi bilo da je imao lik poluautomatsku pusku ili automatsku, pa ja ne znam bi li bilo ispod 100 zrtava tako.

    Ovo je ozbiljan problem sad za cijelu drzavu, sta sprecava neku budalu, teroristu da ovo odradi u bilo kojem gradu sa nekom automatskom puskom.
    Podgorica Podgoricanima!

Page 269 of 574 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279319369 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •