Page 453 of 574 FirstFirst ... 353403443449450451452453454455456457463503553 ... LastLast
Results 11,301 to 11,325 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #11301
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Čuš, ja širim toksične stvari, a vi na proteste nosite transparente da ćete da selite izdajnike, a vjv ćete vi i da odlučite ko su izdajnici.
    Ludilo mozga
    Zamisli tek da su proklinjali njih i potomstvo do 9 koljena i bacali anateme koje bi to ludilo bilo. Oh wait... ti si to podrzao

  2. #11302
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default



    Ovaj skup je ovog momka veceras izbacio u pvi plan. Govor koji mogu da napisu samo iskreni ljudi. Govorio je ono sto osjeca, sto misli, a to misli 70% Crne Gore.

    Da nam nazadni crkvenjaci i Vucic/Putin podanici ne mogu prodavati dovijeka spiku.

  3. The Following 5 Users Say Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  4. #11303
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    “Udarali su kukavički i iza leđa, udarali su besprizorno, udarali su vjerujući da je stvar u Crnoj Gori završena, misleći da nemamo hrabrosti da im odgovorimo. Našu pristojnost i civilizovan odnos, našu toleranciju i uvažavanje onoga koji misli drugačije tumačili su kao slabost. A nijesu bili svjesni da smo ih kao slabije od sebe čojski štitili sve dok prije nekoliko dana nijesu prešli i poslednju liniju koju smo im bili spremni istolerisati”
    Da izjavim samo moju sucut nekim forumasima. Sve se zaokrenu.

    Sad se mi pitamo. Treba se navikavati na neku novu CG.

    Na Danijela Zivkovica, Borisa Mugosu, Nikolica, Lekicku...
    A ako budu imali pameti i Becica, Bogdanovica, Saranovica, Milatovica...

    Kukavicka jaja nam vise niko nece podvaljivati.

  5. #11304
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Evo i video snimak, obratiti paznju na kadar iz "pticije perspektive"... kao sto i prethodna slika pokazuje, razvučena prorijedjena masa osim u dijelu oko bine... 3000 je maksimum... nece organizovat ovo vise...

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #11305
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Volim taj moj slogan ali bio bi bolji da smo svi zajedno protiv diskriminacije.
    Predsjednik je ionako po Egiptu pod suncobranom UN, a svi ovi politicari su izlapljeli od umisljenog "elitizma" dok narod tretiraju kao % i pdv.
    Ustav mora biti nasa zastita od njih. Kako je opozicija prosla posprdljivo svoju borbu za vlast, tako ce i sadasnja.. to ide tako, jer svi sebicno misle samo za svoje uske interese a ne da su isto sto i svi ostali, kao i mi obicni gradjani.
    Dok se svi ne bore za sve, posprdavanje ce imati mjesto.
    Borba za interese politicara nije borba za Ustav. Borba za Ustav je podrska citavom narodu CG i odbrana od bahatosti i sile politicara.
    Tacka.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-11-22 at 21:01.

  7. #11306
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,082
    Thanks Thanks Given 
    109
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo i video snimak, obratiti paznju na kadar iz "pticije perspektive"... kao sto i prethodna slika pokazuje, razvučena prorijedjena masa osim u dijelu oko bine... 3000 je maksimum... nece organizovat ovo vise...

    Oš opkladu?

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  8. #11307
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Prijatelju, ti ne kapiras sustinu.

    Nocas nas je bilo cisto da vam pokazemo da ste nas podcijenili, ali svakako ne u broju da vas isprepadamo.

    Hocemo da vidimo koliko neki vole ovu Drzavu i misle na svoje sugradjane koji s ponosom staju ispod crvene zastave.

    Kazem ti, crvenu liniju jos nisu presli.

    U narednih par dana cemo da vidimo da li misle da smo saka jada ili reprezentujemo vecinsku Crnu Goru.

    Pa ako se zajebu, sledeci skup pravih 50 000. To ce da bude brojka koju vi litijasi, sve sa Focancima i Tutincima, Prijepoljcima, nikad ne mogaste dosegnut. Da jeste, pricali biste da vas bilo 150 000.

    I pita me drug jedan je li bilo sendvica. I ja mu pojasnih da je to zbog litija nastala prica jer kad dodju ljudi iz susjednih zemalja, nekako je ljudski da ih saceka makar sendvic i sok.

    Nasim ljudima to nije potrebno, iz nekih gradova i pjeske ce krenuti ako treba.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  10. #11308
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ono sto je za vas normalno nije za ostale u CG...
    Normalnost grade svi gradjani a ne sadasnja ili bivsa vlastela
    Kad cete se alavertiti svi politicki podijeljeni da taj slogan IMA NAS je za sve ljude u CG koji znaju da kazu i dosta je i ne igramo po diktatu politicara, oni moraju da igraju po diktatu naroda CG?


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-11-22 at 21:19.

  11. #11309
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Da izvedu 50 000 kaže brat,hahahahah.

    Toliko nisu izaslo ni kad su bili najjaci.Kakav vic


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  13. #11310
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ono sto je za vas normalno nije za ostale u CG...
    Normalnost grade svi gradjani a ne sadasnja ili bivsa vlastela

    Hvala Lepo
    Vala ajde samo jednu stvar da spomenem od prije par dana... Nije NORMALNO da se daje 900K za vjersku skolu u vrijeme kada nema zavoja i skola u mnogim djelovima grada.

    Jos ime skole Sveti Sava. Ne Isus Hrist. Ne Bogoslovija. Ne Sv. Petar Cetinjski. Ne Sveti duh. Ne Sv. Vasilije Ostroski. Ne Svarog...

    Sveti Sava. Nas tu Crnogorac, sto jes jes, ali zloupotrijebljen od susjedne zemlje.


    Postoje neke norme ponasanja. Od tog "norme" nastalo "normalno".

    Ako vlastodrsci konstantno nas tjeraju na razmisljanje sta je normalno, onda njihovo rukovodjenje ne moze biti normalno.

  14. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  15. #11311
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default



    Evo smo jos mnogi tu, zivi i zdravi. Poneko po svijetu, neko vise nije s nama, ali otprilike tu smo svi.

    Ovo bio skup bez gasterbajtera, uzgred budi receno.

    Mi se jos koji dan mozemo ovako organizovati. No je pitanje mozete li vi dovest 25000 iz okolnih zemalja.

    Podcijenili ste nas.

    A veceras nastavljate da sirite lazi. Prvi skup i bez neke euforije i opet je bio velicanstven.

    Kad su litijasi ovako se okupljali pricali su da ih bilo 40 000.
    Tacno se sjecam kad su jedva onaj plato ispred hrama popunili da su mediji objavljivali 30-40K.

  16. #11312
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Vala ajde samo jednu stvar da spomenem od prije par dana... Nije NORMALNO da se daje 900K za vjersku skolu u vrijeme kada nema zavoja i skola u mnogim djelovima grada.

    Jos ime skole Sveti Sava. Ne Isus Hrist. Ne Bogoslovija. Ne Sv. Petar Cetinjski. Ne Sveti duh. Ne Sv. Vasilije Ostroski. Ne Svarog...

    Sveti Sava. Nas tu Crnogorac, sto jes jes, ali zloupotrijebljen od susjedne zemlje.


    Postoje neke norme ponasanja. Od tog "norme" nastalo "normalno".

    Ako vlastodrsci konstantno nas tjeraju na razmisljanje sta je normalno, onda njihovo rukovodjenje ne moze biti normalno.
    Da ne kuckam preko tel bila bih opsirnija...
    Ako je normalno da Mugosa podrzi finansiranje Medrese, kako da Srbi cute kad oni traze isto za svoje vjerske skole? Presedan je napravljen i vi ste tad cutali, sad treba da se bunite?
    Pa govorim citavo vrijeme da vam sve vracaju... Nista sto prethodna vlast nije uradila, nisu ni ovi novi trazili... Samo isto.
    Zato mi je cudno sto se bunite i trosite patriotske emocije na propale inicijative.
    Sta god nova vlast uradi zapitajte se sta su prethodni slicno ili isto uradili.
    Mi sa strane posmatramo taj ping pong a djetinjarija zaista...Ne mozemo da sprijecimo nista jer nase glasove protiv ne uzimaju u obzir iako to jamci USTAV. Jednaka prava... tjah..
    Politicari su postavili pravila igre da bi uvijek oni pobjedjivali. Sta god ponude to im prolazi. NE ne postoji u njihovim umovima.

    Norme ako mislite tradicija/normalnost je jedno, a norme kao manipulacija, ili diktatorska naredba je deseto... Ima razlike... tradicija traje, a ostalo je elitisticka umisljena sila, traje koliko i nasilnik.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-11-22 at 21:35.

  17. #11313
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Na litije je bilo deset puta više naroda nego nocas.
    Na Odupri se proteste je bilo najmanje 5 puta više naroda,bio sam i uvjerio se u to.

    Ako ovi vasi izvedu x3 od ovoga nocas svaka im cast,ali mislim da se i ovo jedva izvuklo,po meni ocekivano


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  19. #11314
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Cu Jevto organizator uh
    Tu es mon héro!

  20. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  21. #11315
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Na litije je bilo deset puta više naroda nego nocas.
    Na Odupri se proteste je bilo najmanje 5 puta više naroda,bio sam i uvjerio se u to.

    Ako ovi vasi izvedu x3 od ovoga nocas svaka im cast,ali mislim da se i ovo jedva izvuklo,po meni ocekivano


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bio na Odupri se.

    Bio na mnogim protestima, bio na nekoliko protesta Demokrata.

    Bio po raznim stadionima, kosarkaskim, rukometnim mecevima......


    Tvrdim da je nocas bilo vise nego na najbrojnijem skupu Odupri se (mozda se mozemo ovdje sporiti, ali mislim da je vise bar 20%), a bez dileme vise nego na najbrojnijem skupu Demokrata.
    Pa kad se setalo ulicom onda je izgledalo kao jos mnogo vise...

  22. #11316
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,810
    Thanks Thanks Given 
    2,210
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Na litije su ljudi izasli iz solidarnosti, i muslimani su litijali.

    Nisu ni front ni demokrate imali vise ljudi.

    Oduprise jesu ali to je bilo koverta i trebalo je tako biti.

    Poenta je sledeca, Petar Ivanovic i slicni treba da nestanu sa politicke scene.

    Isto kao sto Mandica i druzinu treba neko politicki poslat u Novi Zeland, umjesto sto nam drzi predavanje o demokratiji.

  23. The Following 9 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  24. #11317
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    I ja sam bila tu, pa sta.. Bilo je lijepo, i zelja i vrijednosti, ali mislite da smo zaboravili ko je od CG pravio ex yu, a mi " bjezali od podjela iz ex yu"htjeli drzavu naroda cg i da smo svi jednaki?
    Nit' jednaki, niti koga briga za isti arsin, samo da politicki unovci i srpstvo i crnogorstvo i sta god.. Ista ex YU...koncentrat.
    Ja i slicni nismo mogli glasati NE za sve ovo sto su planski sklepali da bi uvijek mogli imati pricu o tenzijama i podjelama, zajedno sa svojim NVO...

    Isti svi...mutikase.
    Hvala Lepo

  25. #11318
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Stovane kolege forumasi razbili krcag objektivnosti. Razbise se ljudi od brojanja i proucavanje. Ko bi reko'?

    Prepodobni luckej ne zna ni gdje se sta nalazi u Podgorici ali zato hiruski precizno daje prognoze... kao nekad... ali sad za nase...

    Kakav lik.

  26. #11319
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Na litije je bilo deset puta više naroda nego nocas.
    Na Odupri se proteste je bilo najmanje 5 puta više naroda,bio sam i uvjerio se u to.

    Ako ovi vasi izvedu x3 od ovoga nocas svaka im cast,ali mislim da se i ovo jedva izvuklo,po meni ocekivano


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Najvise ih je bilo u Vasingtonu da se ne lazemo. Ajd cik da tamo vidim ove komite da privire.

    https://m.cdm.me/wp-content/uploads/.../vasington.jpg

    https://m.cdm.me/wp-content/uploads/2020/02/IN4S.jpg
    Last edited by Rodion Romanovich; 08-11-22 at 21:55.

  27. The Following 4 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  28. #11320
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Da srusim Sneska Belica nekima pa da idem polako da gledam Bozicni ustanak...

    Nekih 400m ulice je bilo pokriveno. Ulica siroka 15m. Standard na 1m2 je 4 covjeka, nocas su stajala dva. Da eto ne precerujemo.

    To je gospodo 12 000 ljudi. Ni po babu ni po stricevima. Sto znaci litijaskim recnikom 30 000 velicanstvenih.

    Naravno da je Bulevar siri od 15m, ali nije od pocetka mosta do raskrsnice ni punih 400m.
    A isto je bilo masu ljudi po trotoaru, na onim pozidinama, parku...

    12 000 i da eto ne moze niko reci da sam sto slagao. A mozda sam bio konzervativan.

    I sto rece neko, 10 puta vise na litijama? 120 000, wow. To cijelo Cemovsko polje sve da 4 bude na 1m2.

  29. #11321
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Kako god momci,neka je i 20 iljada izaslo.

    Podgorica je rekla svoje 23eg oktobra,reci će i Crna Gora uskoro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 9 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  31. #11322
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kako god momci,neka je i 20 iljada izaslo.

    Podgorica je rekla svoje 23eg oktobra,reci će i Crna Gora uskoro.
    U PG je 70% glasalo prozapadne, EU stranke. Stranke kojim su puna usta ljubavi prema Crnoj Gori, patriotizma.
    6600 je poslo na URA koja je otvoreno EU i NATO, ali URA ce opet ga zavuci i uraditi nesto protiv CG.

    Kada za dan-dva Demokrate i Ura ponovo izglasaju Zakon za koji su im svi predstavnici EU rekli da to tako ne moze, i onda dobiju jasan crveni karton, mislis da ce moci na parlamentarnim da okupe masu od 16% ljudi?!

    U medjuvremenu, ide vjerovatno optuznica Mikeju, jer realno radio je kao da mu od djeda ostalo, ko god hoce da procita revizorski izvjestaj bice mu jasno...

    A evo cu na licnom primjeru. Ja sam glasac Demokrata i sa sobom nosim 20 glasova. Ja da gledam da moj glas ide stranci koja oko svake vaznije odluke koalira sa DF, dobija crveni karton od EU, Katic izjavljuje da ce bolnica da nadzivi Drzavu... NECU.

    Za pola godine, ako za dan-dva ipak izglasaju Zakon ima da ostanu svi da se bore za cenzus a ljudi poput Danijela Zivkovgica i Borisa Mugose ima da okupe gradjansko glascko tijelo.

    I po prvi put u zivotu cu da glasam nekoga ko ima veze sa DPS.

    A onda sve i da ne budu imali 50+ posto, ES i Demokrate, tada na nekih 4-5% ce morati da objasne EU zasto im je Jole Vucurovic miliji od Danijela Zivkovica.

  32. #11323
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Najmanje je bitno koliko je ljudi bilo. Najbtnije je da nije zabilježen nijedan incidendent. I da su policajci i oklopnjaci lagano zaradili dnevnice.
    Što se za neke forumaše ne može reći, pa sam morao da intervenišem.

    Za ove koji vole da broje. MUP je saopštio da je bilo oko 5,000 ljudi. I to je OK. Znamo da su i ugostitelji vješti sa brojanjem.
    Mada s obzirom da je Leposavić svojevremeno ambasadama poslao da je na veličanstvene litije bilo 200,000 ljud sve je moguće jelte. Svako ima pravo na mišljenje.

    A evo vam i otprilike koliko ljudi može onamo da stane pa računajte.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. #11324
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,588
    Thanks Thanks Given 
    7,519
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Šta bi, prebrojaste li se, je li pao?

    Ko želi da vidi, ishod je bio jasan prije 2 godine... Samo je pitanje hoće li ova agonija trajati još 2, 5 ili 10 god...

    Crna Gora nikad neće biti jednonacionalna država, tako da su obje ekstremne struje od starta osuđene na propast...

    Što prije odje*ete one koji vam crtaju tačkice, prebrojavaju vas i upoređuju, to ćete prije naprijed...

    Sent using Tapatalk
    Last edited by MeDo_JE; 08-11-22 at 22:31.
    #fakenews

  34. The Following 7 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  35. #11325
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Hercules, I to si jedno 600 kvadrata sigurno castio dusebriznike. Bio sam prvo kod poste, pa u sredini i na kraju kod mosta...

    I ja opet ponavljam, dosli gradjani cisto da podsjete da nas ima. Bice uske ulice ako nas ne shvate za ozbiljno.

    A te price o ekstremima plasirajte nedje drugo. Svako koga znam je uvijek vodio racuna o svim vjerama i nacijama.

    A onda su zajahali oni koji otvoreno za zastavu govore da je ruzna, da ove ljude sto su se okupili nazivaju najgorim imenima...

    Da nam Danica Crnogorcevic i Baja Mali Knindza izlaze iz ormara...
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 08-11-22 at 22:35.

  36. The Following 2 Users Say Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


Page 453 of 574 FirstFirst ... 353403443449450451452453454455456457463503553 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •