Page 430 of 574 FirstFirst ... 330380420426427428429430431432433434440480530 ... LastLast
Results 10,726 to 10,750 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #10726
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Nekad je građanin glasao, a političar držao govor. Političar je bio prodavac, a glasač kupac. Politički proizvod bio je roba. Tržište se formiralo na izborima. Tako je, kažem, bilo nekad.

    Danas je glasač aktivnija sorta. Politički proizvod kreira se sa obje strane. Onaj što je nekad bio konzument političkog sadržaja, sad je prozument. Dakle, učesnik u stvaranju koje se i dalje kontroliše odozgo, ali pitanje je koliko precizno.

    Evo jedan primjer. Na izborima u Podgorici Ivan Vuković nosio je bijelu košulju, partija je imala plavetnu kampanju, a mitinzi su ličili na mormonska okupljanja. Ništa od te nove estetike koja se očigledno klonila grba i partijskog imena, nije se prelilo u crveno more kojim su plivali Internet agitatori. Koliko se god Vuković upinjao da šarmira bakice komunalnom brigom i zelenim površinama, silna armija DPS vjernika na Internetu stvar je vraćala na fabrička, dakle referendumska podešavanja.

    Ako je DPS kampanjom u Podgorici pokušao da spusti loptu na lokalne teme, ljuti bojovnici na mrežama to nisu dozvolili. Vuković se nije bavio “Crkvom Srbije” niti Acom Vučićem, ali armija onih koji su ga podržali bljuvala je belvedersku vatru i u Ivanovoj pobjedi sanjala svoju istorijsku naplatu.

    Vraćam se na početno pitanje - upravlja li partija poput DPS-a javnim diskursom, posebno u kampanji, kad raja proključa a svaki treći tiktoker postane mala šizoidna antena za diseminaciju paklene propagande i nacionalne paranoje.

    Ozbiljna stranka dobar dio botovskog djelovanja drži pod kontrolom. Ali mimo svih planova i plaćenih sendviča, stvara li mreža po svojoj prirodi jednu vojsku dobrovoljaca, pa se kampanja formira sama od sebe?

    Ne znam kako stvari funkcionišu, samo pitam, imaju li partije više načina da precizno reaguju u informatičkom ambijentu koji je toliko brz i decentralizovan.

    Tehnologija nikada nije bila izvor veće političke moći - Obamina bivša savjetnica prije neki dan sa zgražavanjem govori o Ilonu Masku, kao beštiji novog poretka u kome se politika pretvara u haos i nezapamćeni cirkus, gdje glavnu tačku više ne igra političar nego tehno-mogul.

    Preneseno na jezik naših naroda i narodnosti, kad sam počinjao da radim ovaj čemerni posao portparol DPS-a bio je drug Kovačević iz Pljevalja i što bi god taj otmeni lik rekao bilo je javno mnjenje stranke, razumije se, procijeđeno kroz nekoliko telefonskih seansi i SMS smjernica.

    Danas portparol može da baci spicu, ali što će se dogoditi na webu i koji spin će prevagnuti zavisi ne samo od kompleksne procedure algoritma i partijske volje, nego i od zbunjujućeg djelovanje sve više ludaka i kreativnih štetočina.

    Partija se ogleda u svojim pristalicama, a pristalice u svojim telefonima. Pritisak je odozdo. Reklo bi se demokratija. Ali koja vajda - Internet je zatočen u binarni kod svađe i sudar fanatizovanih strana koje održavaju status quo. Algoritam baš to voli i promoviše najgore.

    Kako onda jadna partija da pošalje poruku kad ima na hiljade portparola, stotine drugova kovačevića i svaki viče kao da je kusao novu sintetičku drogu, svaki urla na svoju grupu, pumpa lični web balon u kome je zacario pa misli da je samog Mila povukao za muricu.

    Teška pitanja… Demokratski san ostvario se kao košmar. Niko više ne može reći da je društvo zatvoreno, ali šta da se radi sa tolikom otvorenošću za glupost? Kuda ide politika na webu u svojoj katarzi i produženom orgazmu, to više niko ne vidi osim možda Ljuba Filipovića dok upire prstom u Moskvu.

    Da malo uozbiljim priču - postoji li način da se političke poruke provuku kroz paramedijski glib i opet nešto znače? Može li društvo izaći iz problema sa ovoliko manijakalno sposobnih botova koji možda dobro rade za platu, ali još bolje kad je pun mjesec.

    Pretjerani život na društvenoj mreži jeste oblik kompulzije, što znači da janičar koji dreždi na tviteru zapravo bježi od stvarnih problema. Tako makar udžbenici psihologije objašnjavaju prisilne radnje i diktat zavisnika. Umjesto da slobodnu volju ugradi u političku misao i stav, tviteraš iz našeg sokaka prisilno učestvuje u maskiranju svojih strahova i tako postaje podložan ideološkim podvalama i teorijama zavjere.

    U divnoj slobodi ponovo se formiraju iste granice, rađaju stare ucjene i zatire misao. Dijaloga nema, samo se monolozi smjenjuju, a Internet sluša, kao nijemi zli bog koji politiku koristi za gnojivo, da iz nje bolje raste i vlada.

    izvor: www.vijesti.me

    Brano Mandić standardno dobar

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  2. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  3. #10727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Malo si loptu promašio, dešava se.
    Izuzev ako Kentera nije postao pulen Vijesti umjesto brata Abaza.
    Bilo po zakonu, nikakav skandal.
    Ako je bilo po zakonu lako će objasniti po kom osnovnu i za koju vrstu informacija su dali direktoru jedne NVO pristup tajnim podacima. Ali vidim da Savo ne žuri da pojasni.

    "Ćalović Marković je rekla da treba odgovoriti na pitanje koje je poslove Savo Kentera, doskorašnji šef ANB-a, radio u periodu dok je bio u nevladinom sektoru pa mu je bilo potrebno, i da mu je država dozvolila, da ima pristup tajnim podacima. "I kojim tajnim podacima. Ti podaci su morali imati veze s onim što je opseg njegovog rada u toj NVO, a ne bilo kojim tajnim podacima"."

  4. #10728
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Vanja Calovic kojoj usta puna DPS i jos kaze da DPS treba da prizna rezultat izbora u PG i da ne koci ustavnim sudom...

    DPS nije podnio nijednu zalbu u PG.

  5. #10729
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

  6. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  7. #10730
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,544
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Izolovan slucaj jednog bolesnika, valjda.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #10731
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Ovo je neki dobri,pravi Srbin.
    Samo ne zna izgleda da u FK jezero ima više “Srba” nego “Turaka”


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #10732
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ili se zeli tako predstaviti i to planski, blizu mikrofona itd... i bas sve uz snimke...Ako ste vi "naivni" ( a meni ne djelujete kad citam vase komentare) vas izbor...

    Rekoh... moj utisak je takav.. Ne vjerujem u slucajnosti.
    Hvala Lepo

  10. #10733
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Nema potrebe za ovim ako oćemo da živimo normalno.
    Ne znam zašto je piksi maltretiran,ali ne misliM da to ima veze s tim sto je musliman,možda se varam…

    Inače,on nije kOjasevic nego kAjosevic,da će to neko jednom objavit normalno…

    Sto se tiče ovog neandertalca iz budve,ako nije neka namjestaljka kao i kamenovanje prostorija cpc,zasluzuje da mu se ako ništa drugo zabrani ulaz na stadionE

  11. #10734
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ako je bilo po zakonu lako će objasniti po kom osnovnu i za koju vrstu informacija su dali direktoru jedne NVO pristup tajnim podacima. Ali vidim da Savo ne žuri da pojasni.
    Ako služba procijeni može da dozvoli pristup podacima i običnim građanima, na primjer da li je dotični pod mjerama tajnog nadzora ili slično..
    Opet, i Vanja i pojedinci sa ovog foruma upiru u pogrešnu uličicu.. A i ti si među ostalim uvijek vješto prećutkivao šta je njegov predhodnik radio, da ne kažem rovario po toj službi..
    Lični kvaliteti na stranu, opet ispada da je najveći problem Kentere što je previše prozapadan.. Ali bih volio da nam je to najveći problem koji ta služba ima..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  12. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  13. #10735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,544
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Stoprocentno velis li? Zasto osjecas potrebu da se ulizujes Dritko?

    “Crna Gora ostaje partner pouzdan i kredibilan partner okrenut stoprocentno evroatlantskim vrijednostima na kojima počiva demokratija i savremeni svijet”, naglasio je premijer Abazović.


    https://www.cdm.me/politika/abazovic...i-institucije/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #10736
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,259
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Dako maknu više ove profesionalnce.


  15. #10737
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nja-policajaca

    Evo ih i ovi šampioni.

    Najjace mi je ovo na kraju,uznemireni su stanovnici Konika i vrela ribnickih
    Kako neće biti uznemireni kad svaka deseta kuca (puno sam rekao) ima clana porodice koji radi zDrogom.
    Možda nisu zbog toga uznemireni?

    Evo ja živim na konik,još me ne uznemiriše


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  17. #10738
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    https://m.cdm.me/hronika/poznati-crn...ira-tuzicu-ih/

    nesto mu ne vjerujem iz cista mira, necu da ih branim ali vjerovatno se malo prcio ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Iz snimka se moze vidjeti da Kojasevic nije pruzao otpor, a da su ga policajci fizicki maltretirali. Cak iako je nesto kazao, to ne moze opravdati nasilnicko ponasanje policije. Da nije snimka, mogle bi se praviti razne konstrukcije. Na osnovu samog snimka se moze vidjeti da se policija ponasala neprofesionalno i da je prekoracila granicu dozvoljenog.

  18. #10739
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,841
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    2,567
    Thanked in
    1,451 Posts

    Default

    https://kodex.me/clanak/265058/fejzi...-dosli-u-90-te
    Reis Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifat Fejzić komentarisao je skandalozan postupak crnogorske policije koja je tukla poznatog crnogorskog fudbalera Damira Kojaševića. On je u twittu pozvao ambasade SAD-a, Velike Britanije, Turske, kao i Vladu Crne Gore da reaguju.


    reklama
    <<<Skandal: Policija tukla crnogorskog reprezentativca Damira Kojaševića<<<

    “Policija tukla poznatog fudbalera Crne Gore Damira Kojaševića. DOBRO DOŠLI u 90′ te! Evropski nema šta, udrite na manjine”, napisao je Fejzić na Twitteru.

    Ovaj Fejzić i Mandić ka da su duvan kese od Jarca i iz iste matrice podstaknuti potpirivanjem luči da bi ostali tu dje su i privukli donacije....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  19. #10740
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Znam piksija odavno,zajedno smo igrali fudbala,takodje recimo blaža igumanovica i za obojicu momaka mi je milo sto su uzeli pare od fudbala,neko više neko manje,al opet za naše prilike dovoljno.
    Ja sam i sam islamske vjere i ne vjerujem da ovo ima veze sa vjerom,prije svega možda je međju policajcima bilo nekog iste vjere,pa bi ta prica odma pala u vodu.

    Znam da ove “tenzije” odgovaraju ovima te su skoro porazeni,naravno ima i idiota kao sto je ovaj “budvanin”,ali mora se raditi na tome da bude suživot i tolerancija.

    Pade mi na’m slučaj dje ero skrijelj upucuje ono Sto ćeš ti na konik momku druge vjere,niko ne pomenu da je zbog toga i nije naravno,znam era i znam da ima dosta drugova pravoslavne vjere,samo eto neko poredjenje da se napravi…

    samo realno ljudi,nema potrebe da se iko brani,sve sto ne valja treba sankcionisati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following 4 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  21. #10741
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,841
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    2,567
    Thanked in
    1,451 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Iz snimka se moze vidjeti da Kojasevic nije pruzao otpor, a da su ga policajci fizicki maltretirali. Cak iako je nesto kazao, to ne moze opravdati nasilnicko ponasanje policije. Da nije snimka, mogle bi se praviti razne konstrukcije. Na osnovu samog snimka se moze vidjeti da se policija ponasala neprofesionalno i da je prekoracila granicu dozvoljenog.
    Iz snimka se vidi da. policija pod rotacijom juri i zaustavlja bijesno auto, izlazi vozac i pretresa ga vozac malo se kokoti i policajac ga primjenom poluga vraca na mjesto predvidjeno za razgovor i pretres.
    ps vjerovatno imas dovoljno godina da znas da sa interventnom jedinicom, karabinjerima ,turskom policijom,USA serifima pogotovo, ne smijes da se pravis da si izbad njih .Moras postovati drzavu i drzavne organe.
    Decko je vjerovatno bio malo drzak i dobio to sto je trazio.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. #10742
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Iz snimka se vidi da. policija pod rotacijom juri i zaustavlja bijesno auto, izlazi vozac i pretresa ga vozac malo se kokoti i policajac ga primjenom poluga vraca na mjesto predvidjeno za razgovor i pretres.
    ps vjerovatno imas dovoljno godina da znas da sa interventnom jedinicom, karabinjerima ,turskom policijom,USA serifima pogotovo, ne smijes da se pravis da si izbad njih .Moras postovati drzavu i drzavne organe.
    Decko je vjerovatno bio malo drzak i dobio to sto je trazio.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Da se ogradim, nadam se da ovo nema veze s nacionalnoscu/vjerom. Moguce je da je nesto kazao. Ali, nije pruzao otpor. Tako, da je upotreba fizicke sile bila neproporcionalna, radilo se o neprofesionalnom ponasanju policije. Problem je (za policajce) sto je to snimljeno kamerom i svako moze da vidi. Mislim da ce prema policajcima biti preduzete neke disciplinske mjere. Posebno sto se radi o poznatom fudbaleru i sto je vijest dospijela u medije.

    Media effect.

  23. #10743
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ijsku-uniformu
    PORUKA MINISTRA
    Adžić: Biće sankcionisan svako ko zloupotrijebi policijsku uniformu

    "Policijski službenici su servis građana, pojedinci neće ukaljati časnu i odgovornu profesiju”, kazao je Adžić
    Ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić poručio je da će biti sankcionisan svako ko izađe iz okvira svojih ovlašćenja i zloupotrijebi uniformu.

    "Policijski službenici su servis građana, pojedinci neće ukaljati časnu i odgovornu profesiju”, naveo je Adžić na Tviteru.

    .....
    Hvala Lepo

  24. #10744
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,259
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


  25. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  26. #10745
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,041
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #10746
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Izgleda da nije bilo u Petrovac samo grajanje jednog dilera sa tribina.

    https://m.cdm.me/sport/fudbal/ljekar...o-da-nas-bije/
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. #10747
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    HOĆE SAMOSTALNU OPŠTINU

    Mještani Biševa traže izdvajanje iz opštine Rožaje

    Puna podrška!

    https://www.vijesti.me/v/628600?utm_..._share_counter

  29. #10748
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Gagarin, ja o ovome pisah danas. O socio-fenomenu koji se mora sasjeci u korjenu ili ce na svima nama da rade letve.

    Pobrisali mi postove. Trebalo je samo nekoliko sati da prodje da se potvrdi "vidovitost" koju posjedujem kad su drustvena desavanja u pitanju.

    Ali dobro, rekose neki "gadluk" i slicne ocjene.

    A ovi iz Jezera da rijec progovorise neko mogao u bolnicu da zavrsi.

    False flag, je li tako Majo?

    “Tri dana čekam da neko reaguje na dešavanja prije i tokom utakmice FK Petrovac – FK Jezero, na kojoj sam bio ljekar Jezera.

    Ovo je samo djelić atmosfere, glavni dio se desio kada su nam udarili trenera.

    Prvo je dobio udarac od strane lica koje je “predstavnik” Petrovca a onda i od strane navijača. Sudija je dao našem treneru crveni karton.
    Sudije, delegat, FSCG, kamere – niko to nije vidio.

    Hvala Bogu što smo izgubili, inače ne znam kako bi se vratili.

    Sve je bilo pripremljeno, od toga sa kojom muzikom da nas dočekaju, do toga ko da nas bije.

    Na kraju prolazi 25-30 momaka onako “mangupski” pored naše svlačionice, dje ne smiju biti, čekaju da nešto progovorimo da dovrše zadatak.

    Koliko je bilo neprijatno najbolje govori rečenica jednog od prisutnih: “Brate, ja sam Srbin cijelog života i cijela moja porodica, ali ovo nije normalno, kao da smo u rat”.

    Ovo je neka nova Crna Gora na koju ćemo morati da se naviknemo?”
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 31-10-22 at 21:13.

  30. #10749
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,859
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Izgleda da nije bilo u Petrovac samo grajanje jednog dilera sa tribina.

    https://m.cdm.me/sport/fudbal/ljekar...o-da-nas-bije/
    Bilo im je neprijatno...

    Sastav Jezera:

    Love, peace and respect.

  31. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  32. #10750
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Procitah, hvala.
    Otkud ja znam sta je, uzasno je sta god da je. Mlate se po tim utakmicama, prijete, divljaju, a to je za FF " idealno" bilo gdje, zato i rekoh, i moze biti koliko i ne.. Simptomaticno svako malo nesto iskace, i ludost je definitivno.
    Radi mene stadione mogu koristiti samo djeca i atleticari... ostalo me ne tangira previse. Ima ko da reaguje ( ovoliko novca ode za plate onih koji trce da se zaposle na narodnu kasu da ne bi radili nista) i treba da reaguje, mislim da se svako normalan s tim slaze. Ako je programirano za izazivanje neko, i prljave ciljeve.. pa i za to ima radnika da ispitaju i utvrde.


    Nego procitah i za Opstinu Bisevo da je postojala do 1959.. Neko je napisao u komentarima. Jako zanimljivo... Ako neko ima podatke o toj nekad Opstini, istorijski, industrijski ( spominju da je bila razvijena opstina u to vrijeme) itd...bilo bi zanimljivo procitati i znati. Nisam znala nista o tome..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-10-22 at 21:32.

Page 430 of 574 FirstFirst ... 330380420426427428429430431432433434440480530 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •