Page 402 of 574 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502 ... LastLast
Results 10,026 to 10,050 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #10026
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Ko je pušio i vozio se o trošku države?

    https://www.cdm.me/politika/zasto-se...ana-crne-gore/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #10027
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ne znam ko su im sad glasaci, osim ovi sto ih pozaposljavali. A ima ih mnogo
    ču ko pozajmiće im DF malo glasača, ionako su isti. najbolje posle svega što je uradio za šefa iz BGa da mu ovaj ne pomogne

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #10028
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Eno ga izbacuju gdje grana rukama. Neki zaokret se desio. Pustise ga niz vodu, traze nove. Skapirali da nije dovoljno da objave neku laznu anketu dje URA ima 10%.
    Ako cemo pravo, ako ne bude jurnjave dzipovima i automobilima kao i UL, ne znam kako ce i cenzus da predje.
    Godine 2020. ih glasali ljudi koji su vjerovali u pricu Zarka Rakcevica. Postena i gradjanska Crna Gora u EU.
    Ne znam ko su im sad glasaci, osim ovi sto ih pozaposljavali. A ima ih mnogo.

    E viva!
    Na pricu Zarka Rakcevica su dobili 0(i slovima NULA) glasova. Ti koji to pticaju su ko Ljusa ovdje sto je bio u upravni odbor URA a svi znamo da gasa DPS.
    Ljudi su ih glasali da raskinu kriminalne veze Veljovica i Lazovica sa ANB. Da ptestanemo da zivimo ko u Kabulu i cekamo zalutali metak ili da neko nesto digne u vazduh. Da sw udaLjena sumLJa makne iz SDT kao pravno pokrice klanova.. .
    A za Zarkovu pricu....vazi...

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  5. #10029
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Koga su danas izlozili, a prethodno pozicionirali?
    Utvrdjeni sablon mora da funkcionise... k'o sat
    Rekoh li (mada pogrijesih za dvije ipo godine i to unaprijed), maske padaju?
    Prognoze za 2020 (cdm.me)
    12-01-20, 13:19
    Maja
    Forum Addict


    Join DateJan 2010Posts14,315Thanks 137Thanks 279Thanked in200 Posts


    Evo, recimo… za svaku prognozu moraju se postaviti pitanja..
    Da li ce dosadasnje organizacije koje su izvrsioci plana NWO mimo znanja, interesa I volje gradjana, a koji je sve jasnije prevazidjen u medjunarodnim relevantnim novim odnosima, nakon proleca 2020 biti na istim pozicijama?
    Da li ce CG moci da se suoci sa tim novim etickim odnosima, gdje politicari nece biti iznad gradjana, Drzave I Boga?
    Da li ce ta prirodna NG 21. marta, I izlazak iz ere Vodolije, pokazati ono sto najavljuju - istinu.
    Da li ce MSM totalno implodirati I da li ce sve kreirane maske pasti?
    Da li...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-01-20 at 13:23.
    Moguc je otpor istini/dusi?
    Nemoguc?
    Zasto?
    Klisei padaju?
    "Divide et Impera" ne ide, nije resenje. Bilo je nekad uslovljeno naredbama, ucestalo, I pominjace se naravno kao period pokusaja brisanja duse covjeka, robotizovanje I gutanje zlocinstva pred sopstvenim dusama/ svedocima..ali, I to je gotovo?
    Zamislite "tor" kao zajednicu, zamislite ovce u njemu… sta rade? Vole sto su tu, imaju pojma uopste u toj projekciji gdje su? Svjesne su svoje grupe ili… ili… vrte se oko sebe trazeci nesto "robotski", ne shvatajuci sta traze…?
    Vidite li strah I unezverenost u ocima gresnih?
    Zasto?
    Vidite li istinu I pored svih slojeva maski, sablonskih fraza I uigranih perfidija I poza?
    Mislite da je to bilo moguce do nedavno?
    Ubrzah i sad ponesto, jer u CG je sve pod jet lag-om, ali ..

    Dakle, scenario filma je odavno ocigledan.

    Samo javljajte izlaganje - pozicija - *******..


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-10-22 at 10:49.

  6. #10030
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Jesmo li vec zaboravili kako je potpisan TU? I kako je to jedno mjesec dana svakako oduzelo veoma bitnih da se odrade najvaznije stvari sve i da je proslo u najvecem dogovoru.

    Ali kako je potpisan. Ovaj opet ide za BG i tamo Vucic-Porfirije ga potapsu po ramenu. Oni mu daju verziju ugovora cak nelekturisanu, veoma nepismeno odradjenu (neko iz crkve).
    On dolazi s tim papirom dje ne mijenja ni zarez, laze one koji su mu dali mandat da ce se na Vladi diskutovati ne i glasati. Onda laze kad ce da bude potpisivanje, zajedno sa ministrom nepravde.
    I onda naprave klasicni klizeci, patrijarh helikopterima nelegalno ulazi u zemlju, mitropolit jedne drzave sa hiljadugodisnjom tradicijom ulazi na zadnja vrata i ne pita se ama nista, ikebana...

    A svo vrijeme u preambuli ugovora stoji da je SPC ucestvovala u razvoju Crne Gore. Tu recenicu Dritan nije nijednom citao po gostovanjima kada je isao. Citao je onu "hriscanstvo u CG..."
    A izbjegavao je taj cio paragraf istorijskog falsifikata.

    I da podsjetim da kada se napravila komisija da se revidira tekst ugovora, Drile je ispred Vlade delegirao tri pravnika iz crkve.

    Tako da nije to bio potpis nekog ugovora per se, to je bila jedan grub performans koji je trebao da kaze "Jebite se Crnogorci, sad se mi pitamo"

    Potpisivanje TU u normalnim okolnostima, gdje i Vlada CG ima nesto da kaze i promjeni, dje nema istorijskih falsifikata, je za svakog prihvatljivo.

    E nije bilo za Drila Pomiritelja.


    E viva!
    Mislim da se razlikujemo u percepciji vremena. Za tebe je propustenih mjesec dana vječnost, a za mene proteklih dpsovih 30g. Legitimno svakako i jedno i drugo reklo bi se.


    Sent from आत्मन:
    Last edited by Caesar; 13-10-22 at 10:57.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  7. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  8. #10031
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Kuku sto cini Ikovic presmijah se fala mu

    https://www.facebook.com/1366688195/...5oWz7jyiRcCwl/

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Hahahaha a eto radim iz hobija za kucne potrebe, pakao priča...

    Zadnjih godina su prelose godine pa i slabo moze imat meda za prodaju, ali evo ugruba matematika na njegovih 50 kosnica...

    Kad je dobra godina kosnica daje 25kg meda, 5kg ostavis pceli pa prezimi da je ne bi trpao sirupima itd, ostaje 20kg za prodaju, sad je 13e cijena po tegli, u teglu imas neto 750 grama, to dodje oko 26 tegli meda.
    26x13e=338e
    50kosnica x 338e= 16.900e

    Ovakva godina dodje svake 2-3 godine, ostalo zbog suse, kise, itd ne bude meda za vrcanje, bude dobro ako si na pozitivnoj nuli...

    Po kosnici imas svake godine 30-40e ulaganja minimum, za odrzavanje, ljekove, vosčane osnove (uz reciklazu), selidbe za pašu, itd... tako da ti nisi ni poceo da vrcas med ti imas na 50 kosnica obavezni trosak od 1500-2000e...

    A da udjes u posao za 1 kosnicu sa pcelinjim drustvom ti treba 200-250e u zavisnosti sta oćeš.... za 50 košnica ti treba 10-12 hiljada eura... možeš da kreneš sa manje pa da sam razrojavaš, ali ti za to trebaju godine, plus iskustvo, i opet moraš makar kosnice sa ramovima uzet...

    I opet kažem, rod da valja dodje svake 3 godine, ako te bog pogleda svake druge...

    Stara izreka pčelara je da ko se time bavi da zaradi bolje da odmah batali taj posao.

    Tako da ova priča Ikovića baš ne pije vodu...
    Last edited by lucke91; 13-10-22 at 11:04.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  10. #10032
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Uzalud vas "budih"...

    Zalud...
    05-10-21, 20:41
    Maja
    Forum Addict


    Join DateJan 2010Posts14,316Thanks 137Thanks 279Thanked in200 Posts


    Prognoze za 2022

    Obzirom da ocekujem veoma dobru filmsku realizaciju politickih aktivnosti do kraja 2021... uz svjetsku premijeru tipa - "Remember remember the 5th of November..."
    normalno da zbog toga pretpostavljam da ce 2022 biti "biblijska" u lijepom smislu.. Kao obicno, jako sam pozitivna, uz "svjetska a nasa CG"..
    Mogli bi malo o veoma mogucim ukidanjima doprinosa, poreza, akciza na sve i svasta itd...
    Uspostavljanju izbornog procesa FPTP, uz potpisane garancije politickih kandidata o izvrsenju obecanja datog narodu... Identicno kao i svi zaposleni u drzavnim institucijama koji su na jaslama naroda CG.. @Srdjan Nogo-Style -Like


    BTW. Vrijeme je da se "spavaci" tj. "posmatraci" ovog foruma - aktiviraju...
    Zaista je pravo vrijeme za komunikacije..

    Hvala Lepo
    Mislim da ce u 22. drzavljani CG poceti da se pitaju zasto im se nametalo citav zivot sve i svasta i to sve za "njihovo dobro i sigurnost", a da ih niko nije ni pitao da li jesu ili nisu za to nametnuto "dusebriznistvo"..
    Pitace se zasto im se u njihovo ime odlucuje/valo nesto sa cim se ni u snu ne bi saglasili, Posebno da im je transparentno navedena namjera i cilj.
    To stanje ima veze sa opisanim u mojoj temi (Prognoze za 2020.)
    Sve ce to izazvati kolektivnu pozitivnost i osjecaj oslobodjenja od izvitoperenih i neprirodnih normi koje su im se nametale kao "normalnost"..
    Realnije ce posmatrati isfrazirane folirante koji uz dusebriznistvo nametanja pravila i porobljavanja a sve kao fol "za opste dobro".. "Preporucio neko", "tako treba", tako se mora", "tako citav svijet sem u CG",i njihove slicne psiho manipulativne mantre...
    Transparentno, ogoljeno.. jasno. 20-20
    Itd itd..
    Pa ce se pitati za doprinose, akcize, poreze, za svaki cent pdv-a koje opet neko dusebriznicki presipa gdje sam hoce a uz frazu "za opste dobro".. i uz "drzavna tajna" - opet radi sta hoce..
    Sve u tom smislu.
    To razmisljanje ce dovesti do katarziranja u pozitivnom oslobodjenju bogom dane jedinke - sa slobodnom voljom..
    Pozitivno, ne?
    Ljudi ce u 22. biti nasmijani, optimisticni, prijatni, tolerantniji, i bez straha od Slobode date od Boga, bice mnogo progresivniji, angazovaniji i produktivniji nego ikada do tada.
    Mislim da ce narod vecinski biti socijalno aktivniji, realniji, i oslobodjenjem uma od nametnutog "elitistickog" skarta - biti definitivno zadovoljniji i sobom, porodicom, drustvom u cjelini, vrlinama i manama svih slobodnih ljudi.
    Ljubav, u svakom smislu.



    Hvala Lepo
    Ignorisali jer ste morali da ignorisete?



    Volim ja CG :* bezinteresno:*


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-10-22 at 11:01.

  11. #10033
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Hahahaha a eto radim iz hobija za kucne potrebe, pakao priča...

    Zadnjih godina su prelose godine pa i slabo moze imat meda za prodaju, ali evo ugruba matematika na njegovih 50 kosnica...

    Kad je dobra godina kosnica daje 25kg meda, 5kg ostavis pceli pa prezimi da je ne bi trpao sirupima itd, ostaje 20kg za prodaju, sad je 13e cijena po tegli, u teglu imas neto 750 grama, to dodje oko 26 tegli meda.
    26x13e=338e
    50kosnica x 338e= 16.900e

    Ovakva godina dodje svake 2-3 godine, ostalo zbog suse, kise, itd ne bude meda za vrcanje, bude dobro ako si na pozitivnoj nuli...

    Po kosnici imas svake godine 30-40e ulaganja minimum, za odrzavanje, ljekove, vosčane osnove (uz reciklazu), selidbe za pašu, itd... tako da ti nisi ni poceo da vrcas med ti imas na 50 kosnica obavezni trosak od 1500-2000e...

    A da udjes u posao za 1 kosnicu sa pcelinjim drustvom ti treba 200-250e u zavisnosti za oćeš.... za 50 košnica ti treba 10-12 hiljada eura... možeš da kreneš sa manje pa da sam razrojavaš, ali ti za to trebaju godine, plus iskustvo, i opet moraš makar kosnice sa ramovima uzet...

    I opet kažem, rod da valja dodje svake 3 godine, ako te bog pogleda svake druge...

    Stara izreka pčelara je da ko se time bavi da zaradi bolje da odmah batali taj posao.

    Tako da ova priča Ikovića baš ne pije vodu...
    I tu dodaj jos nekoliko stotina litara sirupa i druge hemije, tako da tu zaradu mozes utrostrucit, najmanje.
    Jedan moj pozninik je pcelar, imao je preko sto kosnica, vrlo zbiljno se bavio time. Citao litearturu, isao na sajmove i seminare, inace dobar poznanik jednog od najvecih poznavaoca pcelarstva u Rusiji,....u glavnom, prica mi, "Podjem ja u BG, da obidjem cerku (studirala je u BG) i da svratim na sajam pcelarstva usput. E moj prijatelju....sto sam sve vidio...pa ti danas uopste ne moras da imas pcele da bi med proizvodio i prodavao..."

    Na konto tvoje price o dobroj i losoj godini, znao je od svih pcela da jedva ima 20 kg meda da proda kad je losa godina.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #10034
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    I tu dodaj jos nekoliko stotina litara sirupa i druge hemije, tako da tu zaradu mozes utrostrucit, najmanje.
    Jedan moj pozninik je pcelar, imao je preko sto kosnica, vrlo zbiljno se bavio time. Citao litearturu, isao na sajmove i seminare, inace dobar poznanik jednog od najvecih poznavaoca pcelarstva u Rusiji,....u glavnom, prica mi, "Podjem ja u BG, da obidjem cerku (studirala je u BG) i da svratim na sajam pcelarstva usput. E moj prijatelju....sto sam sve vidio...pa ti danas uopste ne moras da imas pcele da bi med proizvodio i prodavao..."

    Na konto tvoje price o dobroj i losoj godini, znao je od svih pcela da jedva ima 20 kg meda da proda kad je losa godina.
    Ja pričam o pravom prirodnom medu koji bi svojoj djeci dao, a ne o tim debilima koji ih pumpaju sirupima da bi imali veci rod koji je realno smeće... ali eto ima ih raznih...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  13. The Following 2 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  14. #10035
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Na pricu Zarka Rakcevica su dobili 0(i slovima NULA) glasova. Ti koji to pticaju su ko Ljusa ovdje sto je bio u upravni odbor URA a svi znamo da gasa DPS.
    Ljudi su ih glasali da raskinu kriminalne veze Veljovica i Lazovica sa ANB. Da ptestanemo da zivimo ko u Kabulu i cekamo zalutali metak ili da neko nesto digne u vazduh. Da sw udaLjena sumLJa makne iz SDT kao pravno pokrice klanova.. .
    A za Zarkovu pricu....vazi...
    Zarko osnovao partiju, par godina ranije bio i zvanicno glavni covjek, a onda u Savjetu sa jos nekim ozbiljnim ljudima suverenistickog bloka... Jes, sve su ljudi se zaleceli da glasaju Drila Musavog.

    Sam je Zarko rekao da su najbolje prosli u njegovim sredinama.

    Ja se tacno sjecam da sam razmisljao da ih glasam jer su "Zarkova partija".

    Na CT je izgleda Adzic ponio glasove, u Budvi Jelusicka, u NK Milosevic, u PG veoma cijenjeni Konatar...
    Provali da tu nema cojka za glasat?

    Elem, sustina price je da je URA uzela tada 10K glasova suverenista. I oni "sad se mi pitamo" su bas bahato gazili drzavu. Jer kako da se pitas prijatelju moj kad si potrosio milione, hajka, litijanje do besvijesti...
    Da na kraju ti 10K suverenista da vlast. Na kraju ce se ispostaviti prevarenih.

  15. #10036
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Otkud toliko povjerenje u "Zarka"? Sa cim je on zaduzio CG da ima toliko povjerenje - na nevidjeno, sta god on predlozi?
    Jeste da se javi pred svake izbore, svi MSM prenesu, i onda se povuce... U cemu je fazon?

    Hvala Lepo

  16. #10037
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Da na kraju ti 10K suverenista da vlast. Na kraju ce se ispostaviti prevarenih.
    a vala ako je koga Dritan ispoštova to su suverenisti koji su njemu dali glas. ono jes ih naziva fašistima, nekakvim braniocima kokaina, nacionalistima koji uništavaju državu al to su nijanse

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #10038
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ko je nazivao koga f****?
    Kad?
    To je opasno...
    Ne pisem zalud citajte Povelju UN... obligacije...
    Jel ovaj narod jos spava, sto je ovo...

    Hvala Lepo

  19. #10039
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-ustavnog-suda

    Ustavni odbor Skupštine Crne Gore utvrdio je danas predlog za izbor četvoro sudija Ustavnog suda.


    Za sudije su predloženi Snežana Armenko, Ilija Vukčević, Jadranka Novaković i Jelena Ružičić.
    Za te kandidate glasali su članovi odbora iz stare parlamentarne većine.
    E top. Sad je lopta prebačena u dvorište DPS. Ako ne glasaju onda oni preuzimaju teret da stopiraju EU integracije i paralizu ustavnog suda pred izbore... šah mat rekao bih...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #10040
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    DPS?
    aoooooooo u kojem "vijeku" vi ... Ja se stvarno pitam jel vi ista pratite od 2016..te (konkretno)..
    Kao paralelni univerzum..
    Ja sam mislila da ljudi koji vole diskusije na forumu da ipak prate malo siru sliku desavanja..
    Po simbolici ponasanja sve je davno zavrseno.. Ovo je repriza filma koji je vec izlozen u realnom vremenu davno..
    Ako nekog zanima kad, Mogu i to da sapnem, ali zaista je porazno..
    Ah da.. mene moraju da stave na ignore... Sto li?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-10-22 at 13:07.

  21. #10041
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    p.s. Spori ste.. idem nastaviti da citam ono sto me zanima ...SALT i SALT II... a onda i NSC do 97..

    Hvala Lepo

  22. #10042
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-ustavnog-suda

    Ustavni odbor Skupštine Crne Gore utvrdio je danas predlog za izbor četvoro sudija Ustavnog suda.




    E top. Sad je lopta prebačena u dvorište DPS. Ako ne glasaju onda oni preuzimaju teret da stopiraju EU integracije i paralizu ustavnog suda pred izbore... šah mat rekao bih...
    ahahahahah
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #10043
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    ahahahahah
    Vjerujes li sto pise covjek? Drze ustavni blokiran godinu, krivi su dusmani neki i vjestice. Sad imas predlog koji ako ne prodje kriv je dps a ako prodje Evo izglasasmo ga, prepali se iz dps.

    Sah mat veli…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  25. #10044
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    da nije bilo ovih crnogorskih fašista imali bi ustavni sud novi još prošle godine ali ne daju ovoj zemlji naprijed

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #10045
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Momci cemu nervoza, evo neka ne glasaju ovi iz dps kad su tako lagani i to je to nego znate da moraju glasat... pa pa ćao ćao kontrola nad ustavnim sudom, a i vakat je bio evo nakon 15 godina...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  28. #10046
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Sad mi tek nista nije jasno? Ne smiju da glasaju za ili ne smiju da glasaju protiv?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  29. #10047
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja pričam o pravom prirodnom medu koji bi svojoj djeci dao, a ne o tim debilima koji ih pumpaju sirupima da bi imali veci rod koji je realno smeće... ali eto ima ih raznih...
    Podrzavam to sto si napisao, no eto...samo se nadovezah na temu. Na zalaost vise je ovih sto ja pisem o njima nego tih kao ti i ovaj moj poznanik. Kad vidim da neko ima preko cijele godine meda, ne bih uzeo med od njega ni na poklon da mi da.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  30. #10048
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Sad mi tek nista nije jasno? Ne smiju da glasaju za ili ne smiju da glasaju protiv?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Biće ti jasno 21og na sjednici skupstine
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  31. #10049
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,401
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Na pricu Zarka Rakcevica su dobili 0(i slovima NULA) glasova. Ti koji to pticaju su ko Ljusa ovdje sto je bio u upravni odbor URA a svi znamo da gasa DPS.
    Ljudi su ih glasali da raskinu kriminalne veze Veljovica i Lazovica sa ANB. Da ptestanemo da zivimo ko u Kabulu i cekamo zalutali metak ili da neko nesto digne u vazduh. Da sw udaLjena sumLJa makne iz SDT kao pravno pokrice klanova.. .
    A za Zarkovu pricu....vazi...
    Znaš kako, mislim da su glasači CnBa bili ubjedljivo najmanje heterogena skupina.

    Tu je baš bilo svega, najviše građanski orjentisanih građana među kojima je bio i komad Srba, ali bilo je i crnogorskih nacionalista kojima je bio pun kufer DPS pljačke. Tu je većim dijelom bilo onih kojima je DF bio potpuno neprihvatljiv u bilo kojoj kombinaciji za izvršnu vlast (među te spadam i ja), do onih kojima bi i to bilo ok.

    Realno, bili su najbolja ponuda 30.08.

    Tužan je procenat glasova koji su osvojili.

    Imali su oooozbiljan prostor za rast, samo da su bili principijelni. Umjesto principijelnosti ulećeli su u političke lupinge koje je baš teško objasniti.

    Jedino što mi je logično je da je Dritan odigrao all in na informacije od Amerikanaca da će biti uvedene sankcije ekipi oko vrha DPSa i DFa i da se, narodski rečeno, zajebbao.

    To donekle objašnjava suludnost nekih poteza, ali ne može nikako objasniti pristajanje na tabelicu, dakle zamjene a ne promjene, kao ni kadriranje u 43. vladi đe turizmolozi postaju ministri mupa i đe se gura uski krug prijatelja.

    Ovo davanje primata TU u odnosu na deblokiranje institucija, tek taj biser je bespotrebno komentarisati.

    Ko što rekoh meni puca za TU, kao vjerujem i značajnom procentu glasača CnB koji su većinom ateisti poput mene, evo ga više niko i ne pominje i ništa epohalno se nije desilo, ali davanje prioriteta tome zarad ostvarenja većine od 49, do koje poslije nije došlo, meni dovoljno govori.

    Al eto kakvi su, svijet su izmislili za DPS, DF i Demokrate.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  32. #10050
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Vjerujes li sto pise covjek? Drze ustavni blokiran godinu, krivi su dusmani neki i vjestice. Sad imas predlog koji ako ne prodje kriv je dps a ako prodje Evo izglasasmo ga, prepali se iz dps.

    Sah mat veli…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E zamisli predsjednik ustavnog je dps-ov pion koji nema ni pravosudni polozen. Pakao kakav kadar je upravljao i upravlja sudovima. Eviva

Page 402 of 574 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •