Page 345 of 574 FirstFirst ... 245295335341342343344345346347348349355395445 ... LastLast
Results 8,601 to 8,625 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #8601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Нисам прочитао нигдје да је Предсједник најавио распуштање Скупштине.Молим линкуј вијест.

    И то би једнако био државни удар.
    Када једна грана власти, противуставно преузме надлежност друге гране власти.

    Продужетак мандата локалним самоуправама није државни удар, него тешко кршење Устава.
    "Da ne bih sam tumačio Ustav, pored mene je kompetentan tim pravnika, specijalista za ustavno pravo koji mi, siguran sam, neće dati da pogriješim ni ako se nađem u toj situaciji. Znate tamo se predviđa mogućnost donošenje ukaza o raspuštanju parlamenta, ali doći ćemo do rješenja koje će poštovati slovo i duh Ustava", kazao je Đukanović."

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-raja-politika

  2. #8602
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "Da ne bih sam tumačio Ustav, pored mene je kompetentan tim pravnika, specijalista za ustavno pravo koji mi, siguran sam, neće dati da pogriješim ni ako se nađem u toj situaciji. Znate tamo se predviđa mogućnost donošenje ukaza o raspuštanju parlamenta, ali doći ćemo do rješenja koje će poštovati slovo i duh Ustava", kazao je Đukanović."

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-raja-politika
    Da te pitam nesto? Svi znamo da ne postoji vecina za izglasavanje nove Vlade, niti ce je biti. Kome i zasto odgovara jos tri mjeseca smaranja i degradiranja cijeloga sistema i drzave i zasto ne izborima kao jedinom mogucem rjesenju u postojecoj situaciji i to kada svi oni tvrde da oni imaju jos vecu podrsku gradjana i kada ce oni da sprovedu te izbore? Cega se plase stranke koje su pobijedile 30 avgusta?

  3. #8603
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "Da ne bih sam tumačio Ustav, pored mene je kompetentan tim pravnika, specijalista za ustavno pravo koji mi, siguran sam, neće dati da pogriješim ni ako se nađem u toj situaciji. Znate tamo se predviđa mogućnost donošenje ukaza o raspuštanju parlamenta, ali doći ćemo do rješenja koje će poštovati slovo i duh Ustava", kazao je Đukanović."

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-raja-politika
    У Уставу постоји могућност доношења указа о распуштању Скупштине.

    Тај указ доноси Влада, у случају да Скупштина дуже не ради свој посао, а указ потписује Предсједник.
    Као што потписује законе изгласане у Скупштини.

    Нигдје није изјавио да ће Предсједник сам да донесе акт.
    Позив на кршење Устава би било када би пријетио да ће вез одлуке Владе, фабриковати одлуку о распуштању Скупштине.

    Са друге стране имамо директну пријетњу једног од лидера најјаче групације у најновијој већини, да ће ако Предсједник не одлучи у њихову корист, та већима преузети надлежност Уставног суда, да би преузела институцију Предсједника, преко Предсједника Скупштине, која би тада одлучила у њихову корист.

    Рекох прије Предсједник има начин како да дође до распуштања Скупштине.Повјери мандат некоме ко неће саставити већину од 41 посланика и након 90 дана Скупштина се аутоматски распушта.

    Парламент у без Уставног суда нема начин да помјери Предсједника.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #8604
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Pored toga što se plaše poraza kao i % jer će da padnu žešće, njima odgovara što veći haos i blokada države zbog tuđih interesa.
    Rastežu kako našli kakav spas % ali uzalud.

    Evo Milo nam otkri i reče da je sada vrijeme da se vrate na vlast...

    Đukanović: Tragikomični pokušaji aktuelne parlamentarne većine da pobjegne od izbora, vrijeme je da se na vlast vrati DPS

    https://www.standard.co.me/politika/...ast-vrati-dps/

    “Vrijeme je za nove izbore i vrijeme je da Crna Gora dobije politički odgovornu, kompetentnu vladu, koja će nastaviti da Crnu Goru vodi putem izgradnje građanske države, putem unaprjeđenja međunacionalnih i međuvjerskih odnosa i putem dostizanja evropskih sistema vrijednosti. Dakle, vrijeme je da se u Crnoj Gori na vlasti opet nađe Demokratske partije socijalista sa svojim tradicionalnim koalicionim partnerima”, jasan je predsjednik Đukanović.

    Love, peace and respect.

  5. #8605
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Mogu i ja da kažem da cu na mjesec iako znam da necu poc tamo sto prije i ti i mile dzukanovic prihvatite realnost lakse za vas
    Ne pratiš pa ne znaš na šta mislim, nemam ti kad objašnjavati.

    Uglavnom, ja ti samo prenosim a ti vidi šta ćeš... mali nisi
    Love, peace and respect.

  6. #8606
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У Уставу постоји могућност доношења указа о распуштању Скупштине.

    Тај указ доноси Влада, у случају да Скупштина дуже не ради свој посао, а указ потписује Предсједник.
    Као што потписује законе изгласане у Скупштини.

    Нигдје није изјавио да ће Предсједник сам да донесе акт.
    Позив на кршење Устава би било када би пријетио да ће вез одлуке Владе, фабриковати одлуку о распуштању Скупштине.

    Са друге стране имамо директну пријетњу једног од лидера најјаче групације у најновијој већини, да ће ако Предсједник не одлучи у њихову корист, та већима преузети надлежност Уставног суда, да би преузела институцију Предсједника, преко Предсједника Скупштине, која би тада одлучила у њихову корист.

    Рекох прије Предсједник има начин како да дође до распуштања Скупштине.Повјери мандат некоме ко неће саставити већину од 41 посланика и након 90 дана Скупштина се аутоматски распушта.

    Парламент у без Уставног суда нема начин да помјери Предсједника.
    Ocigledno ljudi razlicito tumace njegove izjave pa i njegovi pravnici mlate pricu da može da donese ukaz o raspustanju skupstine i to bez odluke vlade ili bilo koga ali nema mile mudaha vise za takve stvari
    Nego nema te nidje da komentsrises vojsku i neke nabavke i kako to da sin prvog operativca radi sa klanom koji melje ljude to su isto oni za koje si govorio da ce da sacuvaju državu od ovih izdajnika

  7. #8607
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,396
    Thanks Thanks Given 
    4,122
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У Уставу постоји могућност доношења указа о распуштању Скупштине.

    Тај указ доноси Влада, у случају да Скупштина дуже не ради свој посао, а указ потписује Предсједник.
    Као што потписује законе изгласане у Скупштини.

    Нигдје није изјавио да ће Предсједник сам да донесе акт.
    Позив на кршење Устава би било када би пријетио да ће вез одлуке Владе, фабриковати одлуку о распуштању Скупштине.

    Са друге стране имамо директну пријетњу једног од лидера најјаче групације у најновијој већини, да ће ако Предсједник не одлучи у њихову корист, та већима преузети надлежност Уставног суда, да би преузела институцију Предсједника, преко Предсједника Скупштине, која би тада одлучила у њихову корист.

    Рекох прије Предсједник има начин како да дође до распуштања Скупштине.Повјери мандат некоме ко неће саставити већину од 41 посланика и након 90 дана Скупштина се аутоматски распушта.

    Парламент у без Уставног суда нема начин да помјери Предсједника.
    On taj nacin nema, nije ga imao ni prije onog "roka" a tek ga nema sad kad je dobio i potpise(koji nisu neophodni ali ga zakucavaju)

    Sent from my phone

  8. #8608
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    On taj nacin nema, nije ga imao ni prije onog "roka" a tek ga nema sad kad je dobio i potpise(koji nisu neophodni ali ga zakucavaju)
    Ako nisu neophodni, ne mogu nikako da ga "zakucaju".

    Sto se tice citave ove situacije oko ustavnih ovlascenja predsjednika, najblize istini je Ivo Soc koji je objasnio na sasvim fin nacin o cemu se radi: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...vjerenja-vladi

    Ali je za ovu situaciju od ogromnog znacaja ono sto svi znamo - ovi ljudi se u stvari nisu dogovorili oko formiranja nove vecine. Nisu se dogovorili ni oko imenovanja mandatara nego su pod pretpostavkom da postoji rok od 30 dana koji nesto znaci, odlucili da brze-bolje sklepaju nekakve potpise podrske Lekicu, iako nema nikakvog govora o tome da je doslo do stvarnog dogovora. Na taj nacin su samo potvrdili da bjeze od izbora i upali su u zamku iz koje sad ne mogu da izadju.
    Ali i DPS i ostale partije koje pripadaju toj strani su se malo za*ebale. Oni su mogli da posalju predsjedniku potpise 40 poslanika i na taj nacin (zloupotrebom naravno) daju opravdanje Djukanovicu da predlozi njihovog mandatara koji je dobio podrsku veceg broja poslanika u roku koji su svi prihvatili kao obavezan. Onda bi poceo da tece rok od 90 dana za formiranje vlade, koji bi istekao i Skupstina bi automatski bila raspustena.

    Kako god da okrenes, nema govora o vladavini prava. Ustav siluju i jedni i drugi.
    Last edited by VanjaTheMan; 25-09-22 at 17:20.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #8609
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    У Уставу постоји могућност доношења указа о распуштању Скупштине.

    Тај указ доноси Влада, у случају да Скупштина дуже не ради свој посао, а указ потписује Предсједник.
    Као што потписује законе изгласане у Скупштини...
    Očigledno je sasvim da vlada neće donositi odluku o raspuštanju skupštine. Ne samo što neće već i ne može, kao vlada kojoj je izglasano nepovjerenje. I iz Đukanovićevih izjava i iz izjava ljudi bliskih njemu je jasno da on prijeti da će sam, svojim ukazom, raspustiti skupštinu.

    Takve priče predsjednika i priče jednog poslanika, vođe partije sa 3-4 poslanika, su neuporedive.
    Last edited by SKOJ; 25-09-22 at 17:23.

  10. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #8610
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,396
    Thanks Thanks Given 
    4,122
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ako nisu neophodni, ne mogu nikako da ga "zakucaju"
    Mogu i zakucavaju ga, nakon sto je dobio potpise ne moze nikome drugom dati mandat - zakucan je. I nema nikakve veze jesu li neophodni ili ne


    Sent from my phone

  12. #8611
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Mora se priznati da je situacija na forumu napeta, svaki dan imamo pozivanje na fizički obračun, pretpostavljam da se ide logikom da je u pravu onaj ko je fizički jači. Za svaki slučaj unaprijed priznajem, u slučaju nekog spora da ste svi u pravu, nemate me što zvat da me bijete, i ovako sam nikakav.

    Što vele u spc, valja li se kupat danas?

  13. #8612
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Mora se priznati da je situacija na forumu napeta, svaki dan imamo pozivanje na fizički obračun, pretpostavljam da se ide logikom da je u pravu onaj ko je fizički jači. Za svaki slučaj unaprijed priznajem, u slučaju nekog spora da ste svi u pravu, nemate me što zvat da me bijete, i ovako sam nikakav.

    Što vele u spc, valja li se kupat danas?
    Sviđa mi se tvoj pacifizam.
    Okupaj se večeras, pa istrpi do srijede, jer je prekosjutra Krstovdan.
    I ne palite vešmašinu do petka, ne valja se.
    I nemote nož u mrve na astal ostavljat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  14. #8613
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    PREMIJER OCIJENIO DA NEMA RJEŠENJA KOJE BI GP URA OSTAVILO IZVAN VLASTI
    Abazović: Zadržaćemo bezbjednosni sektor i spoljnu politiku



    Najbolja stvar u cijeloj prici sto se oni nece dogovoriti nikad vec sto nekome odgovara nefunkcionalna drzava i slom institucija. Ovo je jedinstven primjer gdje se ljudi mole da preuzmu odgovornost i vrse vlast i da u ovoj bezizlaznoj situaciji jedini nacin su izbori.

    "Dajte parlamentarne izbore da politički umre DPS u cijeloj Crnoj Gori. Da politički umre konačno Milo Đukanović i da na kraju odgovaraju za svoja nepočinstva. Dajte izbore u cijeloj Crnoj Gori - kazao je premijer u tehničkom mandatu."

    Izgleda da su oni vise za DPS nego DPS sam jer apsolutno svakim potezom odrzavaju DPS i dalje snaznim.

    Ovo sve prednje i djeca znaju, sad je samo pitanje kome odgovara ovo stanje bezvlasca koji oni zele i odrzavaju dvije godine.

  15. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  16. #8614
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Očigledno je sasvim da vlada neće donositi odluku o raspuštanju skupštine. Ne samo što neće već i ne može, kao vlada kojoj je izglasano nepovjerenje. I iz Đukanovićevih izjava i iz izjava ljudi bliskih njemu je jasno da on prijeti da će sam, svojim ukazom, raspustiti skupštinu.

    Takve priče predsjednika i priče jednog poslanika, vođe partije sa 3-4 poslanika, su neuporedive.
    Мило није директно пријетио.Мада сложио бих се да се то, може протумачити као индиректна пријетња и да се том изјавом послала лоша порука.Уосталом има механизам да скрати мандат Скупштини.Жестоко нелегитиман, али легалан.Не видим разлог зашто би ишао у ломљење Устава.

    Са друге стране Пипун јесте директно пријетио, и из НСД-а су слали индиректне пријетње.Шта мисле о овој земљи и овом Уставу одавно су рекли.Е сад све је то трла баба лан, ако не нађу савезника до 41. посланика.Али ако нађу 41 посланика за ту причу, онда ствари постају јако опасне.

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Nego nema te nidje da komentsrises vojsku i neke nabavke i kako to da sin prvog operativca radi sa klanom koji melje ljude to su isto oni za koje si govorio da ce da sacuvaju državu od ovih izdajnika
    Те набавке ће кометарисати тужилац, ослобођени, а не новинар Луковић.Па ако је Бошкић мућкао нека иде у ћорку.До тада, шта има коментарисати?
    Млин за мљевење је колико знам био код људи и другара Данила Вучића и Неше слине у Београду....
    Last edited by BAR; 25-09-22 at 18:05.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. #8615
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    .

    Са друге стране Пипун јесте директно пријетио, и из НСД-а су слали индиректне пријетње.Шта мисле о овој земљи и овом Уставу одавно су рекли....
    Zato Milo, Veljović, Lazović i ekipa misle dobro Crnoj Gori. Ma Vučić je nama kriv. I SPC da se ne zaboravi pomenuti ipak.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  18. #8616
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Majlo provocira ka da nece. Ceka se Pipunova reakcija.

    1/3
    https://twitter.com/predsjednik_cg/s...v6whtwlgsQZYpM
    Last edited by avet; 25-09-22 at 18:46.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. #8617
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Distrakcija... Totalno nerelevantne pricice za laku noc..
    Sve se vrti oko tajminga..

    Hvala Lepo

  20. #8618
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Auh ovo stvarno ima da ih boli... Zavuče im ga na finjaka, a sve kao da neće
    Love, peace and respect.

  21. #8619
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    "kontrolisana opozicija" ili?
    Svi sve znaju, pricaju, prijete, a svi cekaju "tatu"...

    Sto bi rekli Trumpovci... Ko je najglasniji..itd..
    Hvala Lepo

  22. #8620
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Majlo provocira ka da nece. Ceka se Pipunova reakcija.

    1/3
    https://twitter.com/predsjednik_cg/s...v6whtwlgsQZYpM
    Pa e. Svi listom borci protiv Crne Gore. Na koje forumaše sve podsjeća ova retorika i koga kopiraju?

  23. #8621
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Mislim da ovakve situacije nigdje nije bilo na zemljinom saru gdje je 2 godine manjina molila vecinu da vrsi vlast i ne rastura drzavu, eto im se cak i crta kojim nacinom se neke stvari postizu i da za te stvari oni imaju vecinu... ali avaj. Eto i ovi svetosavci sa foruma sto ih podrzavaju potpuno su izgubili kompas jer ovo je nesto neobjasnjivo ukoliko su svi iskreni u onome cemu teze a ukoliko nisu onda ne smijemo pricati zbog extravagance jer se on onda potrese

  24. #8622
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    CHRISLAM – OFFICIALLY THE ONE WORLD RELIGION
    pa vi pevajte .. samo distrakcija od realnih desavanja...Agenda svojim tokom...Sta rece Vucic, sta rekose nasi?
    Sve kao neznaveni..Kontrolisana opozicija..
    Sto djeluje lose a sta djeluje dobro.. Sve izvrnuto..
    CHRISLAM CONFIRMED: Led By Pope Francis, Leaders Of The World’s Religions Formally Adopt Human Fraternity Document At 7th Congress (ussanews.com)

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 25-09-22 at 18:59.

  25. #8623
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Serbia’s spiritual leaders to participate in 7th Congress of Leaders of World and Traditional Religions - Kazakh culture and traditions,Nature,Kazakh food,Nomads,Kazakhstan,Qazaqstan | Jibek Joly (qazaqtv.com)

    Nikako da isceprkam punu listu ucesnika..
    A vi se glozite oko koski sto vam bacaju dok oni idu ka realizaciji Agende.. Samo distrakcije..
    Budni?

    Hvala Lepo

  26. #8624
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Mogu i zakucavaju ga, nakon sto je dobio potpise ne moze nikome drugom dati mandat - zakucan je. I nema nikakve veze jesu li neophodni ili ne
    Cekaj, ti mislis da parlamentarna vecina od 30.8 i dalje upravlja ovim procesom?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  27. #8625
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Cekaj, ti mislis da parlamentarna vecina od 30.8 i dalje upravlja ovim procesom?
    Naravno da upravlja, čuš. Inače su od 30.08 se pravili fini i nisu htjeli da smijene predjsednika države jer to kad imaš većinu olako ide, nego su se sad sjetili.
    To ti ono po crnogorski danas ću, sjutra ću i nikako da se nakane.


    E da, momci fino se igrajte. Pojašnjavanje u 4 oka i ponude za detaljniju analizu u 4 oka ostavite za PM.

    Makar vi budite iznad ovog gliba političkog koji nam serviraju vaskoliki koritaši iz parlamenta. Zapamtite, oni primaju od 1600 do 2000 eura plate za to da vas lože na glupu priču.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


Page 345 of 574 FirstFirst ... 245295335341342343344345346347348349355395445 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •