Page 298 of 574 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast
Results 7,426 to 7,450 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #7426
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Dijele se oni između sebe. A bivša vlast je na stranu jednih. Sa državnim aparatom. I gle čuda ovima je drago što padaju sa vlasti. Baš čudno.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  2. #7427
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Sve što govore jedni o drugima je istina, na ovom primjeru mportala se vidi koliko i jedne i druge političare-kriminalce boli penis za velikoCrnogorce i mediteranske Srbe, jednostavno se puštaju stvari na kašičicu da bi se ispregovaralo, oko čega god da pregovaraju.
    Još kad tu udrobiš sve zainteresovane strane, spc, usa, eu, rusija, vučić i ostali khurci palci, zaključak je bježite đeco dok još možete!
    I sto se kaze, pecat i potpis.
    Niko ne spori da je diskriminisuce bilo kakvo prepisivanje politicara sa ljudima sa druge strane zakona.
    Ali da se ponasamo da pricaju o meni i tebi, a ne o Kavaci doo u stecaju, je malkice bezobrazno.
    Mozes misliti sta se radilo kad jedan kriminalni klan slavi pad jednog sistema, jer znaju da je zastita drzave i institucija konkurencije zavrsena.
    I to ovdje pojedinima koji seruju, a ni samom M portalu nije problematicno uopste....samo da se prica, a vecina ogranicenih mentalnih sposobnosti nece ukapirati, a ovi malo pametniji ce to namjerno ignorisati

  3. #7428
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-eura-isparila

    Bijeli Orao u epizodi em sto namjestim tender dje se spiskaju milioni, em mi ni matematika nije jaca strana, jer ne placam iz svog dzepa a idu izbori

  4. #7429
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    ,,svaka država ima mafiju, ali u Crnoj Gori mafija ima državu'', jedan klan je upravo 30.8.2020 izgubio državu, a drugi se nada da će ga zamjeniti... u suštini ista go*** kriminalna, sa zaštitom ili bez zaštite države... problem je ako se država ne obračunava sa njima (bez obzira na klan).

  5. The Following 10 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  6. #7430
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Nece se ružna rijec čuti za kavčane od buve,mnonlyja, i džonija.
    Ipak su tu Lazovići, Milovici i ostale čuvene komite.
    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Još nam je samo ta podjela falila,jesmo li za kavcane ili skaljarce…
    Kakve su ovo bajke za malu đecu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ne kapiraš ti to, Ado.
    Kavčani su Lazovići, Milovići, i komite. I većeg zla ne može bit u svijet.
    Škaljari su neke sitne beznačajne ribie, koje čak ni ne zaslužuju da se ovđe njima bavimo.
    Ako to ne razumiješ, onda si ko i mi ostali- malouman, i branilac mafije i kokaina.

    Što se ostaloga tiče, drugari:
    Sama činjenica da neko treba da vam se izjašnjava o narko mafiji, i da osuđuje i jedne, i druge, i treće, da biste ga mogli svrstat u skladu sa vašim nazorima, govori isključivo o vama. I o vašoj strani te medalje.
    Čisto nekog zrna zdravog razuma radi- normalan i zdrav mozak mafiju osuđuje i bez da se vama o tome izjašnjava. Ako očekujete drugačije, znači da i sami funkcionišete drugačije. Tj., što bi reko Ado, vama je u glavu nstaliran sistem obaveznog svrstavanja.
    Što, kad je mafija u pitanju, droga, ubistva i ubice, drugari, nije normalno.

    No, da vam učinim po volji.
    O mafiji sam se izjašnjavao, ovđe i svuđe, nebrojeno puta. Svakoj mafiji jednako, jer razlike među klanovima ne pravim. I svoju đecu čuvam i od jednog i od drugoga. I tuga je da vam se to mora reć da bi manje pjenili.

    I, da se nadovežem, i o DPS-u, koji mi se ovđe kači, sam se izjašnjavao najmanje stotinu puta.
    Ono, znate, kad njih i njihovo decenijsko lopinjanje vidim kao najveće krivce za bunar u kojem smo, sa svih aspekata. I zbog toga što su dopustili uzgoj i uzgojili najveće štetočine ove države, i zbog tga što su direktno uzrokovali i dozvolili da se država uruši sa još ozbiljnijim štetočinama koje su došle poslije njih. Bukvalno ne znam koje je grđe.
    Ili ono kad govorim da, ako žele da ozdrave sebe i ovu državu, treba sami direktno da čiste svoje redove. Odnosno, da sami iniciraju ono što je ovđe poznato kao najveći fetiš: hapšenja. Ali neka sa presudama na sudove, ne na forume. I prema svima jednako.

    No aj, i ja kupim trunje. Ne smeta vama Buva.
    No smeta kad se spomene kakve sve štetočinske političke agende i političke aktere gurate ovuda. I to toliko bezočno da, čak i kad se materijalno dokazuju svaki dan, ultimativno, pod prijetnjom izopštavanja, oglašavanja za mafiju, kačenja za fašizam i ekstremizam, tražite od komplet normalnog naroda da bude slijep kod očiju.

    Sve vam je mršavija priča. Ali je i to vaše pravo, pa udrite samo koliko vas volja.
    Ali se personalnih procjena i ocjena, tog tipa kakvim se koristite, prođite.
    Jer, na koncu, time samo o sebi pričate.
    Last edited by Buva+gacce; 31-08-22 at 14:38.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  7. The Following 7 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  8. #7431
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Samo za @avet



    Žmurite li na ovo ili samo to ja vidim ?



    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ne kapiraš ti to, Ado.
    Kavčani su Lazovići, Milovići, i komite. I većeg zla ne može bit u svijet.
    Škaljari su neke sitne beznačajne ribie, koje čak ni ne zaslužuju da se ovđe njima bavimo.
    Ako to ne razumiješ, onda si ko i mi ostali- malouman, i branilac mafije i kokaina.

    Što se ostaloga tiče, drugari:
    Sama činjenica da neko treba da vam se izjašnjava o narko mafiji, i da osuđuje i jedne, i druge, i treće, da biste ga mogli svrstat u skladu sa vašim nazorima, govori isključivo o vama. I o vašoj strani te medalje.
    Čisto nekog zrna zdravog razuma radi- normalan i zdrav mozak mafiju osuđuje i bez da se vama o tome izjašnjava. Ako očekujete drugačije, znači da i sami funkcionišete drugačije. Tj., što bi reko Ado, vama je u glavu nstaliran sistem obaveznog svrstavanja.
    Što, kad je mafija u pitanju, droga, ubistva i ubice, drugari, nije normalno.

    No, da vam učinim po volji.
    O mafiji sam se izjašnjavao, ovđe i svuđe, nebrojeno puta. Svakoj mafiji jednako, jer razlike među klanovima ne pravim. I svoju đecu čuvam i od jednog i od drugoga. I tuga je da vam se to mora reć da bi manje pjenili.

    I, da se nadovežem, i o DPS-u, koji mi se ovđe kači, sam se izjašnjavao najmanje stotinu puta.
    Ono, znate, kad njih i njihovo decenijsko lopinjanje vidim kao najveće krivce za bunar u kojem smo, sa svih aspekata. I zbog toga što su dopustili uzgoj i uzgojili najveće štetočine ove države, i zbog tga što su direktno uzrokovali i dozvolili da se država uruši sa još ozbiljnijim štetočinama koje su došle poslije njih. Bukvalno ne znam koje je grđe.
    Ili ono kad govorim da, ako žele da ozdrave sebe i ovu državu, treba sami direktno da čiste svoje redove. Odnosno, da sami iniciraju ono što je ovđe poznato kao najveći fetiš: hapšenja. Ali neka sa presudama na sudove, ne na forume. I prema svima jednako.

    No aj, i ja kupim trunje. Ne smeta vama Buva.
    No smeta kad se spomene kakve sve štetočinske političke agende i političke aktere gurate ovuda. I to toliko bezočno da, čak i kad se materijalno dokazuju svaki dan, ultimativno, pod prijetnjom izopštavanja, oglašavanja za mafiju, kačenja za fašizam i ekstremizam, tražite od komplet normalnog naroda da bude slijep kod očiju.

    Sve vam je mršavija priča. Ali je i to vaše pravo, pa udrite samo koliko vas volja.
    Ali se personalnih procjena i ocjena, tog tipa kakvim se koristite, prođite.
    Jer, na koncu, time samo o sebi pričate.
    U startu sam odmah i rekao da na ovo ne gledam i ne pričam politički nego kao građanin, ali u tome i jeste problem što oni na ovo gledaju X VS Y... Kad počnu da razmišljaju kao građani valjda će biti sve kako treba. Umjesto da bježe od kriminalaca oni su se utopili sa njima jer im odgovaraju u političkom djelovanju.

    Niko se od njih nije udostojio da kaže da sve ove kriminalce treba pohapsiti osim mene. Tako da ako mi šta bude znate do koga je...
    Last edited by mneonly; 31-08-22 at 14:46.
    Love, peace and respect.

  9. #7432
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-eura-isparila

    Bijeli Orao u epizodi em sto namjestim tender dje se spiskaju milioni, em mi ni matematika nije jaca strana, jer ne placam iz svog dzepa a idu izbori
    Ovaj je rekorder po aferama. Niko ga ne dira za sad.

  10. #7433
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-eura-isparila

    Bijeli Orao u epizodi em sto namjestim tender dje se spiskaju milioni, em mi ni matematika nije jaca strana, jer ne placam iz svog dzepa a idu izbori
    Ja, čisto tehnički, imam neka zapažanja. U fakturi što je data uz tekst vidi se da se radi o vozilu Oshkosh M1278A1, u tekstu se pominje bazna verzija, a na slikama (tviter nalog Predraga Boškovića) se vide vozila Oshkosh M1278A1 koja imaju dodatnu opremu (vitlo, odbojnik, disaljka,...), no, to je vjerovatno uračunato u ovih 498.143,40 dolara koliko je faktura za dodatnu opremu. E, sad, koja je razlika između ona 3 vozila koja koštaju (pojedinačno) 408.509,32 dolara i onih 17 vozila koji koštaju (pojedinačno) 412.746,48 dolara? Da li je na ovih 17 ugrađena ta (pominjana) oprema iz teksta nije baš jasno.

  11. #7434
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...enu-aligrudica pogledajte te lopovcine stare pa se cudimo sto je omladina posla u *****

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Beton For This Useful Post:


  13. #7435
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Alija košuta i dalje ima neku funkciju

    Sjetim se slučaja prije par godina kad je bio na celu uprave za inspekcijske poslove,bijaše poslata inspekcija u lokale(lokacija stari aerodrom,pretpostavljam i po ostalim djelovima grada,ali konkretno znam za stari)ako se ne varam tad su bili inspektori sa sjevera ili primorja.
    I sto se desava,Aljo bači dojavu i nekoliko ugostiteljskih objekata budu zatvoreni taj dan ili makar dio dana kad su trebali da budu “posjećeni”

    Fenomenalni bivši direktor uprave za inspekcijske poslove dame i gospodo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #7436
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Pe evo promijeni se vlast i ja provjereno znam za iste dojave u Ulcinj. Do mentaliteta je, bukvalno svi su isti, samo biramo hocemo li sa četinjarama ili ne. Ja bogami necu

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #7437
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,460
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Ovaj Joković je stvarno zastiđe. On da neđe vlada? Kastig.

    https://twitter.com/SaranovicDanilo/...6ni4JRwDg&s=19
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. The Following 8 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  17. #7438
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Pe evo promijeni se vlast i ja provjereno znam za iste dojave u Ulcinj. Do mentaliteta je, bukvalno svi su isti, samo biramo hocemo li sa četinjarama ili ne. Ja bogami necu

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Nikad nećemo napredovati dok se to ne promijeni,a tvoje razmisljanje ne doprinosi tome,kao i mnogih drugih u ovoj drzavi nažalost.
    Meni je potpuno svejedno ko će obavljati tu funkciju,dok god nije korumpiran.
    Svako treba da odgovara za svoje postupke,a konkretno za ovaj slučaj da se kojim slučajem desio u nekoj normalnoj drzavi ne bi se dugo zadržao na slobodi,zato ćemo mi vazda bit rupa obična


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  19. #7439
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Samo za @avet



    Žmurite li na ovo ili samo to ja vidim ?





    U startu sam odmah i rekao da na ovo ne gledam i ne pričam politički nego kao građanin, ali u tome i jeste problem što oni na ovo gledaju X VS Y... Kad počnu da razmišljaju kao građani valjda će biti sve kako treba. Umjesto da bježe od kriminalaca oni su se utopili sa njima jer im odgovaraju u političkom djelovanju.

    Niko se od njih nije udostojio da kaže da sve ove kriminalce treba pohapsiti osim mene. Tako da ako mi šta bude znate do koga je...
    čisto da bude ono 1000 puta izgovprena laž postaje istina bez opozicije,bukvalno svi sa foruma smo se zapljunuli za ovu blanju od brata mićovića.

    problem je što nemaš jači konkretan dokaz od toga da mu je burazer namjestio da dobije tamo neku nebitnu plaketu da ga ovi oko njega ne prozivaju kakva mu je blanja brat,pa eto sad je kao neki tobož spisatelj.

    dakle krunski dokaz o crkvenoj dubokoj državi koji imaš je da brat mitropolita je napisao nekakvu knjigu koja je štampana najviše u 500 primjeraka koju niko živi neće ni pročitat' i da mu je burazer namjestio nekakvu plaketu da okači nastan.

    i onda hoćeš da te iko doživi iole ozbiljno i da pomisli da u tvom pisaniju ima ičeg sem nasumičnih paranoičnih bulažnjenja,istih suštinski kao u toj 'knjizi' mićovića samo drugačije prepakovanih.

  20. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  21. #7440
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nikad nećemo napredovati dok se to ne promijeni,a tvoje razmisljanje ne doprinosi tome,kao i mnogih drugih u ovoj drzavi nažalost.
    Meni je potpuno svejedno ko će obavljati tu funkciju,dok god nije korumpiran.
    Svako treba da odgovara za svoje postupke,a konkretno za ovaj slučaj da se kojim slučajem desio u nekoj normalnoj drzavi ne bi se dugo zadržao na slobodi,zato ćemo mi vazda bit rupa obična


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U Tuze se ovo deshava decenijama,od ko zna koliko kafana...samo jave,bukvalno sve se zatvore na par sati...i nikome nishta.

    @avet,do danas sam mislio da je ovaj Joković iako ne previshe inteligentan i elokventan,normalan,ali sad...no comment.
    ...

  22. #7441
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Spaka vizionar

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #7442
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    2,216
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ovaj Joković je stvarno zastiđe. On da neđe vlada? Kastig.

    https://twitter.com/SaranovicDanilo/...6ni4JRwDg&s=19
    Sramota. Dno…

    Klasican primjer ulicara koji se bavi politikom.

    Nazalost nije jedini, a svi u ekipu Abazovica.

    Ponavljam Demokrate su isto sekta partija ali ovo ne podrzavam nikako.

  24. #7443
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    15,154
    Thanks Thanks Received 
    3,768
    Thanked in
    2,695 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ovaj Joković je stvarno zastiđe. On da neđe vlada? Kastig.

    https://twitter.com/SaranovicDanilo/...6ni4JRwDg&s=19
    Baš je našao način da se obračunava sa demokratama.
    Pri tom u SNP-u ima kvalitetne omladine koja bi trebalo lijepo da ga isprati u penziju.
    Poštuj starije dok ne krenu da buncaju svašta.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  25. #7444
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ovo smo svi znali, ko su i kakvi su ljudi koji su se uhljebili na funkcije. Zašto je CG izgubila onaj kompas ovo je odgovor. Klasičan primjer čovjeka koji vodi ovu državu tamo đe ne treba.

    Upravo on i ovakvi primitivci nikada nisu smjeli obavljati važne funkcije države i tačka. To je poruka koja njemu treba da se pošalje opet jer očigledno to još nije shvatio.
    Love, peace and respect.

  26. #7445
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Na koga se ovo sumnja da pregovara sa DPSom iz prosle manjinske vlade... sto pomenu Danilovic danas?

  27. #7446
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...u-zgradu-vlade

    Konacno da se iz centra grada makne tuzilastvo.
    Ovo bijase da se opet renta placa DPSu?
    Fino bgm. Pored toliko objekata u vlasnistvu drzave.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #7447
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...u-zgradu-vlade

    Konacno da se iz centra grada makne tuzilastvo.
    Ovo bijase da se opet renta placa DPSu?
    Fino bgm. Pored toliko objekata u vlasnistvu drzave.
    Dva sanduka su u vlasništu države.

    No je to DPS bio sam sa sobom neki zakup potpisao, pa su ih ispratili

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #7448
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ovaj Joković je stvarno zastiđe. On da neđe vlada? Kastig.

    https://twitter.com/SaranovicDanilo/...6ni4JRwDg&s=19
    Elektricar...banderas
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  30. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  31. #7449
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...u-zgradu-vlade

    Konacno da se iz centra grada makne tuzilastvo.
    Ovo bijase da se opet renta placa DPSu?
    Fino bgm. Pored toliko objekata u vlasnistvu drzave.
    Na 2-3 spec tuzioca ide jedan daktilograf.
    Kanc od 5 kv dijele 2 tuzioca.
    Predmeti su na patosu.
    Spratni wc nije u funkc, jer se ceka tender za wc solju.
    Stranke ulaze direkt kod tuziocaa da predaju tuzbe,ka u postu,prijavnica ne postoji.
    Vjestaci se ne placaju od 3-6 mjeseci za izvrsena vjestacenja.

    To su ukratko uslovi rada u spec tuz vec odavno.

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 31-08-22 at 21:07.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  32. #7450
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Na 2-3 spec tuzioca ide jedan daktilograf.
    Kanc od 5 kv dijele 2 tuzioca.
    Predmeti su na patosu.
    Spratni wc nije u funkc, jer se ceka tender za wc solju.
    Stranke ulaze direkt kod tuziocaa da predaju tuzbe,ka u postu,prijavnica ne postoji.
    Vjestaci se ne placaju od 3-6 mjeseci za izvrsena vjestacenja.

    To su ukratko uslovi rada u spec tuz vec odavno.

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Da, a oni koji treba da pomognu u smislu finansijskih provjera imali su platu prije ES cca 500€. Sad koliko im je, ne znam, ali ne vjerujem da nije stimulativna za nekoga ko bilo što zna.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 298 of 574 FirstFirst ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •