Page 163 of 574 FirstFirst ... 63113153159160161162163164165166167173213263 ... LastLast
Results 4,051 to 4,075 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #4051
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa kazu da vjera nije slijepa 🤌

    Cudo jedno kako vam uvijek u oko upadne kad treba da se spinuje i okoristi sa frazama patriJote, zastave i slicni nonsensi a kad dodju na red vjernici i ove nebeske patriJote onda muk i sljepilo.

    U CG samo stanuju apsurdi. Jedna grupacija napokon dovede do procesa koji su svi htjeli a druga koja je to kocila optuzuje prvu za izdaju

    Kad ne bi vjerovao da je goli kleronacionalisticki agitprop prosto bi se zabrinuo za stepen sljepila kod pojedinaca.
    Opet, kolega - imena onih koji su ukrali od mene, moje djece, mojih unucadi, pa i od tebe i tvojih valjda.
    Ako je bilo koji pop ili vjerski poglavar ukrao iz budzeta, ukrao od mene i od ostalih gradjana ove drzave - Crne Gore, krao je pare i nekretnine Crne Gore, krao je moju Crnu Goru i njegovo ime takodje zelim u hronici.

    Kazi imena kolega.

    Ja trazim imena. Ovaj vas odgovor je nesto drugo i priznajem da nemam pojma o cemu vi to kolega.

    Ja pitam za imena svih lopova, a vi o nekakvoj vjeri i sljepilu.
    Last edited by Kliker17; 14-05-22 at 21:20.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  3. #4052
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Opet, kolega - imena onih koji su ukrli od mene, pa i od tebe.
    Ako je bilo koji pop ili vjerski poglavar ukrao od mene i od ostalih gradjana ove drzave - Crne Gore, krao je od Crne Gore i krao je Crnu Horu i njegovo ime takodje zelim u hronici.

    Kazi imena kolega.

    Ja trazim imena. Ovaj vas odgovor je neato drugo i priznajem da nemam pojma o cemu vi to kolega.
    Bato Carević, predsjednik Crkvene opštine Budva se ne broji?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  5. #4053
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Bato Carević, predsjednik Crkvene opštine Budva se ne broji?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Broji, naravno.

    Hvala. To je vec odgovor.

    Ko god krade iz budzeta zelim ga iza resetaka.
    Last edited by Kliker17; 14-05-22 at 21:23.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  6. #4054
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Opet, kolega - imena onih koji su ukrali od mene, moje djece, mojih unucadi, pa i od tebe i tvojih valjda.
    Ako je bilo koji pop ili vjerski poglavar ukrao od mene i od ostalih gradjana ove drzave - Crne Gore, krao je od Crne Gore i krao je Crnu Horu i njegovo ime takodje zelim u hronici.

    Kazi imena kolega.

    Ja trazim imena. Ovaj vas odgovor je neato drugo i priznajem da nemam pojma o cemu vi to kolega.
    Pa kazem, sve divni i sposobni ljudi. Obogatili se u a toliko progonjeni, nipodostavani, ugrozeni kao iko ikad na svijetu. Jel tako kolega? Znaci to mora da je sposbnost velika ili ih Bog mnogo voli pa im je i vjera u njega jos veca

    Nije to ni moje, ni tvoje. To je njima od Boga dato Ili sto bi za neke drug technus rekao oni su tu od skora

    Btw. ja nikad ovdje nisam prozivao ljude po imenu a o ociglednostima se i ne raspravlja. Sa druge strane drugim kolegama ostavljam te zanimacije jer oni znaju i ko dje pisa i kad se koji autobus osjeti ugrozen
    Last edited by Rodion Romanovich; 14-05-22 at 21:25.

  7. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  8. #4055
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa kazem, sve divni i sposobni ljudi. Obogatili se u a toliko progonjeni, nipodostavani, ugrozeni kao iko ikad na svijetu. Jel tako kolega? Znaci to mora da je sposbnost velika ili ih Bog mnogo voli pa im je i vjera u njega jos veca

    Nije to ni moje, ni tvoje. To je njima od Boga dato Ili sto bi za neke drug technus rekao oni su tu od skora
    Ne nadjoh ime u ovim recenicama.

    Je li to nemate, ne znate to ime ili vas je strah da ga napisete, pa da ne budete progonjeni od doticnog?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #4056
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ne nadjoh ime u ovim recenicama.

    Je li to nemate, ne znate to ime ili vas je strah da ga napisete, pa da ne budete progonjeni od doticnog?
    Strah. Pa vidi dokle to ide.

  10. #4057
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Strah. Pa vidi dokle to ide.
    Da nije cuveni crkveni mecena Acika?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  11. #4058
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Opet, kolega - imena onih koji su ukrali od mene, moje djece, mojih unucadi, pa i od tebe i tvojih valjda.
    Ako je bilo koji pop ili vjerski poglavar ukrao iz budzeta, ukrao od mene i od ostalih gradjana ove drzave - Crne Gore, krao je pare i nekretnine Crne Gore, krao je moju Crnu Goru i njegovo ime takodje zelim u hronici.

    Kazi imena kolega.

    Ja trazim imena. Ovaj vas odgovor je nesto drugo i priznajem da nemam pojma o cemu vi to kolega.

    Ja pitam za imena svih lopova, a vi o nekakvoj vjeri i sljepilu.

    Placaju li porez,mislim na sve vjerske z.
    ...

  12. #4059
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Placaju li porez,mislim na sve vjerske z.
    Ne znam. Zaista.

    Ako ne placaju - svim vjerskim zajednicama to treba uvesti (kao i svim drugim gradjanima) i treba glasati partije koje to pitanje pokrenu i napisu Zakon, zar ne?

    Svi mi prizeljkujemo neke izmjene u Zakonima.
    Ja cu npr. glasati za onog ko pokrene izmjenu Zakona o izgradnji i pratecih pravilnika ppsebno o kvalitetu, zakona koji se bavi uvozom i carinjenjem robe i gradjevinskog materijla, jer se svakakav skart uvozi i ugradjuje bez ikakve kontrole, zakoni o bezbjednosti ljudi i imovine, pravda i zakoni o radu.
    Nadam se da ce to rijesiti ulazak u EU.

    Ali eto... svako ima razlicite bitnosti.
    Meni su npr.vjerske zajednice (meni je ovaj pojam 'zajednice' neshvatljiv jer je vjera unutar covjeka kao pojedinca) i slobode na poslednjem mjestu u zivotu po vaznosti i ne zanima me ni da li placaju porez za ne znam sta. Na nekretnine valjda moraju.

    Veca su mi muka ovi sto uzimaju direktno novac od poreza koji ja placam i koji prodaju i unistavaju zemlju koja je vlasnistvo i djedovina svih nas.
    A dalwko veci problem ovi sto pustaju kriminalce u moju zemlju da ubijaju moje sugradjane i da diluju i prodaju drogu po skolama mojoj i tvojoj djeci.

    Vjerske "zajednice" su mi negdje predzadnje, mozda i zadnje. Svaka.
    Last edited by Kliker17; 14-05-22 at 21:39.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  14. #4060
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    zastave i slicni nonsensi


    Kad ne bi vjerovao da je goli kleronacionalisticki agitprop

    Dugo je izdrža axaxa
    Ja se taman zabrinuo
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #4061
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Dugo je izdrža axaxa
    Ja se taman zabrinuo
    Brate u Hristu nemojte biti tako surovi prema meni. Nije hriscanski.

  17. #4062
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ne znam. Zaista.

    Ako ne placaju - svim vjerskim zajednicama to treba uvesti (kao i svim drugim gradjanima) i treba glasati partije koje to pitanje pokrenu i napisu Zakon, zar ne?

    Svi mi prizeljkujemo neke izmjene u Zakonima.
    Ja cu npr. glasati za onog ko pokrene izmjenu Zakona o izgradnji i pratecih pravilnika ppsebno o kvalitetu, zakona koji se bavi uvozom i carinjenjem robe i gradjevinskog materijla, jer se svakakav skart uvozi i ugradjuje bez ikakve kontrole, zakoni o bezbjednosti ljudi i imovine, pravda i zakoni o radu.
    Nadam se da ce to rijesiti ulazak u EU.

    Ali eto... svako ima razlicite bitnosti.
    Meni su npr.vjerske zajednice (meni je ovaj pojam 'zajednice' neshvatljiv jer je vjera unutar covjeka kao pojedinca) i slobode na poslednjem mjestu u zivotu po vaznosti i ne zanima me ni da li placaju porez za ne znam sta. Na nekretnine valjda moraju.

    Veca su mi muka ovi sto uzimaju direktno novac od poreza koji ja placam i koji prodaju i unistavaju zemlju koja je vlasnistvo i djedovina svih nas.
    A dalwko veci problem ovi sto pustaju kriminalce u moju zemlju da ubijaju moje sugradjane i da diluju i prodaju drogu po skolama mojoj i tvojoj djeci.

    Vjerske "zajednice" su mi negdje predzadnje, mozda i zadnje. Svaka.
    https://www.slobodnaevropa.org/a/vuc.../30454494.html

    Vjerovatno je i sa ostalima ista stvar.
    ...

  18. #4063
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Brate u Hristu nemojte biti tako surovi prema meni. Nije hriscanski.
    Nemoj da si radikalni vjernik, pušti
    Forever young, i want to be forever young

  19. #4064
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nema tu tradicionalni ili novokomponovani ili ...imaju samo oni kojima je to pokriće za nepočinstva i ostali. To je jedino.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Odje se vec ne slazem. Ja sebe smatram za tradicionalnog patriotu jer volim Crnu Goru i želim joj sve najbolje. Nikad on nje nijesam uzeo nista. Osim pasoša.

  20. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  21. #4065
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zavisi s koje vremenske distance gledas.
    Ja koji sam rodjen krajem 80ih, ne pamtim LSCG, lise prica.
    Zato su nama 'tradicionalni rodoljubi', ovi koji su sve popljackali pod plastom patriotizma.

    Isto kao sto se ne sjecamo Tita i bratstva i jedinstva.

    Da vidimo ocemo li povratit ovu drzavu u nase ruke, ili ce je mladji i ljepsi nastavit peljesit.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pa vidim da ne znas, a sad mi je jasnije zasto. Dosta sam stariji od tebe tako da pamtim dobro i Titovu Jugoslaviju i, naravno, LSCG. U mraku devedesetih si imao te ljude koji su imali hrabrosti da progvore protiv rata i zlocina. To su ljudi koji su branili cast Crne Gore, dok je neka druga Crna Gora rusila Dubrovnik i pljackala Konavle. To su, barem za mene, bile patriote koji su ustali u odbranu casti svoje zemlje. Na drugoj strani, neki su smatrali za patriote one koji su isli da napadaju i pljackaju. Arkan je sam za sebe govorio da je "srpski patriota". Tako, sama rijec "patriota" se deformisala i dobila negativnu konotaciju.

    Posebna prica su oni koji su u ovom vijeku pod parolom patriotizma krenuli da peljese sopstvenu drzavu. Dobar dio njih su bili na drugoj strani od liberala u vrijeme devedesetih. Mislim, naravno, na DPS, kojeg, s pravom, mnogi preimenuju u DRPS. Zahvaljujuci i njima, sama rijec "patriota" je postala "dirty word". A ne bi trebalo da je tako. Zato, ja pravim razliku izmedju patriota koji vole svoju drzavu i onih koji se prave da vole svoju drzavu da bi je bolje opljackali.

    Patriote i "patriote".

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  23. #4066
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Imena, kolega, imena
    Molim vas, bez opstih prica.

    Ko, kad i kako?

    Ko je ukrao?
    Ko je pronevjerio?
    Ko je zloupotrijebio?
    Ko je ostetio?
    Ko je unistio?
    Ko je prodao?
    Ko je utajio?

    Ko je uzeo IZ BUDZETA GRADJANA?

    Ne zanima me kome su gradjani svojevoljno i dobrovoljno davali priloge.

    Ko je uzeo od MENE i MOJE DJECE?

    E Jovanic, Medenica, Lazovici i sva IMENA koja nadam se slijede, ta imena u crnoj hronici i uz rijeci "priveden", "uhapsen", "osudjen" su muzika za usi onih od kojih su ta imena nesto UZELA.
    Sveto Marovic.

  24. #4067
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Placaju li porez,mislim na sve vjerske z.
    Da ne pricamo o tome koliko su zemlje upisali na sebe ali eto... who cares... ne damo svetinje

    Da ne pricamo o "bogougodnim" i "vjerujucim" ljudima oko crkve ali kliker niti vidi, niti zna za njih

    Sto bi rekao njegov kolega onomad. Oni su sposobni. Kako ono jos bolje opisa Bato Carevic tu sposobnost
    Last edited by Rodion Romanovich; 14-05-22 at 23:02.

  25. #4068
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/604191/ako-drzave-ima
    Ako postoji u nekoj zgradi MUP-a, u kakvom svečanom holu zid na kom su uramljene fotografije dosadašnjih ministara, bilo bi divno ako bi se neko drznuo da skine fotografiju pomenutog ministra zbog njegovog nečinjenja. Ako čestitih ljudi još hoda tim hodnicima, i kako reče gospodin Vujanović “Ako države ima”.
    Amin

  26. #4069
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Odje se vec ne slazem. Ja sebe smatram za tradicionalnog patriotu jer volim Crnu Goru i želim joj sve najbolje. Nikad on nje nijesam uzeo nista. Osim pasoša.
    Ja sam 1994 god. imao problema zbog crnogorskog dvoglavog orla (imao ga na jakni), na odsluženju vojnog roka sam imao problema zbog mjesta rođenja (Cetinje) i da, bio sam kreten (inat, mladost, u kasarni nema puno razuma), pa zaradih i kaznu jer sam prilikom krečenja magacina uradio tako što sam na zidu napisao ,,viva vero montenegro'',... i ne, ne smatram sebe tradicionalnim ili bilo kakvim drugim, već samo patriotom bez ikakvih pridjeva. Iz tog ugla posebno mi je gadljiv ,,patriotoizam'' (znaci navoda dabome) Verice Maraš, Veljovića, Mila Đukanovića, Markovića, Draginje Vuksanović, ,,Belog Orla'', ... i inih. @Kliker17 , eto nekih imena, a mogao bi još... ili da pustimo ,,institucije da rade svoj posao'', no, srećom, institucije više nisu Vesna Medenica, Blažo Jovanić, Katnić,... (imena luda nalaze se svuda).

  27. The Following 5 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  28. #4070
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Bato Carević, predsjednik Crkvene opštine Budva se ne broji?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    @Kliker17

    Sem Bata....Daka Davidović, Rajo Božović, Sveto, Braća Lilić (Lob kladionice) i more drugih biznismena kojima je utaja poreza bila kao dobar dan.

    Već ste pominjali brAca ktitora.

    Mada ja ne bi puno preskakao ni Slavena Radunovića i momenat đe mu Blažo Jovanić nije osporio dug prema njegovoj firmi Office centar (direktor oprostio kao dug Slavenov koji je bio včasnik pola firme) za kupovinu stana u Maximu, gurnuta firma u stečaj, dug ostao nevraćen a radnicima ostala firma dužna za doprinose.

    Što se mene tiče, samo neka ide redom, ili random svejedno.

    Kod aktuelnih hapšenja Zejak je veliki Srbin i još "veći" vjernik, tako da ne mislim da su oni išta imuniji na zloupotrebe, nego je realno da su najviše ogrezli oni koji su decenijama bili na pozicijama moći.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #4071
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa vidim da ne znas, a sad mi je jasnije zasto. Dosta sam stariji od tebe tako da pamtim dobro i Titovu Jugoslaviju i, naravno, LSCG. U mraku devedesetih si imao te ljude koji su imali hrabrosti da progvore protiv rata i zlocina. To su ljudi koji su branili cast Crne Gore, dok je neka druga Crna Gora rusila Dubrovnik i pljackala Konavle. To su, barem za mene, bile patriote koji su ustali u odbranu casti svoje zemlje. Na drugoj strani, neki su smatrali za patriote one koji su isli da napadaju i pljackaju. Arkan je sam za sebe govorio da je "srpski patriota". Tako, sama rijec "patriota" se deformisala i dobila negativnu konotaciju.

    Posebna prica su oni koji su u ovom vijeku pod parolom patriotizma krenuli da peljese sopstvenu drzavu. Dobar dio njih su bili na drugoj strani od liberala u vrijeme devedesetih. Mislim, naravno, na DPS, kojeg, s pravom, mnogi preimenuju u DRPS. Zahvaljujuci i njima, sama rijec "patriota" je postala "dirty word". A ne bi trebalo da je tako. Zato, ja pravim razliku izmedju patriota koji vole svoju drzavu i onih koji se prave da vole svoju drzavu da bi je bolje opljackali.

    Patriote i "patriote".
    Svakako postoji video materijal iz tog vremena.
    Volim ga pogledati,a dostupan je svima.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  31. #4072
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ja sam 1994 god. imao problema zbog crnogorskog dvoglavog orla (imao ga na jakni), na odsluženju vojnog roka sam imao problema zbog mjesta rođenja (Cetinje) i da, bio sam kreten (inat, mladost, u kasarni nema puno razuma), pa zaradih i kaznu jer sam prilikom krečenja magacina uradio tako što sam na zidu napisao ,,viva vero montenegro'',... i ne, ne smatram sebe tradicionalnim ili bilo kakvim drugim, već samo patriotom bez ikakvih pridjeva. Iz tog ugla posebno mi je gadljiv ,,patriotoizam'' (znaci navoda dabome) Verice Maraš, Veljovića, Mila Đukanovića, Markovića, Draginje Vuksanović, ,,Belog Orla'', ... i inih. @Kliker17 , eto nekih imena, a mogao bi još... ili da pustimo ,,institucije da rade svoj posao'', no, srećom, institucije više nisu Vesna Medenica, Blažo Jovanić, Katnić,... (imena luda nalaze se svuda).
    I ja sam za ove druge napisao "patriote". I mislim da razliku treba praviti na taj nacin. S navodnicima. Ili, eventualno "lazne patriote". Ili, kako neko napisa, "patriJota". Ja sam reagovao zbog izraza "tradicionalni patriota", kojeg sam razumio u tradicionalnom znacenju te rijeci. Koje je pozitivno. Sasvim je normalno da neko voli svoju zemlju. Naravno, sama rijec patriota bez ikakvih pridjeva i navodnika je dovoljna.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  33. #4073
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Direktor UIKS Milan Tomić podnio ostavku

    https://standard.co.me/hronika/stand...podnio-ostavku


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  34. #4074
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Pleme.
    Moramo propanut.
    Prvo će ova vertikala na propadne jer su se ukakili u statiku.

    https://press.co.me/vjerovali-ili-ne...nije-nadlezna/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  35. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  36. #4075
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pleme.
    Moramo propanut.
    Prvo će ova vertikala na propadne jer su se ukakili u statiku.

    https://press.co.me/vjerovali-ili-ne...nije-nadlezna/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Umalo greškom pritisnuh prijavi.

    Pomjeri komšija auto,stiže mi kran.
    No pasaran!

Page 163 of 574 FirstFirst ... 63113153159160161162163164165166167173213263 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 21:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 12:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •