Page 241 of 574 FirstFirst ... 141191231237238239240241242243244245251291341 ... LastLast
Results 6,001 to 6,025 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #6001
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    1,009
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Oprosti Bluemoon sto prije tebe kao osvjedocenog antifašiste, objavljujem ovaj članak,

    https://www.dan.co.me/crna-gora/borc...jeveru-5129664

  2. #6002
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Oprosti Bluemoon sto prije tebe kao osvjedocenog antifašiste, objavljujem ovaj članak,

    https://www.dan.co.me/crna-gora/borc...jeveru-5129664
    Zanimljivo je kako je ovim ljubiteljima i poštovaocima zločinaca sa svih strana svijeta ista argumentacija:

    Nemamo namjeru da podgrijavamo tenzije, već upravo da pokrenemo da se ispitaju istorijske činjenice.

    Mrš.

  3. The Following 8 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  4. #6003
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Oprosti Bluemoon sto prije tebe kao osvjedocenog antifašiste, objavljujem ovaj članak,

    https://www.dan.co.me/crna-gora/borc...jeveru-5129664
    А ови не сметају наравно.

  5. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  6. #6004
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    umjesto ka mali preduzetnik zdravkov sa 25godina kucu od milion…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    А богоми си и ти млад закучио понешто ... све млади момци способни

  7. #6005
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,849
    Thanks Thanks Given 
    14,852
    Thanks Thanks Received 
    3,668
    Thanked in
    2,619 Posts

    Default

    Časopis dan u borbi protiv fašizma samo kad njima odgovara da napomenem kako su objavili "počasnu"spomenicu draži nedavno.

    Na ovo u Petnjici reagovano baš u Petnjici inače.
    ( Može me se prevesti žednu preko vode na druge teme ali tu ne može)

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  8. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  9. #6006
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Ko naredni pomene "drmanje kaveza" dobija 3 poena infrakcije.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #6007
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-sa-markovicem

    Kapa dolje!

    Bila bi fora da i dvije druge zene odbiju da budu zajedno s Velborom. Ko li njega predlozi? Vjerovatno Dritan.

    Ko je da je, pisi mu pamet.

  12. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  13. #6008
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. The Following 8 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  15. #6009
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nikolaidis "svira svoju", nijesam primijetio da je pravio neke zaokrete u stavovima. Za razliku od "Vijesti". Ako cemo o podsjecanjima, treba li podsjecati da su Vijesti i Milo jedno vrijeme bili u ljubavi?

    Nijesam znao da je Dritan nazvao Nikolaidisa "fasistom" i "ekstremom". Ako je Nikolaidis fasista i ekstrem, sto su onda "nocni vukovi" s kojim je Dritan slavio u kafani? Da li je i na njih mislio kad je kazao da iza svake nacionalne histerije stoji korupcija? Ili to vidi samo na onoj drugoj strani?

    Malo su mu cudni arsini. A to prati Srdan Kosovic svojim tekstovima.

    Kosovic je u zadnjoj kolumni napisao tekst s naslovom (ako sam dobro zapamtio): "Milo: slon u radnji". Mislim da ne bi pogrijesio da je umjesto "Milo" napisao "Dritan". Hint: TU.
    Хтио сам да кажем да николаидис срдановићу ставља у уста нешто што није написао, па онда то напада, има неки енглески израз за то. Јер му је теже да полемише на стварно написане реченице, па онда изврће, додаје, машта и масти.

    Свира своју, али је заборавио свирање једно које му је добро ишло у вијестима, док није почео да савјетује кривокапића, па добио пензију и усрећио се у наручју других медија, па му та једна мелодија некако испари из главе.

    Да дритан је поновио да иза оба национализма стоје криминалци/корупција, више пута.

    Косовић је као и Николадис необјективан, али пазите сад људи шта ћу да напишем, није необјективан толико колико Николаидис (иста ствар са цг и срб национализмом бтв, што се покушало објаснити, али шта рећи онима који не виде, онима који виде а не чују?). Уосталом Косовић је новина, а Николаидис писац, па ако овог неки новинарски морални закони подсјећћају на неку објективност, овај други је што се тога тиче потпуно релаксиран.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #6010
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post

    Да дритан је поновио да иза оба национализма стоје криминалци/корупција, више пута.
    Mozda sam propustio, da li je nedje kazao da iza nacionalizma SPC stoji korupcija?

    Ne vjerujem.

    Moj je utisak da Dritan fino koketira s srpskim nacionalizmom (ona druzenje s nocnim vukovima u kafani u Potocima), a da ima sasvim drugi odnos prema crnogorskom nacionalizmu.

    Naravno da ni Nikolaidis ni Kosovic nijesu objektivni. Veci problem je to za Kosovica, jer je on novinar.

  17. #6011
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-sa-markovicem

    Kapa dolje!

    Bila bi fora da i dvije druge zene odbiju da budu zajedno s Velborom. Ko li njega predlozi? Vjerovatno Dritan.

    Ko je da je, pisi mu pamet.
    Jeste Dritan:

    Premijer je pored advokata Velibora Markovića predložio i državnog sekretara u Ministarstvu pravde Bojana Božovića, magistra prava i asistenta na Univerzitetu Donja Gorica Andreja Bracanovića.
    Dritan stvarno ima neki problem. Neobavijesten?

  18. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #6012
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Mozda sam propustio, da li je nedje kazao da iza nacionalizma SPC stoji korupcija?

    Ne vjerujem.

    Moj je utisak da Dritan fino koketira s srpskim nacionalizmom (ona druzenje s nocnim vukovima u kafani u Potocima), a da ima sasvim drugi odnos prema crnogorskom nacionalizmu.

    Naravno da ni Nikolaidis ni Kosovic nijesu objektivni. Veci problem je to za Kosovica, jer je on novinar.
    Иза национализма који стоји иза људи са тробојкама у никшићу, током премијерског сата.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. #6013
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Иза национализма који стоји иза људи са тробојкама у никшићу, током премијерског сата.
    Da li je kazao da iza nacionalizma SPC stoji korupcija?

    Ne vjerujem.

  21. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  22. #6014
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Dritan je to fino osmislio. Na svaki antidržavni potez koji planira da sprovede, bilo usvajanje lošeg TU, bilo naslijepo uskakanje u Otvoreni Balkan, bilo nešto sledeće - Drile je planirao da napne Novovića da uhapsi neko zvučno ime, i onda da se svaki otpor pomenutim antidržavnim potezima pripiše "DPS pokušaju da se sačuvaju milioni i izbjegne robija".

    A evo mu ovi uhapšeni vaćaju servu, posvetili su mu cio portal, čujem da će brzo biti i novih elektronskih medija... Već rekoh da mislim da Vučić Dritanu "ima nešto" čime ga drži na povocu, a vidim da i ova druga strana sprema platforme za to što mu oni imaju ili će mu nabaviti. S kim je zaplivao - nije mu ga lako, mislim da će ovo imati dramatičan rasplet...no ćemo ga mi platit, po običaju.

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-sa-markovicem

    Kapa dolje!

    Bila bi fora da i dvije druge zene odbiju da budu zajedno s Velborom. Ko li njega predlozi? Vjerovatno Dritan.

    Ko je da je, pisi mu pamet.
    Dritan, a evo i Aneta Spajić kaže da ide ako ostane Marković. Baš ono promišljeno sa Drileve strane - USA i EU ne interesuje toliko crnogorska crkvena saga, ali homofobija, LGBT prava, mizoginija - odmah izvire glave iz ambasada, kao oni mungosi. Dritan nenamjerno dodatno internacionalizovao ovo pitanje...

  23. #6015
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Da li je kazao da iza nacionalizma SPC stoji korupcija?

    Ne vjerujem.
    Није казао (спц није била умијешана у инцидент у никшићу о ком је причао), штавише мислим да је одговор на то питање не.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #6016
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    .... evo i Aneta Spajić kaže da ide ako ostane Marković. Baš ono promišljeno sa Drileve strane - USA i EU ne interesuje toliko crnogorska crkvena saga, ali homofobija, LGBT prava, mizoginija - odmah izvire glave iz ambasada, kao oni mungosi. Dritan nenamjerno dodatno internacionalizovao ovo pitanje...
    S Mstislavom sam raspravljao da li je Dritan priglup, ili samo brzoplet. Jedno ne iskljucuje drugo. Dapače, što bi kazali braća Hrvati.

    Ovoliki broj pogrešnih poteza je teško otpisati na samu brzopletost. Dritan jednostavno nije dorastao poziciji koju ima.

  25. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  26. #6017
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Није казао (спц није била умијешана у инцидент у никшићу о ком је причао), штавише мислим да је одговор на то питање не.
    Naravno da nije. Zato što problem nacionalizma vidi selektivno. Nedje ga vidi, nedje okreće glavu i pravi se da ga ne vidi.

    U vezi trobojki u NK.

    Brano Mandic
    Tako dolazimo do čarobne subverzije novog doba, SPC je devedesetih proučila neprijatelja i preuzela demokratski metod NVO udruživanja, kroz bratstva koja spajaju dva svijeta - crkveni i laički. Pitaš popa otkud mural na trafostanici, a pop kaže, to ti je pop-art, to narod crta, to su humanitarci, bajkeri, oltar im je kosi benč, u njega su svi zakleti, itd…

  27. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  28. #6018
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Naravno da nije. Zato što problem nacionalizma vidi selektivno. Nedje ga vidi, nedje okreće glavu i pravi se da ga ne vidi.

    U vezi trobojki u NK.

    Brano Mandic
    Онда је твоје питање било непотребно јер је дритан рекао да иза обје стране комита/тврдошана стоји криминал/корупција. Ако иза тврдошана стоји црква, онда иза црвке стоји криминал /корупција. По дритану.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  29. #6019
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    kakav je ovo pakao, odje se ne zna ko sta radi

    https://www.dan.co.me/vijesti/hronik...itvoru-5129746

    bitno da bokanove nisu. bljuc.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. #6020
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Онда је твоје питање било непотребно јер је дритан рекао да иза обје стране комита/тврдошана стоји криминал/корупција. Ако иза тврдошана стоји црква, онда иза црвке стоји криминал /корупција. По дритану.
    Ko sto napisa Brano M., SPC se ogradjuje od pravioslavnih bratstava.

    Pitaš popa otkud mural na trafostanici, a pop kaže, to ti je pop-art,


    Evo, spreman sam da stavim ruku u vrelo ulje da Dritan nikad nije kazao da iza nacionalizma crkve stoji korupcija.

    Da tako nesto kaze, kako bi smio pogleda u oci Joanikija? A tek Porfirija.

    Dritan ne razmislja mnogo kad nesto kaze. To je ozbiljan problem s njime.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  32. #6021
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kakav je ovo pakao, odje se ne zna ko sta radi

    https://www.dan.co.me/vijesti/hronik...itvoru-5129746

    bitno da bokanove nisu. bljuc.
    Mi ćemo svakako Krstovićima platiti vrijeme provedeno u pritvoru, jer će oni morati biti oslobođeni, po ovome što ja čitam i čujem.

    Policija znala da je neka droga u tom i tom kontejneru; pratili ga do skladišta Krstovića, upali - zatekli kontejner neotvoren, niko nije pipnuo banane i kokain između njih. Došla ova Marina, šokirala se, je li, ponudila policiji svu mail prepisku i telefonsku komunikaciju u vezi te pošiljke banana, tražila poligraf, prošla poligraf.

    Budo Krstović živi u Srbiji, čiji je državljanin, i nema CG državljanstvo (u prevodu, da nije sam došao, isporučili bi ga kad i Sveta), kad je čuo šta je bilo, sam došao, ponudio svaku saradnju u istrazi, bla, bla.

    Ja ne kažem da je ovo istina, možda / vjerovatno je profesionalno foliranje. Ali nema dokaza da su oni naručili kokain, ima dokaza samo da su naručili banane.

    Da je policija sačekala da krene da se istovara kokain, da se dijeli i preusmjerava, i da time rukovode Krstovići, onda bi to bio zicer. Ovako, kao što rekoh, mi ćemo im platiti vrijeme provedeno u pritvoru, jer nikakvog osnova nema za pritvor.

    Ovdje su ljudi jako loše upućeni u to kako pravosuđe funkcioniše, i to ne naše, nego svako na svijetu. Zašto se kokain švercuje u bananama? Zašto se švercuje u cementu i ostalim rasutim teretima (i zašto je Šarić imao baš cementaru), zašto se švercuje u voćnoj pulpi (i zašto su neki drugi imali fabrike sokova)?

    Zato što su to sve "fungible goods", zamjenljiva dobra. Apsolutno zamjenljivo dobro je npr zlato, jer je jedan kg zlata isti kao drugi kg zlata. Apsolutno nezamjenljivo je umjetnička slika, ne možeš da naručiš "50 kom umjetničkih slika", pa da magacioner izvadi iz gomile.

    E takva dobra su majka za krijumčarenje. Zvanični logističar skoro nikad ne može da odgovara, jer je tu laka odbrana - Krstović nije naručio TAJ kontejner, već je od distributera naručio, lupam, 20T banana, da mu se skinu s ogromnog broda hladnjače, u kom banane zrenu u putu iz J. Amerike u Evropu, i da se istovare u Baru. Šarić nije naručio TAJ pijesak / šljunak s kokainom, nego je naručio 50T rasutog tereta, kao što je 100 puta do tada naručio, za legalne potrebe proizvodnje cementa.

    Dakle, tu MORA da se uhvati legalni logističar sa "prstom u medu", tj u rukovanju drogom. U suprotnom, bezveze se nervirate oko raznih Krstovića i Bokana, od toga nema ništa, nema toga suda koji ih može osuditi.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  34. #6022
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne komentarisete kandidata kojeg dritan danas postavi za generalnog inspektora u ANB. Lik osudjivan za pokusaj ubistva sa 18g. Izbrisali mu iz dosija to posle ili registra.

    Dritan posle napade SDP ministre da su protiv toga jer ovaj njegov kandidat ce da sprijeci los rad sluzbi koji je dosad odgovara veli SDP-u.
    ahahah pa je nasao lika sa ovakvom biografijom
    Podgorica Podgoricanima!

  35. #6023
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ne komentarisete kandidata kojeg dritan danas postavi za generalnog inspektora u ANB. Lik osudjivan za pokusaj ubistva sa 18g. Izbrisali mu iz dosija to posle ili registra.

    Dritan posle napade SDP ministre da su protiv toga jer ovaj njegov kandidat ce da sprijeci los rad sluzbi koji je dosad odgovara veli SDP-u.
    ahahah pa je nasao lika sa ovakvom biografijom
    Koliko sam ja shvatio-chuo,bio je mladji,i naravno to se brishe,a i svakako je dao adekvatan odgovor,upravo takav im i treba na ovome mjestu a radio je uostalom prije toga i u Sudu,pa eto.
    ...

  36. #6024
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Imao je 18g. Radio je sudu sto je isto sramota. Pa treba da ga to aminuje?
    zbog toga smo tu dje smo
    https://www.rtnk.me/me/društvo/47084...52;aj-ubistva/

    dva puta?
    Last edited by .Bole; 22-07-22 at 16:26.
    Podgorica Podgoricanima!

  37. #6025
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,679
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    https://radiotitograd.me/titogradske...arica-u-budvi/
    Zlatile mu se,staro smece udbasko
    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 22-07-22 at 16:57.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  38. The Following 6 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


Page 241 of 574 FirstFirst ... 141191231237238239240241242243244245251291341 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •