Page 12 of 574 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast
Results 276 to 300 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #276
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Muž Milanke Baković, članice DPS-a: Glavni policijski inspektor Dušan Baković diplomirao u Prizrenu u 43. godini!
    https://borba.me/muz-milanke-bakovic..._0Vc3ksc03WLHI
    Ekrem je za ovoga gospodin bio.

    Stvarno treba neko ozbiljno da se pozabavi analizom broja ovakvih slucajeva. Koliko ljudi sjedi kuci sa fakultetskom diplomom koju su posteno dobili (manje-vise jer ima i onih koji placaju da im neko drugi napise diplomski i magistarski rad) a ovakav talog ljudski radi decenijama u drzavnim institucijama gdje nam kroje sudbinu. I nisu samo oni problem nego i ti koji su ih doveli na te pozicije. Kako da ocekujes od takvih ljudi da ih interesuje narod i stanje u drzavi kad urusavaju institucije drzave koju navodno vole zaposljavanjem moralno i profesionalno trulog kadra? Prica o patriotizmu DPS-a je prica za malu djecu.

    Doduse, nisu ni ovi novi bolji. Becic je, recimo, svoj magistarski rad plagirao, sto samo ide u prilog tome da su Demokrate novi DPS i da su ljudi koji im vjeruju jednako glupi kao i prosjecan DPS glasac. Osim toga, jedna od prvih stvari koje je nova vecina uradila je bilo spustanje kriterijuma za zaposljavanje u drzavnoj upravi, da bi olaksali svom nestrucnom kadru da upadne po dubini. O DF-u nema potrebe ni da govorimo. Njihovi glasaci makar znaju tacno za sta glasaju. Uglavnom, zakljucak je da su drzavom upravljali nestrucni ljudi koji su na pozicije dovodili jos manje strucne. A stanje se nije promijenilo. Ko moze, neka bjezi bilo gdje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  3. #277
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ima jedan prof, kupio čovjek diplomu, poznat je na fakultetu u Kotoru kao neko ko eto voli da mu se u index turi neka zelena...nekad bješe fanatik Radovana Karadžića, a onda je postao uredan na skupovima lovćenskih straža i doživio procvat, kapnula nekretnina, dobra plata i odriješene ruke da kane neka crkavica kroz indexe...

  4. #278
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ljudi je li moguce da Becic koristi ime Skupstine Crne Gore za licnu promociju preko populistickih Viber porukica.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. The Following 7 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  6. #279
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,801
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Kako to misliš je li moguće?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  8. #280
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...acije-vanredne

    Ona je, odgovarajući na pitanje novinara zašto nisu obavijestili javnost o prekidu operativnog programa na toj klinici, kazala da ne mogu da "obavijeste javnost o nečemu što se ne događa".

    "Što se tiče natpisa, mogu da vam kažem da smo u toku noći imali pet operacija. Činjenica je da kada smo pozivali pacijente koji moraju da imaju negativan PCR test pred operaciju, i sada govorimo o pacijentima koji su za elektivni program, da dominiraju pacijenti koji kažu da su kovid pozitivni i da ne mogu da pristupe operacijama. To je jedina istina. U toku noći je samo bilo pet operacija", saopštila je Radulović.


    Više čitalaca "Vijestima" je potvrdilo da su im operacije ove sedmice odgođene, ali ne zato što su kovid pozitivni, već zbog odluke menadžmenta da obustavi operativni program na Hirurškoj klinici na sedam dana.

    ja mislim da čitaoci ne govore istinu. mora da su protiv Radulovćke. jer Radulovićka je sad naša, ako ona kaže onda je istina

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #281
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Fino saopštenje Ministarstva kapitalnih investicija. Prenijele su ga i Vijesti. Za poštovanje su uštede koje su ostvarili.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...dzet-crne-gore

    MKI: Prošle godine ostvarene uštede od preko 1,6 miliona eura, vraćene u budžet Crne Gore

    Iz MKI je saopšteno da je najveći dio tih ušteda ostvaren aneksiranjem okvirnog sporazuma za nabavku usluge službe Pomoć - Informisanje koji je potpisan na četiri godine sa AMS Crne Gore u godišnjem iznosu od 650 hiljada eura , gdje je ostvarena ušteda od 380 hiljada eura godišnje, to jest 60 odsto

    Ministarstvo kapitalnih investicija (MKI) je, trudeći se da optimizuje rad organizacionih jedinica i smanji troškove, uspjelo da u prošloj godini ostvari značajne uštede koje na godišnjem nivou iznose preko 1,6 miliona eura i koje su vraćene u budžet Crne Gore. Iz tog resora je saopšteno da je najveći dio tih ušteda ostvaren aneksiranjem okvirnog sporazuma za nabavku usluge službe Pomoć - Informisanje koji je potpisan na četiri godine sa AMS Crne Gore u godišnjem iznosu od 650 hiljada eura , gdje je ostvarena ušteda od 380 hiljada eura godišnje, to jest 60 odsto. „Naglašavamo da ova ušteda nije na uštrb kvaliteta usluge, već naprotiv, ostvaren je pojačan nadzor nad izvršenjem ovog ugovora.

    Takođe, u pripremi je i izrada aplikativnog rješenja koji će našim građanima dati kvalitetniju informaciju o stanju na crnogorskim putevima“, dodaje se u saopštenju. Takođe, dio ušteda je realizovan izmjenom pravilnika koji regulišu oblast za nabavku obrazaca i u saradnji sa MUP-om troškove nabavke obrazaca za pomorska ovlašćenja, potvrde, dozvole i slična dokumenta i koji su na godišnjem nivou iznosili 150 hiljada eura, u prošloj godini su realizovani u iznosu od 20 hiljada eura čime su ostvarene uštede od 87 odsto na godišnjem nivou. „Dio ušteda ostvaren je smanjenjem potrošnje sredstava planiranih za troškove reprezentacije - ako se poredi sa prethodnom godinom (Ministarstvo saobraćaja i pomorstva) i uprkos pridruživanju dva direktorata, odnosno energetike i rudarstva, ovi troškovi su manji 75 odsto“, rekli su iz tog Vladinog resora. Oni su objasnili da je dio ušteda ostvaren i smanjenjem troškova službenih putovanja.

    Od planiranih 130 hiljada eura, odgovornijom i racionalnijom potrošnjom ovi troškovi su smanjeni 36 odsto, čime je ostvarena ušteda u iznosu od 47 hiljada eura. Vlada je, kako su podsjetili, ušteđenim sredstvima koja su vraćena u budžet Crne Gore bila u prilici da, između ostalog, posljednjih dana prethodne godine pomogne prevoznicima javnog prevoza putnika u drumskom saobraćaju sa 330 hiljada eura.

    „Takođe, za nabavku pomorskih vinjeta za potrebe Lučkih kapetanija u Baru i Kotoru u 2020. kao i u prethodnoj godini je godišnje izdvajano 50 hiljada eura. U prošloj godini Ministarstvo kapitalnih investicija je raspisalo tender koji kasni sa realizacijom zbog žalbi ponuđača“, navodi se u saopštenju. U ovoj godini će biti raspisan novi tender koji će, sudeći po prethodnim ponudama, biti niži minimum 50 odsto, što će i u tekućoj godini dovesti do smanjenja ranije opredijeljivanih troškova. „Ministarstvo kapitalnih investicija će nastaviti sa odgovornim upravljanjem državnim resursima i optimizacijom radnih procesa kako bi se budžetska sredstva svih građana trošila na najbolji mogući način u njihovom i u interesu privrede Crne Gore“, poručili su iz tog Vladinog resora.
    Valjalo bi da je PR ovu rečenicu izbrisao iz saopštenja, jer ovako se odaje informacija o stanju u budžetu, odnosno da od onih silnih suficita kojima se bombardovalo preko medija nema ništa.

    Ponavljam, za poštovanje su uštede koje su ostvarene.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #282
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ljudi je li moguce da Becic koristi ime Skupstine Crne Gore za licnu promociju preko populistickih Viber porukica.
    Demokrate imaju najgore objave od svih. Mislim, lično nemam ništa protiv tih ljudi ali su im metode takve da me podsjećaju na poletne momente i priopćenja DPS-a

  12. #283
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kako to misliš je li moguće?
    uzas.

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #284
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Причали су ми ови из МКИ шему са АМС. Тај АМС не постоји, односно постоји кроз Осеју Николић и ону другу које се јављају на Јутарњи програм телевизија и зато је онај Бакрач добијао преко 600 хиљада годишње. Ови му смањили колико су смањили, мада ми је нејасно зашто му се уопште ишта даје.

  14. #285
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Hmmm, serija tekstova po ovih 'nedostojnih' portala (po cdm standardima) i reakcija: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...alnih-interesa

    A šta ako ima nešto u svoj toj pisaniji, onda ovo ispada mnogo gore od onoga stanja u kojem je dotična služba zatečena..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #286
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Hmmm, serija tekstova po ovih 'nedostojnih' portala (po cdm standardima) i reakcija: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...alnih-interesa

    A šta ako ima nešto u svoj toj pisaniji, onda ovo ispada mnogo gore od onoga stanja u kojem je dotična služba zatečena..
    A šta ako ima nešto u Medovoj priči da nas CIA truje tragovima aviona?

    Onda to ispada mnogo gore od pandemije. Probudite se, ovce!

  16. #287
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    S obzirom da je Vukšić od starta bio rješenje 'nit smrdi nit miriše' i par onih porukica kako NATO nema apsolutno povjerenje u naše službe.. Medo je ka' i pokvaren sat pa pokaže 2x tačno vrijeme (ne i digitalni doduše)..

    Opet, da su sve to bezazlene kafanske priče zašto reakcija i zašto baš sad?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:

    ASC

  18. #288
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    342
    Thanks Thanks Received 
    923
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Da li Bokančetu da vjerujemo na časnu riječ?

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...iciju-vanredne

  19. #289
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Opaaaa idemo

    https://www.vijesti.me/v/584864?utm_..._share_counter

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #290
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    "foto prava crna gora" pakao
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  23. #291
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    S obzirom da je Vukšić od starta bio rješenje 'nit smrdi nit miriše' i par onih porukica kako NATO nema apsolutno povjerenje u naše službe.. Medo je ka' i pokvaren sat pa pokaže 2x tačno vrijeme (ne i digitalni doduše)..

    Opet, da su sve to bezazlene kafanske priče zašto reakcija i zašto baš sad?
    Smrdi, smrdi... iako se mnogi vataju za nos da bi se pravili da se ništa ne osjeća.

  24. #292
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,801
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,317
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Kad će konferencija Milačića da predstavi svoj nemjerljiv doprinos borbi protiv šverca droge?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,794
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Drugi put u baš Volijeve banane, show program

    edit: prebačite nam ove postove, ja se za bayom zalećeh...
    Last edited by BiTrAtE; 12-01-22 at 14:42.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  26. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  27. #294
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Opaaaa idemo

    https://www.vijesti.me/v/584864?utm_..._share_counter

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Koji je ovo put da se nalaze kod Volija "banane"?

  28. #295
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Smrdi, smrdi... iako se mnogi vataju za nos da bi se pravili da se ništa ne osjeća.
    Evo da i ja začepim nos i da se osvrnem na napade koji su usmjereni protiv "rezultata i borbe protiv nedodirljivih", ovo što sam ja pročitao ako izuzmemo Meda i priču o lučkoj slobodnoj zoni, "napadi" su usmjereni na kadrovsku politiku dotičnog i kako su i tamo počeli sa prebrojavanjem krvnih zrnca po principu "sujmam da je komita/crnogorac" kao i prisna saradnja sa BIA-om.. Da ne bi razvodbjavali priču sa pA Ta SaRaDnjA jE nOrMaLnA, nije, posebno ako uzmemo u obzir šta se sve dešavalo u septembru.. Jer prvo i glavno, mi smo dio NATO sistema a oni nisu blagonaklono nastrojeni prema službama Srbije..
    Ne isključujem da je sva ta priča običan bijeli šum, samo kad je već uslijedila zvanična reakcija iz vrha vlasti i ANB-a, tu nešto smrdi.. Pa čak i šerovanje pojedinih info sa Pipunom koji je i dalje u fazi odluke o eventualnoj vezi sa kvazi državnim udarom.. Opet, ima procedura po kojoj se određene info daju civilima pa i ako je predsjednik bezbjedonosnog odbora.. Plus lar drugih stvari koje mi stvaraju sliku da je sve to samo dodatno produbilo i onako šupalj sistem (koji su zatekli)..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  29. #296
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/58...je-bez-podjela

    Stvarno smo nista od naroda.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  30. The Following 3 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  31. #297
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,337
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    samo bih im pokkazao pisa test i pitao:
    dje su vam rezultati?
    kako to da imamo hiljade luca godisnje?
    kako to da vas je neko ubijedio da treba da imate povlascena, vip odjeljenja?
    ove sto su zavrsile uciteljsku bih mogao dosta toga da pitam, tipa padeze da nabroje, sta je glagol i slicno
    pricam za generacije koje su studirale kad i ja u NK, to je bilo na nivou hemijske ta uciteljska od par godina

  32. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  33. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Evo da i ja začepim nos i da se osvrnem na napade koji su usmjereni protiv "rezultata i borbe protiv nedodirljivih", ovo što sam ja pročitao ako izuzmemo Meda i priču o lučkoj slobodnoj zoni, "napadi" su usmjereni na kadrovsku politiku dotičnog i kako su i tamo počeli sa prebrojavanjem krvnih zrnca po principu "sujmam da je komita/crnogorac" kao i prisna saradnja sa BIA-om.. Da ne bi razvodbjavali priču sa pA Ta SaRaDnjA jE nOrMaLnA, nije, posebno ako uzmemo u obzir šta se sve dešavalo u septembru.. Jer prvo i glavno, mi smo dio NATO sistema a oni nisu blagonaklono nastrojeni prema službama Srbije..
    Ne isključujem da je sva ta priča običan bijeli šum, samo kad je već uslijedila zvanična reakcija iz vrha vlasti i ANB-a, tu nešto smrdi.. Pa čak i šerovanje pojedinih info sa Pipunom koji je i dalje u fazi odluke o eventualnoj vezi sa kvazi državnim udarom.. Opet, ima procedura po kojoj se određene info daju civilima pa i ako je predsjednik bezbjedonosnog odbora.. Plus lar drugih stvari koje mi stvaraju sliku da je sve to samo dodatno produbilo i onako šupalj sistem (koji su zatekli)..
    Prazna priča Pobjede iz anonimnih izvora, istih onih koji su plakali kad se otkrilo da je ANB nezakonito prisluškivao opoziciju. Pa je "Profesionalac" svakog dana zapomagao da se u ANB progone patriote.

    I ti sad vrtiš iste teorije zavjera. Ako ne reaguju - što ćute. Ako reaguju - vidiš reagovali su, ima tu nešto.

    Ljudi gušteri, čuš mene, srpski svet ponovo napada.

  34. #299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Smrdi, smrdi... iako se mnogi vataju za nos da bi se pravili da se ništa ne osjeća.
    Najviše smrdi to što je 15 dana po dolasku otkrio da je Peruničić ilegalno prisluškivao opoziciju. To se Vukšiću nikad neće oprostiti.

    Biće da je Peruničić to radio za svoj groš, sigurno mu nije instrukcije davao niko odozgo. Nego, vidjećemo sad kad se imenuje novi SDT leži li mu se u zatvoru 10ak godina ili bi radije bio svjedok saradnik.

  35. #300
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Prazna priča Pobjede iz anonimnih izvora, istih onih koji su plakali kad se otkrilo da je ANB nezakonito prisluškivao opoziciju. Pa je "Profesionalac" svakog dana zapomagao da se u ANB progone patriote.

    I ti sad vrtiš iste teorije zavjera. Ako ne reaguju - što ćute. Ako reaguju - vidiš reagovali su, ima tu nešto.

    Ljudi gušteri, čuš mene, srpski svet ponovo napada.
    Ne pamtim da sam iđe pisao o teorijama zavjere, ni ljudima gušterima čak ni Meda ne pomenuh dok ga ti konktetno nisi uklopio u odgovor kojim mi nisi ništa odgovorio.. Ne pričam ja o Peruničiću i ekipi koju je skinuo (po zasluzi) a o tome je kukao "profesionalac" predpostavljam, jer me takva kuknjava nije zanimala.. U ovu potonju pisaniju se pominju neke konkretne informacije koje su potvrđene iz pouzdanih izvora, ne govorim o Medu, profesionalcu, pobjedi.. Odgovorio i puštio da to medijski potone u zaborav nije isto..
    Mislim, o čemu mi pričamo kad ni iz onog septembarskog debakla nismo izukli pouku niti smo dobili konkretan odgovor ko je kriv za određene propuste ili u krajnjem niko se ne sjeti da pita da li se kršio ustav prilikom odlučivanja..
    Personalno, ovakvi tekstovi su kako ih nazvah prije "bijeli šum", međutim par detalja me naćeralo da se zamislim.. Probaj i ti liše odgovora "ljudi gušteri i Medo" ako ti nije problem eto..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 12 of 574 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •