Page 516 of 574 FirstFirst ... 16416466506512513514515516517518519520526566 ... LastLast
Results 12,876 to 12,900 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12876
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Možda odradi i ideološku gimnastiku..pa postane Bred Pit.
    Mercedes ispred skupštine..i to.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Počeo je sa golfom pa ti viđi, a otac nacije sa dzemperom iźedenim od moljaca...

  2. #12877
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ajde ako imaš vremena pogledaj što su sinoć pisali Sandor Kolar kako li se zove forumaš i ostala ekipa. Prve reakcije su bile "junačke" jer su se ponadali da su cetinjani izbili Kneževića i njegovo obezbjeđenje. Prva informacija je takva i bila prenešena da je napadnut. Po tebi je relativizacija ako ne stičemo utisak koji je dopadljiv tebi i ekipi. Ti isključuješ mogućnost da je ekces nastao provociranjem? Nije bitno ako ja tebi uputim u prolazu kada te sretnem iz čista mira nazivajući te nekim pogrdnim imenom, a ti sa par drugova reaguješ i ja budem žrtva?
    Odlučite se brate, jel početak napada na izdajnike ili su izdajnici lažne žrtve.

    E moj Directore. Prosto se zapitam nekad čitaš li ti što se piše ovdje.
    Po meni je relativizacija kad pišeš da su Milana isprovocirali a na snimak se jasno vidi da niti su prišli autu, niti su inicirali ikakvu interakciju sa njim.
    On je otvorio vrata i počeo priču, njegov tjelohranitelj se zaletio put starca od 73 godine.

    Ako ti ovo ne vidiš na snimku, onda je zalud da ti se piše išta. A ovo ne možeš da vidiš "nako si ćor" (što bi Zećani rekli) ili ako ne želiš da vidiš.
    Kod tebe je očigledno prisutan ovaj drugi razlog - ne želiš da vidiš da je Milan Knežević izazvao incident samoincijativno. Niti su mu Cetinjani prilazili kolima kako je tvrdio, niti su išta gestikulirali prema njemu da ga izazovu da reaguje.
    Pogledaj snimak i budi realan jednom u životu sam sa sobom. Samo jednom.

    Mene bi bilo sramota da branim Milana Kneževića po ijednom osnovu nakon ovog snimka pa da mi je brat rođeni.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Odlučite se brate, jel početak napada na izdajnike ili su izdajnici lažne žrtve.
    Opet počinješ sa podbadanjem i skretanjem sa teme. Ono na što se ti najviše žališ ti konstatno radiš.
    Da li si u ijednom dijelu mog posta vidio nacionalni momenat?
    I ako jesi, reci gdje.

    P.S. Većina tih postova je obrisana i sankcionisana a kako ste ispisali 150 postova, moguće da sam preskočio jer nem ogu da dežuram non stop ovdje.
    Last edited by hercules; 08-12-22 at 23:55.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #12878
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Počeo je sa golfom pa ti viđi, a otac nacije sa dzemperom iźedenim od moljaca...
    Pravo da ti rečem mercedesu bi otišli amortizeri kroz balabane.Momak je praktičan.Nego, otac čije nacije? Onaj što mu je đed bio četnik? Čudo mu spomenik nije digao, a dobro to niko i ne bira.
    Malo je životni vijek nekog predsjednika naspram istorije neke zemlje.Jer znaš kako..nečiji preci su stariji od Mila pa znaju kako su se zvali, pa da im vi neki crtate da im je taj sa žute grede otac nacije.Uostalom za to ko je koje nacionalnosti u nekim kućama se lijepo znalo nije stvar nacije no ko kakve ideologije prati.
    I upravo ovo "otac nacije" što si ti "odradio" ne valja ni pišljiva boba.

    Nacionalizam a bogme i nacizam kad drugome negiraš identitet se zove.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 08-12-22 at 23:57.
    No pasaran!

  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #12879
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    E moj Directore. Prosto se zapitam nekad čitaš li ti što se piše ovdje.
    Po meni je relativizacija kad pišeš da su Milana isprovocirali a na snimak se jasno vidi da niti su prišli autu, niti su inicirali ikakvu interakciju sa njim.
    On je otvorio vrata i počeo priču, njegov tjelohranitelj se zaletio put starca od 73 godine.

    Ako ti ovo ne vidiš, onda je zalud da ti se piše ište. A ovo ne možeš da vidiš "nako si ćor" (što bi Zećani rekli) ili ako ne želiš da vidiš.
    Kod tebe je očigledno prisutan ovaj drugi razlog - ne želiš da vidiš da je Milan Knežević izazvao incident samoincijativno. Niti su mu Cetinjani prilazili kolima kako je tvrdio, niti su išta gestikulirali prema njemu da ga izazovu da reaguje.
    Pogledaj snimak i budi realan jednom u životu sam sa sobom. Samo jednom.

    Mene bi bilo sramota da branim Milana Kneževića po ijednom osnovu nakon ovog snimka pa da mi je brat rođeni.


    Opet počinješ sa pdobadanjem i skretanjem sa teme. Ono na što se ti najviše žališ ti konstnatno radiš.
    Da li si u ijednom dijelu mog posta vidio nacionalni momenat?
    I ako jesi, reci gdje.
    Otvorio je vrata iz čista mira jer je vidio tablice CT? Jel to hoćeš da kažeš i ti i ostali? Vi gospodo možete da u to vjerujete, ja neću. Ne zato jer branim Pipuna, nego mi je presmiješno. Ko danas brate koga dira iz čista mira? Moje mišljenje jeste da je došlo do neke komunikacije, provokacije iz koje se izrodio ekces. Druga je stvar ako postoje indicije za lažan iskaz kako bi se natovarilo još na ove likove koji sebe predstavljaju kao žrtve.
    Na konto podbadanja, samo da te još jednom podsjetim da su forumaši sinoć likovali i pisali da sa izdajnicima tako treba i da je to početak. Ako je pozivanje na dalje širenje nasilja prema izdajnicima prihvatljivo , onda čemu sva ova farsa oko istjerivanja pravde samo u slučaju Pipuna?

  6. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  7. #12880
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    "Na parkingu, dok sam sjedio u automobilu, prišao je jedan mladić iz automobila cetinjskih registracija i počeo sa salvom uvreda i negativnih komentara na moj račun. Mladić koga nikad u životu vidio nisam niti imao kontakt s njim, nakon verbalnog napada na mene, spustio sam staklo i pitao ga kakav je problem, a on je nastavio da me vrijeđa”, rekao je Knežević novinarima ispred CB Podgorica.
    Da li ovo postoji na snimku? Da ili ne?

    "...moj vozač je reagovao pravovremeno i zaustavio je fizički napad na mene i ja mu se zahvaljujem, jer ne znam kako se to moglo završiti”, naveo je Knežević.
    Da li ovo postoji na snimku? Da ili ne?

    Da li je Milan Knezevic lagao? Da ili ne?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  9. #12881
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Otvorio je vrata iz čista mira jer je vidio tablice CT? Jel to hoćeš da kažeš i ti i ostali?
    A da probaš da ne pišeš ono što nisam napisao. Kao što ti rekoh, ako želiš istinu dovoljno je da pogledaš snimak. Očigledno je da ne želiš.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vi gospodo možete da u to vjerujete, ja neću. Ne zato jer branim Pipuna, nego mi je presmiješno. Ko danas brate koga dira iz čista mira? Moje mišljenje jeste da je došlo do neke komunikacije, provokacije iz koje se izrodio ekces. Druga je stvar ako postoje indicije za lažan iskaz kako bi se natovarilo još na ove likove koji sebe predstavljaju kao žrtve.
    Presmiješno je ono što je očigledno na snimku? Sjajno. Nadam se da si samo na forum ovakav.
    Došlo jd do neke komunikacije - ovi sjede u auto dok pada kiša dakle ne možeš čut ni dranje nečije spolja. Momak niti gestikulira niti ide do auta i došlo je do komunikacije kažeš.
    Sigruno je to bila neka ekstraterestrijalna komunikacija ili preko NFC-a.
    Ne budi otac koji vjeruje svom đetetu da zbori istinu, kad kamere pokazuju da laže. Ovdje je makar očigledno.

    Pitao te @acs evo i ja da ponovim pitanje pa ogovori ako ti nije problem što je istinito u ovoj izjavi Milana Kneževića:

    Na parkingu, dok sam sjedio u automobilu, prišao je jedan mladić iz automobila cetinjskih registracija i počeo sa uvredama i negativnih komentara na moj račun. Mladića nikad u životu vidio nisam niti imao kontakt s njim, a nakon verbalnog napada na mene, spustio sam staklo i pitao ga kakav je problem, nakon čega je nastavio da me vrijeđa
    Prišao mu je mladić dok je sjedio u auto? Vidi se da ni skrenuo putanjom nije prema njegovim kolima. Laž.
    Spuštio je staklo? Čovjek izašao i sakrio se iza gorile koji bije starca od 73 godine. Još jedna laž.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Na konto podbadanja, samo da te još jednom podsjetim da su forumaši sinoć likovali i pisali da sa izdajnicima tako treba i da je to početak. Ako je pozivanje na dalje širenje nasilja prema izdajnicima prihvatljivo , onda čemu sva ova farsa oko istjerivanja pravde samo u slučaju Pipuna?
    I ja da tebe podsjetim da se ne razlikuješ u ponašanju od tih istih forumaša koje si prozivao. Koa ni niksicanin 24 koji je isto pisao par godina ranije.

    @Mr gospodin signore ako bi mogao da ne skrećeš sa teme dobro bi bilo. I tema je iz medija 2022 a ne 2017, mada vickast pokušaj priznajem. Imaš temu o identitetu i nacionalizmima pa tamo raspali.
    Last edited by hercules; 09-12-22 at 00:13.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #12882
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A da probaš da ne pišeš ono što nisam napisao. Kao što ti rekoh, ako želiš istinu dovoljno je da pogledaš snimak. Očigledno je da ne želiš.



    Presmiješno je ono što je očigledno na snimku? Sjajno. Nadam se da si samo na forum ovakav.
    Došlo jd do neke komunikacije - ovi sjede u auto dok pada kiša dakle ne možeš čut ni dranje nečije spolja. Momak niti gestikulira niti ide do auta i došlo je do komunikacije kažeš.
    Sigruno je to bila neka ekstraterestrijalna komunikacija ili preko NFC-a.
    Ne budi otac koji vjeruje svom đetetu da zbori istinu, kad kamere pokazuju da laže. Ovdje je makar očigledno.

    Pitao te @acs evo i ja da ponovim pitanje pa ogovori ako ti nije problem što je istinito u ovoj izjavi Milana Kneževića:



    Prišao mu je mladić dok je sjedio u auto? Vidi se da ni skrenuo putanjom nije prema njegovim kolima. Laž.
    Spuštio je staklo? Čovjek izašao i sakrio se iza gorile koji bije starca od 73 godine. Još jedna laž.


    I ja da tebe podsjetim da se ne razlikuješ u ponašanju od tih istih forumaša koje si prozivao. Koa ni niksicanin 24 koji je isto pisao par godina ranije.

    @Mr gospodin signore ako bi mogao da ne skrećeš sa teme dobro bi bilo. I tema je iz medija 2022 a ne 2017, mada vickast pokušaj priznajem. Imaš temu o identitetu i nacionalizmima pa tamo raspali.
    Ono što je Knežević dao kao izjavu o napadu ne odgovara ovom sa snimka. Možeš li da mi onda kažeš TVOJU verziju kako je uopšte došlo do ovoga. Ajde da pođemo od pretpostavke da je Pipun želio da slaže da bi im na teret još ponešto im dodali ALI što je po tebi ovdje ISTINA? Vidimo da se nešto dešava tek kada ovi iz obezbjeđenja izlijeću iz auta? Dakle, iz čista mira Knežević dira ove CT tablica i tu nastaje gužva... Ok

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #12883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Polakote, Pipun ide all in. Trazi se cio snimak. Vala cu javno rec da sam izio balegu izadje li snimak da je ipak govorio istinu.

    Mozda postoji snimak dje su prethodno Gardasevici opkolili njegov auto, prijetili mu, on otvorio prozor kao sto je izjavio i rekao ima li problema, Gardasevici se vratili k njihovom autu, Pipun i gorile malo diskutovali o situaciji i rekli zamisli neko pogleda ovaj snimak i kaze vidji pizda kako nijesu smjeli izac iz auta prepali se Cetinjana. Tek onda odlucili da odbrane obraz. Moguce.

    https://www.in4s.net/video-knezevic-...cijeli-snimak/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #12884
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ono što je Knežević dao kao izjavu o napadu ne odgovara ovom sa snimka. Možeš li da mi onda kažeš TVOJU verziju kako je uopšte došlo do ovoga. Ajde da pođemo od pretpostavke da je Pipun želio da slaže da bi im na teret još ponešto im dodali ALI što je po tebi ovdje ISTINA? Vidimo da se nešto dešava tek kada ovi iz obezbjeđenja izlijeću iz auta? Dakle, iz čista mira Knežević dira ove CT tablica i tu nastaje gužva... Ok
    Snimak pokazuje baš to što si napsao - iz čista mira izlazi iz kola njegovo obezbjeđenje i on sam.
    Snimak počinje tako što momak izlazi iz parkrianog auta. Niti se okreće prema Milanovom autu, niti maše rukama prema autu niti gestikulira.
    Vidi se da Knežević otvara vrata i počinje diskusiju. na razdaljinu od 3 metra i po kiši sigurno nije mogao sve i da je ovaj nešto mu pričao prije toga jer je auto bilo zatvoreno.

    A sad ono najbtnije Directore. Ja svo vrijeme pišem da je Milan Knežević lagao i da je na snimku on inicirao komunikaciju a njegovo obezbjeđenje fizički obračun ali ne napisah da je Milan kriv iako i to postaje očigledno.
    Napisah da je lažov.
    Ne napisah ni da mi je milo što se deslio. Napisah da kad nađe na nekog sa viškom testosterona da će ih presložit ka' daske i da će tek onda to da bude bruka.
    I presvete Vijesti pišu da je obezbjeđenje iniciralo sve (iako je i Milan izašao) u svom izvještaju, jer su nekako uspjeli da ne emituju snimak na svoje TVVijesti, već samo na portal da izbace (smećari). Nije ni nezavisni Javni servis bio bolji.

    Narodni poslanik treba da daje primjer svojim ponašanjem. Ali pošto je ovo kulturološki umrla zemlja na respiratorima, mi i nismo za bolje od ovih bukača a la Farma i Parova koje on isti gleda i preričava.
    Ovo je bukvalno nivo "što me gledaš (bolan)" svađe između Nikšićko / Zabjelskih tinejdžera i podgoročkog "držite me e ću ga nagrdit".

    I sa ovakim poslanicima treba da krenemo na put u Jevropu. Jevropejstvo mora da se plati.
    A naša cijena tog puta je sve skuplja i skuplja.

    @avet trebalo bi taman duži snimak objavit. Eto DF ima predsjednika Borda direktora aerodroma daako isposluju toliko. A žasto ga već nisu objavili, i zašto gardaševići sami traže da se objavi snimak dešavanja vile znaju.
    Last edited by hercules; 09-12-22 at 00:39.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #12885
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Snimak pokazuje baš to što si napsao - iz čista mira izlazi iz kola njegovo obezbjeđenje i on sam.
    Snimak počinje tako što momak izlazi iz parkrianog auta. Niti se okreće prema Milanovom autu, niti maše rukama prema autu niti gestikulira.
    Vidi se da Knežević otvara vrata i počinje diskusiju. na razdaljinu od 3 metra i po kiši sigurno nije mogao sve i da je ovaj nešto mu pričao prije toga jer je auto bilo zatvoreno.

    A sad ono najbtnije Directore. Ja svo vrijeme pišem da je Milan Knežević lagao i da je na snimku on inicirao komunikaciju a njegovo obezbjeđenje fizički obračun ali ne napisah da je Milan kriv iako i to postaje očigledno.
    Napisah da je lažov.
    Ne napisah ni da mi je milo što se deslio. Napisah da kad nađe na nekog sa viškom testosterona da će ih presložit ka' daske i da će tek onda to da bude bruka.
    I presvete Vijesti pišu da je obezbjeđenje iniciralo sve (iako je i Milan izašao) u svom izvještaju, jer su nekako uspjeli da ne emituju snimak na svoje TVVijesti, već samo na portal da izbace (smećari). Nije ni nezavisni Javni servis bio bolji.

    Narodni poslanik treba da daje primjer svojim ponašanjem. Ali pošto je ovo kulturološki umrla zemlja na respiratorima, mi i nismo za bolje od ovih bukača a la Farma i Parova koje on isti gleda i preričava.
    Ovo je bukvalno nivo "što me gledaš (bolan)" svađe između Nikšićko / Zabjelskih tinejdžera i podgoročkog "držite me e ću ga nagrdit".

    I sa ovakim poslanicima treba da krenemo na put u Jevropu. Jevropejstvo mora da se plati.
    A naša cijena tog puta je sve skuplja i skuplja.

    @avet trebalo bi taman duži snimak objavit. Eto DF ima predsjednika Borda direktora aerodroma daako isposluju toliko. A žasto ga već nisu objavili, i zašto gardaševići sami traže da se objavi snimak dešavanja vile znaju.
    Druže, ja ću na osnovu Milanove izjave o incidentu i na osnovu snimka da kažem da je slagao ALI sam ubijeđen da se ovo nije desilo iz čista mira i da je kao i u životu za sve potreban uzrok. Ako se ustanovi da je iz čista mira ovo uradio , tim bolje da se skloni iz politike, a sramotu i mrlju neka sam nosi i snosi odgovornost. Završavam oko ovoga. Smorismo.

  16. #12886
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,360
    Thanks Thanks Given 
    4,025
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    230 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Da li ovo postoji na snimku? Da ili ne?



    Da li ovo postoji na snimku? Da ili ne?

    Da li je Milan Knezevic lagao? Da ili ne?
    Prvo postoji (u posebnom obliku) drugo ni u ludilu.
    E sad, ko je bio u konfliktima direktno ukljucen a narocito blizu sa strane pa se naslusao prepricavanja situacije koju je ko sudija gledao sa strane, odma moze da ukapira. UVJEK obje strane malo smanje svoje greske/krivicu a dodaju na suprotnu. Tj, lazu.

    Iz Pipunove perspektive ovaj mu je prisao, za duzinu pola kola ali je prisao, isao je ka njemu pa oko gepeka. Kad on malo subjektivno doda jos metar eto mu ga kod svog branika. Nesto mu je dobacivao i provocirao ga. Ovaj kaze kao lijepa glava, laze 100% umanjuje svoju krivicu. Pipun spusta malo prozor(ili je vec spusten malo) i razmjenjuju se obostrano par rijeci dok ovaj odlazi, dovoljno teskih rijeci da ova dva brava izlete iz kola. I to se sve u realnosti obicno desi u par sekundi, bas kao na snimku, dok kad citas tekst ocekujes da su se napusavali iz kola neko vrijeme.
    Otac nije napadnut nego odgurnut u stranu od strane veceg brava jer mu je usao u putanju da razdvaja.
    Moj zakljucak je da mu je momak svasta rekao dovoljno da ih izgori, ali ovi bravi neiskusni nisu smjeli da izlaze iz kola a kamoli jurile za njim dok ovaj odlazi, to je bas velika greska, a tek potezanje i zamahivanje onog vecega....bukvalno sad da te neko nepoznat osamari na sred ulice i okrene se da ide, sve sto ti preduzmes protiv njega (guranje, samar, itd) vise nije odbrana nego osveta. A ovako javna licnost bi to morala znati

    Sent from my phone

  17. #12887
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Није тако, Милан је чекао супругу да пред њом нападне овога Гардашевића.
    Збиља, нет све трпи

  18. #12888
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ajde da pođemo od pretpostavke da je Pipun želio da slaže da bi im na teret još ponešto im dodali
    Član 388 Krivicnog zakonika - lazno prijavljivanje. Zaprijecena kazna od tri mjeseca do tri godine zatvora.

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zogovic veli nocas u odbranu kolege Pajpa :"Sudija-dps vojnik nije uzeo u obzir audio zapis sa kamere...samo video"
    Je li moguce ovo? Kakva KRETENCINA! Na stranu ideja o audio snimku, zna li ovaj diplomirani pravnik koji su uslovi za zadrzavanje nekoga u pritvoru? I jos je imao obraza sudiju Cetkovica da nazove DPS vojnikom? Sudiju cije presude maltene svi citaju kad spremaju pravosudni ispit.
    Last edited by VanjaTheMan; 09-12-22 at 01:11.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  20. #12889
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Direktore brate mili kolko god da te gotivim u postovima,branit ovoga??? milana knezevica poznajem bas dobro i komleksas je samo takav.ovaj mu jes nesto dobacio to garantujem ali se sklempo primio ka hepo kocka pa je sam sebe outova da ne ispane zdapi pred obezbedjenjem, a pred cijelom crnom gorom je ispao *****.umjesto da je cutao i da se zavrsilo na verbalnome (on podje da podnese prijavu) sad da sam na mjesto ovog gardasevica bih tuzio ovo fazlace za lazno prijavljivanje.em ispade kreten em su video snimci na stranu ovog cetinjanina.sve da mu je eba sve mrtvo i zivo ne znam sta da mu je reka ovaj je ispa seljak pa seljak.kolko god da mi ove agresivne komite idu na zivce toliko mi je milo sto je ovu splaku klempavu navuka.
    rec da ti je prisao autu i da te napao a ti spustio prozor i pitao u cemu je problem.aaaooook a nemoj brate.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. The Following 2 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  22. #12890
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ko god ga brani u ovom slucaju je isti kao on. Splacina

  23. #12891
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Ko god ga brani u ovom slucaju je isti kao on. Splacina
    Ili moron. Jer ga ne brane samo splacine nego i ljudi koji su prosto glupi pa vjeruju Milanu Knezevicu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. #12892
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Što mu je veli dobačio pa ga je isprovocirao je pitanje svih pitanja...
    Gorile Milana Kneževića baš odaju utisak da mogu i sa usana da čitaju kroz šoferšajbnu po kiši jer se na snimku vidi da ih je momak jedva i pogledao kad je izalzio iz kola.
    A kad već mogu da biju starce od 73 godine te junačine sigurno mogu i sa usana da čitaju. Ološ.

    Svi vi koji na ijedan način ovo relativizujete, i pokušavate da stavite i izjednačite u bilo koju ravan, se ne razlikujete od Milana Kneževića i njegovih tjelohranitelja. Upamtite to.
    Ne znam da li ste skapirali, ali snimak je dokazao da je Milan Knežević jedno veliko ništa i najobičniji lažov. Ovo što sad radite, je isto kao da vjerujete riječima svoga djeteta ko je prvi počeo tuču na igralištu, iako kamere pokazuju da je vaše dijete prvo počelo.
    I sad nećete vaše dijete da okrivite, nego roditelje te druge djece i drugu djecu.
    Vidi nam se po društvu generalno rezultati takvog vaspitavanja djece.
    Nije on loš, no ga društvo nagrdi. Ovako i Vesna Medenica za sina zbori sigurno.

    Kako mu je već skinut imunitet zbog državnog udara, tačno treba i država i Gardašević da ga goni za lažno prijavljivanje. Da makar jednom bude osuđen na pravdu Boga, da i to doda u svoj CV.
    Ovaj šaljivdžija nivoa kursadžija i njegove gorile će negdje nabasat na nekoga mnogo agresivnijeg od Gardaševića i stvarno dobit po arbatu, a onda će to stvarno bit bruka veća no ova danas.

    Da išta ljudsko ima u sebi izvinio bi se Gardaševiću, javnosti CG a posebno svojim Zećanima. Ali pošto je to jedna nula od čovjeka, on će i dalje da piše pjesme i glumi žrtvu za svojih 50 glasača, i majku mu.
    Do tada, to ništavilo će nastavit da dolazi sa gospođom u Plantaže da jede o trošku građana škampe i popije bocu skupog vina uz amin brata vozača Andrije Mandića. Fakat, to nije još ni blizu večera koje je taj isti DPS pojeo za toliko sile godine.
    Ali jedu od naše đece. Možda to nekad skapirate, no me strah da će tada baš da bude kasno. I ne može na nepočinstva aktuelne većine da bude odgovor što su oni bivši radili.
    Bivše smo makli sa tih mjesta baš zbog toga da bi došli drugi da poprave sistem, a ne da ga nanovo uzjašu. Mislite o tome.

    Inače se ođe nikad nije moglo ostat u auto duže od 15 sekundi dok ne ispratiš putnika na let, ćerali su ljude odavde. To bijahu DPSovci valjda.
    Sad kad je DF došao na vlast u Aerodrome, to su ispravili pa na 4 žmigavca. Čisto da neko od dušebrižnika ne napiše da se Gardašević parkirao na pješački.
    Ipak najbitniji aspekt incidenta: ovaj šaljivdžija je, bez obzira na broj glasača, jedan od tri lidera dominantne vlasti, politički bitna i uticajna ličnost, koja je otvoreno najavila da će da se naoruža, i time otvori jednu sasvim novu ravan konfliktnosti u ovoj našoj i onako zapaljenoj priči. I to sve po osnovu prostački i prejeftino fabrikovanog incidenta.

    Onda dođemo do suštine: koliko im je priče takvo, fabrikovano, da bi se prešlo na idući nivo igrice kada je agresivnost i oštrina u pitanju?
    Odgovor je, nažalost, da im je, od litija na ovamo, ovakvo ponašanje patern, i agenda, a ne izolovani incident.

    Odnosno, možemo da očekujemo tačno ono što je najavio, u širim okvirima. DF je na vlast došao direktnim podizanjem nivoa agresivnosti, i, da bi tu vlast utvrdio, to je ono što mora i dalje da radi.
    Zbog toga će oni i dalje biti napadani, ugroženi, protjerivani na traktorima, sačekivani u zashjedama, prebijani, ubijani.
    Zbog toga će im bezbožnici i antihristi od hramova praviti diskoteke i javne kuće, crkvena imovina će im biti oteta silom i predata arapima, vjera će im biti zabranjena.
    Zbog toga će teroristi šenlučiti kalašnjikovima iza brda, bacati bombe i molotovljeve koktele na policiju, obarati helikoptere SPC-a zoljama, ubijati mitropolite i paliti svoje manastire.
    Zbog toga će, uostalom, Kaćuša Krsmanović i Tanja Pavićević biti ekstremisti i bombaši samoubice.
    Konačno, zbog toga će oni pravednici morati da se brane. I oružjem kad treba.

    Ova priča je mnogo šira, dublja, i mnogo opasnija od jednog lažljivog nesoja koji, sa tipičnom bukom sociopate, po ulicama mlati starce i potpaljuje vatre.
    Ovo je patern, modus operandi, i krajnje opasna vrijednosna matrica.
    Ovo je proizvodnja konflikta. Čiji jedini epilog, u konačnom, može biti sledeći konflikt.
    I pitanje zašto se izaziva.
    Last edited by Buva+gacce; 09-12-22 at 01:28.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  26. #12893
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Direktore brate mili kolko god da te gotivim u postovima,branit ovoga??? milana knezevica poznajem bas dobro i komleksas je samo takav.ovaj mu jes nesto dobacio to garantujem ali se sklempo primio ka hepo kocka pa je sam sebe outova da ne ispane zdapi pred obezbedjenjem, a pred cijelom crnom gorom je ispao *****.umjesto da je cutao i da se zavrsilo na verbalnome (on podje da podnese prijavu) sad da sam na mjesto ovog gardasevica bih tuzio ovo fazlace za lazno prijavljivanje.em ispade kreten em su video snimci na stranu ovog cetinjanina.sve da mu je eba sve mrtvo i zivo ne znam sta da mu je reka ovaj je ispa seljak pa seljak.kolko god da mi ove agresivne komite idu na zivce toliko mi je milo sto je ovu splaku klempavu navuka.
    rec da ti je prisao autu i da te napao a ti spustio prozor i pitao u cemu je problem.aaaooook a nemoj brate.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Ja niđe nisam napisao da ga branim. Možeš pažljivije pročitati. Isto sam napisao što i ti. Ja ga niti poznajem, niti ga smislit mogu ali svi znamo da do ovakvih stvari ne dolazi "iz čista mira". Takođe sam isto napisao da je po mom mišljenju umjesto da je produžio, nasio je na provokaciju, a kasnije dao u MUP lažnu izjavu, za koju treba da odgovara. Samo što priču tipa "iz čista mira" napadat ljude , bez povoda, ja lično ne prihvatam i to je to.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #12894
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    https://volimdanilovgrad.me/uhapseni...u-spasojevica/

    nadjena bomba u dvoriste kuce dje su djeca i to nije pokusaj ubistva nego napad na travu, napad na ogradu, napad na imovinu.....

    dobro rece kolega potrebno je 50 sa strane zakona da ide u zatvor racunajuci advokate koji uporno pokusavaju da poboljsaju zivot zatvorenicima da bi sto laksi transport bio, Sluzbenike koji necasno rade.... da bi sistem radio...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  30. #12895
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Dali je poceo Lepi da nosi levor? Jer ne bi valjalo da nema nacina da se odbrani kad ga opet crnogorske ustashe krenu fizicki napadat u sred njegovih srpskih Golubovaca kao onaj dan.

    Zastrašujuće je što bi Gardašević, da nije bilo kamera, ostao u pritvoru

    https://www.cdm.me/hronika/martinovi...ao-u-pritvoru/
    Last edited by avet; 09-12-22 at 07:47.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  31. #12896
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Bogme zajebano ovo bratsvo nema im po kome doci da su maniti



    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #12897
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Da li je u redu da bezočni lažov i dalje ima ovu funkciju? Čovjek koji lažno optužuje građane. Čovjek koji o trošku države naređuje tjelohraniteljima da napadaju starce od 75 godina jer mu je ćeif.

    Ološ.

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. #12898
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    ugozeni srbin... takva mu je svaka istina
    f6

  34. #12899
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Oni su jedino ugroženi u Srbiji... dok shvate biće im kasno.

    A Novović? Katniću vrati se sve ti je oprošteno. Čovjek je radio, zato su ga i makli Pipunovim zakonom da bi mogao da radi šta radi.
    Love, peace and respect.

  35. #12900
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Oni su jedino ugroženi u Srbiji... dok shvate biće im kasno.

    A Novović? Katniću vrati se sve ti je oprošteno. Čovjek je radio, zato su ga i makli Pipunovim zakonom da bi mogao da radi šta radi.
    Ne idi u krajnost, katanu 99% drzave smatra debilom... a Novovic je SDT, nema veze sa ovim predmetom i pipunom, ovo je ODT radio....

    po meni, a i ogromnoj većini države, novović za sad itekako dobro radi.


    Inače evo nove izjave knezevica dugometražne o svemu ovome nakon izlaska snimka u javnost, i dalje brat ne odustaje od priče po principu kad žena ufati muža u prevari, a ovaj joj kaže vjeruješ li ti više meni ili svojim očima

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

Page 516 of 574 FirstFirst ... 16416466506512513514515516517518519520526566 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 21:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 12:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •