Page 506 of 574 FirstFirst ... 6406456496502503504505506507508509510516556 ... LastLast
Results 12,626 to 12,650 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12626
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Da skratim, nema ništa što može opravdati životni stil ,,prve dame", a to znači... za početak sumnju da imaju neke nelegalne prihode.
    Porodica Djukanovic bi bila prva na spisku za oduzimanje imovine u slucaju usvajanja zakona o porijeklu imovine.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #12627
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    steta je sto su oni na vlasti pa ne zele usvajanje tog zakona... kad bi se samo promijenila vlast i donio taj zakon.








    oh wait...
    f6

  3. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  4. #12628
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    https://m.cdm.me/politika/sdt-trazil...-i-pribilovic/

    Sad me zanima oce li parlament ovo odraditi ili ce opet biti neka trgovina kod drugara iz klupa.
    Skidali su redovno imunitet. Ivanoviću ranije.
    Nego, jel ovo opet Dritanova ruka pravde aktivna pred neke izbore. Možda cenzus ubode ako se sa Jokom ujedini.
    Dijelila Vladina komisija stanove po uredbi, tako da realno ođe nema ništa sem da se za Vesti i Jecku Škaljarsku organizuje jedna tura slikanja sa lisicama pred izbore.
    Oporavila se izgleda ruka pravde, pošto je malo u gips završila kad oslobodiše Krstoviće. Nego, kad se Krstovići naplate koji milion zbog raznih izgubljenih dobiti oće li brat Abaz prodavat kakvu starevinu po Ulcinju da to miri zajedno sa državom.
    Pošto su ovdje bili multiple orgazmi kad su digli Krstoviće, imali neki "forumaš sa doživljenim orgazmima" da mu je sad malčice neprijatno što ljudi odsjedoše nevini 15 mjeseci u zatvor? Ili da mu je žao što je pljuva istražnog sudiju što ih nije stavlja u pritvor, a ispade da je u pravu? Ovo su retorička pitanja, znamo svi da nema. Nego naravno, HAPSI NJIHOVE DOK SMO VLAST!!!!
    Kod osvježenih forumaša smo već shvatili da kad NJIHOVI dobiju stanove to je po konkursu i božijoj pravdi. Tad ih brane ni da su ih njima dali.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #12629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    A đe, fakat da ni Milo ni sve DPSovsko ne bi toliko smetalo svih ovih godina samo da je srbovao.
    Last edited by avet; 07-12-22 at 10:21.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #12630
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ma okle. Sa stanovima sve regularno. Mora da se zato unistilo 60 registratora sa podacima o kreditima i tonski zapisi sa sjednica na kojima se odlucivalo. Dje da DPS i forumasi koji brane nisu u pravu. Unistis dokaze i onda pricas kako je regularno
    https://www.bankar.me/2022/12/07/dod...a-o-kreditima/

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #12631
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ma okle. Sa stanovima sve regularno. Mora da se zato unistilo 60 registratora sa podacima o kreditima i tonski zapisi sa sjednica na kojima se odlucivalo. Dje da DPS i forumasi koji brane nisu u pravu. Unistis dokaze i onda pricas kako je regularno
    https://www.bankar.me/2022/12/07/dod...a-o-kreditima/
    Uništavanje zarad očuvanja tekovina.

  9. #12632
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ma okle. Sa stanovima sve regularno. Mora da se zato unistilo 60 registratora sa podacima o kreditima i tonski zapisi sa sjednica na kojima se odlucivalo. Dje da DPS i forumasi koji brane nisu u pravu. Unistis dokaze i onda pricas kako je regularno
    https://www.bankar.me/2022/12/07/dod...a-o-kreditima/
    Nisu imali dje sa papirima falilo je prostora pa su rekli ajde da ovo uništimo da napravimo malo mjesta u arhivi.

    Kako su ojadili ovu državu da se ne može oporaviti za 100godina.

  10. #12633
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,623
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Ne znam kako neko nornalan može da brani dodjelu stanova po cijeni nekog osrednjeg polovnog automobila, osim ako nije partijski poltron i botina. Čime su ti likovi zaslužili da ih narod časti, da nisu možda dobili nobelovu nagradu?

    Sve bih ja to dobro ispitao ali zakon o porijeklu imovine ne ide ni jednoj partiji u prilog.

  11. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  12. #12634
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Sta radi Katnic. Malo mu je bilo sto je izmislio drzavni udar u CG, sad je i po Njemackoj poceo da ih izmislja. I opet neki izmisljeni Rusi toboz umijesani, a ne bi oni nikad...

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa...i-drzavni-udar
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #12635
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sta radi Katnic. Malo mu je bilo sto je izmislio drzavni udar u CG, sad je i po Njemackoj poceo da ih izmislja. I opet neki izmisljeni Rusi toboz umijesani, a ne bi oni nikad...

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa...i-drzavni-udar
    Jesu li pohapsili neke reumaticne babe i automehanicare....
    A i je li ih Rus organizovao.....
    Bas je sve isto ko kod Katnica....sa sve oruzijem u nekom jezeru

  14. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  15. #12636
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja razumijem da neko ko je apolitičan ili neko ko ne izlazi na izbore može da kritikuje jednu ili drugu stranu zbog korupcije, ali da glasač DF-a ili DPS-a kritikuje drugu stranu, ne ide mi u glavu. Ustvari, u ovom momentu mi je realnije da glasač DPS-a kritikuje DF nego obratno, jer je DPS skupina lažova ogrezlih u korupciji, i to se zna, to i oni znaju, ali neko ko decenijama upire prstom u taj DPS i ko dobije vlast na krilima obećane borbe protiv korupcije, a nakon toga smijeni 200 direktora škola i zaposli 700 ljudi u CEDIS i SOLAR, većinom kriminalce sa osnovnom školom, taj je licemjer i lažov i spreman je na sve. Nadjite mi nekog, ko za vrijeme DPS-a, iako je imao vezu, nije čekao od jedne do par godina za mjesto u EPCG ili CEDIS. Da, zapošljavali su se ljudi sa vezom, ali to se sve radilo kroz neke namještene konkurse itd..Oni su se makar trudili da sakriju to što rade. Umjesto da dobijemo vlast koja će to da sankcioniše i iskorijeni, dobili smo vlast koja siluje Crnu Goru svojim kadrovima sa ulice, bez ikakvog reda i zakona. Tačnije iskoristili su nepočinstva DPS-a da bi mogli da kažu ''Radio je to DPS, možemo i mi sad''. Sve što se desilo je da je njima DPS pripremio teren da se oni još više useru u Crnu Goru. Ali neka, nema veze, neka se sve ovo dešava. Bolje nijesmo ni zaslužili. Ovi što likuju nad propašću Crne Gore, brzo će ih proći to. Svima je to iskijalo na nos, pa će i ovima što nas stavljaju u isti koš sa Srbijom. Milo je isprdio, ne brani njega niko, svjesni su crnogorci toga. Ostala je šaka jada što im je interes da ga brane, ali vam garantujem da je to maksimum 5% sa onoga skupa. Onih 95% mu je okrenulo ledja ili ce ih okrenut, ne makne li se i ne shvati li da je kamen oko vrata Crne Gore. Neka se miče i on i ona kompanija oko njega. Moraćemo izgleda sami.
    Last edited by Sandor Kolar; 07-12-22 at 11:49.

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Sandor Kolar For This Useful Post:


  17. #12637
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Meni je simpaticno kod SDP glasaca ili simpartizera kako vazda kad se spomenu zaposljavanje, korupcija i kriminal samo spominju DPS, nikako njihove dugogodisnje koalicione partnere...

    Sto bi reka' mneonly, ja sam vazda bio protiv DPS-a i vlasti, od 2016. kad sam stekao pravo glasa, a sad sam protiv ove vlasti. Koju cini i SDP naravno. Tako i istorija SDP-a - pocinje od 2016-te.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  19. #12638
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sta radi Katnic. Malo mu je bilo sto je izmislio drzavni udar u CG, sad je i po Njemackoj poceo da ih izmislja. I opet neki izmisljeni Rusi toboz umijesani, a ne bi oni nikad...

    https://www.vijesti.me/svijet/evropa...i-drzavni-udar
    A dje su Rusi u ovoj priči?

  20. #12639
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Meni je simpaticno kod SDP glasaca ili simpartizera kako vazda kad se spomenu zaposljavanje, korupcija i kriminal samo spominju DPS, nikako njihove dugogodisnje koalicione partnere...

    Sto bi reka' mneonly, ja sam vazda bio protiv DPS-a i vlasti, od 2016. kad sam stekao pravo glasa, a sad sam protiv ove vlasti. Koju cini i SDP naravno. Tako i istorija SDP-a - pocinje od 2016-te.
    To stoji, ali SDP izađe iz vlasti samoinicijativno. Ne vidjeh da je to do sad neko uradio. Do tog momenta su bili korumpirani, poslije toga, čisto sumnjam da su imali neku preveliku moć da nešto naprave.

  21. #12640
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ne znam kako neko nornalan može da brani dodjelu stanova po cijeni nekog osrednjeg polovnog automobila, osim ako nije partijski poltron i botina. Čime su ti likovi zaslužili da ih narod časti, da nisu možda dobili nobelovu nagradu?

    Sve bih ja to dobro ispitao ali zakon o porijeklu imovine ne ide ni jednoj partiji u prilog.
    Nažalost, u CG trenutno nakon tooooliko godina se otvaraju ove priče o preispitivanju dodjele stanova, a sada naravno vidimo da su uništavani svi dokazi. Patriotski.
    Zakačili su samo dio, jer je i Vanja Ćalović o tome pričala, da se ne zna tačan broj zbog uništavanja dokaza. Da je sreće, doživotne robije bi dobio svako za koga se ustanovi da je učestbovao u nepočinstvima uništavanja dokaza. Kao drugo, nisu samo političari dobijali stanove kao što znamo , nego je DPS trgovao sa svojim podanicima u raznim sferama.
    Što prije otvoriti priču ne samo o stanovima, nego i placevima, kao i da se objavi spisak svih onih koji su školovali djecu u inostranstvu, a ima ih u hijerarhiji stotine i stotine i da fino daju dokaze načina finansiranja jer su to uglavnom ovi što su služili šefu. Da građani vide kako se sve to finansiralo i ko je platio. Ljudi jedva sastavljaju mjesec dana , a podobni osjetili nisu ni inflacije devedesetih. Keako da ne.

  22. #12641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Jedni fakat bili neposteni toooliko godina, a ovi drugi koji su trvrdili toooliko godina da su posteni na kraju ispali isto neposteni, a i lazovcine. Principijelno. Pisi propalo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  24. #12642
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,280
    Thanks Thanks Given 
    14,568
    Thanks Thanks Received 
    4,042
    Thanked in
    2,050 Posts

    Default

    Samo ljudi koji su dps i priveske glasali godinama i koji ih i danas brane mogu da kažu kako su svi isti. Vrćela se ta priča i dok je dps bio na vlasti. A sad se krenulo i sa tim da su gori od dps a. Ne, nisu. Nikad I ne mogu biti. Da su loši, da su razočarali, to jesu, ali tu priču kako su isti ili gori, ostavite da pričate na sastancima partija gdje i dalje veličate oca nacije.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  26. #12643
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Samo ljudi koji su dps i priveske glasali godinama i koji ih i danas brane mogu da kažu kako su svi isti. Vrćela se ta priča i dok je dps bio na vlasti. A sad se krenulo i sa tim da su gori od dps a. Ne, nisu. Nikad I ne mogu biti. Da su loši, da su razočarali, to jesu, ali tu priču kako su isti ili gori, ostavite da pričate na sastancima partija gdje i dalje veličate oca nacije.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Nijesu isti samo po kolicini stete koju prave, ovi sad idu dobro utabanim sdps stazama, ko zna dje nas to vodi uopste.
    Tu es mon héro!

  27. #12644
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Jedni fakat bili neposteni toooliko godina, a ovi drugi koji su trvrdili toooliko godina da su posteni na kraju ispali isto neposteni, a i lazovcine. Principijelno. Pisi propalo.
    Sve se svodi na kupovinu i interes. Toliko imaš porodica kojima su obećani poslovi za djecu i koja su ih dobila preko veza, to je praksa za koju znam od kada sam početkom devedestih kročio u gimnaziju i prvi put se sreo sa tatinom i majkinom đecom. Bogomi je većina prošla jako dobro. To kakvi su političari u CG nije za čuđenje jer je politika odraz stanja svijesti jednog naroda, a mi smo podijeljeni nacionalno i vjerski, a niko ne vidi da postoji samo podjela na puku sirotinju i gomilu uglancane gospode u odijelima i skipima dzipovima. Doduše , imaš i ove teške oblike koji misle da su patriote jer ih kontakriraju iz štabova da se glasa za 50 eura u Šaaaaaavnik

  28. #12645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ili si covjek ili si goovno.

    A goovana sa izvoz.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. #12646
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default


  30. #12647
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Samo ljudi koji su dps i priveske glasali godinama i koji ih i danas brane mogu da kažu kako su svi isti. Vrćela se ta priča i dok je dps bio na vlasti. A sad se krenulo i sa tim da su gori od dps a. Ne, nisu. Nikad I ne mogu biti. Da su loši, da su razočarali, to jesu, ali tu priču kako su isti ili gori, ostavite da pričate na sastancima partija gdje i dalje veličate oca nacije.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ada NAŠI su bolji od NJIHOVIH. Vazda bili.

    A i kokain je sad bogougodan, a ne ka onaj bezbožni od ranije.

    Pa to tamo na sastancima partija veličajte oca nacije i nekršteni kokain.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  31. #12648
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Eo i Njemci izmišljaju državni udar. Viđeli od DPS da hapse poslanike i Ruse. Ups, DPS ne uhapsi poslanike.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  32. #12649
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jesu li pohapsili neke reumaticne babe i automehanicare....
    A i je li ih Rus organizovao.....
    Bas je sve isto ko kod Katnica....sa sve oruzijem u nekom jezeru
    Ovo sa automehanicarima je neka df-ovska fora zar ne?

    Kao da decko sa PG asfalta i vozac g. Mandica nije idealna varijanta da onako kad vec nije u zizi posmatranja bude posrednik, da obezbjedjuje logistiku tipa ustupanje nekog vozila i sl... ??

    To su likovi za koje su mogli naci najbolje dokaze.

    A nije da su nesposobni. Eno ga vozacev brat Glavni izvrsni direktor u Plantazama, sve sa osnovnom skolom.

    Vozac da bude spijun? A moze bit direktor, sto ne i spijun?

  33. #12650
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Ne odbraniše Pipuna ni ove tri munje iza njega…
    Nezgodno je Pipune. Možda shvatiš da nisu svi bolesni Mišlko i kljakavi Škrelja đe si se zalijeta.
    Možda te se neko ne boji.

    https://www.vijesti.me/v/633893?utm_..._share_counter




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Page 506 of 574 FirstFirst ... 6406456496502503504505506507508509510516556 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 21:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 12:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •