Page 366 of 574 FirstFirst ... 266316356362363364365366367368369370376416466 ... LastLast
Results 9,126 to 9,150 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9126
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Tužilaštvo je ključno,u dosta zemalja je samo jedan polunormalan tužioc pokretao lavinu pa vjerujem da je i kod nas to moguće.
    Dosadašnji kadar tamo tačno je znao što se kaže da pliva u plićaku ali u dubinu nije niko od njih išao.
    Sama pomisao da mogu nekad biti uhapšeni je već nevjerovatna promjena.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  2. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  3. #9127
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,398
    Thanks Thanks Given 
    14,861
    Thanks Thanks Received 
    4,164
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Kad se ne hapse kriminalci iz (neke) vlasti, ne valja im. Kad se hapse, ne valja im.

    Nekima je jedina sreca kompromitacija nekog ili neke stranke a ne to sto funkcionisu institucije, sto se desava nesto sto je do juce bila naucna fantastika.

    Takvi (velika vecina u CG) su zasluzili da se vrne DPS, njihov nivo etike, sistema vrijednosti i mentalnog sklopa nije za bolje.

    Sta je izmedjuostalog dobro kod URE (iako ih ne glasam)?

    Dobro je sto su ih neki istaknuti clanovi (Rakcevic, Rastoder...) napustili i sto premijer skupa sa Tuzilastvom pusta niz vodu/hapsi svog bliskog saradnika.

    To znaci da ta stranka nije sekta, za razliku od nekih drugih.

    Oni koji podrzavaju Mafiju (1988-2020) koja je za to vrijeme svercovala sve osim vanzemaljaca se nemaju sto javljat.

    Njima je smijesno sto je uhapsen Milosevic. Njima jedino i meze bit smijesno hapsenje kriminalaca. To je za njih mentalno-moralna vratolomija. Grijeh i tragedija. Njima to um ne podrzava.

    Kad ovakve stvari budemo gledali kao kompromitaciju drzave, svih nas, a ne neke stranke ili pojedinca mozda bude bolje. To je ipak previse za primitivni crnogorski mentalitet...
    Nekad znaš da zablistaš

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #9128
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Evo samo u prvom pasusu da vidimo te "čiste brojke", bez politike.

    Kakve veze ima broj kompanija koji je letio prema CG sa MA?

    Upoređuju broj kompanija koje lete prema CG i broj destinacija sa kojima je povezana Tirana (grandmas and frogs). Sa koliko destinacija je povezana Pg?

    Upoređuju rast broja putnika u Du, sa čim? Koliki je rast broja putnika u Pg u odnosu na 2021.?

    Koliko je bilo kompanija koje su lećele iz Rusije?

    Koliko je Ruskih turista prevezao MA?

    Računaju li u "turiste" one koji su doputovali iz BG i koji je to procenat u odnosu na ukupno prevezene?

    Kad u obradu uključe bitne stavke, koje bilo koji laik može izrecitovati za minut, onda bi produkt možda i mogli nazvati analizom. Ovako se može nazvati isključivo propagandnim izbljuvkom.

    Sent using Tapatalk
    Nikakve.

    No, uzmi ti onaj broj prevezenih putnika MA, pa ga uporedi sa ToMontenegro i Air Serbia, čak i na gomilu skupa iako ne bi trebalo, jer jedno od to dvoje ne generiše ništa direktno u naš BDP.
    Pa mi onda reci, kakve to što pitaš veze ima sa time što je poenta?
    Evo i da odgovorim: Nikakve.

    Jer se odstrelom MA i te kako jeste umanjio efekt turističke privrede ove zemlje, mjerljivo.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  5. #9129
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Posmatram ovu situaciju oko hapšenja-privođenja-pozivanja na razgovoru uz čašicu rakije Rada Miloševića, i razmišljam, a to mi se rijetko dešava

    Na vijest da je Rade prešao preko praga policijske stanice svi njegovi partijski drugovi su automatski odradili damage control puštili ga niz vodu i pozdravili hapšenje uz napomenu kako su oni neumoljivi borci za pravdu, nema veze što je u pitanju njihov drug, to je samo dokaz koliko su oni pravdoljubljivi i pošteni.
    Sad kad su Rada puštili kući nameće se pitanje zašto su njegovi drugovi reagovali tako kako su reagovali.
    Da li su i prije ovoga znali da je Rade švercer i ako jesu zašto to nisu prijavili kad su već toliko pošteni?
    Da li su i oni umiješani s obzirom da se informacije o istrazi očigledno kriju od njih?

  6. The Following 4 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  7. #9130
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Posmatram ovu situaciju oko hapšenja-privođenja-pozivanja na razgovoru uz čašicu rakije Rada Miloševića, i razmišljam, a to mi se rijetko dešava

    Na vijest da je Rade prešao preko praga policijske stanice svi njegovi partijski drugovi su automatski odradili damage control puštili ga niz vodu i pozdravili hapšenje uz napomenu kako su oni neumoljivi borci za pravdu, nema veze što je u pitanju njihov drug, to je samo dokaz koliko su oni pravdoljubljivi i pošteni.
    Sad kad su Rada puštili kući nameće se pitanje zašto su njegovi drugovi reagovali tako kako su reagovali.
    Da li su i prije ovoga znali da je Rade švercer i ako jesu zašto to nisu prijavili kad su već toliko pošteni?
    Da li su i oni umiješani s obzirom da se informacije o istrazi očigledno kriju od njih?
    Ovo je i meni palo na pamet, ne mogu da vjerujem da su se prosuli tako ako je samo "informativni razgovor" bio

  8. #9131
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Adžiću je malo falilo da kaže kako mu je on lično stavio lisice na ruke dok je Dritan vozio maricu kako bi sve proteklo u najboljem redu.

  9. #9132
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ima jedna nova riječ u našem jeziku: Dritanik

    A nije da nisam urašima govorio da ga na vrijeme pozdrave jer ih razvali samozvani gejmčejndžer.

    A to drugo je takozvani "damage control".

    A sada mogu da idu u političku penziju. Osjećaj mi je da se niko nije ovoliko isprosipao kao oni.
    Last edited by mneonly; 02-10-22 at 14:47.
    Love, peace and respect.

  10. #9133
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo cuh da je "hapsenje" Markovica u stvari skretanje paznje sa vjeridbe Alekse Becica.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  12. #9134
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Rade Milošević ostaće upamćen makar po jednome. Njegova partija oborila je svjetski rekord u brzini puštanja čovjeka niz vodu na njegovom slučaju. Prvi predsjednik partije, pa ostali. Čak se falili po tviteru "nema nedodirljivih".
    To su pravi lojalni prijatelji koji su pri ruci i kad je nevolja.
    Zamisli sa ovakvim ljudinama nekog posla imati... Tu bez notara i bankarskih garancija ni u WC čoek da ode sa njima.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  14. #9135
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    962
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Gdje ovdje ljudi vide puštanje niz vodu i damage control?

    Ja znam da je ljudima iz DPS&co ovo čudno, ali na ovo, da je sreće, smo trebali već da se naviknemo, since 1991

    Polakote što bi rekao vas saborac xD


    TT

  15. #9136
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Gdje ovdje ljudi vide puštanje niz vodu i damage control?

    Ja znam da je ljudima iz DPS&co ovo čudno, ali na ovo, da je sreće, smo trebali već da se naviknemo, since 1991

    Polakote što bi rekao vas saborac xD


    TT
    Pošteno od tebe što ne napuštaš brod koji tone...

  16. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #9137
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Božović: Selaković naredio da mi se oduzme službeno vozilo, upoznaću Vučića sa postupcima lažnih patriota

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...aznih-patriota

    Jos jedan udar na Srbe. Nadam se da brat gruna cijeni svu zrtvu koju podnosi brat Bozovic za dobro svih nas.

  18. #9138
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,142
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    454 Posts

    Default

    I eto, privedose tog nekog bliskog URA-i zbog svercovanja i sta povodom toga kazu dezurni forumasi koji samo razmisljaju o boljitku CG? Vele momci au kako ostavise druga, je l moguce da glasate ove sto ostavise ovako druga, damage control, odma se otpusta ovo ono....

    E kakvo gubljenje srece mi, tuga jad i cemer, boli nas racku jesu li dritan adzic ovizi onizi to ispisali da bi se ogradili li stvarno tako misle, ipak je bolji presjednik i ostali bogalji iz DPS-a kad stanu u odbranu svojih prijatelja lopova i kriminalaca, ipak se to vrednuje kad stanes iza druga. Posle se prica nesto za Vucica kako staje iza Mitrovica i ostalih, e sou

    P.S: Naravno da mislim na Gagarina, remarka i ostale moralne gromade i intelektualce
    Last edited by JigSaw; 02-10-22 at 16:24.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  20. #9139
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Kamo srece da i DPS konacno odradi jedan damage control pa da se trsimo Petra Ivanovica, Gvozdenovica, Simovica i slicnih. Evo se ceka deceniju da se tako nesto desi...

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk

  21. #9140
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo cuh da je "hapsenje" Markovica u stvari skretanje paznje sa vjeridbe Alekse Becica.
    ili sa majce poznatog PP dizajnera koji nije bas u Hrishcanskoj simbolici...ili suprotno? na foto od 650+ e? Ili je cijena iste e 800+?
    Hvala Lepo

  22. #9141
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Gdje ovdje ljudi vide puštanje niz vodu i damage control?

    Ja znam da je ljudima iz DPS&co ovo čudno, ali na ovo, da je sreće, smo trebali već da se naviknemo, since 1991

    Polakote što bi rekao vas saboracTT
    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    I eto, privedose tog nekog bliskog URA-i zbog svercovanja i sta povodom toga kazu dezurni forumasi koji samo razmisljaju o boljitku CG? Vele momci au kako ostavise druga, je l moguce da glasate ove sto ostavise ovako druga, damage control, odma se otpusta ovo ono....

    E kakvo gubljenje srece mi, tuga jad i cemer, boli nas racku jesu li dritan adzic ovizi onizi to ispisali da bi se ogradili li stvarno tako misle, ipak je bolji presjednik i ostali bogalji iz DPS-a kad stanu u odbranu svojih prijatelja lopova i kriminalaca, ipak se to vrednuje kad stanes iza druga. Posle se prica nesto za Vucica kako staje iza Mitrovica i ostalih, e sou

    P.S: Naravno da mislim na Gagarina, remarka i ostale moralne gromade i intelektualce
    Jel ovo Dritan pojača majonez u sendviče popodnevnoj smjeni u URA. Pošto se sjutros niste živi čuli?
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  23. #9142
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,142
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    Kamo srece da i DPS konacno odradi jedan damage control pa da se trsimo Petra Ivanovica, Gvozdenovica, Simovica i slicnih. Evo se ceka deceniju da se tako nesto desi...

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    Zaebavas li se to, zar ti momke iz DPS-a smatras za neke jadnike? Oni drugove da izdaju? Nisu oni ka ovi smecari iz URA-e da pustaju druga niz vodu cim ga neko ufati da malo kraducka

  24. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  25. #9143
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,142
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jel ovo Dritan pojača majonez u sendviče popodnevnoj smjeni u URA. Pošto se sjutros niste živi čuli?
    Dobra forica moram priznati, gle kome pise da se pridruzio forumu avgusta 2020. a gle ko ima skoro 5 puta vise postova, ako neko od nas jede sendvic iz URA-e ko zna cime tebe drze na povodac u DPS.

    No stvarno vidi se da je DPS masinerija jaka pakleno, ima vas tu 10ak koji se drzite taman kao i drugovi u DPS-u sto se drze pa jedan drugom puvate u ledja da bi toboz neke argumente ovuda izbacali...

  26. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  27. #9144
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    I eto, privedose tog nekog bliskog URA-i zbog svercovanja i sta povodom toga kazu dezurni forumasi koji samo razmisljaju o boljitku CG? Vele momci au kako ostavise druga, je l moguce da glasate ove sto ostavise ovako druga, damage control, odma se otpusta ovo ono....

    E kakvo gubljenje srece mi, tuga jad i cemer, boli nas racku jesu li dritan adzic ovizi onizi to ispisali da bi se ogradili li stvarno tako misle, ipak je bolji presjednik i ostali bogalji iz DPS-a kad stanu u odbranu svojih prijatelja lopova i kriminalaca, ipak se to vrednuje kad stanes iza druga. Posle se prica nesto za Vucica kako staje iza Mitrovica i ostalih, e sou

    P.S: Naravno da mislim na Gagarina, remarka i ostale moralne gromade i intelektualce
    Ja ti nisam nikakva moralna gromada zamijenio si me sa nekim iz ure ili spc ili bilo koje političke partije iz CG. Što se tiče ostatka posta nisam baš najbolje razumio ovo što si udrobio, jedino sam shvatio da si slagao kako sam napisao da su Dritan i Adzic trebali da podrže Miloševića.
    Računam da je to bilo zlonamjerno jer očigledno nisi malouman da ne umiješ shvatiti napisano.
    Nije lijepo biti zlonamjeran.

  28. #9145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,450
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Ukrao

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  29. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  30. #9146
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ukrao

    Isto

  31. The Following 9 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  32. #9147
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Drze ih za ultimu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  33. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  34. #9148
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kakva je svijest ljudi najbolji je pokazatelj na temi Bozovica, takozvanog ambasadora, koji je proglasen personom non grata od bivse vlasti i po svim medjunarodnim regulama to se vise ne moze opozvati vec je jedini nacin da imenuju novog ili nekim pravnim zavrzlamama istog. Svako nepostovanje toga smatra se nepostovanjem drzave domacina. I sad tome liku ne brani niko da udje u CG, sto on i cini, ali ne moze sa diplomatskim pasosom vec sa svojim licnim da udje kao fizicko lice ali ne kao i ambasador. Umjesto da svako stavi prst na celo i zapita se zasto to Srbija ne cini oni prave farsu i pale ove likove kao Gruna o "udarima" na Srbe i sve srpsko.

  35. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  36. #9149
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,142
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ja ti nisam nikakva moralna gromada zamijenio si me sa nekim iz ure ili spc ili bilo koje političke partije iz CG. Što se tiče ostatka posta nisam baš najbolje razumio ovo što si udrobio, jedino sam shvatio da si slagao kako sam napisao da su Dritan i Adzic trebali da podrže Miloševića.
    Računam da je to bilo zlonamjerno jer očigledno nisi malouman da ne umiješ shvatiti napisano.
    Nije lijepo biti zlonamjeran.
    Nemoj brate, eto udji jednom u raspravu ozbiljno bez tih lq posalica

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Posmatram ovu situaciju oko hapšenja-privođenja-pozivanja na razgovoru uz čašicu rakije Rada Miloševića, i razmišljam, a to mi se rijetko dešava

    Na vijest da je Rade prešao preko praga policijske stanice svi njegovi partijski drugovi su automatski odradili damage control puštili ga niz vodu i pozdravili hapšenje uz napomenu kako su oni neumoljivi borci za pravdu, nema veze što je u pitanju njihov drug, to je samo dokaz koliko su oni pravdoljubljivi i pošteni.
    Sad kad su Rada puštili kući nameće se pitanje zašto su njegovi drugovi reagovali tako kako su reagovali.
    Da li su i prije ovoga znali da je Rade švercer i ako jesu zašto to nisu prijavili kad su već toliko pošteni?
    Da li su i oni umiješani s obzirom da se informacije o istrazi očigledno kriju od njih?
    Pogresno si shvatio, prije ce bit da nisi ni pokusavao da shvatis

    Evo brate da ti objasnim: U situaciji dje je neko pokrao drzavu za neke pare ti kao borac za boljitak u drzavi ne vidis problem u tome, nego ti smeta kako je neko odradio "damage control" i "pustanje niz vodu". Nije problem u tome sto Rade krade, nego sto ga drugovi tako lako prodadose je l moguce da su mu takvi drugovi pih, to je ta partijska lojalnost

  37. #9150
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nemoj brate, eto udji jednom u raspravu ozbiljno bez tih lq posalica



    Pogresno si shvatio, prije ce bit da nisi ni pokusavao da shvatis

    Evo brate da ti objasnim: U situaciji dje je neko pokrao drzavu za neke pare ti kao borac za boljitak u drzavi ne vidis problem u tome, nego ti smeta kako je neko odradio "damage control" i "pustanje niz vodu". Nije problem u tome sto Rade krade, nego sto ga drugovi tako lako prodadose je l moguce da su mu takvi drugovi pih, to je ta partijska lojalnost

    Evo najozbiljnije što umijem:

    Rade nije uhapšen, Rade ne krade, Rade je bio na informativnom razgovoru kao građanin.
    To su informacije sa kojima se raspolaže.

    Partijske kolege se ponašaju kao da je Rade iza brave sa gomilom dokaza protiv njega.

    Da li partijske kolege unaprijed znaju da je lopov i zašto to nisu prijavili?

    Da li su partijske kolege u istom poslu kao i on?

    Ovo sam napisao i u prvom postu i nije mi jasno što ti je ođe nejasno i kako dolaziš do zaključka da sam napisao da je loše što se otkrivaju lupeži?


    Ne znam zašto imaš potrebu da vrijeđaš sagovornike, imaš li neku fizičku potrebu za tim ili su te doma vaspitali da to tako treba?

  38. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


Page 366 of 574 FirstFirst ... 266316356362363364365366367368369370376416466 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •