Page 251 of 574 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... LastLast
Results 6,251 to 6,275 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #6251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,405
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Sa 57 bolesnickih postelja. Ovaj.....malo.

    https://bit.ly/3OGTZVd

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #6252
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nema sto da nas smatraju,mi jesmo to,magarad dovijeka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesmo jer se ne bunimo,tako da neka nas yebe ko god stigne od tih splachina,a prvi smo oko gluposti da se busamo,piiiih
    ...

  3. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  4. #6253
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    pa vijestima je bitno. A kad oni lansiraju listinge i sky poruke tada nije bitno kako su dosli do povjerljivih informacija. Nesto se ne sjecam najskorije da su aktualizovali kako su dosli do sky poruka
    Ma nema shto da se Vijesti kao Drilev omiljeni medij koprcaju,fotografija je tu,snimak je tu,dovoljno za istragu,a ovima dvojici i previshe za ostavke.

    Znali su non stop shto i dalje rade da kukaju na bivshu vlast,koja je ogrezla naravno,ali eto koliko se razlikuju,NIMALO!
    ...

  5. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  6. #6254
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ma nema shto da se Vijesti kao Drilev omiljeni medij koprcaju,fotografija je tu,snimak je tu,dovoljno za istragu,a ovima dvojici i previshe za ostavke.

    Znali su non stop shto i dalje rade da kukaju na bivshu vlast,koja je ogrezla naravno,ali eto koliko se razlikuju,NIMALO!
    A sto bi davali ostavku. Jer piste ovi iz DPS i SDP. Ovo malo jada kojem je to nenormalno je vrijedno 5% gradjana CG.
    Lazovic je jos zamjenik Djukanovicu, Veljovic sa kampom zlatica za stan od 120kvadrata takodje. Tu je jos uvijek i Migo. Cujes li mozda nekoga sa te strane da pisti oko toga. I sto bi se ostali opterecivali oko toga. Kad cujem ovdje pojedine kojima ovo smeta, a branili su sva ova gornja namjestenja, realno mi ne pada na pamet slova da napisem o tome.
    Dokle god su ona trojica dje jesu a ne iza resetaka, da pricamo o ovima.... Vazi.
    Pa kod nas nije vijest da je Katnic trazio od Europola informacije o Lazovicima i Milovicu, da bi znao cime raspolazu stranci o njima da bi blokirao uspjesno eventualne istrage.
    Mala vijest u vijestima... Komentara nula.... A ovdje je ovo prica treci dan....

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #6255
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sto bi davali ostavku. Jer piste ovi iz DPS i SDP. Ovo malo jada kojem je to nenormalno je vrijedno 5% gradjana CG.
    Lazovic je jos zamjenik Djukanovicu, Veljovic sa kampom zlatica za stan od 120kvadrata takodje. Tu je jos uvijek i Migo. Cujes li mozda nekoga sa te strane da pisti oko toga. I sto bi se ostali opterecivali oko toga. Kad cujem ovdje pojedine kojima ovo smeta, a branili su sva ova gornja namjestenja, realno mi ne pada na pamet slova da napisem o tome.
    Dokle god su ona trojica dje jesu a ne iza resetaka, da pricamo o ovima.... Vazi.
    Pa kod nas nije vijest da je Katnic trazio od Europola informacije o Lazovicima i Milovicu, da bi znao cime raspolazu stranci o njima da bi blokirao uspjesno eventualne istrage.
    Mala vijest u vijestima... Komentara nula.... A ovdje je ovo prica treci dan....
    A ne razumijes ti to sve sto si naveo je proslost to se ne racuna sad su bitna ova dva televizora da se to sad fino istraži

  9. #6256
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sto bi davali ostavku. Jer piste ovi iz DPS i SDP. Ovo malo jada kojem je to nenormalno je vrijedno 5% gradjana CG.
    Lazovic je jos zamjenik Djukanovicu, Veljovic sa kampom zlatica za stan od 120kvadrata takodje. Tu je jos uvijek i Migo. Cujes li mozda nekoga sa te strane da pisti oko toga. I sto bi se ostali opterecivali oko toga. Kad cujem ovdje pojedine kojima ovo smeta, a branili su sva ova gornja namjestenja, realno mi ne pada na pamet slova da napisem o tome.
    Dokle god su ona trojica dje jesu a ne iza resetaka, da pricamo o ovima.... Vazi.
    Pa kod nas nije vijest da je Katnic trazio od Europola informacije o Lazovicima i Milovicu, da bi znao cime raspolazu stranci o njima da bi blokirao uspjesno eventualne istrage.
    Mala vijest u vijestima... Komentara nula.... A ovdje je ovo prica treci dan....
    Pa shto je rjeshenje...da ugasimo drzavu i raspodijelimo se u klanove ionako je sve poshlo u pm pa shto ovi da odgovaraju ako nisu bili sposobni prethodne da procesuiraju...

    Lichno pitanje,bi li tebe bilo blam da te je neko kupio za pochkani tv,rokovnik,itd?

    Ja bih mozda u nesvjesnom stanju napravio takvu glupost,ali bih se pokrio ushima,podnijeo ostavku i cutao nakon toga,garant!
    ...

  10. #6257
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Hell sve zivo opravdava nepocinstvima dps. Bljak
    Podgorica Podgoricanima!

  11. The Following 2 Users Say Thank You to .Bole For This Useful Post:


  12. #6258
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Hell sve zivo opravdava nepocinstvima dps. Bljak
    Izvini, a sta to opravdah. Samo sam iznio stav da mi vise puca ona rabota za prenemaganje pojedinih, kako na forumu, tako i medju politicarima.
    Evo sad neko iznese da se DPS prenerazava na 1600 zaposljenih, a zvanicni podatak za Markovicevu vladu za 3 mjeseca tehnickog mandata je 4800.
    Da nisi skakao ovuda.
    Vidis ka Al_no_1 i mogu da raspravljam.
    Ali sa vama rasko helihopter moralna zabrinutost za drzavu. Puca mi ona rabota. A i ovima na vlasti bi trebalo

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #6259
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pa shto je rjeshenje...da ugasimo drzavu i raspodijelimo se u klanove ionako je sve poshlo u pm pa shto ovi da odgovaraju ako nisu bili sposobni prethodne da procesuiraju...

    Lichno pitanje,bi li tebe bilo blam da te je neko kupio za pochkani tv,rokovnik,itd?

    Ja bih mozda u nesvjesnom stanju napravio takvu glupost,ali bih se pokrio ushima,podnijeo ostavku i cutao nakon toga,garant!
    A je li ti stvarno vjerujes da su oni za tv od 55 inca stopirali istragu o pranju novca pa evo i maskovic je tražio da se skine oznaka tajnosti pa da se vidi sto se uradilo sa tim slucajem
    Koga danas možes kupit sa tv od 55 inci i 4 rokovnika 😂

  15. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  16. #6260
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pa shto je rjeshenje...da ugasimo drzavu i raspodijelimo se u klanove ionako je sve poshlo u pm pa shto ovi da odgovaraju ako nisu bili sposobni prethodne da procesuiraju...

    Lichno pitanje,bi li tebe bilo blam da te je neko kupio za pochkani tv,rokovnik,itd?

    Ja bih mozda u nesvjesnom stanju napravio takvu glupost,ali bih se pokrio ushima,podnijeo ostavku i cutao nakon toga,garant!
    Pa mi vec jesmo to uradili. Sa jedne strane su ti SDP/DPS/SD sa satelitima, sa druge strane su ti DF/DCG/SNP.
    I izmedju toga imas mozda, ali mooozda nekih 10 do 12% stanovnistva kojima to nije normalno. Nekih 5% se odselilo i dolazi povremeno, ovaj ostatak se trufi nesto izmedju i trazi neke normalne opcije. Zato imas nekih 5 do 8% da glasa za neke koji se u datom trenutku prikazu normalnom opcijom. Liberali, PzP, Pozitivna, URA.
    Sad da li su ti ljudi naivni ili vjeciti optimisti, ne znam.... Ali se iz istorijskog iskustva manje vise svi pokazu isti, sto samo govori ko se bavi politikom i na koji nacin, da pobrojane partije izgledaju kao demokratsko svijetlo, kakvi su ostali...
    Ne bi me bilo blam jer je nemoguce, za sad, da udjem u politiku. Mjesta za normalan narod tamo nema. To su kadrovi koji jos iz srednje su ukljuceni u partijske infrastrukture, na fakultetu su vec duboko involvirani i sa zavrsetkom se vec rasporedjuju kao zombiji ispranog mozga po pojedinih mjesta.
    Zato nisi ni ti, a ni ja tamo. Jer su nam moralne i zivotne vrijednosti potpuno drugacije. Dok je vecini u CG da nesto uzmu na stetu drugih, ukradu, zavrse nesto sto ih ne sleduje ili preko reda... I nije to sa DPS doslo.
    Hiljadu puta sam ovdje rekao. Tri najvece lazi u CG su obraz cast i postenje.
    I davno sam naucio da otvorim 100 ociju cim se neko na to pozove. Jos me nisu razocarali

  17. #6261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    E cus. Rekla kzal price i odma na forum povjeruju… ajde da postoji neki snimak pa covjek da posumnja ali ovako mlatit bez dokaza mislim stvarno…


    Voimeoca


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  18. #6262
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa mi vec jesmo to uradili. Sa jedne strane su ti SDP/DPS/SD sa satelitima, sa druge strane su ti DF/DCG/SNP.
    I izmedju toga imas mozda, ali mooozda nekih 10 do 12% stanovnistva kojima to nije normalno. Nekih 5% se odselilo i dolazi povremeno, ovaj ostatak se trufi nesto izmedju i trazi neke normalne opcije. Zato imas nekih 5 do 8% da glasa za neke koji se u datom trenutku prikazu normalnom opcijom. Liberali, PzP, Pozitivna, URA.
    Sad da li su ti ljudi naivni ili vjeciti optimisti, ne znam.... Ali se iz istorijskog iskustva manje vise svi pokazu isti, sto samo govori ko se bavi politikom i na koji nacin, da pobrojane partije izgledaju kao demokratsko svijetlo, kakvi su ostali...
    Ne bi me bilo blam jer je nemoguce, za sad, da udjem u politiku. Mjesta za normalan narod tamo nema. To su kadrovi koji jos iz srednje su ukljuceni u partijske infrastrukture, na fakultetu su vec duboko involvirani i sa zavrsetkom se vec rasporedjuju kao zombiji ispranog mozga po pojedinih mjesta.
    Zato nisi ni ti, a ni ja tamo. Jer su nam moralne i zivotne vrijednosti potpuno drugacije. Dok je vecini u CG da nesto uzmu na stetu drugih, ukradu, zavrse nesto sto ih ne sleduje ili preko reda... I nije to sa DPS doslo.
    Hiljadu puta sam ovdje rekao. Tri najvece lazi u CG su obraz cast i postenje.
    I davno sam naucio da otvorim 100 ociju cim se neko na to pozove. Jos me nisu razocarali
    Ne znam...vidim da se opasno radikalizuju obije strane,a ovaj u kojeg sam se nadao da ce imat kapaciteta da ovo izmajstorishe ,me iz dana u dan iznenadjuje,negativno...
    I ako si poslao Vesnu,sina joj,i ostale,da ne gubim sad vrijeme prisjecajuci se koje,chisti onda i svoje redove od splachina,morash.

    A ne da mi je zao i krivo shto nisam u ovih 5% koje si naveo i koji povremeno dodju,no ne bih ni to povremeno dolazio,ako bih srece mi!
    ...

  19. #6263
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Hell sve zivo opravdava nepocinstvima dps. Bljak



    Ovu bagru bijednu te se prodaje za pivo, telefon ili televizor treba kaznit ceranjem sa funkcije i krivicnom prijavom za mito i korupciju zbog RAZLOGA ZA KORUPCIJU - nekome su pomogli da zataska krivicno djelo. Sramota.

    A ove milionske afere su klasa, elita. Oni zasluzuju dozivotne fiunkcije i moc da odlucuju o ovima te se prodaju za paradajz.




    Poslednji komentar je bas ono istinit.
    90000, milion, tri miliona, to je nama nesto nepojmljivo.
    Ali 2 televizora, rokovnik, kilo paradajza, jedan dojc, tri piva u limenku,... e to je opipljivo.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  21. #6264
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Neka je sa srećom.


  22. #6265
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Say whaaat.

    SMRT FAŠIZMU!

  23. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  24. #6266
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Kaze se dostojan.
    Aksios brate u Hristu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #6267
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,018
    Thanks Thanks Given 
    3,953
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Say whaaat.



    rakoh, patriota.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  26. #6268
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Izvini, a sta to opravdah. Samo sam iznio stav da mi vise puca ona rabota za prenemaganje pojedinih, kako na forumu, tako i medju politicarima.
    Evo sad neko iznese da se DPS prenerazava na 1600 zaposljenih, a zvanicni podatak za Markovicevu vladu za 3 mjeseca tehnickog mandata je 4800.
    Da nisi skakao ovuda.
    Vidis ka Al_no_1 i mogu da raspravljam.
    Ali sa vama rasko helihopter moralna zabrinutost za drzavu. Puca mi ona rabota. A i ovima na vlasti bi trebalo
    Kolko te čitam ovih poslednjih par mjeseci, non stop ti puca ona rabota.

    Aman, okle ti snage više, puko bi da je od baš-čelika. Skalaj malo sa tom potencijom, inače mi u godine izginusmo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  27. #6269
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kolko te čitam ovih poslednjih par mjeseci, non stop ti puca ona rabota.

    Aman, okle ti snage više, puko bi da je od baš-čelika. Skalaj malo sa tom potencijom, inače mi u godine izginusmo
    Vijagra, ili kokain nesijeceni ko predsjednik.
    Ima kod lazovica iz prve ruke

  28. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  29. #6270
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ovu bagru bijednu te se prodaje za pivo, telefon ili televizor treba kaznit ceranjem sa funkcije i krivicnom prijavom za mito i korupciju zbog RAZLOGA ZA KORUPCIJU - nekome su pomogli da zataska krivicno djelo. Sramota.

    A ove milionske afere su klasa, elita. Oni zasluzuju dozivotne fiunkcije i moc da odlucuju o ovima te se prodaju za paradajz.




    Poslednji komentar je bas ono istinit.
    90000, milion, tri miliona, to je nama nesto nepojmljivo.
    Ali 2 televizora, rokovnik, kilo paradajza, jedan dojc, tri piva u limenku,... e to je opipljivo.
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...jednogodisnjak

    Ovoga neka pushte onda,nema shto.
    ...

  30. #6271
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vijagra, ili kokain nesijeceni ko predsjednik.
    Ima kod lazovica iz prve ruke
    Biće si probao kad si tako siguran

    Ne spamujem dalje, obećavam. Prosto me ubi u uši, a i zdravu pamet, toliko pucanja u svaku drugu rečenicu. Budi mi dobar.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  31. #6272
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default



    Pakao.
    SMRT FAŠIZMU!

  32. #6273
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ma nema shto da se Vijesti kao Drilev omiljeni medij koprcaju,fotografija je tu,snimak je tu,dovoljno za istragu,a ovima dvojici i previshe za ostavke.

    Znali su non stop shto i dalje rade da kukaju na bivshu vlast,koja je ogrezla naravno,ali eto koliko se razlikuju,NIMALO!
    Napisah na drugoj temi, a vezano je za Vijesti, koje upravo ispisuju najsramnije stranice te nekad dobre novine. U to su se ukljucile neke perjanice medju kolumnistima, kao Radosavovic danas, prije neki dan Ratka, nedavno Srdan Kosovic. Ovo mazanje ociju narodu vezano za "montirani televizor" je dio te iste price. Naravno da iza toga stoje Misko Perovic i Zeljko Ivanovic. Trule daske CG gradjanskog drustva. Pored svih problema koje Crnoj Gori pravi Dritan, "Vijesti" ga vide nedje drugo. Kao sto je jednom CIA kazala za Sadama, "znamo da je bitanga, ali je nasa bitanga". Dok je Sadam svirao po notama Vashingtona. I zavrsavao prljave poslove za SAD. Slicna je stvar s odnosom Vijesti prema Dritangi.

    Oni su dio sire price o problemima koje ima gradjansko drustvo. Ljudi su se nekad nadali u Pokret za promjene, pa Pozitivnu. URA je poslednja u nizu.I onda imate ljude na celu tih pokreta, Nebojsu M, Pajovica, Dritana, koji se pokake u te nade. Ovo je, sto bi neko kazao, "za analizu". Nezdrave ambicije, cesto u kombinaciji s pokvarenoscu, egoizmom, nedostatkom stvarnog demokratskog kapciteta, korupcijom i nesposobnoscu dovedu do sunovrata tih pokreta. Covjek se na kraju zapita, da li gradjanski pokret uopste moze da ima buducnost u CG?

    Koliko treba vode da protekne Moracom?

  33. #6274
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Napisah na drugoj temi, a vezano je za Vijesti, koje upravo ispisuju najsramnije stranice te nekad dobre novine. U to su se ukljucile neke perjanice medju kolumnistima, kao Radosavovic danas, prije neki dan Ratka, nedavno Srdan Kosovic. Ovo mazanje ociju narodu vezano za "montirani televizor" je dio te iste price. Naravno da iza toga stoje Misko Perovic i Zeljko Ivanovic. Trule daske CG gradjanskog drustva. Pored svih problema koje Crnoj Gori pravi Dritan, "Vijesti" ga vide nedje drugo. Kao sto je jednom CIA kazala za Sadama, "znamo da je bitanga, ali je nasa bitanga". Dok je Sadam svirao po notama Vashingtona. I zavrsavao prljave poslove za SAD. Slicna je stvar s odnosom Vijesti prema Dritangi.

    Oni su dio sire price o problemima koje ima gradjansko drustvo. Ljudi su se nekad nadali u Pokret za promjene, pa Pozitivnu. URA je poslednja u nizu.I onda imate ljude na celu tih pokreta, Nebojsu M, Pajovica, Dritana, koji se pokake u te nade. Ovo je, sto bi neko kazao, "za analizu". Nezdrave ambicije, cesto u kombinaciji s pokvarenoscu, egoizmom, nedostatkom stvarnog demokratskog kapciteta, korupcijom i nesposobnoscu dovedu do sunovrata tih pokreta. Covjek se na kraju zapita, da li gradjanski pokret uopste moze da ima buducnost u CG?

    Koliko treba vode da protekne Moracom?
    Ne pratim sem Balshe i Brana rijetko kojeg drugog kolumnistu tamo,nemam zivaca...a gazde,kad se sjetim 90ih kad su kretali,bili su ono shto vishe nikad biti nece,sad samo novac,novac i opet novac,dok ne pandrknu,zajebano je to,bash.

    A momak koji je obecavao,shta reci...sve vishe lichi na one primorce koji izdaju najgore moguce sobe na svijetu...
    ...

  34. #6275
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default





    Legendarno saopstenje UP! Ne brinite gradjani cisto je


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  35. The Following 3 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


Page 251 of 574 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •