Page 489 of 574 FirstFirst ... 389439479485486487488489490491492493499539 ... LastLast
Results 12,201 to 12,225 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12201
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    A da malo ne pretjerujes sad? Svakako mozemo pricati o strucnosti prevodilaca ili bilo kojih drugih ljudi, ali iznijeti ovo, da jedan drzavni organ ima 200 000 nezakonitih dokumenata....Pogotovo licne karte, pasosi, vozacke...Malo pausalno iznosis neke stvari.
    Ne iznosim paušalno, znam o čemu pričam. Upozoreni su da neke stvari ne smiju da rade i opet su nastavili.
    She is only here to annoy herself!

  2. #12202
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Kad bi dosli strucnjaci sa strane u bilo koju nasu instituciju i malo poceprkali po papirima bilo kog tipa vidjelo bi se jasno koliko ima neregularnosti, falsifikovanja, nepotpune dokumentacije itd...
    Pa nama zakonska regulativa nije niti azurirana, niti uskladjena, jos uvijek se u vecini oblasti koriste SFRJ, SRJ norme bez uskladjenih podzakonskih akata i vecina procedura se sprovodi u mutnom, u sivoj zoni, kroz rupe i po slobodnoj procjeni osobe koja tu proceduru sprovodi.

    A i zasto bi ikoga bilo briga radi li i pecatira li po zakonu nesto kad svakako nema kompetentnijeg od njega koji ce to da provjeri ili nedajboze nekome prijavi. A i ako ima - kome da prijavi kad se ne zna ko je nadlezan, a i kad se utvrdi ko je nadlezan taj je na kraju ili neznaven ili korumpiran ili u medjufazi promjena i smjena u drzavnim upravama... a i ako je savrsen na kraju nema onoga koji ce sve te napravljene "greske" kazniti ili ISPRAVITI sto je najvaznije. Ali nema ispravki nego "sto je bilo bilo je"....

    Samo neka smo mi zdravo, ali SFRJ je bila masina za sve ove drzavice u tranziciji. To su sve divne zemlje u geografakom smislu, ali drzavu u smislu institucija (lise Slovenije) ni jedna druga vidjela nije.

    Tesko cemo mi napredovati jer oni koji znaju i razumiju se u svoje strucne poslove, u zakone, pravila i procedure kad vide kakav smo mi mulj od institucija nemaju volje da tu plivaju i udave se nego bjeze tamo gdje se makar neke osnovne stvari postuju.
    Last edited by Kliker17; 26-11-22 at 16:49.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  3. #12203
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ne iznosim paušalno, znam o čemu pričam. Upozoreni su da neke stvari ne smiju da rade i opet su nastavili.
    Neka NSX.... Bice da radis u MUP, pa si bio u kakve inspekcije, pa znas....
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #12204
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tra-cetinjskog

    Jos nijesu zavrsili postavljenje ovih plasticih granicnika, a danas su vec polomili par komada na pocetku. Bulevari, napravljeni siroki da smanje guzvu, a postaju sve uzi i uzi i pravi se sve veca guzva....Ne razumijem ljude koji odlucuju o tome.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #12205
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tra-cetinjskog

    Jos nijesu zavrsili postavljenje ovih plasticih granicnika, a danas su vec polomili par komada na pocetku. Bulevari, napravljeni siroki da smanje guzvu, a postaju sve uzi i uzi i pravi se sve veca guzva....Ne razumijem ljude koji odlucuju o tome.
    Za sve postoji određena služba koja se bavi svojim poslom. Jedan od tih poslova je uređenje saobraćaja (broj traka, protočnost, tzv. raezervacija traka, da li režim jednosmerne ulice ili dvosmerne, ...). Igrom prilika sam poznavo određene ljude iz tih službi koji su ,,digli ruke'' od svog posla za vrijeme Mugoše (koji se nije obazirao na bilo šta što su stručni ljudi predlagaii). Od njegovog zemana do danas ne postoji te službe u svojoj funkciji osim kao forma koja odobrava odluke koje su donesene po ko zna kojim kriterijumima...

  6. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  7. #12206
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tra-cetinjskog

    Jos nijesu zavrsili postavljenje ovih plasticih granicnika, a danas su vec polomili par komada na pocetku. Bulevari, napravljeni siroki da smanje guzvu, a postaju sve uzi i uzi i pravi se sve veca guzva....Ne razumijem ljude koji odlucuju o tome.
    Što se tiče Bus traka, podržam max, samo da vam uvedu češće linije u PG, ali ovo kako su stavili ove plastične odbojnike iste boje ka' i ovu boju slova je kriminal, to treba da je bijele boje da se dobro razlikuje od trake i slova, da se ne nasadjuju ljudi na njih.
    Ili onaj kriminal dje one lzdignute ležeće od asfalta ili betona stave iste boje ka' i sami put, ne obilježe ga npr. crvenom ka' na zapadu, pa iša' bi mi neko u zatvor zbog toga.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #12207
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Retard sa retardiranim idejama. Ne umije da rijesi gradske probleme pa donosi adhoc odluke koje podrzavaju iste budaletine kao on.
    Nidje neces na glavnim bulevarima vidjeti vise lezecih policajaca nego u PG, biciklisticke staze bez smisla, lezeci policajci na svaki cosak....i kao slag na torti 700 metara trake za autobuse sa preprekama.....
    Da hoce vise indijanac otici sa njegovim rjesenjima za grad....

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  10. #12208
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,928
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Retard sa retardiranim idejama. Ne umije da rijesi gradske probleme pa donosi adhoc odluke koje podrzavaju iste budaletine kao on.
    Nidje neces na glavnim bulevarima vidjeti vise lezecih policajaca nego u PG, biciklisticke staze bez smisla, lezeci policajci na svaki cosak....i kao slag na torti 700 metara trake za autobuse sa preprekama.....
    Da hoce vise indijanac otici sa njegovim rjesenjima za grad....
    Ovo u podgoricu je ustavni puč da nece da predaju vlast mirno.
    Ne znam sto su umislili... Nevjerovatno je da ne postoji mehanizam da zaustavi njihovu hajduciju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #12209
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovo u podgoricu je ustavni puč da nece da predaju vlast mirno.
    Ne znam sto su umislili... Nevjerovatno je da ne postoji mehanizam da zaustavi njihovu hajduciju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pazi ovo
    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz
    Pravi je DPS kadar i vidim da su nasli pravog nasljednika "tate". Bahati idiot koji misli da sve prolazi.
    Razlog je kao zahtjevna organizacija i bla bla truc truc....a nije problem ni organizacija ni tehnicki mandat da uleti u 10 gradjevinskih projekata sa namjestenim tenderima....to mu ne smeta sto moraju da se "formiraju timovi i priprema dokumentacija".
    Od Mugose ovakvog indijanca da se usere u grad, nismo imali....Jos ce Migo biti najbolji gradonacelnik kojeg je ovaj grad vidio

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  13. #12210
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ja licno mislim da je Vukovic dosta uradio za grad. Nije bilo lako poslije Mugose, i naravno uvjek moze bolje. Ali "Traka, posebno iz pravca Bloka V, do sada je dominantno služila za nepropisno zaustavljanje vozila, zbog čega očekujemo da će novo saobraćajno rješenje doprinijeti efikasnijem protoku saobraćaja duž glavnog gradskog bulevara." ovo ne moze da bude opravdanje za ovakvo resenje. Treba nekad prihvatiti da za nesto ne postoji dobro resenje. A ne ajde da to rijesimo tako sto cemo napravit neki drugi problem, pa cemo njega resavat kasnije. Lijepo je to da autobusi i taxi imaju rezervisanu traku, ali ako trenutna situacija to ne dozvoljava jer ce se napraviti jos veci haos, onda to ne treba raditi. A kakav smo narod, tuda ce i dalje svi da voze
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. The Following 4 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  15. #12211
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,928
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pazi ovo
    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz
    Pravi je DPS kadar i vidim da su nasli pravog nasljednika "tate". Bahati idiot koji misli da sve prolazi.
    Razlog je kao zahtjevna organizacija i bla bla truc truc....a nije problem ni organizacija ni tehnicki mandat da uleti u 10 gradjevinskih projekata sa namjestenim tenderima....to mu ne smeta sto moraju da se "formiraju timovi i priprema dokumentacija".
    Od Mugose ovakvog indijanca da se usere u grad, nismo imali....Jos ce Migo biti najbolji gradonacelnik kojeg je ovaj grad vidio
    Vukovic i ostali 'podmladak' su niko i nista bez MDJ.

    Kad im skala šef i kad konacno izgube Pg, oni nemaju bukvalno nista da ponude glasacima bez komitsku pricu o zastavama i ugrozenosti.

    Do sad su makar imali hiljade izmisljenih radnih mjesta u gradske sluzbe...

    Losa strana nove vlasti u Pg, osim ako Milatovic neko cudo ne napravi, je da ce Df i Demokrate lopatama svoje ubacati.

    Vidjecemo ES kako ce se pokazati.

    Nadam se da se nece stropostati u ambis kao URA.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  16. #12212
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vukoviceva jedina pametna ideja je zatvaranje i pravljenje pjesackih zona u centru. I da na oba oka zazmurim na kasnjenja, precijenjene radove i fuserski obavljene.....
    Ostalo.....sredio je poslije 30 godina nesto sto su drugi pametniji pravili, a ovi zapustili do unistenja....
    Pravljenje igralista za one pare ili stavljanje klupa u postojece parkove nije neka stvar od posebnog znacaja....to samo govori o prethodnicima i koliko je u stvari nama lestvica nisko po pitanju zivota u gradu

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #12213
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ne kazem da je on sad nesto istorijsko napravio, ali ako cemo iskreno, ne mozemo reci da nije nista napravio. Cak i to sto pominjes, neko je napravio nesto prije 50 godina i to niko nije odrzavao i na kraju je on to popravljao, da banalizujem sad. Jeste, od nasih para, ka svudje u svijetu sto se radi. Meni je nebitno iz koje je partije, bitno mi je da ja kao gradjanin budem zadovoljan nekim stvarima. Nekima sam vise nego nezadovoljan, nekima sam zadovoljan. NE znam kakav ce biti sledeci, ali ce svakako imati moju podrsku ako bude unaprijedio neke stvari koje su meni bitne da lakse i ljepse funkcionisem. Sit sam ja tih politickih prdnjava.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  20. #12214
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,348
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ja licno mislim da je Vukovic dosta uradio za grad. Nije bilo lako poslije Mugose, i naravno uvjek moze bolje. Ali "Traka, posebno iz pravca Bloka V, do sada je dominantno služila za nepropisno zaustavljanje vozila, zbog čega očekujemo da će novo saobraćajno rješenje doprinijeti efikasnijem protoku saobraćaja duž glavnog gradskog bulevara." ovo ne moze da bude opravdanje za ovakvo resenje. Treba nekad prihvatiti da za nesto ne postoji dobro resenje. A ne ajde da to rijesimo tako sto cemo napravit neki drugi problem, pa cemo njega resavat kasnije. Lijepo je to da autobusi i taxi imaju rezervisanu traku, ali ako trenutna situacija to ne dozvoljava jer ce se napraviti jos veci haos, onda to ne treba raditi. A kakav smo narod, tuda ce i dalje svi da voze
    Upravo tako. Zbog nemogućnosti da riješiš bahato parkiranje, ti praviš biciklističku stazu u Kralja Nikole, i od Krivog mosta do Zabjela. Nemaš zakonske mogućnosti i kadra valjda što li je muka večć. Oh wait, ipak si ti nekakva pišljiva vlast.
    Sad uvodiš žute trake. Super biće gradski prevoz pa eto treba. Da i to dočekamo. Biće drugačije nego prij sigurno.

    Komunalna i saobraćajna policija su takvi bol u "oni" gradski / državni organi da liše izuzetaka, baš je pitanje što ti ljudi rade.

    Ptice na grani zanju da se u Džordža Vašingtona kod butika, ispred Elita, Maše, Normal i Maxim zgrada, između City Malla i Central Pointa kreteni bahate i parkiraju kako oni misle da treba.
    I umjesto da napuniš budžet i iskažanjavaš ga do iznemoglosti 5 puta, pa 6ti put kad napravi prekršaj povezeš mu auto u kasarnu Masline pola godine neka trune na poljanu dok policija provjeri je li legalno pa će bahati kreten pit kaficu i zamišljat ljubimca da mu je parkiran.
    Sigurno ćeš nakon toga imat efekat i neće se bahato ponašat kreteni.

    Ali ne, mi farbamo trake u crveno da bi biciklisti mogli da se voze. Kralja Nikole od Pobrežja do Zabjela trika nema da mogu dva autobusa ili kamion da se mimoiđu. Ono je kriminal i taj što se potpisao na u ulicu da je Ok i planirao je, treba da zapali diplomu i da se bavi nečim drugo.
    Pitanje je dana kada će nekoga na dušu da nosi, jer kad otvoriš vrata na parking prema saobraćajnoj traci, ostaješ bez ruke. Bicilklisti se ne mogu razminut takođe.
    Ono je zastiđe.
    Last edited by hercules; 26-11-22 at 22:35.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. The Following 6 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  22. #12215
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Kad bi komunalna policijai saobracajna radila svoj posao intezivnije, u budzet bi se godisnje slilo nekoliko miliona eura. Ali lakse je ovako. I na kraju, opet ni jedni ni drugi ni treci ne rade svoj posao kako treba. A gradjani i dalje trpe
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. The Following 2 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  24. #12216
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ne iznosim paušalno, znam o čemu pričam. Upozoreni su da neke stvari ne smiju da rade i opet su nastavili.
    Ma, u ovoj drzavi i Ustavom dupe brise kako ko stigne. Najjace da ih zanima validnost licnih dokumenata.

    Licno ne bih bio iznenadjen da neko zvanicno potvrdi tu cifru od 200.000 dokumenata. Ali ni najmanje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  26. #12217
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2,638
    Thanks Thanks Received 
    2,511
    Thanked in
    1,426 Posts

    Default

    Migranti ulaze sa automatskim oruzjem a mene oce da zatvore za prase na granici...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. #12218
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Šćekić: Razmatramo vraćanje zdravstvenih doprinosa


    https://www.cdm.me/drustvo/scekic-ra...nih-doprinosa/

    Populizam, prevare i iq86 razvališe ovu državu...
    Love, peace and respect.

  28. #12219
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Treba mi pojasnjenje ovih koji su razumjeli Evropa sad mjere:

    Ukinuti su doprinosi za zdravstvo na racun poslodavaca. Ok.
    *Ali ako shvatih dobro nijesu ukinuta davanja iz budzeta za zdravstvo koja nadomijestaju to ukidanje, je li tako?*

    Ispade sad da je komplet zdravstvo bilo izbrisano iz budzeta i da zato sad grca u nemastini...

    Sta se desilo? Nisu usmjerene pare dje treba ili imamo deficit u budzetu, pa dio za zdravstvo nije uplacen?
    Kako imamo para za povecanje zarada u javnoj upravi, a nema za skole i za zdravstvo?

    Nesto je trulo u drzavi Danskoj i bas ocigledno zaudara.
    Last edited by Kliker17; 27-11-22 at 09:55.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  29. #12220
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Dzabe spinujete. Sprizli ste ovu zemlju ali cemo ja mojsije i lucke zajedno sa mickejem da je vratimo na pravi put…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  30. #12221
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Moze li iko da mi kaze kako je moguce u jednoj suvjerenoj drzavi da na bulevaru pg-tuzi se viore albanske zastavue? Open balkan krece ofanzivno vidim ja
    Kako nam je kukala drzava covjece

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  31. #12222
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Treba mi pojasnjenje ovih koji su razumjeli Evropa sad mjere:

    Ukinuti su doprinosi za zdravstvo na racun poslodavaca. Ok.
    *Ali ako shvatih dobro nijesu ukinuta davanja iz budzeta za zdravstvo koja nadomijestaju to ukidanje, je li tako?*

    Ispade sad da je komplet zdravstvo bilo izbrisano iz budzeta i da zato sad grca u nemastini...

    Sta se desilo? Nisu usmjerene pare dje treba ili imamo deficit u budzetu, pa dio za zdravstvo nije uplacen?
    Kako imamo para za povecanje zarada u javnoj upravi, a nema za skole i za zdravstvo?

    Nesto je trulo u drzavi Danskoj i bas ocigledno zaudara.
    Ako mogu ja elektro struke da odgovorim?
    Prije je svakog mjeseca od plata išlo nešto na zdravstvo. To nije bilo ni blizu dovoljno, pa je dotirano iz budžeta. Kada se sabere sve (budžet + od uplate plata) opet je sistem (zdravstveni) jedva izdržavao. Ali, tim mjesečnim dotacijama su se mogle ,,krpiti" neke hitne ,,rupe" (kojih je uvijek bilo). Sada su ukinute te mjesečne dotacije (doprinosi od plata) te sve zavisi od budžeta, nema tih sredstava kada zaškripi (koliko god da su bile male značilo je). Ovaj sistem sada može da opstane samo (eh, to - samo) ako se odradi zadovoljavajući menadžment raspodjele sredstava iz budžeta, odnosno planiranje istoga jer nema tih mjesečnih dotacija od plate... Odnosno biće ih na onaj način kao u Velikoj Britaniji (dosta toga je prepisano odatle, a nije razmatrano koliko je primenjljivo), neće poslodavac uplaćivati zdravstveno nego radnik, biće nekoliko tarifa (npr. sedam ako sve iskopiraju sve, pa prva tarifa najjeftinija pokriva osnovne bolesti, a sedma najskuplja pokriva sve bolesti) i ukoliko se ne uplaćuje nema tzv. besplatnog zdravstva. Dobro, nije ga nikada ni bilo jer je za zdravstvo uplaćivao poslodavac, pa radnik nije imao osjećaj da uplaćuje (što se ono kaže ,,te pare vidio nisam"). Hoće li ići na taj Britanski model (kako je krenulo) ili će se ići na neko međurješenje ostaje da vidimo.
    Nisam iz struke, ali nadam se da sam uspio da približim problematiku.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  33. #12223
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Moze li iko da mi kaze kako je moguce u jednoj suvjerenoj drzavi da na bulevaru pg-tuzi se viore albanske zastavue? Open balkan krece ofanzivno vidim ja
    Kako nam je kukala drzava covjece

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Jesi li bio kad u Pluzine ili Berane da vidis trobojke? Ovi su makar stavili pravu crnogorsku zastavu pored albanske

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  34. #12224
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Druze ovo je crna gora
    Mozes ti u svoje dvoriste da stavis crnogorsku i koju god oces pored
    Po ulica ne moze, no drzave nema jbg
    Unakazi nas okruzenje, vratili bi nas u srednji vijek


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  35. #12225
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Druze ovo je crna gora
    Mozes ti u svoje dvoriste da stavis crnogorsku i koju god oces pored
    Po ulica ne moze, no drzave nema jbg
    Unakazi nas okruzenje, vratili bi nas u srednji vijek


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Prvo Srbi pocese, a Albanci prekopirase, s tim sto su ovi drugi vise ispostovali drzavu zbog pomenutog. Onamo dje su Bosnjaci vecina nema ljiljana niti bosanske zastave na ulicama, to su najlojalniji gradjani ove drzave (ne samo zbog zastava nego sveukupno), uz naravno Crnogorce

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 489 of 574 FirstFirst ... 389439479485486487488489490491492493499539 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •