Page 515 of 574 FirstFirst ... 15415465505511512513514515516517518519525565 ... LastLast
Results 12,851 to 12,875 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #12851
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Tanak mi je i za runing beka u američki fudbal što je vježba na onoga policajca.
    Da rezimiramo u skladu sa Mundijalom.
    Pipuna je VAR zayeba. Idemo dalje…
    Ja sr.a.nja u Ruandi (fraza iz filma).




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #12852
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što bi inače dobačivao bilo što ljudima koje ne poznaješ? Najjači su junaci koji nađu Pipuna da bi ga provocirali, a vide li nekog poput Petra Ivanovića ili Jevta, najradije bi klečali pred njima, da ne pominjem oca nacije. Kada je prije 2 godine neko prijetio iz auta JBB nije bilo ovakve priče. Ja stvarno neću da vjerujem u teorije da se ovo desilo iz čista mira.
    Nije se desilo iz cista mira. Niko ne veli da mozda i nije bilo nekih rijeci iako po snimku se ne moze tvrditi. Ali, mozes li da vjerujes da je Pipljun lazov lazavi?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. #12853
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što bi inače dobačivao bilo što ljudima koje ne poznaješ? Najjači su junaci koji nađu Pipuna da bi ga provocirali, a vide li nekog poput Petra Ivanovića ili Jevta, najradije bi klečali pred njima, da ne pominjem oca nacije. Kada je prije 2 godine neko prijetio iz auta JBB nije bilo ovakve priče. Ja stvarno neću da vjerujem u teorije da se ovo desilo iz čista mira.
    U pravu si, zaboravio sam da nemam CT tablice, samo je bitno da ćutim da ih ne izazovem naglaksom.

  4. #12854
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što bi inače dobačivao bilo što ljudima koje ne poznaješ? Najjači su junaci koji nađu Pipuna da bi ga provocirali, a vide li nekog poput Petra Ivanovića ili Jevta, najradije bi klečali pred njima, da ne pominjem oca nacije. Kada je prije 2 godine neko prijetio iz auta JBB nije bilo ovakve priče. Ja stvarno neću da vjerujem u teorije da se ovo desilo iz čista mira.
    ovo je čoek izjavio da se desilo, kapiraš li ti?

    Na parkingu, dok sam sjedio u automobilu, prišao je jedan mladić iz automobila cetinjskih registracija i počeo sa uvredama i negativnih komentara na moj račun.
    đe mu je on to priša? prišao mu na ovoliku udaljenost?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #12855
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što bi inače dobačivao bilo što ljudima koje ne poznaješ? Najjači su junaci koji nađu Pipuna da bi ga provocirali, a vide li nekog poput Petra Ivanovića ili Jevta, najradije bi klečali pred njima, da ne pominjem oca nacije. Kada je prije 2 godine neko prijetio iz auta JBB nije bilo ovakve priče. Ja stvarno neću da vjerujem u teorije da se ovo desilo iz čista mira.
    A kad si ti vjerovao u ista istinito? Tebi ocigledno ni slike ne pomazu jer bojis svoje poglede sa mitomanijom i ideologijom i shodno tome karakterises ljude. Isto tako u vezi svakog laznog incidenta koji se desio unazad dvije godine na svaki si prvi skakao bez ijedne rijeci post festum kad je svima postalo jasno da je sve bilo neistina i propaganda.

    Tvoj ukupni odnos prema stvarnosti se moze svesti u ovome "Ja stvarno neću da vjerujem" jer drugacije ne bi mogao da objasnis ono sto nosis u sebi a trazis u drugima kako bi mogao da sebi pravdas te nagone koje imas prema ljudima drugih ubjedjenja, nacije i vjere.

  6. #12856
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Nije se desilo iz cista mira. Niko ne veli da mozda i nije bilo nekih rijeci iako po snimku se ne moze tvrditi. Ali, mozes li da vjerujes da je Pipljun lazov lazavi?
    U ovom slučaju je očigledno jedino da se ekces nije mogao desiti iz čista mira. Ako lažu, masno lažu i Pipun i ova sijeda glava i njegov sin, jer evo za svog života mi se ne desi nikad da me neko iz čista mira napane osim ako je neko nadrogiran, pijan ili nije čist u glavu. Pipun je trebao da iskulira i to je to. Mada ne znam što bi iko ikoga iz čista mira provocirao. Da ponovim, kada se šamarao vojnik, kada se zalijećalo na JBB nije bilo pravdenika foruma da isto pričaju

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  8. #12857
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    U ovom slučaju je očigledno jedino da se ekces nije mogao desiti iz čista mira. Ako lažu, masno lažu i Pipun i ova sijeda glava i njegov sin, jer evo za svog života mi se ne desi nikad da me neko iz čista mira napane osim ako je neko nadrogiran, pijan ili nije čist u glavu. Pipun je trebao da iskulira i to je to. Mada ne znam što bi iko ikoga iz čista mira provocirao. Da ponovim, kada se šamarao vojnik, kada se zalijećalo na JBB nije bilo pravdenika foruma da isto pričaju
    Ono sto je on rekao da se desilo, po video snimku se jasno vidi da se nije desilo. Lagao je i lagao je masno. Zasto bi mu onda povjerovao u vezi icega sto je sinoc izgovorio u vezi incidenta? Zasto mu dajes "benefit of the doubt"? (ne znam kako bih preveo ovo?)
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  10. #12858
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Lazno prijavljivanje Knezevica je krivicno djelo, ocekujem reakciju Gardasevica da tuzi Knezevica ....
    Zatvorska kazna 7 mjeseci , sad je skoro dobio lik za lazno prijavljivanje


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by NetworkMaster; 08-12-22 at 21:31.

  11. #12859
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Lazno prijavljivanje Knezevica je krivicno djelo, ocekujem reakciju Gardasevica da tuzi Knezevica ....
    Zatvorska kazna 7 mjeseci , sad je skoro dobio lik za lazno prijavljivanje


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ajde ne sprdaj se. Znaš svakako da neće dana dobit dok je vlast ni za veće.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. #12860
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Ja imam povjerenje u tuzilastvo i sudstvo da ce pravilno da postupe. Bez toga smo bez reda

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  14. #12861
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ja imam povjerenje u tuzilastvo i sudstvo da ce pravilno da postupe. Bez toga smo bez reda

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Šaljivdžijo
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  15. #12862
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ono sto je on rekao da se desilo, po video snimku se jasno vidi da se nije desilo. Lagao je i lagao je masno. Zasto bi mu onda povjerovao u vezi icega sto je sinoc izgovorio u vezi incidenta? Zasto mu dajes "benefit of the doubt"? (ne znam kako bih preveo ovo?)
    Ne dajem benefit, niti imam razloga ikome da ga dajem. Ako je Knežević lagao, neka brate odgovara , njegov obraz ali nemojte mi samo reći da se ovo moglo desit iz čista mira.
    Sinoć je forumaš napisao da je ovo tek početak i da treba nasrtat na izdajnike. A mnogi im se pridružiše misleći da je neko izbio obezbjeđenje i Pipuna.

  16. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  17. #12863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Zogovic veli nocas u odbranu kolege Pajpa :"Sudija-dps vojnik nije uzeo u obzir audio zapis sa kamere...samo video"

    Audio zapis sa kamere aerodromske zgrade...

    Jaku noc cjna gojo

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 08-12-22 at 21:46.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  18. The Following 18 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  19. #12864
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Zogovic veli nocas u odbranu kolege Pajpa :"Sudija-dps vojnik nije uzeo u obzir audio zapis sa kamere...samo video"

    Audio zapis sa kamere aerodromske zgrade...

    Jaku noc cjna gojo

    Sent from my SM-S901B using Tapatalk
    a kao postoji navodno audio zapis iz audia kao ono zovite Sergeja....
    i to im daje za pravo da su bili verbalno nadjacani i krenuli u fizicki obracun, jer su duplo tezi i veci....
    Ljudi se sprdaju Jokovicu jer ima srednju skolu a on izgleda da je doktor nauka za ove sa fakultetom u parlamentu


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. #12865
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

  21. #12866
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Dje ćeš sad to Direktore kad ima važnijih tema
    Zamisli da je neko njega pritvorio na osnovu lazne optuzbe. Tad ne bi skreca sa teme nego bi se malo borio za sebe i za pravdu. Ovako, vjerovatno kad su CT tablice u pitanju, onda je u redu da se izignorise nepravda.

  22. #12867
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nađi što sam to napisao i ujedno daj mi odgovor na postavljeno pitanje čiji si odgovor izbjegao.
    To je najmanje bitno u svoj ovoj prici. Ta prica da se ne cuje sto mu je receno, ne bi on iz cista mira... To tako lici na sve one SNS botove u komentarima danas po CG portalima.

    A reci mi sto mu je onaj glasic u glavi, sto bi trebalo da predstavlja moral, dobacio te je posao da prijavi slucaj, kaze da se radi o politickom progonu i nacionalistickom (iz snimka se vidi da je porodica tu slucajno i krece na aerodrom), i jos pritom je zveckao oruzjem...

    Mozes li to kako objasniti, sto mu je u glavi neko dobacio? Znaci neko je mogao par godina na robij da nije bilo snimka. Zbog cega? Jer se nasmijao? Izgovorio "Eno ga Pipun" kad ga je vidio...

    ???

  23. #12868
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post

    đe mu je on to priša? prišao mu na ovoliku udaljenost?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Prišao mu je sa Cetinja u Golubovce. Kud ćeš bliže od toga.
    Nije mogao čekati. Imali su namjeru da instaliraju laboratoriju sa biološkim oružjem.
    Tako su ga na obuci naučili.
    Last edited by high; 08-12-22 at 23:20.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  24. #12869
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Pipun si je dao autogol. Cijela CG je mogla da vidi kakav je, smije li se reci istina, lazov?

    Druga je stvar sto dio Crne Gore ne zeli da vidi ono sto se na video zapisu jasno vidi. Ima ih odje na forumu. Prepoznace se. Ti lazu prvo sami sebe, pokusavajuci da sebe ubijede da Pipun nije lagao. Tragikomicno. Da li, onako za sebe, osjecuju malo sramote zbog onog sto su pisali braneci Pipuna?

    Nego, da li ce biti pokrenut poostupak protiv Dusana Knezevica za fizicki napad na Gardasevica? Postoji video zapis. Hoce li biti pokrenut postupak protiv Milana Knezevica zbog laznog prijavljivanja? Postoji video zapis.

  25. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  26. #12870
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Zamisli da je neko njega pritvorio na osnovu lazne optuzbe. Tad ne bi skreca sa teme nego bi se malo borio za sebe i za pravdu. Ovako, vjerovatno kad su CT tablice u pitanju, onda je u redu da se izignorise nepravda.
    Sinoć je ekipa likovala nakon informacije da je Knežević napadnut, uz komentare koji podstiču na nasilje i prijetnje nastavkom istih djela. Da nije sudstvo ovakvo kakvo jeste, ovi koji su prijetili nastavkom napada na izdajnike(izdajnik je po njima svako ko je protiv DPS-a) , morali bi da daju izjave o svojim pozivima na "udaranje po neprijateljima" ali valjda dočekamo i tu promjenu. Kako se situacija sa informacijama mijenjala, tako se priča mijenja, razočarani što Pipun nije prebijen kako su mislili.

  27. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #12871
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,125
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Juče reče napadoše me, danas veli uvrijediše me.

    xaxaxaxa
    Kakva smo mi nula ljudska kad pored toga sto nas zavadjuju, lazu, kradu, politicar na kraj i biju.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  29. #12872
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Što mu je veli dobačio pa ga je isprovocirao je pitanje svih pitanja...
    Gorile Milana Kneževića baš odaju utisak da mogu i sa usana da čitaju kroz šoferšajbnu po kiši jer se na snimku vidi da ih je momak jedva i pogledao kad je izalzio iz kola.
    A kad već mogu da biju starce od 73 godine te junačine sigurno mogu i sa usana da čitaju. Ološ.

    Svi vi koji na ijedan način ovo relativizujete, i pokušavate da stavite i izjednačite u bilo koju ravan, se ne razlikujete od Milana Kneževića i njegovih tjelohranitelja. Upamtite to.
    Ne znam da li ste skapirali, ali snimak je dokazao da je Milan Knežević jedno veliko ništa i najobičniji lažov. Ovo što sad radite, je isto kao da vjerujete riječima svoga djeteta ko je prvi počeo tuču na igralištu, iako kamere pokazuju da je vaše dijete prvo počelo.
    I sad nećete vaše dijete da okrivite, nego roditelje te druge djece i drugu djecu.
    Vidi nam se po društvu generalno rezultati takvog vaspitavanja djece.
    Nije on loš, no ga društvo nagrdi. Ovako i Vesna Medenica za sina zbori sigurno.

    Kako mu je već skinut imunitet zbog državnog udara, tačno treba i država i Gardašević da ga goni za lažno prijavljivanje. Da makar jednom bude osuđen na pravdu Boga, da i to doda u svoj CV.
    Ovaj šaljivdžija nivoa kursadžija i njegove gorile će negdje nabasat na nekoga mnogo agresivnijeg od Gardaševića i stvarno dobit po arbatu, a onda će to stvarno bit bruka veća no ova danas.

    Da išta ljudsko ima u sebi izvinio bi se Gardaševiću, javnosti CG a posebno svojim Zećanima. Ali pošto je to jedna nula od čovjeka, on će i dalje da piše pjesme i glumi žrtvu za svojih 50 glasača, i majku mu.
    Do tada, to ništavilo će nastavit da dolazi sa gospođom u Plantaže da jede o trošku građana škampe i popije bocu skupog vina uz amin brata vozača Andrije Mandića. Fakat, to nije još ni blizu večera koje je taj isti DPS pojeo za toliko sile godine.
    Ali jedu od naše đece. Možda to nekad skapirate, no me strah da će tada baš da bude kasno. I ne može na nepočinstva aktuelne većine da bude odgovor što su oni bivši radili.
    Bivše smo makli sa tih mjesta baš zbog toga da bi došli drugi da poprave sistem, a ne da ga nanovo uzjašu. Mislite o tome.

    Inače se ođe nikad nije moglo ostat u auto duže od 15 sekundi dok ne ispratiš putnika na let, ćerali su ljude odavde. To bijahu DPSovci valjda.
    Sad kad je DF došao na vlast u Aerodrome, to su ispravili pa na 4 žmigavca. Čisto da neko od dušebrižnika ne napiše da se Gardašević parkirao na pješački.
    Last edited by hercules; 08-12-22 at 23:29.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  30. The Following 6 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  31. #12873
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Slusam sad space, rece novinar jedan da je koordinator za bezbjednost na Aerodromima neki Krstajic, kum Knezevicev.

    To bi bilo objasnjenje zasto je onako "jako" usao u svu pricu i manipulaciju. Racunao da ce snimak izostati, ako ga uopste bilo.

  32. #12874
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Što mu je veli dobačio pa ga je isprovocirao je pitanje svih pitanja...
    Gorile Milana Kneževića baš odaju utisak da mogu i sa usana da čitaju kroz šoferšajbnu po kiši jer se na snimku vidi da ih je momak jedva i pogledao kad je izalzio iz kola.
    A kad već mogu da biju starce od 73 godine te junačine sigurno mogu i sa usana da čitaju. Ološ.

    Svi vi koji na ijedan način ovo relativizujete, i pokušavate da stavite i izjednačite u bilo koju ravan, se ne razlikujete od Milana Kneževića i njegovih tjelohranitelja. Upamtite to.
    Ne znam da li ste skapirali, ali snimak je dokazao da je Milan Knežević jedno veliko ništa i najobičniji lažov. Ovo što sad radite, je isto kao da vjerujete riječima svoga djeteta ko je prvi počeo tuču na igralištu, iako kamere pokazuju da je vaše dijete prvo počelo.
    I sad nećete vaše dijete da okrivite, nego roditelje te druge djece i drugu djecu.
    Vidi nam se po društvu generalno rezultati takvog vaspitavanja djece.
    Nije on loš, no ga društvo nagrdi. Ovako i Vesna Medenica za sina zbori sigurno.

    Kako mu je već skinut imunitet zbog državnog udara, tačno treba i država i Gardašević da ga goni za lažno prijavljivanje. Da makar jednom bude osuđen na pravdu Boga, da i to doda u svoj CV.
    Ovaj šaljivdžija nivoa kursadžija i njegove gorile će negdje nabasat na nekoga mnogo agresivnijeg od Gardaševića i stvarno dobit po arbatu, a onda će to stvarno bit bruka veća no ova danas.

    Da išta ljudsko ima u sebi izvinio bi se Gardaševiću, javnosti CG a posebno svojim Zećanima. Ali pošto je to jedna nula od čovjeka, on će i dalje da piše pjesme i glumi žrtvu za svojih 50 glasača, i majku mu.
    Do tada, to nipštavilo će nastavit da dolazi sa gospođom u Plantaže da jede o trošku građana škampe i popije bocu skupog vina uz amin brata vozača Andrije Mandića. Fakat, to nije još ni blizu večera koje je taj isti DPS pojeo za toliko sile godine.
    Ali jedu od naše đece. Možda to nekad skapirate, no me strah da će tada baš da bude kasno. I ne može na nepočinstva aktuelne većine da bude odgovor što su oni bivši radili.
    Bivše smo makli sa tih mjesta baš zbog toga da bi došli drugi da poprave sistem, a ne da ga nanovo uzjašu. Mislite o tome.

    Inače se ođe nikad nije moglo ostat u auto duže od 15 sekundi dok ne ispratiš putnika na let, ćerali su ljude odavde. To bijahu DPSovci valjda.
    Sad kad je DF došao na vlast u Aerodrome, to su ispravili pa na 4 žmigavca. Čisto da neko od dušebrižnika ne napiše da se Gardašević parkirao na pješački.
    Ajde ako imaš vremena pogledaj što su sinoć pisali Sandor Kolar kako li se zove forumaš i ostala ekipa. Prve reakcije su bile "junačke" jer su se ponadali da su cetinjani izbili Kneževića i njegovo obezbjeđenje. Prva informacija je takva i bila prenešena da je napadnut. Po tebi je relativizacija ako ne stičemo utisak koji je dopadljiv tebi i ekipi. Ti isključuješ mogućnost da je ekces nastao provociranjem? Nije bitno ako ja tebi uputim u prolazu kada te sretnem iz čista mira nazivajući te nekim pogrdnim imenom, a ti sa par drugova reaguješ i ja budem žrtva?
    Odlučite se brate, jel početak napada na izdajnike ili su izdajnici lažne žrtve.

  33. #12875
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Možda odradi i ideološku gimnastiku..pa postane Bred Pit.
    Mercedes ispred skupštine..i to.Stvarno kako mu ne dosadi vječito izigravati žrtvu sistema.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 08-12-22 at 23:40.
    No pasaran!

Page 515 of 574 FirstFirst ... 15415465505511512513514515516517518519525565 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 21:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 12:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •