Page 263 of 574 FirstFirst ... 163213253259260261262263264265266267273313363 ... LastLast
Results 6,551 to 6,575 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #6551
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,935
    Thanks Thanks Given 
    4,778
    Thanks Thanks Received 
    9,810
    Thanked in
    3,720 Posts

    Default

    Do kraja života bi mi proveo sa kuglom uz nogu sadeći drveće. Fakin' botaničar bi ga zvali, pas mater nenormalnu pi.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...u-herceg-novom
    War. War never changes.

  2. The Following 9 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  3. #6552
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,559
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Prevario je sve Abazovic, ako ima i 20% istine u svemu ovome, sto je najgore, kome kog da cojek povjeruje, dá sansu posere se u sve, politika i etika ne idu zajedno i to je to. Mafija je odje jaca od drzave.
    Tu es mon héro!

  4. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  5. #6553
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,834
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Budite relaksirani, narodna volja će sve to riješiti kad budu izbori aBd
    Love, peace and respect.

  6. #6554
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Do kraja života bi mi proveo sa kuglom uz nogu sadeći drveće. Fakin' botaničar bi ga zvali, pas mater nenormalnu pi.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...u-herceg-novom
    Strpao bih ga 20 godina u zatvor bez milosti.

  7. #6555
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,400
    Thanks Thanks Given 
    5,532
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Cisto price radi, kako znamo da je Abazovic trazio kriptovane telefone ovim likovima? Zato sto su oni to u poruci napisali?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #6556
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    U oktobru bice u novembru, u novembru bice u decembru, i tako dalje i tako dalje...

  9. #6557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,935
    Thanks Thanks Given 
    4,778
    Thanks Thanks Received 
    9,810
    Thanked in
    3,720 Posts

    Default

    Mislim da je ovo samo uvod neki, ovo je stvarno smiješno.

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    War. War never changes.

  10. #6558
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Meni nije smijesno sto nema politicara koji nije povezan sa nekim klanom, ovo je sprdnja sto cine ljudi za pare, za lajkove, prodaju se totalno i postaju plutajuca go.na, kojih je more prepuno, nazalost...ocemo li ikad docekat da se ovoliko go.ana ne izliva u more...kolektore pomagaj...

  11. #6559
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ništa onda, samo da pozdravim brave, među kojima sam i ja, koji su se nadali nekoj promjeni padom dps-a.
    Pa sta je rjesenje. Nisu bolji od DPS, pa ajde onda da ih opet glasamo.
    Evo na nekoliko tema, nekoliko kolega pise o partijama.
    Ja proteziram Perica i Preokret, drugi proteziraju ES, neko demokrate, a neko iako su za mene desnicari i totalne avetinje 21.Maj
    Evo na brzinu 4 izbora da ne moramo da glasamo Kavacki klan, Raska goluba pismonosu za isti ili Skaljarce preko URA.
    Ili Vuciceve izvodjace radova.
    Nije mi jasna ta tolika deprimiranost i fora "svi su isti pa cemo glasati DPS".
    Ali dobro. Svako ima svoje razloge zasto glasa. Glasao sam URA, zajebao je, sad necu nego cu podrzati Perica ako izadje.
    Ne postoji sansa da glas dam narkodilerima i slicnim likovima.

  12. #6560
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    E da zaboravih.
    Znaci vjerujemo Kanu da su dobri sa Abazovicem, ali mu ne vjerujemo da je visoki starjesina SBPK, koji je bio u obezbjedjenje Djukanovicu, koji je prijatelj sa Lazovicem(savjetnik predsjednika) i Veljovicem(savjetnik predsjednika), da je kum sa visokopozicioniranim clanom Kavackog klana.
    Pitam za druga...

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #6561
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa sta je rjesenje. Nisu bolji od DPS, pa ajde onda da ih opet glasamo.
    Evo na nekoliko tema, nekoliko kolega pise o partijama.
    Ja proteziram Perica i Preokret, drugi proteziraju ES, neko demokrate, a neko iako su za mene desnicari i totalne avetinje 21.Maj
    Evo na brzinu 4 izbora da ne moramo da glasamo Kavacki klan, Raska goluba pismonosu za isti ili Skaljarce preko URA.
    Ili Vuciceve izvodjace radova.
    Nije mi jasna ta tolika deprimiranost i fora "svi su isti pa cemo glasati DPS".
    Ali dobro. Svako ima svoje razloge zasto glasa. Glasao sam URA, zajebao je, sad necu nego cu podrzati Perica ako izadje.
    Ne postoji sansa da glas dam narkodilerima i slicnim likovima.

    Nisam nikad glasao dps niti ću, tako da to što projektuješ prema sebi ne primjenjuj na druge.

    Reklo bi se da mafijaši dobro prate političku scenu i imaju kupljene političare u svim partijama što otvara mnoga pitanja.

  15. #6562
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    @Hell Raiser Jes no sam ja glasao protiv tog dps-a, dao glas covjeku koji je pricao da ce da se bori protiv istih i da ih hapsi a dokazalo se suprotno. Moguce da je mislio da ce da se bori protiv dpsa tako sto ce postati clan suparnickog klana jelte.
    Uglavnom dps nam je prodao drzavu razno raznim strancima, ali nam je zastava od 2006 ista, a sad sve manje vidim tu zastavu a sve vise tudju, pa ako ce vec neko da me krade onda bolje ovi sto su 30 godina, no ovaj sto je napravio 50 kikseva za godinu dana i prica bajke, sjedi sa kriminalcima i svercerima, dopisuje se preko kripte, prodaje nas Srbiji.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. The Following 3 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  17. #6563
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Uhapšen devetnaestogodišnjak, osumnjičen za podmetanje deset požara u Herceg Novom

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-hronika/616869/uhapsen-devetnaestogodisnjak-osumnjicen-za-podmetanje-deset-pozara-u-herceg-novom

    SMRT FAŠIZMU!

  18. #6564
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nisam nikad glasao dps niti ću, tako da to što projektuješ prema sebi ne primjenjuj na druge.

    Reklo bi se da mafijaši dobro prate političku scenu i imaju kupljene političare u svim partijama što otvara mnoga pitanja.
    Kakvi politicari kupljeni od kriminalaca.pa evo me forum 10 godina ubjedjuje da lupetam i da toga nema u CG. Odakle sad to da kriminal ima takav uticaj na CG. Znaci dok su sjedjeli inspektori sa njima onda su bili kontroverzni biznismeni, a sad kriminalci.
    To sto se ocekivala lojalnost od njih,pa jbga.
    A ne projektujem nista. Evo samo post iznad, bolje i ovi koje znamo nego neko novi....

  19. #6565
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    @Hell Raiser Jes no sam ja glasao protiv tog dps-a, dao glas covjeku koji je pricao da ce da se bori protiv istih i da ih hapsi a dokazalo se suprotno. Moguce da je mislio da ce da se bori protiv dpsa tako sto ce postati clan suparnickog klana jelte.
    Uglavnom dps nam je prodao drzavu razno raznim strancima, ali nam je zastava od 2006 ista, a sad sve manje vidim tu zastavu a sve vise tudju, pa ako ce vec neko da me krade onda bolje ovi sto su 30 godina, no ovaj sto je napravio 50 kikseva za godinu dana i prica bajke, sjedi sa kriminalcima i svercerima, dopisuje se preko kripte, prodaje nas Srbiji.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Uh, pa sto ne kazes.
    Elem, ja sam davno rekao, jos od cuvene Milatoviceve "nema revansizma" da ce sve ovo u krasni da podje. Pa kad nas je Rovco ubjedjivao da je u nasem interesu da damo jos desetine miliona Bemaxu i Blazu, ja se pobunih, a vidim da je nekima to super. Pa kad su se razisli u vecini sam bio za izbore, a ostali su serovali Bemaxov vatromet i osvjezavali po forumu.
    A sad ne valja....
    Nego, izgleda da je nama normalno da je policija i ANB logisticka podrska mesarima koji melju ljude i ponosno dijele slike izmedju sebe. To kao normalan utorak.
    Nema promjene dokle god su mesari savjetnici a ne iza resetaka. I jos ih predsjednik brani.
    Kako bjese.... neka nova Crna Gora na koju se moramo nauciti". Pa se iskolaci i priprijeti prstom, a izvodjaci SAJ i Lazovici sa kumom Katnicem.
    Neka hvala....necu ih glasati sigurno...

  20. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  21. #6566
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Cisto price radi, kako znamo da je Abazovic trazio kriptovane telefone ovim likovima? Zato sto su oni to u poruci napisali?
    Lik je priznao da je imao sky
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #6567
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Mislim da je ovo samo uvod neki, ovo je stvarno smiješno.

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Nije smijesno nakon uvoda kako je pomogao budvanskoj grupi preko blaza radjenovica i bata
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #6568
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ima li ičega što se spočita DPSu da ti ne relativizuješ?

    Ajmo ovako, oko kriptovanih telefona.

    Prvo, sjećamo se svi priče da su nestala dva sistema za prisluškivanje i da su u rukama kriminalaca bliskih DPSu. Da, Lazovića & co.

    U toj situaciji, kad je u ANBu ekipa uigrana i odana DPSu, kad si skoro pa siguran da te slušaju, nakon pada DPSa 30.08. ne znam što je čudno da se traže zaštićena sredstva komunikacije.

    Nemam namjeru da opravdavam Dritana, kiksao je do sad mnogo toga, al od ovoga praviti dževu...smiješno je.

    Evo da vidimo šta će da izađe, ako je razjinenjivao poruke kojima sebe inkriminiše na bilo koji način, to je potpuno druga stvar u odnosu na ovo.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sad si mene napao iz cista mira, jos mi govoris da sam za dps a znas i sam da nije tako.
    ovo nikakve veze nema sa jaguarom kao sto ti oces da kazes. Sami su rekli da su snimci procurjeli iz SDT/Specijalnog policjskog odeljenja, znaci nije jaguar.
    a ovo danas je sky.
    opet nije jaguar.

    Nestao je samo jedan aparat za prisluskivanje i to jaguar i to davno ima ako ne i 10+ godina. Sad si namlatio nekih gradskih prica i sve povexao bez ikakve logike i cinjenica


    Ne mozes mi reci da drzava nema neko svoje sredstvo komunikacije zasticeno, kojima sluzbe i diplomatske komuniciraju, svaka drzava to radi. Mada vidimo ove vlade sta su radile, viber sjednice itd, koja smijurija
    Last edited by .Bole; 10-08-22 at 15:10.
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #6569
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,400
    Thanks Thanks Given 
    5,532
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Lik je priznao da je imao sky
    Jeste, a znaci li to da su mu bas oni dali telefon?

    Nisam pravnik, ali cini mi se da bez fizickog dokaza (ili pisanja na aplikaciji) pravno receno mogu ga za mudah ufatit
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #6570
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Jeste, a znaci li to da su mu bas oni dali telefon?

    Nisam pravnik, ali cini mi se da bez fizickog dokaza (ili pisanja na aplikaciji) pravno receno mogu ga za mudah ufatit
    Naravno ali slicnim argumentima se branio i migo stijepovic u aferi koverta
    Podgorica Podgoricanima!

  26. #6571
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ima li ičega što se spočita DPSu da ti ne relativizuješ?

    Ajmo ovako, oko kriptovanih telefona.

    Prvo, sjećamo se svi priče da su nestala dva sistema za prisluškivanje i da su u rukama kriminalaca bliskih DPSu. Da, Lazovića & co.

    U toj situaciji, kad je u ANBu ekipa uigrana i odana DPSu, kad si skoro pa siguran da te slušaju, nakon pada DPSa 30.08. ne znam što je čudno da se traže zaštićena sredstva komunikacije.

    Nemam namjeru da opravdavam Dritana, kiksao je do sad mnogo toga, al od ovoga praviti dževu...smiješno je.

    Evo da vidimo šta će da izađe, ako je razjinenjivao poruke kojima sebe inkriminiše na bilo koji način, to je potpuno druga stvar u odnosu na ovo.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Tebi je normalno da potrpesjednik vlade kordinator svih službi bezbednosti traži kripto telefon od kriminalaca i to jednih od jačih klanova .
    Inizgovor ti je morao se braniti od DPsa pa nje imao kako nego zvao Skaljarski klan , aj nabavi mi te telefone što vam ja ne mogu prisluskivat jer mozda mene DPs prisluskuje.
    A nemoj kimmi , prosto nemoj
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #6572
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Uh, pa sto ne kazes.
    Elem, ja sam davno rekao, jos od cuvene Milatoviceve "nema revansizma" da ce sve ovo u krasni da podje. Pa kad nas je Rovco ubjedjivao da je u nasem interesu da damo jos desetine miliona Bemaxu i Blazu, ja se pobunih, a vidim da je nekima to super. Pa kad su se razisli u vecini sam bio za izbore, a ostali su serovali Bemaxov vatromet i osvjezavali po forumu.
    A sad ne valja....
    Nego, izgleda da je nama normalno da je policija i ANB logisticka podrska mesarima koji melju ljude i ponosno dijele slike izmedju sebe. To kao normalan utorak.
    Nema promjene dokle god su mesari savjetnici a ne iza resetaka. I jos ih predsjednik brani.
    Kako bjese.... "neka nova Crna Gora na koju se moramo nauciti". Pa se iskolaci i priprijeti prstom, a izvodjaci SAJ i Lazovici sa kumom Katnicem.
    Neka hvala....necu ih glasati sigurno...
    Koga god glasali na isto nam dodje, to je valjda poslije svega ovoga jasno, a ako poludim pa vise ikad izadjem na glasanje onda cu prije dps zaokruzit jer znam sto mogu ocekivat od njih.
    U bajke o boljem sjutra i postenom politicaru vise ne vjerujem, vrijeme je da odrastem.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. #6573
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Jeste, a znaci li to da su mu bas oni dali telefon?

    Nisam pravnik, ali cini mi se da bez fizickog dokaza (ili pisanja na aplikaciji) pravno receno mogu ga za mudah ufatit
    Nije ni vesna medenica imala sky nego su drugi pisali - pa je eno u pritvor.
    Pa ako cemo ni po babu bi po stricevima…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  29. #6574
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,400
    Thanks Thanks Given 
    5,532
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Naravno ali slicnim argumentima se branio i migo stijepovic u aferi koverta
    Samo smo imali i video snimak, slomljeno kumstvo i priznanje. Da sacekamo priznanje Dritana za pocetak, pa cemo vidjet dje cemo ga rasposijelit u iducoj Vladi
    Quote Originally Posted by acs View Post
    Nije ni vesna medenica imala sky nego su drugi pisali - pa je eno u pritvor.
    Pa ako cemo ni po babu bi po stricevima
    Ali jeste njen klipan od sina i jos je pominjao, plus ne znamo koiko informacija je dostupno nama a koliko nije.
    Mogu oni da kazu - dacemo acs-u i antaresu sa CDM foruma kriptovani telefon, ispitace se jesmo li ili nismo dobili i koristili telefon, i ako nema dokaza da smo ga dobili ili koristili, sta nam mogu?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  30. #6575
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Neonacisti u usponu.

    Kancer.

    https://m.cdm.me/politika/tuzilac-nalozio/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 263 of 574 FirstFirst ... 163213253259260261262263264265266267273313363 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •