Page 246 of 574 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast
Results 6,126 to 6,150 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #6126
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    3,263
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sprdnja, jedni veličaju ovog Rastodera, drugi Pavla, Dražu i Joanikija Lipovca, treći Krsta i gledaju kroz prste Sekuli.

    Sve poluđelo, ali baš.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ono sto mi je zapalo bas za oko. Pa bolje da su ima braca iz Luksemburga poslali po 200 eura nego film. Upropastise patriote ovu zemlju.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Last edited by crane_operator; 25-07-22 at 22:53.
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  2. #6127
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sprdnja, jedni veličaju ovog Rastodera, drugi Pavla, Dražu i Joanikija Lipovca, treći Krsta i gledaju kroz prste Sekuli.

    Sve poluđelo, ali baš.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Imaju komšije dobar naziv za ovo.

    To su bre kompletni idioti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #6128
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ma kakvi. Sve je to ima potpune unutrašnje logike.

    Svako vidi samo tuđe fašiste, a za svoje ima puno razumijevanja. Ponijelo ga zlo vrijeme. Zalutao malo. Eto ga i Rastoder, što kaže Šerbo ”Za mene je zločin nešto što se ne može pravdati, ali ga mogu razumjeti i pokušavam da ga razumijem”.

    Pitaj ga za Đurišića, njegove zločine niti će razumjeti niti pokušavati da razumije.
    Svako ima svoje zločince. Čak i partizani.
    Kada bi SVAKO SVOJE najoštrije osudio, brzo bi ih stavili ad acta.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to MLS For This Useful Post:


  6. #6129
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...novica-5130258

    Guzichko zaboravi da ponese peshkir
    ...

  7. #6130
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Nesto iz susjedstva, a prepoznajem medju svojom djecom i njihovim prijateljima.
    Neka vas naslov ne odvuče od poente..

    .....
    ...znači li to da je na djelu generacija neopterećena ratnim traumama? Da. Milenijci ne mare za neračišćene računa između susjeda i komšija, njih čak ni regija ne zanima ili im nije nužno samo ona u fokusu. Naša su djeca prvenstveno građani svijeta. I zato ih ne razumijemo, pa se čudimo "fuziji naših i vaših". Split, Beograd, London, Oslo..., njima je svejedno, jer su pametnim telefonima povezani s cijelim svijetom. Oni ne vire preko plota jer njima više ništa ne znače ne samo države, već i kontinenti. Društvenim su se mrežama (s)vezali čvršće nego nacionalnim simbolima. ..
    .




    https://slobodnadalmacija.hr/split/u...vijest-1211046

  8. #6131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MLS View Post
    Svako ima svoje zločince. Čak i partizani.
    Kada bi SVAKO SVOJE najoštrije osudio, brzo bi ih stavili ad acta.
    Kamo sreće. Ali za svoje se vazda nađe riječ razumijevanja.

  9. #6132
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ugovora-sa-spc

    I umjesto da se ova vrsta rasprave vodila prije potpisivanja TU, Vlada prvo usvoji TU, a onda Dritan najavi otvaranje rasprave o TU

    Čudo niđe na svijet viđeno. CG je stvarno zemlja čuda. Ima premijera "glup ka' točak".

  10. #6133
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...inspektora-anb

    On je kao maloljetnik osuđivan na 10 mjeseci maloljetničkog zatvora i kao punoljetna osoba na jedinstvenu kaznu od 10 mjeseci zatvora, pokazuju podaci koje je on naveo u ustavnoj žalbi tražeći brisanje osuda iz kaznene evidencije.

    Premijer Dritan Abazović kazao je da Kurtija nema u kaznenoj evidenciji.
    Nijesam nesto detaljno pratio. Jel ga ima ili nema u kaznenoj evidenciji? Trazio je da mu izbrisu, je li izbrisano?
    Cak i da mu je to izbrisano, postavljati covjeka s takvom prosloscu (pokusaj ubistva!) na odgovorno mjesto u ANB?
    Ajd da je kao maloljetnik opljackao trafiku, a i za to su u Srbiji prozivali onog Jocica. Ali, ovo su mnogo ozbiljnije stvari. I nakon sto nije bio maloljetnik.
    Zato sto je Kurti dobar drug premijera? Ovog nije bilo ni u vrijeme DPS strahovlade. A bilo je svacega.

  11. #6134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Nevjerovatno u šta se čovjek pretvorio, ili je samo čekao svojih 5 minuta...

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #6135
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...inspektora-anb



    Nijesam nesto detaljno pratio. Jel ga ima ili nema u kaznenoj evidenciji? Trazio je da mu izbrisu, je li izbrisano?
    Cak i da mu je to izbrisano, postavljati covjeka s takvom prosloscu (pokusaj ubistva!) na odgovorno mjesto u ANB?
    Ajd da je kao maloljetnik opljackao trafiku, a i za to su u Srbiji prozivali onog Jocica. Ali, ovo su mnogo ozbiljnije stvari. I nakon sto nije bio maloljetnik.
    Zato sto je Kurti dobar drug premijera? Ovog nije bilo ni u vrijeme DPS strahovlade. A bilo je svacega.
    Bilo ih je sa znachkama 90-ih kolko hocesh,no je frka jer ovaj je stavljen na visoku poziciju,zvanichno,Drile je prsa poslednjih mjeseci,fotelja oslachala,izgubio kompas momak,kao da je na vlast ko zna kolko.
    Milion stvari je izlupetao poslednjih mjeseci,no nemam zivaca da pishem,svakako smo poshli u k odavno,pa neka ide...
    ...

  13. #6136
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bilo ih je sa znachkama 90-ih kolko hocesh,no je frka jer ovaj je stavljen na visoku poziciju,zvanichno,Drile je prsa poslednjih mjeseci,fotelja oslachala,izgubio kompas momak,kao da je na vlast ko zna kolko.
    Milion stvari je izlupetao poslednjih mjeseci,no nemam zivaca da pishem,svakako smo poshli u k odavno,pa neka ide...
    Jedno je policajac sa značkom, a i to je problematično, ali ovo je odgovorno mjesto u ANB.

    Možda je Kurti dobar momak, u to ne ulazim. Ali...neki red se mora znati.

    Ako je, pak samo tražio brisanje iz evidencije, a nije izbrisan, to bi bio dovoljan razlog za smjenu premijera.

    U normalnoj državi.

  14. #6137
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Jedno je policajac sa značkom, a i to je problematično, ali ovo je odgovorno mjesto u ANB.

    Možda je Kurti dobar momak, u to ne ulazim. Ali...neki red se mora znati.

    Ako je, pak samo tražio brisanje iz evidencije, a nije izbrisan, to bi bio dovoljan razlog za smjenu premijera.

    U normalnoj državi.
    Ne znam,a da smo normalna drzava...pa i on isti je skoro negdje rekao,da,kod Petra,da veliki broj ljudi ne smatra previshe inteligentnim,mozda zato smatra da mu mogu prolaziti budalashtine,poput ove,aj da kazemo mlad je,pa da mu odbijemo na nezrelost,ali ni ti ni ja u njegpvim godinama ne bi sebi dozvolili ovakvo prosipanje,i prije Artana,on je poslednji u nizu padova...vidji Artane,drug si mi,aj svega ti ne dipr no da popijemo po piće i vozdra...

    Mada,rekao sam i ranije,sluzbe su vazda nezvanichno pune takvih likova,saradnika,ovog malog ne znam,shto velish mozda je skroz ok,to me ne zanima zaista,kix je kix.
    ...

  15. #6138
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nevjerovatno u šta se čovjek pretvorio, ili je samo čekao svojih 5 minuta...

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    A izgleda su i nasha ochekivanja bila nerealna,stoji sve o njemu,i dalje tvrdim da nema ni u jednom dogadjaju neke loshe namjere direktno po CG i gradjane...ali da li je umor,nema vishe fokusiranosti,ili opijenost slavom,svime shto donosi vlast...jbg,ne znamo.

    Zamisli Dritana od prije 2g. i ovoga sad? DAN i NOĆ!
    ...

  16. #6139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...inspektora-anb



    Nijesam nesto detaljno pratio. Jel ga ima ili nema u kaznenoj evidenciji? Trazio je da mu izbrisu, je li izbrisano?
    Cak i da mu je to izbrisano, postavljati covjeka s takvom prosloscu (pokusaj ubistva!) na odgovorno mjesto u ANB?
    Ajd da je kao maloljetnik opljackao trafiku, a i za to su u Srbiji prozivali onog Jocica. Ali, ovo su mnogo ozbiljnije stvari. I nakon sto nije bio maloljetnik.
    Zato sto je Kurti dobar drug premijera? Ovog nije bilo ni u vrijeme DPS strahovlade. A bilo je svacega.
    Nema veze ima li ga u kaznenoj evidenciji. Kaznena se gleda kod zasnivanja radnog odnosa za sve državne službenike, od katastra do nacionalnih parkova.

    Za ANB, policiju, utvrđuje se još i postojanje bezbjednosnih smetnji, tj. radi se bezbjednosna provjera, koja je mnogo širi pojam, provjeravaju se i interne evidencije. E tu i takvu provjeru ovaj lik nema šanse da bi prošao.

    Radio je DPS svinjarija, po meni najupečatljivija je zaposlenje Nebojše Obradovića, koje je toliko očigleno suprotno zakonu...

    Ali ovo je izdizanje na viši nivo, i mislim da je problem što se stvara opasan presedan. Nekakva priča da se očiste službe bezbjednosti od sumnjivog kadra, a ovoga dovodiš u vrh ANB... Pa kako onda sjutra odbiti bilo koga? Dovoljno je formalno isposlovati brisanje kaznene, i vrata službi bezbjednosti su otvorena?

    Izbrisani kriterijumi za rukovodioce, izmjenama zakona o državnim službenicima; tužilački zakon napisan tako da svaka skupštinska većina može da pravi svoje tužilaštvo, i da niko ništa povodom toga ne može da uradi; guranje i formalno kompromitovanih ljudi u službe bezbjednosti... Ovakva razgradnja kriterijuma će se vratiti kao bumerang svima koji su joj aplaudirali, sa prvom monolitnom i iole sposobnom skupštinskom većinom. Takvoj većini su apostoli i kudravi ostavili u amanet alatke da za mjesec dana pretrče sve poluge moći u državi, a onda će biti kuku lele.

  17. #6140
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,820
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Prica mi jedna osoba juce za ovog Kurtija, veli odrasli smo zajedno tj generacija isti razred, nije znao dje radi jer ne zivi ovdje, kaze da je to bio psihopata teski i mentalno poremecen lik…

  18. #6141
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

  19. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  20. #6142
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Prica mi jedna osoba juce za ovog Kurtija, veli odrasli smo zajedno tj generacija isti razred, nije znao dje radi jer ne zivi ovdje, kaze da je to bio psihopata teski i mentalno poremecen lik…
    Vidiš, ja sam od njegove koleginice, čijoj procjeni jako vjerujem, čuo da nije gledala boljeg pripravnika u privrednom sudu za njenih 25+ godina staža... Kaže super lik, ali manit i sada a ne tada...
    Ja lično odlično razumijem potez premijera jer se okružuje ljudima sa kojima je prijatelj od mladosti, Harasani, Kurti... pogotovo u ANB gdje su postavili Kenteru, zastiđe od čovjeka..
    Da li time opravdavam potez, ne, nikako...

  21. #6143
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...egovog-mandata

    Ovaj se izgleda dobro nahljebio tokom mandata.

    Ako bude u nekoj priči sa ES, mrka kapa i od njih.

  22. #6144
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,265
    Thanks Thanks Given 
    15,173
    Thanks Thanks Received 
    3,782
    Thanked in
    2,707 Posts

    Default

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/pelj...ijeri-15226798

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  23. #6145
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Vidiš, ja sam od njegove koleginice, čijoj procjeni jako vjerujem, čuo da nije gledala boljeg pripravnika u privrednom sudu za njenih 25+ godina staža... Kaže super lik, ali manit i sada a ne tada...
    Ja lično odlično razumijem potez premijera jer se okružuje ljudima sa kojima je prijatelj od mladosti, Harasani, Kurti... pogotovo u ANB gdje su postavili Kenteru, zastiđe od čovjeka..
    Da li time opravdavam potez, ne, nikako...
    Kentera zastiđe a dva puta pravosnažno osuđivan lik najbolji pripravnik ever i sjajan lik?

    SJAJNO….


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  24. #6146
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ljacki-zlatara

    Shto je natjeralo momka od 41g. koji ima i djecu,da ulazi u kriminal,ne znam...
    ...

  25. #6147
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Isto sto i svakog pljackasa ili kriminalca. Oce ljeba bez motike

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #6148
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Isto sto i svakog pljackasa ili kriminalca. Oce ljeba bez motike

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Ma kakvi,nije momak iz te priche,do skoro je igrao fudbal,miran,jedino ako mu kladiionica nije ovo napravila.
    ...

  27. #6149
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2022]

    Kladionica mu je napravila šta?uvalio se u dugove pa htio da ih vrati tako sto će da pljačka?treba da ga žalimo jel?

    Ako si mislio na to,mnogi su se uvalili i goMna pa se ne vade na ovaj način.

    Možda je trebao da pokuša na drugi način,sto je kod nas popularno i dobra je para,a to je ulična prodaja droge,evo je u mojem i tripletinom naselju jako popularan i unosan posao,udaljeni smo nekih 2 km,a izmedju nas ima najmanje 50-100 momaka koji rade s tim i niko ih ne dira,bolje upućeni znaju o kome se sve radi,ovo je mala Kolumbija.naravno,ne samo u našem nego i sirom podgorice,narko dilerčića koliko oćeš.

    Samo ovo sto je brat rekao,oce ljeba bez motike svi oni,samo sto ovi rade s policijom pa se ne diraju,mada svi mi to znamo i odje na forumu i van njega


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 27-07-22 at 19:17.

  28. #6150
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kladionica mu je napravila šta?uvalio se u dugove pa htio da ih vrati tako sto će da pljačka?treba da ga žalimo jel?

    Ako si mislio na to,mnogi su se uvalili i goMna pa se ne vade na ovaj način.

    Možda je trebao da pokuša na drugi način,sto je kod nas popularno i dobra je para,a to je ulična prodaja droge,evo je u mojem i tripletinom naselju jako popularan i unosan posao,udaljeni smo nekih 2 km,a izmedju nas ima najmanje 50-100 momaka koji rade s tim i niko ih ne dira,bolje upućeni znaju o kome se sve radi,ovo je mala Kolumbija.
    Samo ovo sto je brat rekao,oce ljeba bez motike svi oni,samo sto ovi rade s policijom pa se ne diraju,mada svi mi to znamo i odje na forumu i van njega


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koga bre da zalimo???

    Zabolje me i za njega i te shto pominjesh,pasmtr svima na gomilu,samo mi je chudno jer je neochekivano,dugogodishnji fudbaler,miran momak,ima djecu,i eto tako.
    ...

Page 246 of 574 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •