Page 337 of 574 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437 ... LastLast
Results 8,401 to 8,425 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #8401
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Razlika je sto je su clanovi Dritanove vlade dosli na konsultacije ovi iz animoziteta prema milasu nisu se ni toliko nakanili da urade, pa ce ovaj sve da potrci na medijske objave zadnjeg dana pregovora da prihvati Lekica za mandatara, a vazi, nek nauce da se ponasaju kao ozbiljni politicari a ne ka djecina pokupljena sa ulice za to su i placeni, ako ja nekoga licno ne volim na poslu ne znaci da ne treba sa njim poslovno da saradjujem narocito kad je meni u korist.No to nikad nije bila ozbiljna druzina koja brine za narod i drzavu jer da jeste dogovorili bi se prvog dana sto treba.
    Samo mi nadji dje pise da moraju da odu do njega
    Izbor

    Član 103

    Predsjednik Crne Gore predlaže mandatara u roku od 30 dana od dana konstituisanja Skupštine.

    Mandatar za sastav Vlade iznosi u Skupštini svoj program i predlaže sastav Vlade. O programu mandatara i predlogu za sastav Vlade Skupština odlučuje istovremeno.
    Član 110

    Vladi prestaje mandat: prestankom mandata Skupštine, podnošenjem ostavke, kad izgubi povjerenje i ako ne predloži budžet do 31. marta budžetske godine.

    Vlada kojoj je prestao mandat nastavlja rad do izbora Vlade u novom sastavu. Vlada kojoj je prestao mandat ne može raspustiti Skupštinu.
    PREDSJEDNIK CRNE GORE

    Nadležnost

    Član 955)

    Predsjednik Crne Gore:

    5) predlaže Skupštini: mandatara za sastav Vlade, nakon obavljenog razgovora sa predstavnicima političkih partija zastupljenih u Skupštini; dvoje sudija Ustavnog suda i zaštitnika ljudskih prava i sloboda;
    Raspuštanje Skupštine

    Član 92

    Skupština se raspušta, ako ne izabere Vladu u roku od 90 dana od dana kada predsjednik Crne Gore prvi put predloži mandatara.

    Ako Skupština duže vrijeme ne obavlja nadležnosti utvrđene Ustavom, Vlada može, pošto sasluša mišljenje predsjednika Skupštine i predsjednika klubova poslanika u Skupštini, raspustiti Skupštinu.

    Skupština se raspušta ukazom predsjednika Crne Gore.

    Skupština se ne može raspustiti za vrijeme ratnog ili vanrednog stanja, ako je pokrenut postupak glasanja o nepovjerenju Vladi, kao ni u prva tri mjeseca od konstituisanja i tri mjeseca prije isteka mandata.

    Predsjednik Crne Gore raspisuje izbore prvog narednog dana po raspuštanju Skupštine.
    Jeste li konacno uklavirili kakve je zakone i ustav DPS donosio.
    Moze Djukanovic da misli sta hoce i da "osjeca" jos vise.
    Nema mu ni ustavnog suda ni medenice da presudjuju kako mu se svidja.
    Ako mu pospreme DIK moze da se slika i sa osjecajem.
    Evo tih eksperata i strucnjaka 30 godina. Evo sta smo dobili.
    Da nam budaletine ko Blazic i Uljarevicka tumace ustav na osjecaj....proslo je to vrijeme a nema ni Veljovica ni Lazovica....

  2. #8402
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Što je ozbiljna država i policija. Ovi će izać iz zatvora u idućem životu.
    Teza je tamo godina unutra no u spushke rezidencije 10!
    ...

  3. #8403
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    E vala za ove dvije godine nema sta nije ogoljeno. Svaki kamen je podignut i sve bube i gliste su se pokazale.
    A najvise budj i trule daske.

    Mi smo raspad u svakom smislu.
    Nema toga ministarstva koje se ne raspada, nema tw struke koja nije srozana na najnize grane.

    Sad je potpuno jasno sto nismo ni mrdnuli ka Evropi.

    Nama sistem ne funkcionise, mi sistem i nemamo.
    Jedna prosjecna firma koja uposljava 50 ljudi funkcionise bolje od bilo kojeg sektora.

    A politika se zgadila svima jer su vrata otvorena i konacno smo vidjeli da je to obican svinjac. Skupstina je blato, a svi poslanici su samo njuske koje se u njemu valjaju i rokcu besmislice, riljaju po njemu i traze bilo sta cime ce dopunit svoje salo.

    Kakvo nam je ponasanje doktora, inzenjera, pravnika, ekonomista,... tu se sve vidi...

    Pokazalo se za ove dvije godine da nade za CG nema.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. The Following 15 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  5. #8404
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,866
    Thanks Thanks Received 
    4,167
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Ja sam danas kroz tri situacije u saobraćaju ukapirao da na svaki način trebam djeci omogućiti da ne žive ovdje. Što je porazno. Ali ono baš. I dosta puta sam polemisao sa prijateljima koji kažu da smo treba bježati odavde. I svakim danom sam sve više i više siguran u to da su u prvu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  7. #8405
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nema nikakve nervoze vjeruj mi. Nego mi se bljucka na to kako žmurite na to što radi dps plus svi ostali ali nekako vam ne promakne da provučete spc kao nekog đavola nad đavolima koji nas uništava evo godinama.
    Inace je extra poznat kao covjek koji ne zmuri nikome i vrlo je kritican i na ekonomsko i duhovno razaranje drzave i ne ostaje duzan ni jednima, ni drugima. Jedan vrlo objektivan covjek

    Sad sto ponekad zalici na prosjecnog glasaca DPS sa one druge strane barikade to je samo zbog nedorecenosti i neuspjesne prezentacije stavova inace je vrlo objektivan

    Elem, na ovom forumu sam godinama, vazda opozicija, vise puta banovan nego iko, sve do momenta kada su na forum u politicki disurs ubacili "medojevicizam" i kad je ekipa pocela da se bavi postapalicama, uvredama, populizmom i uvelicavanjima i kada su bukvalno rastjerali sve one koje su htjeli neku objektivnu i normalnu raspravu. Mislio sam da ce od 30 avgusta spustiti loptu i vratiti se normalnosti ali avaj. Cilj jos nije ispunjen a cilj se hrani samk "jakim" rijecima i izrazima.

  8. #8406
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    E vala za ove dvije godine nema sta nije ogoljeno. Svaki kamen je podignut i sve bube i gliste su se pokazale.
    A najvise budj i trule daske.

    Mi smo raspad u svakom smislu.
    Nema toga ministarstva koje se ne raspada, nema tw struke koja nije srozana na najnize grane.

    Sad je potpuno jasno sto nismo ni mrdnuli ka Evropi.

    Nama sistem ne funkcionise, mi sistem i nemamo.
    Jedna prosjecna firma koja uposljava 50 ljudi funkcionise bolje od bilo kojeg sektora.

    A politika se zgadila svima jer su vrata otvorena i konacno smo vidjeli da je to obican svinjac. Skupstina je blato, a svi poslanici su samo njuske koje se u njemu valjaju i rokcu besmislice, riljaju po njemu i traze bilo sta cime ce dopunit svoje salo.

    Kakvo nam je ponasanje doktora, inzenjera, pravnika, ekonomista,... tu se sve vidi...

    Pokazalo se za ove dvije godine da nade za CG nema.
    Ima nade,ima,evo znash kako,ovako,postoji nas jedno 50,000 koji smo svega ovoga svjesni,mozda sam i malo rekao,mozda nas je vishe,peticiju stranim vlastima da nas prihvate kao svoje,neka se naplate koliko god zele sigurno ce nam jeftiniji biti od bilo kojih nashih buva smrdeljavih,nezasitih,i dovest nas u red,jes da je proces dug i spor,ali makar da se krene na bolje.

    P.S.Totalno sam ozbiljan bio,evo samo da si mi vidjela facu dok ovo kucam,sve bi ti bilo jasno!
    ...

  9. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  10. #8407
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nema nikakve nervoze vjeruj mi. Nego mi se bljucka na to kako žmurite na to što radi dps plus svi ostali ali nekako vam ne promakne da provučete spc kao nekog đavola nad đavolima koji nas uništava evo godinama. Koja me ne interesuje previše. Ali ne mogu da ne odreagujem na licemjerstvo forumaša. Koji svuda traže krivca osim onamo đe treba. Evo ti prvi. Daj zadnji post gdje kritikuješ dps? A kako si lako krenuo na spc. Pušti me te priče života ti.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Mozes li mi samo podvuc u mom zadnjem postu recenicu dje ja krivim crkvu za bilo sto. Ono sto je tebe iziritiralo da napises to sto si napisao. Moj generalni stav sto se tice svih vjerskih zajednica je jedinstven, i nije ni malo lijep, zato ga ne bih iznosio. Sto se politicara tice, mogao si procitat malo iznad. Inace, DPS je bio poprilicno darezljiv za crkvu, ne sjekiraj se. Ne manje no ovi, ako ne i vise.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  12. #8408
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ovo bi samo General Paton mogao prokomentarisati, a imao je odgovora na ovo bas...
    Da ga ne citiram, to je vec za duze analiziranje porijekla njegovih stavova i iskustva sa slicnim....
    Hvala Lepo

  13. #8409
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    I jedni i drugi su darezljivi na racun novca naroda, prvi da bi smirili, drugi da bi pojacali razglas ..isti cilj - "stado" za licnu dobit - funkcije...
    ima razlike?
    "quote" me zeza... sorry
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-09-22 at 22:09.

  14. #8410
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    E vala za ove dvije godine nema sta nije ogoljeno. Svaki kamen je podignut i sve bube i gliste su se pokazale.
    A najvise budj i trule daske.

    Mi smo raspad u svakom smislu.
    Nema toga ministarstva koje se ne raspada, nema tw struke koja nije srozana na najnize grane.

    Sad je potpuno jasno sto nismo ni mrdnuli ka Evropi.

    Nama sistem ne funkcionise, mi sistem i nemamo.
    Jedna prosjecna firma koja uposljava 50 ljudi funkcionise bolje od bilo kojeg sektora.

    A politika se zgadila svima jer su vrata otvorena i konacno smo vidjeli da je to obican svinjac. Skupstina je blato, a svi poslanici su samo njuske koje se u njemu valjaju i rokcu besmislice, riljaju po njemu i traze bilo sta cime ce dopunit svoje salo.

    Kakvo nam je ponasanje doktora, inzenjera, pravnika, ekonomista,... tu se sve vidi...

    Pokazalo se za ove dvije godine da nade za CG nema.
    Ne bih ja tu vise nista diiiiroooo. Poslije ovoga mozemo slobodno zakljucit svaku raspravu na temu politike. Sve je stalo u desetak recenica.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  16. #8411
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    @Kliker17 Zaboravi da sam ishta pisao,jer... https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...e-iz-crne-gore
    ...

  17. #8412
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Nego je li istina da Driky koji je htio na posao da dolazi busem,trotinetom ili pjeshke...naruchuje boce vina od 800€?
    ...

  18. #8413
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    iznenadjenje?
    zaista ne pratite svjetska ekonomska desavanja... iz javno "slicnih" razloga na hiljade top firmi. brendova... sve out
    Slucajnost? ni deca ne vjeruju u slucajnosti... upsss cg, da..

    Hvala Lepo

  19. #8414
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    laž, ka belvederska posla. čoek neće da troši pare nas građana po NY no ide biciklom

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #8415
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,866
    Thanks Thanks Received 
    4,167
    Thanked in
    2,104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Mozes li mi samo podvuc u mom zadnjem postu recenicu dje ja krivim crkvu za bilo sto. Ono sto je tebe iziritiralo da napises to sto si napisao. Moj generalni stav sto se tice svih vjerskih zajednica je jedinstven, i nije ni malo lijep, zato ga ne bih iznosio. Sto se politicara tice, mogao si procitat malo iznad. Inace, DPS je bio poprilicno darezljiv za crkvu, ne sjekiraj se. Ne manje no ovi, ako ne i vise.
    "Ali zato reprezentacija SPC ima ozbiljna ulaganja od drzavnih kompanija."
    Koja je to reprezentacija spc? Koja su to konkretna ulaganja o kojima pričaš? I sve to si izjavio na konto toga kako država ne ulaže u rukomet. Ajmo da vidimo kako je to Peđa Bošković ulagao u rukomet. Od čijeg novca. Da li ke bilo nekih mahinacija u svom tom ulaganju. Da ne ulazim u detalje Peđa, rukometašice, rukometaši, podrška dps u itd. Nemam ja nikakav problem da se kritikuje spc kad treba da se kritikuje. Ima i razloga. Ali svako malo spc pa spc. Jeste, oni su vladali državom 30 (100) godina pa su nas doveli do ovoga. Ne može se svakodnevno kritikovati spc a žmuriti na mnogo gore stvari koje nam rade političke partije. Sve. Ali jedna najviše. Ili ti najgore.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  21. #8416
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    laž, ka belvederska posla. čoek neće da troši pare nas građana po NY no ide biciklom

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Na exkurziju je sasvim ok da mota pedale,no da ga vidim ovdje,jer prichao je javno,i on i Zdravonije da ce samo tako skromno da zive,da daju primjer,da budu bre kao da su tu samo radi nas,a ne radi sebe,tako sam ja to shvatio tada!
    ...

  22. #8417
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ja sam danas kroz tri situacije u saobraćaju ukapirao da na svaki način trebam djeci omogućiti da ne žive ovdje. Što je porazno. Ali ono baš. I dosta puta sam polemisao sa prijateljima koji kažu da smo treba bježati odavde. I svakim danom sam sve više i više siguran u to da su u prvu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Porazno je taman sto velis, kad je moj prijatelj od 44 godine prije neki dan otisao za Njemacku da trazi bolji zivot umjesto da je ovdje utim godinama odavno situiran i sa stabilnim primanjima i normalnim zivotom i poslom, nisu u pitanju samo djeca no i stariji,leba nema ovdje za naseg zivota a bogomi je upitno i naredne generacije sta ce zateci.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  24. #8418
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    "Ali zato reprezentacija SPC ima ozbiljna ulaganja od drzavnih kompanija."
    Koja je to reprezentacija spc? Koja su to konkretna ulaganja o kojima pričaš? I sve to si izjavio na konto toga kako država ne ulaže u rukomet. Ajmo da vidimo kako je to Peđa Bošković ulagao u rukomet. Od čijeg novca. Da li ke bilo nekih mahinacija u svom tom ulaganju. Da ne ulazim u detalje Peđa, rukometašice, rukometaši, podrška dps u itd. Nemam ja nikakav problem da se kritikuje spc kad treba da se kritikuje. Ima i razloga. Ali svako malo spc pa spc. Jeste, oni su vladali državom 30 (100) godina pa su nas doveli do ovoga. Ne može se svakodnevno kritikovati spc a žmuriti na mnogo gore stvari koje nam rade političke partije. Sve. Ali jedna najviše. Ili ti najgore.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    To, reprezentacija spc, nadao sam se da ces shvatiti kao ironiju, ali ocigledno nijesi. Ne krivim ja crkvu sto joj drzava daje pare, ne znam kako da to napisem a da ti shvatis. Nijesu problem ulaganja samo u rukometase, nego ulaganje u sportiste i sportske discipline koje donose rezultate, to napisah cini mi se u proslom postu.. Nije se drzava okretala mnogo na pojedinacne sportske discipline, ako cemo posteno. Ne u zadnje dvije godine, nego ohoho unazad. A bilo je talenata i dobrih sporstista u pojedinacnoj konkurenciji. Boskovic jeste ulagao u rukomet, znamo to. Cini mi se najvise para je islo iz rudnika uglja. Je li to ulaganje dalo rezultate? Je su li te pare opravdali rezultatima? Meni se cini (ne znaci da sam u prav) da jesu. Je li logicno da podrzavas nekoga ko ti daje platu, i to dosta lijepu? I to mi se cini logicno. A na konto toga, sjecali se kad je Kips imao probleme sa Mugosom? Pa su radnici danima i nocima boravili u prostorije sindikata CG kao podrska gazdi.
    Sto se tice toga, da li je bilo malverzacija oko para koje su najmijenjene rukometnom savezu....to je u CG ne moze desit.

    P.S. Nadam se da se sad neces uhvatit za zadnju recenicu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #8419
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    On je istakao da Republika Srbija učestvuje u kolektivnim naporima za dostizanje ciljeva održivog razvoja i sprovođenje Agende 2030.

    - Srbija deli viziju generalnog sekretara o budućnosti globalne saradnje na način kako je to utvrđeno „Našom zajedničkom agendom“ i snažno podržava inkluzivan, umrežen i efikasan multilateralizam, kao najbolje sredstvo za odgovor na najhitnije izazove čovečanstva.
    E tako... konkretno. Nista zakukuljeno, zamumuljeno, terrrorije zavvvjere bla bla... Mada, svojevremeno zalud postavljah i govor nasrg Predsjednika u UN... Tamo citaju konkretno. Nema vrdanja..S' tim, rekose li da ce ubrzati agendu za par god da se ne ceka 30ta?
    ups ... bitnije su distrakcije.. ko ce citati svasta

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 21-09-22 at 23:58.

  26. #8420
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Samo mi nadji dje pise da moraju da odu do njega




    Jeste li konacno uklavirili kakve je zakone i ustav DPS donosio.
    Moze Djukanovic da misli sta hoce i da "osjeca" jos vise.
    Nema mu ni ustavnog suda ni medenice da presudjuju kako mu se svidja.
    Ako mu pospreme DIK moze da se slika i sa osjecajem.
    Evo tih eksperata i strucnjaka 30 godina. Evo sta smo dobili.
    Da nam budaletine ko Blazic i Uljarevicka tumace ustav na osjecaj....proslo je to vrijeme a nema ni Veljovica ni Lazovica....
    Pošto citiraš Ustav koji se usvaja sa dvije trećine, ajde pls dodaj da su "ovakve zakone" uz DPS-SDP donosili i PZP, SNP, drugi djelovi DF u zavisnosti kad je izglasan ustav, odnosno pojedini amandmani.
    A ova druga strana od DPS imala je tri prilike da sve to izmjeni ili precizira no ih je nije zanimalo. A vrlo moguće da nikad nisu to ni pročitali.

    Novo je da su Blažić i Uljarevićka budaletine. Mada, logično, čim ih nema u Vijestima. Dok su pričali ono što odgovara URA nisu se skidali sa Vijesti. Mada, čudi me da ih ne forsiraju za ovo, pošto je URA najveći dobitnik ovoga dogovora sa DPS.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  27. #8421
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Kako je lijepo što smo obalili DPS i sad svi navijaju za reprezetaciju i naše crnogorske sportiste...
    Eto još jedne lijepe tekovine osim uništenih narko klanova i iskorijenjene korupcije.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  29. #8422
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ja navijat za milove placenike u crnogorski dres necu. Kad maknemo deja sad i dovedemo naseg raja i kaludjerovica onda mozda razmislim!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  30. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  31. #8423
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kako je lijepo što smo obalili DPS i sad svi navijaju za reprezetaciju i naše crnogorske sportiste...
    Eto još jedne lijepe tekovine osim uništenih narko klanova i iskorijenjene korupcije.

    Čekaj da prvo promijenimo ustav, himnu i zastavu, polakote ne može to odjednom, kad se to sredi onda ćemo da navijamo!

  32. #8424
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kako je lijepo što smo obalili DPS i sad svi navijaju za reprezetaciju i naše crnogorske sportiste...
    Eto još jedne lijepe tekovine osim uništenih narko klanova i iskorijenjene korupcije.
    Kako padne DPS evo tebe na forum, a sto se cini, dje si Gagi masinooo, sta je opet neka muka te moras da se javljas na forum...

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  34. #8425
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    izdade Marija Vuković Gośu Raičevića koji nije ni znao za nju do juče, teški dani nema što. nema čoeka u ovu državu koji sad može navijat za nju. doduše, jes joj dps namjestio medalju na EP, sredili da se spušti letvica prilikom skoka

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 337 of 574 FirstFirst ... 237287327333334335336337338339340341347387437 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •