Ajde ovako, kao neko ko je čitao serijal dva puta, drugi put pred izlazak posljednje knjige što je bilo prije neđe skoro deceniju, da rečem da prvo da su mi knjige bile WoW, dok mi je serija za sad odlična.

Idealno bi bilo kad bi ođe pisali samo oni koji su čitali serijal i gledaju seriju, svakako će bit puno spojlera i iz knjige kako serija bude odmicala.

Vidim da neki pizde jer su neke stvari izmijenjene u odnosu na knjigu. Meni je to ok, taman ima nekih događaja kojih nema u knjizi. Obzirom da Sanderson to prati, ne očekujem da to ispadne loše na kraju.

Ako pokušaju da ispoštuju knjige, ovo će biti spektakl sa more karaktera. Obzirom da je ubrzana radnja u seriji, mislim da će se ljudi gubiti prilično, al ajde da vidimo.

Prva epizoda mi je bila malo kao lošija, valjda sam bio pod utiskom da nisam tako zamišljao likove. Usuto je grdilo u produkciju i to se baš vidi.

Banja mi je bilo viđet da Logana glumi onaj profesor iz Casa De Papel.

Kompleksnost priče je možda ograničenje serije. Načeli su samo Djecu svjetla, Tuatane, Aijele, prijatelje tame, podjelu na one redove u Aes Sedai, a kolko toga ima još da se priča. Nemoguće mi je da sve isprate. Sa druge strane, ima dio serijala koji je lošiji a koji je pisao Robert Jordan. Sanderson, koji je sa poslednje 3 ili 4 knjige završio serijal, je pomoćni producent, pa taman neka okine neke možda dosadnije djelove tipa djelova bodeža snova.





Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk