Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 102

Thread: reakcije :alergija ili "sasvim uobichajena stvar"

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default reakcije :alergija ili "sasvim uobichajena stvar"

    imate momka/curu izlazite neko duze vrijeme..nek bude od prilike nekih pola godine pa sve na dalje...oboje imate drugove i drugarice...stalne i povremene....

    e sad...vash momak/cura upozna nekog,suprotnog pola of skroz...i kaze vam da zeli da se druzi sa njim/om jer je prijatan/a,komunikativan/a faca etc...

    sta ondaK?koliko vas to interesuje...pitate li se ako vec ima "izgradjeno" drushtvo
    shta ce sad neka nova osoba u svemu tome,ako ima vas shta cemu da se druzi sa drugom/im i to novom/im...dozvoljavate li vashem partneru ili ne?i shta su preduslovi za dozvolu...da nije lijep/a da je neprivlachan/a...kako bi ste reagovali ako bi upoznali tu/tog novog i vidjeli da je mozda i ljepshi/a od vas....da li bi ste bili ljubomorni...u kojim situacijama bi dozvolili a u kojim ne...kolege sa posla,poznanstvo iz grada....da ne nabrajam vishe...i sami vidite sushtinu....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 11-01-07 at 15:34.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shta ima on da trazhi sa mojom drugaricom?? ja pushtila pa se opekla... ok mi je da budu u ok odnosima da porazgovaraju nekad i tako to...ali da mi se chujaju svaki dan- aloo?? ni looda!! kaj cje mi to?
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    shta ima on da trazhi sa mojom drugaricom?? ja pushtila pa se opekla... ok mi je da budu u ok odnosima da porazgovaraju nekad i tako to...ali da mi se chujaju svaki dan- aloo?? ni looda!! kaj cje mi to?
    ok...pitanje je bilo za nekog novog...ne iz vasheg drushtva...mada moze i to....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citam nesto topice po forumu i kad se malo dalje zagrebe ispod povrsine na kojoj se razglaba da li je voli ili se folira, da li da mu kaze sa koliko ih je bila ili nesto slicno, jedno 99% prica se svodi na pitanje "Ima li povjerenja u toj vezi" i sve se price vrte oko povjerenja
    Kako Vaša bolest ?

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Pfff totalna mi je glupost da sad njoj zabranjujem da stiche nove prijatelje... Polazim od sebe,ni roditelji u djetinjstvu nijesu mogli da mi zabrane da se druzim s nekim onda sigurno necje mocji ni ona... Cim pokushavash da joj zabranish takve stvari ocigledno da neshto ne shtima u toj vezi,a onda adio...
    #fakenews

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    generalno ....da... ali ako ubacimo ljudski faktor kao nesavrshenstvo na tom planu....topic je vecinom postavljen po pitanju tolerancije u datoj situaciji...izrichito ne...samo u nekim sluchajevima...uvijek....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #7
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Citam nesto topice po forumu i kad se malo dalje zagrebe ispod povrsine na kojoj se razglaba da li je voli ili se folira, da li da mu kaze sa koliko ih je bila ili nesto slicno, jedno 99% prica se svodi na pitanje "Ima li povjerenja u toj vezi" i sve se price vrte oko povjerenja
    *ajebi ti povjerenje;D
    @devilish pa ako je sa nekim novim shto da ne?? ne vidim problem? jedino ako nisu u pitanju skrivene interesi, al opet to gčupo povjerenje... al ne vidi shto je problem.. mozhda nisam bila u toj situaciji pa ne znam ,al za sad stvarno ne vidim shto e problem ...?
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Citam nesto topice po forumu i kad se malo dalje zagrebe ispod povrsine na kojoj se razglaba da li je voli ili se folira, da li da mu kaze sa koliko ih je bila ili nesto slicno, jedno 99% prica se svodi na pitanje "Ima li povjerenja u toj vezi" i sve se price vrte oko povjerenja


    Nishta vishe ne treba dodati ( da se slozimo poslije sadama ),ako je veza prava onda se tu podrazumjeva povjerenje i logichno je da joj ne mozesh braniti da stiche nove prijatelje,mozash biti ljubomoran ali to prodje cim shvatish da nema razloga za tako neshto,a ukoliko te prevari sa tom osobom ponovo si na dobitku jer si saznao s kim si u vezi bio i napokon otvorio ochi...
    #fakenews

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    znachi po tebi je normalno da momak izadje u grad sa drugovima i sjutra ti se javi i kaze...kako sam upoznao dobro curu...sva je fina i pametna i zabavna...etc,razmijenili smo br telefona da izadjemo na kafu i da se upoznamo...kazesh "shto da ne" na to????
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 11-01-07 at 15:49.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  10. #10
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to nije drugarstvo.. to su one skrivene namjere koje sam ti pomenula.. valjda si dovoljno pametan da zakljuchish shto je shto! svi smo.. uzimanje brojeva telefona chim se upoznate nije samo drugarstvo! al ako u njegovo drushtvo udje nova djevojka pa vremenom pochne pricha i izlasci sa drushtvom(i njom u tom drushtvu) a ne napaljeno daj broj daj broj sa balama na ustima chim ju je ugledao..
    lagano se vidi shto je drugarstvo shto nije
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja sam iz neke druge priche....meni je normalno steci prijatelje ne poslu i to dakako ne bih nikad ni u bunilu njoj zabranio...ali da stiche prijatelje u grad...to mi je pomalo bzvz...ja sam svjestan chinjenice da ako moja cura zeli mene da prevari da to moze uraditi u bilo kom trenutku sa bilo kojom osobom,znala je,ili ne...ili je na kraju krajeva tek upoznala...ali ako se iole malo razumijem u razmishljanje ljudi uopshte...mislim da velika vecina chini dosta da se neke stvari jednostavno ne dese razmishljajuci "zashto da gatam,bolje je ovako" ..."zashto da razmishljam oce li se desiti ili ne,bolje da se pobrinem da ne dodjem do toga" zivot je sam po sebi jedan veliki rulet....vishe puta izgubish nego shto dobijesh...nekad je i bolje ostati na nuli nego izgubiti....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  12. #12
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Neshto nijesam upoznat da ima takvih sluchajeva,prvo mi objasni o kakvom si ti upoznavanju na pochetku mislio... Ovo shto sam ja pisao odnosilo se na upoznavanje novih prijatelja... Kako si upoznao dugarice koje sad imash,ili mozda nemash nijednu... Ovo banalizovanje sa upoznavanjem koje si ti naveo nema nikakve veze sa prichom,jer se tu odmah vidi da se zeli neshto vishe sa navedenom osobom,jer ne mozesh ti na prvi pogled odluchiti da zelish sa nekim biti dobar prijatelj,to se stvara postepeno...





    P.S. Odnoslio se na 9-ti psot poshto vidjeh da je u medjuvremenu napisan josh poneki...
    Last edited by MeDo_JE; 11-01-07 at 16:08.
    #fakenews

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    to nije drugarstvo.. to su one skrivene namjere koje sam ti pomenula.. valjda si dovoljno pametan da zakljuchish shto je shto! svi smo.. uzimanje brojeva telefona chim se upoznate nije samo drugarstvo! al ako u njegovo drushtvo udje nova djevojka pa vremenom pochne pricha i izlasci sa drushtvom(i njom u tom drushtvu) a ne napaljeno daj broj daj broj sa balama na ustima chim ju je ugledao..
    lagano se vidi shto je drugarstvo shto nije
    a reci ti meni jednu stvar...ono o chemu ti prichash je da tvoj momak upozna neku curu iz tvog drushtva ili drugaricu nekog iz njegovog drushtva..kako se druziti sa nekim kog si upoznala u grad a da ne uzmesh br telefona da se upoznate????ono...vidimo se sledece nedelje u isti lokal....?kako moze neka cura koja nema veze sa tvojim i njegovim drushtvom da udje u njegov zivot sem ako joj on ne uzme br telefona i pochne da se druzi sa njom?ili smatrash da je svako upoznavanje u gradu "skrivena namjera" a ovo poznanstvo preko drushtva ok????
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #14
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ja sam iz neke druge priche....meni je normalno steci prijatelje ne poslu i to dakako ne bih nikad ni u bunilu njoj zabranio...ali da stiche prijatelje u grad...to mi je pomalo bzvz...ja sam svjestan chinjenice da ako moja cura zeli mene da prevari da to moze uraditi u bilo kom trenutku sa bilo kojom osobom,znala je,ili ne...ili je na kraju krajeva tek upoznala...ali ako se iole malo razumijem u razmishljanje ljudi uopshte...mislim da velika vecina chini dosta da se neke stvari jednostavno ne dese razmishljajuci "zashto da gatam,bolje je ovako" ..."zashto da razmishljam oce li se desiti ili ne,bolje da se pobrinem da ne dodjem do toga" zivot je sam po sebi jedan veliki rulet....vishe puta izgubish nego shto dobijesh...nekad je i bolje ostati na nuli nego izgubiti....
    kao shto medo reche ne mozhesh na prvi pogled odluchit sa kim cjesh se druzhit! i ostajem pri svom proshlom postu, a da ga skratim normalan mi je nachin da se postane drug sa nekom djevojkom pod onim okolnostima po kojim bi momci postali drugovi... a sigurno se izmedju momaka ne javlja prijateljstvo preko nocji kao shto se to sa djeovjkama radi kad imash one skrivene namjere
    ako je ko skapirao o chemu pricham
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  15. #15
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    a reci ti meni jednu stvar...ono o chemu ti prichash je da tvoj momak upozna neku curu iz tvog drushtva ili drugaricu nekog iz njegovog drushtva..kako se druziti sa nekim kog si upoznala u grad a da ne uzmesh br telefona da se upoznate????ono...vidimo se sledece nedelje u isti lokal....?kako moze neka cura koja nema veze sa tvojim i njegovim drushtvom da udje u njegov zivot sem ako joj on ne uzme br telefona i pochne da se druzi sa njom?ili smatrash da je svako upoznavanje u gradu "skrivena namjera" a ovo poznanstvo preko drushtva ok????
    sestra njegovog druga, drugarica druga koja je igrom sluchaja ushla u drushtvo... ima milion nachina kako neko novi ulazi u drushtvo... ako si na to mislio jer nije mi bash koncentrav+cija neka pa ne znam jesam li skapirala pitanje kako treba
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN View Post
    Neshto nijesam upoznat da ima takvih sluchajeva,prvo mi objasni o kakvom si ti upoznavanju na pochetku mislio... Ovo shto sam ja pisao odnosilo se na upoznavanje novih prijatelja... Kako si upoznao dugarice koje sad imash,ili mozda nemash nijednu... Ovo banalizovanje sa upoznavanjem koje si ti naveo nema nikakve veze sa prichom,jer se tu odmah vidi da se zeli neshto vishe sa navedenom osobom,jer ne mozesh ti na prvi pogled odluchiti da zelish sa nekim biti dobar prijatelj,to se stvara postepeno...





    P.S. Odnoslio se na 9-ti psot poshto vidjeh da je u medjuvremenu napisan josh poneki...


    pa ne znam...ja sam valjda uvijek nekako razlikovao koju bih zelio za drugaricu a koju za curu pa prema tome i postupao shodno mojoj procjeni...ako ja upoznam neku djevojku u grad...po chemu ti mislish da ja ocu neshto vishe sa njom?naravno da ne mogu ja birati ko ce mi biti dobar drug/drugarica...ali reci mi...sa strane shto glavno drushtvo uvijek bude ono ispred i oko zgrade i to shto se upoznash eventualno sa nekim njihovim drushtvom...ali kako ti stvarash inache prijateljstva u grad nije mi jasno....jel izrichito to mora da bude preko nekog kog ti poznajesh?nije mi jasno...ili si mishljenja da ako momak pridje curi zato shto ga je odushevila nekim gestom i pozeli da je upozna...radi druzenja normalno...to u sebi krije neku skrivenu namjeru???
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisu to cista posla, ako ona naprasno odluci da hoce sa nekim da se druzi, ipak je taj neko nju zainteresovao na odredjen nacin
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bash mi se gade ova
    ja_tebe_na_povodac_i_onda_smo_srecni_jer_znam_da_s i_moj razmishljanja...

    kako ljudi nikako da shvate da niko nikom ne pripada,
    da je nemoguce nekog zadrzhati, uz sve zashtite, stege, zabrane, ili obecanja i primamljivanja...


    konkretno:
    u moj zhivot konstantno ulaze novi likovi...
    shto momci shto djevojke...
    neki se priblizhe manje, neki vishe...
    neki se zadrzhe tu, neki brzo prodju...

    i sad treba da mi momak ne vjeruje,
    i da pizdi zato shto ja ipak ko_zna_shto_radim s tim nekim...
    alo!?! :mad: to nije normlano...
    kas bi se tako oko svega opterecivali,
    dje bi nam kraj bio :roll:


    uostalom, ne znam kako neko sebi da za pravo :shock:
    da da predlog/zabranu/ oko druzhenja sa ovim ili onim...
    potpuno sumanute ideje...
    a znam za ljde koji su to tako rekli svom momku/djevojci... :roll:
    odvratno!
    to bi bila posljednja rechenica koju ramjenjujemo...


    momak koji je samnom, mozhe, naravno ,
    (glupo mi je ovo i da pishem)
    da se druzhi s kim god zheli,
    bez da ga ja provjeravam...
    :roll:
    ako je njemu lijepo s njima, meni josh bolje...
    ako se nehsto i desi, pa on ima kombinaciju s tom nekom novom frendicom,
    so be it--srecan im put...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ajde samo mi odgovori da li ti se desilo da izadjesh u grad i da upoznash druga tako shto cjesh mu pricji u sred lokala i pocheti neki razgovor sa njim,a da ga prije nikad u zivotu vidio nijesi... Meni niije... Nije problem da se npr. sudarite pa da se razmijeni par rijechi,pa onda malo vishe,pa nakon toga tu osobu ponovo sretnesh i polako nastane prijateljstvo,ali to o chemu ti prichash nema veze sa prijateljstvom,cim ti nekom pridjesh onako bzwz znachi da te je privukao fizichki izgled...
    #fakenews

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nisu to cista posla, ako ona naprasno odluci da hoce sa nekim da se druzi, ipak je taj neko nju zainteresovao na odredjen nacin
    tacno tako!

    ako smo u vezi (kao shto je recheno>6 mjeseci),prijatelje stichemo zajedno,.......a te koje smo prije veze stekli to je druga stvar!

    Evo,zamislih ,da nekI mijenja posao malo cheshcje,pa s koleginicama da se vidja....SJEKIRANCIJA!
    I lost my watch….now I’m lost in time

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve dok promiskuitet ne bude normalan bice ljubomornih sumnji i ispada.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN View Post
    Ajde samo mi odgovori da li ti se desilo da izadjesh u grad i da upoznash druga tako shto cjesh mu pricji u sred lokala i pocheti neki razgovor sa njim,a da ga prije nikad u zivotu vidio nijesi... Meni niije... Nije problem da se npr. sudarite pa da se razmijeni par rijechi,pa onda malo vishe,pa nakon toga tu osobu ponovo sretnesh i polako nastane prijateljstvo,ali to o chemu ti prichash nema veze sa prijateljstvom,cim ti nekom pridjesh onako bzwz znachi da te je privukao fizichki izgled...
    ne znam...desi se da nekom dash mjesto za stolom(eto po pitanju mushkih) pa te chasti turu pa ti njega...pa se posle o5 vidite u lokal pa poprichate i sl pa 3ci put
    isto pa odluchish je li dobar momak ili ne pa se mozda i upooznash sa njim....kao shto rekoh....ja ne pricham o bzvz prilazenju....niti vidim da sam igdje rekao "bzvz prilazenje"
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    pa ne znam...ja sam valjda uvijek nekako razlikovao koju bih zelio za drugaricu a koju za curu pa prema tome i postupao shodno mojoj procjeni...ako ja upoznam neku djevojku u grad...po chemu ti mislish da ja ocu neshto vishe sa njom?naravno da ne mogu ja birati ko ce mi biti dobar drug/drugarica...ali reci mi...sa strane shto glavno drushtvo uvijek bude ono ispred i oko zgrade i to shto se upoznash eventualno sa nekim njihovim drushtvom...ali kako ti stvarash inache prijateljstva u grad nije mi jasno....jel izrichito to mora da bude preko nekog kog ti poznajesh?nije mi jasno...ili si mishljenja da ako momak pridje curi zato shto ga je odushevila nekim gestom i pozeli da je upozna...radi druzenja normalno...to u sebi krije neku skrivenu namjeru???

    mogu ja da pokusham...

    imam drushtvo iz djetinjstva, iz osnovne, muzichke, pa gimnazije,
    pa s faxa...
    na raznim kursevima kroz sportove sam se zgotivila s nekim ljudima, kliknulo, i vec godinama se druzhimo...
    neke sam upoznala preko prijatelja, ispostavilo se da imamo dosta zajednichkog, lijepo nam je zajedno, pa se i s njima druzhim, nezavisno od prijatelja koji nas je upoznao...
    takodje, upoznala sam i neke ljude u gradu, neobavezno,
    bez prednjih i zadnjih namjera,
    popili kafu jednom, drugi put, i poheli da se lijepo druzhimo...

    nebrojeno mnogo nachina postoji da ti u zhivot udju novi, dobri ljudi...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,599
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ne znam...desi se da nekom dash mjesto za stolom(eto po pitanju mushkih) pa te chasti turu pa ti njega...pa se posle o5 vidite u lokal pa poprichate i sl pa 3ci put
    isto pa odluchish je li dobar momak ili ne pa se mozda i upooznash sa njim....kao shto rekoh....ja ne pricham o bzvz prilazenju....niti vidim da sam igdje rekao "bzvz prilazenje"


    Pa to je onda vrh,samo mi nije jasno zbog chega bi se neko mogao tome protiviti i braniti osobi sa kojom je u vezi da stiche prijatelje...
    #fakenews

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    mogu ja da pokusham...

    imam drushtvo iz djetinjstva, iz osnovne, muzichke, pa gimnazije,
    pa s faxa...
    na raznim kursevima kroz sportove sam se zgotivila s nekim ljudima, kliknulo, i vec godinama se druzhimo...
    neke sam upoznala preko prijatelja, ispostavilo se da imamo dosta zajednichkog, lijepo nam je zajedno, pa se i s njima druzhim, nezavisno od prijatelja koji nas je upoznao...
    takodje, upoznala sam i neke ljude u gradu, neobavezno,
    bez prednjih i zadnjih namjera,
    popili kafu jednom, drugi put, i poheli da se lijepo druzhimo...

    nebrojeno mnogo nachina postoji da ti u zhivot udju novi, dobri ljudi...
    da ali to nije bilo moje pitanje....na njega si odgovorila u prethodnom postu....ovo shto si napisala je ok i potpuno normalno...ja sam samo *medu* odgovorio na konstataciju da ako ja pridjem nekoj curi sa namjerom da se upoznam sa njom da to ne mora da bude zbog skrivenih namjera ili fizichkog izgleda....


    moje pitanje je bilo vrlo jednostavno...i pitao sam kako se ponashate kad se u zivotu vasheg partnera pojavi neka druga osoba suprotnog pola...nishta drugo....pretvori se u potpuno drugu prichu sve ovo...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •