Page 12 of 46 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 1129

Thread: Lokalni izbori Cetinje, Mojkovac, Petnjica (2021)

  1. #276
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    par promila Crnogorca bili bez posla? kako ti obraza nemaš, moj brale

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    А колико их је било мајке ти? 3.,4%. Само ми немој рећи да си и ти.бивши либерал. На овом сам форуму прије 15+ година питао да ли ико има са форума да није ех либерал.

  2. #277
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Будите поштени па ми кажите колико је Црногораца било стигматизовано због нације? И колико због политичког опредељења.

  3. #278
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    @Hercules, нису имали рачун јер им није требао, јер није било шанси да се запосле. А нису могли да се запосле јер су Срби. И противници дпс.
    И плавуша би укапирала
    Ti si napisao da nisu imali racun jer su Srbi. Pa poslije pokusa da pojasnis.

    A ja ti kazem da racun nisi imali jer su lijene guzice a ti izmisljas i ne pricas istinu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #279
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ti si napisao da nisu imali racun jer su Srbi. Pa poslije pokusa da pojasnis.

    A ja ti kazem da racun nisi imali jer su lijene guzice a ti izmisljas i ne pricas istinu.
    Хоћеш да кажеш да има посла за све 😀 Не спрдај се, молим те.
    Испада да су онда читаве нације лијенштине.

  5. #280
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    А колико их је било мајке ти? 3.,4%. Само ми немој рећи да си и ти.бивши либерал. На овом сам форуму прије 15+ година питао да ли ико има са форума да није ех либерал.
    Liberalni savez je imao 12% glasova na izborima kad su bombe bačane na njih i kad su državni velikosrpski dps vojnici pravili barikade da Slavko i družina ne mogu da dođu na promotivne skupove. Neka bude da je to nikakav procenat, ali je procenat, nije promil. I sdp tadašnji je imao desetak posto. Po zadnjem popisu je bilo 44% Crnogoraca. Misliš da su glasali isključivo dps? Kad je zadnji put dps imao toliku podršku? Zašto je u izrazito srpskim opšrinama na sjeveru imao po 60% podršku na izborima? Zašto postavljam ovoliko pitanja? Ko sam ja i koliko je sati?
    Last edited by NHM; 04-12-21 at 16:43.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  7. #281
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Кад је имао 12%? 91-? Пошто касније двоцифрени нису били. Поготово откад су прешли у дпс.

  8. #282
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    А колико их је било мајке ти? 3.,4%. Само ми немој рећи да си и ти.бивши либерал. На овом сам форуму прије 15+ година питао да ли ико има са форума да није ех либерал.
    nisam bivši liberal. ali za razliku od tebe koji mrziš Crnogorce iz dna duše ja nikoga ne mrzim

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #283
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Meni je ovah niksicanin 24 jedno divno osvježenje na ovom forumu.
    Kako vas brat lagano troluje...

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #284
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Imao 12% 1992. Tada izrazito ratnički i srpski dps imao 60%. Ne troluje, stari je on učesnik foruma.
    Last edited by NHM; 04-12-21 at 16:50.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #285
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nisam bivši liberal. ali za razliku od tebe koji mrziš Crnogorce iz dna duše ja nikoga ne mrzim

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Наравно да мрзим 😀 Боже сачувај. Не што сам добар, него што сам себичан. Кад мрзиш, ако ниси социопата, себе кидаш. А ја то не желим 😀

  13. #286
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Meni je ovah niksicanin 24 jedno divno osvježenje na ovom forumu.
    Kako vas brat lagano troluje...
    Испало је тако, а наравно да ми није била намјера.

  14. #287
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @wulfy
    Sinoć je u debati Đurašković na direktno pitanje sa kim hoće ili neće u koaliciju rekao da je sigurno da sa Demokratama NEĆE.

    SDP se cementira na poziciji KOMBI stranke. Raško vizionar my ass

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Koliko bi dobili da su rekli da će sa Demokratama posle izbora? 0/5%? Ajde nacrtaj mi Cetinjanina koji bi glasao za SDP da bi ona u ovom momentu posle izbora otišla sa Demokratama. Mislim da nema baš mnogo takvih kojima bi to bilo OK.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bujo, lider SDP liste na Cetinju je totalni promašaj.

    Inače Ranja im je svašta rekao i ne priča sa njim, zbog totalnog desničarenja i etiketiranja rođenih Cetinjana i podsticanja tog narativa. Dolje su cijele porodice maltretirane do to mjere da su neki stariji DPSovci rekli aman ljudi što to radite, ne dirajte cetinjsku đecu.

    Da im nije Bujo na čelu liste, SDP je mogao možda i 30% na CT da uzme, ovako da pjevaju ako budu bliže 20 nego 15.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znači vilindžeri iz DPS i SDP sa bakljama i vilama idu na kuće političkih protivnika?
    Nisam primjetio to u medijima mada ne sumnjam da bi to bila najljepša muzika za uši većini režimskih medija.

  15. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  16. #288
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Tako je @Gagarin

    Nije pitanje koliko bi dobili, nego koliko bi izgubili...

    Neće SDP više sa Demokratama. Poslednji primjer Tivat.
    "Precrtani" su... čak je i Ranko "precrtan". Demokrate su u ogromnom i ozbiljnom padu, zato bježe od izbora.
    Love, peace and respect.

  17. #289
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Zato im nikad nije bio problem da se sakriju pod skute patriJota iz DrPS-a.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #290
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Nema to veze s tim... jednostavno ne mogu sa folirantima i promoterima klerikalizacije ili sa ovim što to dopuštaju i živi se ne čuju. Na priču nisu za takvo nešto, a Boga mole da se desi. Viđeli smo Tivat npr. Dobro su ovi rekli, malo se osjetili i odmah se povampirili. E ne može...

    Moj izbor su DPS i SDP, ja njih glasam definitivno. Šta god ti mislio, ali ja ne mogu glasati ostale partije. Manjine ne glasam, DF nikad, DCG nikad, URU ne smijem jer će opet otić sa DF. Neću da rizikujem.

    Zato su meni izbor samo DPS i SDP. To je za sad, za ove izbore, za neke buduće ćemo da vidimo. Trenutno su mi dobri, ne ljube tuđe lance.
    Love, peace and respect.

  19. #291
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Jasno ti je da je i današnja vlada i stanje sa crkvom, ekonomijom, kriminalom, povampirenim četništvom i svim ostalim stvarima rezultat dps-ove vladavine? Retoričko je pitanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #292
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    @NHM

    I ti ga prećera...

    Mogu i ja da postavim retoričko pitanje da je jasno da je DPS sve ovo držao u nekom skladu i balansu i da nije bilo ovolikih ispada?
    Nije bilo ovoliko uplita crkve, nije bilo ovoliko četnika, nacionalista, izdajnika, povampirenih ljudi, negiranja države, nacije, simbola i sve ostale stvari...

    Ekonomija sve isto, sem što su cijene otišle gore, one državne firme mašine za pare počele da ostvaruju minuse ili pad profita, partijski se zapošljava đe ko stigne, nepotizam đe ko stigne... Situacija je možda i gora nego prije, ali nećemo o tome na ovoj temi.
    Kriminal mislim da je bolje stanje tj. da je manje kriminala posebno zbog šverca i sl.
    Situacija sa koronom je bila bolja kad je postojao NKT i čuveni Mugoša i Begić. Na čelu tima za borbu protiv korone nam je antivakser Zdravko Krivokapić koji umanjuje važnost smrtnosti i time vrijeđa umrle i porodice umrlih.
    Prosvjeta je dno dna, Bratićka koja nije sva u vinklu (ne znam što se krije njen problem) jer ne smije se igrati sa obrazovanjem. Mada tu ti priznajem DPS grešku jer su joj vjerovatno oni po preporuci crkve, što se kaže preko veze, dali državljanstvo.
    Da ne idem sad u analizu, sve je rečeno dvojkašima sa onim ocjenama i mislim da nema potrebe oko toga da pišemo jer je to njihov lični rezultat, a ne DPSa.

    Uglavnom, CG ne mogu voditi ovakve snage.

    Nama treba neki oblik balansa i sklada, a ovo trenutno je potpuno ludilo i nije prava volja naroda iako to DF i Demokrate pokušavaju da zamaskiraju i lažu. Posebno Demokrate jer bježe od izbora i jer znaju da su donji zbog ovog primicanja DFu.

    P.S. ovo sve što pišemo je offtopic pa ćemo na druge teme oko toga, zvončica ne prašta
    Love, peace and respect.

  21. #293
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    @wulfy
    Sinoć je u debati Đurašković na direktno pitanje sa kim hoće ili neće u koaliciju rekao da je sigurno da sa Demokratama NEĆE.

    SDP se cementira na poziciji KOMBI stranke. Raško vizionar my ass

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Nisam gledao debatu, ali ono što je izgledno, DPS nema 50% na Cetinju (ni u kombinaciji sa SD-LP). Dakle ,,na drugoj strani" su URA, SGLSCG, SNP i Demokrate, a oni koji će odlučivati sa kim i kako je SDP. Ako SDP bude pravio koaliciju sa Demokratama i SNP-om onda će i URA sa njima. Ako SDP bude pravio koaliciju sa DPS-om, onda nema šta praviti koalicije u opoziciji (kao i sada).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  22. #294
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    @wulfy ne postoje šanse da SDP ode sa tom "drugom stranom" zar ne ?
    Love, peace and respect.

  23. #295
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Братићка је изузетак, а не правило. Мислим, можете банализовати колико хоћете. То је горка истина. Сад кад су почели да улазе у систем, узбуна. Не навикли да и са ким ишта дијеле. Е па рођаци, мало сте се зајебали. Мало је и наше.
    Vi koji ovako razmišljate ste kancer ovoga društva.

    Prije svega, puno je tih izuzetaka da bi baš bili izuzeci, na čelu sa bogougodnim premijerom.
    Ali da pređemo na stvar...

    Poenta 1:
    Omladina u ovoj državi (a izgleda i neki stariji) pate od zablude da nakon završenog fakulteta i dobijene diplome treba da ih čeka posao na izvolte.
    To što su oni jedan od hiljadu novih pravnika, ekonomista ili čega već iz generacije, i koji tržištu rada nemaju ništa konkretno da ponude ih ne intresuje.

    Zabava počinje kad mlađani i beskorisni DF aktivista vidi mlađanog i beskorisnog DPS aktivistu kako dobija posao u državnoj službi po partijskoj knjižici i kmeči da je on diskriminisan i da ga bije nepravda. "Ako može on, što ne mogu ja?" (jer je Srbin, dabome)
    I misli da će pravedni poredak da se ostvari kad se i on paralelno prikopča na državnu sisu ili, još bolje, zajaše sa svojom partijom, a ometla staru garnituru. (dobro je kad mi njima zapalimo selo, ukrademo stoku i silujemo žene, a loše kad oni to urade nama)
    No realnost je da pravično rješenje nije to da se i jedan i drugi ukopčaju u gnjili paritokratski sistem(koji ste obećavali da ćete da razmontirate) već da se i jedan i drugi skinu sa budžeta, i da se skinu sa vrata privatnog sektora od čijeg rada žive, tako što će biti ispraćeni doma i primorani da nauče nešto konkretno da rade.

    Poenta 2:
    Glede onih koji nešto umiju da rade...

    Drug koji ima člansku DPS-a je po partijskoj liniji dobio posao, na kojem je bio dvije godine.
    Ja sa istim kvalifikacijama sam mogao da zaboravim da ću taj posao dobit, jer nisam bio povezan sa vladajućim partijama.

    Poslije izbora u Nikšiću nije mu produžen ugovor.
    A nedavno je oglašeno isto radno mjesto, nakon čega je zvao da pita ima li smisla da se prijavljuje.
    Rekoše mu da je on radio dobro i da sa njim nema problema, ali da je to mjesto rezervisano za partije nove vlasti.
    Neko kao ja prijavu opet može da zaboravi.

    Meni se čini da sam ja ugroženiji od vas Srbenda iz DF-a, jer za mene u državnim instucijama nije bilo mjesta ni za vrijeme bivše ni sadašnje vlasti.
    A u normalnoj državi institucije nisu plijen koji vi treba da dijelite nego servis građana.

    Dalje, radim kod privatnika dvije godine.
    Nakon prvog razgovora primljen sam mjesec dana probno, gdje sam radio džabe. Pa na dva puta po mjesec na ugovor o djelu prije nego sam dobio ugovor o radu.
    Niko me nije pitao jesam li Crnogorac, Srbin ili Rumun, nego šta umijem da radim.

    Nemaju veli bankovni račun...
    Last edited by ASC; 06-12-21 at 08:38.

  24. The Following 8 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  25. #296
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Момче, да ли се ти мени жалиш?
    Шта су ови наши радили, морали су од нечега да живе, код приватника свакако, јер ђе су друго могли... Или преко границе.

  26. #297
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    @NHM

    I ti ga prećera...

    Mogu i ja da postavim retoričko pitanje da je jasno da je DPS sve ovo držao u nekom skladu i balansu i da nije bilo ovolikih ispada?
    Nije bilo ovoliko uplita crkve, nije bilo ovoliko četnika, nacionalista, izdajnika, povampirenih ljudi, negiranja države, nacije, simbola i sve ostale stvari...

    Ekonomija sve isto, sem što su cijene otišle gore, one državne firme mašine za pare počele da ostvaruju minuse ili pad profita, partijski se zapošljava đe ko stigne, nepotizam đe ko stigne... Situacija je možda i gora nego prije, ali nećemo o tome na ovoj temi.
    Kriminal mislim da je bolje stanje tj. da je manje kriminala posebno zbog šverca i sl.
    Situacija sa koronom je bila bolja kad je postojao NKT i čuveni Mugoša i Begić. Na čelu tima za borbu protiv korone nam je antivakser Zdravko Krivokapić koji umanjuje važnost smrtnosti i time vrijeđa umrle i porodice umrlih.
    Prosvjeta je dno dna, Bratićka koja nije sva u vinklu (ne znam što se krije njen problem) jer ne smije se igrati sa obrazovanjem. Mada tu ti priznajem DPS grešku jer su joj vjerovatno oni po preporuci crkve, što se kaže preko veze, dali državljanstvo.
    Da ne idem sad u analizu, sve je rečeno dvojkašima sa onim ocjenama i mislim da nema potrebe oko toga da pišemo jer je to njihov lični rezultat, a ne DPSa.

    Uglavnom, CG ne mogu voditi ovakve snage.

    Nama treba neki oblik balansa i sklada, a ovo trenutno je potpuno ludilo i nije prava volja naroda iako to DF i Demokrate pokušavaju da zamaskiraju i lažu. Posebno Demokrate jer bježe od izbora i jer znaju da su donji zbog ovog primicanja DFu.

    P.S. ovo sve što pišemo je offtopic pa ćemo na druge teme oko toga, zvončica ne prašta


    Uf, sve si pogrešno shvatio. Ima ona tema sa dps nepočinstvima, pročačkaj malo tamo i naći ćeš izvor svega ovoga o čemu pričaš.

    Da ne bih bio previše detaljan, samo da se dohvatim suštine. Ta ravnoteža koju je dps održavao nije nešto šta treba da poštuješ, naprotiv. Ona nije smjela da postoji. Kakvo crno održavanje četništva u ravnoteži kad je moralo da bude zakonom zabranjeno da se kolaboranti slave, da se održavaju skupovi u njihovu slavu, predstave i slično. To je moralo da bude zabranjeno tako da ne može da postoji ravnoteža. To je samo jedan primjer. Poenta je da dps namjenski nije izgrađivao državne institucije jer mu je to odgovaralo da bi sebe predstavio kao jedinog koji može da održava, pogodi šta, ravnotežu. Kad izgradiš nezavisno sudstvo, tužilaštvo i ostale institucije, onda nijedna partija ne može da bude ta koja treba da održava ravnotežu, nego su tu institucije. Ali onda dps pogodnjaci ne mogu nekažnjeno da pljačkaju državu, da im djevojčice udaraju kola na pješačkim prelazima, da pogodnjaci dobijaju stanove za dž i otpremnine poslije godinu na funkciji, da se zaboravljaju petlje na autoputevima i gomila sličnih stvari. Kao što rekoh, baci pogled na zasebnu temu.

    Kad izgradiš institucije, onda se ne može desit da ti dpsovci prepisuju imovinu na spc bez kazne i povratka na prethodno stanje. Ili, ako se utvrdi da imovina stvarno jeste spc, onda se ne može desit da je neko drugi na sebe prepiše. Ako su nestali dokazi, institucionalnom špicinom dobiješ u glavu. Ako si nešto pokrao, institucionalnom špicinom dobiješ u glavu; ako si namjestio tender, institucionalnom špicinom dobiješ u glavu; ako si vjerski poglavar koji širi mržnju, institucionalnom špicinom dobiješ u glavu; ako si na divlje nešto izgradio, institucionalnom špicinom dobiješ u glavu; ako si utajio porez, nisi platio radniku osiguranje, ako si nekoga ubio, ako zloupotrebljavaš koncesiju, ako si izgubio hiljade eksponata iz muzeja, ako ako... institucionalnom špicinom dobiješ u glavu. Samo je pitanje koja institucija, koliko jaka špicina, u skladu sa zakonima koje treba kreirat u interesu svih građana a ne pojedinaca.

    Dps je taj koji je blokirao izgranju institucija, koji je četnike održavao u životu umjesto da ih stavi van zakona, koji je 30 godina radio to isto o čemu ti sad pričaš. Nemaš pojma koliki je promašaj pominjanje održavanja ravnoteže...
    Last edited by NHM; 04-12-21 at 19:00.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  27. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  28. #298
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Risto Drekalović, Daka Davidović, Bato Carević, Peki Bulatović, Manda, Slaven svi oni se muče i nekako kraj sa krajem sastavljaju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #299
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    @NHM

    Zakon o zabrani fašističkih, neofašističkih i vojnih nacionalističkih organizacija i upotrebe njihovih simbola

    Pogledaj ko je bio protiv i uzdržan... (ovo ti je nova većina)

    Love, peace and respect.

  30. #300
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Stani, nije problem što dps, koji je deklarativno protiv četništva, nije uradio ništa da stavi van zakona veličanje tog pokreta, nego je kriva nova većina, čija makar polovina poslanika podržava i slavi četnički pokret? Da li prije treba očekivat od četnika da stave četnički pokret van snage ili od onih koji deklarativno smatraju četnike kolaborantima?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 12 of 46 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 23:13
  2. Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 445
    Last Post: 07-06-21, 14:02
  3. Lokalni izbori - Cetinje, Mojkovac i Petnjica
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 145
    Last Post: 18-11-13, 20:57
  4. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •