Page 28 of 46 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast
Results 676 to 700 of 1129

Thread: Lokalni izbori Cetinje, Mojkovac, Petnjica (2021)

  1. #676
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe je i što čini Beli orao noćas?


    Eo iza jefta bio noćas, razmišlja kako da skloni pare preostale što prije, dal još stanova na dedinje i beograd na vodi ili kako... a o pumpama i firmama koje mu se vode na brata i na zeta car kuma, to je posebna prica...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #677
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe je i što čini Beli orao noćas?
    Ubio se pod oba krila
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #678
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post


    Eo iza jefta bio noćas, razmišlja kako da skloni pare preostale što prije, dal još stanova na dedinje i beograd na vodi ili kako... a o pumpama i firmama koje mu se vode na brata i na zeta car kuma, to je posebna prica...
    Kako je Jeftini propao naglo što je ovo?

  4. #679
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Najvise DF i SDP, samo sto je problem sto se nista ne bi rijesilo, sem sto bi Medo lovio ljude gustere po zgradi vlade

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Па нисам сигуран да баш одговарају ДФ, ништа бољу позицију не би добили а изгубили не мало посланика. Сви избори од 30 августа на овамо показују да и са СНПом па има још ту партија нису превише изнад Демократа. Мислим да сигурно док се не виде резултати у Подгорици нико из власти се неће усудити да помисли да изађе на изборе.
    Hasta siempre!

  5. #680
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ok ti sve znaš... nema problema, a ja mislim da ipak ti griješiš (sjeti se kad si pričao za pad cijena nekretnina, pa za haos, nerede...) raspravljali smo se oko toga i rekao sam ti javiću ti kad vidiš da nisi bio u pravu. Sjećaš li se ? Ne radi mi ova pretraga za stare postove, nešto mogu samo da vidim par strana starih postova.

    Tebi je pad genijalan rezultat, a rezultat DPSa ti nije genijalan poslije svog šikaniranja sa svih medija (polako ćemo kao u Srb), revanširanje itd... Nemoj molim te.
    Ja ne kažem da jeste genijalan, ali je dobar.

    Pošto ti reče da SDP ne može da uđe u glasove URE... (stalno se forsira GOD mod URE) ajde onda ovako
    Zašto URA ne može da uđe u DPS glasove ? URA treba da je crnogorska građanska partija, a ne satelit DF-a.
    Ne znam ja sve, kao što ni ti ne znaš sve. Zato i postoje ovakve forme ili razgovori kako bi se razmijenili mišljenja.
    Da bi imao mišljenje, a i stav tj. da bi bio u poziciji da raspravljaš moraš znati osnove. Ono najosnovnije.

    Evo ti primjer za cijenu nekretnina, svi smo znali da će globalna kriza, da će kiksati sezona, da neće biti stranih kupaca.
    Ono što nijesmo znali je da će sa se poremeti globalni sistem distribucije i da će doći do totalnog kolapsa što je povećalo cijenu materijala 30-100% što je na kraju održalo tržište nekretnina u životu, ne samo ovdje nego svuda u svijetu. Tome se niko nije nadao niti je sa ekonomske strane logično da ne dodje do pada cijena nekretnina kada dolazi do smanjenja potražnje itd. I to su stvari gdje možeš da budeš ili ne budeš u pravu, ali ti je mišljenje tj stav zasnovan na nekom znanju, iskustvu itd

    Razlog zašto URA ne ulazi u DPS u ogromnoj mjeri (a ušli su već u recimo BS, SD pa čak i u SdP) jer su to ljudi poput tebe ili još nekih drugih na forumu i generalno koji ne kontaju koncept građanskog, ili jednostavno ne žele da poslije 20-30 godina promijene partiju, ili ne žele nekoga ko sarađuje sa DF-om, ili ne mogu da se pomire kao što ti ne možeš da se pomiriš večeras da se ta neka mala partija nešto pita.

    I to je veoma prosto, kao što bih ja prije sebi otkinuo ruku nego zaokružio DPS tako sigurno ni ti ne bi glasao URA-u. Ja zato što ne mogu da zamislim da podržim ubice i one koji su uništili CG a ti iz tebi znanih razloga. Ali zato nije isključeno da ti ne bi glasao SDP, jer ti je to ideološki (makar ovo što rade zadnje godinu, ovaj užas) mnogo bliže.
    Koreografija, bakljade, Draginjino na silu forsiranje svega nacionalnog, patriotizam uvijanje u zastave i tako dalje. To je sve dio političke igre, mislili su da na taj način mogu da uđu u DPS, i evo im je upalilo.
    Zato je recimo dobro da oni jačaju jer će privući ljude poput tebe a udaljiti vas od DPS koji nema budućnost, a ni CG nema budućnost sa DPS-om dok bude imao 30-35% biračkog tijela, nego ćemo non stop imati izbor da biramo manje od dva zla. Zato je važan ovaj rezultat njihov na CT noćas ako budu znali da ga iskoriste.
    Isto kao što je važan rezultat u MK jer je pokazao DPS-u da čak u opštinama gdje je najjači više ne može do aposlutne vlasti a koalicione partnere nema, što će ih eventualno ili natjerati u reformu ili će ih dovesti do neke vrste dezintegrisanja postepenog poput ovoga na CT što im se desilo.

    Možda ništa od ovog gore napisanog nije tačno ili ispravno, ali to je negdje moje mišljenje zasnovano na onom što znam o CG i politici ovdje.
    A ono što pišem decenijama, evo vec mogu reći decenijama jer politiku aktivno pratim od 2002 godine , je da niti CG ima budućnost sa DPS-om niti DPS ima budućnost.
    Da bismo imali stabilnu državu oni moraju nestati u formi u kojoj su sada.
    Last edited by Gandalf_White; 06-12-21 at 00:42.
    One Ring to Rule them all...

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  7. #681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe je i što čini Beli orao noćas?
    Tu je ne brini
    One Ring to Rule them all...

  8. #682
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Greote...

  9. #683
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ajde da vidimo taj rast ure na CT, ako porastu ja priznajem da nemam pojma o CG.

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk
    Pojmašu!

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pomijesao si SD i SDP. Draginja je u SDP.
    Mislim nije strasno, lako se to pomijesa jer su bili jedno nekad.

    Kad smo vec kod prognoza mislim da ce URA na Cetinje imati slabiji rezultat nego prije godinu zbog desavanja 5tog septembra.

    Vidjecemo.
    Potrefih ja za URA-u na Cetinje. Jednostavno, 5 septembar im nisu zaboravili. Valjda je sad jasnije da nisu baš sve DPSovci bili tamo.
    URA na Cetinje
    2017 godine lokalni 1434 glasa
    2020 parlamentarni 1336 glasa
    2021 godine lokalni 996 glasa

    E sad ovo slavlje Šola i Dritana na Cetinje ne znam je li što pad nije bio veći ili što je DPS izgubio dosta glasova? Ovo prvo je njihova zasluga svakako, ovo drugo i ne baš.

    Pozitivno iznenađenje SDP i kažnjavanje DPS. Vakat je bilo svakako. SDP ima potencijal koji su do prije pla godine imale Demokrate. Samo da povuču pametne poteze, a na CT mogu sami bez DPS lagano da iskoriste ovo kao odskočnu dasku.
    Stara garda takođe imala rast na manju izlaznost što je odlično.

    Ostale opštine nisam pratio.

    Koliko vidim u Mojkovac DPS na jednu stranu svi ostali na drugu? Kohezija u najavi. U Nikšić je DF imenovao gradonačelnika prvu noć, evo i noćas.
    Kojeg će svi podržati je niko neće sa DPSom ili će neko od partija da digne kičmu? Što mislite?
    Uštopovani DF rekli bi forumaši.
    Fino.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #684
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    I dobro, šta mislite, kome sad posle ovog dana odgovaraju što prije vanredni parlamentarni izbori?
    SDP-u i URA-i. Tacnije, odgovaraju samo SDP-u jer bi postale dio vlasti. A URA bi prosla bolje po pitanju dobijenih glasova.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #685
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kako je Jeftini propao naglo što je ovo?
    Недавно је у Захумљу била промоција збирке пјесама једне дјевојке из дпс(Фронтов кадар је директор, али ми нисмо дпс да бранимо такве ствари). У публици је био и др Јевто.са 3 тјелохранитеља 😀
    Ако је битно, градоначелник и председник скупштине су били, наравно, без пратње.

  13. #686
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Недавно је у Захумљу била промоција збирке пјесама једне дјевојке из дпс(Фронтов кадар је директор, али ми нисмо дпс да бранимо такве ствари). У публици је био и др Јевто.са 3 тјелохранитеља
    Ако је битно, градоначелник и председник скупштине су били, наравно, без пратње.
    Možda su mu to ljubavnici, vidiš kakvo je vrijeme došlo

  14. #687
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...U Nikšić je DF imenovao gradonačelnika prvu noć, evo i noćas.
    Kojeg će svi podržati je niko neće sa DPSom ili će neko od partija da digne kičmu? Što mislite?
    ....
    Ne može da se izabere gradonačelnik bez Zdravkova dva odbornika, biće komedija gledati to uvijanje DF-a

  15. #688
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Da rezimiramo. Mjesecima se ovdje tvrdi da se DPS raspada, ne daju im ni 25% podrske, sve se to zacini sa nekim naucno fantasticnim detaljima i nevjerovatnim cinjenicama za koje se poslije vise niko nece hvatati, niti priznati da ih je iko spomenuo. Samo se treba sjetiti one patetike forumske kad su bili spinovi oko nikisickih izbora sa "na dijete ste udarili" itd. Btw. utvrdise li se konacno ko je pisao po Kotoru i sta bi sa snimcima sa kemare sto govorili da SPC ima!?

    Dodju izbori DPS uzme oko 45% i onda se slavi "razbijanje" i odlazak u proslost sa sve Ratkom Mladicem i sa sve Kurtama koji su izjahali poslije Murte i snagama koje svoju moc crpe iz medijsko ideoloskog staba diktatora iz Beograda. Ko tu vidi napredak i ko vidi da ovu godinu nisu pojeli skakavci osim kimija i Gandalfa ne znam ali da fali logike i smislenosti to je bar neupitno.

    Ukoliko URA da glas za ovog gradonacelnika u Mojkovcu a da se nastavi cirkus oko Vlade i ne usvoji budzet bolje da se samougase a koliko ja znam Dritan ima jednog poslanika u parlamentu na ostale tesko moze da racuna.

  16. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  17. #689
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Недавно је у Захумљу била промоција збирке пјесама једне дјевојке из дпс(Фронтов кадар је директор, али ми нисмо дпс да бранимо такве ствари). У публици је био и др Јевто.са 3 тјелохранитеља
    Ако је битно, градоначелник и председник скупштине су били, наравно, без пратње.
    Ko vam smislja te price? Najozbiljnije pitam. Jel to trenutno nadahnuce ili se podijele smjernice na sastancima

  18. #690
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da rezimiramo. Mjesecima se ovdje tvrdi da se DPS raspada, ne daju im ni 25% podrske, sve se to zacini sa nekim naucno fantasticnim detaljima i nevjerovatnim cinjenicama za koje se poslije vise niko nece hvatati, niti priznati da ih je iko spomenuo....
    Moje saučešće, Rodione. Namučio se pokojnik, ali evo odmorio je.

    Sad bar nemate što da brinete za izbore u Podgorici i da izgarate

  19. #691
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Cijene su i bez skoka bile iste ili malo veće, a ti si tvrdio pad od 20% čini mi se. Skok građevinskog materijala je došao malo kasnije, nije to bilo baš odmah. Otkud ti znaš da ja nisam imao to u vidu ?
    Ali bilo prošlo, nemoj mi vala umanjivat da sam bio u pravu.
    A šta ćemo sa tvojom najavom apokalipse, sukoba u CG ? Jesu li to bili strašne manipulacije i dezinformacije ? Jesu.

    Nego...
    Nebitno je - je li to SDP ili DPS ili da se napravi DPS v2 koji će se zvati SPD, to je samo ime partije, bitan je politički program. Može se Milo povući iz DPS-a opet će oni biti ubjedljivo najjači. Neće to imati mnogo veze sa %. Možda čak oni i porastu, a šta ćeš onda ? Đe je tu garancija ? Ja npr. pet para ne dam zove li se on Milo ili Andrija, bitno mi je koje političke ideje zastupa.
    Glasači DPSa nemaju problem s tim ko će biti na čelu partije, opet će ih glasati svi izjedna.

    Ja bih sebi otkinuo ruku da u ovom momentu glasam i idem sa DFom i njihovim vrijednostima. Niti podržavam njih niti mogu tebe jer ti njih podržavaš i ne radiš ništa da ih obuzdaš. Ja evo crkoh pisajući protiv toga, a ne vidim da se ova tvoja ekipa nešto tu brine ili opominje... ili čak da proba da utiče i malo civilizuje ljude pošto ste ortaci s njima. Suprtno - sve više pojačavaju da četnikuju ili slave ratne zločince, da propagiraju tu zlu ideologiju, negiraju CG i narod.

    Glasačima politike DPSa, SDPa, manjina i sl. niste pouzdani i URA nema rast, već pad. Ove neprijatelje čovječanstva ne moram ni da ti pominjem... Možete nešto sitno na zapošljenja dobiti, ali to vam neće značiti 1%. Ne znam da li možeš da vjeruješ u to, ali vi ste u problemu jer nema rasta. A vjerovao ili ne meni je žao, ali ne znam ko vas nauči da je to put da se skine Milo (koji opet kažem, neće značiti ništa posebno) sem što se prosipa Dritanova, Andrijina, Aleksova, Medova, Dajkova, Vučićeva demagogija.

    SDP vam je upravo danas pokazao kako se ulazi u biračko tijelo DPS-a. Činjenica.
    Love, peace and respect.

  20. #692
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Moje saučešće, Rodione. Namučio se pokojnik, ali evo odmorio je.

    Sad bar nemate što da brinete za izbore u Podgorici i da izgarate
    Opet su ti poturili pogresna istrazivanja za Mojkovac.

    Covjek im je predvidjao raspad od 20% , dolazili kod njega funkcioneri DPS iz Mojkovca i gorke suze lili. Iz prve ruke covjek prenosio po forumu sve informacije

    Jesi li ikad ovdje plasirao neku tacnu vijest? Ja ne pamtim pa cisto da mi ukazes na taj fenomen kada se desio

  21. #693
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ako bi se ovaj pad podrške DPS SD koalicije na današnjim izborima primijenio na državni nivo, dakle pad od 28% za DPS i SD uporedno 2020-21, došli bi do toga da je podrška na nivou Crne Gore njima nekih 28.3% (39.2% umanjeno za 28%). Ajde neka bude i 30 ukupno. Ma neka je i 35 ukupno. Sa kim će da formiraju vlast? Niko neće sa njima ovakvima.

    DPS MORA da se pročisti ako misli išta.
    Dakle, Sanaderizacija pod hitno.

    Milo, Gvozden, Petar, Lazović, Veljović, Neco, Simović, Bošković, Migo (zaboravio sam nekog sigurno) da za dobro DPSa napuste tu stranku ili neka nova većina u DPS da izglasa njihovo smjenjivanje sa svih funkcija u stranci.

    Koliko je to realno... dunno, ali ako to ne urade slijedi tek pad, jer hapšenja nisu ni počela jer parlamentarna većina aveta dok je Katnić tamo đe je.

    O budućnosti SDa neću ni da pričam, nema je jednostavno. Sem možda u smislu istraga rukovodstva, a tu mislim prije svega na Brajovića i Hrapovića.

    DF sa druge strane od tri opštine u jednu je izašao, jer u druge dvije nema što ni da priviri. Ne zaboravimo da je ZBCG imala 8.5% na parlamentarne na CT. Što nisu izašli? Ne bi cenzus prešli eto zato. Al umiju da slave 23% u MK, sve u koaliciji sa SNPom i pod nazivom pobjedničke koalicije sa zadnjih izbora. Ok ima 23%, ostali imaju debelo preko 30%. Nisam siguran ako ovi što imaju 30% predlože kandidata zajedničkog da DF ima kud, jer vele da većinu treba uvažiti.

    Ako nastave ovim putem, a posebno ako ne glasaju za budžet, TS i ostalo u paketu, idu na državnom nivou možda i na 15% (bez SNPa). Jel im to dobar put, nisam siguran, ali me raduje. Ispod 20% su ali sad odma, a ako ne glasaju za ovo idu još dolje. PV će DH da razvali, najviše zbog ministara.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 06-12-21 at 01:26.

  22. #694
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Opet su ti poturili pogresna istrazivanja za Mojkovac.

    Covjek im je predvidjao raspad od 20% , dolazili kod njega funkcioneri DPS iz Mojkovca i gorke suze lili. Iz prve ruke covjek prenosio po forumu sve informacije

    Jesi li ikad ovdje plasirao neku tacnu vijest? Ja ne pamtim pa cisto da mi ukazes na taj fenomen kada se desio
    Hehehehe, daj još malo tih suza, toplih, blago slanih, komitskih suza... ide Podgorica... podsjeti me, bješe li ono DPS po svojim istraživanjima izašao na 52% ili 55%?

    Iz pobjede u pobjedu eto vas u odbrani firerovog bunkera

  23. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  24. #695
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Озбиљно вас а какву ће будућност да има ДПС после Мила? Превише њих би пикирало мјесто предсједника странке. Једина ми је ту опција да се он фиктивно повуче али да из сјенке влада партијом и да ДПС опстане. Мени се чини да иде распад и то баш распад.
    Hasta siempre!

  25. #696
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Hehehehe, daj još malo tih suza, toplih, blago slanih, komitskih suza... ide Podgorica... podsjeti me, bješe li ono DPS po svojim istraživanjima izašao na 52% ili 55%?

    Iz pobjede u pobjedu eto vas u odbrani firerovog bunkera
    Cekaj, sa 20% koje DPS ima u Mojkovcu po tvojim pouzdanim informacijama dodjosmo da su izgubili za 20 glasova!? Kako? Ko tebi daje te pouzdane informacije

    Glede Posgorice. 53% se ne odnosi na DPS nego na njihovu projekciju sa snagama koje pretpostavljaju da ce njih podrzati.

    Od svih informacija koje ti ovdje podijelis mene najvise interesuje ko je pisao po Kotoru i sta bi sa snimcima kamera koje SPC ima kako si tvrdio.

    Ja sam bar miran po pitanju predvidjanja. Za Niksic rekao da imaju 45 kad ste me na lomacu razapeli. Za Mojkovac isto tako sa time sto sam tu vec usao u zonu sprdnje jer poslije svega je svima jasno da sa sa vama ozbiljnih razgovora nema. Evo za Podgoricu tvrdim da imaju isto sa time sto je ovdje i SDP jak kao i neke snage koje ce se formirati do tada. To nije nikakav navijacki istup nego objektivno sagledavanje stvari a u cemu ste vi hendikepirani. Naravno predstoje vam mjeseci smisljanja novih prica, spinova i dijeljenja "pouzdanih informacija".

  26. #697
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post

    Glede Podgorice. 53% se ne odnosi na DPS nego na njihovu projekciju sa snagama koje pretpostavljaju da ce njih podrzati.
    A čuo sam ja tu priču i to iz usta lokalnog DPS funkcionera da "crnogorski blok" ima u PG 53%.

    Al tu oni računaju i SDP i URA, ali koliko je URA u PG? Hahahaha. Biće SDP 4-5, URA oko 12%, kad to oduzmeš osta DPS+SD+BS na kolko, na 37%.

    E pa taman je to neđe i realno za Podgoricu, što pretpostavljam da će se slavit ka pobjeda DPSa. Lolčina.

    No da im se ne desi dobar kandidat SDPa, Nikola Martinović na primjer, pa bude "SDP i građani, srcem za Podgoricu" da uzme 10-15, a DPS padne taman na 25%.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 06-12-21 at 01:45.

  27. #698
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    У Подгорици су одавно климави и Тузи су их одржавали, 20 000 мање 30 августа. Подгорица није као ове општине које биле до сада, у Подгорици могућност преливања гласова из ДПС и превезака у партије власти многа већа него било гдје.
    Hasta siempre!

  28. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  29. #699
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A čuo sam ja tu priču i to iz usta lokalnog DPS funkcionera da "crnogorski blok" ima u PG 53%.

    Al tu oni računaju i SDP i URA, ali koliko je URA u PG? Hahahaha. Biće SDP 4, URA oko 12%, kad to oduzmeš osta DPS+SD+BS na kolko, na 37%.

    E pa taman je to neđe i realno za Podgoricu, što pretpostavljam da će se slavit ka pobjeda DPSa. Lolčina.
    To je ta logika, da imamo 37% ali nikad u vlast.

    Fino im je rekao Duško Marković, bolje 20% da imamo kao moderna partija sa normalnom pričom koja može sa nekim u koaliciju. Ali Veliki Vođa ne da, nego ludačka nacionalistička histerija i ograđivanje u etničke torove.

  30. #700
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo me posebno raduje jer građanske priče nikad nisu imale prolaz na sjeveru CG. Od LSCG, PZP, Pozitivna i URA (na parlamentarnim).

    Evo se nešto konačno mijenja tu.

    Drugo.... ne možeš zanemariti rezultat SPPa u PT koji je uzeo 3 mandata. URA nije izašla u PT upravo zbog SPPa, slično ko u TV zbog bokeškog foruma, a SPP je bio u CnB koaliciji na parlamentarnim, pa kad i te glasove dodaš mislim da nema minusa, već naprotiv.
    Ne znam zašto je SPP u koaliciji sa URA. Oni su islamistička desničarska stranka koju je osnovao pokojni (rahmetli) muftija Zukorlić, a URA bi trebala biti građanska, zelena i progresivna stranka.

Page 28 of 46 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 23:13
  2. Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 445
    Last Post: 07-06-21, 14:02
  3. Lokalni izbori - Cetinje, Mojkovac i Petnjica
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 145
    Last Post: 18-11-13, 20:57
  4. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •